سه شنبه, ۶ آبان, ۱۳۹۹ / 27 October, 2020
یک زندگی پنهان
ویدئو / موسیقی فیلم؛ «یک زندگی پنهان»
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / موسیقی فیلم / معرفی موسیقی فیلم / یک زندگی پنهان / ترنس مالیک / جیمز نیوتن هاوارد
ویدئو / موسیقی فیلم؛ «یک زندگی پنهان»
«یک زندگی پنهان» فیلمی درام و جنگی به کارگردانی «ترنس مالیک» فیلمساز مشهور و ۷۶ ساله آمریکایی است. داستان فیلم، ماجرای خودداری یک سرباز روستایی برای خدمت اجباری در ارتش نازی در جریان جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند. موسیقی متن «یک زندگی پنهان» را «جیمز نیوتن هاوارد» آهنگساز و رهبر ارکستر ۶۹ ساله آمریکایی ساخته است. هاوارد تاکنون برای بیش از ۱۰۰ اثر سینمایی موسیقی متن نوشته است و جوایز معتبر گرمی، امی و هشت نامزدی اسکار را در کارنامه دارد.
«یک زندگی پنهان» تصویری از ایمان در اوج بحران
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
«یک زندگی پنهان» تصویری از ایمان در اوج بحران
تازه‌ترین اثر ترنس مالیک یکی از مهم‌ترین فیلم‌هایی سال 2019 است که می‌توان به تماشایش نشست؛ تصویری از ایمان در اوج بحران و تسلیم نشدن حتی در مقابل مرگ مسلم که با دقت ترسیم شده و تماشاگر را دستخوش شگفتی می‌کند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
نمی‌خواست بخشی از دستگاه کشتار باشد
تازه‌ترین ساخته ترنس مالیک، فیلمساز امریکایی با عنوان «یک زندگی پنهان» زندگی فرانتس ییگراشتتر، کشاورز اتریشی و کاتولیک متدینی است که از حضور در ارتش نازی‌ها در جنگ جهانی دوم سرباز می‌زند. مالیک در این فیلم با بازیگران بین‌المللی‌ همچون آگوست دیل، والری پاکنر و ماتیاس اسخونارتس همکاری کرده است. «یک زندگی پنهان» نخستین اکران جهانی‌اش را در بخش رقابتی هفتادودومین دوره جشنواره فیلم کن پشت سر گذاشت که دو جایزه کلیسای جهانی و فرانسوا شاله را به این کارگردان 76 ساله اهدا کردند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷
واتیکان به تماشای فیلم جدید ترنس مالیک نشست
در رویدادی نادر فیلم «یک زندگی پنهان» به کارگردانی ترنس مالیک در واتیکان به نمایش درآمد.به گزارش مهر به نقل از ددلاین، «یک زندگی پنهان» فیلم جدید ترنس مالیک که داستانی واقعی از وجدان بیدار «فرانتس یگراشتاتر» را روایت می‌کند،‌ در کتابخانه واتیکان به نمایش درآمد. این فرد کشاورزی بود که در جریان جنگ جهانی دوم از جنگیدن برای نازی‌ها خودداری کرد.این فیلم، روز چهارشنبه در کتابخانه فیلم واتیکان به نمایش درآمد. پائولو رافینی از مسئولان بخش ارتباطات در این برنامه به معرفی فیلم پرداخت و خود مالیک نیز از حضار این مراسم بود. رافینی در این نشست از مالیک برای حضور در برنامه تشکر کرد.وی افزود: روایت فیلم هم زیبا و هم وحشتناک است و فیلم چالشی است؛ زیرا چهره‌ای از روح ما را ارائه می‌کند، از وجدان ما، از ترس ما، …
۱۳۹۸/۰۹/۱۶
ایستگاه
فیلم «یک زندگی پنهان» به کارگردانی ترنس مالیک در واتیکان به نمایش درآمد.
 •  •  •  •  •