یکشنبه, ۲۸ دی, ۱۳۹۹ / 17 January, 2021
اهالی رسانه
دلیل حذف فیلم‌های متقاضی حضور در فجر ۳۹/ آیا اهالی رسانه و مردم فیلم‌ها را می‌بینند؟
۴۱ ساعت قبل
دلیل حذف فیلم‌های متقاضی حضور در فجر ۳۹/ آیا اهالی رسانه و مردم فیلم‌ها را می‌بینند؟
نجفی در خصوص فرایند اعلام فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره فجر و نحوه داوری آثار توضیح داد.
رضایی: فقط از اهالی رسانه تشکر می کنم/حرفی در مورد بازی نمی زنم
۲ روز قبل / ذوب‌آهن اصفهان / رسانه / سایپا / فوتبال
رضایی: فقط از اهالی رسانه تشکر می کنم/حرفی در مورد بازی نمی زنم
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بعد از مساوی هفته گذشته مقابل آلومینیوم اراک ترجیح دادم که صحبتی نکنم و الان هم ترجیح می دهم که در مورد خود بازی با سایپا صحبتی نداشته باشم.
۳ روز قبل
آخرین خبرها از جشنواره فیلم فجر (فیلم)
روابط عمومی سازمان سینمایی: امسال از اهالی رسانه برای جشنواره فیلم فجر ثبت‌نام نمی‌شود.
با مخاطب یا بدون تماشاگران!؟
۳ روز قبل / کارگردان سینما / بازیگر سینما / جشنواره فیلم فجر
با مخاطب یا بدون تماشاگران!؟
کاوه صباغ‌زاده، کارگردان سینما و از مخالفان حضور مردم در جشنواره است. او جشنواره را مختص منتقدان، اهالی رسانه و سینماگران می‌داند.
فرهنگسرای «هنر و رسانه» آماده تحویل به اهالی رسانه همدان
۳ روز قبل / استانی-فرهنگی و هنری / فرهنگسرا / رسانه / شهرداری / هنر
فرهنگسرای «هنر و رسانه» آماده تحویل به اهالی رسانه همدان
شهردار همدان گفت: محل مناسبی در یکی از بهترین نقاط شهر برای فرهنگسرای «هنر و رسانه» اختصاص یافت که آماده تحویل به اهالی رسانه همدان است.
۴ روز قبل
می‌خواهیم «پویا» باشیم
نشست رسانه‌ای دست اندرکاران برگزاری جشنواره آنلاین «هنر زنده است» روز سه شنبه بیست و سوم دی ماه در پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب تهران برگزار شد.به گزارش مهر، نشست خبری دست‌اندرکاران شورای برگزاری جشنواره آنلاین «هنر زنده است» روز سه شنبه بیست و سوم دی ماه با حضور بهروز غریب پور رئیس شورای سیاستگذاری و دبیر بخش تئاتر، کمال تبریزی دبیر بخش فیلم، فردین خلعتبری دبیر بخش موسیقی، سیف الله صمدیان به نمایندگی از محمود کلاری (دبیر دیجیتال آرت)، مازیار رضاخانی مدیر جشنواره رضا کیانیان عضو شورای سیاستگذاری، بابک بادکوبه مدیر تبلیغات و اسپانسرینگ و فراز بابایی در پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب تهران برگزار شد.بهروز غریب‌پور رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره آنلاین «هنر زنده است» در ابتدای این نشست خبری با اشاره …
نمایش فیلم‌های توقیفی عبدالرضا کاهانی و کمال تبریزی در جشنواره «هنر زنده است»
۴ روز قبل / کمال تبریزی / تئاتر / موسیقی / سینمای ایران
نمایش فیلم‌های توقیفی عبدالرضا کاهانی و کمال تبریزی در جشنواره «هنر زنده است»
کمال تبریزی، دبیر بخش سینمای جشنواره «هنر زنده است»، از نمایش تعدادی از فیلم‌های توقیفی سال‌های اخیر برای داوران و گروه ۱۱۰ نفری منتقدان و اهالی رسانه در این رویداد فرهنگی خبر داد.
۵ روز قبل
دبیرانی تلویزیونی برای سینمایی‌ترین فستیوال کشور
جشنواره فیلم فجر با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی جامعه این دوران ما، یک سرمونی تخصصی سینمایی و استثنایی است (شبیه هیچ جشنواره‌ای در جهان نیست) که طی 4 دهه استمرار و تداوم، امروز به مرتبه مهمی در میان سینماگران و اهالی رسانه رسیده و مهم‌ترین گردهمایی سالانه اهالی سینما به حساب می‌آید. هم از طرفی کاملا تخصصی است که روشنفکران و طبقه فکور جامعه را به خود جذب کند و هم بسیار بسیط و گسترده خود را به ذائقه مخاطبان عام نزدیک می‌کند. به سخن دیگر مهم‌ترین محصولات و کارنامه سینمایی کشور دریک ویترین چشم‌نواز و جذاب با حضور بازیگران و فیلمسازان شناخته شده در این 10 روز در معرض دید مخاطبان قرار می‌گیرد تا هم به دیده شدن این آثار کمک شود و هم مردم در همین …
۵ روز قبل
همراه هیئت رئیسه فعلی؟
کمیته‌های انتخاباتی فدراسیون فوتبال در شرایطی مسئولیت برگزاری انتخابات این فدراسیون را برعهده دارند که در مجمع اخیر و در شرایطی شائبه برانگیز انتخاب شده اند؛ انتخابی که بدون اطلاع اهالی رسانه و در پشت پرده انجام شده و توسط کسانی صورت گرفته که خودشان مسئولان کنونی و کاندیدای انتخابات پیش رو این فدراسیون هستند.به گزارش ایسنا، با اتمام فرآیند ثبت نام از نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال، مسئولیت کمیته‌های بدوی و استیناف انتخابات این فدراسیون آغاز می‌شود. این دو کمیته که حاصل اصلاحات اخیر اساسنامه فدراسیون فوتبال هستند، در مجمع اخیر و در آذرماه با معرفی هیات رئیسه و رای‌گیری عجیب و غریب از اعضای مجمع انتخاب شدند. در واقع طبق اصلاحاتی که از سوی فیفا به این فدراسیون تکلیف شده بود، قرار شد از این پس …
کمیته‌های انتخابات فدراسیون فوتبال و چند ابهام/ همراه هیات رئیسه فعلی؟
۵ روز قبل
کمیته‌های انتخابات فدراسیون فوتبال و چند ابهام/ همراه هیات رئیسه فعلی؟
کمیته‌های انتخاباتی فدراسیون فوتبال در شرایطی مسئولیت برگزاری انتخابات این فدراسیون را برعهده دارند که در مجمع اخیر و در شرایطی شائبه برانگیز انتخاب شده اند؛ انتخابی که بدون اطلاع اهالی رسانه و در پشت پرده انجام شده و توسط کسانی صورت گرفته که خودشان مسئولان کنونی و کاندیدای انتخابات پیش رو این فدراسیون هستند.
بازی با سلامتی اهالی رسانه در جشنواره فیلم فجر
۵ روز قبل / جشنواره فجر / سالن سینما / محمدمهدی طباطبایی‌نژاد / سی و نهمین جشنواره فیلم فجر / جشنواره سینما حقیقت / محمد مهدی طباطبایی نژاد / جشنواره فیلم فجر / سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر / جشنواره سینماحقیقت / محمد مهدی طباطبایی‌نژاد
بازی با سلامتی اهالی رسانه در جشنواره فیلم فجر
در حالی که همه جشنواره‌های سینمایی در جهان، متوقف شده‌ و یا به‌صورت مجازی برگزار می‌شوند، مدیران سی و نهمین جشنواره فیلم فجر تصمیم دارند تا این جشنواره را با حضورسینماگران و اهالی رسانه برگزار کنند.
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
بیم و امیدهای حضور مردم در جشنواره فجر
گروه فرهنگ و هنر – امسال سال بسیار سختی برای سینما و تئاتر بود. کرونا تقریبا فعالیت را در این زمینه ناممکن کرد، تعطیلی‌های طولانی سالن‌ها به دلیل شیوع این ویروس تقریبا بسیاری از فعالیت‌های هنری را از رونق انداخت تا جایی که اجراها و اکران مردمی در جشنواره‌های تئاتر و فیلم فجر در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. اما حالا با کنترل شدن شیوع این بیماری و زرد شدن بسیاری از مناطق در کشور و همچنین بازگشایی مجدد سالن‌های سینما و تئاتر آیا ممکن است فیلم‌ها و تئاترها در جشنواره‌های فجر میزبان مردم باشند؟تقریبا یک سال است که کرونا تمامی جنبه‌های زندگی بشری را تحت‌الشعاع قرار داده است. دیگر گرد هم جمع شدن یک حرکت اجتماعی بی‌دغدغه نیست. به همین دلیل بسیاری از گردهمایی‌های سینمایی یا تئاتری یا برگزار نشدند یا به …
اهالی رسانه در سالن‌های مربوط به خود  آثار شرکت‌کننده در «جشنواره فیلم فجر» را تماشا می‌کنند!
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ / سیدعباس صالحی / جشنواره تئاتر فجر
اهالی رسانه در سالن‌های مربوط به خود آثار شرکت‌کننده در «جشنواره فیلم فجر» را تماشا می‌کنند!
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشریح شرایط آغاز به کار سالن‌های هنری در شهرهای آبی و زرد، درباره میزبانی جشنواره‌های فیلم، تئاتر و موسیقی فجر از مردم، توضیحاتی ارائه کرد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
ثبت چهره‌های جدید در پرونده داوری فیلم فجر و جای خالی 4 نفر
جشنواره سی‌ونهم فیلم فجر در حالی هیات داوران خود را شناخته که بیشتر اعضای این هیات هفت نفره، اولین داوری خود را در این رویداد سینمایی تجربه می‌کنند.به گزارش ایسنا، با اعلام رسمی هیات داوران جشنواره امسال فجر شاهد ترکیبی تازه هستیم که پیش‌تر فقط صاحب یک فیلم در جشنواره بودند. در دوره‌های گذشته معمولا وقتی اعضای هیات داوران جشنواره فجر اعلام می‌شدند، در بین آن‌ها دست‌کم یکی دو نفر بودند که بیش از دیگران داوری در این رویداد را تجربه کرده بودند، اما امسال در جشنواره‌ای که به دلیل ادامه‌دار بودن همه‌گیری کرونا در شرایطی خاص برگزار می‌شود، به طوری که حتی شاید اصلا برنامه نمایش برای مردم، اهالی رسانه و صاحبان فیلم‌ها نداشته باشد و آثار فقط برای داوران به نمایش درآیند، هیات داوری هم متفاوت انتخاب شده …
بازگشایی سالن‌های سینما و تئاتر در شهرهای زرد و آبی/  نمایش فیلم‌های جشنواره  فجر فعلا برای داوران و اهالی رسانه
۱۳۹۹/۱۰/۲۰ / وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی / سیدعباس صالحی / سی و نهمین جشنواره فیلم فجر
بازگشایی سالن‌های سینما و تئاتر در شهرهای زرد و آبی/ نمایش فیلم‌های جشنواره فجر فعلا برای داوران و اهالی رسانه
ایلنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از بازگشایی مراکز هنری در شهرهای آبی و زرد خبر داد.
سردار سلیمانی تجسم ارزش‌ها با همه ابعاد قهرمانی بود
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ / رئیس دانشگاه سوره>محمدحسین ساعی / هنرهای تجسمی / محمدرضا زائری / دانشگاه صدا و سیما / دانشگاه تربیت مدرس / دانشگاه سوره / ایثار و شهادت / قاسم سلیمانی
سردار سلیمانی تجسم ارزش‌ها با همه ابعاد قهرمانی بود
تهران-ایرنا- استادان، پژوهشگران و اهالی رسانه در «همایش بین المللی قهرمان در آینه هنر و ارتباطات» با توصیف شخصیت والای سردار قاسم سلیمانی، او را تجسم ارزش‌های اسلامی دانستند که همه ابعاد یک قهرمان را دارد.
فاجعه سقوط هواپیمای اوکراینی؛ دیگر آن «ما»ی سابق نشدیم!
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
فاجعه سقوط هواپیمای اوکراینی؛ دیگر آن «ما»ی سابق نشدیم!
حادثه هواپیمای اوکراینی قسمت آخر زنجیره‌ای از حوادث بود که در نیمه دوم سال ۹۸ رخ داد و باعث شد هیچ یک از ما ایرانی‌ها آن آدم سابق نشویم، نه جامعه، نه اصحاب قدرت، نه نیرو‌های نظامی و نه اهالی رسانه.
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
احتمال نمایش فیلم‌ها برای اهالی رسانه
فهرست فیلم‌های متقاضی شرکت در جشنواره فجر منتشر شد
تاکید دبیرخانه جشنواره فیلم فجر: ۱۱۰ فیلم در جشنواره داوری نمی‌شوند
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / جشنواره فیلم فجر / سی و نهمین جشنواره فیلم فجر
تاکید دبیرخانه جشنواره فیلم فجر: ۱۱۰ فیلم در جشنواره داوری نمی‌شوند
مدیر دبیرخانه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر باردیگر تأکید کرد: ۱۱۰ فیلم اعلام شده در فهرست متقاضیان حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، آثاری هستند که فرم شرکت در جشنواره را پر کرده‌اند و قرار نیست همه این آثار مورد داوری قرار گیرند یا در صورت فراهم شدن شرایط، برای اهالی رسانه و مخاطبان (شیوه دوم و سوم) به نمایش درآیند.
چرا فیلم اکبر عبدی متقاضی جشنواره نشد؟
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / اکبر عبدی / جشنواره فیلم فجر / نگار عابدی
چرا فیلم اکبر عبدی متقاضی جشنواره نشد؟
تهران- ایرنا- عدم حضور فیلم تازه اکبر عبدی در فهرست متقاضیان جشنواره سی و نهم فجر سوالاتی را در اذهان اهالی رسانه ایجاد کرد که مجری طرح این فیلم درباره آن توضیحاتی را ارائه داد.
۱۱۰ فیلم ثبت نام کردند/فهرست فیلم‌های متقاضی شرکت در جشنواره فجر منتشر شد/ احتمال نمایش فیلم‌ها برای اهالی رسانه
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / جشنواره فیلم فجر / مسعود نجفی / محمدمهدی طباطبایی‌نژاد / سی و نهمین جشنواره فیلم فجر
۱۱۰ فیلم ثبت نام کردند/فهرست فیلم‌های متقاضی شرکت در جشنواره فجر منتشر شد/ احتمال نمایش فیلم‌ها برای اهالی رسانه
ایلنا: ​​​​​​برای نخستین بار در تاریخ جشنواره فیلم فجر، فهرست فیلم‌های متقاضی شرکت در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد.
صحبت های ابراهیم شکوری در نشست خبری با اهالی رسانه
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ / خبرنگاران / ابراهیم شکوری / نشست خبری / کنفرانس خبری / رسانه
صحبت های ابراهیم شکوری در نشست خبری با اهالی رسانه
بخشی از صحبت های ابراهیم شکوری در حاشیه نشست خبری معاون اجرایی باشگاه با اهالی رسانه
باید فهم عمومی از اهمیت جایگاه مدرسه افزایش پیدا کند
۱۳۹۹/۱۰/۰۹ / محمود امانی تهرانی / وزارت آموزش و پرورش / شورای عالی آموزش و پرورش
باید فهم عمومی از اهمیت جایگاه مدرسه افزایش پیدا کند
دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در نشست خبری خود با اهالی رسانه بر فهم عمومی از اهمیت جایگاه مدرسه و اعتماد به تصمیمات مدرسه تاکید کرد.
«خانه امن» ۲ ساخته می‌شود
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
«خانه امن» ۲ ساخته می‌شود
احمد معظمی کارگردان مجموعه تلویزیونی خانه امن با انتشار یادداشتی از مخاطبان، اهالی رسانه و همه کسانی که در طی مدت ساخت و پخش این سریال تلاش کردند تشکر کرد.
ساخت فصل دوم سریال «خانه امن»
۱۳۹۹/۱۰/۰۸ / خانه‌ امن / امین زندگانی / احمد معظمی / سریال خانه امن / حسین تراب‌نژاد / حمیدرضا پگاه
ساخت فصل دوم سریال «خانه امن»
ایلنا: احمد معظمی کارگردان مجموعه تلویزیونی خانه امن با انتشار یادداشتی از مخاطبان، اهالی رسانه و همه کسانی که در طی مدت ساخت و پخش این سریال تلاش کردند تشکر کرد.
مظلومی: نیازی نبود قایم شوم
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
مظلومی: نیازی نبود قایم شوم
پرویز مظلومی سرپرست باشگاه استقلال گفت: با درخواست من اهالی رسانه در محل تمرین حضور داشتند و در زمان حضور آن‌ها، من هم در تمرین بودم و نیازی نبود قایم شوم.
مظلومی:با درخواست من اهالی رسانه‌ در تمرین استقلال حاضر شدند/نیازی نبود قایم شوم
۱۳۹۹/۱۰/۰۷ / استقلال / پرویز مظلومی
مظلومی:با درخواست من اهالی رسانه‌ در تمرین استقلال حاضر شدند/نیازی نبود قایم شوم
ایلنا: سرپرست باشگاه استقلال گفت: با درخواست من اهالی رسانه در محل تمرین حضور داشتند و در زمان حضور آن‌ها، من هم در تمرین بودم و نیازی نبود قایم شوم.
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
(تصاویر) دکتر سید مصطفی فاطمی؛ دندانپزشک معروف اهالی رسانه در بهمن درگذشت
در آستانه ایام فاطمیه دکتر سید مصطفی فاطمی در پی وقوع بهمن در ارتفاعات آهار جان خود را از دست داد و پیکر او کشف شد.
حضور خبرنگاران در تمرین فردای استقلال
۱۳۹۹/۱۰/۰۶ / استقلال / تمرین / رسانه / فوتبال
حضور خبرنگاران در تمرین فردای استقلال
تمرین فردای استقلال در شرایطی برگزار می‌شود که اهالی رسانه‌ها می‌توانند در این تمرین حضور داشته باشند.
دندانپزشک معروف اهالی رسانه در میان قربانیان بهمن توچال
۱۳۹۹/۱۰/۰۶
دندانپزشک معروف اهالی رسانه در میان قربانیان بهمن توچال
دکتر سید مصطفی فاطمی استادیار دندانپزشکی و از اهالی رسانه که به همراه تیم های کوهنوردی صعودهای مختلفی را تجربه کرد در آخرین صعود خود ناکام ماند و دار فانی را وداع گفت. به گزارش جماران، فاطمی آخرین مفقودی از سانحه دیدگان بهمن در ارتفاعات تهران بود که دقایقی پیش…
THE BEST مجازی شد، جایزه حجازی به صرف شام!
۱۳۹۹/۱۰/۰۳ / ناصر حجازی / the best / ویروس کرونا
THE BEST مجازی شد، جایزه حجازی به صرف شام!
برگزاری جایزه ناصر حجازی با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از چهره های ورزشی, هنری و اهالی رسانه تا ساعات پایانی شب، در شرایطی که تلاش های بسیاری برای کنترل اپیدمی کرونا شده, اوج کج سلیقگی شهرداری تهران است.
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
بازگشت جنجالی فردوسی‌پور، این‌بار در اینستاگرام AFC
گروه ورزش| فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی جدا از حساسیت فوتبالی تبدیل به یک اعتراض مدنی شد. داستان از این قرار است که یک روز قبل از بازی فینال صفحه رسمی ‌ای‌اف‌سی فارسی در اینستاگرام اعلام کرد یک سورپرایز ویژه برای هواداران ایرانی دارد. این صفحه با انتشار عکس عادل فردوسی‌پور خبر داد که این گزارشگر مغضوب صداوسیمای ایران قرار است از طریق لایو این صفحه بازی فینال را گزارش کند. این خبر با استقبال عجیبی از سوی هواداران فوتبال ایران همراه شد. صفحه رسمی ای‌اف‌سی فارسی قبل از اعلام این خبر کمتر از 200 هزار دنبال‌کننده داشت و بعد از اینکه نام عادل در این صفحه به عنوان گزارشگر مطرح شد، فالورهای این پیج به شکل تصاعدی افزایش پیدا …
۱۳۹۹/۰۹/۲۸
عادل در مدار فوتبال!
برای هواداران فوتبال که مدت‌هاست هیچ گزارشی را با صدای عادل فردوسی‌پور تماشا نکرده‌اند، خبر بازگشت دوباره او به باکس گزارش فوق‌العاده به نظر می‌رسد. عادل به دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا به قطر رفته تا فینال لیگ قهرمانان را به صورت مستقیم از صفحه اینستاگرام فارسی این کنفدراسیون گزارش کند. این اتفاق در ساعت‌های گذشته با استقبال فوق‌العاده‌ای روبرو شده و تعداد مخاطبان این صفحه را نیز به شکل قابل‌توجهی افزایش داده است. صفحه رسمی ای اف اسی به زبان فارسی پس از این خبر، چیزی حدود 300 هزار فالوئر جدید به دست آورده است. بازگشت عادل به مدار فوتبال از چند جهت مهم به نظر می‌رسد. اول اینکه خیلی‌ها دوست دارند دوباره یک بازی فوتبال را با گزارش این چهره محبوب …
چگونه در «حقیقت آنلاین» فیلم ببینیم؟
۱۳۹۹/۰۹/۲۵ / حقیقت آنلاین / چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت / کروناویروس
چگونه در «حقیقت آنلاین» فیلم ببینیم؟
چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت از امروز 25 آذر ماه کار خود را آغاز کرده و از آنجا که برگزاری آنلاین جشنواره فرصتی تازه را برای قشر وسیع‌تری از مخاطبان فراهم کرده، در این گزارش اطلاعات لازم جهت تماشای فیلم‌ها و استفاده از برنامه‌های جنبی برای مردم علاقه‌مند به سینمای مستند، اهالی رسانه و حوزه مستند تشریح شده است.
کنایه  روحانی به احمدی نژاد؛ من آدم این نظامم
۱۳۹۹/۰۹/۲۴ / برجام / اقتصادنیوز / جمهور / اهالی / نظامم
کنایه روحانی به احمدی نژاد؛ من آدم این نظامم
اقتصادنیوز: رییس جمهور در نشست خبری خود با اهالی رسانه کنایه ای به رئیس دولت سابق زد.
کنایه معنادار حسن روحانی به احمدی نژاد /من آدم این نظام هستم /قرار نیست بعد از ۸ سال بروم با این و آن مصاحبه کنم
۱۳۹۹/۰۹/۲۴ / حسن روحانی / محمود احمدی ‌نژاد
کنایه معنادار حسن روحانی به احمدی نژاد /من آدم این نظام هستم /قرار نیست بعد از ۸ سال بروم با این و آن مصاحبه کنم
رییس جمهور در نشست خبری خود با اهالی رسانه کنایه ای به رئیس دولت سابق زد.
چهره‌های برتر بخش ویژه جایزه جلال به انتخاب اهالی رسانه
۱۳۹۹/۰۹/۲۳ / ادبیات / دفاع مقدس
چهره‌های برتر بخش ویژه جایزه جلال به انتخاب اهالی رسانه
دبیرخانه سیزدهمین دوره جایزه جلال آل احمد، چهره‌های برتر بخش ویژه این رویداد ملی ادبی را اعلام کرد.
۱۳۹۹/۰۹/۲۳
خصال نظریه‌پرداز زوال اندیشه سیاسی
بیست‌وسه آذر، هفتاد و پنجمین سالروز تولد دکتر سیدجواد طباطبایی است، پژوهشگر و استاد علم سیاست و اگرچه خودش چندان تمایل ندارد «روشنفکر» خوانده شود، اما بدون تردید یکی از موثرترین و بحث‌برانگیزترین چهره‌ها در فضای روشنفکری ایران در سه دهه اخیر است که همواره نوشته‌ها و گفته‌هایش مورد توجه عموم علاقه‌مندان به مباحث فکری در ایران قرار گرفته. اگرچه سال‌هاست اجازه تدریس رسمی در دانشگاه‌ها را ندارد و تا چند سال پیش، عمده کلاس‌هایش را در موسسات خصوصی برگزار و اندیشه‌ها و دیدگاه‌هایش را از طریق سخنرانی‌ها، گفت‌وگوهای مطبوعات، یادداشت‌ها و مقالات در مجلات و نگارش کتاب‌ها بیان می‌کرد.  اما راز جذابیت افکار و …
اهالی رسانه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیشگام باشند
۱۳۹۹/۰۹/۱۷ / بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران / سواد رسانه ای
اهالی رسانه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیشگام باشند
تهران - ایرنا - معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده شهید افشار، گفت: خبرنگاران و اهالی رسانه در مسیر ایفای مسئولیت خویش در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیشگام و ثابت قدم باشند.
پذیرش آثار تولیدی سال‌های ۹۸ و ۹۹ در جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع)
۱۳۹۹/۰۹/۱۷ / استانی-فرهنگی و هنری / آستان‌ قدس‌ رضوی / جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) / حرم امام رضا ( ع ) / رسانه
پذیرش آثار تولیدی سال‌های ۹۸ و ۹۹ در جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع)
معاون مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی با اشاره به درخواست اهالی رسانه برای اصلاح ضوابط زمان‌بندی تولید آثار در جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) گفت: بر این اساس مقرر شد آثار رسانه‌ای منتشر شده در سال ۱۳۹۸ نیز در جشنواره پذیرفته شود.
۱۳۹۹/۰۹/۱۳
پاسخ صدا و سیما به گزارش آفتاب یزد
در پی درج گزارشی در روزنامه با عنوان «رپرتاژ صدا و سیما برای رئیس صدا و سیما» این رسانه جوابیه‌ای را به دفتر روزنامه ارسال کرده که بدین شرح است: درحالی که اهالی رسانه به خوبی از لغزش‌ها و آسیب‌های فضای مجازی آگاهند و ضررهای اتکا به این فضا را برای تنظیم گزارش‌های خبری درک کرده‌اند، روزنامه آفتاب یزد احتمالا به صورت عمدی در تاریخ 10 آذر 1399 از اظهارنظرهای بی‌نام و نشان در این فضا برای تهیه مطلبی علیه رسانه ملی استفاده کرده است. برخلاف فضای نظام‌مند و مسئولیت‌پذیر در مطبوعات و دیگر رسانه‌ها، در شبکه‌های اجتماعی مورد استناد روزنامه آفتاب یزد که البته در گزارش خود نامی از آنها نبرده است، امکان بیان هر هجو، توهین و تخریب بدون نیاز به پاسخگویی در قبال مطالب خود، وجود دارد. اما حرکت این روزنامه به …
حقیقتی که مجاز است
۱۳۹۹/۰۹/۱۳
حقیقتی که مجاز است
مسعود میر ـ روزنامه نگار روز گذشته نشست خبری دبیر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت با اهالی رسانه به‌صورت آنلاین برگزار شد. مهم‌ترین اتفاق در آستانه جشنواره امسال شاید چونان دیگر جشنواره‌های سینمایی دنیا بحث برگزاری جشنواره در روزگار عجیب کرونایی است. آنلاین شدن جشنواره‌های سینمایی در دنیا حالا به اتفاقی معمولی بدل شده است ولی در ایران هرچند از ابتدای سال تا به حال حرف‌های بسیاری درباره برگزاری آنلاین یکی دو جشنواره سینمایی زده شد اما هیچ‌کدام تا‌کنون به‌طور واقعی نتوانستند جشنواره را …
ناقوس مرگ امانمان را برید...
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / مسئولیت اجتماعی در برابر کرونا / اهالی رسانه / خبر وفت / مرگ و میر ناشی از کرونا
ناقوس مرگ امانمان را برید...
این روزها صدای ناقوس مرگ بلند شده است و گویا تصمیم به خاموشی هم ندارد. آمار تعداد جانباختگان و هر روز شنیدن خبر درگذشت انسان‌ها که نام چهره‌ها و مفاخر نیز در میانشان بسیار به چشم می‌خورد، متاسفانه بخشی از زندگی‌مان شده است. شاید بار سنگین این روزگار بر دوش کسانی که این خبرهای ناگوار را اعلام می‌کنند، بیشتر سنگینی می‌کند؛ خبرنگارانی که دیگر از اعلام خبرهای ناخوش خسته شده‌اند.
جان اهالی رسانه و سینما برای وزیر ارشاد مهم است؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۹ / داریوش مهرجویی / علی عطشانی / لامینور / روح الله حجازی / ستاد ملی کرونا / جشنواره جهانی فیلم فجر / جشنواره فیلم فجر / روح‌الله حجازی / سعید سهیلی / علی غفاری
جان اهالی رسانه و سینما برای وزیر ارشاد مهم است؟
اصرار دولت برای برگزاری جشنواره‌ فیلم فجر در روزگار کشتار کرونایی مایه تعجب است و باید پرسید آیا کارنامه فرهنگی دولت از جان اهالی فرهنگ و رسانه مهم‌تر است؟
سازمان بورس و اوراق بهادار آماده همکاری با بسیج
۱۳۹۹/۰۹/۰۸
سازمان بورس و اوراق بهادار آماده همکاری با بسیج
مراسم تجلیل از ایثارگران، جانبازان و بسیجیان سازمان بورس و اوراق بهادار و ارکان بازار سرمایه، عصر امروز با حضور رئیس سازمان، مدیر عامل و رئیس هیات مدیره صندوق ذخیره بسیجیان و جمعی از ایثارگران و اهالی رسانه برگزار شد.
پرتوی: شاملو معتقد بود حیف شد من به سینما رفتم
۱۳۹۹/۰۹/۰۷ / ویروس کرونا / سینما / کامبوزیا پرتوی
پرتوی: شاملو معتقد بود حیف شد من به سینما رفتم
تهران- ایرنا- حوالی روزهای پایانی پائیز سال۹۱ کامبوزیا پرتوی گفت‌و گوی مفصلی با یکی از اهالی رسانه انجام داد که به دلایلی این گپ و گفت، امروز که او رخ در نقاب خاک کشیده به صورت اختصاصی در ایرنا منتشر می‌شود.
یک واحد جشنواره در مه
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
یک واحد جشنواره در مه
مسعود میر- روزنامه نگار امروز که نخستین قسمت این ستون تازه را می‌خوانید تهران چنان در مه فرورفته که برج عاج‌نشینانش دیگر از فاصله نزدیک هم قابل رویت نیستند و در خانه‌ها و آپارتمان‌های چندده میلیاردی‌شان کرونا و قرنطینه و ما و آذر را با هم از نهایت بی‌توجهی و تفاوت نظاره می‌کنند. چرا حرف از خانه‌های گران‌قیمت و مانده در مه زدیم؟ چون طبق جدیدترین به‌روزرسانی قیمت آپارتمان در منطقه‌ای از پایتخت که اتفاقا دوسه‌سالی هم هست میزبان اهالی رسانه و هنرمندان در روزهای جشنواره فیلم فجر شده، یک واحد کاملا …
اهالی رسانه روی ‌‎پرتال «سینماحقیقت» ثبت‌نام کنند
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری / مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی / جشنواره سینما حقیقت / مستند
اهالی رسانه روی ‌‎پرتال «سینماحقیقت» ثبت‌نام کنند
تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت اعلام کرد که ثبت‌نام اینترنتی نویسندگان و خبرنگاران رسانه‌ها و منتقدان سینما روی وب‌سایت این جشنواره از امروز آغاز شده و تا 10 آذرماه ادامه خواهد داشت.
اقناع سازی افکار عمومی جامعه بر عهده اهالی رسانه است
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / ارشادگیلان / فیروز فاضلی / رسانه مکتوب
اقناع سازی افکار عمومی جامعه بر عهده اهالی رسانه است
رشت- مدیرکل ارشاد گیلان با تأکید بر اینکه رسانه بایددر شرایط امروز جامعه در کنار مردم باشد، گفت: اقناع سازی افکار عمومی جامعه بر عهده اهالی رسانه است.
روزگار ناخوش خبرنگاری در کرونا؛ سخت در سخت
۱۳۹۹/۰۹/۰۳
روزگار ناخوش خبرنگاری در کرونا؛ سخت در سخت
سنندج - ایرنا - خبرنگاری جزو مشاغل سخت است که در زمان‌ بحران‌هایی همچون همه‌گیری ویروس کرونا سخت‌تر هم شده ولی اهالی رسانه حتی آنهایی که مبتلا به کرونا و بستری شدند با جان و دل همچنان قلم می‌زنند.
۱۳۹۹/۰۹/۰۳
تاملی بر جعبه جادو
۶۲ سال پیش مرحوم منوچهر نوذری به عنوان نخستین‌ مجری تلویزیون در ایران بر صفحه این ‌جعبه جادویی ظاهر شد و ‌خطاب به بینندگان شگفت‌زده ایرانی اعلام‌کرد: تصویر من را در جعبه‌ای می‌بینید که اسمش تلویزیون است!  و بدین‌سان تلویزیون این تاثیرگذار‌ترین رسانه عصر حاضر در ایران به مخاطبین معرفی شد. تلویزیون به مثابه مردمی‌ترین و‌ پرمخاطب‌ترین رسانه برای ارتباطات و اطلاع‌رسانی در جهان است. به‌واسطه چنین ویژگی‌هایی، یونسکو در سال ۱۹۹۶ مامور شده است که از فعالیت‌های شبکه‌های تلویزیونی مستقل و‌ نیز تولید برنامه‌هایی که به صلح، توسعه اجتماعی و اقتصادی و ‌مسائل فرهنگی جامعه منجر می‌شود حمایت به عمل …
شرایط تردد اهالی رسانه در ساعات محدودیت تردد در مشهد
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / استانی-فرهنگی و هنری / محدودیت تردد / اهالی رسانه / کروناویروس / پروتکل‌های بهداشتی
شرایط تردد اهالی رسانه در ساعات محدودیت تردد در مشهد
رئیس اداره مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در خصوص شرایط تردد خبرنگاران و اهالی رسانه در ساعات محدودیت تردد (۲۱ تا ۴ صبح) گفت: باید لیست خبرنگاران و پلاک خودرو آن‌ها از طریق رسانه‌ها کتبا به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارسال شود.
دبیرخانه مجازی جشنواره کتاب‌خوان و رسانه راه‌اندازی شد
۱۳۹۹/۰۸/۲۹ / کتاب و کتابخوانی / هفته کتاب / مهدی توکلیان
دبیرخانه مجازی جشنواره کتاب‌خوان و رسانه راه‌اندازی شد
دبیر اولین جشنواره کتاب‌خوان و رسانه از آماده سازی پایگاه اطلاع رسانی و دبیرخانه مجازی جشنواره خبر داد و از اهالی رسانه خواست از فرصت هفته کتاب برای تولید محتوا استفاده کنند.
«مدیرمسئول شدن راحت‌تر از خبرنگار شدن است»
۱۳۹۹/۰۸/۲۷
«مدیرمسئول شدن راحت‌تر از خبرنگار شدن است»
«روح‌الله خدیشی» می‌گوید امروز فرایند مدیرمسئول شدن بسیار آسان‌تر از خبرنگار شدن است باید ماهیت مجوز گرفتن رسانه‌ها تغییر کند. روح‌الله خدیشی-مدیر مسئول روزنامه‌ی پیام ما (کرمان) درباره‌ی انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات به انصاف نیوز گفت: متاسفانه اهالی رسانه به وظیفه‌ی اصلی هیئت نظارت خیلی آگاه نیستند. فکر نمی‌کنم…
اعلام برگزیدگان سوگواره فیلم کوتاه «سوگ در خانه»
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ / آیت الله سیستانی / مجید مجیدی / نرگس آبیار / رویداد سوگ در خانه / اربعین حسینی
اعلام برگزیدگان سوگواره فیلم کوتاه «سوگ در خانه»
برگزیدگان نخستین سوگواره فیلم کوتاه «سوگ در خانه» با حضور اهالی رسانه معرفی شدند.
حمله پیشکسوت استقلال به مجری فوتبال برتر(عکس)
۱۳۹۹/۰۸/۲۲ / مهدی پاشازاده / تیم هنرمندان / محمدحسین میثاقی / تیم رسانه
حمله پیشکسوت استقلال به مجری فوتبال برتر(عکس)
ایلنا: در جریان بازی امروز تیم اهالی رسانه و ورزش مصدومیت عجیبی برای محمدحسین میثاقی رقم خورد.
پیروزی تیم فوتبال یاران رسانه مقابل هنرمندان
۱۳۹۹/۰۸/۲۲ / فوتبال ایران
پیروزی تیم فوتبال یاران رسانه مقابل هنرمندان
دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال یاران رسانه و ستارگان هنر ایران با برتری اهالی رسانه به پایان رسید.
۱۳۹۹/۰۸/۱۹
تشکیل «کمیته پیگیری آزار جنسی» در انجمن صنفی روزنامه‌نگاران
در پی عمومی شدن روایت‌هایی از آزار جنسی در رسانه‌های ایران، انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد برای رسیدگی به «آزار و سوءرفتار جنسی» یک کمیته تشکیل داده است. به نوشته انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران، هدف اصلی «کمیته پیگیری آزارجنسی و حمایت از روزنامه‌نگاران آسیب‌دیده» آموزش ‌و تحدید موضوع و در صورت لزوم راهنمایی اهالی رسانه و ارایه مشاوره‌های گوناگون و در حد ممکن بررسی موارد خاص است. انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران تاکید کرده که «اهدف این کمیته حقیقت‌یابی نیست زیرا این مسأله فراتر از امکانات و صلاحیت‌های حرفه‌ای است».
نشست‌های مطبوعاتی را مجازی برگزار کنید!
۱۳۹۹/۰۸/۱۸ / معاونت مطبوعاتی / همه_باهم_علیه_کرونا / انتخابات نماینده مدیران مسئول در شورای نظارت بر مطبوعات
نشست‌های مطبوعاتی را مجازی برگزار کنید!
معاونت مطبوعاتی با گرامیداشت یاد و خاطره اهالی رسانه که به دلیل ابتلا به کرونا در این ایام درگذشتند، درباره شرایط فعالیت خبرنگاران در روزهای کرونایی اظهار کرد: از تمام دستگاه‌ها خواهش می کنم تا جای ممکن نشست‌های مطبوعاتی را به صورت مجازی برگزار کنند یا در صورت برگزاری حضوری، کلیه پروتکل‌های بهداشتی را در نظر بگیرند تا همکاران بنده در معرض ابتلا به کرونا قرار نگیرند؛ اگرچه اهالی رسانه و خبرنگاران در مواجهه هیچگاه مانعی بر سر کارشان نمی‌پذیرند.
اختتامیه «جایزه جلال» نهایتاً با ۴۰ نفر!
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / جایزه جلال / جایزه ادبی / جلال آل احمد / جایزه جلال آل احمد / کتاب
اختتامیه «جایزه جلال» نهایتاً با ۴۰ نفر!
دبیر اجرایی جایزه ادبی جلال آل‌احمد با اشاره به سختی‌ها و دشواری‌های این دوره از جایزه می‌گوید اختتامیه، پذیرای ۴۰ نفر از نامزدها و اهالی رسانه خواهد بود. تازه اگر با این شیوه برگزاری موافقت شود.
دشواری‌های جایزه جلال در دوره جدید/ نهایتاً ۴۰ نفر در اختتامیه حاضرند
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / بهروز راضی جلالی / مدیر دفتر گسترش شعر و ادبیات داستانی / خانه کتاب و ادبیات / جایزه جلال
دشواری‌های جایزه جلال در دوره جدید/ نهایتاً ۴۰ نفر در اختتامیه حاضرند
دبیر اجرایی جایزه ادبی جلال آل‌احمد با اشاره به سختی‌ها و دشواری‌های این دوره از جایزه می‌گوید که اختتامیه، نهایتاً پذیرای ۴۰ نفر از نامزدها و اهالی رسانه خواهد بود. تازه اگر با این شیوه برگزاری موافقت شود.
۱۳۹۹/۰۸/۱۴
مهدی رحمانیان، کاندیدای اصلح
براساس ماده ۱۰ قانون مطبوعات، در هیات نظارت بر مطبوعات یکی از مدیران مسوول مطبوعات هم باید حضور داشته باشد.  نماینده‌ای که به مدت ۲ سال به عنوان نماینده مدیران مسوول رسانه‌های کشور در هیات نظارت بر مطبوعات حاضر خواهد شد. حالا و در آستانه پایان دور مسوولیت حسین انتظامی که به مدت ۱۶ سال این سمت را برعهده داشته، بیستم آبان‌ ماه انتخابات تعیین نماینده جدید مطبوعاتی در هیات نظارت برگزار خواهد شد. سیزدهم مهر ماه بود که حسین انتظامی با انتشار نامه‌ای ضمن تشکر از اعتماد مدیران رسانه‌ها طی 8 دوره نمایندگی از این سمت خداحافظی کرد. حالا در آستانه برگزاری این انتخابات و در شرایطی که سیدعلاءالدین ظهوریان دبیر هیات نظارت بر مطبوعات اعلام کرده، فهرست نهایی مدیران مسوول واجد شرایط …
بازی دوستانه برای سالگرد درگذشت مرحوم پورحیدری
۱۳۹۹/۰۸/۱۳ / باشگاه استقلال / منصور پور حیدری
بازی دوستانه برای سالگرد درگذشت مرحوم پورحیدری
پیشکسوتان استقلال و اهالی رسانه به مصاف هم می‌روند.
پایان پرواز پروانه‌ها
۱۳۹۹/۰۸/۰۸
پایان پرواز پروانه‌ها
علی مولوی روز جمعه، دوم آبان‌ماه 1399، سی و سومین جشنواره‌ی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان با معرفی برگزیدگان این دوره از جشنواره در باغ‌کتاب تهران به کار خود پایان داد. در این مراسم برگزیدگان بخش‌های گوناگون رقابتی در حضور جمعی از مسئولان، مدیران، هنرمندان و اهالی رسانه، جایزه‌های خود را دریافت کردند. حتماً می‌دانید که امسال به‌خاطر شیوع بیماری کرونا برای اولین‌بار اکثر برنامه‌های این جشنواره به‌صورت آنلاین در پلتفرم‌های «نماوا»، «فیلیمو» و «تیوا» برگزار شد و بخشی از برنامه‌هایی که نیاز به …
خورشید بر آرزوی روح‌الله تابید
۱۳۹۹/۰۸/۰۸
خورشید بر آرزوی روح‌الله تابید
 یاسمن رضائیان می‌گفت استرس دارد و برای همین، زمان برد تا یخش آب شود. شاید همه‌چیز به‌سرعت تغییر کرده و برای همین هنوز، آن‌طور که باید، در موقعیت تازه‌ی زندگی قرار نگرفته بود. «روح‌الله زمانی»، بازیگر اصلی فیلم «خورشید»، تازه‌ترین ساخته‌ی «مجید مجیدی» است. او پس از اکران این فیلم در سی‌وسومین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان، در نشست عوامل فیلم با اهالی رسانه شرکت کرد تا پاسخگوی سؤال‌های  آن‌ها باشد؛ درباره‌ی خودش، درباره‌ی خورشید، درباره‌ی بازیگری و حتی جایزه‌ی «مارچلو ماسترویانی»، …
انتظارات اهالی رسانه خراسان رضوی از استاندار جدید
۱۳۹۹/۰۸/۰۷ / استانی-فرهنگی و هنری / اهالی رسانه / استاندار خراسان رضوی / خبرنگاران
انتظارات اهالی رسانه خراسان رضوی از استاندار جدید
استان خراسان رضوی از استان‌هایی است که ظرفیت‌های فراوانی در حوزه اقتصاد، فرهنگ، زیارت و گردشگری دارد و همین امر تصمیم‌گیری‌ها در این استان را کمی دشوارتر کرده است، در همین راستا استانداری که قرار است خراسان رضوی را مدیریت کند باید فردی قاطع و هوشمند باشد.
رتبه‌بندی رسانه‌ها فرصتی برای آسیب‌شناسی و افزایش مهارت در تولید محتوا است
۱۳۹۹/۰۸/۰۶
رتبه‌بندی رسانه‌ها فرصتی برای آسیب‌شناسی و افزایش مهارت در تولید محتوا است
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست خبری پایان چهارمین رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری که صبح امروز سه‌شنبه (ششم آبان) با حضور شماری از اهالی رسانه و اعضای کمیته رتبه‌بندی در محل این معاونت برگزار شد گفت: اجرای طرح رتبه‌بندی رسانه‌ها فرصتی نه برای اعلام برترین‌ها که برای بازخوانی، آسیب‌شناسی و افزایش مهارت در تولید محتوا است.
خبرنگاران برترین آثار ادبی دفاع مقدس را انتخاب می‌کنند
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / دفاع مقدس / جایزه جلال آل‌احمد / ادبیات
خبرنگاران برترین آثار ادبی دفاع مقدس را انتخاب می‌کنند
دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه جلال آل احمد از انتخاب برترین آثار ادبی دفاع مقدس با کارشناسی و داوری خبرنگاران و اهالی رسانه در این دوره از جایزه خبر داد.
معرفی آثار برتر ۴۰ سال ادبیات داستانی دفاع مقدس
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / جلال آل احمد / جایزه جلال / ادبیات دفاع مقدس / ادبیات داستانی / بهروز جلالی
معرفی آثار برتر ۴۰ سال ادبیات داستانی دفاع مقدس
ایلنا: دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه ادبی «جلال آل احمد» درباره انتخاب برترین آثار ادبی دفاع مقدس با کارشناسی و داوری خبرنگاران و اهالی رسانه در این دوره از جایزه…
ببینید | سوپرگل چیپ امشب عادل فردوسی‌پور
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / عادل فردوسی‌ پور
ببینید | سوپرگل چیپ امشب عادل فردوسی‌پور
تیم اهالی رسانه که عادل فردوسی‌پور نیز در آن حضور دارد، امشب دیداری دوستانه برگزار کرد و شما تصویری از گل زدن جالب عادل در جریان این دیدار را می‌بینید.
رسانه‌ها در بحران کرونا نقش یک پزشک بر بالین بیمار را داشتند
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ / کرونا / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / روزنامه ایران
رسانه‌ها در بحران کرونا نقش یک پزشک بر بالین بیمار را داشتند
تهران- ایرنا- معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بابیان اینکه اهالی رسانه دغدغه محور، دو موضوع مهم اطلاع رسانی و آگاهی رسانی را پیرامون بیماری کرونا پیگیری کردند گفت: رسانه ها در این بحران نقش یک پزشک بربالین بیمار را داشتند و با آگاهی رسانی و اطلاع رسانی جامعه را هشیار کردند و هرجا لازم بود به میدان آمدند.
۱۳۹۹/۰۷/۲۸
بازسازی طولانی، بازگشایی نامعلوم
مرتضی کاردر ـ روزنامه نگار 21 مرداد 1399 آخرین بازدید رسمی اهالی رسانه از فرایند بازسازی موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد و اصحاب رسانه آخرین تغییرات موزه را در فرایند طولانی بازسازی از نزدیک دیدند. سخنان مدیرکل هنرهای تجسمی و مدیر موزه و ناظر فرایند بازسازی این بود که بازسازی موزه مراحل پایانی را می‌گذراند و موزه پس از پایان محرم و صفر بازگشایی خواهد شد. حالا محرم و صفر تمام شده اما از بازگشایی موزه هنرهای معاصر تهران خبری به گوش نمی‌رسد.  98درصد بازسازی انجام شده زمان گذشته است …
۱۳۹۹/۰۷/۲۷
مدافع کیان جامعه‌شناسی
روزهای پایانی اسفند 1395 گزارش مراسم بزرگداشت زنده‌یاد دکتر غلامعباس توسلی را با این جملات شروع کردم: «مدافع کیان جامعه‌شناسی»، «عقل معدل آکادمیک ایران»، «کنشگر حوزه عمومی»، «کسی که از سیاست فرار نکرد»، «شریعتی در دسترس»، «حامی جامعه‌شناسی جریان اصلی»، «مرتون غیرصریح ایران.» اینها تنها تعدادی از تعابیر و اوصافی بود که جامعه‌شناسان و اصحاب علوم اجتماعی در توصیف او گفتند، پیرمردی فرتوت و رنجور که به‌رغم مصایب جسمانی به سختی و با گام‌های آرام در مراسم نکوداشت خود حاضر شد تا شاهد باشد که چگونه شاگردانش قدردان او و دفاع جانانه‌اش از کیان جامعه‌شناسی آن هم در زمانه عسرت علوم اجتماعی …
۱۳۹۹/۰۷/۲۸
علیرضا تابش:
امیدواریم نخستین جشنواره آنلاین کشور، زندگی کودکان و نوجوانان ایرانی را رنگی‌تر کنداصفهان_ارزوخدایی : نشست رسانه‌ای سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با حضور «علیرضا تابش» دبیر جشنواره و «محسن دلیلی» مدیر روابط عمومی صبح سه‌شنبه ۲۲ مهر ماه ۱۳۹۹ در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد.به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، این نشست به‌علت شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت برخط (آنلاین) برگزار شد و طی آن پرسش‌های برخی از اهالی رسانه به صورت تلفنی مطرح و برخی دیگر از پرسش‌ها به صورت مکتوب قرائت شد.بر اساس این خبر، علیرضا تابش در ابتدای این نشست گفت: در ماه‌های اخیر هنرمندان بزرگی چون استاد …
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
توپ پُر آقای تهیه‌کننده
محمد امامی که از او با عنوان واردکننده پول‌های کثیف به سینما یاد می‌شود، روز گذشته در چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده‌اش مدعی شد که در این چند سال بایکوت رسانه‌ای بوده است. جالب اینجاست که این تهیه‌کننده سینما در حالی چنین ادعایی را مطرح می‌کند که هفتم اردیبهشت‌ماه امسال، از «داخل زندان» مصاحبه‌ای مفصل با روزنامه شرق داشته است؛ مصاحبه‌ای که اگرچه مشخص نشد به‌صورت تلفنی، در حاشیه ملاقات یا روشی جز اینها، از داخل زندان انجام شده اما به عنوان تیتر صفحه یک این روزنامه، روی کیوسک روزنامه‌فروشی‌ها قرار گرفت. با این وجود امامی با طرح این ادعا که اسیر بایکوت رسانه‌ای بوده، از اهالی رسانه خواست تا به همان میزان که کیفرخواست …
مهدی: شیوع کرونا کاهش پیدا کند، برای حضور هواداران پیش قدم می‌شویم
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ / سهیل مهدی / سازمان لیگ فوتبال
مهدی: شیوع کرونا کاهش پیدا کند، برای حضور هواداران پیش قدم می‌شویم
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: کم شدن روند شیوع این بیماری در هر استان و شهرستانی اتفاق بیفتد، اقدام به دعوت تماشاگران و اهالی رسانه می‌کنیم.
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
12 فیلم بلند داستانی جشنواره کودک اکران آنلاین نمی‌شوند
دبیر جشنواره سی و سوم از اختصاص حق نمایش (اسکرین‌فی) دو یا سه باره آثار اکران آنلاین متناسب با زمان فیلم، به هر اثر در این دوره از جشنواره خبر داد.به گزارش ایسنا، علیرضا تابش، دبیر سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با حضور در برنامه «نقد سینما» گفت: سینمای کودک باید برای ذائقه کودک امروز باشد و جشنواره امسال، ترکیبی از هر دو گروه فیلم‌های برای کودک و فیلم‌هایی درباره کودک است.او در این برنامه گفت: از اردیبهشت امسال به طور جدی و بعد از مصوبه شورای سیاست‌گذاری جشنواره، ما گفت‌وگوهای فشرده‌ای در حوزه وی‌اودی‌ها، بخش خصوصی و صاحبان آثار داشتیم و از این نظر، جشنواره امسال تنها جشنواره‌ای است که پیش از شروع، جلسات فشرده‌ای با دستگاه‌های مختلف داشته است.دبیر جشنواره ۳۳ اظهار کرد: …
آزادسازی ۳۸۸  هزار متر از سواحل کیش/۴ اسکله تفریحی جدید اضافه می‌شود
۱۳۹۹/۰۷/۱۱ / استانی-شهرستانها / اخبار شهرستان‌ها - هرمزگان
آزادسازی ۳۸۸ هزار متر از سواحل کیش/۴ اسکله تفریحی جدید اضافه می‌شود
اهالی رسانه جزیره کیش از سواحل آزادسازی شده توسط شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش بازدید کردند.
نفرات برتر مسابقات مینی گلف جام رسانه ها مشخص شدند
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / مینی گلف / جام رسانه ها / فدراسیون گلف ایران
نفرات برتر مسابقات مینی گلف جام رسانه ها مشخص شدند
دومین دوره مسابقات مینی گلف ویژه اهالی رسانه روز پنجشنبه با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.
آرزویی که آقای ‌خاص برآورده کرد
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / ژوزه مورینیو / تاتنهام
آرزویی که آقای ‌خاص برآورده کرد
سرمربی تیم فوتبال تاتنهام با قبول درخواست یک خبرنگار مقدونیه‌ای در کانون توجه و مورد تمجید اهالی رسانه قرار گرفت.
حرکت تحسین‌برانگیز مورینیو با برآورده کردن آرزوی یک خبرنگار
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / تاتنهام / ژوزه مورینیو
حرکت تحسین‌برانگیز مورینیو با برآورده کردن آرزوی یک خبرنگار
سرمربی تیم فوتبال تاتنهام با قبول درخواست یک خبرنگار مقدونیه‌ای در کانون توجه و مورد تمجید اهالی رسانه قرار گرفت.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •