سه شنبه, ۱۳ خرداد, ۱۳۹۹ / 2 June, 2020
عباس غفاری
۱۳۹۹/۰۳/۰۲ / عباس غفاری / تئاتر در دوران کرونا
ضرورت مدیریت در شرایط بحرانی
عباس غفاری که با همراهی تعدادی از هنرمندان تئاتر در دوران قرنطینه کرونایی، پادکست‌هایی را منتشر کرده‌اند، از آماده‌سازی پادکست‌های تازه‌ای با خوانش آثاری از هوشنگ مرادی کرمانی، صمد بهرنگی، محمد چرم‌شیر، افسانه‌ای از آذربایجان و ... خبر داد و در ادامه بر ضرورت مدیریت در شرایط بحرانی، تاکید کرد.
تفاوت سالن‌های تئاتر شهرداری با وزارت ارشاد چیست؟/ یک بام دوهوا
۱۳۹۹/۰۱/۱۷ / عباس غفاری / کارگردان تئاتر / پردیس تئاتر تهران / ویروس کرونا / هنرمندان تئاتر / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
تفاوت سالن‌های تئاتر شهرداری با وزارت ارشاد چیست؟/ یک بام دوهوا
یک کارگردان تئاتر معتقد است اگر پردیس تئاتر تهران در شرایط فعلی می‌تواند میزبان گروه‌های تئاتری باشد، چرا سالن‌های تئاتر دولتی و تماشاخانه‌های خصوصی از چنین امکانی بهره‌مند نیستند؟
«رادی نامه» رونمایی می‌شود/ برنامه نخستین روز جشنواره تئاتر رادی
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / جشنواره تئاتر اکبر رادی / اکبر رادی / عباس غفاری / روح الله جعفری
«رادی نامه» رونمایی می‌شود/ برنامه نخستین روز جشنواره تئاتر رادی
همزمان با برگزاری دومین جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی آیین رونمایی از کتاب «رادی نامه» با حضور نویسندگان در تالار مشاهیر تئاتر شهر برگزار می شود.
سکانس‌هایی از فیلم شاهرگ
۱۳۹۸/۱۱/۲۴
سکانس‌هایی از فیلم شاهرگ
فیلم سینمایی «شاهرگ» به کارگردانی علی غفاری و نویسندگی عباس جاهدجم محصول سال 1376 است. در سال های پیش از انقلاب، تعدادی از قاچاقچیان دستگیر می شوند و مواد مخدر به دست آمده به جای سوزانده شدن در زیر خاک جاسازی می شود. نقشه محل دفن مواد مخدر در چهار قسمت بین تیمسار عضدی و سه تن دیگر از دست اندرکاران رژیم تقسیم می شود، تا هیچ یک از آن ها به تنهایی نتواند به مواد مخدر دسترسی پیدا کند. تیمسار عضدی که پس از انقلاب از کشور گریخته، برای یافتن سه تکه کامل کننده نقشه وارد کشور می شود و یک قاچاقچی بین المللی اسلحه را نیز با خود می آورد تا در ازای تحویل مواد مخدر از او اسلحه بگیرد... . فریبرز عرب نیا، چنگیز وثوقی، جلال نامرد، رضا صفایی پور، میرمحمد تجدد، لیلا بوشهر، حسین بخشی پور، حشمت اله آرمیده، آیدا تیبانیان، …
۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / عباس غفاری / کارگردان تئاتر / تئاتر ایران / تئاتر شهر
تمهید تبلیغاتی «شورای شهر» برای «تئاتر»؛ نوشدارو پس از مرگ سهراب!
کارگردان نمایش «سگدو» معتقد است شورای شهر تهران خیلی پیش‌تر از این‌ها باید به فکر حمایت از تبلیغات شهری تئاتر می‌افتاد و وعده اخیر رئیس کمیسیون فرهنگی شورا، نوشدارو پس از مرگ سهراب است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۵
کابوس‌های رفتن
نمایش «سگدو» به قلم محمد چرم‌شیر و کارگردانی عباس غفاری در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه رفته است. این نمایش درباره دختری به‌نام لنا شریفی است که می‌خواهد به یکی از کشورهای اروپایی پناهنده شود اما کابوس‌ها رهایش نمی‌کنند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / عباس غفاری / تئاتر شهر / محمد چرمشیر / تئاتر ایران
آغاز پیش فروش بلیت نمایش «سگدو»
پیش فروش بلیت های نمایش «سگدو» از ۱۴ آبان ماه آغاز خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۱
کادر بازیگران «سگدو» کامل شد
با پیوستن آیه کیانپور و زهره رستمی به «سگدو»، کادر بازیگران این نمایش به کارگردانی عباس غفاری کامل شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۴
نمایش «سگدو» بازیگران مرد خود را شناخت
نمایش «سگدو» به کارگردانی عباس غفاری با قطعی شدن حضور آقاحسینی، طاهری و صولتی، بازیگران مرد خود را شناخت.
۱۳۹۸/۰۷/۰۲ / تالار سایه / محمد چرمشیر / عباس غفاری / تئاتر ایران
«سگدو» به زودی در تالار سایه به صحنه می‌رود
نمایش «سگدو» به قلم محمد چرمشیر به زودی در تالار سایه مجموعه تئاترشهر به صحنه می‌رود.
۱۳۹۸/۰۴/۲۴
انتصابات جدید در سایپا
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در احکامی جداگانه قائم‌مقام مدیرعامل گروه در امور فروش و مدیران عامل شرکت‌های زامیاد، مگاموتور و لیزینگ رایان سایپا را منصوب کرد. سیدجواد سلیمانی در احکامی جداگانه مجید باقری خوزانی را به‌عنوان قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش، بهروز غفاری را به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت زامیاد، عباس شهریاری افشار را به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت مگاموتور و محمد زارع‌پور اشکذری را به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت لیزینگ رایان سایپا منصوب کرد. سلیمانی همچنین در احکامی جداگانه، عبدالله بابایی، مجید باقری خوزانی و محمد زارع‌پور اشکذری را به‌عنوان اعضای جدید هیات‌مدیره شرکت لیزینگ رایان سایپا منصوب کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۷
ناگفته‌های هادی غفاری از مرگ امیر عباس هویدا + فیلم
عضو مجمع نیرو‌های خط امام (ره) درباره مرگ امیرعباس هویدا صحبت کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۲
آزاد شده‌اند: غفاری اکبری طاهری کاظمینی
رضا مهدوی روزنامه نگار در توییتر نوشت:   آیا می‌دانستید: عباس غفاری آزاد شده است. علی اکبری انرژی درمانی آزاد…
۱۳۹۸/۰۱/۰۲
پایان یک تجمع اعتراض آمیز در مشهد
تجمع جمعی از حامیان عباس غفاری مشهور به غفار عباسی در مشهد با سخنان روح الله صدرالساداتی عضو مجلس خبرگان و با درخواست خود او پایان پیدا کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹
انتقاد عضو خبرگان از حمله به منزل غفار عباسی در قم
آیت الله سید روح الله صدرالساداتی، نماینده مجلس خبرگان رهبری در نامه‌ای به رهبری ادعاهایی را درباره‌ی نوع مراجعه‌ی چند نفر به منزل عباس غفاری معروف به غفار عباسی که از او به عنوان «استاد اخلاق حاج آقای غفاری» نام می‌برد، توضیح داده و انتقاد کرده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •