دوشنبه, ۵ آبان, ۱۳۹۹ / 26 October, 2020
علی محمدزاده
تجلیل از خانواده‌های شهیدان نورعلی شوشتری و رجبعلی محمدزاده
۱۳۹۹/۰۷/۲۴ / محمد باقر قالیباف / شهید / مجلس شورای اسلامی
تجلیل از خانواده‌های شهیدان نورعلی شوشتری و رجبعلی محمدزاده
مشهد- یادواره شهدای وحدت امروز با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و تقدیر از خانواده‌های شهدای وحدت، شهید نورعلی شوشتری و شهید رجبعلی محمدزاده برگزار شد.
چهارمین المپیاد سواد رسانه‌ای برگزیدگانش را شناخت
۱۳۹۹/۰۷/۰۲ / تلویزیون اینترنتی / علی محمدزاده / محمد مهدی قاسمی
چهارمین المپیاد سواد رسانه‌ای برگزیدگانش را شناخت
چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
ساخت 3 کیلومتر مسیر ویژه دوچرخه
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
ساخت 3 کیلومتر مسیر ویژه دوچرخه
معاون فنی و عمران شهردار منطقه19 از راه‌اندازی 3کیلومتر مسیر ویژه دوچرخه و آغاز فاز دوم این عملیات در منطقه19 خبر داد. «محمدمهدی گندمی» با اعلام این خبر و با اشاره به اینکه این طرح با هدف کاهش آلودگی هوا و ترغیب شهروندان به دوچرخه‌سواری در محله‌ها انجام شده گفت: «طول تقریبی کل عملیات احداث پیاده‌رو و مسیر ویژه دوچرخه بیش از 17کیلومتر است که در حال حاضر 3کیلومتر از این عملیات در خیابان میثاق از پل شهید بنامعلی محمدزاده تا پایانه بهشت در ناحیه یک، خیابان شهید مطهری از بلوار شقایق تا بلوار شکوفه در …
سکانس‌هایی از فیلم سینمایی آکو
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
سکانس‌هایی از فیلم سینمایی آکو
فیلم سینمایی «آکو» به کارگردانی نبی قلی زاده و نویسندگی محمدرضا یاری‌کیا محصول سال 1396 است. «آکو» نوجوانی کرد برای باربری به بازار تهران آمده‌است. او مسئولیت حمل یک بار قیمتی را بر عهده می‌گیرد. دزدیده شدن این بار موجب وقوع حوادث و پیامدهایی برای آکو می‌شود. علی محمدزاده، حاتم میرزایی، پیمان شمس، سهیل قیم غلامی و طیبه قاسمی در این فیلم مقابل دوربین حسین فاطمیان بازی کردند. امیرحسین الله‌دادی موسیقی متن این فیلم را ساخت و حسین فاطمیان این اثر را تدوین کرد. سکانس‌هایی از این فیلم سینمایی را در تابناک تماشا می‌کنید.
آسیب وسواس کرونا خطرناک‌تر از خود بیماری است/ تضعیف ایمنی بدن بر اثر وسواس
۱۳۹۹/۰۴/۲۶ / خلیل علی محمدزاده / ویروس کرونا / اختلال روانی
آسیب وسواس کرونا خطرناک‌تر از خود بیماری است/ تضعیف ایمنی بدن بر اثر وسواس
یک استاد دانشگاه گفت: وسواس ناشی از کرونا و مراقبت بیش از حد نه تنها در پیشگیری اثربخش نیست بلکه با تضعیف سیستم ایمنی بدن در ایجاد یا تشدید سایر بیماری‌ها موثر است.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
انتشار «مشق شب: شوق خواندن» برای بچه‌ها
«مشق شب: شوق خواندن» با داستان‌هایی از سوسن طاقدیس عنوان یک چهار جلدی از «مجموعه‌ مهارت‌محور مشق شب» است. به گزارش ایسنا، در معرفی ناشر از این مجموعه که به منظور تقویت درک متن و افزایش مهارت خواندن دانش‌آموزان منتشر شده، آمده است: بدون شک خواندن محور اصلی سوادآموزی و پایه مشترک موفقیت در همه زمینه‌های تحصیلی است و این مسئله به قدری اهمیت دارد که مقالات و کتاب‌های متعددی در این زمینه چاپ و در اختیار قرار گذاشته شده است. اما آن‌چه در این فرآیند مسلم است فراهم آوردن زمینه‌ای برای خواندن است که به آن شوق خواندن می‌گویند.با این هدف انتشارات مدرسه در مجموعه چهارجلدی «مشق شب: شوق خواندن» با گنجاندن داستان‌هایی سلیس نوشته سوسن طاقدیس و پرسش و پاسخ نوشته معصومه نجفی پازوکی و ثریا علی محمدزاده و تصاویری …
«مشق شب: شوق خواندن» با داستان‌هایی از سوسن طاقدیس منتشر شد
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ / علی محمدزاده / کتاب و کتابخوانی / انتشارات مدرسه
«مشق شب: شوق خواندن» با داستان‌هایی از سوسن طاقدیس منتشر شد
«مشق شب: شوق خواندن» عنوان ۴ جلدی از «مجموعه‌ی مهارت محور مشق شب» است که به منظور تقویت درک متن و افزایش مهارت خواندن دانش‌آموزان در انتشارات مدرسه چاپ و روانه بازار نشر شد.
دولت و مجلس دغدغه‌ای برای اجرای سیاست‌های کلی جمعیت نداشتند
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / علی محمدزاده / افزایش جمعیت / رشد جمعیت / کاهش جمعیت / سیاست های جمعیتی
دولت و مجلس دغدغه‌ای برای اجرای سیاست‌های کلی جمعیت نداشتند
یک مدرس دانشگاه در حوزه جمعیت گفت: دولت دغدغه لازم و بودجه نداشت، مجلسی‌ها هم گرفتار ویرایش های مکرر سیاست‌های کلی جمعیت و لابی‌ها بودند و نتیجه آن عملی نشدن این سیاست ها پس از ۶ سال است.
بیماری هایی که با روزه داری درمان می شوند
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / درمان بیماری ها / روزه داری / روزه و رمضان / روزه و سلامتی
بیماری هایی که با روزه داری درمان می شوند
شفقنا- رییس مرکز تحقیقات سیاستگذاری اقتصاد سلامت گفت: به عقیده بسیاری از پزشکان غربی، روزه داری فواید بسیار زیادی برای بدن دارد و حتی امکان بهبود دیابت و بیماری های سلامت روان وجود دارد. مهر نوشت: خلیل علی محمدزاده به...
تشریح فواید روزه‌داری از نگاه پزشکان دیگر کشورها/ بیماری‌هایی که با روزه درمان می‌شوند
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / ماه رمضان ۹۹ / ماه مبارک رمضان / خلیل علی محمدزاده / دیابت / روزه داری
تشریح فواید روزه‌داری از نگاه پزشکان دیگر کشورها/ بیماری‌هایی که با روزه درمان می‌شوند
رئیس مرکز تحقیقات سیاستگذاری اقتصاد سلامت گفت: به عقیده بسیاری از پزشکان غربی، روزه داری فواید بسیار زیادی برای بدن دارد و حتی امکان بهبود دیابت و بیماری های سلامت روان وجود دارد.
آیا ویروس کرونا ضعیف می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ / پارسی خبر / ویروس کرونا / کرونا
آیا ویروس کرونا ضعیف می‌شود؟
خلیل علی محمدزاده گفت: اگر در طول یکسال به سمت ایمنی جمعی حرکت کنیم، جای امیدواری فراوان از بابت بسیاری مسائل مانند ضعیف شدن آرام آرام ویروس و کاهش شدت بیماری‌زایی و مرگ و میر آن وجود دارد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / شهرستان پارس آباد / علی محمدزاده / دارو
گلایه مندی مردم از افزایش خودسرانه قیمت دارو در پارس آباد
پارس آباد - معاون فرمانداری پارس آباد گفت: مردم از افزایش خودسرانه قیمت دارو در بعضی از داروخانه‌های پارس آباد گلایه مند هستند .
۱۳۹۸/۰۷/۲۷
این سردار سپاه، خستگی را هم خسته کرده بود
۲۶ مهرماه سالروز شهادت سردار شهید رجبعلی محمدزاده فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در سال ۸۸ به دست گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۷ / سپاه پاسداران / حمله تروریستی / ریگی
این سردار سپاه، خستگی را هم خسته کرده بود /از ماجرای استاندار شدن تا شهادت به دست گروهک تروریستی ریگی +عکس
تسنیم نوشت: ۲۶ مهرماه سالروز شهادت سردار شهید رجبعلی محمدزاده فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در سال ۸۸ به دست گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی است.
۱۳۹۸/۰۳/۱۳
سهم تولید صنعتی از آب کشور فقط یک درصد
معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: سهم آب بخش صنعت در کشور از مجموع مصرف آب، بین 8/ 1 تا ۲درصد است که از این ۲درصد، سهم نیروگاه‌ها، دامداری‌ها، پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها حدود یک‌درصد است و یک‌درصد نیز به خود تولید اختصاص دارد. فتحعلی محمدزاده، دبیر کمیته تخصصی صنعت و معدن رویداد ملی سازگاری با کم‌آبی در نشست دبیران کارگروه‌های مختلف رویداد ملی سازگاری با کم‌آبی از ایجاد 230 تصفیه‌خانه صنعتی در شهرک‌های صنعتی کشور خبر داد و افزود: 10 شهرک صنعتی کشور علاوه بر تصفیه‌خانه دارای برنامه استحصال آب هستند. محمدزاده به تلاش شرکت شهرک‌های صنعتی برای استفاده از آب‌های نامتعارف در این بخش اشاره کرد و گفت: با استفاده از سیستم استحصال آب، آب‌های نامتعارف برای شهرک‌های صنعتی استفاده می‌شوند …
۱۳۹۸/۰۳/۱۲ / سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران / صرفه جویی آب / فتحعلی محمدزاده
۲۳۰ تصفیه خانه در شهرک‌های صنعتی مستقر می‌شود
معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی گفت: ۲۳۰ تصفیه خانه صنعتی با ظرفیت ۱۷۵ هزار متر مکعب پالایش روزانه فاضلاب با هدف مدیریت بهینه آب در شهرک‌های صنعتی مستقر می‌شود.
۱۳۹۸/۰۳/۰۱ / علی اکبر محزون / افزایش جمعیت / رشد جمعیت / صالح قاسمی / خلیل علی محمدزاده / کاهش جمعیت / کنترل جمعیت / پنجره جمعیتی / سالمندی
سال ۹۷ رکورددار کاهش موالید کشور/ ۱۳ سال از فرصت طلایی پنجره جمعیت هدر رفت
نشست روز ملی جمعیت با موضوع رصد آخرین وضعیت تحولات جمعیتی کشور در خبرگزاری مهر برگزار شد و رشد منفی جمعیت جوان کشور و افزایش میزان سالمندان به عنوان زنگ خطر بروز سونامی سالمندی مطرح شد.
۱۳۹۸/۰۲/۳۰ / ناهید دیناروند / خلیل علی محمدزاده / علی اکبر محزون / صالح قاسمی
نشست تخصصی «جمعیت پایدار»
نشست تخصصی «جمعیت پایدار» با حضور ناهید دیناروند ،خلیل علی محمدزاده ، علی اکبر محزون و صالح قاسمی در خبرگزاری مهر برگزار شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •