شنبه, ۴ بهمن, ۱۳۹۹ / 23 January, 2021
آی‌گپ
سرویس «کرونا» در پیام رسان آیگپ فعال شد
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / ویروس کرونا / پیام رسان بومی / آی‌گپ
سرویس «کرونا» در پیام رسان آیگپ فعال شد
پیام رسان بومی آیگپ، سرویس «کرونا را جدی بگیریم» را با هدف افزایش سطح آگاهی کاربران و دریافت اطلاعیه ها و دستورالعمل های مرتبط با این اپیدمی، فعال کرد.
مسعود شجاعی‌طباطبایی دبیر جایزه سال «استیکر» شد
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ / آی‌گپ / سید مسعود شجاعی طباطبایی / کاریکاتور
مسعود شجاعی‌طباطبایی دبیر جایزه سال «استیکر» شد
دومین دوره جایزه سال «استیکر» در مهرماه ۱۳۹۹ به دبیری مسعود شجاعی‌طباطبایی برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / پرویز کرمی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / آی‌گپ
حمایت از شرکت های طراحی استیکر در قالب صنایع خلاق فرهنگی
دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حمایت از شرکت های طراحی استیکر در قالب صنایع خلاق فرهنگی خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / سید مسعود شجاعی طباطبایی / بهرام عظیمی / آی‌گپ / محمد میثم میثمی
جزییات جایزه سال «استیکر»/ اولویت با طرح‌های به‌روز و ایرانی است
بهرام عظیمی در نشست خبری جایزه سال «استیکر» تاکید کرد استیکرهای ایرانیزه باکیفیتی به این جایزه ارسال شده و مورد ارزیابی قرار گرفته است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / پیام رسان بومی / آی‌گپ / سید مسعود شجاعی طباطبایی
لزوم گسترش استیکرهای بومی در کشور/ ایجاد اشتغال با طراحی استیکر
مدیر بخش هنرهای تجسمی حوزه هنری بر لزوم توسعه استیکرهای بومی مطابق با فرهنگ ایرانی اسلامی در پیام رسان ها تاکید کرد و گفت: طراحی استیکر می تواند به یک کسب و کار پر سود تبدیل شود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰
ثبـت نـام ارز اربعیـن از طریق آی‌گپ
این اقدام جهت رفاه حال زائران برای جلوگیری از ازدحام در شعب و همچنین ورود افرادی سودجو به بازار ارز صورت گرفته تا زائران اربعین حسینی به راحتی بتوانند، ارز مورد نیاز خود را تهیه کنند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۳
آی گپ از رابط کاربری جدید خود رونمایی کرد
آی‌گپ که اکنون با عنوان شبکه‌ی اجتماعی تمام خدمات شناخته می‌شود، از رابط کاربری جدید خود با هدف یکپارچه‌سازی فضای این نرم‌افزار رونمایی کرد. 
۱۳۹۸/۰۴/۳۰
معاون فنی آی گپ، امنیت را یکی از برتری‌های اصلی این پیام رسان می‌داند
علی اصغر تقوی، معاون فنی پیام‌رسان آی‌گپ، در گفت‌وگو با زومیت از چالش‌های فنی پیام‌رسان‌های داخلی می‌گوید.
۱۳۹۸/۰۴/۲۹
مهاجرت مردم ایران از تلگرام به واتساب؟
براساس نتایج این نظرسنجی، ۴۲.۸ درصد شرکت‌کنندگان از واتس‌اپ، ۴۲.۴ درصد از تلگرام، ۳۹.۵ درصد از اینستاگرام، ۲.۸ درصد از سروش، ۲.۳ درصد از فیسبوک، ۱.۹ درصد از توییتر، ۰.۸ درصد از لاین، ۰.۷ درصد از بله، ۰.۶ درصد از آی‌گپ، ۰.۵ درصد از گپ، ۰.۲ درصد از بیسفون و ۰.۱ درصد از ساینا استفاده می‌کنند. هم‌چنین ۳۰.۴ درصد شرکت‌کنندگان گفته‌اند که از هیچ‌کدام از شبکه‌های اجتماعی مجازی استفاده نمی‌کنند.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
امکان کارت به کارت بانکی در آی گپ از مبدا ۸ بانک ممکن شد
 کاربران آی‌گپ از صبح روز یکشنبه دوم تیرماه امکان کارت به کارت از مبدا ۸ بانک را به تمامی بانک‌های عضو شبکه‌ی شتاب در اختیار دارند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۹
تکذیب خبر خرید پیام‌رسان آی‌گپ توسط همراه اول 
ارتباطاتشرکت ارتباطات سیار ایران "همراه اول" در پی انتشار خبری مبنی بر خرید ۸۰ میلیاردی پیام‌رسان آیگپ توسط همراه اول تکذیبه ای صادر کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۹
اعلام موضع همراه اول به خرید 80 میلیاردی آی‌گپ
تهران-ایرنا- در پی انتشار خبری در برخی کانال‌های فضای مجازی مبنی بر خرید 80 میلیاردی پیام‌رسان آی‌گپ، همراه اول ضمن انتشار اطلاعیه‌ای مطالب ذکر شده در این خبر را نادرست خواند و تکذیب کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آی بوک، ربات هوشمند نمایشگاه کتاب در پیامرسان آی‌گپ
آی بوک همچنین نقشه نمایشگاه، مسیرهای دسترسی، پارکینگ های اطراف، توصیه های ضروری و اطلاعات تماس با مدیران و برگزارکنندگان نمایشگاه کتاب تهران را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۹
صداوسیما هم فیلترینگ را دور زد!
‏آن همه هزینه، تبلیغ و ممنوعیت برای پیام‌رسان‌های بومی به کجا ختم شد؟ آیا باز هم دولت و به دنبال آن، وزارت ارتباطات مقصر است ‏که از سروش و بقیه برادرانش حمایت نکرده؟ دیگر انتظار چه نوع حمایتی وجود داشته که جامه عمل نپوشید؟ مگر خود سروش، گپ، ‏بله، آی‌گپ...
۱۳۹۷/۱۲/۲۸
پیام‌رسان آی‌گپ مجوز راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی دریافت کرد
پیام‌رسان بومی آی‌گپ مجوز VOD را از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر دریافت کرد و به‌زودی پلت‌فرمی «آی‌گپ تی‌وی» را راه‌اندازی می‌کند. گروه توسعه فناوری هوشمند ایرانیان موفق به دریافت مجوز VOD (سرویس ویدئوی درخواستی) شد و بر اساس این مجوز، به زودی پلت‌فرمی با نام «آی‌گپ تی‌وی» راه‌اندازی خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷
آی‌گپ تی‌وی راه اندازی می شود
پیام‌رسان بومی آی‌گپ، مجوز VOD را از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر دریافت کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
پیام رسان «آی‌گپ» امکان طراحی استیکر را فراهم کرد
پیام رسان بومی آی‌گپ در آخرین به‌روزرسانی، نخستین سری از استیکرهای خود را منتشر و امکان طراحی استیکر را برای کاربران فراهم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
امکان طراحی استیکر به پیام‌رسان بومی آی‌گپ اضافه شد
همچنین هم‌زمان با انتشار این استیکرها، آیگپ امکان طراحی استیکر را به وسیله یک بات برای کاربران فراهم کرده و از این پس هر کاربر می‌تواند با کمک این بات، استیکر مورد علاقه خود را بسازد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •