سه شنبه, ۲۹ مهر, ۱۳۹۹ / 20 October, 2020
ترافیک شمال
عطش سفر و طغیان مداوم بیماری
۱۳۹۹/۰۳/۲۴
عطش سفر و طغیان مداوم بیماری
محمد باریکانی _ روزنامه‌نگار تعطیلات خردادماه تأثیر سفر بر افزایش شیب ابتلا به کرونا در کشور را عیان کرد. تعطیلات عید فطر و پس از آن تعطیلات  نیمه‌خردادماه کاری با نظام درمان کشور کرد که وزیر بهداشت را برای اقناع مردم به خودداری از سفر به تضرع واداشت. آمارهای وزارت بهداشت بیانگر آن است که طغیان کرونا در ایران ارتباط مستقیم با افزایش حجم سفرها و ترددهای غیرضرور حتی در داخل شهرها دارد. در 10روز نخست خردادماه 2میلیون مسافر به مازندران هجوم بردند. جاده‌های پرترافیک شمال در حالی مملو از جمعیت مسافران …
اتصال خطوط شمال شرقی و غربی متروی تهران گره‌های ترافیکی را باز می‌کند
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ / متروی تهران / شهرداری منطقه 1 تهران / سید حمید موسوی / شرکت مترو تهران
اتصال خطوط شمال شرقی و غربی متروی تهران گره‌های ترافیکی را باز می‌کند
شهردار منطقه یک از اتصال خط یک و سه مترو از ایستگاه نوبنیاد به تجریش خبر داد و گفت: اتصال ایستگاه نمایشگاه بین المللی در خط ۱۰ با خط ۷ مترو نیز معضل ترافیک شمال غرب تهران را حل خواهد کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۶ / محسن هاشمی / ترافیک شمال تهران
پیشنهاد محسن هاشمی برای حل ترافیک شمال تهران
محسن هاشمی در پاسخ به این پرسش که در شورای ترافیک تهران مطرح شده است که فعالیت‌های نمایشگاه بین المللی تعطیل نمی‌شود و برای کاهش بار ترافیکی در زمان برگزاری نمایشگاه‌ها برنامه ریزی می‌شود، گفت: نظر ما چنین نیست، به اعتقاد ما به هیچ وجه نمایشگاه‌های پر مخاطب و حتی متوسط المخاطب هم در این مکان برگزار نشود. اما برگزاری نمایشگاه‌های کوچک مشکلی ندارد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۵ / سرهنگ نادر رحمانی / محورهای مواصلاتی / وضعیت جوی کشور / وضعیت ترافیکی جاده ها
چالوس تنها محور پر ترافیک شمالی/ ۵ محور اصلی و فرعی مسدود هستند
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، وضعیت ترافیک صبحگاهی راه ها را تشریح کرد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۱
ترافیک فوق سنگین در هراز و فیروزکوه
شفقنا- فرمانده پلیس راه ویژه شرق تهران: ترافیک شمال به جنوب هراز و فیروزکوه، فوق سنگین است. به گزارش صدا و سیما، سرهنگ سیاوش محبی گفت: در مناطقی از این محور‌ها با پس زدگی بار ترافیکی روبرو هستیم؛ بنابراین گزارش سرهنگ ایوب شرافتی جانشین پلیس راه کشور هم در گفتگوی اختصاصی تصریح کرده است: در دو ماه اول تابستان امسال […]
۱۳۹۸/۰۱/۰۱
ترافیک شمال فارس بیش از سایر نقاط استان است
شیراز-ایرنا- رئیس پلیس راهور فارس با بیان اینکه وضعیت ترافیک در راه های منتهی به شمال این استان از سایر نقاط بیشتر است اعلام کرد: با وجود استقبال مسافران نوروزی با همکاری ماموران پلیس راهور، ترافیک در مناطق ورودی به این استان روان است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳
راه آهن برقی لازمه رفع گروه کور ترافیک شمال است
ساری - وزیر راه و شهرسازی معتقد است برای رفع گروه کور ترافیک جاده های شمال، راه آهن برقی سریع السیر تهران - شمال باید احداث شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •