دوشنبه, ۲۸ بهمن, ۱۳۹۸ / 17 February, 2020
حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۹ ساعت قبل / اقتصادی
صادرات فولاد هرمزگان افتخاری برای کشور است
ابوالفضل اکبرپور، مدیرکل گمرک شهید رجایی و ناظر گمرکات استان هرمزگان، از شرکت فولاد هرمزگان و فرایند تولید تختال در این شرکت بازدید کرد. وی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این شرکت اظهار داشت: نزدیک به ۶۰ درصد حجم تجارت خارجی کشور را گمرکات استان هرمزگان بر عهده دارد و ۶۰ درصد درآمد گمرکات کشور نیز از استان هرمزگان است.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۹ ساعت قبل / اقتصادی
شرکت ورق خودرو کارآفرین برتر استان چهارمحال و بختیاری
هم‌زمان با سیزدهمین جشنوارۀ کارآفرینــــان برتر و سی‌و یکمین جشنوارۀ تجلیل و امتنان از نخبگان جامعۀ کار و تولید استان چهارمحال و بختیاری، از شرکت ورق خودرو به‌عنوان کارآفرین برتر این استان تجلیل شد.
  شرکت ورق خودرو  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۹ ساعت قبل / اقتصادی
دست‌یابی به رکورد روزانۀ تولید در فولاد سنگان
مدیرعامل فولاد سنگان از کسب رکورد تولید روزانه ۱۵ هزار و ۲۹ تن گندله در این شرکت خبر داد.
  فولاد سنگان  حمیدرضا عظیمیان  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان
رویداد 24 / ۹ ساعت قبل / اقتصادی
کاهش ۴۰۰ درصدی زمان نصب جرثقیل ۵۰ تنی حمل اسلب در فولاد مبارکه
با اتکا به تجربه و تخصص کارشناسان فولاد مبارکه و با همکاری شرکت‌های داخلی زمان نصب جرثقیل ۵۰ تنی حمل اسلب شمارۀ ۴۶ واحد آماده‌سازی تختال ۴۰۰ درصد کاهش یافت.
  حمیدرضا عظیمیان  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  تحریم فولاد
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / اقتصادی
بهره‌برداری از ماشین برش بومی‌سازی‌شده در ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه
ماشین برش بومی‌سازی‌شده در ریخته‌گری مداوم با موفقیت مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  صنعت فولاد  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / اقتصادی
ارادۀ فولاد مبارکه و ایمیدرو توسعۀ فولاد سفیددشت و ورق‌خودرو چهارمحال و بختیاری
غریب پور رئیس هئیت عامل ایمیدرو، می‌گوید: نیاز صنعت خودرو روزبه‌روز افزایش می‌یابد و این شرکت نیز با در اختیار داشتن نیرو‌های متخصص و بهره‌مندی از تجهیزات به‌روز در تولید گرید‌های موردنیاز صنعت خودرو پیشتاز است.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / اقتصادی
فولاد مبارکه تأمین حداکثری بازار داخل را رسالت خود می‌داند
وزیر صمت در جریان بازدید از شرکت‌های فولاد سفیددشت و ورق خودروی چهارمحال و بختیاری ضمــــن قدردانــــی از حمایت‌های فولاد مبارکه در به بهره‌برداری رسیدن و تداوم تولید این شرکت‌ها گفت: فولاد مبارکه تأمین حداکثری بازار داخل را رسالت خود می‌داند.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / اقتصادی
مدیرعامل فولاد مبارکه اهداف و استراتژی‌های شرکت در سال ۹۹ را تبیین کرد
مهندس عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه، در جلسۀ تدوین اهداف و استراتژی‌های شرکت در ســــال ۹۹، در جمــــع معاونان و مدیران فولاد مبارکه از تولید متوازن و پایدار، تأمین پایدار مواد مصرفی و تجهیزات، برقراری تـوازن در ورودی و خروجی شرکت و راندمان تولید، چابک‌تر کردن و منعطف‌تر شدن فرایند و اهتمام بیشتر برای احداث نورد گرم ۲ فولاد مبارکـه به‌عنوان مهم‌ترین راهبرد‌های شرکت در سال پیش‌رو نام برد.
  مدیرعامل فولاد مبارکه  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / اقتصادی
اهدای بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ هزار ریال کمک نقدی کارکنان فولاد مبارکه به هموطنان سیل‌زده
در پی وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان و بخش‌هایی از جنوب کشور، مدیریت و کارکنان شرکت فولاد مبارکه با درک صحیح از شرایط هموطنان سیل‌زده در فصل سرد سال، با راهبرد‌های مدیریت ارشد شرکت در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی همراه شدند و با تخصیص بخشی از حقوق خود به یاری آن‌ها شتافتند.
  کمکرسانی به سیل زدگان  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / اقتصادی
اجرای بیش از ۲۰ پروژۀ زیست‌محیطی در شرکت فولاد مبارکه
به‌منظور تحقق هرچه بیشتر اهداف فولاد مبارکه در توسعۀ متوازن و ارتقای دستاورد‌های زیست‌محیطی طی ۲ سال اخیر بیش از ۲۰ پروژۀ زیست‌محیطی در این شرکت با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۲ هزار میلیارد ریال و ۱۸ میلیون یورو عملیاتی شده است.
  پروژه زیست محیطی  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / اقتصادی
حمایت‌های فولاد مبارکه از ایده‌های ارزش‌آفرین حوزۀ معدن و صنایع معدنی قابل‌تقدیر است
تأمین پایدار سنگ‌آهن برای فولاد از اولویت‌های اصلی شرکت است. به همین منظور معاونت معدنی شرکت تأسیس شده و با ارائۀ سه حوزۀ کلان فناورانۀ چالشی مرتبط با این حوزه در این جشنواره شرکت کرده است که امیدواریم با ارائۀ آن‌ها، ایده‌های مناسبی دریافت شود و بتواند مشکلات این حوزه شرکت را حل کند.
  فولاد مبارکه  ایده های ارزش افرین  حوزه صنعت و معدن  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / اقتصادی
تأمین مواد اولیه فولاد مبارکه اهمیت دارد
نمایندۀ مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت : وقتی فولاد مبارکه به‌تن‌هایی ۵۰ درصد از تولید فولاد کشور را تأمین می‌کند، به‌یقین در افق ۱۴۰۴ نیز می‌تواند همین سهم را حفظ کند؛ بنابراین تأمین مواد اولیه برای این فولادساز اهمیت دارد.
  فولاد مبارکه  حمیدرضا عظیمیان  فولاد مبارکه اصفهان
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ / ...
فولاد مبارکه «شرکت پیشرو» بین 500 بنگاه صنعتی و اقتصادی موفق
اصفهان –بهمن راعی : در بیست‌و‌دومین دوره رتبه‌بندی شرکت‌های برتر کشور (100 IMI)،شرکت فولاد مبارکه بین 500 بنگاه صنعتی و اقتصادی ایران، موفق به کسب عنوان «شرکت پیشرو » شد.در این همایش که در محل سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیمای و با حضور محمدباقر عالی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت، مجید درویش مدیر مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر و جمعی از مدیران شرکت‌های برتر کشور برگزار شد، از شرکت‌های برتر کشور با اهدای لوح تقدیر و تندیس تقدیر شد.در این رتبه‌بندی، شرکت فولاد مبارکه اصفهان علاوه بر کسب عنوان پیشرو، رتبه اول ازنظر شاخص فروش در گروه فلزات اساسی، رتبه دوم در شاخص ارزش بازار، رتبه دوم در شاخص ارزش افزوده، رتبه دوم در شاخص بیشترین سودآوری و رتبه پنجم در شاخص فروش را در میان ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور به خود …
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / اقتصادی
توسعۀ سودآوری در تنگنای اقتصادی یکی از بزرگ‌ترین دستاورد‌های فولاد مبارکه است
طهمورث جوانبخت معاون اقتصادی و مالی فولاد مبارکه در مصاحبه با خبرنگار اخبار فلزات، عملکرد شرکت فولاد مبارکه در ۹ ماه ابتدایی سال ۱۳۹۸ را تشریح کرده است. در مطلب ذیل بخش‌هایی از این گفتگو را می‎خوانیم.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / اقتصادی
کنسانتره تولیدی باید در فولاد مبارکه و فولاد خوزستان به محصول تبدیل شود
خداداد غریب پور در میزگرد تخصـصی بررسی مهم‌ترین مسائل روز صنعت فولاد و صنایع وابسته تصریح کرد: انتقاد وارده به طرح جامع فولاد این است که باید زنجیرۀ صنعت به‌طور کامل مصوب می‌شد و فراتر از آن اقدامی انجام نمی‌گرفت.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / اقتصادی
جلوگیری از بحران افزایش قیمت با تأمین سنگ‌آهن فولادسازان
دهمین همایش و نمایشگاه «چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ‌آهن ایران با نگاهی به بازار» روز سه‌شنبه ۱ بهمن ۹۸ با حضور فعالان این صنعت در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.
  حمیدرضا عظیمیان  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  سنگ آهن
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / اقتصادی
معرفی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری به‌عنوان واحد نمونه ایمنی
طی مراسمی که در سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و با حضور دکتر غریب‌پور معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر از اقدامات واحد HSE شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری( فولاد مبارکه) قدردانی شد.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / اقتصادی
برگزاری همایش دوچرخه سواری و پیاده روی در شرکت فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا
همزمان با ۲۳ دیماه، سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه، معاونان، مدیران و کارکنان شرکت فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا با حضور پرشور در همایش‌های جدا گانۀ دوچرخه سواری و پیاده روی، ضمن گرامیداشت این روز خجسته، جلوه‌های زیبایی از همدلی و نشاط سازمانی را خلق کردند.
  همایش دوچرخه سواری  فولاد مبارکه  فولادمبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / اقتصادی
فولاد مبارکه، پیشتاز بومی‌سازی صنعت فولاد کشور است
در پی برگزاری موفقیت‌آمیز نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که در دی‌ماه سال گذشته برگزار شد و آغازگر موج فراگیر بومی‌سازی و حمایت از تأمین داخلی بود، به درخواست تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان زنجیرۀ فولاد، دومین دورۀ این رویداد تخصصی و منحصربه‌فرد ملی به همت شرکت فولاد مبارکه، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و با مشارکت سایر شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی و تأمین‌کنندگان مطرح داخلی و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو، اتاق‌های بازرگانی ایران و تهران و تشکل‌های زنجیرۀ فولاد، از ۲۳ تا ۲۶ دی‌ماه سال جاری به مدت چهار روز در برج میلاد تهران برگزار شد.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  تحریم فولاد  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / اقتصادی
طراحی و ساخت دستگاه پیچش گرم با نرخ کرنش بالا با حمایت و همکاری فولاد مبارکه
دستگاه پیچش گرم با نرخ کرنش بالا که ساخت آن تا پیش از این در انحصـــــار شرکـــــت‌های آمریکایی بود و کشور ایران به‌دلیل تحریم‌های ظالمانه از داشتن آن محروم شده بود، برای نخستین بار در کشور با حمایت و همکاری شرکت فولاد مبارکه و به همت دانشمندان و متخصصان داخلی طراحی و ساخته شد و در دومین نمایشگاه بومی‌سازی صنعت فولاد رونمایی گردید.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اقتصادی
ظرفیت‌های روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در اختیار تمام شرکت‌های گروه است
ایرج ترابی، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، در جمع مدیران روابط عمومی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه با اشاره به ظرفیت‌های روابط عمومی شرکت، اشتراک‌گذاری ظرفیت‌های موجود را میان روابط عمومی‌های گروه امکان‌پذیر خواند.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اقتصادی
طراحی و تولید ورق موردنیاز جهت تولید رینگ‌های آلومینیوم استایل
در پی کسب موفقیت تولید انواع فولاد‌های خاص در فولاد مبارکه ازجمله فولاد‌های API ویژۀ تولید کلاچ‌های خودرو، فولاد‌های موردنیاز تولید لوله‌های نفت و گازترش و تولید لوله‌های موردنیاز لوله‌های انتقال آب خلیج‌فارس این بار کارکنان فولاد مبارکه موفق به طراحی و تولید ورق موردنیاز جهت تولید رینگ‌های آلومینیوم استایل شدند.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اقتصادی
ممنوعیت صادرات یا وضع عوارض ۴۰ درصدی بر صادرات سنگ‌آهن؟
معاون خرید فولاد مبارکه و رئیس هیئت‌مدیرۀ شرکت فولاد هرمزگان جنوب درخصوص تأمین مواد اولیۀ شرکت‌های گروه فولاد مبارکه و سایر واحد‌های فولادی کشور به معدن‌نیوز گفت: موضوع مواد اولیه به چالش صنعت فولاد کشور تبدیل شده است و بعینه می‌توان دید سنگ‌آهن، کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی کافی در کشور موجود نیست.
  ممنوعیت صادرات  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اقتصادی
بزرگ‌ترین افزایش سرمایه تاریخ بورس کشور در فولاد مبارکه
در مجمع فوق‌العادۀ شرکت فولاد مبارکه اصفهان که روز چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه ۱۳۹۸ با حضور سهامداران حقیقی و نمایندگان سهامداران حقوقی شرکت، حسابرس مستقل و بازرس قانونی و نمایندۀ سازمان بورس اوراق بهادار تهران برگزار شد، افزایش سرمایۀ شرکت از ۱۳۰ هزار میلیارد به ۲۰۹ هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.
  حمیدرضا عظیمیان  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / اقتصادی
چابک سازی فعالیت‌ها در اجرای پروژه‌های شرکت فولاد مبارکه
حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان، روز شنبه ۲۳ آذرماه، در جمع معاونان و مدیران اجرای پروژه‌های شرکت، خواستار چابک‌سازی فرایند اجرای پروژه‌ها و تلاش در تسریع مدیریت زمان پروژه‌ها با به‌کارگیری نیروی کار در سه شیفت کاری شد.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / اقتصادی
تکمیل زنجیره تولید در کل گروه فولاد مبارکه
مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان که به همراه جمعی از معاونان خود و فرمــاندار شهرستـان از شرکت فولاد سفیددشت چهار محال و بختیاری بازدید می‌کرد، بر کامل شدن زنجیرۀ تولید در تمامی بخش‌های گروه فولاد مبارکه به‌ویژه در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری تأکید کرد.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اقتصادی
اختصاص بالاترین گواهینامه تولید ورق‌های دریایی به شرکت فولاد مبارکه
با حضور ممیزان مؤسسۀ رده‌بنـدی آسیا در شرکت فولاد مبارکه و انجام ۶ نفر روز ممیزی از واحد‌های مختلف تولیدی شامل پشتیبانی فنی مشتریان، تروپروسس، دفتر فنی نورد گرم، کنترل کیفی نورد گرم و آزمایشگاه محصول، گواهینامۀ گرید A تولید محصولات دریایی به شرکت فولاد مبارکه اختصاص یافت.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  کارگران فولاد  حمیدرضا عظیمیان  تحریم فولاد
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اقتصادی
بومی‌سازی دستگاه اندازه‌گیری دمای مذاب در مجتمع فولاد سبا
در فولاد مبارکه برای اولین بار در کشور دستگاه اندازه‌گیری دمای مذاب در ریخته‌گری به دست توانمند متخصصان واحد برق و اتوماسیون ریخته‌گری مجتمع فولاد سبا با کمتر از یک بیستم قیمت دستگاه مشابه خارجی، بومی‌سازی شد و با موفقیت مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
  حمیدرضا عظیمیان  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  فولاد سبا  کارگران فولاد
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / اقتصادی
اختصاص تندیس و لوح برترین طرح سازه فولادی به فولاد مبارکه
فولاد مبارکه در دهمین کنفرانس و نمایشگاه ملی سازه و فولاد، تندیس و لوح برترین طرح سازۀ فولادی غیرساختمانی را به خود اختصاص داد.
  تندیس و لوح برتر  حمیدرضا عظیمیان  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  تحریم فولاد
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / اقتصادی
از فولاد مبارکه به عنوان یکی از دستاورد‌های نظام حمایت می‌کنیم
مدیرکل دیوان محاسبات استان اصفهان، روز یکشنبه ۲۴ آذرماه ضمن بازدید از فولاد مبارکه و دیدار با مدیرعامل این شرکت در جمع مدیران و کارکنان گفت: تولید کمی و کیفی مناسب، روند رو به رشد، خودکفایی و کمک به رفع نیاز‌های کشور در این شرایط جنگ اقتصادی و تحریم، توسط مدیران و کارکنان فولاد مبارکه خدا قوت دارد.
  دیوان محاسبات  فولاد مبارکه اصفهان  فولاد مبارکه  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / اقتصادی
دستیابی به سیستم‌های پایدار و قابل‌اطمینان در فولاد مبارکه با اجرای برنامه‌های ایمنی
روز دوشنبه ۲۵ آذرماه هفتمین نشست کمیتۀ ارتقای ایمنی شرکت فولاد مبارکه در سال ۹۸ با محوریت کار در ارتفاع و راه‌های پیشگیری از سقوط در محل سالن اجتماعات آموزش برگزار شد.
  فولاد مباکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / اقتصادی
رشد و توسعه بی نظیر فولاد مبارکه در حوزه توسعه منابع انسانی
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی اصفهان به همراه جمعی از مدیران و معاونان منابع انسانی شرکت‌های برجستۀ استان اصفهان و به دعوت مدیریت آموزش و توسعۀ منابع انسانی شرکت فولاد مبارکه به این شرکت آمدند تا ضمن بازدید، از تجارب آن در راه‌اندازی کانون ارزیابی و توسعۀ شایستگی آگاه و بهره‌مند شوند.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان  کارگران فولاد
غنا دادن به دانش تولید محصول جدید با جلب نظر کارشناسان امکان‌پذیر است
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / اقتصادی
غنا دادن به دانش تولید محصول جدید با جلب نظر کارشناسان امکان‌پذیر است
ایلنا: مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، هدف اولین کنفرانس ملی ریخته‌گری مداوم فولاد را غنا دادن به دانش تولید محصول جدید عنوان کرد و گفت: غنا دادن به دانش تولید محصول…
  هرمزگان  ریخته گری  شرکت فولاد مبارکه  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / اقتصادی
ظرفیت‌های عظیم کشور نباید معطل خوراک مواد معدنی بماند
اولین نشست مدیران خرید پنج شرکت بزرگ فــولادســاز کشور به‌منظور هم‌اندیشی و دستیابی به راهکار‌های مؤثر برای تأمین مواد معدنی و کالا‌های اساسی، به اشتراک گذاشتن تجارب به‌دست‌آمده و کاهش هزینه‌های تولید در محل شرکت فولاد مبارکه برگزار شد.
  فولاد مبارکه اصفهان  فولاد مبارکه  حمیدرضا عظیمیان  رضا حیدری
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / اقتصادی
بهره‌برداری از دومین کارخانه تولید پودر میکرونیزه بنتونیت و آهک در فولادمبارکه
طی آئینی و با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، مدیرعامل منطقۀ ویژۀ صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس استان هرمزگان، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان و مدیرعامل هلدینگ آتیـه فولاد نقش‌جهان، دومین کارخانۀ تولیدکنندۀ پودر میکرونیزه بنتونیت و آهک هلدینگ آتیه‌فولاد نقش‌جهان افتتاح و کلنگ طرح توسعۀ تولید آهک کلسینه و محصولات وابسته در شرکت سنگ و فولاد هرمزگان نیز به زمین زده شد.
  فولاد مبارکه اصفهان  فولاد مبارکه  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / اقتصادی
ماشین‌کاری قفسه‌های نورد مقدماتی در فولاد مبارکه
رئیس تعمیرات نورد گرم از انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات سالانۀ نورد گرم فولاد مبارکه و ماشین‌کاری قفسه‌های نورد مقدماتی بدون حضور کارشناسان خارجی خبر داد و گفت: این تعمیرات بزرگ دقیقا مطابق با برنامه طی مدت ۱۰ روز به اتمام رسید.
  فولاد مبارکه  حمیدرضا عظیمیان  نورد گرم
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اقتصادی
مدیر عامل فولاد متیل: ایجاد تابلوی قیمت خرده‌فروشی محصولات فولادی
محسن رضیعی، مدیرعامل شرکت فولاد متیل،(فولاد مبارکه اصفهان) در حاشیۀ برگزاری نمایشگاه متافو گفت: به‌عنوان شبکۀ توزیع محصولات فولادی کشور و در راستای رضایت‌مندی هرچه بیشتر مشتریان، فولادمتیل استفاده از توان استارت‌آپ‌ها و سیستم به‌روز فناوری اطلاعات را در دستور کار خود قرار داده است.
  رویداد24  فولاد مبارکه اصفهان  خرده فروشی محصولات  حمیدرضا عظیمیان  کارگران فولاد
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اقتصادی
کسب رکورد تولید آهن اسفنجی در مجتمع فولاد سبا
با تلاش کارکنان مجتمع فولاد سبا در فولاد مبارکه اصفهان تولید روزانه آهن اسفنجی در این مجتمع در ششم آذر ماه سال جاری به ۴۴۸۰ تن افزایش یافت.
  رویداد24  تولید آهن اسفنجی  حمیدرضا عظیمیان  فولاد مبارکه اصفهان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اقتصادی
رشد ۳۸ درصدی تولید در واحد آماده‌سازی تختال
رئیس واحد آماده‌سازی تختال از رشد ۳۸ درصدی تختال‌های آماده‌سازی‌شده در نیمۀ اول سال ۱۳۹۸ نسبت‌به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
  رویداد24  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان  آماده سازی تختال
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اقتصادی
دادستان کل کشور در بازدید از فولاد مبارکه: حمایت قاطعانه دستگاه قضا از صنعت کشور
هم‌زمـــان با ولادت امـــام حسـن عسـکری (علیه‌السلام)، حجت‌الاسلام محمدجعـفر منتظری، دادستان کل کشور به‌همراه دکتر عمرانی معاون دادستان کل در امور مبارزه با مواد مخدر، دادستان استان اصفهان، دادستان شهرستان مبارکه و هیئت همراه از خطوط تولید شرکت فولاد مبارکه بازدید کرد.
  رویداد24  دادستان کل کشور  فولاد مبارکه اصفهان  فولاد مبارکه  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اقتصادی
معاون وزیر صمت: نورد گرم ۲ فولاد مبارکه باید اجرا شود
دکتر خداداد غریب‌پور، معاون وزیر صمت و رئیس هیئت‌عامل و مدیرعامل ایمیدرو، در همایش مدیران ایمیدرو که روز چهارشنبه ۱۳ آذرماه به میزبانی فولاد مبارکه در اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: پروژۀ نورد گرم شمارۀ ۲ فولاد مبارکه، که با همت همۀ کارکنان این شرکت با روش بسیار خوب و همکاری حداکثری شرکت‌های داخلی شروع شده است باید اجرا و در مهلت مقرر تکمیل شود. این طرح کمک خواهد کرد که از خام‌فروشی جلوگیری کنیم.
  رویداد24  معاون وزیر صمت  نورد گرم  حمیدرضا عظیمیان  فولاد مبارکه اصفهان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اقتصادی
حمایت مجمع نمایندگان استان اصفهان از احداث نورد گرم ۲ فولاد مبارکه
جلسۀ مجمع نمایندگان استان اصفهان در فولاد مبارکه تشکیل شد و طی آن نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی بر اهمیت تکمیل طرح شهید خرازی و احداث نورد گرم ۲ این شرکت تأکید کردند.
  رویداد24  حمایت مجمع نمایندگان  نورد گرم  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / اقتصادی
مدیرعامل فولاد مبارکه: تولیدکنندگان سنگ‌آهن نیز به وظایف ملی خود عمل کنند
نشست تخصصی شرکت‌های بزرگ فولادساز کشور با حضور حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، منصور یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان، بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان و کسری غفوری مدیرعامل فولاد خراسان به همراه هیئت‌مدیرۀ انجمن با هدف بررسی مسائل و چالش‌های تأمین پایدار سنگ‌آهن و راهکار‌های آن در محل انجمن تولیدکنندگان فولاد برگزار شد.
صادرات سنگ آهن هنوز ادامه دارد
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / اقتصادی
صادرات سنگ آهن هنوز ادامه دارد
نشست شرکت‌های بزرگ فولادی کشور با محوریت تأمین پایدار سنگ‌آهن، بررسی چالش‌های موجود و راهکارهای آن و همچنین تنظیم بازار و بومی سازی با حضور بهرام سبحانی رییس هیات مدیره ذوب آهن اصفهان و انجمن تولید کنندگان فولاد ایران، مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه و تنی چند از دیگر مدیران عامل شرکت های فولادی کشور و اعضای هیات مدیره انجمن در انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران برگزار شد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ / ...
مدیرعامل فولاد مبارکه در جریان بازدید از کارخانه الکترود گرافیتی اردکان:
فولاد مبارکه تمام توان خود را برای راه‌اندازی کارخانه الکترود اردکان به‌کار می‌گیردمدیرعامل فولاد مبارکه در جریان بازدید از کارخانه الکترود گرافیتی اردکان گفت: فولاد مبارکه تمام توان خود را برای راه‌اندازی کارخانه الکترود اردکان به‌کار می‌گیرد.به گزارش ایراسین، در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر نام‌گذاری امسال با عنوان «رونق تولید» و همچنین تاکید وزیر صنعت، معدن تجارت بر توجه به تولید ملی، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه روز سه‌شنبه ۲۵ تیرماه از کارخانه الکترود گرافیتی اردکان (شرکت نوین الکترود اردکان) بازدید و عملیات اجرایی این کارخانه مهم و استراتژیک را از نزدیک پیگیری کرد.حمیدرضا عظیمیان با بیان اینکه این کارخانه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، افزود: فولاد مبارکه با …
فرارو / ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ / سیاسی
مصالح کارگران یا منفعت سیاسیون؟
از دیگر سو حمیدرضا عظیمیان با بازدید‌های سرزده خود از کارگران و رفع مشکلات معیشتی کارگران فولاد توانست در زمان اندک به محبوبیت ویژه‌ای دست یابد بطوری که طبق یک نظرسنجی عمومی و کمپین حمایت از وی، به عنوان مدیرنمونه از منظر کارگران، مدال خدمت را به خود اختصاص داد.
  کارگر  مجلس  فولاد
لزوم آرامش در قطب فولاد خاورمیانه
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ / اقتصادی
لزوم آرامش در قطب فولاد خاورمیانه
در روزهایی که بازی سپاهان و پرسپولیس به داغ ترین موضوع محافل خبری تبدیل شده و پدیده ریشه دار تقابل "پایتخت و شهرستان" بر سر زبان ها افتاده است، خبر داغ دیگری نیز از نوع شایعه از اصفهان به گوش می رسد که منابع پایتخت نشین آن را هنوز تایید نکرده اند. شایعه برکناری حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان که نقل محافل صنعتی شده است.
کارگران فولاد مبارکه برای عدم برکناری مدیرعامل کمپین حمایتی راه‌اندازی کردند
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ / اجتماعی
کارگران فولاد مبارکه برای عدم برکناری مدیرعامل کمپین حمایتی راه‌اندازی کردند
کارگران فولاد مبارکه در واکنش به زمزمه‌های برکناری حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل این کارخانه کمپین حمایتی به راه انداختند.