سه شنبه, ۶ آبان, ۱۳۹۹ / 27 October, 2020
افزایش اعتماد به نفس
چگونه در ایام کرونا اعتماد به نفس کودکان را افزایش دهیم؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / روانشناسی / گوهر یسنا انزانی / اعتماد به نفس / کودکان / کرونا / آموزش مجازی / شبکه‌های اجتماعی
چگونه در ایام کرونا اعتماد به نفس کودکان را افزایش دهیم؟
یک روانشناس با تاکید بر اینکه در ایام فراگیری ویروس کرونا به سبب تقویت آموزش‌های مجازی کودکان، دور بودن از محیط هم‌سالان و کاهش‌ ارتباطات اجتماعی آن‌ها، امکان کاهش مهارت‌های ارتباطی و کاهش اعتماد به نفس در کودکان وجود دارد، به تبیین راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس آن‌ها پرداخت.
راهکار‌های ایجاد انگیزه برای درس خواندن
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / انگیزه / انگیزه دانشجویان / مطالعه / افزایش تمرکز / سبک زندگی / پارسی خبر
راهکار‌های ایجاد انگیزه برای درس خواندن
 ارائه تدریس خوب استادان و نحوه فعالیت‌های کلاسی دانشجویان باید به گونه‌ای طراحی شوند که دانشجویان مشتاق به شرکت در جلسات بعدی کلاس ها باشند. انجام فعالیت‌های گروهی کمک زیادی به تعامل افراد با یکدیگر و افزایش انگیزه برای یادگیری به دانشجویان خواهد کرد. همچنین وجود اعتماد به نفس در دانشجو باعث ایجاد انگیزه و به دست آوردن موفقیت‌های تحصیلی زیادی می شود.  یکی از ویژگی های افراد موفق داشتن اراده و انگیزه قوی است که قدرت اراده و انضباط باعث تحول زندگی افراد و تقویت قدرت درونی برای کسب موفقیت و رسیدن به اهداف خواهد شد. همچنین یکی از راه های تعیین هدف برای انجام هر کاری، داشتن اراده قوی است براین اساس هدف باید واضح، روشن، قابل اجرا و مطابق با توانایی افراد باشد تا نتیجه مطلوبی دهد. چند توصیه کاربردی …
۳۰ علامت هشدار دهنده‌ای که افراد بالای ۴۰ سال باید جدی بگیرند
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / اخبار سلامت / بیماری
۳۰ علامت هشدار دهنده‌ای که افراد بالای ۴۰ سال باید جدی بگیرند
پیری فواید بسیاری دارد که معمولاً شامل افزایش اعتماد به نفس و راحت‌تر شدن با آنچه که هستید و آنچه می‌خواهید می‌باشد می‌شود. با این حال، نکته منفی پیر شدن این است که هرچه پیرتر می‌شوید، عملکرد بدن کمتر می‌شود و بسیاری از مشکلات می‌توانند ظاهر شوند.
۴۰ ساله ها این علائم را جدی بگیرند
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / اعتماد به نفس / خواب / زنان / فشار خون بالا / مشکلات
۴۰ ساله ها این علائم را جدی بگیرند
اقتصادنیوز: پیری فواید بسیاری دارد که معمولاً شامل افزایش اعتماد به نفس و راحت تر شدن با آنچه که هستید و آنچه می خواهید می باشد می شود. با این حال، نکته منفی پیر شدن این است که هرچه پیرتر می شوید، عملکرد بدن کمتر می شود و بسیاری از مشکلات می توانند ظاهر شوند.
اعتماد به نفس پایین کودکان را چگونه درمان کنیم؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۶
اعتماد به نفس پایین کودکان را چگونه درمان کنیم؟
یک روان شناسی عمومی درباره افزایش اعتماد به نفس کودکان و روش‌های درمان توضیحاتی داد.
میرحسینی: مینی‌گلف می‌تواند حلقه مفقوده اتصال نسل‌ها باشد
۱۳۹۹/۰۵/۱۶ / گلف
میرحسینی: مینی‌گلف می‌تواند حلقه مفقوده اتصال نسل‌ها باشد
مسئول استعدادیابی هیئت گلف استان تهران گفت: با توجه به تحقیقات انجام شده مینی‌گلف تاثیر بسیار شایانی در افزایش اعتماد به نفس، خونسردی و تمرکز دارد.
یادگیری زبان در افزایش اعتماد به نفس
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / اعتماد به نفس / زیبایی / سبک زندگی / صرفه جویی / مشکلات
یادگیری زبان در افزایش اعتماد به نفس
مهارت های مختلفی وجود دارند که هر فرد برای آن که بتواند زندگی موفقی داشته باشد، باید به این مهارت ها تسلط کافی پیدا کرده و به خوبی از آن ها استفاده کند. یکی از مهارت های بسیار مهم که برای هر فرد لازم و ضروری است تا در طول زندگی آن را فرا گیرد، داشتن اعتماد به نفس و افزایش آن است.
مدرسه کسب و کار و رویداد کارآفرینی شریف برگزار می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۲۸ / دانشگاه صنعتی شریف / کارآفرینی / بهبود فضای کسب و کار
مدرسه کسب و کار و رویداد کارآفرینی شریف برگزار می‌شود
تهران-ایرنا- ششمین دوره «مدرسه تابستانی کسب و کار شریف» به‌منظور آموزش مهارت‌های کارآفرینی، ایجاد خلاقیت و افزایش اعتماد به نفس برای شروع یک کسب و کار خلاقانه مرداد ۹۹ برگزار می‌شود.
آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره مجازی «مدرسه تابستانی کسب و کار شریف»
۱۳۹۹/۰۴/۲۸ / کسب و کار / مدرسه تابستانه / مجازی / همه_باهم_علیه_کرونا / دانشگاه شریف
آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره مجازی «مدرسه تابستانی کسب و کار شریف»
ششمین دوره «مدرسه تابستانی کسب و کار شریف» به‌منظور آموزش مهارت‌های کارآفرینی، ایجاد خلاقیت و افزایش اعتماد به نفس برای شروع یک کسب و کار خلاقانه تابستان امسال برگزار می‌شود.
مدیریت زبان بدن برای بهبود فن بیان هنگام سخنرانی
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / موفق شو / افزایش اعتماد به نفس / زبان بدن
مدیریت زبان بدن برای بهبود فن بیان هنگام سخنرانی
زبان بدن یکی از موضوعات کلیدی است که شما باید در هنگام داشتن یک سخنرانی عمومی به آن توجه داشته باشید.
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
افزایش اعتماد به نفس : 5 توصیه دکتر روانشناس
هر فردی گاهی در مورد توانمندی‌هایش دچار تردید می‌شود. اعتماد به نفس همان حس اعتماد به توانمندی‌ها و صلاحیت‌های فردی است. اعتماد به نفس برای سلامت و بهزیستی شما اهمیت دارد. افزایش اعتماد به نفس به موفقیت فردی و شغلی شما کمک خواهد کرد.
مشهورترین کچل های فوتبال جهان
۱۳۹۹/۰۳/۱۶
مشهورترین کچل های فوتبال جهان
داشتن موی زیبا و خوش حالت، یکی از عوامل اصلی زیبایی چهره، جذابیت و افزایش اعتماد به نفس افراد است.
اگر ۷ روز رابطه جنسی نداشته باشید چه می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۲/۱۴ / پارسی خبر / رابطه جنسی / زناشویی
اگر ۷ روز رابطه جنسی نداشته باشید چه می‌شود؟
برقراری رابطه جنسی و زناشویی فواید بسیاری دارد، فوایدی که تاثیر آن روی سلامت جسمی و روحی زوجین دیده می‌شود.همانطور که یک ورزشکار بعد از ترک ورزش دچار مشکل می‌شود و بدنش توانایی‌های سابق را ندارد یک زن و مرد متاهل هم که رابطه زناشویی داشته اند با ترک آن به مدت تقریبا طولانی دچار عوارضی خواهند شد.عوارض ترک رابطه جنسی و زناشویی برای بدن به گزارش healinglifeisnatural پزشکان معتقدند که توقف رابطه زناشویی مضراتی جدی برای بدن به همراه دارند که در این بخش از نمناک به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.۱- افزایش استرس با کاهش رابطه جنسی:داشتن رابطه عشقی با شریک زندگی یکی از بهترین شیوه‌های رهایی از استرس است. در شرایط پر اضطراب زندگی‌های امروزی داشتن رابطه زناشویی به صورت منظم توصیه می‌شود. رابطه جنسی با ایجاد …
«کاشت ناخن» و «اصلاح سر» را در منزل انجام دهید.
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / پارسی خبر / کاشت ناخن / اصلاح سر / خدمات از ما
«کاشت ناخن» و «اصلاح سر» را در منزل انجام دهید.
احساس زیبایی و آراستگی، افزایش اعتماد به نفس برای حضور در جامعه را برای ما به همراه دارد. زیبایی ناخن‌ها و کاشت ناخن، موجب زیبایی و افزایش اعتماد به نفس در خانم‌ها می‌شود؛ به طوری که هر ماه آن‌ها را به رفتن به آرایشگاه برای ترمیم و کاشت ناخن مشتاق می‌کند. همچنین این نیاز مشترک برای آقایان هم وجود دارد. اصلاح سر و مرتب بودن موها، نتایج یکسانی را برای آن‌ها به همراه دارد.
نکاتی که در خرید عطر زنانه و مردانه ایده‌آل به شما کمک می‌کنند
۱۳۹۹/۰۱/۲۷
نکاتی که در خرید عطر زنانه و مردانه ایده‌آل به شما کمک می‌کنند
تقریبا هیچ مرد و زنی را نمی‌توان پیدا کرد که خوشبو بودن را دوست نداشته باشد! بوی خوب نه تنها احساس خودتان را بهبود می‌دهد بلکه با افزایش اعتماد به نفس تاثیر زیادی در روابط اجتماعی شما خواهد گذاشت.
۱۳۹۹/۰۱/۲۰ / نوزاد و مادر
چرا کودکان در آغوش مادر آرام می‌گیرند؟
آسیه حسینی روانشناس و مشاور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره بغل کردن کودکان توسط مادر اظهار کرد: این کار نه تنها باعث صبور شدن و افزایش اعتماد به نفس کودکان می‌شود، بلکه سیستم ایمنی را تقویت می‌کند.
میزبانی رابینسون خرگوشه از کودکان ایرانی با تاکید بر اصل همکاری
۱۳۹۹/۰۱/۱۹ / ویروس کرونا / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران / تئاتر کودک و نوجوان / نمایش / سهم اهالی فرهنگ در مهار کرونا
میزبانی رابینسون خرگوشه از کودکان ایرانی با تاکید بر اصل همکاری
تهران- ایرنا- دومین شب پخش آن‌لاین تئاتر از تلویزیون تعاملی در شب‌های کرونایی به میزبانی نمایش «رابینسون خرگوشه» از کودکان ایران‌زمین با تاکید بر افزایش اعتماد به نفس و اهمیت اصل همکاری برای رسیدن به اهداف بزرگ، اختصاص داشت.
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / استانی-اجتماعی / آسیب‌های اجتماعی / کودک‌آزاری
آگاهی از نحوه رفتار با کودکان موجب افزایش اعتماد به نفس آنان می‌شود
یک مددکار اجتماعی گفت: زمانی که بدانیم چطور با کودک رفتار کنیم، می‌توانیم دلبستگی ایمن را در کودک تقویت کرده و با جلب اعتماد کودک به خود مشکلات او را کم و اعتماد به نفس او را افزایش دهیم.
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / ورزش / تاثیر ورزش در سلامت روان / سلامت روانی / سلامت روان / روانشناسی
«ورزش» کدام دسته از بیماری‌های خلقی را درمان می‌کند؟
رئیس انجمن روانشناسی تربیتی ایران با بیان اینکه ورزش سبب کاهش اضطراب، افسردگی، استرس، ترس و وحشت‌زدگی و افزایش اعتماد به نفس و خودباوری ­می‌شود، می‌گوید: پژوهش‌های انجام شده در حوزه سلامت روان حاکی از آن است که ورزش در درمان اضطراب و افسردگی و بیماری‌­های خلقی خفیف تا متوسط اثربخشی بیشتری نسبت سایر اختلالات دارد. 
۱۳۹۸/۱۱/۱۰ / تلویزیون / امیرحسین آرمان / تبلیغات تلویزیونی
تبلیغ تلویزیون؛ مثل امیرحسین آرمان شیک‌پوش شوید
این روزها شاهد حضور امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون در تبلیغات یک برند پوشاک در شبکه‌­های مختلف سیما هستیم. تبلیغی که در آن، راز شیک‌­پوشی، جذابیت، افزایش اعتماد به نفس و جلب توجه دیگران در پوشیدن یک نوع برند خاص معرفی می‌­شود. اگر تا چندی پیش این نوع تبلیغات بیشتر در بیلبوردهای تبلیغاتی سطح خیابان­‌ها و اتوبان­‌ها و یا جلد مجلات به چشم می­‌خورد، امروزه تلویزیون نیز در معرفی برخی کالاها از این شیوه استفاده می­‌کند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
فواید داشتن رابطه زناشویی با کیفیت
افرادی که رابطه جنسی دارند حس خوبی در مورد خویش دارند. مطالعه ای که در ارشیو رفتار های جنسی منتشر گردید نشان داد بشر به دلایل زیادی بهتر است رابطه جنسی داشته باشد و معلوم گردید یکی از شایع ترین عوامل تحریک کننده افزایش اعتماد به نفس، داشتن رابطه جنسی است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۲
بانوان شاغل منطقه 8 عملیات انتقال گاز با توانمندی فردی و اجتماعی آشنا شدند
تبریز – لیلا پاشائی: بمنظور ارتقاء دانش و معلومات موارد مربوط به توانمندسازی فردی و اجتماعی، یک دوره آموزشی با حضور بانوان شاغل منطقه 8 عملیات انتقال گاز در تبریز برگزار شد.در این دوره آموزشی، پیمان رنجبر، مدرس این دوره، اطلاعات مبسوطی دررابطه با راه های توسعه سلامت و بهداشت روانی بانوان و همچنین گام های مهم توانمند سازی و ... را مطرح و در جمع فراگیران مورد بحث و تبادل نظرقرار داد.رنجبر گفت: توانمند سازی فردی شامل افزایش اعتماد به نفس و توانایی تعیین اهداف واقع بینانه و تحقق بخشیدن به توانایی های بالقوه تان است، هر شخصی دارای نقاط قوت و ضعف و همچنین طیف وسیعی از مهارتهایی است که هر روزه در موقعیت های مختلف از آنها استفاده می کند، اما اغلب بسیاری از مردم نسبت به توانایی های واقعی خود …
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / تیم ملی فوتبال ایران / تیم ملی فوتبال عراق / حمید درخشان
درخشان: انگیزه پایین، باعث شکست ما شد/ شجاعی باید تعویض می‌شد
پیشکسوت فوتبال ایران کسب ۱۲ امتیاز باقی مانده و صعود به جام جهانی را نیازمند افزایش اعتماد به نفس و انگیزه بازیکنان ایران دانست.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱
پیولی: میلان باید به توانایی‌اش برای بازگشت به لیگ قهرمانان ایمان داشته باشد
سرمربی جدید تیم فوتبال میلان می‌گوید که در تیمش پتانسیل کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را می‌بیند و با افزایش اعتماد به نفس بازیکنانش این هدف محقق خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱
افزایش عزت نفس در بیماران افسرده با استفاده از درمان نوروفیدبک
براساس شواهد جدید پزشکی، افرادی که سابقه افسردگی حاد دارند، هنگام یادآوری احساس گناه، ارتباط کمتری بین دو ناحیه خاص از مغزشان مشاهده می‌شود. اکنون، تحقیقات جدید حاکی از تقویت این ارتباط مغزی و افزایش اعتماد به نفس در این بیماران به کمک نوع جدیدی از آزمایش نوروفیدبک است.
۱۳۹۸/۰۶/۱۳ / سمعک / کم شنوایی / خرید سمعک
کم شنوایی چیست؟
این وسیله کوچک ولی بسیار کارآمد باعث افزایش اعتماد به نفس و همچنین بهبود روابط اجتماعی در فرد کم شنوا یا ناشنوا میشود. سمعک ها براساس شکل ظاهری و تکنولوژی دارای انواع مختلفی هستند که هر شخص زیر نظر پزشک خود و درصد شنوایی باید سمعک مناسب خود را پیدا کرده و از آن استفاده کند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۹ / وزارت آموزش و پرورش / اسکندر مؤمنی
آهنگ رشد مواد مخدر در دانش‌آموزان کنترل شده است
تهران-ایرنا- دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر ضرورت افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان برای مقابله با اعتیاد، گفت: ۲.۱ درصد دانش‌آموزان مواد مخدر مصرف می‌کنند که البته این روند متوقف و آهنگ رشد آن کنترل شده است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۶
"احیای علمی طب سنتی" افزایش اعتماد به نفس ملی را به‌دنبال دارد
مدیر‌کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت گفت: احیای طب سنتی گامی اساسی در دست‌یابی به دانش مستحکم و تأمین حداکثری سلامت برای آحاد مردم و بهره‌گیری‌های رو به افزایش و پرثمر از اعتماد به نفس ملی برخاسته از این حرکت خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
ورزش قبل از افطار سبب تحلیل عضلات و افت قند می‌شود
عضو انجمن پزشکان ورزشی ایران گفت: یکی از مهم‌ترین فواید ورزش در ماه مبارک رمضان افزایش اعتماد به نفس، صبر و تحمل در برابر سختی‌ها و مشکلات است که گرفتن روزه این امر را تقویت می‌کند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۵
بیمه محصولات کشاورزی و ضرورت مدیریت خطر پذیری
مشهد- ایرنا- بیمه محصولات کشاورزی به واسطه تاثیر آن در تقویت اقتصاد ملی، افزایش انگیزه دهقانان، کاهش خطرپذیری(ریسک) شغل کشاورزی، تضمین سرمایه کشاورزان و افزایش اعتماد به نفس و دلگرمی کشاورزان در زمان بروز حوادث غیرمترقبه و از بین رفتن محصولشان اهمیت و تاثیر به سزایی دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
شستن دندان ها با عسل و نمک معجزه می کند
اقتصادنیوز: مجتبی طاهری درباره روش های حفظ سلامت دندان‌ها بر اساس آموزه‌های طب سنتی گفت: نقش دندان‌ها در زیبایی چهره و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس و ارتباط موثر کلامی و اجتماعی با دیگران غیرقابل انکار است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •