جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ / Friday, 25 May, 2018

خیلی بد Superbad


خیلی بد Superbad
▪ کارگردان: گرگ موتولا.
▪ فیلمنامه: ست روگن، اوان گولدبرگ.
▪ موسیقی: لایل ورکمن.
▪ مدیر فیلمبرداری: راس تی. الزبروک.
▪ تدوین: ویلیام کر.
▪ طراح صحنه: کری سال. اسپلمن.
▪ بازیگران: جونا هیل[ست]، مایکل سرا[اوان]، کریستوفر مینتز پلس[فوگل]، بیل هدر[سرکار اسلیتر]، ست روگن[سرکار مایکلز]، مارتا مک ایزاک[بکا]، اما استونز[جولز]، آویووا[نیکولا]، جو لو تروگیلو[فرانسیس]، کوین کوریگان[مارک].
▪ ١١٨ و ١١٤ دقیقه.
▪ محصول ٢٠٠٧ آمریکا.
▪ نامزد بهترین فیلم کمدی و بهترین بازیگر جوان از مراسم منتقدان رسانه ها، برنده جایزه بهترین بازیگر خوش آتیه/مایکل سرا از مراسم انجمن منتقدان فیلم شیکاگو، نامزد جایزه بهترین فیلم تابستانی از مراسم انتخاب نوجوانان.
▪ ژانر: کمدی.
ست و اوان دوستانی صمیمی هستند که آخرین هفته های دوران تحصیل در مدرسه راهنمایی را می گذراند. آن دو قرار است با آغاز دوره دبیرستان در جاهایی مختلف ادامه تحصیل داده و از هم جدا شوند. بنابر این بهتریت فرصت برای خوشگذرانی مشترک، یعنی جشن فارغ التحصیلی را نباید از دست بدهند.
اما مشکل اینجاست که این دو موجود در میان همگنان خود به بازنده هایی بی دست و پا مشهورند و هیچ کس مایل به دعوت آنها به این مهمانی نیست.
مشکل اصلی ست و اوان نداشتن دوست دختر و فانتزی های جنسی است که نمی توانند آنها را به شکلی معقول و واقعی پاسخ گویند. تا این که ست در کلاس آشپزی با دختری زیبا آشنا شده و با قبول تهیه مشروب الکلی برای مهمانی موفق به ثبت نام خود در لیست مدعوین می شود.
اما مشکل اینجاست که او نوجوانی زیر ٢١ سال است و از این رو قادر به خرید مشروب الکلی نیست. این دو به همراه دوست اجق وجق شان فوگل هر راهی را برای خرید مشروب امتحان می کنند، و فرجام آن شبی به یاد ماندنی برای این سه دوست است....
● چرا باید دید؟
بگذارید حرفی را که باید در آخر این مطلب بزنم، همین الان اعتراف کنم. خیلی بد بر خلاف نامش فیلم خیلی بدی نیست! و بر عکس، فیلم بامزه و خنده داری است که می تواند لحظات خوشی را برایتان به ارمغان بیاورد. شخصاً از برخی دیالوگ های تند و تیز و حتی بی ادبانه اش قهقهه زدم.
مانند صحنه ابتدایی فیلم که ست پس از دیدن پستان های خوش ترکیب مادر دوستش به او می گوید:"من واقعاً بهت حسودیم می شه، چون وقتی بچه بودی این پستان ها را مک زدی".
خیلی بد یک کمدی نوجوان پسند ٢٠ میلیون دلاری با شرکت بازیگرانی اغلب زیر ١٨ سال است که تا این لحظه ١٢١ میلیون دلار بازگشت مالی داشته، این یعنی مرغ تخم طلا! و همه کاره آن کسی نیست جز گرگ موتولا متولد ١٩٦٤ که با اولین فیلم بلندش The Daytrippers به شهرت و موفقیتی عظیم دست یافت. اما بدون شک عامل اصلی توفیق خیلی بد فیلمنامه نویسان آن هستند، که بنا به گفته خودشان از ١٣ سالگی شروع به نوشتن آن کرده اند و نام خود را نیز به شخصیت های اصلی آن بخشیده اند.
فیلم سرشار از عناصر اتوبیوگرافیک است و می تواند به عنوان برشی از زندگی نسل جوان اوایل قرن تازه محسوب شود که تمامی دانسته های جنسی خود را از سایت های پورنوگرافیک اینترنتی به دست آورده است.یعنی نسلی که شخصیت های شیرینی آمریکایی نمونه های سبک آن بودند.
البته شخصیت های خیلی بد بیشتر وامدار فیلم های دهه هفتادی بالغ تر این نوع مانند دیوارنوشته های آمریکایی و Animal House یا Dazed and Confused ابتدای دهه ١٩٩٠هستند. شاید بد دهن تر باشند، فاقد اخلاق و حتی فکر و ذکرشان سکس باشد، اما سنگینی و دغدغه های دوران بلوغ دست کم به اندازه برادرهای بزرگ ترشان بر دوش شان سنگینی می کند.
اگر کمی بتوانید جلوی خنده خود را بگیرید، خیلی بد به عنوان تلنگری به عقده های جنسی مردانه[مانند خود قضیب انگاری] می تواند بیشتر از آنچه فکر می کنید، جدی باشد.
بازیگران اصلی فیلم واقعاً درخشان هستند. مخصوصاً سبک کمدی عصبی جونا هیل سخت یادآور کارهای مرحوم جان بلوشی و ویل فرل یا جل بلک در سبک Frat Pack است.
اما بسیاری از لحظات قهقهه برانگیز فیلم متعلق به کریستوفر مینتز پلس است. برای گذراندن دو ساعت خنده و هیجان واقعی از شما دعوت می کنم فرصتی برای تماشای داستان دو بازنده که در حسرت خلوت کردن با دخترها می سوزند و می سازند، فراهم کنید!

امیر عزتی

منبع : موج نو

مطالب مرتبط

مرگ‌ سامورایی‌ وار فرمانده‌ ایرانی‌

مرگ‌ سامورایی‌ وار فرمانده‌ ایرانی‌
كاظم‌ معصومی‌ را با فیلم‌های‌ راز كوكب‌، دبیرستان‌ شوك‌ و دزد و نویسنده‌ می‌شناسیم‌. كارگردانی‌ كه‌ اغلب‌ فیلم‌هایش‌ جزو آثار سینمای‌ بدنه‌ بود. اما طبل‌ بزرگ‌ زیر پای‌ چپ‌ جهشی‌ برای‌ او محسوب‌ می‌ شود. فیلمی‌ كه‌ برای‌ اولین‌ بار تصویر متفاوتی‌ از حال‌ و هوای‌ جنگ‌ را نشان‌ می‌دهد. گفت‌وگوی‌ كوتاه‌ ما با او را بخوانید:
● با توجه‌ به‌ حال‌ و هوای‌ فیلم‌های‌ قبلی‌تان‌ بعید به‌ نظر می‌رسید دغدغه‌ سینمای‌ جنگ‌ را داشته‌ باشید. چطور شد كه‌ «طبل‌ بزرگ‌ زیر پای‌ چپ‌» با این‌ موضوع‌ ساخته‌ شد؟
▪ زمان‌ جنگ‌ ایران‌ و عراق‌ سال‌ها به‌ عنوان‌ عكاس‌ و فیلمبردار در مناطق‌ جنگی‌ حضور داشتم‌. نزدیك‌ خط‌ مقدم‌ می‌رفتم‌ و به‌ انتظار می‌نشستم‌ تا خط‌ شكسته‌ شود. در فاصله‌ شكسته‌ شدن‌ خط‌ صحنه‌هایی‌ می‌دیدم‌ كه‌ سال‌هاست‌ تاثیر آنها در ذهنم‌ باقی‌مانده‌ است‌. انسان‌های‌ دو سرزمین‌ كشته‌ می‌شدند و این‌ كشته‌ شدن‌ انسان‌ها تنها تنفر از جنگ‌ را ایجاد می‌كرد. این‌ حس‌ در وجودم‌ باقی‌ ماند و بالاخره‌ در فیلمی‌ بروز پیدا كرد.
● نقش‌ داستان‌ رومانیایی‌ كه‌ از آن‌ برداشت‌ آزاد داشتید چه‌ بود؟
▪ «پایان‌ ظلمت‌» داستانی‌ بیست‌ صفحه‌یی‌ بود كه‌ حدود سال‌ ۶۴ یا ۶۵ آن‌ را خواندم‌.این‌ داستان‌ امكان‌ آن‌ را ایجاد كرد كه‌ مساله‌ جنگ‌ را از نگاهی‌ متفاوت‌ تجزیه‌ و تحلیل‌ كنم‌. معتقدم‌ جنگ‌ فقط‌ شجاعت‌ و ایثار و ... نیست‌، این‌ بخشی‌ از آن‌ است‌ و در سوی‌ دیگر نفس‌ جنگ‌ مطرح‌ است‌. در جنگ‌ انسان‌ها از بین‌ می‌روند و در مقابل‌ این‌ اتفاق‌ فیلمسازی‌، هنر و ادبیات‌ قرار دارد كه‌ كشته‌ شدن‌ انسان‌ را نمی‌پسندد.
● یعنی‌ سینمای‌ جنگ‌ را دسته‌بندی‌ می‌كنید و خودتان‌ تصویری‌ تازه‌ ارایه‌ می‌دهید؟
▪ ژانر دفاع‌ مقدس‌، ژانر پر و كاملی‌ است‌، نوعی‌ است‌ كه‌ در دل‌ خودش‌ انواع‌ سینماها را دارد. اكشن‌، حماسی‌، معناگرا و واقع‌گرا، گونه‌های‌ مختلفی‌ است‌ كه‌ در ژانر دفاع‌ مقدس‌ دیده‌ می‌شود. اما در «طبل‌ بزرگ‌ زیر پای‌ چپ‌» نگاهی‌ آزاد به‌ جنگ‌ وجود دارد. با توجه‌ به‌ تجربه‌یی‌ كه‌ در جنگ‌ داشتم‌، لزوم‌ این‌ نوع‌ پرداخت‌ را به‌ موضوع‌ احساس‌ كردم‌. طرح‌ این‌ نگاه‌ آزاد بخصوص‌ به‌ مقوله‌ جنگ‌ مطمئنا سختی‌هایی‌ ایجاد كرده‌...
سینمای‌ دفاع‌ مقدس‌ خودش‌ ضد جنگ‌ است‌، این‌ سینما از مفهوم‌ جنگ‌طلبی‌ برنمی‌آید. البته‌ معمولا با نگاه‌های‌ متفاوت‌ به‌ جنگ‌ تنها در جلسات‌ خصوصی‌ مسئولان‌ موافقت‌ می‌شود و در عمل‌ مخالفت‌هایی‌ با ساختن‌ چنین‌ كارهایی‌ صورت‌ می‌گیرد. بطور كلی‌ در این‌ زمینه‌ با برخوردی‌ دوگانه‌ روبرو هستیم‌.
جنگ‌ ابعاد مختلفی‌ دارد كه‌ اتفاقا باید تمامی‌ این‌ ابعاد از جمله‌ مقاومت‌ها و پایداری‌ها و از سوی‌ دیگر خود مساله‌ جنگ‌ مورد بررسی‌ قرار گیرد. تاكنون‌ در مورد اول‌ فیلم‌های‌ مختلفی‌ ساخته‌ شده‌ و نتیجه‌ آن‌ را شاهد بوده‌ایم‌ اما در حال‌ حاضر دیگر می‌توان‌ فیلم‌هایی‌ ساخت‌ كه‌ بطور مشخص جنگیدن‌ را تجزیه‌ و تحلیل‌ می‌كنند. وجود نگاه‌های‌ مختلف‌ سوءتفاهم‌هایی‌ را میان‌ مسئولان‌ و فیلمسازان‌ ایجاد كرده‌ كه‌ باید این‌ مساله‌ برطرف‌ شود.
● مثلث‌ شخصیت‌های‌ فیلم‌، برخوردهایی‌ كاملا متفاوت‌ نسبت‌ به‌ یكدیگر دارند. حسین‌ محجوب‌ با صورت‌ سرد و غیرقابل‌ نفوذ، بابك‌ حمیدیان‌ با حس‌ و حال‌ پرشور خود كه‌ عصیان‌ كرده‌ و شاكی‌ است‌ و در این‌ میان‌ حمید فرخ‌نژاد در نقش‌ حافظ‌ كه‌ بیشتر نقش‌ میانجی‌ داشته‌ و وضعیت‌ را از حالت‌ بحران‌ خارج‌ می‌كند. ابتدا از شكل‌گیری‌ شخصیت‌ حافظ‌ بگویید، چرا فرخ‌نژاد برای‌ این‌ نقش‌ انتخاب‌ شد؟
▪ خصوصیت‌ حافظ‌ نزدیك‌ به‌ خود حمید فرخ‌نژاد بود. این‌ نزدیكی‌ باعث‌ شد تا فرخ‌نژاد شخصیت‌ حافظ‌ را به‌ درستی‌ زنده‌ كند. حافظ‌ برخلاف‌ فرمانده‌ كه‌ فردی‌ مقرراتی‌ است‌ و البته‌ در كنار ستوان‌ كه‌ كاملا از شرایط‌ ناراضی‌ است‌ باید فردی‌ آرام‌تر و راحت‌تر می‌شد. حافظ‌ تلطیف‌ شده‌ هر دو این‌ شخصیت‌ها بود.
● بابك‌ حمیدیان‌ در نقش‌ مهران‌ شخصیتی‌ را در جبهه‌ جنگ‌ تصویر می‌كند كه‌ تاكنون‌ كمتر با مردی‌ مشابه‌ آن‌ روبرو شده‌ بودیم‌. مهران‌ از حضور در جبهه‌ ناراضی‌ است‌ و همواره‌ از این‌ قضیه‌ شكایت‌ می‌كند، در فضایی‌ كه‌ همواره‌ سخن‌ از تعلقات‌ معنوی‌ شنیده‌ایم‌ او از نگرانی‌های‌ دنیوی‌ می‌گوید و دغدغه‌ بازگشت‌ به‌ خانه‌ و ازدواجش‌ را دارد. چرا مهران‌ را در آن‌ جمع‌ قرار دادید؟
▪ متاسفانه‌ تاكنون‌ چندان‌ شناخت‌ درستی‌ از جبهه‌ به‌ مخاطب‌ ارایه‌ نشده‌ است‌، اما كسانی‌ كه‌ در جبهه‌ حضور داشتند بخوبی‌ فضای‌ آنجا و آدم‌های‌ حاضر در آن‌ مكان‌ را می‌شناسند.
افرادی‌ كه‌ بخاطر اعتقادات‌ خود پا به‌ میدان‌ جنگ‌ می‌گذاشتند، گروهی‌ از افراد حاضر در میدان‌ بودند و برخی‌ بنا به‌ دلایل‌ دیگر راهی‌ جبهه‌ شده‌ بودند، در كنار كسانی‌ كه‌ فداكارانه‌ می‌جنگیدند، كسانی‌ هم‌ حضور داشتند كه‌ از مسئولیت‌ خود شانه‌ خالی‌ می‌كردند. از همین‌ رو امثال‌ مهران‌ هم‌ در جنگ‌ حضور داشتند. اینها هم‌ بخشی‌ از جبهه‌ هستند و نمی‌توان‌ آنها را حذف‌ و سانسور كرد. از همین‌ رو لازم‌ دیدم‌ تا در میان‌ سه‌ شخصیت‌ فیلم‌ مهران‌ را هم‌ قرار دهم‌.
یكی‌ از سكانس‌های‌ كلیدی‌ فیلم‌ زمانی‌ است‌ كه‌ دوربین‌ وارد محدوده‌ عراقی‌ها می‌شود. ما به‌ جای‌ سربازان‌ با آدمك‌ها روبرو می‌شویم‌. در این‌ قسمت‌ كاملا نمادین‌ عمل‌ كردید...
این‌ جنگ‌ به‌ ما تحمیل‌ شده‌ بود و از سوی‌ دیگر مردم‌ عراق‌ هم‌ چندان‌ تمایلی‌ به‌ تداوم‌ آن‌ نداشتند. تصویر آدمك‌ها بخوبی‌ نشان‌ می‌دهد كه‌ عراقی‌ها هیچ‌ اعتقادی‌ به‌ این‌ جنگ‌ نداشتند.
● در پایان‌ فیلم‌ چند اتفاق‌ غیرمنتظره‌ همزمان‌ رخ‌ می‌دهد. مرگ‌ فرمانده‌ و حركت‌ دوربین‌ با كرین‌ كه‌ در تمام‌ طول‌ فیلم‌ نمونه‌ آن‌ دیده‌ نشد. احساس‌ می‌كنید مخاطب‌ را آماده‌ این‌ پایان‌ كرده‌ بودید؟
▪ مخاطب‌ متوجه‌ ایجاد تحولاتی‌ در فرمانده‌ شده‌ بود. او به‌ شناختی‌ فراتر از جنگ‌ می‌رسد. او متوجه‌ می‌شود جنگ‌ در مقابل‌ هستی‌ انسان‌ قرار گرفته‌ است‌ و در نهایت‌ آن‌ حركت‌ سامورایی‌ را كه‌ نشان‌ دهنده‌ تكامل‌ روحی‌ و روانی‌ این‌ آدم‌ است‌، انجام‌ می‌دهد.
● مرگ‌ سامورایی‌وار فرمانده‌ ایرانی‌؟
▪ تماشاگر با عناصر درام‌ آشناست‌. مخاطبان‌ ما به‌ آگاهی‌ رسیده‌ و اقدام‌ فرمانده‌ را نشان‌ دهنده‌ تكامل‌ روحی‌ او و حركتی‌ انسانی‌ می‌داند. با حركت‌ كرین‌ در پایان‌ فیلم‌ كه‌ دوربین‌ رو به‌ آسمان‌ می‌رود شاهد بالغ‌ شدن‌ و استحاله‌ روح‌ فرمانده‌ می‌شویم‌.

وبگردی
نخل طلای کن در فرودگاه به جعفر پناهی رسید
نخل طلای کن در فرودگاه به جعفر پناهی رسید - عوامل فیلم «سه رخ» با استقبال جعفر پناهی به ایران بازگشتند و جایزه جشنواره فیلم کن را به او رساندند. جعفر پناهی به همراه نادی ساعی ور، برای فیلم "سه رخ" جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم کن امسال را دریافت کردند اما به دلیل آنکه پناهی ممنوعیت قانونی برای خروج از کشور داشت، موفق به حضور در جشنواره و دریافت جایزه نشد.
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد!
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد! - در ادامه حضور چهره های شناخته شده در کمپین "خانم گزارشگر"، این بار آزاده نامداری مجری تلویزیون تلویزیون اقدام به گزارش فوتبال کرد. او برای این کار بازی خاطره انگیز ایران - استرالیا در مقدماتی جام جهانی 98 فرانسه را انتخاب کرده است که گزارش ضعیف او با انتقادات فراوانی مواجه شده است، تا حدی که وبسایت مربوط به این کمپین ویدئوی گزارش این او را از سایت حذف کرد.
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی - عکسی از حضور سید ابراهیم رئیسی در مراسمی ویژه منتشر شده است که گفته می شود متعلق به کنفرانس افق نو در مشهد بوده است. در این عکس حرکات عجیب خانمی با لباس های قرمز، چفیه بر گردن و پرچم در دست در مقابل ابراهیم رییسی به چشم می خورد که توجه کاربران بسیاری را در شبکه های اجتماعی جلب کرده است!
حمله ماموران شهرداری به پلیس راهور!
حمله ماموران شهرداری به پلیس راهور! - حمله ور شدن ماموران سد معبر شهرداری به ماموران راهنمایی رانندگی
دستگیری معروف ترین شرور تهران، در ۵۰۰ متری مرز ترکیه
دستگیری معروف ترین شرور تهران، در ۵۰۰ متری مرز ترکیه - شرور سطح یک که در آخرین اقدام خود یکی از دوستانش را در منطقه ولنجک به قتل رسانده بود؛ در ۵۰۰ متری مرز ترکیه دستگیر شد.
لحظه ریزش وحشتناک کوه در جاده هراز!
لحظه ریزش وحشتناک کوه در جاده هراز! - ریزش ناگهانی کوه که توسط مسافران به ثبت رسیده است...!
همسر محسن افشانی با ریش و سبیل در استادیوم آزادی دستگیر شد
همسر محسن افشانی با ریش و سبیل در استادیوم آزادی دستگیر شد - قبل از شروع بازی تیم‌های پرسپولیس و الجزیره یکی از بازیگران سینما کشورمان قصد داشت به همراه همسرش وارد ورزشگاه آزادی شوند که این دو نفر توسط نیروهای انتظامی بازداشت شدند.
فیلم | خسرو معتضد: جسد مومیایی قطعا متعلق به رضاخان است
فیلم | خسرو معتضد: جسد مومیایی قطعا متعلق به رضاخان است - فیلم - در ویدئوی زیر بخشی از صحبت های خسرو معتضد، مورخ را می شنوید که نتیجه تحقیقاتش را درباره مومیایی پیدا شده در حرم حضرت عبدالعظیم بیان می کند.
پهلوانان این روزهای ما
پهلوانان این روزهای ما - تصویری زننده و به شدت ناراحت کننده بر جا مانده از مسابقه انتخابی تیم ملی کشتی ایران که به کتک کاری و جنجال کشید. خانواده عبدولی باز هم پای ثابت این درگیری بود که چهره ورزش پهلوانی ایران را تیره کرد
(ویدئو) تشویق اصغر فرهادی در جشنواره کن توسط بزرگان سینمای جهان
(ویدئو) تشویق اصغر فرهادی در جشنواره کن توسط بزرگان سینمای جهان - در این ویدئو تشویق اصغر فرهادی و پنه لوپه کروز، خاویر باردم و دیگر عوامل فیلم «همه میﺩﺍنند» در جشنواره کن توسط بزرگان سینمای جهان را مشاهده می‌کنید.
فیلم حجوم داعشی‌های حاتمی کیا به یک مرکز خرید و وحشت و اعتراض مردم
فیلم حجوم داعشی‌های حاتمی کیا به یک مرکز خرید و وحشت و اعتراض مردم - عوامل فیلم «به وقت شام» روز گذشته با حضور عجیب و رعب آور در پردیس سینمایی کوروش مردم را وحشت زده کردند. در این حرکت تبلیغاتی بازیگران نقش داعش، با گریم و پوشش داعشی ها، سوار بر اسب راهی پردیس سینمایی کوروش شدند و با حضور در مرکز خرید و فودکورت مجموعه، رفتارهای عجیبی نشان دادند که باعث وحشت و اعتراض مردم شد.
تصاویر مخفی از بزرگترین مرکز فروش مواد مخدر در جنوب تهران / فیلم
تصاویر مخفی از بزرگترین مرکز فروش مواد مخدر در جنوب تهران / فیلم - این گزارش حاوی تصاویری از بزرگترین مرکز فروش و مصرف مواد مخدر در جنوب شرق تهران است که مخفیانه ضبط شده‌است.
کشتار اسب‌های کولبران / فیلم
کشتار اسب‌های کولبران / فیلم - متاسفانه طی یک ماه گذشته دستکم سه نوبت و هر نوبت دستکم 30 اسب باربر متعلق به کولبران در جنگل میرآباد شهرستان اشنویه با شلیک گلوله از پای درآمده‌اند.
سید احمد خمینی معمم شد
سید احمد خمینی معمم شد - سید احمد خمینی فرزند آیت‌الله سید حسن خمینی در حضور جمعی از علما و پدر و پدربزرگ خود در حسینیه جماران معمم شد.
دختران پرسپولیسی با ریش و سبیل در ورزشگاه آزادی!
دختران پرسپولیسی با ریش و سبیل در ورزشگاه آزادی! - امروز عکسی از 5 تماشاگر بازی روز گذشته در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد 5 دختر جوان با گریم‌های عجیب و حرفه‌ای خودشان را به عنوان پسر جا زده و وارد ورزشگاه شده‌اند.
اگر با وجود این مشکلات ملت قیام کند همه ما را به دریا خواهد ریخت
اگر با وجود این مشکلات ملت قیام کند همه ما را به دریا خواهد ریخت - از ملتی که ستون فقراتش شکسته انتظار مقاومت دارید؟ بسیاری از کشور فرار کردند یا جای فرار خود را فراهم آوردند اما ما جای فرار نداریم
جنجال ویدیو دختر بازیگر روی کول بازیکن پرسپولیس!
جنجال ویدیو دختر بازیگر روی کول بازیکن پرسپولیس! - عکس و ویدیویی منتسب به ستاره پرسپولیس فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر شده است. عجب پاپراتزی‌هایی داریم!