سه شنبه, ۳۰ دی, ۱۳۹۹ / 19 January, 2021
هزینه
پرداخت یارانه بزرگ به مردم
۱۴ دقیقه قبل / صندوق توسعه ملی / هدفمندی یارانه ها / کمیسیون تلفیق مجلس / مرکز پژوهش‌های مجلس / دولت حسن روحانی / یارانه نقدی / رحیم زارع / بانک مرکزی
پرداخت یارانه بزرگ به مردم
مجلس به دنبال این است برای جبران هزینه‌های حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی بر سبد معیشت مردم، ۳ یارانه موجود را تجمیع و یک یارانه بزرگ به ۷ دهک اول پرداخت کند.
۱۹ دقیقه قبل
احتمال افزایش ۵۰‌درصدی قیمت سیگار
رئیس انجمن تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات دخانی گفت که در صورت تصویب مالیات نخی برای سیگار، با در نظر گرفتن افزایش سایر هزینه‌های تولید، ‌سال آینده قیمت پایه سیگار برندهای داخلی و بین‌المللی به ترتیب ۵۰ و ۳۰‌درصد افزایش می‌یابد. به گزارش ایسنا،  محمدرضا تاجدار در نشستی خبری اظهار کرد:   «براساس ماده ۷۳ قانون برنامه ششم توسعه برای سیگار تولید داخل ۱۰ درصد، تولید برندهای بین‌المللی ۲۵‌درصد و واردات سیگار ۴۰‌درصد مالیات تعریف شده.»
ویدیو /  پرتاب موشک به‌ فضا از روی بال هواپیمای مسافربری
۱ ساعت قبل
ویدیو / پرتاب موشک به‌ فضا از روی بال هواپیمای مسافربری
شرکت ویرجین اوربیت موفق شد موشکی را از روی بال یک هواپیمای مسافری در حال پرواز به سوی فضا پرتاب کند. موشک لانچر۱ ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه بامداد روز یکشنبه به‌وقت کالیفرنیا از زیر بال سمت چپ یک بوئینگ ۷۴۷ تقویت ‌شده، که بر فراز اقیانوس آرام در پرواز بود، به‌سوی مدار زمین پرتاب شد. ویرجین اوربیت شرکت نوپای ریچارد برانسون، اَبَرتاجر و کارآفرین معروف بریتانیایی است، و هدف از تأسیس آن ورود به بازار ماهواره‌های کوچک و کم‌هزینه است.
پسِ پشت منظور حداد عادل
۱ ساعت قبل / انتخابات 1400 / حداد عادل / اصولگرایان / نزخ ارز
پسِ پشت منظور حداد عادل
مهاجری به فرارو گفت: من به اندازه دیگر کسانی که درباره اظهارات حدادعادل اظهارنظر کردند به فرمایشات ایشان بدبین نیستم. به نظرم، ایشان متوجه نبودند چه می‌گویند و بدون مطالعه حرف زدند. اگر کسی با ایشان تماس بگیرد خواهند گفت که این مطلب، سهواً بر زبان‌شان جاری شده‌است. چون هیچ خردورزی سیاسی در این سخنان دیده نمی‌شود.ایشان قطعاً بدون مطالعه صحبت کرده‌اند و یک هزینه‌ای برای بقیه اصولگرا‌ها درست کرده‌اند. آقای حدادعادل، خودشان را در صدر جدول اصول‌گرایی می‌دانند، اما هزینه‌ای درست کردند که کاش نمی‌کردند.آقای حدادعادل یکی از سرکردگان مدافعین آقای احمدی‌نژاد بود. بعد چه شد؟ وقتی دوباره همانطور از مجلس دفاع می‌کنید اگر از فضای مجلس یک چیزی مثل آقای احمدی‌نژاد درآمد که با شرایطی که من می‌بینم اگر بدتر از …
انتقاد آیت‌الله مکارم شیرازی از بانک‌های کشور
۱ ساعت قبل / مکارم شیرازی / گرانی
انتقاد آیت‌الله مکارم شیرازی از بانک‌های کشور
یکی از مراجع تقلید گفت: امروز حقیقتاً عده‌ای از مردم کارد به استخوانشان رسیده و برخی دیگر نیز به‌خاطر وجود بیماری کرونا کار و درآمد خودشان را از دست داده‌اند؛ افزون بر این بسیاری از مردم که شاغل هستند نیز درآمد محدودی دارند و با این درآمد محدود پاسخگوی هزینه‌های زندگی نیستند.
ارزانترین روز وام مسکن در ۴ ماه اخیر
۱ ساعت قبل / نرخ سود وام مسکن / اوراق تسهیلات بانک مسکن / هزینه وام مسکن
ارزانترین روز وام مسکن در ۴ ماه اخیر
اقتصادنیوز : در بیست و نهمین روز دی‌ماه هزینه وام مسکن به کمترین حد خود از ابتدای پاییز تاکنون رسید. این کاهش قیمت وام مسکن نرخ سود را به حد ۲۰.۲ درصد رساند
۲ ساعت قبل
چند‌هزار نفر از ابتدای خرداد درخواست بیمه بیکاری کردند؟
مدیرکل پایداری اشتغال و بیمه بیکاری وزارت تعاون گفت: «تعداد ۲۰۸‌هزار و ۹۹۹ نفر از متقاضیانی که از این تاریخ بیکار شدند یا بیکاری آنها استمرار داشته، در سامانه بیمه بیکاری ثبت‌نام و درخواست ۱۵۹‌هزار و ۳۹۵ نفر رسیدگی شده و ۹۷‌هزار و ۵۲۷ نفر مقرری دریافت کردند.» مدیرکل بیمه بیکاری و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز دوشنبه درباره آخرین آمار پرداخت بیمه بیکاری کرونا به ایرنا، گفت: «از ابتدای اسفندماه به واسطه شیوع بیماری کرونا کسب‌وکارها تحت ‌تأثیر قرار گرفت.» «مسعود بابایی» گفت: «براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، مقرر شد برای بازه زمانی اسفند، فروردین و اردیبهشت بیمه بیکاری پرداخت شود و پس از اعلام این ستاد ۸۴۰‌هزار …
20 هزار پروژه ناتمام نتیجه هزینه‌گرایی به جای برنامه‌محوری در بودجه است
۳ ساعت قبل / اصلاح بودجه / مجلس شورای اسلامی / عملکرد / مجلس / هزینه / لایحه بودجه / ابک نگاهداری
20 هزار پروژه ناتمام نتیجه هزینه‌گرایی به جای برنامه‌محوری در بودجه است
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس با اشاره به اینکه هزینه کرد کارا یکی از محورهای مهم اصلاح بودجه است، گفت: 20 هزار پروژه ناتمام در کشور نتیجه هزینه‌گرایی به جای برنامه‌محوری در بودجه است.
مقاومت اسلامی؛ عامل شکست راهبردهای آمریکا در منطقه
۴ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / غزه / غزه، نماد مقاومت / حسن عابدینی
مقاومت اسلامی؛ عامل شکست راهبردهای آمریکا در منطقه
کارشناس مسائل بین الملل، هزینه دولت سازی ها و لشکرکشی های آمریکا در منطقه را هفت تریلیون دلار معادل ۷۰ سال درآمد نفتی ایران قبل از تحریم دانست و اضافه کرد: تجزیه نژادی و قومیتی کشورهای منطقه دومین راهبرد آمریکا در منطقه غرب آسیا بود که با شکست مواجه شد.
نگهداری: در تخصیص و هزینه‌کرد به بدترین شکل ممکن عمل می‌نمائیم
۴ ساعت قبل
نگهداری: در تخصیص و هزینه‌کرد به بدترین شکل ممکن عمل می‌نمائیم
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس ایران: 20 هزار پروژه ناتمام در کشور وجود دارد که بخاطرهزینه‌گرایی به جای برنامه محوری در بودجه است.
۴ ساعت قبل / علی اصغر عنابستانی / عضو کمیسیون اجتماعی مجلس / مجلس شورای اسلامی / بیمه کارگران ساختماd
تصویب جزئیات طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی در کمیسیون اجتماعی مجلس
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب جزئیات طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی در این کمیسیون خبر داد و گفت: با این مصوبه هزینه پرداخت سهم کارفرما در این بیمه از 8 درصد مزد کارگر با ضریب نیم تا 14 درصد محاسبه می‌شود.
خودروسازان به خاطر چند میلیون تومان استاندارد یورو ۵ را اجرا نکردند
۵ ساعت قبل
خودروسازان به خاطر چند میلیون تومان استاندارد یورو ۵ را اجرا نکردند
کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حاشیه مراسم رونمایی از نخستین پیشرانه ملی سه استوانه در گروه صنعتی ایران خودرو گفت: هیچ کس مخالف تولید داخلی نیست اما باید هزینه تولید هم مدنظر قرار گیرد که تولید به چه قیمتی انجام می‌شود.
هزینه های خرید ملک و زندگی در ترکیه به چه صورت است؟
۵ ساعت قبل
هزینه های خرید ملک و زندگی در ترکیه به چه صورت است؟
ترکیه کشوری اوراسیایی است که همسایه غربی ایران بوده و از شمال با دریای سیاه، از غرب با دریای مرمره و اژه و از جنوب غرب با دریای مدیترانه مرز آبی دارد.
متوسط حقوق 10.5 میلیون تومانی در اتاق اصناف ایران | افزایش 38 درصدی بودجه 1400 اصناف به بودجه تحقق یافته امسال| بودجه آموزش را هدر ندهید!
۵ ساعت قبل
متوسط حقوق 10.5 میلیون تومانی در اتاق اصناف ایران | افزایش 38 درصدی بودجه 1400 اصناف به بودجه تحقق یافته امسال| بودجه آموزش را هدر ندهید!
بودجه هزینه های اداری و عملیاتی اتاق اصناف برای سال بعد 67 درصد اضافه شده است .
مجوز استخدام پنج هزار نیروی پلیس زندان اخذ شده است
۶ ساعت قبل / پلیس زندان
مجوز استخدام پنج هزار نیروی پلیس زندان اخذ شده است
به گزارش ایسنا، سرهنگ برفر در آیین تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت زندان های استان تهران اظهار داشت: راه اندازی سیستم دادرسی الکترونیک در صرفه جویی هزینه های مالی و نیروی انسانی کمک شایان توجهی به این مجموعه نموده که جای قدردانی از ریاست سازمان زندانها، مدیر کل زندان های استان تهران و همکارانشان دارد. 
شرایط بازار برای خودروساز فرصتی برای تنوع‌بخشی و  افزایش کیفیت است
۶ ساعت قبل / وزیر صنعت، معدن و تجارت
شرایط بازار برای خودروساز فرصتی برای تنوع‌بخشی و افزایش کیفیت است
وزیر صمت ضمن اینکه سیاست این وزارتخانه را رقابتی ساختن صنعت خودرو در داخل و استفاده از همه شرکت‌های توانمند در این حوزه دانسته، خواستار کاهش هزینه‌های سربار و افزایش بازدهی و ارتقا کیفی شده و میزان تقاضای داخلی و منطقه‌ای را فرصتی مناسب برای ایجاد تنوع در محصولات خودروسازان، افزایش کیفیت با قیمت مناسب برای مردم خواند.
اقدامات انجام شده در بخش یگان زندان های استان تهران چشمگیر است
۶ ساعت قبل / سرهنگ برفر
اقدامات انجام شده در بخش یگان زندان های استان تهران چشمگیر است
ایلنا: سرهنگ برفر در آیین تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت زندان های استان تهران اظهار داشت: راه اندازی سیستم دادرسی الکترونیک در صرفه جویی هزینه های مالی و نیروی…
مصوبه کمیسیون تلفیق برای تخصیص بخشی از درآمدهای  جرائم راهنمایی و رانندگی به تامین هزینه معلولین
۷ ساعت قبل / رحیم زارع / سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 / مجلس شورای اسلامی / جرائم راهنمایی و رانندگی
مصوبه کمیسیون تلفیق برای تخصیص بخشی از درآمدهای جرائم راهنمایی و رانندگی به تامین هزینه معلولین
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 از تخصیص بخشی از درآمدهای حاصل از جرائم راهنمایی و رانندگی به تامین هزینه معلولین شدید و ضایعه نخاعی ناشی از تصادفات و سوانح رانندگی خبر داد.
۷ ساعت قبل / محیط زیست / آلودگی هوا / هوای ناسالم / تحریم
وجود 107 روز هوای ناسالم در سال جاری/ خودروسازان استاندارد یورو 5 را به خاطر هزینه‌های بالا اجرا نکردند
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از وجود 107 روز هوای ناسالم در سال جاری خبر داد که فقط 4 روز آن ناشی از مسائل طبیعی بوده است.
کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری جاده‌ها با نانو
۸ ساعت قبل / نانو مواد / آسفالت
کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری جاده‌ها با نانو
یک شرکت دانش‌بنیان با به کارگیری فناوری نانو موفق شد عمر مفید آسفالت را افزایش دهد که این امر صرفه جویی قابل توجهی در هزینه‌های تعمیر و نگهداری جاده‌ها دارد.
