دوشنبه, ۵ آبان, ۱۳۹۹ / 26 October, 2020
طرح های زیرساختی
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
مسائل و مشکلات شهرک های صنعتی بررسی شد
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس در این جلسه که معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس،مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس و نیز مدیر کل دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری فارس نیز حضور داشتند مدیران عامل شرکت های خدماتی به بیان مسائل و مشکلات پرداختند و از رییس مجمع نمایندگان ستان در مجلس خواستار پیگیری این مشکلات در سطوح ملی شدند.رئیس مجمع نمایندگان فارس  در این جلسه بر حمایت از صنعتگران به عنوان جهادگران عرصه تولید تاکید و با اشاره به مشکلات و کمبودهای دولت گفت: سزاوار  نیست که همه بار مشکلات روی دوش صنعتگر باشد.ابراهیم عزیزی با بیان اینکه برای اجرای طرح های زیرساختی تنها نباید به اعتبارات دولتی اکتفاکرد ،خواستار استفاده از ظرفیت بخش خصوصی شد و گفت:یکی از مهمترین مشکلات شهرک های …
۱۳۹۹/۰۷/۱۷
همکاری در زمینه ایجاد مرکز تحقیقاتی-خدماتی حوزه پزشکی و پروژه های آینده پژوهی در منطقه آزاد انزلی
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، محمد ولی روزبهان، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان میزبان حمید رضا طیبی، رییس جهاد دانشگاه کشور بود و در این دیدار دو طرف در خصوص سازوکارهای توسعه همکاری های علمی-پژوهشی و توسعه ارتباطات علم با اقتصاد کشور به بحث و گفتگو پرداختند.رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این نشست با تبیین ظرفیت ها و فرصت های منحصر به فرد منطقه متبوع خود در شمال کشور که مرکز تمرکز صنعت،تجارت و جمعیت ایران اسلامی است، تحلیلی از مزیت های این منطقه در حوزه های گردشگری،فرآوری کالا و ترانزیت ارائه نمود و اظهار داشت: با توجه به روند تغییرات اقلیمی و جمعیتی کشور و افق های به وجود آمده در زمینه توسعه روابط با کشورهای حوزه اوراسیا و چین …
تکمیل طرح های زیرساختی، ارمغان سفر نوبخت به اصفهان
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / محمدباقر نوبخت
تکمیل طرح های زیرساختی، ارمغان سفر نوبخت به اصفهان
رئیس سازمان برنامه‌وبودجه به همراه وزیر راه و شهرسازی به استان اصفهان سفر کرد. سفری که حاصل آن تکمیل طرح‌های زیرساختی بوده است.
۱۳۹۹/۰۳/۰۲ / اعتبار طرح های زیرساختی / حسن روحانی رئیس جمهور
روحانی: ۳۰هزار میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های زیرساختی تامین شود
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در گفتگو با محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دستور داد تا 30 هزار میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای اجرای پروژه های زیرساختی کشور بویژه در حوزه حمل و نقل تا پایان خرداد ماه تامین شود.
۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / طرح های زیرساختی / کردستان / راه آهن / وزارت راه و شهرسازی
سه هزار و ۳۰۰ کیلومتر مسیر ریلی در حال ساخت است
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل گفت: اکنون سه هزار و ۳۰۰ کیلومتر مسیر ریلی در کشور در حال ساخت بوده که برابر با ۳۰ درصد کل راه‌های ریلی کشور از ۱۰۰ سال پیش تاکنون است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / گردشگری / طرح های زیرساختی / مازندران / میراث فرهنگی / گردشگر خارجی
زیرساخت‌های مازندران برای پایتختی گردشگری اکو آماده‌ نیست
ساری - ایرنا - مازندران در بزرگ‌ترین قدم گردشگرانه خود در سال۲۰۲۲(۱۴۰۰شمسی) میزبان پایتخت گردشگری کشورهای اکو است و این رویداد نیازمند آماده‌سازی زیرساخت‌های استان است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / طرح های زیرساختی / سمنان / وزارت کشور / اعتبار عمرانی
اولویت دولت در بودجه عمرانی پرداخت طلب پیمانکاران است
سمنان- ایرنا- مدیرکل دفتر فنی و برنامه‌ریزی عمرانی وزارت کشور گفت: اولویت دولت تدبیر و امید در بودجه عمرانی سال ۹۹ پرداخت مطالبه‌های پیمانکاران مجری طرح‌های مختلف است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / طرح های زیرساختی / فولاد / سنگان / خواف / خراسان رضوی
کمبود مواد اولیه چالش مهم طرح‌های فولاد است
گناباد- ایرنا- مدیر عامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خواف کمبود سنگ آهن و مواد اولیه را دغدغه و چالش مهم در اجرای طرح‌های فولادی در این منطقه ذکر کرد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / طرح های زیرساختی / استان اردبیل / حسن روحانی
رییس‌جمهوری سه پروژه فرودگاهی اردبیل را افتتاح کرد
اردبیل - ایرنا - حجت‌الاسلام حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران در جریان سفر یک روزه به استان اردبیل و در بدو ورود، سه پروژه فرودگاهی اردبیل را افتتاح کرد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / مرز پرویز خان / طرح های زیرساختی / قصرشیرین / مشکلات مرزی
رنج مرز ملی پرویزخان از کمبود امکانات زیرساختی و رفاهی
قصرشیرین- ایرنا- مرز رسمی پرویزخان با قدمتی ۲۲ ساله و سابقه‌ای درخشان در کار صادرات نقشی مهم و راهبردی در اقتصاد کشور دارد که باوجود درخشش آن از بُعد اقتصادی هنوز هم به لحاظ زیرساختی با مشکلات فراوانی روبرو است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / طرح های زیرساختی / مشهد / سبزوار / آب و فاضلاب / خوشاب / اقتصاد / برق رسانی / آبرسانی / وزارت نیرو / حرم امام رضا
رهاوردهای سفر وزیر نیرو برای خراسان رضوی
مشهد- ایرنا- سفر یک روزه وزیر نیرو به خراسان رضوی چند رهاورد بزرگ برای صنعت آب و برق داشت که اهمیت آن در ارتقای شاخصهای خدمت رسانی، جایگاه منحصربه فرد این منطقه در صنعت آب و برق و لزوم توجه ویژه به آن از سوی دولتمردان، اهمیت مدیریت مصرف در شرایط تنش آبی و ضرورت کاهش مصرف سوخت فسیلی است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / مشهد / طرح های زیرساختی / شرکت برق منطقه ای خراسان / خراسان رضوی / رضا اردکانیان / برق
چند طرح زیرساختی در مشهد بهره‌برداری شد
مشهد- ایرنا- عملیات اجرایی و بهره‌برداری از پنج طرح زیرساختی در حوزه انتقال و فوق توزیع برق امروز سوم دی ماه طی مراسمی با حضور وزیر نیرو در مشهد آغاز شد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۱ / طرح های زیرساختی / بنیاد مسکن انقلاب اسلامی / توسعه روستایی
طرح هادی در ۱۹ هزار و ۱۸۰ روستای کشور اجرا شد
گچساران- ایرنا- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: طرح هادی در ۱۹ هزارو ۱۸۰ روستا بالای ۲۰ خانوار کشور تاکنون اجرا شده است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / طرح های زیرساختی / آب و فاضلاب / کرمانشاه / رضا اردکانیان / #هر_هفته_الف_ب_ایران
توجه بیشتری به ساماندهی فاضلاب کرمانشاه می‌شود
کرمانشاه- ایرنا- وزیر نیرو با اشاره به اهمیت ساماندهی فاضلاب شهر کرمانشاه گفت: ساماندهی فاضلاب شهر کرمانشاه به صورت ویژه مورد توجه قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / شهرداری مشهد / امضای تفاهمنامه / طرح های زیرساختی / مشهد / حرم امام رضا / بافت فرسوده / شرکت راه‌آهن شهری مشهد و حومه / خراسان رضوی / بازآفرینی شهری / سرمایه گذاری داخلی
۳.۷ هزار میلیارد ریال قرارداد سرمایه‌گذاری ظرف چهار روز در مشهد امضا شد
مشهد- ایرنا- معاون اقتصادی شهرداری مشهد گفت: ۳۰ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال ابلاغ، انعقاد قرارداد و تفاهمنامه سرمایه‌گذاری با بخش خصوصی ظرف چهار روز اخیر تاکنون در چارچوب نمایشگاه فرصتهای سرمایه‌گذاری و اقتصادی شهری در مشهد امضا شده است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۴ / طرح های زیرساختی / راه آهن / دولت تدبیر و امید / خراسان جنوبی
راه‌های خراسان جنوبی جان تازه‌ گرفته است
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: شریان‌های حیاتی استان در یک سال اخیر با تزریق سه برابری منابع اعتباری در مقایسه با سال قبل، جان تازه‌ای گرفته است به طوری که راه‌های توسعه خراسان جنوبی و پیوستن به راهروهای شمالی و جنوبی یکی پس از دیگری بازگشایی می‌شود.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / طرح های زیرساختی / دولت تدبیر و امید / محمدصادق معتمدیان / خراسان جنوبی / محرومیت / توسعه پایدار
جهش توسعه‌ای در خراسان جنوبی
بیرجند - ایرنا - توسعه همه جانبه خراسان جنوبی یکی از اهداف دولت تدبیر و امید بوده و اقدامات مدیریت استان در یک سال اخیر برای رسیدن به این هدف از نظر کمی و همچنین آثار و نتایج آنها، جهش چشمگیر داشته است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / شهرداری مشهد / سید عباس صالحی / طرح های زیرساختی / مشهد / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / تئاتر شهر / ریاست کمیسیون فرهنگی اجتماعی زیارت گردشگری و رسانه شورای شهر مشهد / خراسان رضوی / تئاتر / هنری
صالحی کلنگ پردیس تئاتر شهر مشهد را بر زمین زد
مشهد- ایرنا- عملیات ساخت نخستین پردیس تئاتر شهر روز پنجشنبه طی مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار خراسان رضوی در محل بوستان وفا واقع در بلوار فکوری کلانشهر مشهد آغاز شد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / طرح های زیرساختی / راه آهن / محمدصادق معتمدیان / خراسان جنوبی / دولت
دولت ۲ مصوبه برای راه آهن خراسان جنوبی تصویب کرد
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: برای احداث راه آهن که عملیات اجرایی آن امسال در استان آغاز شد، ۲ مصوبه کم‌سابقه دولت را طی سه ماه گذشته درخصوص تامین اعتبار به صورت فاینانس داشتیم.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴
بهسازی معابر چهارباغ و نواحی در اولویت است
شهردار چهارباغ گفت: بهسازی و جدول گذاری معابر به ویژه کوچه های خاکی در سطح شهر چهارباغ و نواحی ملک آباد و مهدی آباد برای مجموعه مدیریت شهری مهم و با اهمیت است.عطایی افزود: زیرسازی و جدول گذاری کوچه های خاکی، بهبود سیمای شهری را به دنبال دارد و موجب ایمن سازی معابر و سهولت در تردد شهروندان خواهد شد.وی اجرای طرح های زیرساختی را مهم ارزیابی کرد و گفت: رسیدگی و رفع مشکلات شهروندان از مهمترین اصول خدمت رسانی است و با توجه به این مهم، رسیدگی به بحث آسفالت و همچنین بهسازی کوچه ها و معابر به عنوان یکی از اساسی ترین مشکلات شهروندان به طور ویژه از سوی شهرداری چهارباغ پیگیری و اجرایی می شود.شهردار چهارباغ تصریح کرد: در حال حاضر این طرح در کوچه ها و فرعی های چهارباغ، ملک آباد و مهدی آباددر حال اجراست.به …
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / طرح های زیرساختی / بنیاد مسکن انقلاب اسلامی / مازندران / توسعه روستایی / محمودآباد
یک میلیون و ۸۵۰ هزار مسکن روستایی مقاوم سازی شد
ساری - ایرنا - معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت که یک میلیون و ۸۵۰ هزار واحد مسکونی روستایی کشور در دولت تدبیر و امید با اعتبارات دولت در قالب طرح هادی مقاوم سازی و بهسازی شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / طرح های زیرساختی / استان قزوین / شرکت آب منطقه ای
۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به طرح انتقال آب از سد طالقان تزریق می‌شود
قزوین - ایرنا – معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کشور گفت: در ردیف بودجه طرح انتقال آب از سد طالقان به قزوین حدود ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که برای تسریع در طرح، ۳۰۰ میلیارد ریال دیگر به آن از محل صندوق تنش آبی تزریق خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / سیستان و بلوچستان / طرح های زیرساختی / سازمان های مردم نهاد / زاهدان / اسکندر مؤمنی / همایش
طرح یاریگران زندگی با عضویت ۱۱ وزارتخانه به اجرا درآمده است
زاهدان- ایرنا- دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران با تمام توان در حال مبارزه با موادمخدر است و در این زمینه طرح یاریگران زندگی با همکاری همه سازمان‌ها و عضویت ۱۱ وزارتخانه اجرایی شده و معتقدیم در خط مقدم مبارزه با موادمخدر باید کار بسیاری انجام شود.
۱۳۹۸/۰۸/۰۳ / اردکان / طرح های زیرساختی / محمدرضا تابش / بهداشت و درمان
بازدید معاون وزارت بهداشت از مراکز بهداشتی و درمانی اردکان
یزد - ایرنا - معاون توسعه مدیریت، منابع و سرپرست معاونت برنامه‌ریزی ‏راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر پنجشنبه از قسمت‌های مختلف بیمارستان ضیایی اردکان بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات واحدهای بهداشتی و درمانی این شهرستان قرار گرفت .
۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / طرح های زیرساختی / کارگر / خراسان جنوبی / مسکن
کمبود نیرو برای طرح‌های عمرانی خراسان جنوبی
بیرجند - ایرنا - حجم پروژه‌های عمرانی در استان خراسان جنوبی زیاد شده است ولی نیروی کار پیدا نمی‌شود.
۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / طرح های زیرساختی / کهگیلویه وبویراحمد / حسین سلامی / فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
فرمانده سپاه از جاده ملی پاتاوه-دهدشت بازدید می کند
یاسوج- ایرنا- فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد از جاده ملی در دست اجرای پاتاوه -دهدشت بازدید و دستورات لازم را برای شتاب بخشی این طرح مهم به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا صادر می کند.
۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / طرح های زیرساختی / بندر چابهار / بنادر و دریانوردی / راه و شهرسازی
ساخت بلندترین برج کنترل ترافیک دریایی کشور در بندر چابهار کلنگ زنی شد
چابهار- ایرنا- عملیات ساخت بلندترین برج کنترل ترافیک دریایی کشور در بندر چابهار با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور آغاز شد.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / محمد نهاوندیان / کیش / طرح های زیرساختی / توسعه اقتصادی / اقتصاد
استقبال و حمایت معاون اقتصادی رییس‌ جمهوری از برنامه راهبردی کیش
  کیش - ایرنا- معاون اقتصادی رئیس‌جمهوری ضمن استقبال از برنامه راهبردی توسعه کیش، حمایت خود را از اجرای این برنامه ها و اطمینان بخشی به بخش خصوصی اعلام کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / کیش / طرح های زیرساختی / توسعه اقتصادی / سازمان برنامه و بودجه کشور
توسعه نیروگاهی کیش در دستور کار سازمان برنامه و بودجه قرار گرفت
کیش - ایرنا- تولید برق و توسعه نیروگاهی به عنوان یکی طرحهای زیر بنایی کیش در نشست مدیرعامل منطقه آزاد کیش و رئیس سازمان برنامه و بودجه مطرح و در دستور کار این سازمان قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ / طرح های زیرساختی / اردبیل / قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)
۲۵۵ پروژه عمرانی در کشور توسط قرارگاه خاتم الانبیاء درحال اجراست
اردبیل - ایرنا - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ۲۵۵ طرح بزرگ سدسازی، ساخت بیمارستان و احداث بزرگراه، راه‌آهن و نیروگاه در نقاط مختلف کشور توسط این قرارگاه درحال اجرا است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / صندوق توسعه ملی / شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور / طرح های زیرساختی / تخصیص اعتبار
معاون وزیر: ۳۰۰ میلیون دلار برای خط ریلی مشهد به چابهار اختصاص یافت
گناباد- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با موافقت رهبر معظم انقلاب ۳۰۰ میلیون دلار از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به تکمیل بخشی از خط ریلی مشهد به چابهار اختصاص یافت.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / طرح های زیرساختی / مازندران / توسعه روستایی
خوش‌نشینان و توسعه‌ زیرساخت‌ها در روستاهای مازندران
ساری-ایرنا- تامین زیرساخت در روستاهای مازندران که در ۲ دهه اخیر شتاب بیشتری به خود گرفت، اگرچه توانست تا حد زیادی غبار محرومیت را از چهره این سکونتگاههای رسمی از بین ببرد، ولی تغییر نگرش‌ها نسبت به اقتصاد روستا، این مناطق سکونت‌گاهی را در معرض تهدید اقامت خوش نشینان قرار داده‌است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / طرح های زیرساختی / مسعود سلطانی فر / قاینات / ورزشی
ساخت سالن ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در قاین آغاز شد
بیرجند - ایرنا - عملیات اجرایی سالن ورزشی ۲۵۰۰ نفری روز دوشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان در شهرستان قاینات آغاز شد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۴ / طرح های زیرساختی / سمنان / علوم پزشکی / افتتاح طرح / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / دانشگاه ها
وزیر بهداشت با حضور در آرادان ۲ طرح بهداشتی را افتتاح کرد
سمنان- ایرنا- مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و خانه بهداشت در روستای ده‌سلطان شهرستان آرادان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره‌برداری رسید.
۱۳۹۸/۰۶/۱۳ / سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی قشم / گردشگری / طرح های زیرساختی / هرمزگان / جزیره قشم / قشم
بهره‌برداری از ۲ کمپ پارک در قشم
قشم - ایرنا - ۲ کمپ پارک ساحلی قشم در مجاورت بندر لافت و روستای ریگو با حضور مرتضی بانک، دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی کشور و حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم روز چهارشنبه در قشم به بهره‌برداری رسید.
۱۳۹۸/۰۶/۰۷ / هفته دولت / کارآمدی دولت
روز شلوغ افتتاح طرح های عمرانی و نگاه دیوان محاسبات به مانع اصلاح هدفمندی یارانه و دلیل تخلف مسئولان
ششمین روز از هفته دولت در پهنه ایران اسلامی با ترافیک افتتاح و بهره برداری از طرح های زیرساختی و عمرانی گوناگون و انبوه تردد دولتمردان در استان ها روبرو شد و در این میان نظر دادستان و رئیس دیوان محاسبات کشور در مورد موانع اصلاح قانون هدفمندی یارانه ها و دلیل تخلفات مسئولان از جمله نظرات کارشناسی بود که برای بهبود فرآیند های مدیریتی و روند تصمیم گیری راهگشای باشد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۷ / طرح های زیرساختی / افتتاح طرح / چرداول / هفته دولت
13 طرح عمرانی و خدماتی در چرداول افتتاح و کلنگ زنی شد
ایلام - ایرنا - همزمان با ششمین روز از هفته دولت ۱۳ طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان چرداول افتتاح و کلنگ زنی شد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۶ / طرح های زیرساختی / آذربایجان شرقی / افتتاح طرح / هفته دولت
توسعه زیرساخت‌ها، رویکرد دولت در آذربایجان‌شرقی است
مراغه - ایرنا - معاون سیاسی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف در استان گفت: توسعه زیرساخت@های اقتصادی و عمرانی رویکرد دولت تدبیر و امید در استان است.
۱۳۹۸/۰۶/۰۱ / طرح های زیرساختی / راه آهن / خراسان جنوبی / هفته دولت / کارآمدی دولت / آبرسانی
توجه ملی به خراسان جنوبی در دولت تدبیر و امید
بیرجند - ایرنا - خراسان جنوبی یکی از استان‌های کم برخوردار از نظر زیرساختی و اعتباری اما برخوردار از منابع و مواهب مختلف است و افزایش توجه ملی به خراسان جنوبی یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در این استان به ویژه در یک سال اخیر به شمار می‌رود.
۱۳۹۸/۰۵/۲۸ / طرح های زیرساختی / کارآمدی دولت
اجرای ۱۵ طرح سرمایه گذاری در هرمزگان مورد موافقت قرار گرفت
بندرعباس- ایرنا- ۱۹ طرح سرمایه گذاری در بخش های کشاورزی، صنعتی، گردشگری، خدماتی و دامداری جهت بررسی به کارگروه امور زیربنایی هرمزگان ارسال شده که از این شمار ۱۵ طرح مورد موافقت قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۵/۲۸ / بیرجند / طرح های زیرساختی / راه آهن / کارآمدی دولت
پروژه راه‌آهن بیرجند یک گام دیگر پیش رفت
بیرجند - ایرنا - هیات دولت با صدور مجوز انعقاد قرارداد مشارکت در اجرای پروژه اتصال بیرجند به راه‌آهن بافق - مشهد، این پروژه را که سال‌ها مردم خراسان جنوبی در انتظار عملیاتی شدن آن هستند، یک گام دیگر پیش برد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / طرح های زیرساختی / محمدباقر نوبخت
پای لنگ تحریم در مسیر تلاش‌های عمرانی دولت
تبریز- ایرنا- سفر آخر هفته گذشته محمدباقر نوبخت، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، به آذربایجان‌شرقی و تخصیص اعتبارات چند صد میلیارد تومانی به طرح های ناتمام نشان داد که دیوار تحریم و شرایط دشوار مالی نمی‌تواند مانعی برای تلاش دولت تدبیر و امید در راستای توسعه و عمران مناطق مختلف کشور باشد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۶ / محیط زیست / طرح های زیرساختی / خراسان جنوبی
تعویض شبکه بی‌سیم محیط زیست خراسان جنوبی نیازمند اعتبار است
بیرجند - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: تعویض شبکه بی‌سیم این اداره کل نیازمند ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار است و شبکه موجود پاسخگوی نیاز استان نیست.
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ / طرح های زیرساختی / شهرجدیدهشتگرد / سرمایه گذاری
ورود پرپیمانه سرمایه گذاران به شهر جدید هشتگرد
کرج - ایرنا - شهرجدید هشتگرد استان البرز در آستانه تکمیل مسکن مهر و راه اندازی خط قطار شهری این روزها با ورود پرپیمانه سرمایه گذاران در بخش های مختلف مواجه شده است .
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ / طرح های زیرساختی
۱۶ طرح تولیدی گناباد در اولویت رسیدگی قرار گرفت
گناباد-ایرنا- ۱۶ طرح تولیدی دارای مشکل گناباد در بخشهای مختلف صنعتی، معدنی و گردشگری با اجرای طرح ابتکاری استاندار خراسان رضوی موسوم به مثلث اقتصادی در اولویت رسیدگی قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ / بیرجند / طرح های زیرساختی / مسکن / آسفالت معابر
منزل نو با معابر خاکی
بیرجند - ایرنا - سایت مسکن مهر اواخر دهه ۸۰ احداث و با وجود اینکه از حدود سال ۹۰ به متقاضیان تحویل شد اما هنوز ساکنان آن از خاکی بودن کوچه‌ها و معابر گلایه دارند.
۱۳۹۸/۰۵/۰۵ / ورزشی / کردستان / سنندج / طرح های زیرساختی
بازدید مدیرعامل شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور از ورزشگاه ۶ هزار نفری گولان سنندج
سنندج - ایرنا - سالن سرپوشیده ۶ هزار نفری اصلی‌ترین بخش مجتمع ورزشی ۲۲ گولان با زیربنای حدود ۱۰ هزار مترمربعی است و از تکنولوژی های جدید برای ساخت آن استفاده می‌شود. تصاویر بازدید حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور و بهمن مرادنیا استاندار کردستان از این طرح را نشان می دهد عکاس: سیدمصلح پیرخضرانیان
۱۳۹۸/۰۵/۰۳ / گردشگری / طرح های زیرساختی / اصفهان
آبشار شاهلولاک چرمهین لنجان مستعد سرمایه گذاری طرح های گردشگری
اصفهان - ایرنا - همه جای کشورمان منجمله اصفهان، مستعد سرمایه گذاری بخش خصوصی برای توسعه صنعت گردشگری است که آبشار شاهلولاک چرمهین غرب این استان با برخورداری از ظرفیت طبیعت گردی مستعد تحقق این مهم است که به گفته مسوولان امر سرمایه گذار آن اعلام آمادگی کرده است.
۱۳۹۸/۰۴/۳۱ / طرح های زیرساختی / تخصیص اعتبار / استاندار ایلام
تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبار طرح های کلان ایلام ضروری است
ایلام- ایرنا-استاندار ایلام خواستار تخصیص کامل و ۱۰۰ درصدی اعتبار پروژه‌های اولویت دار این استان شد و ان را ضروری دانست.
۱۳۹۸/۰۴/۲۷ / بم / کرمان / ایرنا / سینما
بم صاحب پردیس سینمایی می شود
کرمان- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور سینمایی کشور گفت :در مسیربرقراری عدالت فرهنگی و دسترسی به شعار ایران تهران نیست و کلان برنامه عمومی سازی دسترسی فرهنگی در وزارت ارشاد یکی از طرح های زیرساختی سینمابی ایران را دنبال می کنیم و آن اجرای طرح پردیس سینمای امید است که با محوریت و مشارکت شهرداری ها ساخته می شود که بزودی شهر بم هم از این ظرفیت بهره مند خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۴ / طرح های زیرساختی
بازدید استاندار از روند اجرایی تالار بزرگ مرکزی شهر کرمان
ایرنا- کرمان- محمدجواد فدایی استاندار کرمان به همراه جمعی از مدیران از روند اجرایی تالار بزرگ شهر کرمان بازدید کرد.5054
۱۳۹۸/۰۴/۲۴ / طرح های زیرساختی / اربعین حسینی / خراسان جنوبی
سه گام برای تامین زیرساخت اربعین حسینی مشخص شد
بیرجند - ایرنا - تعریف برنامه مدون طی ۴۸ ساعت آینده، نیازسنجی واقعی و اعلام آمادگی دستگاه‌های اجرایی سه گام مشخص شده برای تامین زیرساخت اربعین حسینی در استان خراسان جنوبی است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶ / طرح های زیرساختی / استان قزوین / انرژی
شهرک انرژی قزوین آماده سازی می شود
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: تامین زیرساخت ها و آماده سازی شهرک انرژی در استان پس از تصویب آن در هیات دولت توسط این شرکت انجام خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۲ / طرح های زیرساختی
۱۳۷ میلیارد ریال برای آب روستاهای گچساران و باشت هزینه شد
گچساران- ایرنا- مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۳۷ میلیارد ریال اعتبار ، سال مالی ۹۸-۹۷ برای تامین و توسعه آب روستایی شهرستان های گچساران و باشت در قالب ۲۵ طرح اجرا شد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۸ / گردشگری / طرح های زیرساختی / استان قزوین
تبدیل قزوین به مقصد گردشگری نیازمند تقویت زیرساخت‌ها است
قزوین - ایرنا - مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین گفت: توسعه گردشگری و تبدیل قزوین به مقصد این صنعت، نیازمند ایجاد زیرساخت ها و تشویق سرمایه گذاران است.
۱۳۹۸/۰۴/۰۸ / طرح های زیرساختی / کرمان / ایرنا / اقتصاد
ایران در زیرساخت های اقتصادی از ۱۵۰ کشور جهان جلو است
کرمان - ایرنا - خطیب جمعه تهران گفت : براساس آمارها و شاخص های بین المللی در زیرساخت های اقتصادی از ۱۵۰ کشور جهان جلو هستیم و این زیرساخت ها مهمترین اهرم برای خلق اقتصاد بزرگ بشمار می رود که باید برنامه ریزان اقتصادی به آن توجه جدی داشته باشند.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴ / طرح های زیرساختی / راه و شهرسازی / راهسازی / آران وبیدگل
عملیات ساخت کنارگذر آران و بیدگل- کاشان از سر گرفته شد
کاشان- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل با اشاره به آغاز عملیات تکمیلی طرح کنارگذر آران و بیدگل به کاشان گفت: تلاش داریم که این طرح تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
امتناع استاندار از کلنگ زنی یک طرح در تکاب دلسوزانه بود
مهاباد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان تکاب با اشاره به امتناع استاندار آذربایجان غربی از کلنگ زنی احداث سالن ورزشی در زمین خارج از محدوده شهری گفت: تصمیم استاندار کارشناسی، منطقی و دلسوزانه بود و این اقدام به بهبود اجرای طرح های زیرساختی ورزش تکاب منجر می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳
برای گسترش روابط اقتصادی با جمهوری آذربایجان مصمم هستیم
ایلنا: وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان بامداد امروز در بدو ورود به جمهوری آذربایجان گفت: روابط اقتصادی با جمهوری آذربایجان را باید فراتر از طرح های زیرساختی گسترش دهیم.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •