سه شنبه, ۱۹ فروردین, ۱۳۹۹ / 7 April, 2020
تعویق جلسات
تعویق برگزاری جلسات صحن مجلس تا دو هفته آتی
۱۳۹۹/۰۱/۰۷
تعویق برگزاری جلسات صحن مجلس تا دو هفته آتی
در پی نامه رییس ستاد ملی مبارزه با کرونا به رییس مجلس در خصوص ضرورت خودداری از تشکیل جلسات علنی و غیرعلنی مجلس تا دو هفته آتی، اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس علی‌رغم تصمیم قبلی هیئت رییسه مبنی بر تشکیل جلسه علنی در تاریخ یکشنبه، ۱۰ فروردین با صدور اطلاعیه‌ای از به تعویق افتادن جلسات پارلمان تا پایان مدت مذکور خبر داد.
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / جلسه علنی مجلس / مجلس شورای اسلامی
برگزاری جلسات مجلس شورای اسلامی به تعویق افتاد
به گزارش تسنیم، در پی نامه سعید نمکی،  رئیس  ستاد ملی مبارزه با کرونا، به رئیس مجلس، در خصوص ضرورت خودداری از تشکیل جلسات علنی و غیرعلنی مجلس تا دو هفته آتی، این جلسات تا دو هفته آینده به تعویق افتاد. 
مخالفت ستاد ملی مبارزه با کرونا با برگزاری جلسات علنی و غیر علنی مجلس
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / مجلس دهم / ویروس کرونا
مخالفت ستاد ملی مبارزه با کرونا با برگزاری جلسات علنی و غیر علنی مجلس
ایسنا نوشت: در پی نامه رییس ستاد ملی مبارزه با کرونا به رییس مجلس در خصوص ضرورت خودداری از تشکیل جلسات علنی و غیرعلنی مجلس تا دو هفته آتی، اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس علی‌رغم تصمیم قبلی هیئت رییسه مبنی بر تشکیل جلسه علنی در تاریخ یکشنبه، ۱۰ فروردین با صدور اطلاعیه‌ای از به تعویق افتادن جلسات پارلمان تا پایان مدت مذکور خبر داد.
کرونا فرآیندهای قضایی در زندان گوانتانامو را به تعویق می‌اندازد
۱۳۹۹/۰۱/۰۷
کرونا فرآیندهای قضایی در زندان گوانتانامو را به تعویق می‌اندازد
وکیل یکی از زندانیان زندان بدنام گوانتانامو اعلام کرد، بحران شیوع ویروس کرونای جدید باعث کندتر شدن روند رسیدگی به پرونده قضایی زندانیان این زندان می‌شود چون تدابیر اتخاذ شده برای مقابله با این بیماری به احتمال خیلی زیاد موجب به تعویق افتادن جلسات دادرسی خواهند شد.
جلسه تعیین دستمزد سال ۹۹ امروز تشکیل می‌شود
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
جلسه تعیین دستمزد سال ۹۹ امروز تشکیل می‌شود
در سال‌های گذشته هفته‌های پایانی سال جلسات تعیین دستمزد کارگران با چانه زنی طرف‌های مقابل تشکیل می‌شد، اما امسال این جلسات به دلیل شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاد و سرانجام قرار است امروز (دوشنبه) اولین جلسه آن برگزار شود.
واکنش‌ها به تصمیم شورای نگهبان و وزارت کشور در به تعویق انداختن مرحله دوم انتخابات مجلس/افتتاحیه پارلمان یازدهم به تاخیر می‌افتد؟
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / انتخابات مجلس یازدهم / حشمت‌الله فلاحت‌پیشه / مجلس یازدهم
واکنش‌ها به تصمیم شورای نگهبان و وزارت کشور در به تعویق انداختن مرحله دوم انتخابات مجلس/افتتاحیه پارلمان یازدهم به تاخیر می‌افتد؟
تسنیم نوشت: سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس، گفت: جلسات علنی مجلس با ۱۹۴ نمایندگان رسمیت می یابد و در انتخابات ۲ اسفند بیش از ۲۷۰ نماینده انتخاب شدند بنابراین مشکلی برای تشکیل جلسات مجلس یازدهم در خرداد وجود ندارد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
جلسه کمیته مزد99 فردا برگزار می‌شود
عضو کارگروه دستمزد شورای‌عالی کار از برگزاری جلسه کمیته دستمزد شورای‌عالی کار در روز دوشنبه برای رایزنی در مورد حداقل دستمزد سال آینده حقوق‌بگیران مشمول قانون کار خبر داد. به گزارش همشهری، آخرین جلسه کمیته مزد شورای‌عالی کار اوایل اسفندماه برگزار شد و شرکای اجتماعی در این جلسه روی رقم سبد معیشت کارگری به توافق رسیدند اما در ادامه به‌واسطه تشدید اقدامات احتیاطی مقابله با کرونا و افزایش مشغله متولیان وزارت کار، برگزاری جلسات این کمیته برای چندهفته به تعویق افتاد؛ حالا اما، آنگونه که عضو کارگری کمیته …
جزئیات جلسه AFC با عربستان و امارات/ امروز اعلام رسمی تصمیم فیفا
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ / عربستان سعودی / امارات متحده عربی / لیگ قهرمانان فوتبال آسیا / ویروس کرونا / فیفا
جزئیات جلسه AFC با عربستان و امارات/ امروز اعلام رسمی تصمیم فیفا
دبیر کل فدراسیون فوتبال عربستان با اشاره به جلسات برگزار شده کشورهای آسیایی با AFC گفت: تصمیم رسمی فیفا برای تعویق بازی‌های انتخابی جام جهانی امروز اعلام می‌شود.
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
لغو لیگ قهرمانان فعلا منتفی است
شیوع ویروس کرونا و فراگیرشدن این بیماری در سراسر جهان باعث شده تا مسابقات فوتبال در آسیا شرایط خاصی پیدا کند. از این‌رو مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا با نمایندگان غرب این قاره در دوحه و دوبی جلساتی را درباره زمان‌بندی مسابقات برگزار کردند که تاکنون به نتایجی دست  یافتند. در این جلسات مشخص شد که روز سوم لیگ قهرمانان آسیا که به تعویق افتاده بود، برایش زمان جدیدی انتخاب شود. قرار بر این شده فدراسیون‌های عضو با همکاری بازی‌های مرحله گروهی را با موفقیت به پایان ببرند. مهم‌ترین موضوعی که درباره‌اش تصمیم‌گیری …
تیم ملی چندروز لیگ برتر ایران را تعطیل می‌کند؟
۱۳۹۸/۱۲/۱۵
تیم ملی چندروز لیگ برتر ایران را تعطیل می‌کند؟
مهمترین مسئله زمان جدید برگزاری بازی‌ها است. تعویق بازی‌های تیم‌های ملی به منزله بهم ریختن برنامه‌های سابق لیگ داخلی فوتبال هر کشور است. در این جلسات هر کشوری که بتواند رایزنی بهتری داشته باشد، می‌تواند بهترین زمان برای برگزاری بازی‌های تیم ملی را انتخاب کند.
منع مجلس برای برگزاری جلسات صحن/ اخذ مجوز رهبری برای پیشبرد برنامه‌های سال آینده کشور
۱۳۹۸/۱۲/۱۳ / بوجه 99
منع مجلس برای برگزاری جلسات صحن/ اخذ مجوز رهبری برای پیشبرد برنامه‌های سال آینده کشور
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به مجوز رهبری برای تعیین تکلیف بودجه سال ۱۳۹۹، گفت: مجلس با اجازه و نظر رهبری کار خود را به تعویق نینداخت تا خللی در امور اجرایی به ویژه وضعیت بودجه سال آینده ایجاد نشود.
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
روی خط سینما
  روابط عمومی خانه سینما در اطلاعیه‌ای به اعضای صنوف خود اعلام کرد که خانه سینما تا پایان هفته از ساعت ‏‏10 صبح تا 13 برقرار است و از همکاران صنفی درخواست می‌شود از رفت‌وآمد غیرضروری به خانه سینما ‏خودداری کنند. همچنین تمام جلسات صنفی کنسل می‌شود و ساختمان شماره دو خانه سینما در خیابان ‏وصال نیز تا پایان هفته تعطیل است‎.   ‎   سینماهای کشور ژاپن در پی شیوع ویروس کرونا بسته شدند و هزینه بلیت‌های خریداری شده نیز بازگردانده ‏شد. اوایل این هفته دولت ژاپن تعطیلی یا حداقل تعویق دو هفته‌ای را برای رویدادهای ورزشی و دیگر تجمعات ‏عمومی در نظر گرفته است. مدارس این کشور نیز تا ماه آوریل بسته شده‌اند. مواردی که در این کشور …
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
تکلیف دوسالانه مجسمه‌سازی چه می‌شود؟
زمان برگزاری هشتمین دوسالانه مجسمه‌سازی تهران که قرار بود در ۱۶ اسفند برگزار شود به خرداد سال ۹۹ موکول شد. هشتمین دوسالانه مجسمه‌سازی تهران که قرار بود از ۱۶ اسفند تا ۱۹ اردیبهشت در باغ کتاب تهران و محوطه اطراف آن برگزار شود، پس از انصراف محمود بخشی، دبیر دوسالانه، و نیز شیوع بیماری کرونا، به خرداد سال آینده موکول شد. عباس مجیدی، رئیس هیئت مدیره انجمن مجسمه‌سازان ایران به ایسنا گفت که هفته گذشته بیانیه‌ای را در راستای تغییر زمان برگزاری بینال منتشر کردند ولی شرایط برگزاری بینال همان خواهد بود. او همچنین در پاسخ به زمان معرفی دبیر جدید بینال اظهار کرد: این امر و جزئیات دیگر متعاقبا اعلام خواهد شد ولی در شرایط حاضر برگزاری بینال مهم است که صورت خواهد گرفت؛ البته اگر شرایط بیماری کرونا بهبود پیدا …
درخواست رییس کانون وکلای مرکز برای تعویق رسیدگی‌های قضایی
۱۳۹۸/۱۲/۱۰ / رییس کانون وکلای دادگستری مرکز / کروناویروس / عیسی امینی
درخواست رییس کانون وکلای مرکز برای تعویق رسیدگی‌های قضایی
رییس کانون وکلای مرکز طی نامه‌ای به رئیس دادگستری کل استان تهران خواستار به تعویق افتادن جلسات رسیدگی و امور اداری در نقاط پرتراکم، مجتمع‌های قضایی و مراجع انتظامی شد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۰ / بریتانیا / جهان / دولت / فرانسه / پرونده
دادگاه رسیدگی به پرونده «آسانژ» به تعویق افتاد
گروه جهان| قاضی انگلیسی روند جلسات دادرسی مربوط به پرونده استرداد جولیان آسانژ به امریکا را متوقف کرده است.
جلسات علنی مجلس در هفته آینده به دلیل شیوع کرونا لغو شد/ بررسی بودجه ۹۹ به تعویق افتاد
۱۳۹۸/۱۲/۰۹
جلسات علنی مجلس در هفته آینده به دلیل شیوع کرونا لغو شد/ بررسی بودجه ۹۹ به تعویق افتاد
عضو هیئت رئیسه مجلس از لغو جلسات علنی در هفته آینده به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور خبر داد و گفت: با توجه به شرایط موجود، بررسی لایحه بودجه ۹۹ نیز به آینده موکول شده است.
ممکن است بازی های ملی هم به تعویق بیفتد/ جلسه اضطراری جدید AFC درباره ویروس کرونا
۱۳۹۸/۱۲/۰۸ / ای اف سی
ممکن است بازی های ملی هم به تعویق بیفتد/ جلسه اضطراری جدید AFC درباره ویروس کرونا
کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد خواهان برگزاری جلسات بیشتر با نمایندگان تیم‌های ملی و باشگاه‌های آسیایی درباره شیوع ویروس کرونا شده است.
آیا رویدادهای قرآنی تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته‌اند؟
۱۳۹۸/۱۲/۰۷
آیا رویدادهای قرآنی تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته‌اند؟
لغو کنفرانس‌ها و جلسات پرتجمع در روزهای آینده، این احتمال را می‌دهد که زمان برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن و نمایشگاه قرآن در سال آینده نیز به تعویق بیفتد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
آرمان امسال قصاص نمی‌شود
[شهروند] پرونده آرمان دوباره بررسی می‌شود. این خبری بود که صبح روز دوشنبه منتشر شد. دیوان‌عالی کشور با توجه به تغییر نظر دو قاضی پرونده و وجود اعترافات ضدونقیض آرمان خواستار بررسی مجدد شده است. از سوی دیگر، خانواده آرمان  به «شهروند» می‌گویند که حکم قصاص فرزندشان تا بعد از عید نوروز به تعویق افتاده است. اوایل دی‌ماه بود که دو قاضی از سه قاضی صادر‌کننده رأی بدوی دادگاه کیفری استان تهران با نوشتن نامه‌ای اعلام کردند که در صدور حکم اعدام برای آرمان اشتباه کرده‌اند. بعد هم که خانواده غزاله در سحرگاه اجرای حکم قصاص به آرمان مهلت یک‌ماهه دادند تا شاید بتوانند ردی از پیکر دخترشان پیدا کنند. حالا اما پیدانشدن جسد و البته صحبت‌های متفاوت آرمان …
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
بی‌اعتنایی خودروسازان به قانون هوای پاک
گروه اجتماعی| یک ماه تا پایان فرصت خودروسازان باقی است تا بر اساس قانون هوای پاک محصولات خود را به استاندارد یورو 5 ارتقا دهند. این فرصت یک سال تمدید شده است اما حالا با وجود زمان اندک باقی‌مانده، خودروسازان بدون پای‌بندی به این قانون محصولات خود را برای سال بعد پیش‌فروش کرده‌اند و به گفته معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست، خودروسازان هنوز برنامه‌ای را برای اجرای این قانون به سازمان محیط‌زیست ارایه نکرده‌اند.بر اساس ماده 4 قانون هوای پاک قرار بود که از ابتدای سال ۹۸ فروش خودروهای یورو ۴ ممنوع شود و خودروسازان پیش از اقدام به فروش نسبت به دریافت مجوزهای آلایندگی و استانداردهای یورو ۵ اقدام کنند اما بنابر درخواست خودروسازان اجرای این قانون تا سال ۹۹ …
گره کور تصویب FATF  با ۹ مخالف جدی در مجمع تشخیص
۱۳۹۸-۰۹-۳۰
گره کور تصویب FATF با ۹ مخالف جدی در مجمع تشخیص
ایران تنها تا دو ماه دیگر برای پیوستن به کنوانسیون FATF فرصت دارد. با این وجود، تقریبا ۹ نفر از اعضای این نهاد تصمیم‌گیرنده با تصویب این لوایح مخالفند و جلسات برای بررسی پالرمو و سی‌اف‌تی نیز مرتباً به تعویق می‌افتد. هرچند گفته می‌شود نقش سعید جلیلی، پرویز داوودی و احمد وحیدی در این زمینه پررنگ‌تر است.
نقش ۹ عضو مجمع تشخیص مصحلت در گره کور تصویب FATF / پای سه چهره دوران احمدی‌نژاد در میان است
۱۳۹۸/۰۹/۳۰
نقش ۹ عضو مجمع تشخیص مصحلت در گره کور تصویب FATF / پای سه چهره دوران احمدی‌نژاد در میان است
تقریبا ۹ نفر از اعضای مجمع تشخیص مصحلت با تصویب این لوایح مخالفند و جلسات برای بررسی پالرمو و سی‌اف‌تی نیز مرتباً به تعویق می‌افتد. هرچند گفته می‌شود نقش سعید جلیلی، پرویز داوودی و احمد وحیدی در این زمینه پررنگ‌تر است.
مسئولیت اقناع افکار عمومی به صداوسیما واگذار شده بود/ از ۶۹۳ روز قبل برنامه‌ریزی کرده بودیم
۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / گرانی بنزین / اقناع افکار عمومی
مسئولیت اقناع افکار عمومی به صداوسیما واگذار شده بود/ از ۶۹۳ روز قبل برنامه‌ریزی کرده بودیم
در جلسات متعدد یادشده و مصوبات آن، ضمن توجه جدی به عرصه اطلاع‌رسانی و اقناع افکار عمومی، به عنوان زمینه اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، مسئولیت اصلی توجیه و اقناع افکار عمومی به سازمان صداوسیما واگذار و این سازمان مکلف شد، در دوره آمادگی برای اجرای طرح که عملاً با تعویق پی‌درپی زمان اجرای طرح قریب به دو سال به طول انجامیده، به تدریج افکار عمومی را در کشور با بهره‌گیری از نخبگان دانشگاهی و کارشناسان حوزه انرژی، برای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت بعلاوه تبیین مزایای اقتصادی این طرح، آماده سازد.
جدال ۱۲ وکیل با ۲۰ مقام قضایی برای رهایی نتانیاهو از چنگ عدالت
۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / نتانیاهو / رژیم صهیونیستی / فساد مالی / زندان
جدال ۱۲ وکیل با ۲۰ مقام قضایی برای رهایی نتانیاهو از چنگ عدالت
بنیامین نتانیاهو که تاکنون توانسته صدور رای در خصوص پرونده های فساد مالی خود را به تعویق بیندازد، وارد آخرین دور از جلسات دفاعیه خود شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
راه‌اندازی دفاتر صندوق‌های پژوهش و فناوری در صندوق نوآوری و شکوفایی
دفاتر صندوق‌های پژوهش و فناوری در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان و سایت کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی افتتاح شد. به گزارش خبرنگار «دنیای‌اقتصاد» رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در این مراسم گفت: صندوق‌های پژوهش و فناوری شرکای استراتژیک صندوق نوآوری و شکوفایی هستند و در صدد هستیم چالش‌های صندوق‌های پژوهش و فناوری را با نمایندگانی از حوزه‌های مختلف برطرف کنیم تا پروسه حمایت از شرکت‌ها به تعویق نیفتد. علی وحدت در این مراسم خاطرنشان کرد: در جلسات کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری قوانین مربوط به حمایت و دستورالعمل‌ها مورد بررسی و اصلاح قرار می‌گیرد.
بازداشت ۲۲۰ تظاهرات کننده از جمله ۳۴ زن در مصر طی ۲ روز/ تعویق جلسات محاکمه تا اطلاع ثانوی
۱۳۹۸/۰۶/۳۱ / عبدالفتاح السیسی / مصر / تظاهرات
بازداشت ۲۲۰ تظاهرات کننده از جمله ۳۴ زن در مصر طی ۲ روز/ تعویق جلسات محاکمه تا اطلاع ثانوی
منابع مصری از ادامه ناآرامی ها و تظاهرات گسترده در مصر و بازداشت صدها نفر طی دو روز گذشته و تعویق جلسات محاکمه ها تا اطلاع ثانوی خبر دادند.
وزارت کار تمایلی برای افزایش سطح معیشت کارگران ندارد
۱۳۹۸/۰۶/۱۱
وزارت کار تمایلی برای افزایش سطح معیشت کارگران ندارد
نماینده مجمع عالی کارگران ایران گفت:تأخیر در برگزاری جلسات شورایعالی کار و عدم برگزاری کمیته مزد نشان از این دارد که با به تعویق انداختن این جلسات دولت برنامه سال گذشته را پیش گرفته است و تمایلی به افزایش نقدی و غیرنقدی ندارد.
دیپلماسی ظریف و عزم فرانسه برای موفقیت آن
۱۳۹۸/۰۶/۰۷ / محمدجواد ظریف / ایران و فرانسه
دیپلماسی ظریف و عزم فرانسه برای موفقیت آن
سفرهای دیپلماتیک دکتر محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، به سه کشور شمال اروپا ،فنلاند (رئیس دوره ای شورای اتحادیه اروپا)، سوئد و نروژ و سپس به فرانسه آنهم همزمان با تشکیل جلسات گروه ۷ ، متشکل از آمریکا و ژاپن و متحدان غربی اشان در خور توجه و گمانه زنی است. خصوصا اینکه با به تعویق انداختن برنامه سفرش به چین، بنا به دعوت آقای لودریان ، وزیر امور خارجه فرانسه، مجددا یکروز دیگر به فرانسه و محل اجلاس گروه ۷ در فرانسه رفت.
چرا عربستان محاکمه سلمان العوده را ۵ مرتبه به تعویق انداخت؟
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ / سلمان العوده مبلغ سعودی
چرا عربستان محاکمه سلمان العوده را ۵ مرتبه به تعویق انداخت؟
در سایه جلسات محاکمه‌ مضحکی که هراز گاهی برگزار می‌شود، حتی روح سلمان العوده، مبلغ برجسته سعودی هم خبر نداشت که توییتش به دنبال بحران شورای همکاری خلیج فارس به زندانی شدنش ختم می‌شود و حتی بالاتر از آن با درخواست دادستانی کل عربستان مبنی بر صدور حکم اعدام وی مواجه می‌شود.
۱۳۹۸/۰۳/۱۰
چرا بانک مرکزی از طرح رمزهای یک‌بار‏مصرف عقب نشست؟
یکی از دلایل بانک مرکزی برای تاخیر در اجرای رمز‌های یکبارمصرف، غیرفعال شدن اپلیکیش‌های موبایلی بانک‌هاست ولی چرا بانک‌ها از سرویس پیامک برای ارسال رمز یک‌بارمصرف استفاده نمی‌کنند؟به گزارش تسنیم، افزایش کلاهبرداری‌های اینترنتی آن‏ هم با روش‌های جدید یکی از مهم‌ترین دلایلی است که بانک مرکزی را ترغیب به اجرای طرح رمزهای دوم یک‌بارمصرف در شبکه بانکی کرده است. رمز دوم یک‌بارمصرف، طرحی است که بعد از جلسات کارشناسی متعدد میان قوه قضائیه و نیروی انتظامی روی میز بانک مرکزی قرار گرفته است؛ ریشه این طرح هم همانطور که در بالا گفته شد، روش‌های نوین کلاهبرداری از حساب‌های بانکی مردم است.از سال 86 که پرداخت‌های بدون کارت در ایران اجرایی شده است، برای خریدهای اینترنتی از چهار مولفه شماره کارت، رمز دوم، CVV2 …
۱۳۹۸/۰۳/۰۳
پارلمان اروپا در سایه بریگزیت و افول بلوک‌های سنتی
دور جدید انتخابات پارلمان اروپا در حالی از امروز به مدت چهار روز در 28 کشور عضو برگزار می‌شود که قدرت‌های سنتی به دنبال جلوگیری از تشتت در روند تصمیم‌گیری این نهاد تقنینی هستند.انگلیس با تعویق خروج از اتحادیه اروپا (بریگزیت) به پاییز امسال، کماکان در این نهاد اروپایی حضور خواهد داشت و در نتیجه 73 کرسی آن از مجموع کرسی‌های پارلمان اروپا محفوظ بوده و با احتساب افزایش جمعیت برخی کشورهای عضو، تعداد نمایندگان دوره آتی پارلمان اروپا به 751 نفر می‌رسد. اگر لندن طبق برنامه پیش‌بینی شده در روز 31 اکتبر از اتحادیه خارج شود، با کسر سهمیه آن، مجموع کرسی‌های پارلمان اروپا به 705 کرسی کاهش یافته و 27 کرسی آن به سهمیه 27 عضو دیگر افزوده می‌شود.جمعیت هر کشور عضو در میزان سهمیه آن از کرسی‌های پارلمان اروپا نقش …
جزئیات دستگیری استاد ایرانی در آمریکا
۱۳۹۸/۰۲/۲۸
جزئیات دستگیری استاد ایرانی در آمریکا
رئیس دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: ادعای نقض تحریم توسط استاد دانشگاه تربیت مدرس ادعای پوچی است جلسات برگزاری دادگاه در امریکا به دلیل نداشتن مستندات ۲ بار با تعویق مواجه شده است.
احتمال افزایش حقوق کارگران
۱۳۹۷/۱۲/۲۰
احتمال افزایش حقوق کارگران
شفقنا اقتصادی_ عضو ناظر مجلس در شورای عالی حقوق و دستمزد آخرین تصمیمات این شورا درباره افزایش حقوق کارگران در سال ۹۸ را تشریح کرد. به گزارش شفقنا اقتصادی، شکور پورحسین عضو ناظر مجلس شورای اسلامیدر شورای عالی حقوق و دستمزد با انتقاد از تعویق در برگزاری جلسات این شورا برای تعیین میزان حقوق و دستمزد کارگران در سال […]
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •