شنبه, ۴ بهمن, ۱۳۹۹ / 23 January, 2021
بازار گوشت
باید تبعات قاچاق دام زنده به گوش مسئولان برسد
۴ ساعت قبل
باید تبعات قاچاق دام زنده به گوش مسئولان برسد
کاشفی، عضو هیات رئیسه اتاق ایران با اشاره به تبعات قاچاق دام زنده، درباره لزوم ازسرگیری صادرات دام از مجاری قانونی، گفت: باید تحلیل مناسبی درباره لزوم صادرات دام زده، پیامدهای قاچاق دام و همچنین رابطه صادرات دام و بازار گوشت قرمز داخلی به دولت و دستگاه‌های مسئول ارائه و نظر مساعد آنها جلب شود.
رصد بازار گوشت قرمز از دوربین آمار
۴ روز قبل
رصد بازار گوشت قرمز از دوربین آمار
در دامداری سنتی ایران، کشاورزان و دامداران اگر متوجه شوند که شیر تولیدی دام آنها را با قیمت مناسب نمی‌خرند و به‌اصطلاح خودشان خرج خوراک دام را جواب نمی‌دهد، تصمیم به سربریدن دام می‌گیرند تا دست‌کم با فروش گوشت آنها امرار معاش کنند. اما وقتی این تغییر در دامداری‌های رسمی رخ دهد و تغییراتی در آمار گشتارگاه‌ها نمایان شود، یک نشانه جدی از ناموزون بودن بازده اقتصادی پرورش دام و اختلال جدی در اقتصاد دامپروی خواهد بود. رشد تولید گوشت قرمز به‌صورت مقطعی در آمارهای رسمی لزوما به‌معنای افزایش سرمایه‌گذاری …
مشکلات توزیع علت اصلی گرانی تخم مرغ/ بازار گوشت در رکود به سر می‌برد
۵ روز قبل / تخم مرغ / مرغ / سازمان حمایت / شورای تامین کنندگان دام کشور
مشکلات توزیع علت اصلی گرانی تخم مرغ/ بازار گوشت در رکود به سر می‌برد
با توجه به حضور و فعالیت دلالان در سایه کمبود نظارت ها، اختلاف قیمت برخی محصولات پروتئینی از تولید تا مصرف افزایش یافته است.
تداوم چالش در بازار گوشت پرندگان در سال ۲۰۲۱
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
تداوم چالش در بازار گوشت پرندگان در سال ۲۰۲۱
با وجود اینکه انتظار می رفت سال ۲۰۲۱ سال بهتری برای اقتصاد دنیا باشد ولی به نظر می رسد این پیش بینی نادرست است. هم اکنون انتظار می رود سال جدید میلادی سالی پر تنش برای فعالان در صنعت تولید گوشت پرندگان باشد.
گوشت تا پایان سال گران نمی‌شود
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ / بازار گوشت / تولید دام / قیمت گوشت / واردات گوشت
گوشت تا پایان سال گران نمی‌شود
رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید دام، تا پایان سال هیچ‌گونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت. نوشته گوشت تا پایان سال گران نمی‌شود اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
شرایط عرضه دام در سطح مطلوبی قرار دارد
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
شرایط عرضه دام در سطح مطلوبی قرار دارد
ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در خصوص اقدامات لازم برای ادامه دار بودن ثبات بازار گوشت گفت: در صورت ادامه تولید در سطح مناسب، ادامه طرح پلاک کوبی سازمان دامپزشکی کشور و نظارت سختگیرانه‌تر بر جا به جایی دام‌ها و قاچاق می‌توان به ادامه ثبات در بازار گوشت قرمز امید داشت.
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
هر کیلوگرم شقه گوسفندی ۱۱۵ هزار تومان
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از ثبات در بازار گوشت قرمز خبر داد و گفت: «در دو هفته اخیر قیمت‌ها بدون تغییر مانده و هم اکنون هر کیلوگرم شقه گوسفندی بدون دنبه با متوسط قیمت 115 هزار تومان عرضه می‌شود.» ملکی یادآور شد: «قبل از آنکه بازار به ثبات کنونی خود برسد کاهش 5 هزار تومانی در هر کیلوگرم را تجربه کرد. قیمت عمده حال حاضر هر کیلوگرم گوشت گوسفندی برای قصابان 103 تا 105 هزار تومان است که قصابان معمولا 10درصد سود برای خود در نظر می‌گیرند.»
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
ثبات در بازار گوشت قرمز
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از ثابت در بازار گوشت قرمز خبر داد و گفت: در دو هفته اخیر قیمت‌ها بدون تغییر مانده است. به گزارش ایلنا، علی‌اصغر ملکی درباره آخرین وضعیت قیمت و عرضه گوشت قرمز در بازار، اظهار کرد: تغییر قیمت گوشت قرمز در بازار تغییر محسوسی نداشته است و می‌توان گفت در دو هفته اخیر این کالا با قیمتی ثابت عرضه شده است.ملکی در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان قاچاق دام از مرزهای غربی به دلیل بارش برف متوقف است، گفت: گزارش‌ها نشان می‌دهد قاچاق از مرزهای غربی به دلیل نامساعد بودن هوا بسیار محدود یا کاملا متوقف شده است.وی معتقد است؛ در صورت ادامه تولید در سطح مناسب، ادامه طرح پلاک کوبی سازمان دامپزشکی کشور و نظارت سختگیرانه‌تر بر جابه جایی دام‌ها و قاچاق می‌توان به ادامه ثبات در بازار گوشت قرمز …
کاهش ۲۰ هزار تومانی قیمت گوشت در بازار
۱۳۹۹/۱۰/۱۱ / بازار گوشت / دام زنده / قیمت گوشت / گوشت قرمز
کاهش ۲۰ هزار تومانی قیمت گوشت در بازار
رئیس تامین‌کنندگان دام زنده از کاهش ۲۰ هزار تومانی هر کیلو گوشت قرمز در بازار خبر داد و گفت: در تولید دام شرایط مناسبی داریم. نوشته کاهش ۲۰ هزار تومانی قیمت گوشت در بازار اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
25 گرم گوشت در ماه سهم سه دهک جامعه
۱۳۹۹/۱۰/۰۷ / بازار گوشت و مرغ / دهک پایین جامعه / سرانه مصرف گوشت / مرکز پژوهش های مجلس / نرخ تورم
25 گرم گوشت در ماه سهم سه دهک جامعه
مدیرکل دفتر مطالعات اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه ۳۵ درصد مردم زیر خطر فقر هستند، گفت: در دهک‌های یک تا ۳، مصرف کالری کاهش یافته و مصرف گوشت با کاهش زیادی مواجه و تبدیل به مصرف مرغ و تخم مرغ شده است. نوشته 25 گرم گوشت در ماه سهم سه دهک جامعه اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
تبدیل محل سکونت مردم به بازار گوشت در پی تعطیلی بازار بهمن!
۱۳۹۹/۱۰/۰۷ / سازمان میادین / شورای شهر تهران
تبدیل محل سکونت مردم به بازار گوشت در پی تعطیلی بازار بهمن!
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران نسبت به ساماندهی مراکز توزیع گوشت تهران واکنش نشان داد و گفت: با تعطیل شدن بازار توزیع محصولات پروتئینی در بازار بهمن، محل سکونت مردم به بازار گوشت تبدیل شده است!
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
کاهش قیمت نهاده‌های دام و طیور در بازار آزاد
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: با توزیع گسترده نهاده‌های دام و طیور در سامانه بازارگاه در هفته‌های اخیر، قیمت این کالاها در بازار آزاد نیز روند کاهشی به خود گرفته است.محمدعلی کمالی روز شنبه در گفت‫و‫گو با ایرنا افزود: طی هفته‫های اخیر با افزایش توزیع نهاده‫ها در سامانه بازارگاه قیمت نهاده‫ها در بازار آزاد نیز روند کاهشی به خود گرفته است. مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی اظهار کرد: در حالی که طی ماه‫های اخیر در بازار آزاد نرخ هر کیلوگرم کنجاله سویا بین ۱۵ هزار تا ۱۷ هزارتومان و ذرت بین چهار هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزارتومان به فروش می رسید، اکنون با توزیع گسترده نهاده در سامانه بازارگاه نرخ هر کیلوگرم کنجاله سویا در بازار آزاد بین ۱۰ هزار تا ۱۳ هزارتومان و ذرت بین سه هزارو ۵۰۰ تا سه …
حذف 30 درصدی تقاضا از بازار گوشت
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
حذف 30 درصدی تقاضا از بازار گوشت
چه تعداد خانوار ایرانی امکان تهیه و مصرف گوشت قرمز را ندارند؟ در دو سه سال اخیر به‌دلیل شوک قیمتی چندباره‌ای که به بازار گوشت وارد شد به‌تدریج تعدادی از دهک‌های پایین از دایره خرید این محصول پروتئینی خارج شدند. اتفاقی که در سال 99 به اوج خود رسید. در نوبت‌های قبلی وقتی گوشت قرمز با افزایش قیمت مواجه می‌شد، بخشی از تقاضا به بازار گوشت سفید مثل مرغ و ماهی شیفت می‌کرد،‌ اما در سال‌جاری وضعیت گوشت مرغ هم تعریفی نداشت و در مقاطعی قیمت هر کیلوگرم مرغ به 40 هزار تومان هم رسید، ‌هر‌چند دولت تلاش کرد با تعیین قیمت مصوب (20 هزار و 400 تومان) بازار مرغ را تنظیم کند، اقدامی‌که چندان موثر واقع نشد و نتیجه آن چند نرخی شدن قیمت مرغ شد.
بازار گوشت مرغ آرام گرفت
۱۳۹۹/۱۰/۰۵ / وزارت جهاد کشاورزی / مدیر کل دفتر امور طیور / کاظم خاوازی / شرکت پشتیبانی امور دام کشور
بازار گوشت مرغ آرام گرفت
تهران - ایرنا- با توزیع گسترده نهاده‌های دامی با نرخ‌های مصوب در سامانه بازارگاه در ۴۵ روز اخیر و دسترسی تولیدکنندگان به این نهاده‌ها، روند حرکت قیمت گوشت مرغ کاهشی شد تا جایی که اکنون این محصول در برخی مناطق زیرقیمت مصوب به فروش می‌رسد.
قیمت گوشت گوسفندی چند؟
۱۳۹۹/۱۰/۰۳ / بازار گوشت / قیمت گوشت / قیمت گوشت گوسفندی
قیمت گوشت گوسفندی چند؟
به گزارش ایسنا، براساس نرخ نامه میادین میوه و تره بار قیمت هرکیلو شقه گوسفندی ۱۰۷هزارتومان، گوساله بدون استخوان ۹۹ هزارتومان، سردست تازه گوسفندی ۱۰۵ هزارتومان، ران گوسفندی۱۲۸ هزار و۴۰۰تومان، راسته گوسفندی با استخوان ۱۱۰هزار تومان، ماهیچه گوسفندی ۱۲۸هزار و ۴۰۰تومان، راسته بدون استخوان گوساله کیلویی ۱۰۸هزارتومان، ران گوساله ۱۰۸ هزارتومان، سردست تازه گوساله ۱۰۶هزارتومان و ماهیچه گوساله ۱۰۸هزارتومان است.
کاهش تقاضا در بازار گوشت/ بارش برف، قاچاق دام را محدود کرد
۱۳۹۹/۰۹/۲۹
کاهش تقاضا در بازار گوشت/ بارش برف، قاچاق دام را محدود کرد
ملکی، رئیس اتحادیه توزیع کنندگان گوشت گوسفندی تهران از کاهش تقاضا در بازار گوشت خبر داد و گفت: با توجه به بارش برف در مناطق مرزی و مشکلات خروج دام، قاچاق محدود شده است.
دلال بازی در بازار گوشت مرغ حاصل عدم اجرای قانون تمرکز اختیارات است
۱۳۹۹/۰۹/۲۵
دلال بازی در بازار گوشت مرغ حاصل عدم اجرای قانون تمرکز اختیارات است
اعظمی ساردوئی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: تا زمانیکه وزارت جهاد کشاورزی اختیارات لازم در حوزه بازرگانی محصولات کشاورزی را نداشته باشد شاهد دلال بازی در میادین میوه و تره بار از جمله میدان بهمن تهران هستیم.
روزانه ۵۰ تن مرغ به کشتارگاه‌های زنجان تحویل داده می‌شود
۱۳۹۹/۰۹/۲۲
روزانه ۵۰ تن مرغ به کشتارگاه‌های زنجان تحویل داده می‌شود
زنجان- تاراسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان، با بیان اینکه طی روزهای اخیر آرامش خوبی در بازار گوشت مرغ استان داشتیم، گفت: روزانه بیش از ۴۵ تا ۵۰ تن مرغ به کشتارگاه‌ها تحویل داده می‌شود.
عدم تصمیم گیری واحد، بازار گوشت مرغ را به چالش کشانده است
۱۳۹۹/۰۹/۱۹
عدم تصمیم گیری واحد، بازار گوشت مرغ را به چالش کشانده است
جعفری بروجنی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: دو عامل عدم تصمیم گیری واحد در زمینه واردات نهاده‌های دامی و عدم نظارت کافی باعث بروز اختلال در بازار گوشت مرغ شده است.
نرخ مصوب مرغ ثابت ماند؛ ۲۰۴۰۰ تومان
۱۳۹۹/۰۹/۱۶ / ستاد تنظیم بازار / قیمت مرغ
نرخ مصوب مرغ ثابت ماند؛ ۲۰۴۰۰ تومان
به گزارش ایسنا، ستاد تنظیم بازار بر رصد قیمت و کنترل بازار گوشت مرغ برای جلوگیری از افزایش قیمت و چند نرخی شدن آن در نقاط مختلف کشور نیز تاکید کرده است.
نرخ هر کیلو دام زنده در بازار چقدر؟
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ / دامداران / دام / بازار گوشت
نرخ هر کیلو دام زنده در بازار چقدر؟
مدیر عامل اتحادیه تعاونی عشایری دامداران متحرک گفت: توزیع نهاده ارزان در بین عشایر منجر به کاهش قیمت تولید گوشت قرمز می‌شود چرا که با توجه به تامین نهاده از بازار آزاد، قیمت فروش دام برای عشایر مقرون به صرفه نیست.
مشکلی در تامین گوشت مرغ هرمزگان وجود ندارد
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ / استانی-اقتصادی / اخبار اقتصادی - هرمزگان
مشکلی در تامین گوشت مرغ هرمزگان وجود ندارد
رییس سامان جهادکشاورزی استان هرمزگان گفت: برنامه ریزی لازم جهت تولید گوشت مرغ موردنیاز ماه‌های پایانی سال انجام شده و با توجه به تخصیص سهمیه نهاده ها ، نرخ مصوب تنظیم بازار گوشت مرغ در حال پیگیری است.
کاهش اندک قیمت گوشت / بازار گوشت رونقی ندارد
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ / بازار گوشت / قیمت گوشت / گوشت گوسفندی
کاهش اندک قیمت گوشت / بازار گوشت رونقی ندارد
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش قیمت گوشت خبر داد و گفت: هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود. نوشته کاهش اندک قیمت گوشت / بازار گوشت رونقی ندارد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
ممنوعیت صادرات دام راه حل تنظیم بازار گوشت نیست/نیازمند یک راهکار اساسی هستیم
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / موسی رهنمایی / سازمان نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور / قاچاق دام / گوشت قرمز / قیمت گوشت
ممنوعیت صادرات دام راه حل تنظیم بازار گوشت نیست/نیازمند یک راهکار اساسی هستیم
قائم مقام نظام صنفی کشاورزی با بیان اینکه ممنوعیت صادرات دام راهکار مناسبی برای کنترل بازار گوشت قرمز نیست،گفت: قاچاق را تایید نمی کنم اما برای تنظیم بازار گوشت باید راهکار اساسی اندیشید.
رونق بازار گوشت قرمز در هفته اول هر ماه/ دام زنده کیلویی 50 هزار تومان
۱۳۹۹/۰۹/۰۹ / گوشت / قیمت گوشت قرمز / دام - دامپروری / تنظیم بازار / گرانی / افزایش قیمت
رونق بازار گوشت قرمز در هفته اول هر ماه/ دام زنده کیلویی 50 هزار تومان
ایلنا نوشت: رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفند گفت: در حال حاضر هر کیلوگرم گوشت گوسفندی با قیمت 108 تا 112 هزار تومان بین مغازه‌داران توزیع می‌شود و آن‌ها معمولا با 10 درصد سود آن را عرضه می‌کنند.
تنها هفته اول هر ماه بازار گوشت قرمز رونق دارد / توزیع گوشت گوسفندی کیلویی ۱۰۸ تا ۱۱۲ هزار تومان بین مغازه‌داران
۱۳۹۹/۰۹/۰۹ / گوشت قرمز / قیمت گوشت
تنها هفته اول هر ماه بازار گوشت قرمز رونق دارد / توزیع گوشت گوسفندی کیلویی ۱۰۸ تا ۱۱۲ هزار تومان بین مغازه‌داران
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفند گفت: در حال حاضر هر کیلوگرم گوشت گوسفندی با قیمت ۱۰۸ تا ۱۱۲ هزار تومان بین مغازه‌داران توزیع می‌شود و آن‌ها معمولا با ۱۰ درصد سود آن را عرضه می‌کنند.
مرغ دولتی ۱۸هزار و ۵۰۰تومانی را از کجا بخریم؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۸ / گوشت مرغ / بازار گوشت
مرغ دولتی ۱۸هزار و ۵۰۰تومانی را از کجا بخریم؟
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران بیان کرد: در یک هفته اخیر با توزیع گسترده در میادین، مرغ به میزان کافی وارد میادین میوه و تره بار شد و از امروز شنبه ۸ آذرماه ۹۹، مرغ گرم در فروشگاه‌های زنجیره‌ای توزیع خواهد شد و کمبودی در این زمینه نداریم.
توزیع روزانه ۹۵۰ تن گوشت مرغ منجمد و گرم
۱۳۹۹/۰۹/۰۸ / بازار گوشت / بازار مرغ
توزیع روزانه ۹۵۰ تن گوشت مرغ منجمد و گرم
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رضا سالمی گفت: قرار بود ابتدا میادین میوه و تره بار از گوشت مرغ گرم و منجمد تأمین شود پس از آن در مرحله بعدی به توزیع گوشت مرغ گرم و منجمد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای ورود کنیم.
۱۳۹۹/۰۹/۰۷
توزیع گسترده مرغ منجمد در سراسر کشور با قیمت مصوب
توسعه ایرانی- ستاد تنظیم بازار، در چارچوب تنظیم بازار گوشت مرغ مقرر ساخت: شرکت پشتیبانی امور دام ( وزارت جهاد کشاورزی) با همکاری اتاق اصناف ایران، نسبت به توزیع گسترده مرغ منجمد در سراسر کشور با قیمت مصوب اقدام کند.  این ستاد مقرر ساخت تا در استان‌هایی که برای توزیع مرغ منجمد شرایط خاصی دارند، استانداران در کارگروه‌های استانی در زمینه قیمت عرضه مرغ منجمد تصمیم‌گیری کنند و تعدیل قیمت مربوطه هم به شرکت پشتیبانی امور دام اعلام شود.
اختلال در حمل و نقل گوشت/ مردم برای خرید گوشت عجله نکنند
۱۳۹۹/۰۹/۰۶ / بازار گوشت / تولید گوشت / تولید گوشت قرمز / قیمت گوشت / قیمت مرغ / گوشت
اختلال در حمل و نقل گوشت/ مردم برای خرید گوشت عجله نکنند
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی می‌گوید: دام زنده به کشورهای عربی از جمله عراق صادر می‌شود، چنانچه این رویه ادامه پیدا کند قیمت گوشت در بازار گران می‌شود. نوشته اختلال در حمل و نقل گوشت/ مردم برای خرید گوشت عجله نکنند اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
تعادل در بازار گوشت قرمز و مرغ با افزایش ترخیص نهاده‌های دامی
وزیر صمت با بیان اینکه به‌عنوان تامین‌کننده نهاده‌های دامی، تاکنون 4/ 1 میلیون تن کالا را از گمرکات ترخیص کرده‌ایم، گفت: براساس تقسیم وظایفی که با وزارت جهاد کشاورزی داشته‌ایم، مسوولیت تنظیم بازار در حوزه گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است. به گزارش وزارت صمت، علیرضا رزم‌حسینی افزود: در مجموع ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تن کالا در بندرعباس و بندر امام خمینی (ره) وجود داشت که با توجه به دستور (ابلاغیه) رئیس‌جمهور، به سرعت در حال ترخیص است. وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه تصریح کرد: کالاهای ترخیص‌شده، تحویل وزارت جهاد کشاورزی می‌شود که این وزارتخانه باید از طریق سامانه بازارگاه نسبت به توزیع آن اقدام کند. بنابراین کار نظارت بر توزیع این محصولات نیز بر عهده وزارت جهاد کشاورزی خواهد …
کرونا مصرف گوشت قرمز را ۴۰ درصد کاهش داد
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / بازار گوشت / قیمت گوشت / گوشت
کرونا مصرف گوشت قرمز را ۴۰ درصد کاهش داد
سرپرست سازمان امور عشایر گفت: با شیوع کرونا مصرف گوشت قرمز در کشور ۴۰ درصد کاهش یافته که این مساله باعث انباشت دام شده و بیشترین ضرر را به اقتصاد عشایر وارد کرده است. نوشته کرونا مصرف گوشت قرمز را ۴۰ درصد کاهش داد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
تعطیلات تاثیری در بازار گوشت ندارد/ کمبودی در عرضه دام نداریم
۱۳۹۹/۰۹/۰۱
تعطیلات تاثیری در بازار گوشت ندارد/ کمبودی در عرضه دام نداریم
ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران گفت: هر کیلو شقه گوسفندی با نرخ ۱۰۸ هزار تومان به مغازه دار و تا ۱۲۰ هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود.
قیمت عجیب گوسفند ایرانی آن سوی مرزها
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / بازار گوشت / قیمت گوشت / گوشت
قیمت عجیب گوسفند ایرانی آن سوی مرزها
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی درباره آخرین وضعیت قاچاق دام گفت: به سبب گستردگی مرزنشینی، در برخی نقاط گاها اختلاف چندبرابری قیمت دام، کوله‌بران را وسوسه می‌کند که ۱ تا ۳ راس دام را با خود ببرند چرا که قیمت کنونی هر دام در کشور ما ۲ میلیون تومان است و آن سوی مرزها ۸ تا ۹ میلیون تومان پول بابت دام‌های ایرانی می‌دهند. نوشته قیمت عجیب گوسفند ایرانی آن سوی مرزها اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
سبد خرید مردم در آبان ماه چقدر تغییر کرد؟
۱۳۹۹/۰۸/۳۰
سبد خرید مردم در آبان ماه چقدر تغییر کرد؟
آنطور که مسئولان تامین اقلام ضروری خبر می‌دهند بازار گوشت قرمز با تامین نهاده‌های دامی رو به کاهش قیمت متمایل شده است.
موج گرانی در بازار گوشت اصفهان؛ مردم قدرت خرید ندارند
۱۳۹۹/۰۸/۲۹
موج گرانی در بازار گوشت اصفهان؛ مردم قدرت خرید ندارند
اصفهان- عده ای می گویند دامداران مقصرند و عده ای دیگر صورت مسئله را پاک می کنند و اعتقاد دارند که گرانی‌های گوشت مرتبط با قاچاق دام است؛ هر چه که باشد این روزها این فرآورده مهم از سبد غذایی اصفهانی‌ها رخت بر بسته است.
گوشت ارزان شد
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / بازار گوشت / تولید گوشت / قیمت گوشت / قیمت گوشت گوسفندی / قیمت مرغ
گوشت ارزان شد
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی می‌گوید: قیمت گوشت نسبت به اول هفته آبان ماه حدود ۲۰ هزار تومان ارزان شده و به کیلویی ۱۱۵ هزار تومان رسیده است. علت کاهش قیمت گوشت، کاهش قدرت خرید مردم است. نوشته گوشت ارزان شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
شیر، پنیر و ماست هم با مجوز مسئولان گران شد/ حقوق کارگر هفته اول برج ته می‌کشد؟/ فروش اجباری کالا همراه با روغن نباتی خلاف قانون است/ نوسان دلار در کانال ۲۵/ بورس سبزپوش به تعطیلی رفت
۱۳۹۹/۰۸/۲۸
شیر، پنیر و ماست هم با مجوز مسئولان گران شد/ حقوق کارگر هفته اول برج ته می‌کشد؟/ فروش اجباری کالا همراه با روغن نباتی خلاف قانون است/ نوسان دلار در کانال ۲۵/ بورس سبزپوش به تعطیلی رفت
این پیمانه تیتر‌هایی همچون مردم مراقب باشند در روند صعودی بازار هر سهمی نخرند، شرایط بورس بهتر می‌شود؟، ارزش سهام عدالت امروز چقدر افزایش یافت؟، جهش قیمت نفت خام در بازار جهانی، بیت کوین دوباره رکورد زد، از بازار گوشت گوسفندی چه خبر؟ و افت قیمت سکه در بازار آزاد را در بر دارد.
تشدید رکود در بازار گوشت قرمز با آغاز تعطیلات اجباری/ ابتدای هفته آینده قیمت گوشت کاهش می‌یابد
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ / تعطیلات / جامعه / درآمد / گوشت قرمز / قیمت گوشت
تشدید رکود در بازار گوشت قرمز با آغاز تعطیلات اجباری/ ابتدای هفته آینده قیمت گوشت کاهش می‌یابد
ایلنا: رئیش شورای دام کشور از رکود حاکم بر بازار گوشت قرمز ابراز نگرانی کرد و گفت: با کاهش توان خرید مردم تقاضا برای مصرف گوشت قرمز کاهش یافته و این نگرانی وجود…
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
نظارت بر پنج گروه کالایی دارای اولویت در هفته جاری
سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان بر پنج گروه کالایی به‌عنوان اولویت هفتگی بازرسی در هفته جاری، بازرسی و نظارت خواهد داشت. به گزارش وزارت صمت، بازرسان سازمان حمایت و سازمان‌های صمت استان‌ها در سراسر کشور این هفته بر بازار گوشت قرمز، نهاده‌های دامی، مرغ زنده و گرم، روغن خوراکی، محصولات فولادی بازرسی خاص و ویژه خواهند داشت.
قیمت انواع محصولات پروتئینی در میادین +نرخنامه
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ / شهرداری / محصولات پروتئینی / بوقلمون / قیمت گوشت قرمز / گوشت قرمز / گوشت مرغ / بازار گوشت / ماهی
قیمت انواع محصولات پروتئینی در میادین +نرخنامه
سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران قیمت انواع محصولات پروتئینی در این میادین را اعلام کرد.
گوشت گوسفند و گوساله در تهران ارزان شد
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ / بازار گوشت / قیمت گوشت در تهران / گوشت گوساله / گوشت گوسفند
گوشت گوسفند و گوساله در تهران ارزان شد
به گزارش الف، روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد در حالی شاهد کاهش قیمت گوشت تازه داخلی در میادین میوه و تره بار هستیم که قیمت گوشت تازه وارداتی نیز در این مراکز کاهش یافته و گوشت تازه گوساله وارداتی 9500 تومان و گوشت تازه گوسفندی وارداتی 13 هزار تومان ارزان شده است.
تامین و عرضه مرغ، تخم‌مرغ و گوشت به وزارت جهاد کشاورزی محول شد
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / وزارت جهاد کشاورزی / دفتر امور طیور / گوشت قرمز / گوشت مرغ / کاظم خاوازی / تخم مرغ
تامین و عرضه مرغ، تخم‌مرغ و گوشت به وزارت جهاد کشاورزی محول شد
تهران - ایرنا - رییس مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: مسئولیت برنامه‌ریزی و هماهنگی تامین انواع نهاده‌های کشاورزی دام و طیور (از محل تولید و واردات) و همچنین تولید، عرضه و تنظیم بازار گوشت، مرغ و تخم‌مرغ تا مرحله عمده‌فروشی به قیمت مصوب به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شده است.
گوسفندان را به بورس ببرید!
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / دام سبک / بورس کالا / بازار گوشت / بورس / بازار بورس / بورس تهران / سازمان بورس و اوراق بهادار / اخبار بورس / گوسفندان / بازار
گوسفندان را به بورس ببرید!
با توجه به بی ثباتی قیمت گوشت و رسانه ای شدن خبر ارائه دام زنده در بورس کالا، مسئولین مربوطه از این طرح بی خبر بوده اند و قادر به ارائه توضیحات در این خصوص نیستند.
رد پای دلال‌بازی در گرانی گوشت دیده می‌شود؛ مردم خسته از جدال با گرانی
۱۳۹۹/۰۸/۲۰
رد پای دلال‌بازی در گرانی گوشت دیده می‌شود؛ مردم خسته از جدال با گرانی
گرگان- این بار گرانی به بازار گوشت قرمز رسیده است، مردم از جدال با قیمت‌ها خسته‌اند و تولیدکنندگان، فروشندگان و کارشناسان، دلال بازی در بازار نهاده‌های دامی و میادین دام زنده را عامل گرانی‌های اخیر می‌دانند.
تامین و تنظیم بازار گوشت تا مرحله عمده فروشی بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است
۱۳۹۹/۰۸/۱۹ / گوشت قرمز / مرغ / دپوی کالا
تامین و تنظیم بازار گوشت تا مرحله عمده فروشی بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است
ستاد تنظیم بازار مصوب کرد که تامین و تنظیم بازار گوشت تا مرحله عمده فروشی به قیمت مصوب بر عهده وزارت جهاد کشاورزی باشد.
سیستان و بلوچستان گره‌گشای مشکل تامین گوشت کشور است
۱۳۹۹/۰۸/۱۸
سیستان و بلوچستان گره‌گشای مشکل تامین گوشت کشور است
زاهدان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به قاچاق دام زنده به کشورهای مجاور، گره گرانی و کمبود بازار گوشت کشور تنها به دست این استان می‌تواند برطرف شود.
۱۳۹۹/۰۸/۱۸ / پوشش / دلار / گوشت / گوشت قرمز / میوه و سبزی
بازار
رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی گفت: در هفته‌های گذشته شاهد کاهش ۱۵ تا ۲۰هزار تومانی در هر کیلو گوشت گوسفندی بوده‌ایم. علی‌اصغر ملکی افزود: روند کاهشی قیمت در بازار گوشت قرمز ادامه‌دار است و یکی از علت‌های آن،
نقش دلالان و قاچاق دام بر کاهش نیافتن قیمت گوشت قرمز
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / گوشت / قیمت گوشت قرمز / گرانی / مواد غذایی / قاچاق
نقش دلالان و قاچاق دام بر کاهش نیافتن قیمت گوشت قرمز
ایلنا نوشت: رصد بازار گوشت قرمز نشان می‌دهد قیمت این کالا نسبت به هفته گذشته کاهش 2 هزار تومانی داشته ، با این حال میزان کاهش قیمت کمتر از انتظارها است.
آخرین جزییات قیمت گوشت قرمز در بازار/ قاچاق دام، بازار داخلی را به چالش کشیده است
۱۳۹۹/۰۸/۱۷
آخرین جزییات قیمت گوشت قرمز در بازار/ قاچاق دام، بازار داخلی را به چالش کشیده است
ایلنا: رصد بازار گوشت قرمز نشان می‌دهد قیمت این کالا نسبت به هفته گذشته کاهش 2 هزار تومانی داشته ، با این حال میزان کاهش قیمت کمتر از انتظارها است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •