شنبه, ۳ اسفند, ۱۳۹۸ / 22 February, 2020
مراسم اسکار
ترامپ به مراسم اسکار هم حمله کرد!
فرارو / ۱۱ ساعت قبل / بین‌المللی
ترامپ به مراسم اسکار هم حمله کرد!
روز گذشته برای نخستین بار آمریکا متحد خود کره جنوبی را آشکارا تهدید کرد که اگر هزینه پرداختی برای استقرار نظامیان آمریکایی را افزایش ندهد، واشنگتن راهبرد‌های همکاری خدماتی دفاعی با نیرو‌های این کشور را تغییر خواهد داد.
  ترامپ  مراسم اسکار  فیلم انگل  دونالد ترامپ
روزنامه شهروند / ۴۷ ساعت قبل / ...
اشتیاق اسکورسیزی برای فیلم بعدی کارگردان «انگل»
مارتین اسکورسیزی در نامه‌ای خطاب به بونگ جون هو، کارگردان «انگل» گفته است که کارت را خوب انجام داده‌ای و باید استراحت کنی، اما فقط کمی؛ من و همه افراد دیگر مشتاقانه منتظریم تا فیلم بعدی تو را ببینیم. دیروز بونگ جون در کنفرانسی مطبوعاتی به این نکته اشاره کرد و گفت که پس از کمپین موفقیت‌آمیز اما خسته‌کننده اسکار قصد استراحت داشتم، اما مارتین اسکورسیزی، کارگردان برجسته آمریکایی اظهارنظری کرد که موجب شد سریع به کار خود برگردم: «من نامه او را چند ساعت پیش خواندم و این برایم افتخاری بود.» او درباره فیلم انگل و موفقیت‌های آن توضیح داد: «داستان این فیلم تنها عناصر طنز با خود ندارد، بلکه طبیعت تلخ و دردناک نابرابری بین داشتن و هیچ نداشتن را در جوامع …
روزنامه ابتکار / ۴ روز قبل / ...
رکوردشکنی «انگل» پس از درخشش در اسکار ۲۰۲۰ ادامه دارد
فیلم سینمایی «انگل» پس از کسب ۴ جایزه اصلی در مراسم اسکار ۲۰۲۰ در باکس آفیس نیز رکورد تازه‌ای را به نام خود ثبت کرد.به گزارش مهر به نقل از ورایتی، «انگل» ساخته بونگ جون هو در تعطیلات آخر هفته ۵.۵ میلیون دلار فروخت که به معنی افزایش ۲۳۴ درصدی فروش بلیت آن پس از اسکار است. این فیلم بزرگ‌ترین موفقیت فروش برای یک فیلم را پس از کسب اسکار در یک دهه اخیر رقم زد و این رکورد را به نام خودش ثبت کرد.در مجموع تنها ۷ روز پس از کسب اسکار فروش «انگل» ۸.۸ میلیون دلار بوده است که ۲۰ درصد آن در سرزمین مادری‌اش بوده است.«انگل» تاکنون بیش از ۴۴ میلیون دلار در آمریکا فروخته که یک نتیجه عظیم برای یک فیلم خارجی است.این فیلم ۱۲.۷ میلیون دلار نیز در همین آخر هفته در بازار خارج از آمریکا فروش کرده و مجموع فروشش را به …
افزایش چشمگیر فروش فیلم «‌انگل» پس از مراسم اسکار
ایسنا / ۴ روز قبل / فرهنگی و هنری
افزایش چشمگیر فروش فیلم «‌انگل» پس از مراسم اسکار
پس از بُرد تاریخی فیلم «انگل» در شاخه اسکار بهترین فیلم، آمار فروش این اثر در باکس آفیس با افزایش چشمگیری مواجه شده است.
  فیلم «اَنگل»  اسکار  باکس آفیس
استعفای دسته‌جمعی هیات مدیره جایزه سینمایی فرانسه
ایرنا / ۵ روز قبل / فرهنگی و هنری
استعفای دسته‌جمعی هیات مدیره جایزه سینمایی فرانسه
تهران– ایرنا– هیات مدیره جایزه سینمایی «سزار» فرانسه که معادل اسکار است، دو هفته مانده به برگزاری این مراسم مجلل و درمیان جنجال بر سر رسوایی اخلاقی رومن پولانسکی کارگردان لهستانی-فرانسوی، به‌طور دسته‌جمعی استعفا دادند.
  استعفا  فرانسه  پاریس
بحران پولانسکی در سزار
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / ...
بحران پولانسکی در سزار
 آرش نهاوندی- روزنامه‌نگار استعفای اعضای هیأت‌مدیره آکادمی سزار، 2 هفته پیش از برگزاری مراسم اهدای جایزه سزار فرانسه که قرار است روز 28فوریه 2020(9اسفند 1998) برگزار شود، برگزاری این مراسم را که نسخه فرانسوی اسکار محسوب می‌شود، در هاله‌ای از ابهام قرار داد. به گزارش خبرگزاری فرانسه، زمانی که مشخص شد فیلم «یک افسر و یک جاسوس» اثر رومن پولانسکی در 12 رشته از سوی آکادمی سزار نامزد دریافت جایزه شده، 21عضو هیأت‌مدیره آکادمی سزار از مقام خود استعفا دادند. گفته می‌شود، اعتراض فعالان زن و برخی از فعالان …
همراه بازیگر معروف در مراسم اسکار ۲۰۲۰
تابناک / ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / ...
همراه بازیگر معروف در مراسم اسکار ۲۰۲۰
جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید‌ه‌ای از تازه ترین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی‌ها، آشپزی، فیلم و عکس‌هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر روزه آماده است، مطالب ارسالی شما را نیز متناسب با موضوعات همسان با سایت منتشر کند. گزارش کامل از گزیده‌خبر‌های امروز «تابناک با تو» را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / ...
هیات‌ مدیره اسکار فرانسوی استعفا داد
روز پنجشنبه پس از هفته‌ها بحث و مناقشه بر سر پیشتازی نامزدی تازه‌ترین اثر رومن پولانسکی، کارگردان لهستانی‌تبار در جوایز «اسکار فرانسوی» 2020 هیات‌مدیره این آکادمی استعفا داد. این استعفاها دو هفته پیش از برگزاری چهل‌وپنجمین دوره مراسم اهدای جوایز سزار که معادل اسکار فرانسوی است، صورت گرفته است؛ در این دوره تازه‌ترین ساخته پولانسکی «افسر و جاسوس» فیلمی درباره آلفرد دریفوس افسر یهودی فرانسوی که در دهه 1890 ناعادلانه متهم به جاسوسی برای آلمانی‌ها شد با 12 نامزدی پیشتاز جوایز است. اما از بیست‌ونهم ژانویه و زمانی که نامزدهای این دوره از جوایز سزار اعلام شدند، فمنیست‌ها به نامزدی فیلم پولانسکی اعتراض و فراخوانی برای تحریم این اثر منتشر …
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / ...
ایستگاه
هیات نظارت بر آکادمی سزار که معادل اسکار برای فرانسه محسوب می‌شود، اعلام کرد پس از مراسم اهدای جوایز سزار که ۲۸ فوریه برگزار می‌شود، استعفا خواهد کرد.
  جشنواره فیلم برلین  فرانسه  ویروس  zwnj  سزار
فیلم پولانسکی اسکار فرانسه را به حاشیه برد/ استعفای دسته‌جمعی
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ / فرهنگی و هنری
فیلم پولانسکی اسکار فرانسه را به حاشیه برد/ استعفای دسته‌جمعی
هیات نظارت بر آکادمی سزار، که معادل اسکار برای فرانسه محسوب می‌شود، اعلام کرد پس از مراسم اهدای جوایز سزار که ۲۸ فوریه برگزار می‌شود، استعفا خواهد کرد.
اعضای هیات نظارت بر آکادمی «سزار» استعفا می‌دهند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ / فرهنگی و هنری
اعضای هیات نظارت بر آکادمی «سزار» استعفا می‌دهند
۲۱ نفر از اعظای هیات نظارت آکادمی «‌سزار» روز پنجشنبه اعلام کردند همگی پس از برگزاری مراسم اهدای جوایز «سزار» پیش‌رو که به عنوان جوایز اسکار سینمای فرانسه شناخته می‌شود،‌ استعفا خواهند داد.
  جوایز سزار فرانسه  رومن پولانسکی
زشت ترین‌استایل‌های سلبریتی‌ها در اسکار ۲۰۲۰+تصاویر
پارسینه / ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ / وبگردی
زشت ترین‌استایل‌های سلبریتی‌ها در اسکار ۲۰۲۰+تصاویر
با وجود درخشش ستاره‌ها و سلبریتی‌ها در زیباترین استایل‌هایشان در مراسم اسکار، چهره‌هایی هم بودند که از نظر ناموفق بودن طراحی‌های لباس‌هایشان مورد توجه قرار گرفتند.
  پارسی خبر  مد و پوشاک  اسکار ۲۰۲۰  ستاره های هالیوود  هالیوود  استایل بازیگران
ویدیو| سورپرایز محمدعلی کلی برای سیلوستر استالونه در مراسم اسکار
خبر ورزشی / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / ورزشی
ویدیو| سورپرایز محمدعلی کلی برای سیلوستر استالونه در مراسم اسکار
یکی از جذابترین صحنه های اسکار مربوط به ۴۹ امین‌ مراسم سالیانه اسکار در سال ۱۹۷۷ است که سیلوستر استالونه (راکی) در حال سخنرانیست و ناگهان محمد علی کلی از پشت سر او وارد می شود.
  محمدعلی کلی  سیلوستر استالونه  کلی و راکی در اسکار  ویژه
عملگرایی و خروج از انفعال پیشنهاد سینما برای جامعه ایران
روزنامه فرهیختگان / ۱۳۹۸-۱۱-۲۳ / فرهنگی و هنری
عملگرایی و خروج از انفعال پیشنهاد سینما برای جامعه ایران
در سالی که «انگل»(ساخته بونگ جونگ‌هو) ابتدا در جشنواره کن بالاتر از فیلم‌های تارانتینو، کن لوچ، ترنس مالیک و پدرو آلمادوار موفق به کسب «نخل طلا» شد و در مراسم آکادمی اسکار نیز که امسال زودتر از همیشه و قبل از اختتامیه جشنواره فیلم فجر برگزار شد، در کمال شگفتی فیلمسازی اسکورسیزی، نوآ بامباک، جیمز مَنگولد، سام مِندز و... را پشت سر گذاشت
چهار جایزه اسکار برای «انگل»
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / ...
چهار جایزه اسکار برای «انگل»
 چهار جایزه اصلی نودودومین مراسم اهدای جوایز اسکار به فیلم «انگل» محصول سینمای کره‌جنوبی رسید، آن‌هم در شرایطی که فیلم «جوکر» با کسب 11 نامزدی در بخش‌های مختلف اسکار پیشتاز بود و «روزی روزگاری در‌هالیوود»، «ایرلندی» و «۱۹۱۷» با نامزدی در ۱۰ بخش در مکان دوم قرار گرفته بودند. درنهایت اما «انگل» رقبای خود را کنار زد و در بخش‌های بهترین فیلم، بهترین کارگردان، بهترین فیلمنامه غیراقتباسی، بهترین فیلم بلند بین‌المللی مقام نخست را کسب کرد. همچنین در این مراسم خواکین فینیکس برای «جوکر» به‌عنوان بهترین بازیگر مرد، رنه زلوگر برای «جودی» به‌عنوان بهترین بازیگر زن، برد …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / ...
غوغای «انگل»
گروه فرهنگ و هنر - ماه‌ها بود که همه علاقه‌مندان سینما در دنیا برای برگزاری مراسم اسکار 2020 لحظه شماری می‌کردند. حدس و گمان‌های فراوانی هم در این میان رد و بدل شده بود. سرانجام شامگاه 21 بهمن‌ماه بزرگ‌ترین رویداد سینمایی دنیا برگزار شد و فیلم «انگل» توانست جوایز مهم‌ترین فستیوال فیلم جهان را از‫آن خود کند.اسکار امسال بدون مجری برگزار شد اما صحبت‌های سیاسی جایی به‌خصوص در آن داشت. برد پیت از دادگاه استیضاح دونالد ترامپ انتقاد کرد، یک کارگردان مستندساز از کارل مارکس سخن گفت و واکین فینیکس درمورد حقوق حیوانات صحبت کرد.در بخش ابتدایی مراسم، استیو مارتین و کریس راک دو کمدین در این متنی به خود اسکار و سیاست‌هایش انتقاد کردند و به حضور نداشتن هیچ کارگردان زن در فهرست نامزدهای امسال و اشتباه اهدای جایزه …
وقتی «انگل» همه را شگفت زده کرد   گالری
دیپلماسی ایرانی / ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / سیاسی
وقتی «انگل» همه را شگفت زده کرد گالری
نود و دومین مراسم اسکار عصر دوشنبه (به وقت محلی) در سالن تئاتر دالبی در لس آنجلس برگزار شد. نامزدهای جوایز در این مراسم حدود یک ماه پیش مشخص شده بودند، اما باز هم انتخاب فیلم کره ای «انگل/Parasite» که از معدود فیلم ها با نامزدی همزمان برای دو جایزه بهترین فیلم و فیلم خارجی بود، بسیاری را شگفت زده کرد.
  مراسم اسکار  اسکار 2020
اسکار بدون مجری هم کارساز نشد | کاهش شمار تماشاکنندگان
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / فرهنگی و هنری
اسکار بدون مجری هم کارساز نشد | کاهش شمار تماشاکنندگان
شمار تماشاکنندگان تلویزیونی مراسم اسکار ۲۰۲۰ کمترین آمار مخاطب برای این مراسم در سال‌های اخیر را داشته و از سال پیش هم کمتر شده است.
رکورد دیگری که اسکار ۲۰۲۰ شکست
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / فرهنگی و هنری
رکورد دیگری که اسکار ۲۰۲۰ شکست
شمار تماشاکنندگان تلویزیونی مراسم اسکار ۲۰۲۰ کمترین آمار مخاطب برای این مراسم در سال‌های اخیر را داشته و از سال پیش هم کمتر شده است.
کاهش شمار تماشاکنندگان اسکار ۲۰۲۰/ امسال کمترین رقم ثبت شد
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / فرهنگی و هنری
کاهش شمار تماشاکنندگان اسکار ۲۰۲۰/ امسال کمترین رقم ثبت شد
شمار تماشاکنندگان تلویزیونی مراسم اسکار ۲۰۲۰ کمترین آمار مخاطب برای این مراسم در سال‌های اخیر را داشته و از سال پیش هم کمتر شده است.
  اسکار  آکادمی اسکار  سینمای آمریکا
الف / ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / فرهنگی و هنری
غافلگیری‌های اسکار ۲۰۲۰/ دستان خالی؛ شوک بزرگ برای اسکورسیزی!
به گزارش فارس، نود و دومین مراسم سالانه اسکار در سالن دالبی تیه‌تر هالیوود برگزار شد و پوشش تلویزیونی مهم‌ترین رویداد سینمایی جهان در بیش از ۲۲۵ کشور به صورت همزمان پخش می‌شد. «بونگ جون هو» از کره جنوبی اسکار «بهترین فیلم»، «بهترین کارگردانی» و «بهترین فیلم خارجی» و «بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی» را برای فیلم انگل ازآن خود کرد.
  مارتین اسکورسیزی  مراسم اسکار
اسکار ۲۰۲۰، جایزه‌هایی برای دیدگاه‌های اجتماعی
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / فرهنگی و هنری
اسکار ۲۰۲۰، جایزه‌هایی برای دیدگاه‌های اجتماعی
تهران-ایرنا- مراسم اسکار امسال در حالی به پایان رسید که جایزه‌های آن به فیلم ها و بازیگران با دیدگاه‌های اجتماعی تعلق گرفت.
  هالیوود  آکادمی اسکار  نقد فیلم
لباس ناتالی پورتمن در اسکار ۲۰۲۰ خبرساز شد
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فرهنگی و هنری
لباس ناتالی پورتمن در اسکار ۲۰۲۰ خبرساز شد
ناتالی پورتمن که در سال‌های اخیر به نادیده گرفتن زنان در جوایز خلاق سینمایی مثل کارگردانی اعتراض داشته است، در مراسم اسکار لباسی پوشید که حسابی خبرساز شد.
  جوایز اسکار  اسکار ۲۰۲۰  بازیگران سینمای جهان
گزیده مراسم اهدای جوایز اسکار 2020
تابناک / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فیلم
گزیده مراسم اهدای جوایز اسکار 2020
مراسم اعطای جوایز نود و دومین دوره آکادمی علوم و هنرهای سینمایی موسوم به اسکار با پیشتازی انگل به پایان رسید. در این مراسم «انگل» برنده چهار جایزه اسکار بهترین فیلم، بهترین فیلم بین‌المللی، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه غیراقتباسی شد. بدین ترتیب فیلم «۱۹۱۷» که بخت اصلی بردن جایزه اسکار بهترین فیلم محسوب می‌شد و «مرد ایرلندی»، «روزی روزگاری در هالیوود» و «جوکر» نیز بخت‌های جدی بهترین فیلم و بهترین کارگردانی بودند، دست خالی این مراسم را ترک کردند. ۱۹۱۷ در سه بخش، روزی روزگاری هالیوود در دو بخش، جوکر در دو بخش و فورد در مقابل فراری در دو بخش اسکار دریافت کردند، اما همه این جوایز برای فیلمسازان به اندازه جوایز اصلی که به بونگ جون-هو کارگردان فیلم کره‌ای «انگل» تعلق گرفت، اهمیت نداشت. جون هو …
فیلم | کنایه برد پیت به استیضاح ترامپ هنگام دریافت جایزه اسکار
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / وبگردی
فیلم | کنایه برد پیت به استیضاح ترامپ هنگام دریافت جایزه اسکار
برد پیت بازیگر معروف هالیوود ساعاتی پیش در مراسم اسکار ۲۰۲۰ پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد به دلیل بازی در فیلم روزی روزگاری در هالیوود به کارگردانی کوئنتین تارانتینو در اظهاراتی کنایه‌آمیز گفت: به من گفته‌اند برای صحبت کردن در اینجا فقط ۴۵ ثانیه فرصت دارم که البته ۴۵ ثانیه بیشتر از زمانی است که مجلس سنا هفته پیش به جان بولتون داد!
لباس و جواهرات جنجالی بازیگر و خواننده آفریقایی در اسکار ۲۰۲۰ +تصاویر
پارسینه / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / وبگردی
لباس و جواهرات جنجالی بازیگر و خواننده آفریقایی در اسکار ۲۰۲۰ +تصاویر
بیلی‌پورتر در اسکار ۲۰۲۰ میلادی با لباسی از طرح خانه مد و لباس Giles Deacon و کفش‌هایی از طراحی‌های Jimmy Choo ظاهر شد و جواهراتی از Atelier Swarovsk به خود آویخت.
  مد و پوشاک  اسکار  اسکار ۲۰۲۰  مراسم اسکار  جایزه اسکار  بیلی پورتر  جواهرات
اولین تیزر رسمی گلکسی Z فلیپ حین مراسم اسکار پخش شد
زومیت / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فناوری
اولین تیزر رسمی گلکسی Z فلیپ حین مراسم اسکار پخش شد
شبکه‌ی ABC حین پخش زنده‌ی مراسم اسکار، اولین تیزر رسمی سامسونگ گلکسی Z فلیپ را پخش کرد.
از استیضاح ترامپ در اسکار تا گرامیداشت یاد کوبی برایانت
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فرهنگی و هنری
از استیضاح ترامپ در اسکار تا گرامیداشت یاد کوبی برایانت
از سخنرانی‌های سیاسی تاثیرگذار تا بردهای تاریخی؛ نود و دومین مراسم اسکار که ساعتی پیش به پایان رسید، لحظه‌های فراموش نشدنی کم نداشت.
نگاهی به شگفتی‌های اسکار ۲۰۲۰
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فرهنگی و هنری
نگاهی به شگفتی‌های اسکار ۲۰۲۰
با اینکه در مراسم اسکار شب گذشته، جوایز بیشتر شاخه‌ها طبق پیش‌بینی‌ها اهدا شد اما همچنان آثاری نادیده گرفته‌ شدند و یا فراتر از انتظارات دیده شدند.
  اسکار 2020  فیلم «اَنگل»  مرد ایرلندی
اسکار2020 به روایت تصویر
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / عکس
اسکار2020 به روایت تصویر
نود و دومین مراسم اسکار در تاریخ 9 فوریه 2020 مصادف با 21 بهمن 1398 در سالن تئاتر دالبی واقع در کالیفرنیا برگزار شد و برندگان اسکار 2020 اعلام شدند و فینیکس، انگل، برد پیت و داستان اسباب بازی 4 برنده این دوره شدند. منبع: دنیای تصویر
  جوایز اسکار  اسکار ۲۰۲۰  بازیگران سینمای جهان  هالیوود  برد پیت  واکین فینیکس
برندگان اسکار 2020 مشخص شدند
زومیت / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فناوری
برندگان اسکار 2020 مشخص شدند
بامداد امروز، مراسم اسکار 2020 برگزار شد و برترین فیلم‌ها و بازیگران جوایز اسکار را دریافت کردند. با فهرست برندگان اسکار 2020 همراه باشید.
(تصاویر) برندگان جایزه اسکار ۲۰۲۰ معرفی شدند؛ انگل شگفتی ساز شد!
فرارو / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فرهنگی و هنری
(تصاویر) برندگان جایزه اسکار ۲۰۲۰ معرفی شدند؛ انگل شگفتی ساز شد!
با برگزاری نود و دومین دوره مراسم سالانه اسکار، برندگان جوایز امسال هم در تمامی بخش‌ها مشخص شدند. همراه زومجی و لیست کامل آثار و اشخاصی باشید که در سال ۲۰۲۰ این جایزه را دریافت کرده‌اند.
  اسکار 2020
(ویدئو) مراحل آماده‌سازی مراسم اسکار
فرارو / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فیلم
(ویدئو) مراحل آماده‌سازی مراسم اسکار
ساعاتی پیش از برگزاری مراسم نود و دومین دوره اهدای جوایز آکادمی اسکار در شامگاه یکشنبه، گروه‌های مختلفی از دست‌اندرکاران برگزاری این جشن همچنان در حال آماده سازی دکور‌ها و وسایل صحنه هستند. در این مراسم فیلم کره‌ای انگل تاریخ سازی کرد و توانست برنده بهترین فیلم، بهترین کارگردان و بهترین فیلمنامه تالیفی را از آن خود کند؛ برای اولین بار در تاریخ برای یک فیلم غیر انگلیسی زبان.
  اسکار  مراسم اسکار  آماده سازی
انتقاد برنده اسکار از روند استیضاح ترامپ در سنا
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فرهنگی و هنری
انتقاد برنده اسکار از روند استیضاح ترامپ در سنا
تهران- ایرنا- «ویلیام بردلی پیت» معروف به «بِرَد پیت» هنرپیشه معروف آمریکایی، دیشب به وقت آمریکا(یکشنبه‌شب) پس از گرفتن جایزه خود در نود و دومین مراسم آکادمی علوم و هنرهای تصویری متحرک (اسکار)، در فرصت محدود تعیین شده برای اظهار نظر، با کنایه، مانع‌تراشی‌ها در روند استیضاح دونالد ترامپ در مجلس سنا را زیرسئوال برد.
  مجلس سنا  دونالد ترامپ  جان بولتون  آکادمی اسکار  ایالات متحده آمریکا
اسکار ۲۰۲۰ به چه کسانی رسید؟
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فرهنگی و هنری
اسکار ۲۰۲۰ به چه کسانی رسید؟
نود و دومین مراسم اهدای جوایز اسکار در حالی برگزیدگان خود را شناخت که چهار جایزه اصلی این رویداد به فیلم «انگل» محصول سینمای کره جنوبی رسید.
  اینفومهر  اینفوگرافیک  اسکار
تاریخ‌سازی انگل در اسکار ۲۰۲۰ | شب ناکامی بزرگان و درخشش اولی‌ها
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فرهنگی و هنری
تاریخ‌سازی انگل در اسکار ۲۰۲۰ | شب ناکامی بزرگان و درخشش اولی‌ها
نود و دومین مراسم اهدای جوایز اسکار بامداد دوشنبه به وقت تهران با اهدای چهار جایزه از جمله دو اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردان به بونگ جون-هو و «انگل» در دالبی تیه‌تر لس‌آنجلس به پایان رسید.
عکس| یاد کوبی برایانت در مراسم اسکار
خبر ورزشی / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / ورزشی
عکس| یاد کوبی برایانت در مراسم اسکار
اسپایک لی کارگردان آمریکایی با دوختن عدد 24 روی لباسش یاد کوبی برایانت را در مراسم اسکار زنده کرد.
  اسپایک لی  کوبی برایانت  لس آنجلس لیکرز  مراسم اسکار  اسکار  درگذشت کوبی برایانت  ویژه
اسکار ۲۰۲۰ برندگان خود را شناخت/ بهترین بازیگر: خواکین فینیکس برای فیلم جوکر/ انگل بهترین فیلم اسکار شد
الف / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فرهنگی و هنری
اسکار ۲۰۲۰ برندگان خود را شناخت/ بهترین بازیگر: خواکین فینیکس برای فیلم جوکر/ انگل بهترین فیلم اسکار شد
به گزارش ایرنا، این دور از مراسم اسکار به دلیل آنکه شمار نامزدهای زن یا رنگین‌پوستان در آن بسیار کم بود، بشدت مورد انتقاد قرار گرفت.
  اسکار ۲۰۲۰
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / اجتماعی
آغاز نود و دومین مراسم اسکار/طعنه برد پیت به ترامپ
نود و دومین مراسم سالانه اسکار مهم ترین رویداد سینمایی جهان تا لحظاتی دیگر برندگان خود را اعلام خواهد کرد.
فهرست کامل برندگان اسکار ۲۰۲۰
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فرهنگی و هنری
فهرست کامل برندگان اسکار ۲۰۲۰
تهران- ایرنا- نود و دومین مراسم آکادمی علوم و هنرهای تصویری متحرک (اسکار) یکشنبه شب به وقت محلی با اهدای جوایز به بهترین‌های سینمای جهان برگزار شد.
  هالیوود  آکادمی اسکار
رونمایی از برندگان جوایز اسکار 2020
تابناک / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فرهنگی و هنری
رونمایی از برندگان جوایز اسکار 2020
نود و دومین دوره مراسم اهدای جوایز سینمایی اسکار برگزار شد.
اسکار ۲۰۲۰ به معرفی برگزیدگان خود نزدیک می شود
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فرهنگی و هنری
اسکار ۲۰۲۰ به معرفی برگزیدگان خود نزدیک می شود
نود و دومین مراسم اهدای جوایز اسکار تا ساعتی دیگر، برگزیدگان خود را معرفی می کند.
  اسکار  آکادمی اسکار  اسکار خارجی زبان
چه کسانی اسکار را به خانه می‌برند؟
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / فرهنگی و هنری
چه کسانی اسکار را به خانه می‌برند؟
تهران- ایرنا- مراسم اعطای جوایز نود و دومین دوره اسکار درحالی بامداد دوشنبه (۲۱ بهمن ۹۸) به وقت ایران برگزار می‌شود که گمانه‌زنی‌ها درمورد برندگان آن داغ است و فیلم «۱۹۱۷» ساخته «سم مندس» بیشترین شانس را برای دریافت جایزه بهترین فیلم و تعداد جوایز بیشتر در بخش‌های مختلف دارد.
  نیویورک تایمز  هالیوود  آکادمی اسکار
پوستر ویژه دربی میلان به سبک اسکار
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / ورزشی
پوستر ویژه دربی میلان به سبک اسکار
ایلنا: صفحه رسمی رقابت‌های سری آ ایتالیا با الهام از مراسم اسکار که امشب برگزار می‎شود، پوستر ویژه‌ای را برای مسابقه امشب بین تیم‌های اینتر و میلان طراحی کرد.
  میلان  اینتر  دربی میلان
معرفی برندگان جوایز اسپیریت | اسکار سینمای مستقل به خداحافظی رسید
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / فرهنگی و هنری
معرفی برندگان جوایز اسپیریت | اسکار سینمای مستقل به خداحافظی رسید
فیلم سینمایی «خداحافظی» به کارگردانی لولو وانگ در سی و پنجمین دوره مراسم اهدای جوایز اسپیریت موسوم به اسکار سینمای مستقل جایزه بهترین فیلم را از آن خود کرد.
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / ...
«جوکر» نامزد تمشک طلایی شد!
در حالی که یک روز تا برگزاری مراسم اسکار باقی مانده، جایزه «تمشک طلایی» ۲۰۲۰ نامزد‌های این دوره خود را معرفی کرد.
همای سعادت اسکار 
بر شانه‌های کدامین ستاره؟
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / ...
همای سعادت اسکار بر شانه‌های کدامین ستاره؟
 [پولاد امین] امشب در سالن کداک تیه‌تر مراسم اسکار برگزار می‌شود. مجلل‌ترین، شکوهمندترین، عظیم‌ترین و البته رسانه‌ای‌ترین ‏مراسم سینمایی دنیا که بیش از یک‌میلیارد نفر از جمعیت دنیا آن را از شبکه‌ها و سایت‌های مختلف به صورت مستقیم تماشا ‏می‌کنند و چونان همای سعادت بر شانه هر آنکس که نشیند، سرنوشت سینمایی او را تغییر داده و او را بدل می‌کند به سلطان ‏سینما.
بدترین‌های سینما در سال ۲۰۱۹ | «جوکر» جزو نامزدهای «تمشک طلایی» شد
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / فرهنگی و هنری
بدترین‌های سینما در سال ۲۰۱۹ | «جوکر» جزو نامزدهای «تمشک طلایی» شد
در حالی که یک روز تا برگزاری مراسم اسکار باقی مانده، جایزه «تمشک طلایی» ۲۰۲۰ نامزدهای این دوره خود را معرفی کرد.
پیش‌بینی برندگان اسکار ۲۰۲۰ از چهار نگاه
تابناک / ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / ...
پیش‌بینی برندگان اسکار ۲۰۲۰ از چهار نگاه
در فاصله چند روز به برگزاری مراسم اسکار نود و دوم، منتقدان سینمایی نشریه‌های مختلف اقدام به پیش بینی برندگان شاخه‌های مختلف کرده‌اند و بر این اساس «۱۹۱۷» برنده بزرگ و «اَنگل» پدیده اسکار ۲۰۲۰ پیش بینی شده‌اند.
آکادمی اسکار برای «کرک داگلاس» مراسم یادبود می‌گیرد
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / ...
آکادمی اسکار برای «کرک داگلاس» مراسم یادبود می‌گیرد
کرک داگلاس بازیگر مشهور سینمای هالیوود که یکی از بازیگران دوران طلایی سینمای امریکا بود،
«کرک داگلاس»
 به بخش یادبود اسکار اضافه شد
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ / ...
«کرک داگلاس» به بخش یادبود اسکار اضافه شد
«کرک داگلاس» اسطوره سینمای ‌هالیوود و یکی از آخرین بازماندگان عصر طلایی ‌هالیوود که در روز‌های گذشته در ۱۰۳ سالگی درگذشت، به بخش یادبود نود و دومین دوره جوایز اسکار اضافه شد. یادبود جوایز اسکار که برای مراسم نهایی بامداد دوشنبه کاملا برنامه‌ریزی شده بود با درگذشت «کرک داگلاس» در دقایق پایانی بازبینی شد و شامل ادای احترام به این چهره کهنه‌کار سینمای جهان هم خواهد بود. این هنرپیشه قدیمی‌ هالیوود، که برای ایرانی‌ها با بازی در فیلم معروف «اسپارتاکوس»، شناخته‌شده بود،  در ۱۰۳ سالگی درگذشت. کرک داگلاس که هنرپیشه تئاتر هم بود، برای نقش‌هایش در  فیلم‌های کلاسیکی چون اسپارتاکوس تولید ۱۹۶۰ به کارگردانی «استنلی …
ادای احترام اسکار ۲۰۲۰ به کرک داگلاس
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ / فرهنگی و هنری
ادای احترام اسکار ۲۰۲۰ به کرک داگلاس
آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار اعلام کرد در مراسم اعطای این جوایز و در بخش یادبودها، به کرک داگلاس، ستاره عصر طلایی هالیوود ادای احترام خواهد کرد.
تاریخ مراسم اسکار 2020 چه زمانی است؟
زومیت / ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / فناوری
تاریخ مراسم اسکار 2020 چه زمانی است؟
در آستانه‌ی برگزاری نودودومین مراسم اسکار، با زومجی همراه باشید تا درکنار نامزدهای این‌ دوره، از تاریخ و زمان پخش اسکار ۲۰۲۰ به وقت ایران مطلع شوید.
تصاویری دیدنی از مراسم بفتا ۲۰۲۰ در لندن
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / وبگردی
تصاویری دیدنی از مراسم بفتا ۲۰۲۰ در لندن
مراسم بفتا BAFTA به عقیده برخی اهمیت بسیاری مانند جوایز اسکار در آمریکا را دارد. آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا که به عنوان یک انجمن خیریه به ثبت رسیده است،هدف خود را حمایت از هنرمندانی که به سینمای انگلستان خدمات برجسته‌ای کرده‌اند، اعلام کرده است.
رکوردهای جالب تاریخ ۹۱ ساله اسکار
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / فرهنگی و هنری
رکوردهای جالب تاریخ ۹۱ ساله اسکار
آکادمی اسکار به عنوان بزرگترین جوایز سالانه فیلم‌های سینمایی معیار مهمی برای سنجش بازیگران و آثار سینمایی است.
  اسکار  جایزه اسکار  مراسم اسکار  نامزد  جایزه  رکورد  مریل استریپ  آکادمی اسکار  بن هور  ارباب حلقه ها
۱۹۱۷ برنده بزرگ جوایز بفتا شد
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / ...
۱۹۱۷ برنده بزرگ جوایز بفتا شد
[شهروند] در شرایطی که کمتر از یک هفته به برگزاری مراسم اسکار باقی است، جوایز بفتا نیز اهدا شد تا برای دنیای سینما جز اسکار مراسم بزرگ و مهم دیگری در فصل جوایز امسال باقی نمانده باشد. در بفتای امسال برنده مطلق فیلم «۱۹۱۷» به کارگردانی «سم مندس» بود که با کسب هفت عنوان از جوایز آکادمی فیلم بریتانیا از جمله جوایز بهترین فیلم و کارگردانی علاوه بر یک موفقیت باشکوه به رقبای اسکاری‌اش نیز هشدار داده باشد. ورایتی گزارش می‌دهد که در هفتادوسومین دوره جوایز آکادمی فیلم بریتانیا (بفتا) درام جنگی «۱۹۱۷» ساخته «سم مندس» و «جوکر» ساخته «تاد فیلیپس» برندگان اصلی مراسم بودند که «۱۹۱۷» در هفت رشته ازجمله بهترین فیلم، …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / ...
بفتا ۲۰۲۰؛ تکرار گلدن‏گلوب با درخشش «۱۹۱۷» و «جوکر»
درخشش دو فیلم «۱۹۱۷» با دریافت سه جایزه و اعطای جایزه بهترین بازیگر مرد به بازیگر فیلم «جوکر» در بفتا ۲۰۲۰، شباهت داوری‌ها در این دو جایزه هنر هفتم را به ذهن منتقدان آورده است.به گزارش ایرنا، آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا که به اختصار به بفتا شناخته می‌شود یک موسسه خیریه مستقل است که در زمینه حمایت از توسعه و ترویج هنر فعالیت می‌کند. این آکادمی، هدف خود را شناسایی و حمایت ازکسانی که خدمات برجسته‌ای را به تولید فیلم و سینمای انگلیس ارائه داده‌اند، عنوان کرده و از سال ۱۹۴۸ مراسمی را برای اهدای جوایز به فیلم‌ها در بخش‌های مختلف برگزار می‌کند.در مراسم امسال که هفتاد و سومین دوره آن بود و طبق معمول در سالن رویال آلبرت هال لندن برگزار شد، سم مندس به خاطر ساخت فیلمی در ژانر جنگی حماسی تحت …
حرکت جنجال‌برانگیز برد پیت که کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خنده واداشت
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / وبگردی
حرکت جنجال‌برانگیز برد پیت که کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خنده واداشت
برد پیت بازیگر مشهور هالیوود که امسال جایزه اسکار را برای نقش مکمل مرد در فیلم روزی روزگاری در هالیوود از آن خود کرد، در این مراسم حرکت جالبی کرد که مایه شوخی و خنده کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / ...
«انگل» و «جوجو خرگوش»
انجمن نویسندگان آمریکا اسامی برترین فیلمنامه‌های اقتباسی و غیراقتباسی جوایز ۲۰۲۰ را اعلام کرد.به گزارش مهر به نقل از ورایتی، ساعتی پیش انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) طبق معمول در دو مراسم هم‌زمان در دو بخش شرقی و غربی در لس‌آنجلس و نیویورک، برندگان جوایز ۲۰۲۰ خود را اعلام کرد. امسال در هفتاد و دومین دوره برگزاری این جوایز، برندگان بزرگ شامل «انگل» و «جوجو خرگوش» در بخش سینما و «جانشینی» و «بری» در بخش تلویزیونی شدند. بونگ جون هو و جین وون که برای فیلم کره‌ای «انگل» یا «پارازیت» جایزه بهترین فیلمنامه غیراقتباسی را از آن خود کردند، نامزدی چون «داستان ازدواج» را پشت سر گذاشتند. در سخنان دریافت جایزه بونگ با تشکر از اعضای انجمن که فیلمنامه را به صورت ترجمه شده خوانده‌اند برای توجه به ساختار داستان …
معضل بی‌هویتی و جدایی جشنواره از آرمان‌های انقلاب
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / فرهنگی و هنری
معضل بی‌هویتی و جدایی جشنواره از آرمان‌های انقلاب
همه جشنواره‌های مطرح دنیا دارای یک استراتژی روشن و با ثبات هستند. به عنوان مثال، مراسم اسکار تکلیفش معلوم است. سوال اینجاست که جشنواره فجر با چه هدفی فعالیت می‌کند؟
  جشنواره فجر  اختتامیه جشنواره فجر  محمد دیندار  رضا منتظری  سردار حاج قاسم سلیمانی  امریکا  جشنواره جهانی فجر  انقلاب اسلامی  جشنواره فیلم فجر  جشنوارهٔ جهانی فجر
خواننده‌ جوان از بیماری خود پرده برداشت
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / فرهنگی و هنری
خواننده‌ جوان از بیماری خود پرده برداشت
همشهری‌آنلاین نوشت: بیلی آیلیش، خواننده ۱۸ ساله آمریکایی است که در مراسم اسکار امسال ۵ جایزه اصلی را از آن خود کرد. بیلی در این مراسم، ۶ نامزدی نیز کسب کرد و از طرفی تبدیل به جوان‌ترین خواننده‌ای شد که جایزه ۴ دسته‌بندی اصلی جوایز گرمی را به‌دست آورده است. او به‌تازگی در مصاحبه‌ای از بیماری افسردگی خود که سال‌ها از آن رنج می‌برده، پرده برداشت.
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ / ...
اسکار 2020 گیاهی و سازگار با محیط زیست
منوی غذا و پذیرایی مراسم اسکار سال 2020 گیاهی و سبز است. به گزارش عصر ایران، سلبریتی‌ها، بازیگران و مهمانان مراسم اسکار در سال 2020 با غذاهای گیاهی مورد پذیرایی قرار می‌گیرند. «آکادمی علوم و هنرهای تصویری» اسکار اعلام کرد: پس از سرو غذاهایی با پایه گیاهی در مراسم «گلدن گلوب»، مراسم گردهمایی ناهار «نامزدان اسکار» در دوشنبه گذشته، ضیافت شام اسکار نیز با غذاهایی بر پایه گیاهان و سبزیجات برگزار خواهد شد. فینگرفودهایی قبل از ضیافت شام مراسم اسکار در تاریخ 9 فوریه (نیمه شب 21 بهمن) نیز بر پایه مواد گیاهی پخته و سِرو خواهند شد. در مراسم رسمی «گاورنرز بال» که بلافاصله پس‌ازمراسم اسکار برگزار می‌شود حدود 70درصد منوها بر پایه مواد غذایی گیاهی و 30 درصد دیگر برای گیاه‌خواران و طرفداران گوشت و ماهی است. …
بزرگداشت کوبی در اسکار ۲۰۲۰ | اجرای التن جان و پذیرایی با غذاهای گیاهی
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ / فرهنگی و هنری
بزرگداشت کوبی در اسکار ۲۰۲۰ | اجرای التن جان و پذیرایی با غذاهای گیاهی
آکادمی اسکار در مراسم اهدای جوایز روز ۹ فوریه ۲۰۲۰ به کوبی براینت، نخستین و تنها ورزشکار برنده اسکار ادای احترام می‌کند.
استایل متفاوت هنرمندان در مراسم گرمی آواردز ۲۰۲۰
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / وبگردی
استایل متفاوت هنرمندان در مراسم گرمی آواردز ۲۰۲۰
شصت و دومین مراسم گرمی آواردز در ۲۷ ژانویه ۲۰۲۰ در لس‌آنجلس برگزار شد. مراسم گرمی را اسکار دنیای موسیقی می‌نامند.
بازیگران‌هالیوود عاشق انگل شدند!‏
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / ...
بازیگران‌هالیوود عاشق انگل شدند!‏
[شهروند] انجمن بازیگران سینما برای نخستین بار یک فیلم خارجی زبان را به‌عنوان برنده جایزه اصلی انتخاب کرد. در مراسم ‏اهدای جوایز انجمن بازیگران سینما‎ ‎فیلم «انگل» با غلبه بر رقبایی چون «ایرلندی»، «روزی روزگاری در‌هالیوود»، «جوجو ‏خرگوش» و «بامب‌شل» برنده جایزه اصلی یا بهترین گروه بازیگران شد. این فیلم با فروش ۱۴۰‌میلیون دلاری در باکس آفیس ‏جهانی خود یکی از رقبای بزرگ فصل جوایز امسال بوده است. ‏ خواکین فینیکس برای بازی در «جوکر» به‌عنوان بهترین بازیگر مرد انتخاب شد. او هنگام دریافت جایزه‌اش از بازیگر فقید ‏نقش جوکر در فیلم شوالیه تاریکی یاد کرد و گفت: «من اینجا …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / ...
جایزه انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا به «۱۹۱۷» رسید
درام جنگی «۱۹۱۷» به کارگردانی «سم مندس» جایزه نخست انجمن تهیه‌ کنندگان آمریکا در سال ۲۰۲۰ را دریافت کرد. به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، مراسم سی و یکمین دوره جوایز انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا برگزار شد و فیلم «۱۹۱۷» ساخته «سم مندس» جایزه دستاورد تهیه‌کنندگی فیلم‌های بلند سینمایی را از آن خود کرد و تیم تهیه‌کنندگی این درام جنگی که شامل «مندس» نیز می‌شود این جایزه را دریافت کرد. «سم مندس»، «پیپا هریس»، «جین-ان تنگرن» و «کالوم مک‌دوگال»، تیم تهیه‌کنندگی فیلم «۱۹۱۷» را تشکیل می‌دهند. داستان این فیلم درباره گروهی از سربازان بریتانیایی است که ماموریت خطرناک تحویل یک نامه در جریان جنگ جهانی اول به آنها سپرده شده است، نامه‌ای که می‌تواند جان صدها نفر را نجات دهد. این درام جنگی به گونه‌ای ساخته …
لباس‌هایی که در مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۰ خوش درخشیدند
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / وبگردی
لباس‌هایی که در مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۰ خوش درخشیدند
بسیاری بر این باورند که بعد از اسکار معتبرترین مراسم فیلم و سریال گلدن گلوب است. در مراسم گلدن گلوب که برای غیرقابل پیش‌بینی بودنش شهرت دارد، سلبریتی‌هایی که شرکت می‌کنند همیشه کسانی هستند که جدیدترین ترندهای دنیای فشن را بر روی فرش قرمز می‌آورند. در ادامه برخی از این لباس‌ها را بررسی می‌کنیم.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / ...
آیا جوکر می‌تواند رکورد بن هور و تایتانیک را بشکند
فیلم جوکر که براساس کتاب‌های مصور ساخته شده، با نامزد شدن در ۱۱ بخش پیشتاز مراسم اسکار امسال است. به گزارش ایلنا به نقل از رسانه‌های خارجی، جوکر به تازگی برای ۱۱ جایزه اسکار نامزده شده است، یعنی این فیلم می‌تواند خود را به «بن هور»، «تایتانیک» و «ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه» که رکوردداران اسکار هستند، برساند.هرکدام از این فیلم‌ها در سال نامزدی خود برنده ۱۱ جایزه اسکار بوده‌اند و اکنون جوکر می‌خواهد به این رکورد دست یابد.این فیلم که تاد فیلیپس آن را کارگردانی کرده است و خواکین فینیکس، بازیگر نقش اصلی آن، نامزد بهترین بازیگر مرد شده است، رقابت تنگاتنگی دارد با فیلم‌های مرد ایرلندی، ۱۹۱۷ و روزی روزگاری در هالیوود، که هرکدام نامزد ۱۰ جایزه اسکار شده‌اند.خرگوش جوجو، زنان کوچک، داستان ازدواج و انگل …