حل مشکل پسماند روی زنجانی‌ها پس از ۲۵ سال
۸ ساعت قبل
حل مشکل پسماند روی زنجانی‌ها پس از ۲۵ سال
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: مشکل پسماندهای روی استان پس از ۲۵ سال با ساخت تصفیه‌خانه‌ روی در منطقه سردهات استان با هزینه ۳۵ میلیارد تومانی که تا نیمه دوم بهمن‌ماه آماده خواهد شد، حل می‌شود.
۲۵ میلیون هزینه برای وام ۲۴۰ میلیونی!
۹ ساعت قبل / وام مسکن / تهران / بانک مسکن / وام / تغییر شرایط وام مسکن
۲۵ میلیون هزینه برای وام ۲۴۰ میلیونی!
بررسی‌ها نشان می‌دهد که متاهل‌های تهران برای دریافت وام مسکن ۲۴۰ میلیونی باید حدود ۲۵ میلیون هزینه کنند.
افزایش هزینه شدید اسکن با کرونا
۹ ساعت قبل / اقتصاد نیوز / الگوی / غیرضروری / غیرمستقیم / غفاری
افزایش هزینه شدید اسکن با کرونا
به گفته مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین‌اجتماعی کرونا الگوی مصرف خدمات درمانی را تغییر داد به طوری که مراجعه مستقیم کاهش یافت و در مقابل هزینه اسکن ۵۰ درصد بالا رفت.
با ۱۲ میلیارد تومان چه کارهایی می‌شد انجام داد؟
۹ ساعت قبل / حراج تهران / مناطق محروم / کمک به نیازمندان / کمک هزینه جهیزیه / اینفوگرافیک / اینفومهر / گرافیک
با ۱۲ میلیارد تومان چه کارهایی می‌شد انجام داد؟
در این اینفوگرافیک به کارهایی که می‌شد با هزینه خرید تابلوی آیدین آغداشلو در سیزدهمین حراج تهران که با قیمت ۱۲.۵ میلیارد تومان به فروش رسید، انجام داد را مشاهده می‌کنید.
ماهانه ۶۴۰ میلیارد تومان به حساب مددجویان کمیته امداد واریز می‌شود
۹ ساعت قبل / مستمری مددجویان / مددجوی کمیته امداد / کمیته امداد امام خمینی
ماهانه ۶۴۰ میلیارد تومان به حساب مددجویان کمیته امداد واریز می‌شود
تهران - ایرنا - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) از پرداخت ماهانه ۶۴۰ میلیارد تومان در قالب مستمری و دیگر کمک هزینه های جاری به مددجویان تحت پوشش و نیازمندان واجد شرایط خبر داد.
محورهای تحقیق و تفحص از خودروسازها؛ بررسی هزینه‌های غیرمرتبط تا کیفیت پایین محصولات
۱۰ ساعت قبل
محورهای تحقیق و تفحص از خودروسازها؛ بررسی هزینه‌های غیرمرتبط تا کیفیت پایین محصولات
عسگری، عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی تصمیم‌گیری چندگانه در قیمت و نرخ‌گذاری، کیفیت پایین محصولات تولیدی و بررسی نحوه تعامل شرکت‌های خودروسازی با قطعه‌سازان را از جمله محورهای تحقیق و تفحص از خودروسازی‌ها برشمرد.
ایجاد شغل مهمترین راه ترک اعتیاد در میان جمعیت معتاد خراسان شمالی
۱۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / اعتیاد / خراسان شمالی
ایجاد شغل مهمترین راه ترک اعتیاد در میان جمعیت معتاد خراسان شمالی
استاندار خراسان شمالی گفت: سمت و سوی هزینه اعتبارات استان در سال ۱۴۰۰ در حوزه های عمرانی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی باید در محلات پرخطر و با شیوع بالای اعتیاد باشد.
صرف ۱۳ هزار میلیون ریال در راستای ارتقاء پدافند غیرعامل شرکت آبفای همدان
۱۱ ساعت قبل
صرف ۱۳ هزار میلیون ریال در راستای ارتقاء پدافند غیرعامل شرکت آبفای همدان
همدان - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از هزینه کرد بیش از ۱۳ هزار میلیون ریال در راستای ارتقاء پدافند غیر عامل شرکت آبفای همدان خبر داد.
خبر خوش برای مبتلایان به صرع و اختلالات خلقی
۱۱ ساعت قبل / اختلالات / فارمد / ابیان / سیمیوال / فرزانه
خبر خوش برای مبتلایان به صرع و اختلالات خلقی
واحد تحقیق و توسعه ابیان فارمد در زمینه تلاش برای تسریع تولید داروهای حیاتی در حوزه های درمانی مختلف، رفع نگرانی بیماران در تامین به موقع و دسترسی آسان به دارو و کاهش هزینه های درمان برای آن ها که از اهداف بلند مدت این مجموعه دارویی است فعالیت می نماید.
درمان بازنشستگان تامین اجتماعی رایگان است
۱۲ ساعت قبل / سازمان تامین اجتماعی / بازنشستگان / بیمه درمان
درمان بازنشستگان تامین اجتماعی رایگان است
تهران - ایرنا - معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: هزینه معالجه و درمان بیمه‌شدگان اجباری و بازنشستگان تأمین اجتماعی و همچنین افراد تبعی آنها در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی رایگان است.
نیمه پنهان «توقیف» در سینمای ایران!
۱۲ ساعت قبل
نیمه پنهان «توقیف» در سینمای ایران!
روزنامه اینترنتی فراز نوشت: با خیال راحت تماشا کنید؛ هزینه این فیلم ها را قبلا پرداخت کرده اید…! حتما بارها در کانال های تلگرامی یا برخی از سایت ها، لینک دانلود برخی از فیلم های سینمایی را دیده اید ؛ از قضا اگر این فیلم ها، عنوان «توقیفی» را نیز با خود به همراه داشته باشند، بازارشان داغ تر هم می شود! اخیرا فیلم سینمایی «خرس»، ساخته خسرو معصومی در بسترِ گسترده اینترنت، دست به دست می شود؛ فیلمی که کارگردان، علت قاچاق شدن آن را، افرادی می داند که نه سال پیش، مسبب توقیف این فیلم شده بودند. از زهرِ توقیف یک فیلم، بارها نوشته اند و خوانده ایم… تقریبا می دانیم خطوط قرمز ، کدام فیلم ها را نشانه گذاری کرده تا بعد، با راهنماییِ ارگان یا نهادی خاص، به صندوقخانه آرشیوی ها هدایت شوند!
توزیع ارزاق توسط خیریه
۱۲ ساعت قبل / جهیزیه عروسی / وضعیت معیشت / کمک های مردمی / هیأت عزاداری
توزیع ارزاق توسط خیریه
ایرنا- تهران- فعالیت‌های خیریه حامی وابسته به هیات سائلین العباس (ع) شامل توزیع ماهیانه ارزاق در همه مناطق تهران، تهیه جهیزیه، کمک هزینه درمان بیماران نیازمند، صندوق قرض‌الحسنه و پرداخت اجاره عقب‌افتاده مستاجرین است.
سقط ۷ هزار جنین از سال ۹۲ تاکنون/ غربالگری بار هزینه ای زیادی از دوش دولت برمی دارد
۱۲ ساعت قبل / سقط جنین / غربالگری
سقط ۷ هزار جنین از سال ۹۲ تاکنون/ غربالگری بار هزینه ای زیادی از دوش دولت برمی دارد
معاون پیشگیری از معلولیت‌های سازمان بهزیستی کشور توضیحاتی درباره غربالگری‌های انجام شده توسط این سازمان ارائه کرد.
انتقاد تند کیهان از حراجی تهران
۱۲ ساعت قبل
انتقاد تند کیهان از حراجی تهران
جای سؤال است که چرا و چگونه در این شرایط اقتصادی که بسیاری از طبقات کم‌درآمد جامعه، با تنگنای معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند، محفلی با حضور جمعی از نوکیسگان اقتصادی برگزار شده و آن‌ها برای خرید چند تابلوی نه چندان تماشایی، چند میلیارد تومان هزینه کرده‌اند؟
۱۲ ساعت قبل / مهدی فضائلی / حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای / رهبری
رهبری که در راه خدا از ملامت باک ندارد
مخالفت با ورود واکسن مشکوک از آمریکا، انگلیس و فرانسه به رغم همه تبعاتی که برای آن قابل پیش‌بینی بود نمونه‌ای از تصمیمات شجاعانه آیت‌الله خامنه‌ای است. تصمیمی که می‌شد ایشان هزینه آنرا برعهده نگیرند اما اهمیت موضوع سلامت مردم مانع هر نوع محافظه کاری شد.
لطمات طرح بازنشستگی پیش از موعد با کنار گذاشتن سرمایه انسانی
۱۲ ساعت قبل / طرح بازنشستگی پیش از موعد / بازنشسته
لطمات طرح بازنشستگی پیش از موعد با کنار گذاشتن سرمایه انسانی
یک جامعه‌شناس گفت: طرح بازنشستگی پیش از موعد، که طیفی از نمایندگان مجلس پیگیری می‌کنند، از دو زاویه اقتصادی و جامعه‌شناسی، قابل دفاع نیست. زیرا از منظر جامعه‌شناسی، با اجرای این طرح، ما نیروهای متخصص و ماهری را از محیط کار خارج می‌کنیم که میلیاردها تومان برای رشد و پرورش آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌ایم و به تعبیر جامعه‌شناسی و جمعیت‌شناسی، «هزینه سرانه فرد» را هدر می‌دهیم.
هزینه کردن در زمینه فرهنگ اسلامی منطقی است
۱۳ ساعت قبل / جمهوری اسلامی / دولت / بودجه قرآنی / استانی-فرهنگی و هنری
هزینه کردن در زمینه فرهنگ اسلامی منطقی است
یک پیشکسوت قرآنی کشور معتقد است که باید برای فرهنگ غنی اسلامی و قرآنی خود سرمایه‌گذاری کنیم و نمی‌توان داعیه‌ای داشت اما خلاف آن عمل کرد و مسلما هزینه کردن در این راه بسیار منطقی است.
قیمت نجومی انسولین خانواده‌های آمریکایی را آزار می‌دهد
۱۳ ساعت قبل
قیمت نجومی انسولین خانواده‌های آمریکایی را آزار می‌دهد
۳۰ میلیون بیمار دیابتی در آمریکا برای مهار بیماری خود باید برای هر واحد انسولین ۹۸.۷۰ دلار هزینه کنند.
نقش عایق الاستومری در جلوگیری افت انرژی
۱۳ ساعت قبل
نقش عایق الاستومری در جلوگیری افت انرژی
با توجه به بالا بودن هزینه های تولید انرژی در ساختمان هایی با کاربریِ مسکونی، تجاری وصنعتی و نیز تحمیل مبالغ گزاف جهت تعمیر و نگهداری این سیستم ها،استفاده از روش های نوین از جمله کاربرد عایق الاستومری برای جلوگیری از هدررفت و اسراف انرژی به موضوعی مهم و ضروری مبدل گشته است.
ظروف یکبار مصرف شفاف چگونه تهیه می شود
۱۳ ساعت قبل / ظروف یکبار مصرف / طب پلاستیک / فروش عمده ظروف یکبار مصرف
ظروف یکبار مصرف شفاف چگونه تهیه می شود
ایلنا: امروزه استفاده از ظروف یکبار مصرف به دلیل هزینه کم، سبک بودن و وجود طرح های متنوع در بازار، طرفداران زیادی دارد و برای مجالس مختلف از آن ها استفاده می شود.
۱۴ ساعت قبل / وزارت بهداشت / درمان و آموزش پزشکی / غربالگری / سندرم داون / آمار / بارداری / معصومه آباد / عضو ه&#
چرا آمار خطا در آزمایش‌های غربالگری بالاست؟
در ایران، آمار مثبت کاذب برای غربالگری زایمان، حدود 16.5 درصد محاسبه شده است و این بدین معناست که شما برای پیدا کردن هر یک نفری که مبتلا به سندرم داون است باید حدود 160نفری را که احتمال زیاد نوزادشان سالم است را محتملا دچار نقص جنین تشخیص داده و او را به این سمت تشویق می‌کنید که 5میلیون تومان برای آزمایش‌های تکمیلی غربالگری هزینه کند تا مطمئن بشود که نوزداش گرفتار سندرم داون نیست.
وضعیت ناپایدار کرونا در کشور/ انتقاد از بازگشایی مدارس قبل از پایدار شدن شرایط اپیدمی
۱۴ ساعت قبل / بازگشایی مدارس / کرونا در ایران / کنترل کرونا / مقابله با کرونا
وضعیت ناپایدار کرونا در کشور/ انتقاد از بازگشایی مدارس قبل از پایدار شدن شرایط اپیدمی
دکتر حمید سوری - استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی- در گفت وگو با ایسنا، ضمن یادآوری وضعیت وخیم اپیدمی در 2 ماه گذشته، عنوان کرد: مهر و آبان وضعیت وخامت شیوع بیماری در کشور به حدی بود که بیمارستان‌ها دیگر جایی برای پذیرش بیمار جدید نداشتند و آمار فوتی‌های ناشی از بیماری به حدود ۵۰۰ مورد در روز رسیده بود، در آن شرایط دولت مجبورشد یکی از پرهزینه‌ترین مداخلات در کنترل و مدیریت اپیدمی یعنی لاک دان ۱۵۰ شهر کشور را برای دو هفته اعمال کند.
زنجانی‌ها با هزینه مراسم ترحیم زندانی آزاد کنند
۱۴ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / ستاد دیه / زنجان
زنجانی‌ها با هزینه مراسم ترحیم زندانی آزاد کنند
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: این ستاد هزینه مراسم ترحیم را برای آزادی زندانیان جرائم مالی غیرعمد جمع‌آوری می‌کند.
قیمت هر لیتر نفت کوره مصرفی سیمانی‌ها و هزینه حمل ابلاغ شد
۱۵ ساعت قبل / بورس تهران
قیمت هر لیتر نفت کوره مصرفی سیمانی‌ها و هزینه حمل ابلاغ شد
مصوبه هیات وزیران درباره قیمت هر لیتر نفت کوره مصرفی کارخانه‌های سیمان و هزینه حمل توسط معاون اول رییس جمهور به دو وزارتخانه نفت و صنعت ابلاغ شد.
شوک تغییر نرخ ارز ترجیحی در تاریخ ثبت خواهد شد/ از افزایش ۳ برابری قیمت بنزین در یک شب درس بگیریم
۱۵ ساعت قبل / بودجه ایران
شوک تغییر نرخ ارز ترجیحی در تاریخ ثبت خواهد شد/ از افزایش ۳ برابری قیمت بنزین در یک شب درس بگیریم
معاون پیشین وزارت اقتصاد، با بیان اینکه برای تامین منابع بودجه، حتی افزایش مالیاتها بسیار کم هزینه تر از تغییر ناگهانی نرخ ارز است معتقد است، باید از تجربه تلخ تغییر ناگهانی ۲۰۰ درصدی قیمت بنزین درس گرفت.
دستمزد کارگران مورد بررسی قرار می‌گیرد/ دورکاری هزینه‌های کارگران را افزایش داده است
۱۶ ساعت قبل / کارگران / سازمان بین‌المللی کار
دستمزد کارگران مورد بررسی قرار می‌گیرد/ دورکاری هزینه‌های کارگران را افزایش داده است
ایلنا: گزارش جدید سازمان بین‌المللی کار به زودی منتشر خواهد شد.
حق الوکاله وکلا 30 برابر هزینه دادرسی؟ عجبا !
۱۶ ساعت قبل / کانون وکلا / قوه قضاییه
حق الوکاله وکلا 30 برابر هزینه دادرسی؟ عجبا !
زمان دانشجویی در دانشکده حقوق بنا برعلاقه، در کلاس های جامعه شناسی و ...نیز شرکت می کردم،تا جایی که حافظه یاری می کند یادم هست بچه های جامعه شناسی درسی داشتند تحت عنوان جامعه شناسی مشاغل که جذابترین بخش این درس برای من فصلی بود که در مورد مشاغل خاص توضیحاتی داده می شد و در انتها وکلا،قضات،اطباء و مهندسان راجزء مشاغل خاص معرفی ،سپس صاحبان این حِرف را افراد تاثیرگذار جامعه وقابل احترام معرفی می کرد.
ساخت وسایل کاربردی با لوازم در دسترس
۲۲ ساعت قبل
ساخت وسایل کاربردی با لوازم در دسترس
ایام قرنطینه فرصت خوبی است تا به همراه بچه‌ها ساخت وسایل کاربردی مانند مانند قلک و قاب سفالی را با لوازم در دسترس و کم هزینه تجربه کنید.
۲۲ ساعت قبل
دربی و سایه سنگین سیاست
اظهارات تند و صریح یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از دربی بیش از هر چیز بر مشکلات ریشه‌ای در فوتبال و ورزش ایران دلالت و تاکید دارد. مشکلاتی که به نظر می‌رسد بیش از هر چیز مولود حاکمیت سیاست بر ورزش به خصوص فوتبال و به ‌طور مشخص بر دو باشگاه سرخابی است. تغییر مدیریت‌ها و آمدن و رفتن‌ها هیچ مشکلی از این دو باشگاه و به‌ صورت استراتژیک و درازمدت و اساسی حل نخواهد کرد. مشکل آنجاست که طی سال‌های مدیریت دولتی بر این دو باشگاه و در هر مقطعی یکی از طرفین سرخابی به آنچه تبعیض و سمپاتی تعبیر شده در معرض اتهام بوده و در صورت ادامه این وضعیت خواهد بود. آنچه گل‌محمدی به آن اعتراض دارد، می‌تواند به نوعی در تقابل با نفس مدیریت دولتی بر این دو باشگاه باشد که …
۲۲ ساعت قبل
مروری بر مناظره آقایان آخوندی و مصباحی‌مقدم
در کلیات ماندن و عدم ورود به جزییات و نیز کم توجهی به فکت‌ها یکی از مشکلاتی است که گریبانگیر اغلب مباحثات در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در کشور ما است. بحث‌های مربوط به FATF نیز طی سال‌های اخیر از این مشکل برکنار نبوده است. من که بحث‌ها در مورد توصیه‌های FATF را اغلب دنبال کرده و گاهی نیز مطالبی در این مورد نوشته‌ام، هر چه بیشتر در جست‌وجوی توضیحات تفصیلی و مستند در موافقت یا مخالفت با اجرای این توصیه‌ها بوده‌ام، کمتر یافته‌ام. به همین دلیل، مناظره اخیر بین جناب دکتر آخوندی و جناب حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم را با دقت گوش کردم. متاسفانه در این مناظره نیز به کلیات بسنده شده و در آن از جزییات و استناد به اسناد FATF خبری نیست. سخنان …
۲۲ ساعت قبل
ابلاغ مصوبه حق عضویت ایران در سازمان‌ها و مجامع بین‌المللی
با امضای معاون اول رییس‌جمهوری، مصوبه مربوط به حق عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در سازمان‌ها و مجامع بین‌المللی ابلاغ شد. به گزارش ایلنا، هیات وزیران در جلسه مورخ ۲۴ دی ۱۳۹۹، با الحاق یک تبصره به بند (۱) مصوبه موضوع عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در سازمان‌ها و مجامع بین‌المللی موافقت کرد. به موجب الحاق تبصره مذکور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مجاز است با تایید سازمان برنامه و بودجه کشور و پس از پادار نمودن اعتبار در موافقتنامه اعتبارات هزینه‌ای خود، راسا نسبت به پرداخت حق عضویت مندرج در ردیف‌های (۲۰) و (۲۱) جدول موضوع بند (۱) مصوبه مربوط اقدام نماید. اخیرا ایران و ۶ کشور دیگر به دلیل عدم پرداخت حق عضویت خود طی بیش از دو سال گذشته، حق رای‌شان را در …
۲۴ ساعت قبل
رشد بورس، افزایش صادرات
علی عمادی   رشد بیش از 2برابری شاخص کل سهام نشان می‌داد در آن سال بورس موفق‌ترین بازار بوده است. رشد اقتصادی بالا، افزایش تولید و تثبیت قیمت دلار، موجب شد صادرات غیرنفتی به طرز چشمگیری بالا برود. با این حال تراز تجاری همچنان منفی بود و واردات حدود 5برابر صادرات محسوب می‌شد. مسکن هم در سراسر کشور به آسانسور صعود خود با شتابی کمتر ادامه داد و شیب افزایش قیمت در شهرهای دیگر غیراز تهران تندتر بود. تورم باثبات هم موجب شد انواع هزینه‌های خانوار در این سال دچار ازدیاد قیمت شود.
۲۴ ساعت قبل
استقلال باید ۱۴۰هزار دلار به بودوروف بدهد
فیفا با بررسی پرونده نیکولای بودوروف، باشگاه استقلال را به پرداخت نزدیک به 140هزار دلار محکوم کرد. مسئولان استقلال دفاعیات خود را در قبال این بازیکن ارائه کردند اما مورد پذیرش قرار نگرفت و باید تا یک‌ماه دیگر این مبلغ را که چیزی در حدود 3میلیارد و500میلیون تومان می‌شود، پرداخت کنند. با توجه به هزینه‌های بالای ارائه پرونده به دادگاه CAS، به‌نظر نمی‌رسد مسئولان استقلال چنین تصمیمی بگیرند و باید دنبال راهی برای پرداخت مطالبات بودوروف باشند. بودوروف نیم‌فصل لیگ سال گذشته به استقلال پیوست اما فرصت کافی …
157بار شرکت در آزمون رانندگی
۲۴ ساعت قبل
157بار شرکت در آزمون رانندگی
لندن: آژانس‌ استاندارد‌های رانندگی انگلستان (DVSA) طی خبری اعلام کرد؛ داوطلبی با 157بار شرکت در آزمون رانندگی این کشور، رکورد مردود‌شدن در آزمون‌های رانندگی این کشور را شکست. به گزارش آدیتی‌سنترال، این مرد که تا‌به‌حال 3هزار پوند برای این آزمون هزینه کرده، سرانجام توانست نمره قبولی دریافت کند. رکورد پیشین با 117بار شرکت در آزمونی را متعلق به زنی 48ساله بوده است.  
۲۴ ساعت قبل
کیوسک
گاردین    بایدن دستورات اجرایی ترامپ در مورد تغییرات آب و هوایی، کووید-19 و ایران را معکوس می کند   رودی جولیانی وکیل ترامپ می گوید بخشش ترامپ 2 میلیون دلار هزینه دارد
۲۴ ساعت قبل
۳۰ هزار تومان، قیمت پیشنهادی برای تن ماهی
ایلنا- دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران با بیان اینکه قیمت پیشنهادی ما برای تن ماهی 30هزار تومان است، گفت: بر طبق قانون تن ماهی مشمول قیمت‌گذاری ستاد تنظیم بازار نمی‌شود و فقط نظارت بر قیمت آن برعهده دستگاه‌های ذی‌ربط است. محمد میر رضوی درباره دلایل افزایش قیمت تن ماهی اظهار کرد: هزینه‌های تولید تن ماهی با افزایش قیمت مواد اولیه مانند؛ ماهی تن، قوطی، درب قوطی، کارتن، شرینگ، مواد افزودنی و ... افزایش قابل توجهی داشته است. وی ادامه داد: همچنین در سالجاری هزینه‌های جانبی مانند؛ دستمزد، بیمه، ارزش افزوده و.... نیز افزایش یافته است. میر رضوی در پاسخ به چگونگی قیمت‌گذاری تن ماهی، گفت: اعضای سندیکای صنایع کنسرو ایران پیشنهادات خود را همراه با آنالیز قیمت برای ما ارسال …
ناشران و هزینه زیاد مرسولات نمایشگاه مجازی کتاب
۲۴ ساعت قبل
ناشران و هزینه زیاد مرسولات نمایشگاه مجازی کتاب
با توجه به اینکه تنها سه روز به آغاز نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران باقی مانده است ناشران از چگونگی خدمات پست تردید دارند چرا که حجم مرسولات بالاست.
اجرای طرحهای دانش بنیان در زمینه خوراک دام
۲۶ ساعت قبل
اجرای طرحهای دانش بنیان در زمینه خوراک دام
مسئول پروژه‌های کشاورزی ستاد زیست فناوری معاونت علمی گفت: کشور ما سالانه میلیاردها دلار در زمینه واردات خوراک دام هزینه می کند در حالیکه می توان با اجرای طرحهای دانش بنیان از این هزینه کاست.
وزیر میراث فرهنگی: ایران ۶۰۰ هزار دلار برای بازسازی طاق کسری هزینه می‌کند
۲۸ ساعت قبل
وزیر میراث فرهنگی: ایران ۶۰۰ هزار دلار برای بازسازی طاق کسری هزینه می‌کند
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران از اختصاص ۶۰۰ هزار دلار برای مرمت طاق کسری در جنوب بغداد خبر داد. وی افزود: تاییدیه‌های لازم برای اختصاص بودجه به مرمت طاق کسری دریافت شده و ایران به زودی پس از هماهنگی با وزارت فرهنگ و آثار عراق، کارشناسان ایرانی را برای بررسی مکان به بغداد اعزام خواهد کرد.
راه‌های جبران کسری بودجه دولت
۲۹ ساعت قبل
راه‌های جبران کسری بودجه دولت
حاتمی یزدی، کارشناس اقتصادی گفت: استقراض از بانک مرکزی، فروش اوراق قرضه، فروش طرح‌های نیمه تمام دولت به بخش خصوصی، کاهش هزینه‌ها و فروش اموال مصادره ای، پنج راه عمده جبران کمبود بودجه دولت است.
واکنش فکری به ماجرای مذاکره با مجیدی برای بازگشت به استقلال | هزینه ناآماده بودن دیاباته را من باید بدهم!
۳۰ ساعت قبل / لیگ برتر فوتبال ایران / باشگاه استقلال
واکنش فکری به ماجرای مذاکره با مجیدی برای بازگشت به استقلال | هزینه ناآماده بودن دیاباته را من باید بدهم!
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: صحبتی که با هوادارانمان دارم این است که خیلی باهوش باشند چون خیلی‌ها دنبال بهم ریختن تیم هستند و می‌خواهند اختلاف بیندازند.
فکری: با هیات مدیره اختلافی ندارم/ برای آماده نبودن دیاباته باید هزینه بدهم
۳۱ ساعت قبل / محمود فکری / استقلال / شیخ دیاباته / تراکتور
فکری: با هیات مدیره اختلافی ندارم/ برای آماده نبودن دیاباته باید هزینه بدهم
سرمربی استقلال می‌گوید با هیات مدیره این باشگاه اختلافی ندارد.
تراکتور با شجاعی نتیجه گرفته/بابت عدم آمادگی دیاباته هزینه می‌دهم
۳۲ ساعت قبل / محمود فکری / تیم فوتبال استقلال تهران / شیخ دیاباته
تراکتور با شجاعی نتیجه گرفته/بابت عدم آمادگی دیاباته هزینه می‌دهم
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: خیلی ها دنبال بر هم زدن استقلال و ایجاد اختلاف هستند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند. هیچ اختلافی بین من و هیات مدیره نیست. اعضای هیات مدیره دارند کار می کن
۳۲ ساعت قبل / دادگستری / وکیل / هزینه های دادرسی
چرا داشتن وکیل در ایران تا این حد گران است؟
هر چند طبیعی است زمانی که یک قرارداد خصوصی بین وکیل و موکل در قوه قضاییه ثبت شود، امکان محاسبه حقوق مالیاتی آن هم راحتتر خواهد بود ولی نکته اینجاست چرا با وجودی که بنا به گفته رئیس قوه قضاییه سالانه حدود ۹ میلیون پرونده در محاکم باز می شود، از زمان اجرای طرح اجباری شدن ثبت قرارداد وکالت، وکلا تنها در حدود ۲۲۰ هزار پرونده ورود کرده اند؟
حمله سایبری به آمریکا و نقطه ضعفی که آشکار شد
۳۲ ساعت قبل / حمله سایبری به آمریکا
حمله سایبری به آمریکا و نقطه ضعفی که آشکار شد
اقتصاد نیوز : حتی اگر مدارک متقنی از دخالت روسیه و چین در آینده منتشر شود، آنچه رخ داده شکست فاحش سیستم‌های امنیت سایبری آمریکا در برابر دیگر رقبای بین‌المللی این کشور است، شکستی که برای یک ابرقدرت نظامی ـ امنیتی به شدت هزینه‌زاست و در شرایط بحرانی ممکن است با پیامدهای غیر قابل جبرانی همراه باشد.
گزارش| خیز بلند ترکیه برای استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر نوظهور
۳۳ ساعت قبل / ترکیه
گزارش| خیز بلند ترکیه برای استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر نوظهور
نداشتن نفت و گاز و هزینه‌های کلان واردات این منابع، ترکیه را به سمت استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر سوق داده و حالا این کشور دارنده مقام نخست اروپا در استفاده از انرژی پاک «ژئوترمال» یا «گرما زمین» است.
گزارش تلگراف:/ 250 میلیون یورو برای رضایت پپ؛ لوکاکو می آید و.....
۳۳ ساعت قبل / منچستر سیتی / سرخیو آگوئرو / پپ گواردیولا (سرمربی) / اینتر میلان / روملو لوکاکو
گزارش تلگراف:/ 250 میلیون یورو برای رضایت پپ؛ لوکاکو می آید و.....
منچسترسیتی هزینه ای هنگفت برای تقویت خود در حمله، دفاع و خط میانی در نظر گرفته است.
دستمزد کارگران منطقه‌ای محاسبه می‌شود؟
۳۴ ساعت قبل / حقوق کارگران / کارگران
دستمزد کارگران منطقه‌ای محاسبه می‌شود؟
یک فعال کارگری با بیان اینکه در بیشتر کشور‌ها دستمزد نیرو‌های کار در قالب پیمان‌های دسته جمعی تعیین می‌شود، گفت: منطقه‌ای کردن دستمزد کارگران به این معنا نیست که حداقل دستمزد حذف شود بلکه مزد منطقه‌ای مقوله‌ای فراتر از حداقل دستمزد است که بر اساس شرایط و هزینه‌های زندگی در برخی صنوف و گروه‌های خاص اعمال می‌شود.
مقدمات تعیین مزد منطقه ای فعلا فراهم نیست
۳۴ ساعت قبل
مقدمات تعیین مزد منطقه ای فعلا فراهم نیست
یک فعال کارگری با بیان اینکه در بیشتر کشورها دستمزد نیروهای کار در قالب پیمانهای دسته جمعی تعیین می شود، گفت: منطقه ای کردن دستمزد کارگران به این معنا نیست که حداقل دستمزد حذف شود بلکه مزد منطقه ای مقوله ای فراتر از حداقل دستمزد است که بر اساس شرایط و هزینه های زندگی در برخی صنوف و گروههای خاص اعمال می شود.
جزئیات ارز مصرفی ایران‌ایر برای واردات/دارایی‌ها و بدهی‌های پولی ارزی هما در پایان سال 97
۳۵ ساعت قبل / جمهوری اسلامی ایران / هواپیما / شرکت هواپیمایی / بدهی / صورت مالی ایران‌ایر / ارز مصرفی هما / &#x
جزئیات ارز مصرفی ایران‌ایر برای واردات/دارایی‌ها و بدهی‌های پولی ارزی هما در پایان سال 97
درآمد عملیاتی هما در سال 97 رقم 38 هزار و 455 یوآن چین، درآمد کیترینگ و هندلینگ 1757 یوآن، خرید خدمات 397 هزار و 212 یوآن و هزینه‌‌های حقوق 474 و 546 یوآن است.
حسینی: روح لایحه بودجه ۱۴۰۰ قانون شکنی رندانه است/ مجلس، منافع مردم را به آبروی خود ترجیح داد
۳۵ ساعت قبل / بررسی بودجه ۱۴۰۰ / سید شمس الدین حسینی / لایحه بودجه 1400
حسینی: روح لایحه بودجه ۱۴۰۰ قانون شکنی رندانه است/ مجلس، منافع مردم را به آبروی خود ترجیح داد
به گزارش تسنیم، لایحه بودجه 1400 کل کشور که آخرین لایحه دولت حسن روحانی هم هست، به موضوعی به شدت مناقشه برانگیز تبدیل شده است. نه از این جهت که لوایح بودجه سالهای گذشته دولت حسن روحانی کارشناسانه و مبتنی بر منطق علم اقتصاد و تجارب کشور در بودجه نویسی نوشته می شد، بلکه از این جهت که برای نخستین بار مجلس(یازدهم) به متن لایحه ورود کرده و قصد دارد عادت دولت در مبهم گویی در دخل و خرج را برهم زده و آنرا قانونمند کند. گزارشی که مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات از تفریغ بودجه ارائه کرد نشان داد که در 7 سال گذشته دولت به همان لایحه مبهم و پرتناقض خود هم عمل نکرده و خواستار آزادی عمل کامل در درآمدها و هزینه ها است. خروجی این نوع اداره کشور را در کوچک شدن اقتصاد ایران در 7 سال گذشته، افزایش بی سابقه و رکوردی …
کاهش هزینه وام مسکن برای مجردها/ جزئیات وام مسکن
۳۶ ساعت قبل / مسکن / وام مسکن
کاهش هزینه وام مسکن برای مجردها/ جزئیات وام مسکن
روند ارزانی وام مسکن در روز شنبه ۲۷ دی ماه ادامه داشته و رکوردی دیگر را ثبت کرد. در سه ماه گذشته این پنجمین باری است که هزینه وام مسکن مجردین به کمتر از ۱۵ میلیون تومان رسید.
ترکیه 3 میلیارد دلار طی 18 سال برای عرضه گاز طبیعی هزینه کرده است
۳۷ ساعت قبل
ترکیه 3 میلیارد دلار طی 18 سال برای عرضه گاز طبیعی هزینه کرده است
سرمایه‌گذاری برای توزیع گاز طبیعی در سراسر ترکیه از زمان روی کار آمدن دولت رجب طیب اردوغان به 27 میلیارد لیر (3 میلیارد دلار) رسیده است.
چرا افزایش ۱۰۰ درصدی مزد کارگران و مستمری بازنشستگان «تورم زا» نیست؟+محاسبات
۳۸ ساعت قبل / مزد / مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی / سهم دستمزد در هزینه های تولید / تاثیر افزایش مزد بر تورم
چرا افزایش ۱۰۰ درصدی مزد کارگران و مستمری بازنشستگان «تورم زا» نیست؟+محاسبات
ایلنا: کاظم فرج اللهی با انجام محاسباتی دقیق نشان می‌دهد که صد درصد افزایش دستمزد، فقط ده درصد قیمت تمام شده کالاها و خدمات را افزایش می‌دهد.
گفت‌وگو| بررسی وضعیت ایران، جهان و برجام در دوران بایدن/ ادیب: تورم در ایران ربط چندانی به تحریم ها ندارد/ تحریم بانکی فقط هزینه انتقال پول را افزایش داده
۴۰ ساعت قبل
گفت‌وگو| بررسی وضعیت ایران، جهان و برجام در دوران بایدن/ ادیب: تورم در ایران ربط چندانی به تحریم ها ندارد/ تحریم بانکی فقط هزینه انتقال پول را افزایش داده
یک پژوهشگر ریسک ضمن بررسی وضعیت ایران، جهان و برجام در دوران بایدن گفت: از برجام در دوره بایدن چهار پیش بینی دارم و یکی از آنها اینکه برجام به گونه ای ادامه می یابد که تحریم ها تخفیف می یابد.
در خدمت و خیانت فیلترینگ/ انحصار پخش محتوای تصویری و صوتی در دستان کیست؟
۴۱ ساعت قبل / فیلیمو / فیلترینگ
در خدمت و خیانت فیلترینگ/ انحصار پخش محتوای تصویری و صوتی در دستان کیست؟
فیلترینگ سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی در خدمت به جایگزین‌های داخلی و خودی این پلتفورم‌ها است. آلترناتیو‌هایی که عموما کیفیت گروه‌های محذوف را ندارند، اما به واسطه رانتی که از آن برخورداند مخاطب آن‌ها را با هزینه‌ها و درآمد‌های گزاف به خود جذب می‌کنند. رویداد ۲۴ در این گزارش بررسی می‌کند که سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی در ایران در انحصار چه کسانی است و در پشت پرده فیلترینگ چه می‌گذرد.
قیمت انواع ماشین ظرفشویی در بازار
۲ روز قبل / اقتصاد نیوز / نفره / ۳۳میلیون / پاکشوما / bosch
قیمت انواع ماشین ظرفشویی در بازار
اقتصاد نیوز : برای خرید ماشین ظرفشویی باید بیش از ۶ میلیون تومان تا ۳۳میلیون تومان هزینه کرد.
قیمت ۲۰ ماشین ظرفشویی پرطرفدار در بازار / برای خرید ماشین ظرفشوئی چقدر باید هزینه کرد؟
۲ روز قبل / لوازم خانگی / گرانی / افزایش قیمت
قیمت ۲۰ ماشین ظرفشویی پرطرفدار در بازار / برای خرید ماشین ظرفشوئی چقدر باید هزینه کرد؟
برای خرید ماشین ظرفشویی باید بیش از ۶ میلیون تومان تا ۳۳میلیون تومان هزینه کرد.
قیمت آپارتمان های نقلی در تهران+ جدول
۲ روز قبل / بازار مسکن / اقتصاد نیوز / نقلی / ۴۰متر / ۵میلیون
قیمت آپارتمان های نقلی در تهران+ جدول
اقتصاد نیوز : با توجه به افزایش و جهش شدید قیمت ها در بازار مسکن، برای واحدهای مسکونی ۴۰ متر و کمتر از آن باید بین ۵۲۰ میلیون تا ۲ میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان هزینه کنید.
پیش‌بینی مبلغی در بودجه برای پروژه قطارشهری مشهد
۲ روز قبل / استانی-اجتماعی
پیش‌بینی مبلغی در بودجه برای پروژه قطارشهری مشهد
رئیس کل بازرسی کشور با اشاره به اینکه، هزینه ساخت هرکیلومتر قطار شهری 1000 میلیاردتومان است»، گفت: رقم‌هایی که دولت برای اوراق خزانه در سال‌های اخیر گذاشته، رقم بسیار پایینی است. قرار شده ما از طریق دولت پیگیر شویم تا مبلغی در بودجه برای پروژه قطار شهری مشهد پیش‌بینی شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •