پنجشنبه, ۸ خرداد, ۱۳۹۹ / 28 May, 2020
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران
تداوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در تاکسی‌های تهران تا اطلاع ثانوی
۲۵ ساعت قبل / ویروس کرونا
تداوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در تاکسی‌های تهران تا اطلاع ثانوی
تسنیم نوشت: سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد:طرح فاصله گذاری اجتماعی در تاکسی های پایتخت به عنوان یکی از مصوبات ستاد مقابله با کرونا همچنان پابرجاست.
۱۳۹۹/۰۲/۲۷
تسهیلات نوسازی تاکسی‌های فرسوده از نیمه دوم خرداد
 ارائه تسهیلات نوسازی به تاکسی‌های فرسوده تهران به‌علت توقف شماره‌گذاری خودروها، تا نیمه اول خرداد انجام نخواهد شد. به گزارش همشهری، سیدعلی محتشمی‌پور، معاون فنی و بهره‌برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران درباره نوسازی ۳۶هزار دستگاه تاکسی فرسوده و ارائه وام ۵۰میلیون تومانی با کارمزد 4درصد، توضیح داد: هم‌اکنون ارائه تسهیلات نوسازی تاکسی‌های فرسوده به تاکسیرانان به مشکل برخورده است. او با اشاره به پیگیری سازمان تاکسیرانی برای گشایش تسهیلات صندوق کارآفرینی امید، درباره علت این مشکل …
سه هزار تاکسی به طور رایگان ایمن سازی می‌شوند
۱۳۹۹/۰۲/۱۳ / ویروس کرونا / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / تاکسی / کرونا و حمل و نقل شهری
سه هزار تاکسی به طور رایگان ایمن سازی می‌شوند
تهران - ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران گفت: طرح رایگان جداسازی رانندگان از مسافران به منظور کاهش شیوع کرونا در سه هزار دستگاه تاکسی به پایان رسیده است.
وضعیت ۱۱۴‌ شهر سفید اعلام شد
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / کمیته کشوری کرونا / تاکسی‌های اینترنتی / وزارت کشور / شهرداری تهران / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
وضعیت ۱۱۴‌ شهر سفید اعلام شد
«حسین ذوالفقاری» روز چهارشنبه در نشست کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: وضعیت ۱۱۴‌ شهر سفید اعلام شد.
فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل عمومی تهران؛ از حرف تا عمل
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ / ویروس کرونا / سازمان حمل و نقل و ترافیک / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / محسن هاشمی / شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه / شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل عمومی تهران؛ از حرف تا عمل
تهران- ایرنا- طرح فاصله گذاری اجتماعی از روز ۲۳ فروردین در ناوگان حمل و نقل عمومی تهران اجرایی شده اما بدلیل ازدحام مسافران و کمبود فضا در مترو و اتوبوس، اجرای این طرح عملا عقیم مانده است.
۱۳ راننده تاکسی در تهران بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند
۱۳۹۹/۰۱/۲۴ / تاکسی / ویروس کرونا
۱۳ راننده تاکسی در تهران بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: ۳۰۲ راننده تاکسی به کرونا مبتلا شدند که از این تعداد ۱۳ راننده جان باختند.
فراخوان طرح «پایش سلامت تاکسیرانان شهر تهران» اعلام شد
۱۳۹۹/۰۱/۱۸ / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا
فراخوان طرح «پایش سلامت تاکسیرانان شهر تهران» اعلام شد
تهران - ایرنا- فراخوان طرح «پایش سلامت تاکسیرانان شهر تهران» از سوی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران به منظور شناسایی مبتلایان احتمالی به بیماری کرونا اعلام شد.
فعالیت ۱۵ درصد از تاکسی‌های خطی در ایام نوروز
۱۳۹۹/۰۱/۱۷ / علیرضا قنادان / تاکسی / ویروس کرونا
فعالیت ۱۵ درصد از تاکسی‌های خطی در ایام نوروز
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: حداکثر ۱۵ درصد از تاکسی‌های خطی شهر تهران در ایام نوروز و دوران شیوع ویروس کرونا در خطوط فعال بوده‌اند.
سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی آماده همکاری برای تهیه مایحتاج ضروری مردم
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / وزارت کشور / مرتضی ضامنی / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی آماده همکاری برای تهیه مایحتاج ضروری مردم
تهران _ ایرنا_مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی در سراسر کشور آماده همکاری با تأمین کنندگان مایحتاج ضرروری شهروندان و فروشگاه‌های زنجیره‌ای است.
فرمانداری تهران: در خصوص افزایش ۱۱ درصدی نرخ تاکسی فردا نظر می‌دهیم
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ / شورای شهر / شهرداری تهران / شهر تهران / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران
فرمانداری تهران: در خصوص افزایش ۱۱ درصدی نرخ تاکسی فردا نظر می‌دهیم
تهران- ایرنا- معاون عمرانی فرمانداری تهران گفت: نظرمان در خصوص مصوبه شورای شهر تهران مبنی بر افزایش ۱۱ درصدی کرایه تاکسی تا پایان امسال را فردا اعلام می کنیم.
توزیع محلول ضدعفونی‌کننده بین تمامی تاکسیرانان پایتخت | گندزدایی تاکسی‌ها چک می‌شود
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
توزیع محلول ضدعفونی‌کننده بین تمامی تاکسیرانان پایتخت | گندزدایی تاکسی‌ها چک می‌شود
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با تشریح روند عملیاتی طرح ضدعفونی تاکسی‌ها، گفت: تمامی تاکسیرانان خطوط تحت پوشش، محلول ضدعفونی‌کننده را دریافت کرده‌اند و این روند تا پوشش تمامی خطوط تاکسیرانی شهر تهران ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
حذف شرط تأهل برای صدور پروانه تاکسی
یکی از شروط صدور پروانه تاکسیرانی تأهل فرد متقاضی است. شرط تأهل سبب شده افراد مجردی که تمایل به انتخاب شغل تاکسیرانی دارند، ناتوان از دستیابی به این شغل باشند. مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در این‌باره گفت: باتوجه به واقعیت جامعه درحال پیگیری اصلاح این شرط هستیم. علیرضا قنادان در گفت‌وگو با شهرنوشت با اشاره به اینکه شرط تأهل برای صدور پروانه تاکسیرانی جزو آیین‌نامه مصوب هیأت وزیران است، تصریح کرد: این مصوبه قدیمی در سال 1374در قالب ضوابط قانونی به سازمان تاکسیرانی ابلاغ شد. …
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
نامگذاری ایستگاه‌های تاکسی با تاکسیرانی نیست
روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران پیرو چاپ پیام مردمی با موضوع «نامتعارف بودن نام برخی از ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی» که برای شهروندان مشکل ایجاد می‌کند در ستون با مردم روز 7بهمن پاسخ داده است: «با تشکر از شهروند گرامی به آگاهی می‌رساند، تاکسیرانان موظف هستند نام مبداء و مقصد خطوط تاکسیرانی محل فعالیت خود را براساس نام‌های مصوب درج شده در تابلوهای ترافیکی سطح شهر، روی خودروهای خود ثبت کنند. این در حالی است که ساخت و به تبع آن، نامگذاری پایانه‌های تاکسیرانی مناطق از سوی معاونت …
تمهیدات تاکسیرانی برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس/ توصیه به پرداخت الکترونیک کرایه
۱۳۹۸/۱۲/۰۴ / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / کورنا 2019
تمهیدات تاکسیرانی برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس/ توصیه به پرداخت الکترونیک کرایه
ایلنا: سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران آگاهی بخشی روش های پیشگیری از شیوع "کروناویروس" ویژه تاکسیرانان و مسافران را آغاز کرد.
راه‌اندازی مرکز نیکوکاری تاکسیرانی پایتخت
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / شهرداری تهران / تاکسیرانی / کمیته امداد امام خمینی
راه‌اندازی مرکز نیکوکاری تاکسیرانی پایتخت
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران با هدف افزایش فعالیت‌های مشترک در جهت رفع نیازمندی های ضروری و فراهم آوردن شرایط اشتغال تاکسیرانان و مددجویان کمیته امداد تفاهمنامه‌ای منعقد کردند.
اعلام محورهای پنجگانه تاکسیرانی ویژه ۲۲بهمن در پایتخت
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / امیر هنجن / تاکسیرانی / 22 بهمن / راهپیمایی 22 بهمن
اعلام محورهای پنجگانه تاکسیرانی ویژه ۲۲بهمن در پایتخت
محورهای پنجگانه خدمات‌رسانی ویژه به راهپیمایان مراسم ۲۲ بهمن از سوی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام شد.
رصد پایانه‌ها و خطوط تاکسی پایتخت در روزهای برفی
۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / آماده باش / پایتخت / تاکسی / خدمات رسانی / شهر تهران
رصد پایانه‌ها و خطوط تاکسی پایتخت در روزهای برفی
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از آماده باش و تلاش تیم های نظارتی این سازمان برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان تهرانی و کاهش تبعات ناشی از شرایط بارش برف خبر داد و خواستار صبوری و مدیریت زمان شهروندان شد.
تهران شهر سردار سلیمانی شد
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / پیروز حناچی / سازمان زیباسازی شهر تهران / شهرداری تهران / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران / محسن هاشمی / قاسم سلیمانی / سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران / شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه / شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
تهران شهر سردار سلیمانی شد
تهران- ایرنا- تهران پایتخت ایران اسلامی از روز جمعه گذشته و پس از شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی به شهر این فرمانده بزرگ جبهه مقاومت تبدیل شده است به گونه ای که به هر نقطه این کلانشهر بنگری، نماد و تصویری از او جلوه گری می کند.
تحویل تاکسی‌های جدید در پایتخت آغاز شد/نوسازی ۱۰۰۰ تاکسی فرسوده
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / پایتخت / تاکسی / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی / شهر تهران / تاکسی فرسوده
تحویل تاکسی‌های جدید در پایتخت آغاز شد/نوسازی ۱۰۰۰ تاکسی فرسوده
سرپرست معاونت فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از آغاز تحویل تاکسی های جدید با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه ۵۰ میلیون تومانی به مالکان تاکسی های فرسوده خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴
آغاز توزیع کارت سوخت تاکسی‌ون‌ها | مکاتبه درباره سهمیه سوخت تاکسی‌های فرودگاه
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از توزیع کارت سوخت ۸۰۰ لیتری تاکسی‌ون‌ها خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / تهران / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / بارش باران / شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
مصائب پایتخت نشینان در هوای بارانی
تهران- ایرنا- باز باران و باز هم ترافیک و بوق و ازدحام و شلوغی و رنجیده خاطر نشدن شهروندان تهرانی در هوای بارانی.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / تاکسی / شهر تهران / شهرداری تهران / سید علی محتشمی پور
تاکسی‌های پایتخت به زودی صاحب پروانه بهره برداری می‌شوند
سرپرست معاونت فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از صدور پروانه بهره برداری تاکسی‌ها و تفکیک پروانه هوشمند تاکسیرانی از پروانه بهره برداری تاکسی خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹
صدور پروانه‌های جدید برای تاکسی‌های پایتخت | فرق پروانه بهره‌برداری با پروانه تاکسیرانی چیست؟
سرپرست معاونت فنی و بهره‌برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از صدور پروانه بهره‌برداری تاکسی‌ها و تفکیک پروانه هوشمند تاکسیرانی از پروانه بهره‌برداری تاکسی خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / پیروز حناچی / شهرداری تهران / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / نفسِ تنگ شهرها
حناچی: همه دستگاه‌ها به ماموریت خود در کاهش آلودگی هوا عمل کنند
تهران- ایرنا- شهردار تهران با بیان اینکه آلودگی هوا شوخی بردار نیست تصریح کرد: اجرای قانون هوای پاک وظیفه همه دستگاه‌هاست و در این قانون با جزئیات وظایف همه مشخص شده و ما در هیات دولت را این موضوع را پیگیری می کنیم.
۱۳۹۸/۰۸/۳۰ / سوخت / بنزین / تاکسی / تهران
احتمال افزایش سهمیه سوخت تاکسی‌های تهران
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در خصوص افزایش کرایه با اجرای سهمیه بندی بنزین بیان کرد: کرایه‌ها نسبت به قبل هیچ تغییر و افزایشی نداشته است.
۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / شهرداری تهران / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / تاکسی اینترنتی / اسنپ
فعالیت اسنپ در شهر تهران رسمیت یافت
تهران- ایرنا-قرارداد همکاری اسنپ و معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران روز یکشنبه امضا شد و با ابلاغ رسمی دستورالعمل نظارت بر فعالیت تاکسی‌های اینترنتی، فعالیت اسنپ در پایتخت رسمیت یافت.
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / شهرداری تهران / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / سهمیه بندی بنزین / سرویس مدارس
شهرداری تهران پیگیر سهمیه بنزین سرویس مدارس است
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به آغاز سهمیه بندی بنزین اعلام کرد: شهرداری پیگیر سهمیه بنزین سرویس مدارس است.
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران / شهرداری تهران / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه / شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت همزمان با سهمیه بندی بنزین
تهران- ایرنا- مشاور شهردار تهران در رشته توئیتی از آمادگی کامل ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت برای خدمت رسانی به شهروندان با توجه به سهمیه بندی بنزین خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / سهمیه بندی بنزین
شبکه حمل و نقل عمومی تهران آماده سرویس‌دهی به شهروندان است
تهران- ایرنا- معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که سامانه‌های فعال در حمل و نقل عمومی تهران و حومه با توجه به سهمیه‌بندی بنزین با حداکثر ظرفیت آماده خدمت‌رسانی به شهروندان است.
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / شهرداری تهران / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / سهمیه بندی بنزین
کرایه تاکسی‌های تهران افزایش نمی‌یابد
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران اعلام کرد که کرایه تاکسی ها به دلیل سهمیه بندی بنزین افزایش نخواهد یافت.
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / بنزین / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / خودرو / سهمیه بندی بنزین / بنزین
بنزین سهمیه بندی شد با این قیمت ها
براساس تصمیم سران قوا از ساعت صفربامداد امروز 24 ابان بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوزسهمیه بندی شد .
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران / طرح کنترل آلودگی هوا / پیروز حناچی / شهرداری تهران / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / پویش سه شنبه های بدون خودرو
حناچی: تردد خودرو تک‌سرنشین برای هوای تهران سم است
تهران- ایرنا- شهردار تهران با بیان اینکه پایتخت برای نهمین روز متوالی سکون هوا را تجربه می‌کند، گفت: در این شرایط حتی تردد یک خودروی تک‌سرنشین هم سم است.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / تاکسی / تاکسی اینترنتی / تاکسیرانی
کارپینو اولین اجراکننده دستورالعمل فعالیت تاکسی‌های اینترنتی است
از میان ۹۵ شرکتی که در حوزه تاکسی‌های اینترنتی فعالیت می‌کنند، کارپینو اولین شرکتی است که از ابتدای تاسیس تاکنون (سال ۱۳۹۵) تحت نظارت سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران بوده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / شهرداری تهران / تهران / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / زائران اربعین / اربعین ۹۸ / مراسم جاماندگان اربعین
اعلام آمادگی تاکسیرانی تهران برای مراسم جاماندگان اربعین
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با اعلام آمادگی تاکسی‌های سطح پایتخت برای انتقال شهروندان به مراسم جاماندگان اربعین، خدمات رسانی رایگان ون - تاکسی های این نهاد را نیز تشریح کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ / اربعین ۹۸ / شهرداری تهران
مراسم جاماندگان اربعین 27 مهر برگزار می‌شود/ سرویس‌دهی رایگان 50 دستگاه ون تاکسی
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران برنامه‌های اجرایی این سازمان را در روز اربعین حسینی تشریح کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۸
شرایط استفاده تاکسی‌های اینترنتی از طرح ترافیک چطور خواهد بود؟
همشهری‌آنلاین: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در مورد تسهیلات طرح ترافیک تاکسی‌های اینترنتی گفت: استفاده از طرح ترافیک برای تاکسی‌های اینترنتی مشابه برخورداری آژانس‌ها از یک‌سری تخفیفات خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۶/۳۱ / محسن پورسیدآقایی / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران / آلودگی هوا / نانو کاتالیست کربنی
تخفیف ٣٠ درصدی شهرداری تهران به تاکسیرانان برای تعویض کاتالیست
تهران- ایرنا- معاون شهردار تهران با اشاره به نقش موثر کاتالیست در کاهش آلودگی هوا از ارائه تخفیف ۳۰ درصدی به تاکسیرانان پایتخت برای تعویض کاتالیست خودروی خود خبر داد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / بازگشایی مدارس
سرویس های مدارس هیچ حادثه منجر به جرح نداشتند/خودروهای ثبت نامی از مرز 20هزار می‌گذرد
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی گفت: سال گذشته حدود 20هزار سرویس مدارس در سطح شهر تهران فعال بودند که امسال این آمار افزایش قابل توجه خواهد داشت.
۱۳۹۸/۰۶/۲۵
آغاز توزیع برچسب سرویس مدارس
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: 50 درصد از برچسب‌ سرویس مدارس آماده شده و از امروز این برچسب‌ها توزیع می‌شود.
۱۳۹۸/۰۶/۲۵
پرداخت یارانه تعویض کاتالیست به رانندگان تاکسی
همشهری‌آنلاین: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران درباره تعویض کاتالیست‌ها و پرداخت یارانه‌ تعویض به راننده‌های تاکسی‌ توضیحاتی ارائه داد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۵ / شهرداری تهران / سرویس مدارس / سازمان تاکسیرانی / دانش‌آموز
هفته دوم مهر، آخرین فرصت ثبت نام و تخصیص ناوگان مدارس
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از دریافت پروانه تخصصی حمل و نقل دانش آموزی توسط ۳۰۰ شرکت پیمانکار خبر داد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۵ / سرویس مدارس / پلیس راهور / شهرداری تهران / رضا قنادان
۳۰۰ شرکت پروانه تخصصی حمل و نقل دانش آموزی را دریافت کردند
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از دریافت پروانه تخصصی حمل و نقل دانش آموزی توسط ۳۰۰ شرکت پیمانکار خبر داد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۹ / شهرداری تهران
رانندگان متقاضی سرویس مدارس تا ١٥ شهریور ماه ثبت‌نام کنند
تهران_ ایرنا_ سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران ضمن اعلام شرایط رانندگان متقاضی اخذ گواهی صلاحیت سرویس مدارس خاطرنشان کرد: واجدین شرایط تا ١٥ شهریور سال جاری مهلت ثبت نام دارند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ / پایتخت / سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی / شهر تهران
برگزاری دوره‌های کارآفرینی برای خانوارهای تاکسیرانان
ایلنا: معاون فرهنگی آموزشی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی برای تاکسیرانان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۲ / شهرداری تهران / کارت سوخت
دریافت کارت سوخت تاکسیرانان منوط به داشتن پروانه هوشمند است
تهران- ایرنا- معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: دریافت و فعال سازی کارت سوخت تاکسیرانان منوط به داشتن پروانه هوشمند تاکسیرانی است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵
مهلت ثبت نام بیمه درمان تکمیلی تاکسیرانان تمدید شد
مرکز اطلاع رسانی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: مهلت ثبت نام بیمه درمان تکمیلی تاکسیرانان تمدید شد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶
عضو هیات عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران انتخاب شد
مهدی وحدت‌کار با 13 رای موافق در شورای شهر تهران به عنوان عضو هیات عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران انتخاب شد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
فعالیت تاکسی های بدون کارنامه هوشمند در پایتخت ممنوع است
تهران- ایرنا- سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: فعالیت و تردد تاکسی های بدون پروانه (کارنامه) معتبر هوشمند ممنوع است و با این دسته از رانندگان برخورد قانونی می شود.
۱۳۹۸/۰۳/۲۸
تسهیلات طرح ترافیکی سرویس مدارس تهران 31 خرداد منقضی می شود
تهران- ایرنا- سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: تسهیلات تردد خودروهای سرویس مدارس در محدوده طرح های ترافیکی ۳۱ خرداد منقضی می شود.
۱۳۹۸/۰۳/۱۹
توسعه پرداخت الکترونیک «کرایه» در تاکسی‌های پایتخت
معاون نظارت و امور مناطق سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از توسعه پرداخت الکترونیک کرایه در تاکسی‌های پایتخت خبرداد.مهدی ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا،  در مورد سرانجام طرح پرداخت الکترونیک کرایه در تاکسی‌های پایتخت با بیان اینکه سازمان تاکسیرانی برای توسعه پرداخت الکترونیک کرایه با سه اپلیکیشن همکاری می‌کند گفت: در حال حاضر یک چهارم ناوگان تاکسیرانی شهر تهران تحت پوشش پرداخت الکترونیک است. وی با بیان اینکه توسعه پرداخت الکترونیک کرایه‌ها در تاکسی در دستور کار قرار دارد گفت: زیر‌ساخت توسعه این طرح آماده است اما به میزان استقبال مردم از این روش و اپلیکیشن‌ها توسعه انجام می‌شود. معاون نظارت و امور مناطق سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران افزود: توسعه پرداخت الکترونیک کرایه …
۱۳۹۸/۰۳/۱۴
تهرانی‌ها می‌توانند به رانندگان تاکسی رای دهند
معاون نظارت و امور مناطق سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از مردم خواست با شماره گیری کددستور به رانندگان تاکسی رای دهند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۸ / تاکسیرانی / راهپیمایی روز قدس / شهرداری تهران
خدمات رایگان تاکسیرانی در ۴ مسیر برای روز قدس
روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد:خدمات تاکسیرانی در ۴ مسیر برای روز قدس رایگان است.
۱۳۹۸/۰۳/۰۳
برخورد با تاکسی‌های فاقد برچسب نرخ کرایه
سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: در صورت نصب نکردن برچسب نرخ کرایه تاکسی از روز شنبه (۴ خردادماه) با تاکسیرانان متخلف برخورد می‌شود.مهدی ابراهیمی با اشاره به توزیع برچسب‌های نرخ کرایه‌های تاکسی سال ۹۸ در میان تاکسیرانان اظهار کرد: برچسب‌های نرخ کرایه تاکسی سال ۹۸ از ۱۰ اردیبهشت‏ماه میان تاکسیرانان در حال توزیع است و تاکسیرانان باید در مدت زمان تعیین‏‏شده برچسب نرخ کرایه را روی خودروی خود نصب کنند. سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی در ادامه گفت: نرخ جدید کرایه‌ها روی تمام تابلوهای نرخ کرایه تاکسی در ایستگاه‌های تاکسی سطح شهر تهران نصب و میزان قیمت مبدا و مقصد مسافران مشخص شده است. وی ادامه داد: بر اساس آیین‌نامه تاکسیرانی با تاکسیرانانی که بعد از …
۱۳۹۸/۰۲/۳۰
واردات خودروهای هیبریدی با کاربری تاکسی
همشهری‌آنلاین: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از طرح واردات خودروهای هیبریدی با کاربری تاکسی با موافقت هیأت دولت خبر داد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
مدیرعامل تاکسیرانی تهران: نوسازی ناوگان به در بسته خورده است
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه نوسازی ناوگان تاکسیرانی به در بسته خورده است ابراز امیدواری کرد با حضور شهردار تهران در هیات دولت این صدا به گوش دولت برسد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۲
۲۷ هزار تاکسی در پایتخت فرسوده هستند
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از فرسوده بودن ۲۷ هزار تاکسی در پایتخت خبر داد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۲
60درصد تاکسی های تهران به سیستم پرداخت الکترونیک مجهز هستند
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: بیش از 60 درصد تاکسی های خطی پایتخت به سیستم پرداخت الکترونیک مجهز هستند که این اقدام در حال توسعه است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۶
خدمات اتوبوسرانی و تاکسیرانی به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب
شرکت واحد اتوبوسرانی و سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران مسیرهای تردد اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها از محل برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران را اعلام کردند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •