چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ / Wednesday, 25 January, 2017


ترسیم مسیر بازگردان بازار پول به ریل
ترسیم مسیر بازگردان بازار پول به ریل - ششمین همایش «سیاست‌های پولی، چالش‌های بانکداری و تولید» به ابتکار گروه رسانه‌ای «دنیای اقتصاد» به اصلاح نظام بانکی اختصاص یافت. عمده اقتصاددانان، اهمیت این اصلاح را در اقتصاد، همتراز «برجام» در سیاست خارجی می‌دانند. به اعتقاد آنان، با توجه به ثبات متغیرهای اقتصادی و گشایش‌های پسابرجامی، ضرورت…
ظریف : خطری برجام را تهدید نمی کند
ظریف : خطری برجام را تهدید نمی کند - وزیر امور خارجه در جمع فعالان بخش خصوصی با بررسی گشایش‌های حاصل از برجام، این دلگرمی را به آنها داد که برجام با خطر جدی مواجه نیست. البته محمدجواد ظریف تاکید کرد که باید تلاش کنیم برجام حفظ شود. وی یکی از موفقیت‌های برجام را آرام کردن فضای جهانی نسبت به…
وقتی هیئت مدیره «پلاسکو» برای زیباسازی حوض‌ها هزینه میلیونی می‌کرد/ دلگرمی مسئولان از تجهیزات فنی قرارگاه خاتم الانبیاء +عکس
وقتی هیئت مدیره «پلاسکو» برای زیباسازی حوض‌ها هزینه میلیونی می‌کرد/ دلگرمی مسئولان از تجهیزات فنی قرارگاه خاتم الانبیاء +عکس - یکی از کسبه با عصبانیت می‌گوید: ما در این پاساژ سالیانه 40تا 50 میلیون تومان مالیات و عوارض می‌دادیم، امکان نداشت به کسبه اعلام می‌کردند برای ایمن‌سازی مجموعه نیاز به پول است و کسی پرداخت نکند. همین یک هفته پیش از ما حدود یک میلیون تومان گرفتند تا حوض‌های محوطه را ساماندهی کنند!
اخلاق در روز پنجشنبه: در تشییع قربانیان پلاسکو، نمک بر زخم خانواده هایشان نپاشیم
اخلاق در روز پنجشنبه: در تشییع قربانیان پلاسکو، نمک بر زخم خانواده هایشان نپاشیم - همه انسان های غیر سیاسی - مخصوصاً آتش نشان هایی که برای نجات جان انسان ها، هیچگاه از آنها نپرسیدند چه دین و مذهب و گرایش سیاسی دارند- حق دارند مراسم تشییع جنازه شان ، "مختص خودشان" باشد. اخلاق مدار باشیم و این آخرین حق شان قبل از رفتن به خانه آخرت را از آنها دریغ نکنیم، آن هم درست جلوی چشمان گریان خانواده های سیاه پوش شان.
واکاوی ۱۰۰ روز عملیات در موصل/ آمادگی برای نبرد آنسوی رود دجله
واکاوی ۱۰۰ روز عملیات در موصل/ آمادگی برای نبرد آنسوی رود دجله - نیروهای شرکت کننده در عملیات آزاد سازی نینوا با خارج کردن کرانه چپ موصل از لوث داعش آماده می شوند که به کرانه راست برای وارد کردن ضربه نهایی به تکفیری ها بروند.
متن کامل نامه فیفا به باشگاه استقلال/ جزئیاتی از محرومیت آبی ها
متن کامل نامه فیفا به باشگاه استقلال/ جزئیاتی از محرومیت آبی ها - متن نامه ای که از سوی فیفا به باشگاه استقلال ارسال شده نشان می دهد این نهاد بین المللی در نامه های متعددی خواستار تعیین وضعیت بازیکن خارجی آبی پوشان شده است.
روایتی از اولین واکنش احمدی نژاد به پیروزی ترامپ/ نظر رهبر انقلاب درباره سینما و سینماگران ایران/ سوء استفاده از نام آتش نشان شهید برای کسب فالوور
روایتی از اولین واکنش احمدی نژاد به پیروزی ترامپ/ نظر رهبر انقلاب درباره سینما و سینماگران ایران/ سوء استفاده از نام آتش نشان شهید برای کسب فالوور - «ساعت صفر» زمانی است برای شنیدن ناشنیده ها. «ساعت صفر» برای کسانی است که وقت خواندن ندارند، ولی وقت شنیدن دارند و علاقه دارند ناشنیده هایی دیگری همچون: آلودگی هوا! قصه ای که پایان ندارد؛انتقاد صریح شهرام ناظری در پخش زنده تلویزیونی؛یشه ناکامی شبکه‌های اجتماعی بومی در کجاست؟؛ را بشنوند.
استقلال،پلاسکوی فوتبال/جباروف و آندو روی هوا/آقای گل به رکورد هادی رسید
استقلال،پلاسکوی فوتبال/جباروف و آندو روی هوا/آقای گل به رکورد هادی رسید - تصاویر نیم‌صفحه روزنامه‌های ورزشی ششم بهمن به مسائل مختلف ورزشی به ویژه فوتبال...
سیاستهای تلخ دهه هفتاد در انتظار بازار ارز
سیاستهای تلخ دهه هفتاد در انتظار بازار ارز - یک اقتصاددان با انتقاد نسبت به عرضه ۵ هزار دلار ارز به هر نفر با قیمت مداخله ای در صرافی منتخب بانک مرکزی طی روزهای گذشته، آن را یادآور سیاست تلخ دهه هفتاد…
نشانه های سرطان را بشناسید
نشانه های سرطان را بشناسید - تومور سرطانی کلیه یکی از موذی ترین تومورها هستند که در اغلب مواقع علیرغم انتشار به مناطق دیگر بدن، هیچ علامت و نشانه ای ندارند.
بررسی دلیل حادثه پلاسکو از دریچه‌ای دیگر
بررسی دلیل حادثه پلاسکو از دریچه‌ای دیگر - اگر زاویه نگاه خود را نسبت به فروریختن ساختمان پلاسکو تغییر دهیم می‌بینیم که این حادثه بیشتر از جنبه احساسی و عاطفی‌اش از دردی بزرگ در لایه‌های پنهان زندگی اجتماعی مردم ایران فریاد می‌زند.
فرود اضطراری پرواز تهران مشهد در مهرآباد/ موتور هواپیما از کار افتاد
فرود اضطراری پرواز تهران مشهد در مهرآباد/ موتور هواپیما از کار افتاد - هواپیمای مسافربری ایران ایرتور در حالی از تهران به مشهد پرواز کرده بود که اندکی پس از پرواز با نقص فنی همراه شد و یکی از دو موتور این هواپیما از کار افتاد.
عابدزاده به ماریتیموی پرتغال پیوست
عابدزاده به ماریتیموی پرتغال پیوست - فرزند دروازه بان افسانه‌ای فوتبال ایران همچنان با پیوستن به تیم ماریتیموی پرتغال گام بزرگی در رسیدن به رویاهایش برداشت؛ حضور در سطح اول فوتبال پرتغال می تواند سکوی پرتاب امیرعابدزاده شود.
تیم منتخب هفته هجدهم لیگ برتر
تیم منتخب هفته هجدهم لیگ برتر - کم گل‌ترین هفته لیگ برتر در فصل جاری کار را برای انتخاب بازیکنان دشوار می‌کند.
کمیته داوران مکالمه رادیویی را منتشر کند 
کمیته داوران مکالمه رادیویی را منتشر کند  - آیا احمد صالحی داور بازی پرسپولیس – گسترش فولاد دوبار به مسعود ابراهیم زاده کارت زرد نشان داده است و باید او را اخراج می کرده است؟
با حکم فیفا: استقلال از پنجره‌ی نقل و انتقالات محروم شد
با حکم فیفا: استقلال از پنجره‌ی نقل و انتقالات محروم شد - باشگاه استقلال به دلیل دیرکرد در پرداخت بازیکنان خارجی خود از سوی فیفا با جریمه ممنوعیت از فعالیت در بازار زمستانی رو به رو شد.
لیورپول و کلوپ: ژانویه عذاب آور
لیورپول و کلوپ: ژانویه عذاب آور - حمیدرضا صدر به نزول لیورپول در ژانویه پرداخته، به دلیل و چگونگی دور شدن تدریجی مردان کلوپ از کورس قهرمانی لیگ برتر در یک ماه تلخ...​​​​​​​
عصبانیت شدید منصوریان در رختکن مربیان
عصبانیت شدید منصوریان در رختکن مربیان - سرمربی استقلال روز سه شنبه در جریان تمرین دو چهره ی متفاوت داشت؛ عصبانی در رختکن مربیان و البته آرام در میانه میدان.
شکست نیماردر اقناع کوتینیو
شکست نیماردر اقناع کوتینیو - کوتینیو اخیرا از ادامه دوان حرفه ای خود در لیورپول ابراز رضایت کرده و این بدان معناست که بلوگرانا برای تقویت خط میانی خود باید به دنبال بازیکن دیگری باشد. بارسا در تابستان سال گذشته بازیکنانی مانند دنیس سوارز و آندره گومس را در خط میانی به خدمت گرفت.
اظهارنظر تکاندهنده عضو شورای شهر در مورد مدیریت شهری
اظهارنظر تکاندهنده عضو شورای شهر در مورد مدیریت شهری - هنرمند هستی و حتی نمی توانی در سناریوهایت دو تا شاخ بز را از هم جدا کنی! چرا در مورد مدیریت شهری نظر می دهی و دخالت می کنی؟
ستـاره‌های بی‌ادعا بهترین بازیکنان تیم منصوریان
ستـاره‌های بی‌ادعا بهترین بازیکنان تیم منصوریان - لیگ برتر - اولین سه‌گله استقلال در این دوره از لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان رقم خورد تا تیم منصوریان بار دیگر به لطف درخشش جوان‌هایش از زیر تیغ انتقادات رهایی پیدا کند. منصوریان با استفاده از 7 بازیکن زیر 25 سال توانست صنعت نفت آبادان را که هفته گذشته برابر تراکتورسازی به یک تساوی باارزش دست پیدا کرد را شکست دهد.
قرارداد پنهانی هافبک استقلال با پرسپولیس!
قرارداد پنهانی هافبک استقلال با پرسپولیس! - لیگ برتر - نشست صبح دیروز هیأت‌مدیره استقلال با یک اتفاق جالب توأم شد. حاضران در این نشست وقتی بحث را به نقل و انتقالات زمستانی کشاندند تا تکلیف بازیکنان مازاد باقی ‌مانده در این تیم را روشن کنند زمانی که نام فرشید باقری مطرح شد با این واقعیت روبه‌رو شدند که بازیکن مازادشان با رقیب سنتی به صورت پنهانی قرارداد داخلی بسته تا بعد از فسخ قرارداد با استقلال راه پرسپولیس را در پیش بگیرد.
فرود اضطراری هواپیمای ایران ایرتور با از کار افتادن یکی از دو موتور
فرود اضطراری هواپیمای ایران ایرتور با از کار افتادن یکی از دو موتور - هواپیمای مسافربری ایران ایرتور در حالی از تهران به مشهد پرواز کرده بود که اندکی پس از پرواز با نقص فنی همراه شد و یکی از دو موتور این هواپیما از کار افتاد.
دستور ترامپ برای ادامه ساخت دو خط لوله نفتی بحث برانگیز
دستور ترامپ برای ادامه ساخت دو خط لوله نفتی بحث برانگیز - دولت جدید آمریکا وعده داده که مفاد قراردادهای مربوطه مورد بازنگری قرار گیرد.
خوشحالی ویژه عربستان سعودی
خوشحالی ویژه عربستان سعودی - «از نگاه کشورهای عربی حوزه خلیج [فارس] به دست گرفتن قدرت توسط ترامپ در کاخ سفید به معنای مقابله واشنگتن با افزایش حمایت ایران از متحدان شبه نظامی خود در سوریه، عراق، یمن و لبنان است...»
واکنش ایران به سخنان وزیر خارجه عربستان
واکنش ایران به سخنان وزیر خارجه عربستان - دیپلماسی - سخنگوی وزارت خارجه کشورمان به سخنان اخیر عادل الجبیر واکنش نشان داد.
واکنش منصوریان به محروم شدن استقلال از جذب بازیکن توسط فیفا+فیلم
واکنش منصوریان به محروم شدن استقلال از جذب بازیکن توسط فیفا+فیلم - سرمربی تیم فوتبال استقلال نسبت به محروم شدن این تیم از جذب بازیکن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی واکنش نشان داد.
چراعلیفرمتهم به پرسپولیسی‌بودن شد؟
چراعلیفرمتهم به پرسپولیسی‌بودن شد؟ - گزارش‌های علیرضا علیفر در بازی‌هایی که یک طرف آن استقلال یا پرسپولیس است، معمولا حاشیه‌هایی به دنبال دارد.
یک کامیون سوسیس وچوب شور،جایزبرد لایپزیک
یک کامیون سوسیس وچوب شور،جایزبرد لایپزیک - بجز اینگولشتات، بایرن مونیخ قول داده که همین جایزه را به هر تیمی که لایپزیک را شکست دهد بدهد.
6 شرکت خودرویی در جمع 100 شرکت برتر ایران
6 شرکت خودرویی در جمع 100 شرکت برتر ایران - نام 100 شرکت برتر اقتصاد ایران روز گذشته منتشر شد که در بین نام این 100 شرکت، تنها نام 6 شرکت خودرویی به چشم می‌آید.
جایزه ارزشمندترین فوتبالیست جهان در دستان رونالدو + تصاویر
جایزه ارزشمندترین فوتبالیست جهان در دستان رونالدو + تصاویر - کریس رونالدو جایزه جدید دیگری هم دریافت کرد و به عنوان ارزشمندترین فوتبالیست جهان معرفی شد.
دو پنالتی برای پرسپولیس گرفته نشد
دو پنالتی برای پرسپولیس گرفته نشد - دپارتمان داوری درخصوص بازیهای هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال اطلاعیه‌ای را صادر و اعلام کرد دو پنالتی به سود پرسپولیس گرفته نشده و سیدجلال حسینی هم باید از زمین اخراج می شده است.
اعلام کاندیداتوری محمد غرضی برای انتخابات 96
اعلام کاندیداتوری محمد غرضی برای انتخابات 96 - سید محمد غرضی برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 اعلام کاندیداتوری کرد.
هوری غایب تمرینات صنعت نفت آبادان/ زردپوشان اصفهانی به دنبال دروازه‌بان جدید
هوری غایب تمرینات صنعت نفت آبادان/ زردپوشان اصفهانی به دنبال دروازه‌بان جدید - کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که در دیدار مقابل استقلال از سوی هواداران مورد اعتراض قرار گرفت در تمرینات این تیم غایب است.
طعنه منصوریان به افشارزاده و حاجی استقلالی!
طعنه منصوریان به افشارزاده و حاجی استقلالی! - علیرضا منصوریان به بهانه مشکلات پیش آمده برای تیمش از مدیران پیشین تیم انتقاد کرد.
تعدیل مثبت 67 درصدی یک شرکت معدنی
تعدیل مثبت 67 درصدی یک شرکت معدنی - یک شرکت معدنی در پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 دوره 9 ماهه سود هر سهم خود را با تعدیل مثبت 67 درصدی اعلام کرد.
تیمسار قره‌باغی؛ از ژاندارمری تا عضویت در شورای سلطنتی
تیمسار قره‌باغی؛ از ژاندارمری تا عضویت در شورای سلطنتی - ورود تیمسار قره باغی به دانشکده افسری در مهر ماه 1315، مصادف با دوران ولیعهدی محمدرضا پهلوی بود.
حقوق بیکاری برای بیمه نشدگان ساختمان پلاسکو
حقوق بیکاری برای بیمه نشدگان ساختمان پلاسکو - رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان تصریح کرد: البته اگر این افراد قبل از 4 ماه در کار دیگری مشغول شوند، بیمه بیکاری آنها قطع می‌شود. 
چرا منشا را مقابل تراکتور بازی ندادی؟!
چرا منشا را مقابل تراکتور بازی ندادی؟! - لیگ برتر - فضای مجازی در کشورمان همان‌قدر که می‌تواند به زندگی ماشینی ما سرعت بخشیده و امور را راحت کند، پتانسیل آن را دارد که مسموم باشد و شرایط را برای چهره‌ها سخت کند. یکی از این چهره‌ها، مجید جلالی است؛ مربی باتجربه‌ای که در فوتبال ما، سال‌‌هاست تیمداری می‌کند.
تأسیس اولین مرکز فرماندهی ناتو در خلیج فارس
تأسیس اولین مرکز فرماندهی ناتو در خلیج فارس - سازمان کشورهای عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) روز سه‌شنبه (امروز) مرکز فرماندهی خود در کویت را تأسیس کرد.
انتقاد منصوریان از مدیران قبلی استقلال
انتقاد منصوریان از مدیران قبلی استقلال - سرمربی تیم استقلال گفت:مدیران ۴ سال اخیر استقلال یک بار آستین بالا نزدند که قرارداد محکم حقوقی با بازیکنان امضا کنند.
در انتخابات آمریکا تقلب شده است
در انتخابات آمریکا تقلب شده است - دونالد ترامپ شب گذشته و در دیدار با جمعی از رهبران کنگره آمریکا، بار دیگر ادعای خود مبنی بر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تکرار کرد.
تقویت دلار در مقابل ین و یورو
تقویت دلار در مقابل ین و یورو - در روز سه شنبه، دلار ایالات متحده آمریکا در برابر ین، یورو و پوند تقویت شد. پس از چند روز ضرر و زیان دلار که در پی مراسم تحلیف ترامپ و مبهم بودن سیاست های اقتصادی اش، به وجود آمده بود، و همچنین علیرغم وعده های مجدد او برای حمایت از تولید داخلی، دلارر توانست در مقابل ین و یورو عملکرد بهتری در بازار داشته باشد.
«فروشنده» نامزد اسکار شد / اصغر فرهادی: کاش این خبر را در روزهای بهتری می‌شنیدم
«فروشنده» نامزد اسکار شد / اصغر فرهادی: کاش این خبر را در روزهای بهتری می‌شنیدم - فیلم «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی کاندیدای بهترین فیلم خارجی زبان اسکار شد.
تجلیل از نویسنده کتاب خاطرات رهبر انقلاب
تجلیل از نویسنده کتاب خاطرات رهبر انقلاب - در دومین برنامه اوج هنر که به پاسداشت هنرمندان انقلاب اسلامی اختصاص دارد، از یک عمر تلاش هدایت‌الله بهبودی در ادبیات انقلاب و دفاع مقدس تجلیل شد.
هفته یازدهم لیگ برترهندبال
هفته یازدهم لیگ برترهندبال - هفته یازدهم که گرامیداشت شهدای آتش‌نشان و یادبود جان باختگان حادثه ساختمان پلاسکو نامگذاری شده بود با یک دقیقه سکوت در تمامی شهرها آغاز شد.
انتظاربزرگ هواداران المپیاکوس ازانصاری‌فرد+عکس
انتظاربزرگ هواداران المپیاکوس ازانصاری‌فرد+عکس - مسئله مورد علاقه تیم المپیاکوس در این دیدار حضور کریم انصاری‌فرد با پیراهن این تیم در میدان است. مهاجم ایرانی این‌ بار در فهرست تیم المپیاکوس قرار گرفت و زمانی کوتاهی به عنوان یک بازیکن تعویضی با توجه به حضور کاردوزو در خط حمله خواهد داشت.
شماره ۶: سهم گروه های مختلف هزینه های خانوار در نرخ تورم
شماره ۶: سهم گروه های مختلف هزینه های خانوار در نرخ تورم - در این بستۀ صوتی به موضوع 'سهم گروه های مختلف هزینه های خانوار در نرخ تورم' پرداخته ایم.
ماموریت ویژه ۳دستگاه برای اشتغال‌ جوانان
ماموریت ویژه ۳دستگاه برای اشتغال‌ جوانان - شورای عالی اشتغال به ریاست رییس جمهور آخرین وضعیت بازار کار را مورد بررسی قرار داد و در آن لزوم استفاده از همه ظرفیت ها برای تسریع در روند اشتغال‌آفرینی مورد…
هاشمی گفت: با دست پر از عربستان بازگشتم ولی احمدی‌نژاد همه این توافقات را بایگانی کرد/ گفتم خاطراتتان در مورد استخر و جکوزی را ننویسید، تخریب می کنند، گفت: چه اشکالی دارد؟/ گفتم خیلی بد شد شما را رد صلاحیت کردند؛ لبخند‌زنان گفت:‌ اتفاقاً خیلی هم خوب شد/ گف
هاشمی گفت: با دست پر از عربستان بازگشتم ولی احمدی‌نژاد همه این توافقات را بایگانی کرد/ گفتم خاطراتتان در مورد استخر و جکوزی را ننویسید، تخریب می کنند، گفت: چه اشکالی دارد؟/ گفتم خیلی بد شد شما را رد صلاحیت کردند؛ لبخند‌زنان گفت:‌ اتفاقاً خیلی هم خوب شد/ گف - حیات ایشان بعد از مرگ‌شان دیدنی‌تر وخواندنی‌تر است/ هاشمی آماده رفتن بودند/ در سن هشتاد و دو سالگی در کیش حداقل یکی دو بار در دریا شنا کرده‌اند که خوشبختانه اجازه فیلمبرداری داده‌اند/ هر روز صبح که به مجمع می‌آمدند می‌ دیدم که سی و هشت پله را آهسته می‌دویدند تا به اتاق‌شان برسند/ احمدی نژاد به تشریفات نهاد ریاست‌جمهوری دستور داده بود که شخصیت‌های سیاسی خارجی که به تهران می‌آیند و تقاضای ملاقات با آقای…
حمایت مارادونا از توپ طلای کریس رونالدو
حمایت مارادونا از توپ طلای کریس رونالدو - به اعتقاد من رونالدو شایسته کسب این عنوان بود البته اگر مسی و نیمار هم در مراسم حضور داشتند بهتر می شد
ماجرای خشم و لگدمنصوریان به میز رختکن
ماجرای خشم و لگدمنصوریان به میز رختکن - منصوریان با عصبانیت هر چه تمام تر لباس های خود را عوض کرد و لگد محکمی به میز اتاق مربیان زد. آنهایی که اطراف رختکن مربیان استقلال در کمپ حجازی بودند، صدای فریادهای پیاپی او را می شنیدند که بابت حکم فیفا بسیار عصبانی بود
توانمندسازی اقتصادی به کهگیلویه و بویراحمد رسید
توانمندسازی اقتصادی به کهگیلویه و بویراحمد رسید - محمد مخبر عصر امروز در جلسه شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد با اشاره به ظرفیت‌هایی که در کشور برای اشتغال و تولید وجود دارد اظهار کرد: برای 31 استان کشور خصوصاً مناطق محروم این طرح‌ها و برنامه‌ها اجرایی می‌شود
تصویری از جدیدترین جایزه مهم CR7
تصویری از جدیدترین جایزه مهم CR7 - فوتبال جهان - کریس رونالدو جدیدترین جایزه مهم خود برای سال 2016 را دریافت کرد.
دبیر جشنواره فیلم فجر: هیات انتخاب مستقل عمل کرده است/ تصمیم‎گیری درباره «کاناپه» از اختیار جشنواره خارج بود/ محافظه کار نشده‎ایم
دبیر جشنواره فیلم فجر: هیات انتخاب مستقل عمل کرده است/ تصمیم‎گیری درباره «کاناپه» از اختیار جشنواره خارج بود/ محافظه کار نشده‎ایم - محمد حیدری، دبیر جشنواره فیلم فجر در نشست خبری خود به بیان جزییاتی درباره دوره سی و پنجم این رویداد پرداخت.
یک بازیگر همچنان در کما است+عکس
یک بازیگر همچنان در کما است+عکس - کاظم افرندنیا دیگر با صدای بلند نمی‌تواند حرف بزند، چشمانش بسته است. آرام نفس می‌کشد اما هنوز هم در اوج بی‌صدایی‌ ابهت و قامتش را حفظ کرده است، روی تخت بیمارستان خوابیده و بی شک هنوز هم عاشقانه کارش را دوست دارد، این را خودش پیش از این گفته بود.
دیوان عالی انگلیس درباره روند بریگزیت علیه دولت رای داد
دیوان عالی انگلیس درباره روند بریگزیت علیه دولت رای داد - دیوان عالی انگلیس درباره روند خروج این کشور از اتحادیه اروپا علیه دولت رای داد و اعلام کرد که دولت نمی‌تواند بدون بحث در پارلمان درباره روند خروج از اتحادیه اروپا را آغاز کند.
عربستان: نسبت به دولت ترامپ و انتخاب اعضای آن خوشبین هستیم
عربستان: نسبت به دولت ترامپ و انتخاب اعضای آن خوشبین هستیم - وزرای خارجه عربستان و فرانسه امروز ضمن دیدار با یکدیگر در ریاض درباره مسایل مورد اهتمام دو طرف گفت‌وگو و پس از آن نشست خبری برگزار کردند.
مقایسه برجام با پیمان تی.پی.پی/ نصری: برجام می‌تواند محور وحدت علیه ترامپ شود
مقایسه برجام با پیمان تی.پی.پی/ نصری: برجام می‌تواند محور وحدت علیه ترامپ شود - دیپلماسی - یک کارشناس بین الملل معتقد است که برجام هم مانند تی.پی.پی، این ظرفیت این را دارد که به «محور وحدتِ» کشورها علیه دولت ترامپ تبدیل شود.
سفر خارجی بدون نیاز به پاسپورت!/خلاص شدن از صف‌های طولانی
سفر خارجی بدون نیاز به پاسپورت!/خلاص شدن از صف‌های طولانی - فناوری - دولت استرالیا برای اولین بار در جهان امکان سفر خارجی بدون نیاز به صف‌های طولانی کنترل پاسپورت را با فناوری‌های جدید فراهم کرده است. با این فناوری دیگر حتی نیاز به صحبت کردن مسافر با کسی هم وجود ندارد.
توضیحات دادستان درباره وظیفه‌شهرداری در پلاسکو، بازداشت یک بدهکار کلان‌بانکی و پایان بررسی املاک نجومی
توضیحات دادستان درباره وظیفه‌شهرداری در پلاسکو، بازداشت یک بدهکار کلان‌بانکی و پایان بررسی املاک نجومی - قضایی - بیست و ششمین نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع زندان و زندانیان، روز دوشنبه چهارم بهمن ماه سال جاری با حضور معاونان دادستان، سرپرستان نواحی دادسرای تهران، مدیر کل زندان های استان تهران، سرپرستان دوایر نظارت زندان ها و قضات دوایر نظارت بر زندان ها و دادیاران شعب ویژه زندانیان، به ریاست عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران برگزار گردید.