دوشنبه, ۲۳ تیر, ۱۳۹۹ / 13 July, 2020
صنعت چرم سازی
۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / صنعت چرم سازی
سهم ۲۵ درصدی صنعت چرم از صادرات غیر نفتی ایران
مجری برگزاری ششمین نمایشگاه چرم، کیف، کفش و صنایع وابسته اعلام کرد که این حوزه سهم ۲۵ درصدی در صادرات غیر نفتی ایران دارد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۰ / چرم / اشتغال / صنعت چرم سازی / سرمایه‌گذاری
واحدهای راکد چرمسازی همدان راه‌اندازی شود
معاون امور اقتصادی استاندار همدان با اشاره به وجود واحدهای تولیدی چرم راکد در استان گفت: صنف کیف و کفش و سرمایه گذاران کمک کنند تا این واحدها برای رونق صنعت کیف و کفش استان فعال شوند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۲ / چرم / دام / دامپزشکی / صنعت چرم سازی
مذاکره برای واردات پوست از کشورهای همسایه
نایب رئیس انجمن صنایع چرم ایران از سه برابر شدن قیمت مواد اولیه صنعت چرم خبر داد و گفت که این انجمن در حال رایزنی با سازمان‌های مربوطه برای واردات پوست از کشورهای همسایه است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷
برندسازی در سوغات/ لزوم توجه به چرم حلال
رئیس پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی مشهد گفت: به طور خلاصه اگر ما بتوانیم برند سازی را در سوغات در نظر بگیریم می‌توانیم در دو سیکل مجزا آن را تعریف کنیم. بحث برندسازی را ما از یک مطالعه پایه نسبت به شناخت وضع موجود و ترجیحات گردشگر، همچنین مطلوبیتی که نسبت به انواع و اقسام کالاها کسب می‌کنند که در طول زمان عموما تغییر پیدا می‌کند، برداشت کردیم؛ چیزی که در حال حاضر کمتر در صنعت گردشگری به آن توجه می‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷
کمبود ماده اولیه؛ مشکل کارخانه های چرم سازی
تهران- ایرنا- انجمن صنایع چرم ایران هشدار داد: صنعت قدیمی چرم سازی این روزها به دلیل کمبود مواد اولیه با مشکلات متعددی روبروست و بیم آن می‌رود که واحد های وابسته به تعطیلی کشانده شوند.
 •  •  •  •  •  •