یکشنبه, ۶ مهر, ۱۳۹۹ / 27 September, 2020
تویسرکان
۵ روز قبل
پایتخت گردو
تویسرکان یکی از شهرهای استان همدان در ایران است که با برخورداری از پنج هزار و ۵۰۰ هکتار باغ‌ گردو، پایتخت گردوی ایران نام گرفته است. برداشت گردو در بیش از ۵ هزار و۵۰۰ هکتار از باغ‌های تویسرکان آغاز شده است و امسال پیش بینی می‌شود بیش از ۱۷ هزار تن گردو با پوست چوبی از باغ‌های شهرستان برداشت شود. اقتصاد بیش از ۶۰ درصد از جمعیت این شهرستان به صورت مستقیم و غیرمستقیم وابسته به طلای سبز است. گردوتکانی باغ‌های شهرستان تویسرکان تا نیمه اول آبان ادامه خواهد داشت./بهنام یوسفی
نداشتن اقامتگاه بوم‌گردی بزرگترین مشکل «کهنوش»
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / استانی-فرهنگی و هنری / بوم گردی / گردشگری
نداشتن اقامتگاه بوم‌گردی بزرگترین مشکل «کهنوش»
دهیار روستای «کهنوش» شهرستان تویسرکان نبود اقامتگاه بوم‌گردی را بزرگترین مشکل این روستای هدف گردشگری دانست و گفت: به علت نداشتن خانه بوم‌گردی جذب توریست نداریم.
نیروگاه‌های خورشیدی، گنجینه ماندگار دولت در همدان
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / تویسرکان / شرکت‌ توزیع نیروی برق همدان / همدان / دولت تدبیر و امید / فامنین
نیروگاه‌های خورشیدی، گنجینه ماندگار دولت در همدان
همدان- ایرنا- امروزه همدان با احداث نیروگاه‌های خورشیدی نه تنها گنجینه‌ای ماندگار از دولت تدبیر و امید را در دل خود جای داده، بلکه هم اینک در مدار مستعدترین استان نمونه کشور در تولید انرژی‌های تجدیدپذیر قرار گرفته است.
«ترامپ» آبروی حکام نابخرد در منطقه را برد/ رسوا می‌شوند
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی / سازمان بسیج / جبهه مقاومت / سازمان بسیج مستضعفین / امارات متحده عربی / بحرین / رژیم صهیونیستی / فلسطین / سازمان ملل متحد / ترامپ
«ترامپ» آبروی حکام نابخرد در منطقه را برد/ رسوا می‌شوند
نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج گفت: «ترامپ» با تلاش برای آشکار سازی روابط حاکمان کشورهای غربی با رژیم صهیونیستی یک ذره آبروی هم که این حاکمان نابخرد در جهان اسلام داشتند را برد.
روستایی که در کوهپایه الوند است اما آب شرب ندارد
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / استانی-فرهنگی و هنری / الوند / آب / دهیاری
روستایی که در کوهپایه الوند است اما آب شرب ندارد
دهیار روستای شهرستانه تویسرکان گفت: با وجود اینکه این روستا در کنار کوهپایه الوند قرار دارد و از نعمت چشمه برخوردار است اما هنوز آب شرب ندارد.
آغاز برداشت گردو از باغ های شهرستان تویسرکان
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
آغاز برداشت گردو از باغ های شهرستان تویسرکان
همدان- تویسرکان قطب گردو کاری استان همدان و کشور محسوب می‌شود و این روزها با نزدیک شدن به روزهای پایانی فصل تابستان عملیات گردوتکانی درختان باغ های این شهرستان آغاز شده است.
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
خودکشی دختر 18 ساله در در تویسرکان + جزئیات
دختر 18 ساله به علت اختلافات خانوادگی دست به خودکشیزد.
تصویب قانون دائمی برای حمایت از زنان سرپرست خانوار ضروری است
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / تویسرکان / محمد باقر قالیباف / معصومه ابتکار / محسن زنگنه / کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی
تصویب قانون دائمی برای حمایت از زنان سرپرست خانوار ضروری است
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از رد لایحه مرتبط با توانمندسازی زنان سرپرست خانوار که از سوی معصومه ابتکار به کمیسیون ارائه شده بود، خبر داد و گفت: نیاز به یک قانون دائمی در این حوزه وجود دارد و بهتر است دولت، اقدامات خود را در این زمینه به صورت لایحه‌ تدوین و به مجلس ارسال کند.
مفتح: هیات رییسه مجلس قیم‌ نمایندگان نیست
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / تویسرکان / مجلس شورای اسلامی / محمدمهدی مفتح / محمد باقر قالیباف / شورای اقتصاد / شکل گیری مجلس یازدهم / مجلس یازدهم و اولویت های آن
مفتح: هیات رییسه مجلس قیم‌ نمایندگان نیست
تهران-ایرنا- نماینده مردم تویسرکان در جریان انتخاب ناظران شورای اقتصاد در تذکری از عملکرد هیات رییسه در این باره انتقاد کرد و گفت: نمایندگان مجلس هر کدام برای خود وزنی دارند و اظهارات آنان مبتنی بر استدلال بیان می‌شود؛ هیات رییسه نباید حالت قیم نمایندگان را داشته باشد بلکه باید مجلس را مدیریت کند.
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
سرمایه گذاری یک‌هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان آبرسانی در همدان 
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: با مشارکت بخش خصوصی از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون یک‌هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های آبرسانی در این استان سرمایه‌گذاری شد.منصور ستوده روز دوشنبه از طریق ارتباط زنده تصویری با خبرنگاران با گرامیداشت هفته دولت افزود: طرح‌ها حوزه آبرسانی در هفته دولت پراکنده است و بیشتر این طرح‌ها با سرمایه گذاری بالا در «پویش الف_ب_ایران» بهره‌برداری می‌شود.وی با اشاره به مشارکت بخش خصوصی برای سد سازی در استان اظهار داشت: مهمترین این سرمایه‌گذاری مربوط به سد خرمرود است که با سرمایه‌گذاری ۳۳۷ میلیارد تومان نزدیک به ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.ستوده عنوان کرد: سد گرین نیز با مشارکت بانک‌های کشاورزی، تجارت و صادرات و با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیارد تومان …
پایان تصویر یک دیدار! / به یاد مسعود مهرابی
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ / خبرنگار / روزنامه‌نگاری / سینمای ایران
پایان تصویر یک دیدار! / به یاد مسعود مهرابی
شاهرخ تویسرکانی در روزنامه اعتماد نوشت: انگار در این ایام ساعت‌ها و حتی روزها یک حجم خالی هستند، چگالی ندارند و تند تند می‌شود از میان‌شان عبور کرد و گذشت و تو کم مانده از آن جا بمانی.
۱۳۹۹/۰۶/۱۱
هزارو ۷۸۱۸ کیلومتر  شبکه گاز رسانی در طول ۷ سال در همدان 
مرضیه کولانی  : مدیرعامل شرکت گاز همدان گفت: همزمان با فرارسیدن هفته دولت، ۵۸ طرح گازرسانی روستایی و صنعتی در این استان بهره‌برداری می‌شود.عبدالله فیاض افزود: این طرح‌ها شامل گازرسانی به چهار روستا و ۵۴ واحد صنعتی در شهرستان‌های همدان، ملایر، تویسرکان، اسدآباد، نهاوند، بهار و کبودراهنگ می‌شود.وی اظهار داشت: پنج میلیارد و ۴۳۳ میلیون تومان اعتبار برای بهره برداری از این طرح‌ها هزینه شده است.فیاض عنوان کرد: عملیات اجرایی ۵۹ طرح دیگر نیز شامل ساختمان اداری منطقه ۲، گازرسانی شهر همدان و گازرسانی به ۵۸ واحد صنعتی در استان با اعتباری افزون بر ۲۵ میلیارد و ۷۳۵ میلیون تومان کلنگ زنی و آغاز می‌شود.وی با اشاره به خدمات گسترده نظام اسلامی به ویژه تلاش دولت تدبیر و امید در هفت سال گذشته در عرصه نفت و گاز …
۱۳۹۹/۰۵/۲۶
مدیرکل درمان و حمایت‌های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر منصوب شد
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر طی حکمی «دکتر رضا تویسرکان منش» را به سمت مدیرکل درمان و حمایت‌های اجتماعی ستاد منصوب کرد.
تویسرکان در تولید ماسک به نقطه اشباع رسیده است
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ / استانی-شهرستانها / صنعت، معدن و تجارت / ماسک / کالای اساسی
تویسرکان در تولید ماسک به نقطه اشباع رسیده است
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تویسرکان با بیان اینکه بیش از ۵۵۲ تن کالای اساسی از ابتدای سال تاکنون در بازار توزیع شده است، گفت: این شهرستان در تولید ماسک به نقطه اشباع رسیده است.
بررسی استرداد ارزهای بلوکه شده در بانک‌های خارجی با حضور ظریف
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ / تویسرکان / محمدمهدی مفتح / محمد جواد ظریف / کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی
بررسی استرداد ارزهای بلوکه شده در بانک‌های خارجی با حضور ظریف
تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه در جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی حضور یافت و موضوع استرداد ارزهای بلوکه شده کشور در بانک‌های خارجی با حضور وی در کمیسیون بررسی شد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ / استانی-شهرستانها
آماده جمع آوری معتادان متجاهر تویسرکان هستیم
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با بیان اینکه در کشف جرم و جنایات در شهرستان از رتبه خوبی در استان برخوردار هستیم، گفت: هدف اصلی نیروی انتظامی آموزش، فرهنگسازی و پیشگیری از وقوع جرم و جنایت است.
۶‌کشته دربرخورد پراید با تریلی در‌محور تویسرکان-کنگاور
۱۳۹۹/۰۵/۱۹
۶‌کشته دربرخورد پراید با تریلی در‌محور تویسرکان-کنگاور
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی تویسرکان گفت: به دنبال تصادف خودرو پراید با تریلی در گردنه باقرآباد محور تویسرکان- کنگاور، شش نفر سرنشینان پراید جان باختند.
تویسرکان آماده راه‌اندازی مجتمع فیزیوتراپی و توانبخشی است
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
تویسرکان آماده راه‌اندازی مجتمع فیزیوتراپی و توانبخشی است
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تویسرکان با بیان اینکه هلال احمر بازوی کمک رسانی به آحاد جامعه است، گفت: هدف از انجام خدمات، کمک رسانی و آموزش جوانان و داوطلبان، شناساندن هرچه بهتر و بیشتر جمعیت هلال احمر به جامعه است.
ایجاد کمپینگ گردشگری در روستای «کهنوش» تویسرکان 
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / استانی-فرهنگی و هنری / گردشگری
ایجاد کمپینگ گردشگری در روستای «کهنوش» تویسرکان 
فرماندار شهرستان تویسرکان در بازدید از روستای هدف گردشگری کهنوش از ایجاد کمپینگ اقامتی در این روستا خبرداد.
مرد تویسرکانی جان داد و جان بخشید
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
مرد تویسرکانی جان داد و جان بخشید
مرد تویسرکانی که هنگام نصب کولر به پشت‌بام خانه‌اش رفته بود، بر اثر سقوط، دچار مرگ مغزی شد؛ اما این پایان کار نبود، چرا که خانواده او با اهدای اعضای بدنش به چندین بیمار نیازمند، به آنها زندگی دوباره بخشیدند. به گزارش همشهری، این مرد 42ساله که اسماعیل قاسمی نام داشت و ساکن منطقه خرم رود تویسرکان واقع در استان همدان بود، چند روز قبل برای نصب کولر به پشت‌بام خانه‌اش رفت. کولر خانه آنها فرسوده شده بود و گرما اعضای خانواده‌اش را اذیت می‌کرد. آن روز اسماعیل به پشت‌بام خانه 2 طبقه‌اش رفته بود تا جای کولر …
مشکل اقامت گردشگران در تویسرکان مرتفع می‌شود
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / استانی-فرهنگی و هنری / بوم گردی / اقامتگاه بوم‌گردی / میراث فرهنگی / گردشگری
مشکل اقامت گردشگران در تویسرکان مرتفع می‌شود
سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری شهرستان‌ تویسرکان اعلام کرد: سه اقامتگاه بومگردی در این شهرستان راه‌اندازی خواهد شد و بدین ترتیب مشکل اقامت گردشگران مرتفع می شود.
گره خوردن «روز تویسرکان» به ۳۸ ستاره آسمانی
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / استانی-شهرستانها / عملیات مرصاد / نماز جمعه / _شهید
گره خوردن «روز تویسرکان» به ۳۸ ستاره آسمانی
پنجم مردادماه مقارن با سالروز عملیات افتخارآفرین مرصاد در سال ۶۷ و تقدیم همزمان ۳۸ شهید در این عملیات، برگ زرینی در تاریخ فرهنگی و عقیدتی خود با نام «روز تویسرکان» رقم زد.
گام اول مجلس برای بازگشت به رأس امور چیست؟
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ / مجلس شورای اسلامی / سلفی / شورای نگهبان / هیئت نظارت / علی مطهری / محمدجوادجمالی / مجلس یازدهم / رهبر معظم انقلاب / مجلس نهم / تویسرکان
گام اول مجلس برای بازگشت به رأس امور چیست؟
یکی از لوازم اصلی تحول در خانه ملت و بازگشت مجلس به رأس امور، احیا و عملیاتی شدن «هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان» است.
امسال طرح مطالعاتی آرامگاه حیقوق نبی(ع) تهیه می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۲۹ / استانی-فرهنگی و هنری / میراث فرهنگی / گردشگری
امسال طرح مطالعاتی آرامگاه حیقوق نبی(ع) تهیه می‌شود
سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری شهرستان‌ تویسرکان اعلام کرد: در سال جاری اعتبار تهیه طرح مطالعاتی آرامگاه حیقوق نبی(ع) به این مکان اختصاص یافته است.
تمدید تحریم تسلیحاتی تاثیری بر توان دفاعی ایران ندارد/ پیشرفت‌های نظامی کشور متوقف نمی‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۲۶ / شورای امنیت سازمان ملل / مقام معظم رهبری / حضرت آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی / دولت آمریکا / حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی
تمدید تحریم تسلیحاتی تاثیری بر توان دفاعی ایران ندارد/ پیشرفت‌های نظامی کشور متوقف نمی‌شود
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج با تاکید بر اینکه تمدیدتحریم تسلیحاتی تاثیری بر توان دفاعی ایران ندارد، گفت: ما در این چهل سال همواره درحوزه دفاعی مورد شدید ترین تحریم قرار داشته ایم.
۱۳۹۹/۰۴/۲۷
اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس یازدهم انتخاب شدند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان را تعیین کردند. انتخاب اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در اجرای ماده ۱ قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان در دستور کار دیروز (چهارشنبه) قرار داشت. طبق توضیح احمد امیرآبادی عضو هیات رئیسه مجلس، هیات رئیسه در راستای اجرای ماده ۱ قانون نظارت بر رفتار نمایندگان، شش نفر شامل یک عضو کمیسیون حقوقی، یک نفر عضو کمیسیون اصل ۹۰ و چهار نفر از نمایندگان را برای اخذ رای اعتماد به مجلس معرفی کرده که باید رای نصف به علاوه یک را از صحن علنی کسب کنند.بر این اساس از مجموع ۲۳۷ رای ماخوذه حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده بم از کمیسیون حقوقی با ۱۴۵ رای، حسن شجاعی نماینده ابهر از کمیسیون اصل ۹۰ با ۱۴۳ رای، محمدرضا دشتی اردکانی نماینده اردکان با …
چشم انتظاری تویسرکانی‌ها برای افتتاح بیمارستان شهید سلیمانی
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / استانی-شهرستانها / _بیمارستان / وزارت بهداشت / وزارت راه و شهرسازی / قاسم سلیمانی
چشم انتظاری تویسرکانی‌ها برای افتتاح بیمارستان شهید سلیمانی
سال های زیادی است که از وعده ساخت و افتتاح بیمارستان سردار شهید سلیمانی(قائم سابق) به عنوان یک بیمارستان مجهز که بخش زیادی از مشکلات حوزه بهداشت و درمان تویسرکان را برطرف می کند، گذشته اما بهره برداری از آن همچنان به یک آرزو برای مردم تویسرکان تبدیل شده است.
برادر کش فراری، دستگیر شد
۱۳۹۹/۰۴/۱۷
برادر کش فراری، دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: فردی که اقدام به قتل برادر خود کرده و از صحنه وقوع جرم فرار کرده بود، در تویسرکان دستگیر شد.
اصلاح ساختار کلی بودجه با حضور نوبخت بررسی شد
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / تویسرکان / محمدمهدی مفتح / مقام معظم رهبری / سازمان برنامه و بودجه / مجلس یازدهم / محمدباقر نوبخت
اصلاح ساختار کلی بودجه با حضور نوبخت بررسی شد
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تشریح موضوع بررسی اصلاح ساختار کلی بودجه در نشست امروز با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه، گفت: محمد باقر نوبخت متن مقدماتی این اصلاحیه را به رییس مجلس و رییس کمیسیون ارائه کرده است.
اسامی شهرستان‌های همدان با وضعیت قرمز، نارنجی و زرد
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / استانی-اجتماعی / کروناویروس / دانشگاه علوم پزشکی
اسامی شهرستان‌های همدان با وضعیت قرمز، نارنجی و زرد
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینای همدان اعلام کرد: شهرستان های همدان، ملایر، نهاوند و تویسرکان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.
افتتاح کلانتری ۱۳ سرابی و ساختمان نظام وظیفه تویسرکان
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / استانی-شهرستانها / کلانتری / نیروی انتظامی
افتتاح کلانتری ۱۳ سرابی و ساختمان نظام وظیفه تویسرکان
امروز با حضور فرمانده انتظامی استان همدان و مسئولان شهرستان ساختمان کلانتری ۱۳ سرابی و نظام وظیفه تویسرکان در متراژ ۴۸۹ مترمربع در دو طبقه افتتاح شد.
در کدام شهرستان های همدان نمازجمعه برپا می شود؟
۱۳۹۹/۰۴/۰۵ / استانی-فرهنگی و هنری / نماز جمعه / کروناویروس
در کدام شهرستان های همدان نمازجمعه برپا می شود؟
معاون ارتباطات دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان با اعلام برگزاری نماز جمعه این هفته در شهرستان همدان، گفت: جمعه این هفته به جز شهرستان‌های ملایر، نهاوند وتویسرکان در دیگر شهرستان‌های استان اقامه نماز جمعه را خواهیم داشت.
۱۳۹۹/۰۴/۰۴
بحران کرونا و تأثیر آن بر اعتماد عمومی به نظام سلامت
رضا تویسرکان‌منش کارشناس حوزه سلامت ‏
سد خرمرود دو سال آینده به اتمام می‌رسد
۱۳۹۹/۰۴/۰۳ / شرکت آب منطقه ای همدان / سدسازی / منابع آبی / استانی-اقتصادی / سد اکباتان
سد خرمرود دو سال آینده به اتمام می‌رسد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان از پیشرفت ۳۰ درصدی پروژه سد خرمرود تویسرکان خبر داد و گفت: سد خرمرود دو سال آینده به اتمام می‌رسد.
به انزوا رفتن تولیدکنندگان صنایع‌دستی تویسرکان
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / استانی-شهرستانها / صنایع‌دستی / مبل منبت / صنعتگر / برند
به انزوا رفتن تولیدکنندگان صنایع‌دستی تویسرکان
نبود بازار مناسب و فروش محصولات و تولیدات حاصل دست هنرمندان و ‌صنعتگران تویسرکانی باعث به فراموشی و انزوا رفتن این صنایع و هنرمندان و صنعتگران این منطقه شده است.
گردوی تویسرکان ثبت جهانی شد/ کسب عنوان برترین گردوی جهان
۱۳۹۹/۰۳/۲۹
گردوی تویسرکان ثبت جهانی شد/ کسب عنوان برترین گردوی جهان
پس از سال‌ها پیگیری گردوی تویسرکان از طرف سازمان مالکیت معنوی (وای پو) ثبت جهانی شد. سازمان مالکیت معنوی گردوی تویسرکان را به خاطر کیفیت، طعم روغن و سفیدی مغز به عنوان برترین گردوی جهان اعلام کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۲۴
نظام سلامت خصوصی پاسخگوی شرایط بحرانی نیست
 [شادی خوشکار] بیماری کرونا نظام‌های سلامت را در همه دنیا دچار شوک کرد. بسیاری از آنها در مواجهه با این ویروس ناشناخته دچار مشکل شدند، بیمارستان‌ها پر ‏شد از بیماران و کسانی که برای تست مراجعه می‌کردند. در ایران تصویر بیمارستان‌هایی که در پذیرش بیمار دچار مشکل شده بودند، تصویر پزشکان و ‏پرستارانی که چند شیفت کار می‌کردند تا حال بیماران را بهبود ببخشند و پرستارانی که پس از مدتی تعدیل شدند، منتشر شد. بخشی از مشکلاتی که ‏نظام درمانی با آن روبه‌رو شد، مشکلات قدیمی بودند که با شیوع این بیماری خودشان را بیش از قبل نشان دادند. برخی از این کاستی‌ها با بعضی ‏کشورهای دیگر مشترک بود. رضا تویسرکان‌منش، پزشک و مدیر گروه پژوهشی سیاست‌گذاری و …
افزایش قطع و خروج درختان از تویسرکان
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / استانی-شهرستانها / قطع درختان / جهاد کشاورزی / قاچاق / گلخانه / گردو / چوب
افزایش قطع و خروج درختان از تویسرکان
مدیر جهادکشاورزی شهرستان تویسرکان گفت: متأسفانه بریده شدن درختان و خروج آن از شهرستان افزایش یافته است، البته به طور عمده چوب درختان غیرمثمر است چراکه کشاورزان و باغداران هیچ گاه حاضر به بریده شدن درخت های مثمر خود نیستند، مگر آن که آفتی در بین درختان افتاده و آنها را متضرر کرده باشد.
مفتح: ذیحساب باید کارمند رسمی دولت باشد
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / تویسرکان / قانون مدیریت خدمات کشوری / دولت / قانون اساسی
مفتح: ذیحساب باید کارمند رسمی دولت باشد
تهران- ایرنا- نماینده مردم تویسرکان در مجلس در مخالفت با پیشنهاد به‌کارگیری نیروهای غیررسمی در ذیحسابی گفت: طبق قانون اساسی وظیفه داریم نظام اداری کشور را یک نظام اداری صحیحی طرح‌ریزی کنیم. در قانون مدیریت خدمات کشوری تصریح شده که پست‌های حساس باید در اختیار مستخدمین رسمی دولت باشد.
پیگیری تویسرکانی‌ها برای تولید کمربند ایمنی برای گردوتکان‌ها
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ / استانی-شهرستانها / گردو / کشاورزی / جهاد کشاورزی / مخترع
پیگیری تویسرکانی‌ها برای تولید کمربند ایمنی برای گردوتکان‌ها
رئیس هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی تویسرکان با اشاره به فوت هشت گردوتکان، هشت قطع نخاعی و مجروح شدن ۶۰ گردو تکان دیگر در سال ۹۸، گفت: پیگیری هایی با صنعتگر نمونه تویسرکانی انجام شده تا در راستای تولید کمربند ایمنی برای گردوتکان‌ها چاره ای اساسی و عملیاتی اندیشیده شود.
درباره محمد کریم فضلی
۱۳۹۹/۰۲/۱۸ / صنعت ملی / تویسرکان / دفاع مقدس / همدان / کریم فضلی / شرکت پاکشو / یونیسف
درباره محمد کریم فضلی
تهران- ایرنا- محمدکریم فضلی از جمله کارآفرینان و تولیدکنندگان برجسته کشور است که نقش مهمی در اشتغال دهها و شاید صدها هزار تن در اقصی نقاط ایران دارد. وی همچنین در دوران دفاع مقدس و شرایط تحریم با صادرات کالا تاثیر مهمی در رشد و رونق تولید ملی داشت.
درخشش زنان در آزمون کرونا
۱۳۹۹/۰۲/۱۸ / ویروس کرونا / ماسک / سلامت زنان / دفاع مقدس / همدان / جهش تولید / ملایر / نهاوند / استانداری همدان / بانوان
درخشش زنان در آزمون کرونا
همدان- ایرنا- همدان تا ملایر، نهاوند و تویسرکان، در هر نقطه ایران زمین زنان همیشه خوش درخشیده‌اند، فرقی نمی‌کند هشت سال دفاع مقدس یا مقابله با ویروس کرونا، هرگاه قدم پیش نهادند، پیروز میدان شدند و امروز نیز کرونا را به اسارت خود درآورده‌اند.
۱۳۹۹/۰۲/۱۷
‌هنر زندگی‌کردن «نجف»
شاهرخ تویسرکانی
وضعیت تویسرکان قرمز نیست
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / استانی-شهرستانها / کروناویروس
وضعیت تویسرکان قرمز نیست
فرماندار شهرستان تویسرکان گفت: با توجه به تعداد مبتلایان و طرح غربالگری انجام شده توسط بهداشت و مراکز درمانی، شهرستان تویسرکان در شیوع کروناویروس وضعیت قرمز ندارد.
مشکل موقوفی بودن شهرک صنعتی تویسرکان حل شود
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / استانی-شهرستانها / شهرک صنعتی / اتاق بازرگانی / سرمایه‌گذاری
مشکل موقوفی بودن شهرک صنعتی تویسرکان حل شود
فرماندار شهرستان تویسرکان اعلام کرد: مدیران استانی مربوطه را برای حل مشکلات موقوفی بودن شهرک صنعتی به شهرستان دعوت می کنیم.
۱۳۹۹/۰۲/۱۱
تصاویر: جاده ای در میان ابرها
جاده‌ی تاریک دره‌ی همدان، مسیر تابستانی شهر همدان با شهر تویسرکان و یکی‌از مرتفع‌ترین جاده‌های کشوراست که از میان کوهستان الوند و چشمه‌های فراوان عبور می‌کند و به دشت خرم رود و شهر تویسرکان منتهی می‌شود. این جاده به دلیل ارتفاع بالا و بارش برف معمولاً سراسر پاییز و زمستان بسته است و اواسط بهار بازگشایی می‌شود. این جاده‌ی بسیار زیبا و مرتفع در فصل بهار به دلیل عبور ابرهای بارانی راهی در میان آسمان است.
محور گنجنامه به تویسرکان بازگشایی شد
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / برف روبی / گنجنامه / مسدود شدن راهها
محور گنجنامه به تویسرکان بازگشایی شد
همدان - مسیر دسترسی همدان به تویسرکان از محور فرعی گنجنامه بازگشایی شد.
تشکر خانواده مرحوم سیدمحمد میرمحمدی از مردم و مسئولان
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / مجلس شورای اسلامی / تویسرکان / ویروس کرونا / مقام معظم رهبری / مجمع تشخیص مصلحت نظام / سید محمد میرمحمدی
تشکر خانواده مرحوم سیدمحمد میرمحمدی از مردم و مسئولان
تهران- ایرنا- خانواده عضو فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت اربعین درگذشت وی در پیامی از ابراز همدردی مقام معظم رهبری، مراجع تقلید، مسئولان و مردم در چهل روز گذشته تشکر و تقدیر کردند.
پیام تسلیت رییس بنیاد شهید به مناسبت درگذشت «حاجیه خانم حمیدی»؛ فرزند، مادر و همسر شهید
۱۳۹۹/۰۱/۱۳ / بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران / والدین شهدا / محمدعلی شهیدی محلاتی
پیام تسلیت رییس بنیاد شهید به مناسبت درگذشت «حاجیه خانم حمیدی»؛ فرزند، مادر و همسر شهید
تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم زهرا حمیدی» فرزند گرانقدر شهید والا مقام «حاج عباس حمیدی»، مادر گرامی شهید معزز «محسن تویسرکانی» و همسر شهید معظم «حاج محمود تویسرکانی» را تسلیت گفت.
مادر، همسر و فرزند شهید آسمانی شد
۱۳۹۹/۰۱/۱۳ / بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران / والدین شهدا
مادر، همسر و فرزند شهید آسمانی شد
تهران- ایرنا- «زهرا حمیدی» مادر شهید «محسن تویسرکانی»، همسر شهید «حاج محمود تویسرکانی» و فرزند شهید «حاج عباس حمیدی» آسمانی شد.
اجرای اولویت‌های ابلاغی مبنی بر کاهش تصادفات و جانباختگان ترافیکی
۱۳۹۹/۰۱/۱۱ / پلیس راهور / تصادفات رانندگی / سانحه تصادف / حسین تویسرکانی
اجرای اولویت‌های ابلاغی مبنی بر کاهش تصادفات و جانباختگان ترافیکی
معاون هماهنگ کننده پلیس راهور فاتب از اجرای اولویت‌های ابلاغی مبنی بر کاهش تصادفات و جانباختگان ترافیکی خبر داد.
«جهش تولید» عظمت ملت ایران را به دنیا نشان می‌دهد/ می‌توانیم از زیر فشار اقتصادی آمریکا خارج شویم
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / ایالات متحده آمریکا / سازمان بسیج مستضعفین / محمدرضا تویسرکانی / سال جهش تولید
«جهش تولید» عظمت ملت ایران را به دنیا نشان می‌دهد/ می‌توانیم از زیر فشار اقتصادی آمریکا خارج شویم
مسئول نماندگی ولی فقیه در بسیج گفت: اگر «جهش تولید» اتفاق بیفتد می‌توانیم شکوه و عظمت ملت ایران را به دنیا نشان دهیم.
پایتخت طلای سبز به گردشگران خدمات نمی‌دهد
۱۳۹۸/۱۲/۲۴ / استانی-فرهنگی و هنری / کروناویروس / گردشگری / پایتخت طلای سبز
پایتخت طلای سبز به گردشگران خدمات نمی‌دهد
سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تویسرکان گفت: در شهر ملی منبت گلریز و شهر طلای سبز(گردو) هیچ گونه خدماتی به گردشگران در نوروز ۹۹ ارائه نمی‌شود.
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
مهندس مظاهری نیز رفت، دریغ و درد
این قاتل زنجیره‌ای خونخوار که دوستان و هموطنان ما را در کوچه و خیابان و حتی در منزل‌شان می‌کشد، جان مهندس امیر مظاهری یکی از بهترین و مهربان‌ترین مردان این روزگار را که از سهامداران و مدیران ارشد روزنامه شرق بود، گرفت. مهندس مظاهری که از افراد شاخص این کشور بود و با اینکه می‌توانست در بسیاری از طرح‌های سودآور سرمایه‌گذاری کند ولی ترجیح می‌داد این کار را در بخش فرهنگ کشور پیش ببرد. او که بنیانگذار مجتمع مرکز خرید و تجاری نارون در نیاوران تهران بود طی سال‌های گذشته تلاش می‌کرد این مجتمع را به روشی کاملا فرهنگی اداره کند و قرعه‌کشی‌های این مجتمع و ارایه جایزه‌های نفیس به خریداران این مجتمع از جمله فعالیت‌های او بود. من گرچه …
ضدعفونی تاکسی‌های درون شهری برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا
۱۳۹۸/۱۲/۲۱ / ویروس کرونا / تاکسی / شیوع کرونا
ضدعفونی تاکسی‌های درون شهری برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا
همدان - تاکسی‌های درون شهری تویسرکان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ضدعفونی شد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
اصلاح بیش از ۷هزار متر شبکه آبرسانی روستاهای تویسرکان
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تویسرکان از اصلاح ۷ هزار و ۱۰۰ متر شبکه آبرسانی در برخی روستاهای تابعه این شهرستان از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.محمد الوندی در جمع خبرنگاران ضمن ارائه گزارشی از عملکرد امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تویسرکان در سال جاری گفت: در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به مشترکین، در حوزه توسعه شبکه‌های آبرسانی نسبت به اجرای ۲ هزار و ۷۰۰ متر خط انتقال در روستای رودآور به منظور تامین آب شرب روستا از شبکه شهری اقدام شد ضمن اینکه در روستای آرتیمان نیز توسعه شبکه به متراژ ۲۰۰ متر عملیاتی شد.وی با بیان اینکه امسال در حوزه تعمیر و بازسازی مخازن نیز اقداماتی انجام شد؛ عنوان کرد: در بازه زمانی مذکور تعمیر و بازسازی مخازن روستاهای آرتیمان، قشلاق پوست شوران، تعمیر مخزن …
ابتلای ۵۰ نفر به بیماری کرونا در همدان
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ / سلامت / ویروس کرونا / همدان / نهاوند / وزارت بهداشت / تویسرکان / شهرستان اسدآباد
ابتلای ۵۰ نفر به بیماری کرونا در همدان
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از ابتلای ۵۰ نفر به بیماری کرونا در استان همدان خبر داد.
توسعه حسگری مقاوم و انعطاف‌پذیر برای فناوری‌های پوشیدنی
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ / حسگر / دانشمند ایرانی / چاپ سه‌بعدی / فناوری پوشیدنی
توسعه حسگری مقاوم و انعطاف‌پذیر برای فناوری‌های پوشیدنی
پژوهشگران "دانشگاه واترلو"ی (University of Waterloo) کانادا با رهبری "الهام داوودی" و با کمک "احسان تویسرکانی" در مطالعه اخیرشان موفق به توسعه یک حسگر محکم و انعطاف‌پذیر برای فناوری‌های پوشیدنی شده‌اند.
پیام تسلیت آملی لاریجانی در پی درگذشت دکتر تویسرکانی
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ / احمد تویسرکانی / آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی / مجمع تشخیص مصلحت نظام
پیام تسلیت آملی لاریجانی در پی درگذشت دکتر تویسرکانی
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درگذشت دکتر احمد تویسرکانی را تسلیت گفت.
رئیس قوه قضائیه درگذشت تویسرکانی را تسلیت گفت
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ / سیدابراهیم رئیسی / احمد تویسرکانی / قوه قضاییه
رئیس قوه قضائیه درگذشت تویسرکانی را تسلیت گفت
رئیس قوه قضائیه در پی درگذشت احمد تویسرکانی مشاور رئیس قوه قضائیه و رئیس سابق سازمان ثبت اسناد و املاک پیام تسلیتی صادر کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ / امور اقتصادی و دارایی / بودجه / بیمارستان / قوه قضاییه / مسلمانان
روی موج خبر
احمد تویسرکانی مشاور رییس قوه قضاییه درگذشت. گفته می‌شود احمد تویسرکانی سابقه بیماری داشته و در بیمارستان بقیه‌الله بستری بوده و شب گذشته‌ دار فانی را وداع گفته است.
پیام تسلیت رئیسی در پی درگذشت رئیس سابق سازمان ثبت اسناد و املاک
۱۳۹۸/۱۲/۱۳
پیام تسلیت رئیسی در پی درگذشت رئیس سابق سازمان ثبت اسناد و املاک
ایلنا: رئیس قوه قضاییه در پی درگذشت احمد تویسرکانی، مشاور رئیس قوه قضائیه و رئیس سابق سازمان ثبت اسناد و املاک پیام تسلیتی صادر کرد.
مشاور رئیس قوه قضائیه بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت
۱۳۹۸/۱۲/۱۳ / ویروس کرونا / دستگاه قضایی
مشاور رئیس قوه قضائیه بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت
احمد تویسرکانی، مشاور رئیس قوه قضائیه و رئیس سابق سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در گذشت.
ویروس کرونا، جان مشاور رییس قوه قضاییه ایران را گرفت
۱۳۹۸/۱۲/۱۳
ویروس کرونا، جان مشاور رییس قوه قضاییه ایران را گرفت
احمد تویسرکانی، مشاور رییس قوه قضاییه ایران که در بیمارستان بقیة‌الله بستری بوده شب گذشته فوت کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۳
مشاور رییس قوه قضاییه درگذشت / علت مرگ؛ کرونا؟ + جزئیات
احمد تویسرکانی مشاور رییس قوه قضاییه درگذشت.
حضور مردم با توجه به مشکلات، پرشور بود/کوتاهی مجالس قبل جبران شود
۱۳۹۸/۱۲/۰۹ / انتخابات 98 / مجلس شورای اسلامی / سازمان بسیج مستضعفین / احمد تویسرکانی
حضور مردم با توجه به مشکلات، پرشور بود/کوتاهی مجالس قبل جبران شود
مسئول نماندگی ولی فقیه در بسیج گفت: اگر تمامی مشکلات و مسائل سالهای اخیر را در نظر بگیریم انتخابات مجلس شورای اسلامی با مشارکت ۴۲ درصدی یک حضور با شکوه محسوب می‌شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •