یکشنبه, ۶ بهمن, ۱۳۹۸ / 26 January, 2020
وزارت صنعت ، معدن و تجارت
تولید رقابتی و با کیفیت با استفاده از  انقلاب صنعتی چهارم
ایرنا / ۲ روز قبل / اقتصادی
تولید رقابتی و با کیفیت با استفاده از انقلاب صنعتی چهارم
تهران-ایرنا- معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت: کسی که زمینه تحقق انقلاب صنعتی چهارم را فراهم و از ابزار آن مانند هوش مصنوعی استفاده کند می‌تواند تولید با کیفیت، رقابتی و استاندارد داشته باشد.
  اتاق بازرگانی ایران
شهرک صنعتی تحقیقاتی کاوش در البرز آغاز به کار کرد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ / اقتصادی
شهرک صنعتی تحقیقاتی کاوش در البرز آغاز به کار کرد
کرج - ایرنا - شهرک تحقیقاتی صنعتی کاوش وابسته به سازمان گسترش وزارت صنعت ، معدن و تجارت فعالیت رسمی خود را در غرب شهرستان کرج استان البرز آغاز کرد.
  سازمان گسترش و نوسازی صنایع کشور  استان البرز
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / ...
رفع ظرفیت معطل تولید در فولاد مبارکه با نورد گرم 2
خداداد غریب‌پور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو در غرفه فولاد مبارکه در نمایشگاه ایران‏متافو در پاسخ به نگاه معاونت صنعت، معدن و تجارت به توسعه فولاد مبارکه اظهار کرد: نگاه ما به شرکت فولاد مبارکه همسو با توسعه است. بر این اعتقاد هستیم که هم طرح نورد گرم2 فولاد مبارکه باید اجرا شود و هم اینکه فولاد مبارکه طرح های توسعه فولاد هرمزگان و فولاد چابهار را نیز در دستور کار خود قراردهد. فولادمبارکه از واحدهای بزرگی است که دانش فنی زیادی را در مجموعه مهندسی خود جای داده و همین عامل باعث شده تا فولاد مبارکه نقش تکنولوژیکی هم ایفا کند.معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه افزود: علاوه بر آن ما پیگیر هستیم‏، فولاد مبارکه به معدن وصل شود یعنی فولاد مبارکه واحدهای بزرگ تولید کنسانتره …
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / اقتصادی
گوشت قرمز | کاهش اندک قیمت در بازار
شفقنا اقتصادی_ مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت گفت: سیاست‌های دولت در تنظیم بازار گوشت منجر به کاهش قیمت‎ها در بازار شد.  ایسنا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت نوشت: ، محمدرضا کلامی با اعلام این مطلب افزود: پیش از این واردات گوشت با ارز ۴۲۰۰ تومانی منجر به […]
ثبت نام ۱۲۰۰ بنگاه در طرح تاپ/ از تجاری‌سازی فناوری حمایت می‌کنیم
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / اقتصادی
ثبت نام ۱۲۰۰ بنگاه در طرح تاپ/ از تجاری‌سازی فناوری حمایت می‌کنیم
معاون آموزش ، پژوهش و فناوری وزارت صنعت ،‌ معدن و تجارت از حضور فعال تر وزارت متبوع خود در نمایشگاه ربع رشیدی خبر داد و گفت : امسال در این نمایشگاه با اختصاص بخشی خاص به این وزارتخانه و زیر مجموعه هایش حضور فعالتری خواهیم داشت .