دوشنبه, ۵ آبان, ۱۳۹۹ / 26 October, 2020
هزارتو
آغاز ثبت نام پاییزه کتاب از امروز/ افزایش سقف خرید تا ۲۰۰ هزارتومان
۲ ساعت قبل / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / پاییزه کتاب / افزایش سقف 200 هزارتو
آغاز ثبت نام پاییزه کتاب از امروز/ افزایش سقف خرید تا ۲۰۰ هزارتومان
کتابفروشی‌های سراسر کشور می‌توانند از روز دوشنبه (۵آبان) تا پنج‌شنبه (۱۵آبان) با مراجعه به سامانه اینترنتی tarh.ketab.ir در طرح پاییزه کتاب ۱۳۹۹ ثبت‌نام کنند.
۱۱ ساعت قبل
هزارتوی نفتی ایران پس از...
این روزها هرچقدر هم برخی در ایران بخواهند خود را نسبت به انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا بی‌تفاوت نشان دهند، باز هم همان افراد، در ذهن خود قبول دارند که تاثیر انتخابات امریکا بر وضعیت آینده ایران غیرقابل‌انکار است. این تاثیرات را در حوزه‌های مختلف می‌توان بررسی کرد و یکی از مهم‌ترین این حوزه‌ها، صنعت نفت است. اینکه انتخاب جو بایدن یا دونالد ترامپ، چه تاثیری بر صنعت نفت تحریم شده ایران می‌گذارد، پرسشی است که این روزها در بین فعالان و صاحب‌نظران حوزه انرژی مطرح می‌شود و البته پاسخ قطعی و دقیقی ندارد. تاثیر انتخابات امریکا بر صنعت نفت ایران را غالبا در موضوع تحریم نفتی ایران دنبال می‌کنند. اما ابتدا باید این تاثیر را در خود امریکا جست‌وجو …
۱۱ ساعت قبل
ادامه از صفحه اول
هزارتوی نفتی ایران پس از...
عجیب‌ترین کتابفروشی‌های دنیا
۱۳ ساعت قبل / کتابفروشی / کتابفروشی‌های عجیب / کتاب / بانک / کلیسا / هزارتو / برگزیده‌ها
عجیب‌ترین کتابفروشی‌های دنیا
یا پیشینه مکان فعلی‌شان آن‌ها را متفاوت کرده و یا به دلیل چهره متفاوت‌شان از دیگر هم‌نوعان خود متمایز شده‌اند؛ کتابفروشی‌هایی که از میان شالیزاری در چین، قایقی در میان آب‌های لندن، سالن تئاتری در آرژانتین، بانکی در ویکتوریا، میان یک هزارتو و ... سر درآورده‌اند و عنوان «کتابفروشی‌هایی در عجیب‌ترین مکان‌های دنیا» را به خود اختصاص داده‌اند.
رئیس انجمن صنفی گاوداران: فاصله قیمت گوشت از تولید تا مصرف بسیار زیاد است
۱۴ ساعت قبل
رئیس انجمن صنفی گاوداران: فاصله قیمت گوشت از تولید تا مصرف بسیار زیاد است
تهران - ایرنا - رئیس کانون انجمن صنفی گاوداران ایران با بیان این که فاصله بین قیمت تولید تا مصرف گوشت در کشور بسیار زیاد است، گفت: می‌توانیم گوشت را به قیمت ۱۰۰و یا ۱۱۰ هزارتومان به دست مصرف کننده برسانیم.
تخم‌مرغ کیلویی ۱۲ هزارتومان به شرط تامین ۱۰۰ درصدی خوراک طیور!
۲۱ ساعت قبل / بازار تخم مرغ / تخم مرغ / مرغ
تخم‌مرغ کیلویی ۱۲ هزارتومان به شرط تامین ۱۰۰ درصدی خوراک طیور!
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: اگر قرار است قیمت مصوب تخم مرغ از درب مرغداری کیلویی ۱۲ هزارتومان باشد باید ۱۰۰ درصد نهاده های مورد نیاز طیور توسط دولت تامین شود. نوشته تخم‌مرغ کیلویی ۱۲ هزارتومان به شرط تامین ۱۰۰ درصدی خوراک طیور! اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
شرط مرغ داران برای عرضه تخم‌مرغ کیلویی ۱۲ هزارتومان
۲۲ ساعت قبل / تخم مرغ / قیمت تخم مرغ / نهاده های دامی
شرط مرغ داران برای عرضه تخم‌مرغ کیلویی ۱۲ هزارتومان
 ناصر نبی پور در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که آیا مرغداری ها موفق به دریافت نهاده‌های مورد نیاز خود شده‌اند یا خیر؟ گفت: بسیاری از واحدهای مرغداری تعیین سهمیه نشده‌اند و بخشی از مرغداری‌ها نیز هنوز ذرت و کنجاله سویای مورد نیاز خود را دریافت نکرده‌اند و مجبور هستند نهاده‌های مورد نیاز خود را از بازار آزاد با قیمت‌های بالا خریداری کنند. البته تعدادی از واحدها نیز موفق به دریافت نهاده شده‌اند.
تخم‌مرغ ارزان می‌شود؟
۲۴ ساعت قبل / تخم مرغ / افزایش قیمت ها
تخم‌مرغ ارزان می‌شود؟
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: اگر قرار است قیمت مصوب تخم مرغ از درب مرغداری کیلویی ۱۲ هزارتومان باشد باید ۱۰۰ درصد نهاده های مورد نیاز طیور توسط دولت تامین شود.
چه کسانی یارانه 120 هزارتومانی می‌گیرند؟
۲۴ ساعت قبل / افراد مستحق یارانه کالای اساسی / هدفمندی یارانه‌ها / یارانه 120 هزار تومانی / یارانه کالای اساسی
چه کسانی یارانه 120 هزارتومانی می‌گیرند؟
رییس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی با بیان اینکه منابع سازمان تامین اجتماعی متعلق به کارگران و کارفرمایان است و نباید صرف تامین منابع طرح یارانه کالاهای اساسی شود، گفت: کارگران، بازنشستگان و گروههای آسیب پذیر و نیازمند در این طرح باید به طور ویژه دیده شوند. نوشته چه کسانی یارانه 120 هزارتومانی می‌گیرند؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
یارانه ۱۲۰ هزار تومانی به چه کسانی می رسد؟
۳۶ ساعت قبل / یارانه / یارانه 120 تومانی / یارانه 120 هزارتومانی
یارانه ۱۲۰ هزار تومانی به چه کسانی می رسد؟
 فتح اله بیات در گفت وگو با ایسنا با اشاره به طرح پرداخت یارانه کالاهای اساسی اظهار کرد: در این طرح گروههای هدف مورد تاکید هستند و طبعا افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که حداقل ها را دریافت می کنند مستحق کمک هستند و باید در این طرح قرار گیرند اما کارگران و بازنشستگان هم به عنوان بخشی از حقوق بگیران حداقلی که در شرایط امروز از وضع معیشت چندان مناسبی برخوردار نیستند باید در این طرح به طور ویژه دیده شوند.
روز نزول قیمت سکه و دلار/ سایه بازار ساز بر بازار
۴۰ ساعت قبل / دلار / شاخص / قیمت دلار / سکه و دلار / دلار و سکه
روز نزول قیمت سکه و دلار/ سایه بازار ساز بر بازار
اقتصاد نیوز:در اولین روز هفته، دلار و سکه برای اولین بار پس از حدود یک هفته تنها در یک کانال قیمتی نوسان کردند. دلار عمدتاً در کانال ۲۹ هزارتومانی تغییرات خود را ثبت کرد و سکه هم در کانال ۱۴ میلیون تومانی جابه‌جا شد.
هر کیسه کود اوره همچنان ۵۴ هزارتومان
۴۴ ساعت قبل / وزارت جهاد کشاورزی / کود اوره / کاظم خاوازی
هر کیسه کود اوره همچنان ۵۴ هزارتومان
تهران - ایرنا - براساس بخشنامه سازمان برنامه و بودجه کشور قرار بود از سوم آبان ماه جاری نرخ هر کیسه کود اوره افزایش پیدا کند که این موضوع با دستور وزیر جهاد کشاورزی متوقف شد.
عملکرد هفتگی سهام عدالت / کاهش ارزش برگه‌های سهام عدالت رکورد زد!
۴ روز قبل / ارزش امروز سهام عدالت / ارزش سهام 532 هزارتومانی / پول سهام عدالت / سهام عدالت
عملکرد هفتگی سهام عدالت / کاهش ارزش برگه‌های سهام عدالت رکورد زد!
ارزش سهام عدالت در این هفته کاهش چشم‌گیری داشت و در پایان معاملات این هفته بازار سهام ارزش سبد سهام عدالت به ۱۳ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان رسید. این پایین‌ترین ارزش سهام عدالت در سه ماه گذشته است. نوشته عملکرد هفتگی سهام عدالت / کاهش ارزش برگه‌های سهام عدالت رکورد زد! اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
دست‌هایی که دلار را بالا پایین می‌کنند/ برندگان اصلی ارزان‌شدن دلار چه کسانی هستند؟
۴ روز قبل / بازار ارز / پیش بینی دلار
دست‌هایی که دلار را بالا پایین می‌کنند/ برندگان اصلی ارزان‌شدن دلار چه کسانی هستند؟
نرخ دلار که تا همین هفته پیش به قیمت‌های بی‌سابقه ۳۲ هزارتومان و ۳۳ هزارتومان رسیده بود، در هفته گذشته به کانال ۲۰ هزارتومانی بازگشت اما آیا این نرخ پایدار است؟ رییس هیات موسس کانون صرافان معتقد است، نرخ ارز کنونی مصنوعی  و به ضرب تبلیغ و عرضه ارز اتفاق افتاده است و دست‌هایی قدرت‌مند در حال تعیین قیمت‌ها هستند.
طرح پاییزه کتاب ۱۳۹۹ کلید خورد
۴ روز قبل / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / کتاب / خانه کتاب / بازار کتاب / کتابفروشی
طرح پاییزه کتاب ۱۳۹۹ کلید خورد
با آغاز ثبت نام طرح پاییزه کتاب، کتابفروشی‌های سراسر کشور می‌توانند از(۵تا ۱۵آبان) جهت ثبت‌نام اقدام و خریداران نیز می‌توانند از ۲۰درصد یارانه خرید کتاب تا سقف ۲۰۰هزارتومان، استفاده کنند.
قیمت جدید مرغ اعلام شد/قیمت مصرف‌کننده ۲۰ هزارتومان
۴ روز قبل / قیمت مرغ / ستاد تنظیم بازار / مرغ
قیمت جدید مرغ اعلام شد/قیمت مصرف‌کننده ۲۰ هزارتومان
کارگروه ستاد تنظیم بازار قیمت جدید مرغ زنده و مرغ گرم را تعیین کرد.
آغاز پرداخت کمک هزینه معیشتی ۳۰۰ هزارتومانی مددجویان بهزیستی
۵ روز قبل / سازمان بهزیستی / مددجویان / سیستان و بلوچستان / کمک معیشتی
آغاز پرداخت کمک هزینه معیشتی ۳۰۰ هزارتومانی مددجویان بهزیستی
رئیس سازمان بهزیستی کشور از آغاز پرداخت کمک هزینه معیشتی ۱۰۰ هزار خانوار مددجوی بهزیستی در سراسر کشور خبر داد و گفت: افرادی که مستمری بگیر هستند و کسانی که پشت نوبت مستمری قرار دارند، براساس اولویت و جدول توزیع استانی، مشمول دریافت کمک هزینه معیشتی ۳۰۰ هزار تومانی می شوند.
۵ روز قبل
دلایل افزایش قیمت برنج خارجی
دبیر انجمن واردکنندگان برنج افزایش نرخ ارز نیمایی، عدم تخصیص ارز برای ترخیص برنج از بنادر، خالی شدن موجودی انبارها از برنج وارداتی و سوءاستفاده برخی از خردهفروشان و عمده فروشان از این شرایط را از دلایل افزایش قیمت برنج خارجی برشمرد.به گزارش ایسنا، مسیح کشاورز در پاسخ به چرایی افزایش قیمت برنج خارجی گفت: افزایش قیمت برنج خارجی مستقیما به نرخ ارز بستگی دارد. از طرفی چون حدود دوماه است که ارزی برای ترخیص برنج تخصیص داده نشده موجودی انبار واردکنندگان خالی از برنج وارداتی شده است و علیرغم اینکه وزارت صمت اطلاعات افرادی که کالاهایشان در بنادر رسوبی شده را به بانک مرکزی فرستاده، ولی هنوز تخصیص ارزی صورت نگرفته است. موجودی برنج خارجی به صفر رسیده و ممکن است در این میان عدهای بنکدار و خردهفروش از شرایط …
۵ روز قبل
جنبش بازپس‫گیری قدرت
بازار انتقاد و حمله به رئیس جمهوری و دولت او این روزها سکه است. گویی جماعتی هم‌سو با جریان تبلیغاتی غالب به رقابت باهم مشغولند تا از قافله عقب نمانند. آنان در معرکه رقیبان ناهمساز با دستمایه کردن مشکلاتی که هر روز برگرده مردم سنگین‌تر می‌شود، پیش از شروع رسمی رقابت‌های انتخاباتی «جنبش بازپس‌گیری قدرت» به راه انداخته‌اند. اگرچه برخی از استدلال‌های آنان در نقد دولت خالی از واقعیت نبوده و در سرها کارگر می‌افتد اما به دلایل مختلف نمی‌تواند دل‌ها را به دست آورد. از این رو به خیل منتقدانی از این دست می‌توان زینهار داد که اهل شمردن هزینه‌های آنچه امروز می‌گویند و فردا خود در چاله‌اش گرفتار خواهند شد، نیستند.تردید نیست که کارنامه یک سیاستمدار تنها با موفقیت‌های او قضاوت می‌شود. رئیس‌جمهوری «حسن روحانی» …
نگاهی به «گمشدگی»، کتاب تازه مصطفی جمشیدی/هزارتوی تاریخ در دل داستان
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / کتاب و ادبیات / کتابفروشی‌ها
نگاهی به «گمشدگی»، کتاب تازه مصطفی جمشیدی/هزارتوی تاریخ در دل داستان
کتاب «گمشدگی» اثر مصطفی جمشیدی که از سوی انتشارات راه یار روانه کتابفروشی‌ها شده، یکی از کتاب‌های تاریخی آمیخته با تخیل است.
بایدن رئیس جمهور شود برجام موشکی و منطقه‌ای می‌خواهد/ عدم مذاکره با آمریکا یعنی آغاز آشوب‌های خیابانی!
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / کمیسیون اقتصادی / وزارت خارجه / امام حسن / امریکا / روحانی / ویژه های مشرق / مجلس دهم / دولت اوباما / روسیه / پاستور
بایدن رئیس جمهور شود برجام موشکی و منطقه‌ای می‌خواهد/ عدم مذاکره با آمریکا یعنی آغاز آشوب‌های خیابانی!
هسته ای رفت، اما دلار پرواز کرد و به ۳۲ هزارتومان رسید. در قلب راکتور هسته ای بتن ریخته شد ولیکن سکه ۱ میلیونی تا حدود ۱۶ میلیون افزایش یافت.
۱۳۹۹/۰۷/۲۹
پاییز، کرونا و آلودگی هوا
فصل پاییز برای شهرهای بزرگ کشور غیر از موسم رنگ و برگریزان، موعد آلودگی هواست. سرمای هوا و وقوع پدیده وارونگی دما، افزایش روزهای ناسالم هوا را برای ساکنان کلانشهرها در پی دارد. بهبود کیفیت هوا در هزارتوی به هم پیچیده قانون هوای پاک و آیین‌نامه‌های اجرایی آن با انبوهی از مصوبات معطل مانده در محورهای مختلف آلودگی هوا از جمله از رده خارج کردن خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده، بهبود کیفیت سوخت، ارتقای استاندارد خودروهای نو، توسعه و تجدید ناوگان حمل و نقل عمومی، بهبود وضعیت محیط زیستی صنایع و نیروگاه‌ها موجب شده تا به مجرد بروز پایداری هوا و رخداد اینورژن، روزهای ناسالم با شاخص ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون از راه برسند و کلانشهرها را در لایه سیاهی از دود محبوس کنند! با وجود …
جریمه‌کردن شوخی بزرگی است
۱۳۹۹/۰۷/۲۹
جریمه‌کردن شوخی بزرگی است
نورا عباسی ـ روزنامه‌نگار درست است که شب و روزهای زندگی‌مان با کرونا گره خورده و لحظه‌ای از زندگی‌مان فارغ از اندیشه کرونا ثبت نمی‌شود، اما یک خبر در مهرماه بحث‌های کرونایی را به سمت و سوی جدیدی برد؛ خبری از جریمه‌های کرونایی. نوزدهمین روز مهر‌ماه بود که حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه ستاد مقابله با کرونا از جریمه‌های کرونایی رونمایی کرد. براساس این دستورالعمل جدید، رانندگان تاکسی درصورت استفاده نکردن از ماسک ۱۰۰هزار تومان جریمه می‌شوند و اگر مسافر بدون ماسک را سوار کنند هم باید 20هزارتومان هزینه …
ارزش سهام عدالت، امروز ۲۸ مهر ۹۹
۱۳۹۹/۰۷/۲۸
ارزش سهام عدالت، امروز ۲۸ مهر ۹۹
پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران ارزش هر برگه سهام عدالت ۵۳۲ هزارتومانی این سهام به ۱۳ میلیون و ۱۷۱ هزار و ۳۷۲ تومان رسید که نسبت به روز قبل (یکشنبه ۲۷ مهرماه) ۵۸۸ هزار و ۵۲۳ تومان معادل ۴.۲ درصد کاهش یافت. قیمت ۶۰ درصد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی که دارندگان قادر به فروش آن هستند به ۷ میلیون و ۹۰۲ هزار و ۸۲۳ تومان رسید.
عباس عبدی: قدر روحانی و دلار ۳۲ هزارتومانی را بدانید/ نقیب زاده: مذاکره با آمریکا، معیشت مردم را سامان می‌دهد
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ / اوباما / روزنامه ایران / علی لاریجانی / ماریا زاخارووا / ترامپ / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا / سیدعباس عراقچی / دولت اصلاحات / اکبر ترکان / حسین فریدون
عباس عبدی: قدر روحانی و دلار ۳۲ هزارتومانی را بدانید/ نقیب زاده: مذاکره با آمریکا، معیشت مردم را سامان می‌دهد
بیش از ۷ سال است که روسای ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی و مهدی کروبی اکثریت مطلق دولت را در اختیار گرفتند. اما نتیجه عملکردشان به دلار ۳۲ هزارتومانی و پراید ۱۶۰ میلیونی و سکه ۱۶ میلیون تومانی ختم شد.
سقوط شگفت انگیز قیمت دلار / دلار 20 هزارتومان می شود
۱۳۹۹/۰۷/۲۸
سقوط شگفت انگیز قیمت دلار / دلار 20 هزارتومان می شود
حمید حسینی، دبیر کل اتاق مشترک ایران و عراق؛ مهدی سوری، کارشناس بازارهای مالی و بهزاد صمدی، تحلیلگر بازار سهام؛ از جمله کسانی هستند که کاهش تا ۱۰ هزار تومانی قیمت دلار را محتمل می‌دانند. اما چه عاملی ممکن است این پیش‌بینی را محقق کند؟
گلایه نانوایان از بی توجهی مسئولان به تعیین تکلیف قیمت نان
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ / سازمان حمایت / ستاد تنظیم بازار
گلایه نانوایان از بی توجهی مسئولان به تعیین تکلیف قیمت نان
رئیس اتحادیه نانوایان سنتی با گلایه از مسئولان در خصوص عدم تصمیم گیری برای قیمت نان، گفت: با توجه به افزایش کرایه حمل، قیمت خمیر مایه، و افزایش ۴۰۰هزارتومانی هزینه های روزانه هر نانوایی، هنوز برای نان تصمیم گیری نشده است.
فرورفتن تاریخ در هزارتوی تهران
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ / شهرداری / شیراز / کاخ گلستان / تهران / شورای شهر
فرورفتن تاریخ در هزارتوی تهران
جستن و گشتن و به دنبال یافتن رد پایی از تاریخ بر رگ و پی پایتخت دویست ساله ایران رفتن کار بی سود و ثمری نیست اگرچه ناگواری‌هایی هم داشته باشد.
زیباکلام: چاره‌ای جز «صلح با آمریکا» نداریم/از «صلح امام حسن(ع)» می‌گویند تا «دلار ۳۱ هزارتومانی» دیده نشود
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / مجلس دهم / عاشورا / ترامپ / اکبر ترکان / محمد جواد ظریف / دولت روحانی / سیدنظام‌الدین موسوی / صادق زیباکلام / عبیدالله بن عباس / برجام
زیباکلام: چاره‌ای جز «صلح با آمریکا» نداریم/از «صلح امام حسن(ع)» می‌گویند تا «دلار ۳۱ هزارتومانی» دیده نشود
آقای روحانی! بجای اظهارات تأمل برانگیز درباره صلح امام حسن(ع) پاسخ دهید که چرا دلار در بازار ۳۱ هزارتومان است!؟ چرا برخی دولتمردان و رسانه های اصلاح طلب تلاش می کنند تا سیب و گلابی های برجام دیده نشود
هزارتوی ایمنی بازارها
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / بندر دیلم / هیئت دولت / پدافند غیرعامل / شهرسازی / بازار / ایمنی / ساختمان پلاسکو / آتش سوزی بازارچه دیلم / برق / گاز
هزارتوی ایمنی بازارها
پس از هر سانحه‌ای که به دلیل ابعاد و بزرگی فاجعه خبرساز می‌شود، بررسی‌ها و گمانه‌زنی‌های بسیاری حول اتفاقی که افتاده رخ می‌دهد. گاهی همان جا و سر صحنه حادثه، میزگردهای خیابانی برپا می‌شود و زمانی هم همچون ماجرای آتش‌سوزی «پلاسکو» کار به هیئت دولت و نهادهای ملی می‌رسد.
کشمش خنداب زیر دندان گِردِ دلالان
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / استانی-اقتصادی / کشمش / انگور / کشاورزی / شهرستان خنداب / استانی-شهرستانها / استان مرکزی
کشمش خنداب زیر دندان گِردِ دلالان
رئیس جهادکشاورزی خنداب گفت: قیمت کشمش از ۱۵ هزار تومان در سال گذشته به حدود ۲۰ هزارتومان در سال جاری رسیده، اما دلالان این حوزه در حال رایزنی برای کاهش قیمت هستند.
۱۳۹۹/۰۷/۲۷
گدایی مرد میلیاردر از سر سیری
درگیری با مأموران شهرداری قزوین دست اسپنددود‌کن میلیاردر را رو کرد. مرد متکدی که در چهارراه‌های اصلی شهر اقدام به گدایی می‌کرد، 35 چک یک‌میلیارد و 100هزار تومانی در خانه  پنهان کرده بود،  84‌میلیون در حساب و 800هزارتومان پول در جیبش داشت. چندین مرتبه به این مرد تذکر شفاهی داده شده بود. مردی که به دروغ خود را جانباز دفاع مقدس معرفی می‌کرد. حتی به این مرد پیشنهاد کمک  شده بود و قرار بود بسته معیشتی ارایه شود. این درحالی است که در ماه‌های گذشته نیروهای انتظامی و شهرداری مستقر در مرکز ساماندهی متکدیان بارها این متکدی را در قزوین و در چهارراه‌های مختلف دیده بودند که در ایام اخیر به صورت علنی به مأموران توهین و حتی به قتل هم تهدید کرده بود. وقتی …
گرانی شکست مرز ۳۰ هزارتومانی‌دلار برای بازارساز + نمودار
۱۳۹۹/۰۷/۲۵ / ارز / دلار / دی ماه / رسانه های غربی / قیمت دلار
گرانی شکست مرز ۳۰ هزارتومانی‌دلار برای بازارساز + نمودار
اقتصادنیوز: با شکست مرز ۳۰ هزار تومانی دلار در ابتدای هفته، خریداران به بازار ارز هجوم آوردند و طی ۶ روز کاری، ارزش این ارز را به بالای سطح ۳۲ هزار تومانی رساندند.
رشد ۵۰ درصدی هزینه کارت خدمات درمانی ورزشکاران
۱۳۹۹/۰۷/۲۵ / فدراسیون پزشکی ورزشی / کارت خدمات درمانی ورزشکاران / تعرفه عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی
رشد ۵۰ درصدی هزینه کارت خدمات درمانی ورزشکاران
تعرفه عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی پس از ۱.۵ سال از ۲۰ به ۳۰ هزارتومان افزایش یافت تا رشد ۵۰ درصدی را تجربه کند.
اگر بایدن پیروز شود باید درباره موشک‌هایمان مذاکره کنیم/ قالیباف از ترامپ تقلید می‌کند!
۱۳۹۹/۰۷/۲۴ / کمیسیون اقتصادی / کروبی / وزارت خارجه / اوباما / ستاد ملی کرونا / بن‌سلمان / ترامپ / شهرداری / ستاد کرونا / جنگ تحمیلی
اگر بایدن پیروز شود باید درباره موشک‌هایمان مذاکره کنیم/ قالیباف از ترامپ تقلید می‌کند!
سلبریتی ها و اصلاح طلبان، اصلاحات لازم را انجام دادند. سکه ۱ میلیونی را به ۱۵ میلیون رساندند و دلار ۳ هزارتومانی را به ۳۱ هزارتومان افزایش دادند. اصلاحات از این بهتر!؟
۱۳۹۹/۰۷/۲۴
رقابت مرغ ها و تخم مرغ ها
شهروند آنلاین :ابتدای مهرماه قیمت مرغ گرم در خرده فروشی های سطح شهر تهران ۱۸ تا ۱۹ هزارتومان بود که با افزایش قیمت حدود ۴۰۰۰ تومانی  در اواسط مهر به ۲۱ تا ۲۲ هزار تومان رسید و در حال حاضر قیمت این کالا در خرده فروشی های سطح شهر تهران به مرز ۲۶ هزارتومان رسیده است. افزایش قیمتی که برخی از مرغداران و تولیدکنندگان علت آن را کمبود نهاده های دام و طیور با قیمت های مصوب، افزایش قیمت نهاده ها در بازار آزاد و به طور کل افزایش هزینه های تولید عنوان می کنند.
قیمت مرغ به مرز ۲۶ هزارتومان رسید
۱۳۹۹/۰۷/۲۴ / مرغ و تخم مرغ / تنظیم بازار
قیمت مرغ به مرز ۲۶ هزارتومان رسید
ایسنا نوشت: براساس گزارش های رسیده از برخی از خرده فروشی های سطح شهر تهران، هرکیلو گرم مرغ گرم با قیمت حدود ۲۶ هزار تومان عرضه می شود.
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز 23 مهر / دلار در مرز 32 هزارتومان! + جدول
۱۳۹۹/۰۷/۲۳
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز 23 مهر / دلار در مرز 32 هزارتومان! + جدول
هم‌اکنون درقیمت طلا،سکه ، دلار و یورو را در جدول زیر مشاهده می کنیم.
هاشمی طبا:یک امضای روحانی به صد گردش قالیباف می‌ارزد/ دلار ۳۱ هزارتومانی، نتیجه پایبندی به آرمان‌های انقلاب است
۱۳۹۹/۰۷/۲۲ / کروبی / هاشمی طبا / روحانی / ویژه های مشرق / سازمان تربیت بدنی / ویژه‌های مشرق / وزارت خارجه امریکا / امارات / انقلاب اسلامی / روزنامه اعتماد
هاشمی طبا:یک امضای روحانی به صد گردش قالیباف می‌ارزد/ دلار ۳۱ هزارتومانی، نتیجه پایبندی به آرمان‌های انقلاب است
هاشمی طبا می گوید:یک زمانی آقای احمدی‌نژاد به استان‌های مختلف می‌رفت و در بین مردم دست تکان می‌داد. من اینها را فریبکاری می‌بینم!
انتقاد تند مسیح مهاجری از امام جمعه تهران: عادت زشتی است که دیواری از دیوار مردم کوتاه‌تر پیدا نمی کنند؛ کرونا را نتیجه گناه مردم می‌دانند، موج دوم کرونا را به گردن بی‌توجهی مردم به خانه ماندن می‌اندازند، موج سوم را به گردن ماسک می‌اندازند / تصور می‌کنند مردم نمی‌فهمند؛ اما مردم این توجیهات فریبکارانه را قبول نمی‌کنند / شاید حضرات به دلیل برخورداری از شرایط خوب زندگی، خبری از مشکلات معیشتی مردم ندارند / برای این قبیل افراد چه فرقی می‌کند که قیمت میوه از امروز تا فردا به جای کیلویی ۶۰ هزارتومان ۱۲۰ هزارتومان باشد
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
انتقاد تند مسیح مهاجری از امام جمعه تهران: عادت زشتی است که دیواری از دیوار مردم کوتاه‌تر پیدا نمی کنند؛ کرونا را نتیجه گناه مردم می‌دانند، موج دوم کرونا را به گردن بی‌توجهی مردم به خانه ماندن می‌اندازند، …
از یک روحانی صاحب تریبون نقل شده که اخیراً گفته است: «علت پیدایش کرونا گناهان مردم است و همین کروناست که مانع توفیق رفتن به زیارت اربعین شده است.» این نوع تحلیل‌های بی‌پایه در سال‌های اخیر، فراوان شنیده شده که عموماً گویندگان و مخترعان آنها منبری‌های کم‌مایه هستند.
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
گوشت قرمز گران شد
رییس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: از ابتدای هفته گوشت گاوی ۴ تا ۵ هزار تومان و گوشت گوسفندی نیز در روزهای گذشته حدود ۲هزارتومان افزایش قیمت داشته است. علی اصغر ملکی در پاسخ به این سوال که آیا قیمت گوشت قرمز در روزهای اخیر افزایش یافته است، گفت: گوشت گاوی از ابتدای هفته و گوشت گوسفندی نیز از روز گذشته با افزایش قیمت همراه شده است که این افزایش قیمت در گوشت گوساله چهار تا پنج هزارتومان و در گوشت گوسفندی نیز حدود دو هزارتومان بوده است. رییس اتحادیه گوشت گوسفندی اضافه کرد: در شش ماهه دوم سال هستیم و نهاده‌های دامی و علوفه گران شده است و دامداران مجبور به افزایش قیمت دام‌های‌شان هستند. وی تصریح کرد: تقاضا برای خرید گوشت افزایش نیافته است و قیمت گوشت در آینده به عرضه و تقاضا بستگی دارد.
۱۳۹۹/۰۷/۲۲ / ارز / پول / دلار / گرانی / نرخ ارز
عوامل موثر بر نوسانات بازار ارز در هفته‌های اخیر
افزایش قیمت دلار و ورود به کانال ۳۰هزارتومانی درحالی رخ داده است که علاوه بر دلایل بنیادی مسائل دیگری نیز دارد؛
در صرافی‌های بانکی؛ 
دلار به کانال ۳۰ هزارتومانی بازگشت/یورو ۳۵۷۰۰ تومان
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
در صرافی‌های بانکی؛ دلار به کانال ۳۰ هزارتومانی بازگشت/یورو ۳۵۷۰۰ تومان
قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز دوشنبه ۲۱ مهرماه ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای خرید ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان و برای فروش ۳۰ هزار و ۲۰۰ تومان است.
فرمان کشتار
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
فرمان کشتار
رمان «فرمان کشتار» نوشته جیمز دشنر را به‌تازگی مینا موسوی و ملیکا خوش‌نژاد به فارسی برگردانده‌اند که توسط نشر افق منتشر شده است. این‌کتاب چهارمین ‌عنوان از مجموعه «دونده هزارتو» است که این‌ناشر ترجمه‌اش را منتشر می‌کند. «دونده هزارتو» داستانی هیجانی و هوشمندانه دارد که مخاطبان زیادی را در کشورهای مختلف دنیا به‌خود جذب کرده و بیش از ۳ میلیون نسخه از کتاب هایش در آمریکا به فروش رفته است. این مجموعه از طرف مجله کرکس ریویو به‌عنوان بهترین رمان نوجوان سال انتخاب شده و سریالی هم براساس آن، با همین نام …
قیمت میوه در میادین و میوه فروشی‌ها
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ / آخرین قیمت میوه / بازار میوه / قیمت میوه
قیمت میوه در میادین و میوه فروشی‌ها
به گزارش ایسنا، براساس کشف قیمت میادین میوه و تره بار مرکزی تا ۲۷ مهرماه قیمت هر کیلو لیموترش سنگی ۷۰۰۰ تا ۱۱ هزارتومان، گوجه فرنگی بوته رس۲۲۰۰ تا ۳۷۰۰ تومان، انواع کاهو۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان، انواع فلفل۶۰۰۰ تا ۱۳ هزارتومان، سیب زمینی ۱۷۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، انواع پیاز ۲۵۰۰ تا ۶۰۰۰تومان، انواع بادمجان۳۵۰۰ تا ۹۰۰۰ تومان، انواع هلو ۵۰۰۰ تا ۱۲ هزار تومان، انواع نارنگی ۳۰۰۰ تا ۹۰۰۰ تومان، موز ۱۷ تا ۲۰ هزارو۵۰۰ تومان، لیموشیرین ۷۰۰۰ تا ۱۰ هزارتومان، انواع گلابی ۱۵ تا ۲۸ هزارتومان، انواع سیب۵۰۰۰ تا ۱۲ هزار تومان، انواع خیار ۳۵۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان، انواع انگور۵۰۰۰ تا ۱۶ هزارتومان و انار ۷۰۰۰ تا ۱۱ هزار تومان است که با اعمال سود ۳۵درصدی در خرده فروشی ها به فروش می رسد.
اپرایی که شیخ حسین انصاریان را به گریه انداخت/ در هزارتوی سوءتفاهم!
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ / بهروز غریب پور / ماه محرم و صفر / محرم 99 / تئاتر عروسکی / اپرای عروسکی عاشورا / گروه تئاتر آران / تئاتر ایران / کارگردان تئاتر
اپرایی که شیخ حسین انصاریان را به گریه انداخت/ در هزارتوی سوءتفاهم!
بهروز غریب‌پور خالق اپرای ماندگار «عاشورا» ضمن مرور مصائب و دست‌اندازهایی که در مسیر تولید این اثر پشت‌سر گذاشته است به بیان خاطره‌ای از مواجهه شیخ حسین انصاریان با این اثر پرداخت.
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
سفر در کدام مسیرهای هوایی گران‌تر می‌شود؟
ایرنا-  انجمن شرکت‌های هواپیمایی ایران در نرخ‌نامه جدید که بر اساس دلار ۲۷ هزارتومانی تعیین شده است، حداکثر قیمت بلیت هواپیما را در بیش از ۶۰ مسیر به بیش از یک میلیون تومان افزایش داد. آخرین نرخ‌نامه بلیت پروازهای داخلی به شهریور ۹۸ مربوط می شود که قیمت‌ها با نرخ ارز ۱۱ هزار تومانی محاسبه شد و نرخ پروازهای داخلی از کف قیمتی ۲۰۰ هزار تومان شروع و در گران ترین مسیرها به زیر یک میلیون تومان به فروش می‌رفت، این نرخنامه که مصوب شهریور سال گذشته بود تا همین چند هفته پیش اجرا می‌شد تا اینکه شیوع ویروس کرونا و بهانه پرواز ایرلاین‌ها با ظرفیت ۶۰ درصدی، منجر به تصمیم جدید انجمن شرکت‌های هواپیمایی برای افزایش قیمت‌ها شد.
اقتصاد ایران ظرفیت دلار 30 هزارتومانی را ندارد
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ / اقتصاد ایران / ایران / دلار / سرمایه / شاخص
اقتصاد ایران ظرفیت دلار 30 هزارتومانی را ندارد
همایون دارابی کارشناس بازار سرمایه درخصوص اینکه روند اصلاح شاخص تا چه زمان ادامه می‌یابد، گفت: با توجه به تورمی که در اقتصاد ایران وجود دارد،
«تنها در سامسون»؛ داستانِ زندگی واقعی دختری جوان در ترکیه
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / ادبیات داستانی / معرفی کتاب / نویسنده / بازار کتاب
«تنها در سامسون»؛ داستانِ زندگی واقعی دختری جوان در ترکیه
کتاب «تنها در سامسون» نوشته‌ ترکان قربان‌زاده که بر اساس داستان واقعی زندگی یک دختر جوان نوشته شده است، با قیمت ۹هزارتومان منتشر شد.
ویدئو | تهران در روز اول اجرای طرح «ماسک اجباری»
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / وزارت بهداشت و درمان / کرونا در ایران / ماسک - سلامت
ویدئو | تهران در روز اول اجرای طرح «ماسک اجباری»
استفاده از ماسک از درِ منازل از امروز شنبه (۱۹ مهر) در تهران اجباری شد و برای کسانی که ماسک نمی‌زنند، جریمه‌ای ۵۰هزارتومانی در نظر گرفته شده است. همچنین قرار است هر فردی که در آزمایشگاه به او اعلام شده مبتلا به کروناست، به شیوه‌های مختلف مانند ردیابی موبایل کنترل شود تا پروتکل‌ها را رعیت کند.
واکنش مردم به جریمه ماسک نزدن
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / ویروس کرونا / شیوع کرونا / بیماری کرونا / ماسک / پروتکل‌های بهداشتی / جریمه نقدی
واکنش مردم به جریمه ماسک نزدن
واکنش جالب شهروندان تهرانی به جریمه پانصد هزارتومانی ماسک نزدن را ببینید.
صدای معلولان به نمایندگان مجلس یازدهم می‌رسد؟/ ماهی ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان هزینه اجابت مزاج معلول قطع نخاعی
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / معلولان / نمایندگان مجلس / سازمان بهزیستی / مجلس / معلول قطع نخاع / گرانی / تحریم / میزگرد / اشتغb
صدای معلولان به نمایندگان مجلس یازدهم می‌رسد؟/ ماهی ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان هزینه اجابت مزاج معلول قطع نخاعی
«هرکاری کردم تا مسئولان صدای معلولان را بشنوند. چند سال قبل درمرحله ثبت نام نامزدهای ریاست جمهوری به وزارت کشوررفتم.می دانستم سوژه خنده بعضی ها می شوم ، اما فقط می خواستم به این بهانه صدای معلولان را به گوش مسئولان برسانم. مسئولانی که بی خیال معلولان شدند، می دانند معلول قطع نخاعی ماهی یک میلیون و پانصد هزارتومان فقط برای تامین ملزومات اجابت مزاج هزینه می کند؟"
جریمه ۵۰ هزارتومانی برای نزدن ماسک در تهران
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / پروتکل‌های بهداشتی / ویروس کرونا / شیوع کرونا / ستاد ملی مقابله با کرونا / حسن روحانی / جریمه
جریمه ۵۰ هزارتومانی برای نزدن ماسک در تهران
در جلسه امروز ستاد ملی مبارزه با کرونا مصوب شد هر فردی که در تهران از ماسک استفاده نکند ۵۰ هزار تومان جریمه خواهد شد.
خبر خوب روحانی از تحولات در تست کرونا/ جریمه ۲۰۰ هزارتومانی برای پنهان‌کنندگان بیماری
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / بودجه / حسن روحانی / دلار / رئیس جمهور / وزیر بهداشت
خبر خوب روحانی از تحولات در تست کرونا/ جریمه ۲۰۰ هزارتومانی برای پنهان‌کنندگان بیماری
اقتصاد نیوز : رئیس جمهور با بیان اینکه قرار است ۱۰ هزار تست به تست‌های روزانه اضافه شود و ما بودجه‌اش را تامین می‌کنیم، گفت: ۱۰۰ میلیون دلار برای خرید کیت‌های تست کرونا از خارج درنظر گرفتیم.
محمدعلی جمالزاده و آثارش در رادیو نمایش
۱۳۹۹/۰۷/۱۷ / رادیو نمایش
محمدعلی جمالزاده و آثارش در رادیو نمایش
برنامه «هزارتوی داستان» رادیو نمایش قرار است روز جمعه (۱۸ مهرماه) به آثار محمدعلی جمالزاده بپردازد. 
پیشگیری از افزایش جریمه‌های خودرو، با اپلیکیشن آپ
۱۳۹۹/۰۷/۱۶ / آسان‌پرداخت / اپلیکیشن آپ
پیشگیری از افزایش جریمه‌های خودرو، با اپلیکیشن آپ
افزایش ده هزارتومانی جریمه‌های آزادراهی، به‌تازگی ذهن برخی از هموطنان را به‌خود مشغول کرده که مراجعه به گزینه "عوارض،طرح، خودرو" در اپلیکیشن آپ همچنان بهترین راهکار برای پرداخت‌های خودرویی به‌شمار می‌رود.
دلار ۱۶ مهرماه ۱۳۹۹ وارد کانال ۲۹ هزارتومان شد/ هر یورو ۳۴ هزار و۲۰۰ تومانی
۱۳۹۹/۰۷/۱۶ / قیمت دلار / قیمت یورو / بانک مرکزی ایران / صرافی بانکی
دلار ۱۶ مهرماه ۱۳۹۹ وارد کانال ۲۹ هزارتومان شد/ هر یورو ۳۴ هزار و۲۰۰ تومانی
قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس)، امروز چهارشنبه ۱۶ مهرماه در صرافی‌های بانکی، وارد کانال ۲۹ هزار تومانی شد و برای خرید ۲۹۱۰۰ تومان و برای فروش ۲۹۲۰۰ تومان قیمت خورد.
افزایش ارزش سهام عدالت/  سهام عدالت ۴۹۰ هزارتومانی چقدر می ارزد؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۵ / سهام عدالت / ارزش سهام عدالت / سهام عدالت 490 هزارتومانی
افزایش ارزش سهام عدالت/ سهام عدالت ۴۹۰ هزارتومانی چقدر می ارزد؟
اقتصادنیوز : امروز ( سه شنبه ۱۵ مهر ) ارزش سبد دارندگان سهام عدالت با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی نسبت به روز قبل مواجه شد و به ۱۴ میلیون و پانصد هزار تومان رسید.
خرید توافقی زرشک از کشاورزان کیلویی ۵۰ هزارتومان
۱۳۹۹/۰۷/۱۵ / خراسان جنوبی / زرشک / کشاورزان / محمدعلی طهماسبی / مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ای
خرید توافقی زرشک از کشاورزان کیلویی ۵۰ هزارتومان
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: خرید توافقی زرشک از کشاورزان خراسان جنوبی در حال انجام است همچنین با فروشگاه‌های زنجیره‌ای در تهران برای فروش این محصول هماهنگی لازم انجام شده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •