شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸ / 25 January, 2020
زوج درمانی
پیمان
تسنیم / ۲ روز قبل / بین‌المللی
پیمان "آخن"، عقد مجدد دوستی شکست خورده بین پاریس و برلین
کشورهای آلمان و فرانسه در حالی حدود یک سال پیش توافق دوستی مجددی را بین دو کشور منعقد کردند که همچنان این ازدواج دوباره نیاز به زوج درمانی داشته و با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند.
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / ...
تبدیل عروسی به عزا
آفتاب یزد- گروه شبکه: بی‌شک یکی از بهترین روزهای زندگی هر زوجی شب عروسی‌شان است اما این روز برای زوج اهل کردستان به تلخی رقم خورد. آنها داغدار عزیزانی شدند که نشتی و سپس انفجارگاز در تالار عروسی، جانشان را گرفت. حوالی ساعت 21پنجشنبه شب بر اثر نشت شلنگ گاز متصل به بخاری در یک تالار عروسی متاسفانه 11 نفر جان باختند و 34 تن دیگر دچار آسیب‌دیدگی شدند که وضعیت سه نفر از آنها وخیم گزارش شده است. در این راستا چیا صالحی بابامیری، شهردار سقز در این خصوص می‌گوید:« انفجار کپسول گاز مایع باعث ترس افراد شده و تمام حاضران در تالار نیز به سمت درب خروجی هجوم آورده و 11 نفر زیر دست و پا فوت کرده که چند نفر از آنان کودک بودند.» محمد دولتی، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز نیز درباره جزئیات این حادثه …
نبود مرکز درمانی درد بی فرزندی را در زوج های نابارور خراسان شمالی دو چندان کرده است
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / ...
نبود مرکز درمانی درد بی فرزندی را در زوج های نابارور خراسان شمالی دو چندان کرده است
مدیر گروه سلامت خانواده و جمعیت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: یکی از مشکلات اساسی زوج های نابارور در این استان نبود مراکز درمان ناباروری است.