شنبه, ۸ آذر, ۱۳۹۹ / 28 November, 2020
قیمت جهانی اونس
چشم انداز قیمت بیت کوین و طلا/ زلزله در بازار ارز دیجتالی
۱۳۹۹/۰۸/۰۲ / قیمت اونس جهانی / بیت کوین / بدهی آمریکا / قیمت جهانی اونس / سقوط قیمت طلا / کاهش قیمت اونس طلا / صعود قیمت بیت کوین / نموردار اونس طلا / نمودار بیت کوین
چشم انداز قیمت بیت کوین و طلا/ زلزله در بازار ارز دیجتالی
در پایان بازار‌های جهانی روز پنج‌شنبه، قیمت اونس طلا ۱ درصد سقوط کرد وحتی به کانال ۱۸۰۰ هم رسید. قیمت بیت کوین اما روند صعودی روز گذشته را ادامه داد و ۲.۲۵ درصد افزایش داشت. اما چشم‌انداز پول عصر باستان و عصر دیجیتال چگونه است؟
کاهش  قیمت جهانی اونس طلا
۱۳۹۹/۰۷/۲۵
کاهش قیمت جهانی اونس طلا
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۸ درصد کاهش به ۱۹۰۷ دلار و ۲۰ سنت رسید.
بی اعتنایی طلا به توئیت های ترامپ/ غواصی اونس در عمق۱۹۰۰
۱۳۹۹/۰۷/۲۳ / کاهش قیمت طلا / توئیت ترامپ / قیمت جهانی اونس / سقوط قیمت طلا
بی اعتنایی طلا به توئیت های ترامپ/ غواصی اونس در عمق۱۹۰۰
اقتصادنیوز : در پایان ساعات کاری روز سه شنبه قیمت اونس ۱.۵ درصد کاهش داشت و قیمت طلا را دوباره به کانال ۱۸۰۰ بازگرداند.
سیگنال‌های محرک جدید مالی آمریکا به بازار طلا؛ رسیدن اونس به ۱۹۳۰ دلار + نمودار
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / افزایش قیمت طلا / توئیت ترامپ / محرک‌های اقتصادی / قیمت جهانی اونس / صعود قیمت طلا
سیگنال‌های محرک جدید مالی آمریکا به بازار طلا؛ رسیدن اونس به ۱۹۳۰ دلار + نمودار
اقتصادنیوز : در روز جمعه قیمت طلا توانست با ۲ درصد افزایش به قیمت آغاز بازار ۴ هفته گذشته - یعنی ۱ هفته قبل از سقوط طلا به کانال ۱۸۰۰ بازگردد.
پیروزی بایدن؛ سقف ۲۰۰۰ دلاری طلا را می شکند؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۷ / انتخابات آمریکا / قیمت طلا / افزایش قیمت طلا / شاخص دلار آمریکا / صعود طلا / قیمت جهانی اونس
پیروزی بایدن؛ سقف ۲۰۰۰ دلاری طلا را می شکند؟
اقتصادنیوز : قیمت طلا امروز ۰.۵ درصد افزایش یافت و تا ۱۸۹۹.۵ هم پیشرفت اما نتوانست وارد کانال ۱۹۰۰ شود. این در حالی‌است که استاندارد چارترد تاکید دارد طلا به زودی نه تنها مرز ۱۹۰۰ دلار را بلکه سقف ۲۰۰۰ دلاری را نیز می‌شکند.
بازی ترامپ با طلا و محرک مالی
۱۳۹۹/۰۷/۱۶ / قیمت اونس جهانی / افزایش قیمت طلا / صعود طلا / قیمت جهانی اونس طلا
بازی ترامپ با طلا و محرک مالی
اقتصادنیوز : قیمت اونس امروز ۰.۸ درصد افزایش داشت و حتی تا نزدیک کانال ۱۹۰۰ هم بازگشت.
طلا دوباره خیز برداشت/ هراس طلا از عصر جمعه
۱۳۹۹/۰۷/۱۱ / افزایش قیمت طلا / صعود طلا / پیش‌بینی طلا / قیمت جهانی اونس طلا
طلا دوباره خیز برداشت/ هراس طلا از عصر جمعه
اقتصادنیوز : در پایان کار بازار جهانی در روز پنجشنبه با ۲۱ دلار افزایش و قیمت اونس جهانی طلا توانست به کانال ۱۹۰۰ دلار برگرد و بعد از ۸ روز در این کانال تا پایان ساعات کاری بازار بماند. آیا انتشار نرخ بیکاری این دستاورد را به باد می‌دهد؟
نفس طلا در ارتفاع ۱۹۰۰ گرفت/  حمله یورو و پوند به شاخص دلار
۱۳۹۹/۰۷/۰۹ / دلار / یورو / پوند انگلیس / صعود طلا / قیمت جهانی اونس / افزایش قیمت اونس طلا
نفس طلا در ارتفاع ۱۹۰۰ گرفت/ حمله یورو و پوند به شاخص دلار
اقتصادنیوز : طلا دیروز تا آستانه فتح مجدد کانال ۱۹۰۰ پیش رفت و با وجود ۵ ساعت تلاش، برای عبور از این دروازه ناکام ماند تا با ۰.۸ درصد افزایش پشت خاکریز ۱۹۰۰ بسته شود.
لحظات حساس در بازار طلا/واکنش ترامپ به آمار بیکاری:Wow
۱۳۹۹/۰۶/۱۴ / نرخ بیکاری آمریکا / افزایش قیمت طلا / کاهش قیمت طلا / قیمت جهانی اونس / نمودار اونس طلا / سقوط اونس طلا / صعود اونس طلا
لحظات حساس در بازار طلا/واکنش ترامپ به آمار بیکاری:Wow
انتظار می‌رفت که نرخ بیکاری ماه اوت آمریکا ۹.۸ درصد برسد یعنی ۰.۴ درصد کاهش در مقایسه با ماه قبل. اما داده‌های منتشر شده ۱.۸ درصد کاهش را نشان می‌دهند که باعث غافلگیر بازار طلا شد.
آینده قیمت طلای جهانی چه می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / آینده طلا / افزایش قیمت طلا / بازار طلا / پیش بینی طلا
آینده قیمت طلای جهانی چه می‌شود؟
قیمت جهانی اونس طلا تا شکستن رکورد تاریخی خود تنها ۲۰ دلار فاصله دارد. درحالی که بالاترین رکورد تاریخی قیمت اونس جهانی طلا با نرخ ۱۹۲۱ دلار به ثبت رسیده است، درحالی که در طول دوره‌های مختلف و از سال ۱۹۷۱ که امریکا قابلیت تبدیل دلار امریکا به طلا را به شکل یکطرفه فسخ کرد. نوشته آینده قیمت طلای جهانی چه می‌شود؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۸
تحلیل بازار طلا و سکه در هفته‌ای که گذشت
به گفته نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران علی‫رغم اتفاقات اخیر در آمریکا و رشد قیمت جهانی اونس اما ارزش دلار تغییر چندانی نداشت؛ بنا بر نوسانات محدود نرخ ارز در داخل، بازار سکه و طلا نیز در یک هفته اخیر به نسبت آرام بود.به گزارش ایسنا، محمد کشتی‌آرای در رابطه با وضعیت بازار سکه و طلا در هفته‫ای که گذشت اظهار کرد: قیمت اونس جهانی در اوایل هفته ۱۷۲۹ دلار بود و در طول هفته تا ۱۷۴۴ دلار افزایش پیدا کرد که ناشی از حوادث داخلی آمریکا بود اما در دو روز پایانی هفته (پنجشنبه و جمعه) قیمت اونس جهانی تا ۱۷۰۵ دلار کاهش پیدا کرد که بسیار عجیب بود. درحالی که ارزش دلار به دلیل همین حوادث کاهش پیدا کرده است، به نظر می‌رسید که قیمت اونس جهانی افزایش یابد که تاکنون این اتفاق نیفتاده است. در بازار داخلی، از ابتدای …
سکه و طلا هفته را چگونه به پایان رساندند؟
۱۳۹۹/۰۳/۱۶
سکه و طلا هفته را چگونه به پایان رساندند؟
به گفته نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران علیرغم اتفاقات اخیر در آمریکا و رشد قیمت جهانی اونس اما ارزش دلار تغییر چندانی نداشت؛ بنا بر نوسانات محدود نرخ ارز در داخل، بازار سکه و طلا نیز در یک هفته اخیر به نسبت آرام بود.
سکه ارزان و دلار و یورو گران شدند | جدیدترین نرخ سکه و ارز
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
سکه ارزان و دلار و یورو گران شدند | جدیدترین نرخ سکه و ارز
قیمت طلا و سکه در بازار داخلی با وجود ثبات قیمت جهانی اونس طلا امروز یکشنبه هفتم اردیبهشت رو به کاهش گذاشت. این در حالی است که امروز قیمت دلار و یورو با افزایش ۱۰۰ تومانی هم مواجه بود.
قیمت سکه ۷۰ هزار تومان کاهش یافت
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
قیمت سکه ۷۰ هزار تومان کاهش یافت
با وجود ثبات قیمت جهانی اونس، امروز قیمت طلا و سکه در بازار داخلی رو به کاهش گذاشت. این در حالی است که امروز قیمت دلار و یورو با افزایش ۱۰۰ تومانی هم مواجه بود.
کاهش قیمت سکه در ایران
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
کاهش قیمت سکه در ایران
قیمت طلا و سکه در بازار داخلی ایران با وجود ثبات قیمت جهانی اونس، کاهش یافت.
کاهش 70 هزار تومانی قیمت سکه
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
کاهش 70 هزار تومانی قیمت سکه
با وجود ثبات قیمت جهانی اونس، امروز قیمت طلا و سکه در بازار داخلی رو به کاهش گذاشت. این در حالی است که امروز قیمت دلار و یورو با افزایش ۱۰۰ تومانی هم مواجه بود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱
انتقاد رئیس قوه قضائیه از گرانی قیمت خودرو در روزهای اخیر/ مبلغ سود سهام عدالت اعلام شد/ مالیات از درآمد بالای ۱۰۰ میلیون تومانی هنرمندان/ سایه سنگین کرونا بر خط تولید خودروساز آلمانی!
این پیمانه تیتر‌هایی همچون بورس پاسخ تعزیرات به انتقاد رئیسی از گرانی خودرو، بورسِ قرمز پس از پیش‌روی چند روزه، علت افت شاخص درمعاملات امروز بازار سهام چه بود، قیمت نفت پایین‌تر رفت، جزئیات رشد اقتصادی ۹ ماهه اعلام شد، دلار در صرافی بانکی گران شد، بانک مرکزی ترکیه کارمزد تراکنش‌های مالی را کاهش داد و قیمت جهانی اونس طلا و سایر فلزات ارزشمند را در بر دارد.
۱۳۹۸-۰۸-۰۹
ثبات بازار ارز و طلا پس از پایان ماه صفر
روز چهارشنبه 8 آبان 98، قیمت جهانی اونس طلا به 1490 دلار در بازار جهانی رسید. همچنین با اعلام نرخ دلار در بازار آزاد و معاملات نقدی به قیمت 11210 تومان، نرخ طلا و سکه کاهشی شد و مظنه یک مثقال طلای آب شده 17 عیار یک میلیون و 728 هزار تومان، هر گرم طلا 18 عیار 398 هزار و 900 تومان، سکه طرح جدید 3 میلیون و 900 هزار تومان، طرح قدیم 3 میلیون و 895 هزار تومان، نیم سکه 2 میلیون و 10 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و 210 هزار تومان و سکه یک گرمی 820 هزار تومان معامله شد.
۱۳۹۸-۰۸-۰۱
تحولات جدید قیمتی در انتظار بازار طلا
روز سه شنبه 30 مهر 98، قیمت جهانی اونس طلا به 1487 دلار در بازار جهانی رسید. همچنین به دنبال کاهش نرخ حواله درهم در روزهای اخیر، قیمت دلار کاهش یافته و با اعلام نرخ دلار در بازار آزاد و معاملات نقدی به قیمت 11300 تومان، بازار ارز و طلا در داخل نیز با کاهش قیمت مواجه شد.
۱۳۹۸-۰۷-۲۹
تقویت پول ملی کشور با انعقاد پیمان‌های چندجانبه؛ بیش از ۲۰ میلیارد دلار ارز خانگی در دست مردم است
روز یکشنبه 28 مهر 98، قیمت جهانی اونس طلا به 1490 دلار در بازار جهانی رسید. همچنین با اعلام نرخ دلار در بازار آزاد و معاملات نقدی به قیمت 11380 تومان، بازار ارز و طلا در داخل با ثبات قیمت مواجه شد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۴
حرکت معکوس اونس جهانی و سکه
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف گفت: از صبح امروز قیمت جهانی اونس تا ۱۵۵۵ دلار افزایش یافت که پس از ساعاتی مجددا به ۱۵۳۰ دلار کاهش پیدا کرد که به نظر می‌رسد تحولات سیاسی مربوط به ایران در این کاهش تاثیرگذار بوده است.
۱۳۹۸/۰۶/۰۴ / ایران / دلار / سکه و طلا / طلا / بازار طلا و سکه
تحولات سیاسی ایران، قیمت اونس را کاهش داد/ سکه ۱۰۰ هزار تومان ارزان شد
ایلنا: رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف گفت: از صبح امروز قیمت جهانی اونس تا ۱۵۵۵ دلار افزایش یافت که پس از ساعاتی مجددا به ۱۵۳۰ دلار کاهش پیدا کرد که به…
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •