شنبه, ۲۸ دی, ۱۳۹۸ / 18 January, 2020
پیامک
روزنامه ابتکار / ۲ روز قبل / ...
دریافت رمز دوم پویا پیامکی با تایید شماره همراه در شعب بانک شهر
مدیر مرکز ارتباطات و روابط‏عمومی بانک شهر با اشاره به استقبال از نرم‏‏‏افزار «رمزنت» گفت: استفاده از این نرم‏‏افزار، ضریب ایمنی تراکنش‏های اینترنتی بانکی را افزایش داده و در جذب رضایت حداکثری مشتریان این بانک نقش مهمی داشته است.به گزارش مرکز ارتباطات و روابط‏عمومی بانک شهر، حمیدرضا عظیمی با اشاره به اهمیت استفاده از رمزهای پویا به منظور بالابردن ضریب امنیت تراکنش‏های اینترنتی گفت: به این منظور، بانک شهر نیز با راه‏اندازی نرم‏افزار «رمزنت» این اطمینان را برای مشتریان خود ایجاد کرده است تا تراکنش‏های اینترنتی خود را با حداکثر امنیت انجام دهند.وی افزود: با توجه به مخاطرات موجود و سوءاستفاده از بسیاری از حساب‏های مشتریان در سیستم بانکی، آگاهی عمومی نسبت به استفاده از رمزهای پویا افزایش یافته و از …
اعلام زمان مراجعه متقاضیان یارانه معیشتی نگیر
رویداد 24 / ۲ روز قبل / اقتصادی
اعلام زمان مراجعه متقاضیان یارانه معیشتی نگیر
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی گفت: افرادی که یارانه نقدی نمی گیرند ودرخواست یارانه معیشتی دارندبا ارسال پیامک دربهمن، زمانبدی برای مراجعه به پلیس+۱۰وثبت اطلاعاتشان اعلام می شود.
  یارانه معیشتی  یارانه نقدی
محمودزاده: قرارداد پرسپولیس با استوکس ریسک است/ گل‌محمدی می‌توانست با یک پیامک جدا شود
تسنیم / ۲ روز قبل / ورزشی
محمودزاده: قرارداد پرسپولیس با استوکس ریسک است/ گل‌محمدی می‌توانست با یک پیامک جدا شود
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال می‌گوید که با توجه به احتمال محرومیت آنتونی استوکس، ممکن است باشگاه پرسپولیس با جذب او به مشکل بخورد.
لزوم احراز هویت مشترکان هنگام خرید سیم‌کارت
رویداد 24 / ۳ روز قبل / اقتصادی
لزوم احراز هویت مشترکان هنگام خرید سیم‌کارت
اپراتور‌ها برای جلوگیری از سوءاستفاده از خرید سیم‌کارت، موظف هستند تنها در دفاتر منتخب خود به کسانی که سیم‌کارتی به نامشان نیست، سیم‌کارت بدهند و سایر افراد نیز برای احراز هویت از رمز یک‌بار مصرف استفاده می‌کنند.
  سیم کارت  پیامک  پیامک تبلیغاتی  دفاتر پیشخوان دولت
روزنامه شهروند / ۳ روز قبل / ...
گزیده اخبار
پول زیاد به حساب‌تان واریز شد بترسید [تسنیم]رامین پاشایی، معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا گفت: «هنگام واریز مبالغ از سوی افراد و منابع ناشناس حساب خود را ببندید و در اسرع‌وقت به صورت کتبی موضوع را به بانک گزارش دهید.» او در ادامه توضیح داد: «با بررسی تعدادی از پرونده‌های تشکیل‌شده در پلیس فتا مشخص شد افراد کلاهبردار با دسترسی به اطلاعات حساب‌های بانکی افراد و به منظور پولشویی و طولانی‌کردن فرآیند پیگرد جرایم، وجوه سرقتی را به حساب دیگران انتقال می‌دهند و در زمان‌های متعدد نسبت به برداشت غیرمجاز آن اقدام می‌کنند.» معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا هشدار داد: «ضمن فعال‌سازی ارسال پیامک واریز و برداشت حساب‌های مالی خود، …
دنیای اقتصاد / ۳ روز قبل / اقتصادی
سهم اپراتورهای موبایل از پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی سهم اپراتورهای تلفن همراه از پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم را منتشر و اعلام کرد: اپراتورها در فرآیند احراز هویت برای واگذاری سیم‌کارت، خوب عمل نکرده‌اند. پیمان قره‌داغی مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری با بیان اینکه در نیمه اول دی‌ماه امسال ۱۴ هزار و ۲۸۹ سیم‌کارت ارسال‌کننده پیامک تبلیغاتی مزاحم قطع شده است، گفت: سهم سیم‌کارت‌های اپراتورهای تلفن همراه در ارسال پیامک تبلیغاتی مزاحم متفاوت است اما امکان ارسال پیامک برای همه آنها مسدود شده است. وی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد سیم‌کارت‌های مسدود شده مربوط به اپراتور ایرانسل است، افزود: در این بازه زمانی حدود ۹ هزار و ۲۹۵سیم‌کارت ایرانسل مسدود شده که این آمار نشان می‌دهد روزانه حدود ۷۱۵ سیم‌کارت ایرانسل …
دنیای اقتصاد / ۳ روز قبل / اقتصادی
ادعای فعال بودن سامانه پیامکی بانک‌ها برای ارسال رمز پویا
اخبار منتشره مبنی بر غیر فعال شدن قابلیت فعال‌سازی رمز پویای پیامکی از طریق خودپرداز صحت ندارد و گزینه فعال‌سازی رمز پویا از طریق اپلیکیشن و پیامک در دستگاه‌های خودپرداز در بانک‌ها فعال است.
امکان استفاده از پیامک و اپلیکیشن برای دریافت رمز دوم پویا در بانک گردشگری
ایلنا / ۳ روز قبل / اقتصادی
امکان استفاده از پیامک و اپلیکیشن برای دریافت رمز دوم پویا در بانک گردشگری
عضو هیات مدیره بانک گردشگری اعلام کرد: لازم است مشتریان این بانک در اسرع وقت نسبت به فعال سازی رمز دوم پویا به دو شیوه حضوری و غیرحضوری اقدام کنند.
  اینترنت  بانک مرکزی  گردشگری  بانک گردشگری  رمز دوم پویا
مجلسی دیدنی‌تر از مجلس مفسدان اقتصادی درست نخواهد شد
اعتماد آنلاین / ۳ روز قبل / سیاسی
مجلسی دیدنی‌تر از مجلس مفسدان اقتصادی درست نخواهد شد
یک فعال رسانه‌ای اصولگرا در توئیتی نوشت: به برادر عزیزم آقای کدخدایی پیامک دادم که رد صلاحیت نامزدها بخاطر مفاسد مالی، ارزشمند است، گرچه اثر این جرم بزرگ با مجازات و رد اموال قابل رفع است.
۱۴ هزار و ۲۸۹ سیم‌کارت تبلیغاتی مزاحم مسدود شد
فارس / ۳ روز قبل / علمی و آموزشی
۱۴ هزار و ۲۸۹ سیم‌کارت تبلیغاتی مزاحم مسدود شد
مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری از مسدودسازی و قطع ۱۴ هزار و ۲۸۹ سیم‌کارت ارسال‌کننده پیامک تبلیغاتی مزاحم در نیمه اول دی ماه خبر داد.
نامه نیوز / ۴ روز قبل / اقتصادی
چطور از عابربانک رمز پویا بگیریم؟
اخبار منتشره مبنی بر غیر فعال شدن قابلیت فعالسازی رمز پویای پیامکی از طریق خودپرداز صحت ندارد و گزینه فعالسازی رمز پویا از طریق اپلیکیشن و پیامک در دستگاه‌های خودپرداز در بانک‌ها فعال است.
دنیای اقتصاد / ۴ روز قبل / اقتصادی
افتتاح‌های «سربسته» در شهرداری تهران
یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های مدیریت شهری پایتخت مطابق با برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران، افزایش تاب آوری و ایمنی شهر تهران در مقابل حوادث غیرمترقبه همچون سیل و زلزله است. در این راستا مدیریت شهری پایتخت تلاش کرده تا در قالب برنامه‌های متعدد افتتاح در ماه‌های گذشته از اقدام در این مسیر خبر دهد. یکی از این برنامه‌ها که طی ماه جاری انجام شد؛ انتشار اخبار مربوط به افتتاح سامانه‌های «هشدار سریع زلزله» و «تخمین خسارت» بود.سامانه هشدار سریع زلزله که از طریق آن امکان ارسال پیامک هشدار چند ثانیه قبل از وقوع زلزله‌های بزرگ ابتدا به سیستم‌های مدیریتی و سپس به وسایل ارتباط جمعی فراهم می‌شود؛ از ابتدای سال 91 راه‌اندازی آن به‌صورت پایلوت در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت و فاز اول این سامانه نیز در اواخر …
دنیای اقتصاد / ۴ روز قبل / اقتصادی
قطع پیامک سیم‌کارت‌هایی که اسپم می‌فرستند
به گفته مدیر کل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری، درصورتی که تخلف سیم‌کارتی که پیامک تبلیغاتی مزاحم ارسال می‌کند، آشکار شود، نه‌تنها امکان ارسال پیامکی آن سیم‌کارت غیرفعال می‌شود، بلکه ارسال پیامک تمامی سیم‌کارت‌هایی که به اسم آن فرد باشد نیز غیرفعال خواهد شد.
سهم قابل توجه ارسال پیامک‌های مزاحم برای اپراتورهای موبایل
رویداد 24 / ۴ روز قبل / اقتصادی
سهم قابل توجه ارسال پیامک‌های مزاحم برای اپراتورهای موبایل
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی سهم اپراتورهای تلفن همراه از پیامکهای تبلیغاتی مزاحم را منتشر و اعلام کرد: اپراتورها در فرایند احراز هویت برای واگذاری سیم کارت، خوب عمل نکرده‌اند.
  مزاحمت های پیامکی  سیم کارت
شرایط جدید پرداخت یارانه معیشتی ابلاغ شد
خبرآنلاین / ۴ روز قبل / اقتصادی
شرایط جدید پرداخت یارانه معیشتی ابلاغ شد
هیئت وزیران شرایط جدید پرداخت حمایت معیشتی را مشخص کرد که بر این اساس خانوارهای دارای واحد مسکونی، شغل و خودرو به‌طور همزمان مشمول حمایت نمی‌شوند.​​​​​​​
  شماره پیامک کمک معیشتی  یارانه معیشتی
بند جدید در قرارداد اپراتورها | قطع پیامک سیم‌کارت‌های مزاحم
همشهری‌آنلاین / ۵ روز قبل / فناوری
بند جدید در قرارداد اپراتورها | قطع پیامک سیم‌کارت‌های مزاحم
مدیر کل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد درصورتی که تخلف سیم‌کارتی که پیامک تبلیغاتی مزاحم ارسال می‌کند، آشکار شود، نه‌تنها امکان ارسال پیامکی آن سیم‌کارت غیرفعال می‌شود، بلکه ارسال پیامک تمامی سیم‌کارت‌هایی که به اسم آن فرد باشد نیز غیرفعال خواهد شد. 
فردا، آخرین مهلت ثبت‌نام متقاضیان دریافت یارانه حمایت معیشتی
تسنیم / ۵ روز قبل / اجتماعی
فردا، آخرین مهلت ثبت‌نام متقاضیان دریافت یارانه حمایت معیشتی
فردا (24 دی ماه) آخرین مهلت ثبت‌نام برای سرپرستان خانواری است که در لیست یارانه‌بگیران نقدی نیستند اما متقاضی دریافت بسته معیشتی هستند و بر اساس اعلام ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی نتیجه درخواست آنها از طریق پیامک به آنها اعلام خواهد شد.
روزنامه ابتکار / ۵ روز قبل / ...
قبوض کاغذی آب از ابتدای سال آینده در آذربایجان شرقی حذف می شود
تبریز – فلاح: سالانه تعداد زیادی درخت برای تهیه قبوض کاغذی قطع می‌شود لذا بمنظور صیانت از محیط زیست و سهولت در خدمت رسانی شایسته، مشترکان آب و فاضلاب از ابتدای فروردین ماه 99 به جای دریافت قبض کاغذی اطلاعات مصرف خود را از طریق پیامک دریافت خواهند کرد.شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی از مشترکین آب درخواست کرد مشترکانی که تاکنون نسبت به ثبت تلفن همراه و شناسه قبض خود اقدام نکرده اند، انتظار می رود به منظور صرفه‌جویی در هزینه ها، کاهش مصرف کاغذ و در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی و در راستای اجرای برنامه های دولت الکترونیک در سریع ترین زمان ممکن اقدام کنند.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی با اشاره به روش‌های حذف قبوض کاغذی آب اظهار کرد: چندین روش به ‌منظور دریافت شماره تلفن همراه …
فیلم | صفر تا صد بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس
خبرآنلاین / ۵ روز قبل / فیلم
فیلم | صفر تا صد بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس
بر اساس زمان‌بندی انتخاباتی تعیین شده، امروز (یک شنبه) فرمانداری‌ها زمان دارند تا آخر وقت اداری نتیجه تایید یا رد صلاحیت داوطلبین کاندیداتوری در رقابت‌های انتخاباتی مجلس را از طریق پیامک به آنها اعلام کنند.
  مجلس شورای اسلامی  انتخابات مجلس یازدهم
فوت و فن تبلیغات کاندیداهای انتخاباتی با ارسال پیامک انبوه و پنل اس ام اس
تسنیم / ۵ روز قبل / اقتصادی
فوت و فن تبلیغات کاندیداهای انتخاباتی با ارسال پیامک انبوه و پنل اس ام اس
با نزدیک شدن به زمان انتخابات نمایندگان مجلس قصد داریم در این مقاله نکاتی ارزشمند از جمله معرفی ابزارهای تبلیغاتی و نحوه تعیین شعار تبلیغاتی متناسب به همراه روش های تبلیغاتی را ارایه کنیم
ارسال رمز دوم پویا از طریق پیامک توسط بانک سرمایه
ایسنا / ۵ روز قبل / ...
ارسال رمز دوم پویا از طریق پیامک توسط بانک سرمایه
بانک سرمایه با هدف تسهیل استفاده مشتریان خود از رمز دوم پویا، علاوه بر «برنامک رمزساز سرمایه»، امکان دریافت این رمز از طریق پیامک را نیز فراهم کرد.
  بانک سرمایه
اعمال قانون روزانه ۵ هزار خودرو فاقد معاینه فنی در اصفهان
ایسنا / ۵ روز قبل / ...
اعمال قانون روزانه ۵ هزار خودرو فاقد معاینه فنی در اصفهان
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: از ۲۰ آذر ماه که دوربین های ثبت تخلف، پلاک خودروهای فاقد معاینه فنی را ثبت کردند، روزانه ۵ هزار خودرو فاقد معاینه فنی در اصفهان اعمال قانون شد که به زودی پیامک آن برای رانندگان ارسال می شود تا از اعمال قانون مطلع شوند.
  استانی-اجتماعی  ترافیک  معاینه فنی  اعمال قانون
آخرین خبرها درباره تایید و ردصلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس/پورمختار، کوهکن و الیاس حضرتی ردصلاحیت شدند
خبرآنلاین / ۵ روز قبل / سیاسی
آخرین خبرها درباره تایید و ردصلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس/پورمختار، کوهکن و الیاس حضرتی ردصلاحیت شدند
ایسنا نوشت:بر اساس زمان‌بندی انتخاباتی تعیین شده، امروز (یک شنبه) فرمانداری‌ها زمان دارند تا آخر وقت اداری نتیجه تایید یا رد صلاحیت داوطلبین کاندیداتوری در رقابت‌های انتخاباتی مجلس را از طریق پیامک به آنها اعلام کنند.
  انتخابات مجلس یازدهم
دستگیری هکر سرقت اطلاعات حساب بانکی
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اقتصادی
دستگیری هکر سرقت اطلاعات حساب بانکی
قم|فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به دستگیری یک هکر حرفه‌ای در قم گفت: متهم از طریق فیشینگ از حساب بانکی 6615 نفر از مردم برداشت کرده بود.
  پیامک  سرقت  فرمانده انتظامی استان  فضای مجازی  قم
چطور از کمترین قیمت بلیط هواپیما اطلاع پیدا کنیم؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / فناوری
چطور از کمترین قیمت بلیط هواپیما اطلاع پیدا کنیم؟
چه چیزی بهتر از اینکه به جای انبوه پیامک‌های تبلیغاتی که برای فروش بلیط هواپیما ارسال می‌شود، یک سرویس ویژه، میزان تخفیف‌ لحظه‌ای نرخ بلیط هواپیما برای مقاصد مورد نظر مشتریان را از طریق پیامک اعلام کند. سرویس ویژه‌ای که علی بابا در کنار دیگر خدمات گردشگری، مانند فروش آنلاین بلیط سفر، تور مسافرتی و رزور هتل ارائه کرده تا کاربران از پایین‌ترین نرخ بلیط پروازهایی که قصد دارند تهیه کنند مطلع شوند.
  علی بابا
ویژگی های مهم یک وب سرویس پیامک چیست؟
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / ...
ویژگی های مهم یک وب سرویس پیامک چیست؟
وب سرویس پیامک ارسال و دریافت کاوه نگار یک سرویس سریع ارسال و دریافت پیامک بر بستر API است که با فراهم کردن متد های مورد نیاز شما و پیاده سازی کیت توسعه سریع SDK و تهیه مستندات کامل نیاز شما برای ارسال و دریافت پیام در پلفترم های مختلف را رفع کرده است.
امکان دریافت رمز پویا در بانک‌پاسارگاد از طریق پیامک فراهم شد
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / اقتصادی
امکان دریافت رمز پویا در بانک‌پاسارگاد از طریق پیامک فراهم شد
بانک‌پاسارگاد، جهت ایجاد سهولت بیشتر در دریافت رمز پویا و افزایش امنیت در پرداخت‌های غیرحضوری، امکان دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک را نیز فراهم کرد.
  الکترونیک  پیامک  سیم کارت  شماره تلفن  امنیت
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / ...
سامانه پیامکی ارسال رمز پویا در بانک صادرات ایران عملیاتی شد
سامانه پیامکی تولید رمز دوم پویا (یکبار‏مصرف) در بانک صادرات ایران عملیاتی شد و مشتریان می‌توانند علاوه بر استفاده از نرم‏افزار «ریما» و سامانه تولید رمز دوم پویا یکبار‏مصرف USSD، از این سامانه نیز برای تولید رمز دوم پویا در هر تراکنش استفاده کنند.به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، برای دریافت رمز یکبار‏مصرف به صورت پیامکی در بانک صادرات ایران، مشتریان و دارندگان کارت بانک‌های کشور می‌توانند در مراجعه به خودپردازهای بانک صادرات ایران در سامانه پیامکی مذکور احراز هویت و ثبت‌نام کرده و به سرعت رمز دوم اینترنتی را در هنگام خرید انیترنتی دریافت کنند. مشتریان بانک صادرات ایران برای دریافت رمز دوم پویا (یکبارمصرف) باید به یکی از پنج هزار و ١٠٠ دستگاه خودپرداز این بانک مراجعه و با استفاده از گزینه …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / ...
رمز دوم پیامکی اجرایی شد
رمز دوم پویای پیامکی در برخی از درگاه‌های پرداخت اینترنتی اجرایی شد. به گزارش ایسنا، بانک مرکزی در روزهای اخیر اعلام کرده بود که رمز دوم پویا از طریق پیامک از روز سه‌شنبه اجرایی می‌شود و بر همین اساس بررسی‌ها نشان می‌دهد که این طرح در حال حاضر برای برخی از درگاه‌های پرداخت عملیاتی شده است.پیش‌تر بانک مرکزی اعلام کرده بود که مشتریان بانکی‌ در زمان انجام پرداخت‌ها و خریدهای اینترنتی، می‌توانند درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند. بر اساس آن‌چه اعلام شده این طرح به صورت مرحله‌ای اجرا شده و در هر مرحله تعدادی از بانک‌ها و موسسات اعتباری تا پایان دی‌ماه جاری به طرح اضافه می‌شوند.در این طرح با اضافه‏شدن دکمه درخواست رمز پویا به درگاه‌های پرداخت اینترنتی …
مرکز تماس «کاشف» راه‌اندازی شد
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / اقتصادی
مرکز تماس «کاشف» راه‌اندازی شد
هموطنان گرامی در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام در خصوص فعال‌سازی یا استفاده از رمزهای پویای کارت‌های بانکی با شماره تلفن‌های مرکز ارتباط‌ با مشتریان بانک خود تماس حاصل فرمایید.
  بانک مرکزی  پیامک  شماره تلفن  ایلام  کهکیلویه و بویراحمد
دریافت رمز دوم پویا از صفحات پرداخت اینترنتی
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / اقتصادی
دریافت رمز دوم پویا از صفحات پرداخت اینترنتی
دکمه درخواست رمز دوم پویا پیامکی به صفحات پرداخت اینترنتی و نرم افزارهای پرداخت افزوده و مشتریان بانک‌های ملت و پارسیان می‌توانند از طریق پیامک رمز دوم پویا دریافت کنند.
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / اقتصادی
ثبت شماره ‌همراه در بانک‌ پاسارگاد جهت دریافت رمز پویا
برای دریافت پیامک رمز دوم پویا، ثبت صحیح شماره تلفن همراه در سیستم بانک الزامی است.
  اینترنت  پیامک  تلفن همراه  شماره تلفن  zwnj
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / اقتصادی
نحوه پرداخت به خانوارهای جدید مشمول دریافت کمک حمایتی
طبق اعلام وزارت تعاون کار، و رفاه اجتماعی، خانوارهایی که دارای شرایط دریافت کمک حمایتی معیشتی تشخیص داده شوند،‌ مبالغ ماه‌های قبل را هم دریافت می‌کنند. به گزارش وزارت تعاون کار،‌ و رفاه اجتماعی، اطلاعیه شماره 13 ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی منتشر شد. همان‌طور که در اطلاع‌رسانی‌های قبلی به استحضار مردم شریف رسانده شد، درخواست 419 هزار خانوار برای دریافت کمک حمایت معیشتی واجد شرایط تشخیص داده شد و در 10 دی، معادل دو ماه به حسابشان واریز شد. تصمیم‌گیری در مورد سایر متقاضیان نیازمند بررسی بیشتر است. از این رو طی روزهای آینده و از طریق پیامک یا سایر روش‌ها در این باره اطلاع‌رسانی خواهد شد. تاکید می‌شود خانوارهایی که واجد شریط تشخیص داده شوند، کمک حمایت معیشتی معوق آنها پرداخت می‌شود.
چه کسانی باید رمز دوم پویا را فعال کنند؟
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اقتصادی
چه کسانی باید رمز دوم پویا را فعال کنند؟
هر چند تبلیغاتی عام در خصوص فعال‌سازی رمز پویا برای تمام دارندگان حساب‌های بانکی ارسال می شود اما بررسی‌ها نشان می دهد مخاطب این پیامک همه دارندگان کارت بانکی نیستند.
  رمز دوم یکبار مصرف  رمز پویا
بسته‌های کمک معیشتی معوق چگونه پرداخت می‌شود؟
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اجتماعی
بسته‌های کمک معیشتی معوق چگونه پرداخت می‌شود؟
ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی وزارت رفاه با اعلام اینکه تصمیم‌گیری در خصوص ارائه بسته حمایت معیشتی دولت به متقاضیان به بررسی نیاز دارد، از اطلاع‌رسانی تخصیص یا عدم اختصاص بسته به این دسته از خانوارها با ارسال پیامک و... طی روزهای آتی خبر داد.
وضعیت جاماندگان یارانه حمایت معیشتی از طریق پیامک اعلام می‌شود
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اجتماعی
وضعیت جاماندگان یارانه حمایت معیشتی از طریق پیامک اعلام می‌شود
بر اساس اعلام ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی، وضعیت جاماندگان به زودی از طریق پیامک و یا سایر روش‌ها اعلام خواهد شد.
  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  مشکلات معیشتی  یارانه  معیشت خانوار
واجدان شرایط دریافت حمایت معیشتی منتظر پیامک باشند/ 419 هزار نفر دیگر هم مشمول شدند
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اجتماعی
واجدان شرایط دریافت حمایت معیشتی منتظر پیامک باشند/ 419 هزار نفر دیگر هم مشمول شدند
درخواست 419 هزار خانوار برای دریافت کمک حمایت معیشتی واجد شرایط تشخیص داده شد و در 10 دیماه، معادل دو ماه به حسابشان واریز شد.
  بسته حمایت معیشت
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / ...
دریافت رمز پویا آسان می‌شود
شهروند] دریافت رمز پویا آسان می‌شود. بانک مرکزی اعلام کرده است که از روز سه‌شنبه هفدهم دی‌ماه این امکان ایجاد می‌شود که مشتریان در هنگام پرداخت‌های اینترنتی درخواست کنند که رمز پویا برایشان پیامکی صادر شود. البته قرار است این طرح به صورت مرحله‌ای اجرا شده و در هر مرحله تعدادی از بانک‌ها و موسسات اعتباری تا پایان دی‌ماه جاری به آن اضافه شوند. در این طرح با اضافه‌شدن دکمه «درخواست رمز پویا» به درگاه‌های پرداخت اینترنتی و برنامه‌های پرداخت، این امکان فراهم می‌شود که مشتریان، رمز دوم پویای خود را از طریق پیامک دریافت کنند. بانک مرکزی در اطلاعیه‌اش تأکید کرده است؛ با توجه به اینکه دریافت رمز پویا از طریق پیامک مشروط به ارایه …
کمک معیشتی به حساب ۴۱۹ هزار خانوار جدید واریز می شود
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / اقتصادی
کمک معیشتی به حساب ۴۱۹ هزار خانوار جدید واریز می شود
ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی طی اطلاعیه ای از تخصیص کمک معیشتی به ۴۱۹ هزار خانوار جدید خبر داد.
  یارانه معیشتی  شماره پیامک کمک معیشتی
دریافت رمز پیامکی پویای مشتریان بانک پارسیان از بامداد ۱۷ دی‌ماه
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / ...
دریافت رمز پیامکی پویای مشتریان بانک پارسیان از بامداد ۱۷ دی‌ماه
مشتریان بانک پارسیان از بامداد روز سه‌شنبه ۱۷ دی‌ماه برای پرداخت‌های غیرحضوری خود، امکان دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک را خواهند داشت.
  بانک پارسیان  دریافت رمز دوم پویا  دریافت رمز پیامکی
حمله هکری به مشتریان بانکی چقدر جدی است؟
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸-۱۰-۱۵ / اقتصادی
حمله هکری به مشتریان بانکی چقدر جدی است؟
بانک تجارت به تعداد زیادی از مشتریانش پیامک داده است که رمز اول کارت خود را تغییر دهند وگرنه کارت‌شان غیرفعال می‌شود. حالا این موضوع تعداد زیادی از مشتریان بانکی را پای دستگاه‌های عابربانک کشیده و شعب بانکی را به گفته مشتریان به‌طور نفسگیری شلوغ کرده است.
حذف گزینه فعال‌سازی رمز یکبارمصرف از طریق پیامک از ‌ATMها
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸-۱۰-۱۵ / اقتصادی
حذف گزینه فعال‌سازی رمز یکبارمصرف از طریق پیامک از ‌ATMها
مهلت پایان دی برای عملیاتی کردن کامل رمز پویا و اصلاح ساختار ارسال رمز از طریق پیامک در حالی برای نظام بانکی تعیین شده که گزینه «فعال‌سازی رمز پویا از طریق پیامک» در ATMها حذف شده است.
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
مـــــــرور
  بانک مرکزی: پیامک رمز پویا برای مشتریان بانکی رایگان است   9‌درصد چک‌های آبان‌ماه امسال برگشت خورد   رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر: تمام سکه افزایش 200‌هزار تومانی قیمت را در یک روز تجربه کرد   مدیرعامل فرابورس: سهامداران از توجه به شایعات بپرهیزند   سازمان‌ امور مالیاتی: در بودجه‌ سال آینده مالیات بر فروش سیگار ۲۸‌درصد افزایش یافته است   انجمن خودروسازان: تولید کامیون و اتوبوس کاهش بیشتر از ۵۰‌درصدی در 8ماهه امسال را تجربه کرد
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / اقتصادی
تکذیب خبر دریافت هزینه پیامک رمز پویا
در پی انتشار اخباری به نقل از معا‌ون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر اینکه در مورد هزینه پیامک رمز پویا، توافقی با بانک مرکزی انجام نشده است، روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به آگاهی می‌رساند طبق اطلاع قبلی، هزینه دریافت پیامک رمز دوم پویا بر عهده بانک‌ها و موسسات اعتباری است. در همین زمینه و به‌منظور کسب اطلاعات صحیح، مجددا تاکید می‌شود مشتریان محترم بانکی و رسانه‌ها فقط به اطلاعیه‌های رسمی بانک مرکزی توجه کنند.
فعال‌سازی جانکاه رمز‌های پویا/ این بار سوختن ناگهانی رمز اول کارت‌های بانک تجارت!
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اقتصادی
فعال‌سازی جانکاه رمز‌های پویا/ این بار سوختن ناگهانی رمز اول کارت‌های بانک تجارت!
به تازگی برخی مشتریان بانک تجارت از غیر فعال شدن رمز اول کارت‌های بانکی خود خبر داده‌اند که به برخی از آنها از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شده بود، اما برخی دیگر نیز در هنگام استفاده از کارت بانکی خود به طور ناگهانی متوجه این موضوع شدند.
اطلاعیه مهم بانک مرکزی در مورد هرینه پیامک ارز پویا
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اقتصادی
اطلاعیه مهم بانک مرکزی در مورد هرینه پیامک ارز پویا
بانک مرکزی اعلام کرد که هزینه دریافت پیامک رمز دوم پویا بر عهده بانک‌ها و موسسات اعتباری بوده و برای مشتریان بانکی رایگان است.
  رمز پویا  بانک مرکزی  کارت اعتباری
بازی جدید بانک‌ها برای ارسال پیامک رمز پویا / گزینه «فعالسازی از طریق پیامک» از ATMهاحذف شد
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اقتصادی
بازی جدید بانک‌ها برای ارسال پیامک رمز پویا / گزینه «فعالسازی از طریق پیامک» از ATMهاحذف شد
مهلت پایان دی برای عملیاتی کردن کامل رمز پویا و اصلاح ساختار ارسال رمز از طریق پیامک در حالی برای نظام بانکی تعیین شده که گزینه «فعالسازی رمز پویا از طریق پیامک» در ATMها حذف شده است.
  رمز پویا  بانک مرکزی ایران  نظام بانکی
روزشماری برای خداحافظی با کلاهبرداری‌های ارزش افزوده
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / فناوری
روزشماری برای خداحافظی با کلاهبرداری‌های ارزش افزوده
،‌خدمات ارزش افزوده (Value Added Services) که به اختصار VAS نامیده می‌شوند، شامل مواردی غیر از خدمات استاندارد اپراتورها مانند تماس صوتی و پیامک معمول است و مهم‌ترین موضوعات خدمات ارزش افزوده تلفن همراه، شامل اخبار، مسابقات و رأی‌گیری، تبلیغات موبایلی و اطلاع‌رسانی می‌شود. خدمات ارزش افزوده می‌تواند توسط خود اپراتورها یا توسط شرکای ثالثی که به‌عنوان تامین‌کننده‌ محتوا (Content Provider) شناخته می‌شوند، انجام شود.
  کلاهبرداری اینترنتی
اعضای مجمع برای رد لوایح FATF تحت فشار پیامک‌ها هستند
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اقتصادی
اعضای مجمع برای رد لوایح FATF تحت فشار پیامک‌ها هستند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب، تصمیم‌گیری درباره FATF را به مجمع سپرده است، گفت:
  پیامک  رهبر معظم انقلاب  لایحه  مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان  مجید انصاری
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اقتصادی
اقدام جدید پرشیا خودرو برای ارائه قطعات اصل به مشتریان
پرشیاخودرو با افتتاح نمایندگی فروش قطعات یدکی خود در خیابان ملت با کد 501، همکاری با فروشندگان قطعات یدکی ب.ام.و و مینی را برای عرضه قطعات اصلی و استاندارد این خودروها آغاز کرد.به گزارش روابط عمومی این شرکت، افتتاح این فروشگاه در منطقه امیرکبیر و ملت که قطب قطعات یدکی پایتخت و یکی از بزرگ‌ترین مراکز فروش قطعات یدکی کشور به شمار می‌روند بیش از هر چیز در راستای افزایش تعامل پرشیاخودرو با بازار قطعات یدکی و گسترش فروش قطعات اصلی در خارج از شبکه نمایندگی‌های پرشیاخودرو است تا از این طریق قطعات اصلی محصولات ب.ام.و و مینی با کمک سایر فروشندگان نیز در اختیار مالکان این خودرو‌ها قرار گیرد.این فروشگاه علاوه بر همکاری با سایر فعالان بازار قطعات یدکی، همچون دیگر نمایندگی‌های پرشیاخودرو در سراسر کشور، قطعات …
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
توضیحات تکمیلی رگولاتوری درباره هزینه رمز پویای بانک‌ها
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره هزینه پیامک رمز دوم پویا که از حساب مشتریان بانک‌ها کسر می‌شود توضیح داد.