جمعه, ۲۷ دی, ۱۳۹۸ / 17 January, 2020
اسکوتر
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / ...
فاصله آرزوهای بچه‌های پایین شهر و بالای شهر
آفتاب یزد – گروه شبکه: «برایتان تولد گرفته‌اند؟کودکان پایین شهر: نه، تا الان برام تولد نگرفته‌اند، یادم نمیاد برام تولد گرفته باشند.کودکان بالای شهر:8 بار، 10 بار، تقریبا 6 بار برام تولد گرفتند. دوست دارید کادو چی بگیرید؟کودکان پایین شهر: دوچرخه، ماشین، اسب، من اصلا کادو نمیخوامکودکان بالای شهر: بهترین کادویی که گرفتم هلی کوپتر بود، اسکوتر برقی گرفتم، یه دونه سرویس آشپزخانه گرفتم، پیانو گرفتم. به کجا سفر کرده‌اید؟کودکان پایین شهر: اصلا مسافرت نرفتم، دوست دارم برم شمال و مشهد. کودکان بالای شهر: خیلی مسافرت رفتیم، ترکیه، مالزی، روسیه، کانادا، مکزیک، دبی. آروزیتان چیست؟کودکان پایین شهر: آرزوم هواپیما است، دوست دارم مهندس شوم برای خودم ماشین بخرم، برای پدر و مادرم پول دربیاورم، یک خونه بزرگ بخرم، …
آغاز ثبت‌نام از متقاضیان اشتراک بیدود
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
آغاز ثبت‌نام از متقاضیان اشتراک بیدود
ثبت‌نام متقاضیان اشتراک دوچرخه‌های بیدود از دیروز آغاز شده است. همچنین از اسفند‌ماه از اسکوتر و دوچرخه‌های برقی و دنده‌ای شرکت بیدود رونمایی می‌شود. به گزارش همشهری، رضا باقری، مدیرعامل شرکت بیدود در توضیح جزئیات آغاز به‌کار مجدد دوچرخه‌های اشتراکی این شرکت در پایتخت، گفت: شهروندان تهرانی می‌توانند در برنامه دوچرخه‌های اشتراکی بیدود ثبت‌نام کنند، به‌گونه‌ای که متقاضیان با پرداخت مبلغ ۴۹‌هزار و ۵۰۰ تومان اشتراک یکساله بیدود را دریافت می‌کنند. مدیرعامل شرکت دوچرخه‌های اشتراکی بیدود افزود: کاربران …
ابداع نسل جدید وسایل نقلیه برای سفرهای سریع و راحت
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / علمی و آموزشی
ابداع نسل جدید وسایل نقلیه برای سفرهای سریع و راحت
شرکت "سِگ‌وی" از یک وسیله نقلیه و یک اسکوتر رونمایی کرده که می‌توانند امکان سفری سریع و مطمئن را برای کاربر خود فراهم کنند.
با اسکوتر زیرآبی به عمق دریا بروید
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / علمی و آموزشی
با اسکوتر زیرآبی به عمق دریا بروید
یک شرکت تجاری از تولید اسکوتر زیرآبی خبر داده که افرادی که غواصی و شنا بلد نیستند با استفاده از آن می توانند در عمق دریاها حرکت کنند.
اسکوترهای جدید Segway رونمایی شدند
زومیت / ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / فناوری
اسکوترهای جدید Segway رونمایی شدند
شرکت سِگ‌وی دو اسکوتر الکتریکی جدید و یک موتورسیکلت برقی مفهومی رونمایی کرده است که با کاربری‌های مختلف تولید شده‌اند.
فروش انواع دوچرخه برقی، موتور سیکلت برقی و اسکوتر برقی
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / اقتصادی
فروش انواع دوچرخه برقی، موتور سیکلت برقی و اسکوتر برقی
دوچرخه برقی یکی از بهترین وسایل نقلیه است که امروزه کشورهای پیشرفته برای کاهش آلودگی آن را در دستور کار مصرف قرار داده اند. این وسیله در گردش ها و تفریحات می تواند همراه خوبی برای شما باشد.
  دوچرخه برقی  وسایل نقلیه برقی  دوچرخه سواری
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ / اقتصادی
نمایشگر خمیده شیائومی مخصوص بازی رایانه‌ای
شیائومی قصد دارد یک نمایشگر دسکتاپ مخصوص بازی‌های رایانه‌ای ارائه کند. این نمایشگر خمیده ۲۹ اینچی خواهد بود و سومین نمایشگری است که شیائومی می‌سازد. شرکت چینی شیائومی برای تولید موبایل مشهور است. البته این شرکت علاوه بر موبایل کالاهای دیگر از جمله تلویزیون‌های هوشمند، دستبند هوشمند، پک باتری و حتی اسکوتر برقی نیز می‌سازد. نمایشگر Mi Surface نخستین نمایشگر دسکتاپ شیائومی بود. این نمایشگر خمیده ۳۴ اینچی وضوح ۳۴۴۰ در۱۴۴۰ پیکسل داشت و مخصوص بازی‌های رایانه‌ای بود. پس از آن شیائومی از مانیتور IPS 8/ 23 اینچی با وضوح ۱۹۲۰در ۱۰۸۰ رونمایی کرد. ویژگی‌های این نمایشگر هم مشابه Mi Surface و قیمت آن ۶۹۹ یوآن اعلام شده است. اکنون برخی از کارشناسان از ساخت سومین نمایشگر دسکتاپ مخصوص بازی رایانه‌ای این شرکت …
پرت شدن دست جمعی مسافران از روی سقف اتوبوس در هند + ویدئو
اسپوتنیک / ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / بین‌المللی
پرت شدن دست جمعی مسافران از روی سقف اتوبوس در هند + ویدئو
در اینترنت یک ویدئو خنده دار از تصادف یک اتوبوس با یک اسکوتر در هند منتشر شد.
وضع مقررات برای استفاده از اسکوترهای برقی در فرانسه
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ / اجتماعی
وضع مقررات برای استفاده از اسکوترهای برقی در فرانسه
فرانسه قوانین و مقررات جدیدی را برای استفاده از اسکوترهای برقی اعلام کرده است.
  اسکوتر برقی  فرانسه
(تصاویر) تفریح ایوانکا ترامپ همراه فرزندان اسکوترسوارش
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / سیاسی
(تصاویر) تفریح ایوانکا ترامپ همراه فرزندان اسکوترسوارش
ایوانکا پیش از سوار شدن فرزندانش بر اسکوترهایشان از پوشش سر آنها با کلاه مطمئن شد و تا کلاهشان را بر سر نکرده بودند اجازه اسکوترسواری نداد.
  ایوانکا ترامپ  رئیس جمهور آمریکا  اسکوتر  واشنگتن  آمریکا
Array ( [0] => دوچرخه برقی [1] => وسایل نقلیه برقی [2] => دوچرخه سواری [3] => اسکوتر برقی [4] => فرانسه [5] => ایوانکا ترامپ [6] => رئیس جمهور آمریکا [7] => اسکوتر [8] => واشنگتن [9] => آمریکا )