سه شنبه, ۱۱ آذر, ۱۳۹۹ / 1 December, 2020
بانک
پول هست، مدیریت نیست/معیشت مردم گروگان گرفته شد/دولت ۲۵۰هزار هکتار زمین خالی برای ساخت مسکن دارد
۵۲ دقیقه قبل / هدفمندی یارانه ها / مجتبی یوسفی / دولت / دولت اصلاحات / کمیسیون برنامه و بودجه / شورای پول و اعتبار / ستاد هماهنگی اقتصادی دولت / بانک مرکزی / وزارت مسکن
پول هست، مدیریت نیست/معیشت مردم گروگان گرفته شد/دولت ۲۵۰هزار هکتار زمین خالی برای ساخت مسکن دارد
رئیس فراکسیون حمایت از صنعت مجلس یازدهم با بیان نمونه های متعددی از سوء مدیریت دولت در تخصیص منابع درآمدی متعددی که در اختیار دارد، گفت: فقط در بحث معضل مسکن، دولت ۲۵۰هزار هکتار زمین خالی در حوالی شهرها برای ساخت مسکن دراختیار دارد، ولی کاری نمی‌کند.
تعطیلی ادارات بندرامام در روز سه‌شنبه
۱ ساعت قبل / استانی-سیاسی / اخبار سیاسی - خوزستان / آبگرفتگی / تعطیلی ادارات
تعطیلی ادارات بندرامام در روز سه‌شنبه
ادارات و بانک های شهر بندر امام خمینی در روز سه شنبه، ۱۱ آذرماه به دلیل آبگرفتگی معابر تعطیل اعلام شدند.
گزارش تحلیلی-تفسیری «وبملت»
۱ ساعت قبل
گزارش تحلیلی-تفسیری «وبملت»
بانک ملت در دوره منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، در مقایسه با دوره شش ماهه سال گذشته، افزایش ۱۸۰ درصدی در درآمدها، افزایش ۲۹۶ درصدی در سود عملیاتی، افزایش ۳۵۱ درصدی در سود خالص، افزایش ۵۸ درصدی در دارایی‌ها، کاهش ۱۴ درصدی در سود انباشته داشته است.
تسهیلات ۵۰۰۰ میلیارد ریالی بانک صنعت و معدن به واحدهای صنعتی و تولیدی استان
۱ ساعت قبل / بانک صنعت و معدن / استانی-اقتصادی / استاندار سمنان
تسهیلات ۵۰۰۰ میلیارد ریالی بانک صنعت و معدن به واحدهای صنعتی و تولیدی استان
استاندار سمنان از پرداخت تسهیلات سه تا ۵۰۰۰ میلیارد ریالی به واحدهای صنعتی و تولیدی استان از محل منابع داخلی بانک صنعت و معدن کشور خبر داد.
شوک مالیاتی به کسب‌وکارهای اینترنتی
۱ ساعت قبل / بانک مرکزی / کسب و کارهای اینترنتی / شوک / مالیات
شوک مالیاتی به کسب‌وکارهای اینترنتی
تا مدتی پیش خواسته کسب‌وکارهای اینترنتی از نهادهای دولتی، حمایت و تخصیص تسهیلات برای کمک به رشد این کسب‌وکارهای نوپا و آسیب‌پذیر بود؛ اما چندی است آنها معتقدند، همین که نهادهای دولتی اقدامی نکنند، بزرگ‌ترین کمک را به کسب‌وکارها و فعالان این صنف کرده‌اند.
۱ ساعت قبل / بانک / بازنشستگی / تحصیل / خلع ید
تعدیل نیرو در یک بانک نظامی ادغامی
در حالی که مدیرعامل بانک سپه بارها بر تعدیل نشدن نیروی انسانی بانک‌های ادغامی در بانک سپه تاکید کرده بود، بسیاری از نیروهای شرکت PSP بانک ادغام شده قوامین، به‌عنوان تنها بانک ادغامی دارای شرکت PSP، در 6 ماه اخیر تعدیل شده‌اند.
۲ ساعت قبل / بانک مرکزی / بخش خصوصی / کارشناسی / مشکلات / واردات
سنگ‌اندازی ارزی بانک مرکزی جلوی واردات
تعادل |محدودیت‌های جدید بانک مرکزی در عرصه واردات وترخیص کالاها صدای اعتراض بخش خصوصی را درآورد.
شکایت از صدور بخشنامه‌های متناقض
۲ ساعت قبل
شکایت از صدور بخشنامه‌های متناقض
رئیس اتاق بازرگانی تهران گلایه بخش خصوصی را از بخشنامه‌ای که تصمیمات ستاد هماهنگی اقتصادی دولت را خنثی کرده است، نزد رئیس‌جمهور برد. این بخشنامه اخیرا از سوی بانک مرکزی در راستای نظارت بر نحوه مصرف ارزهای انتقال یافته برای ورود کالا به کشور ابلاغ شده است. اما بخش خصوصی معتقد است از یکسو صدور و ابلاغ این بخشنامه برابر روال معمول بدون در نظر گرفتن بندهای 2 و 3 قانون بهبود مستمر محیط کسب‌وکار، یعنی بدون مشورت با بخش خصوصی بوده است.
۲ ساعت قبل
بررسی مواد طرح اصلاح قانون اوراق بهادار
مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در تشریح جلسه روز گذشته کمیسیون متبوع خود گفت: گزارش نظارتی مشروحی درباره وضعیت صنعت استخراج رمزارزها و مبادلات داخلی آن در ابتدای جلسه قرائت و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه کمیسیون پیرو گزارش‌های نظارتی می‌تواند، نسبت به خلأ و ضعف‌های قانونی طرح‌های اصلاحی را پیشنهاد دهد، افزود: براین اساس بعد از ارائه گزارش نظارتی درباره رمزارزها نمایندگان قانون حمایت از رمزارزها و ساماندهی بازار معاملات داخلی آن را در چند ماده با دربرگیری مبادلات، بانک مرکزی، استخراج آن، تعرفه‌ها و... به مجلس پیشنهاد خواهند داد.وی تصریح کرد: در ادامه این جلسه پیرو گزارش نظارتی کمیسیون اقتصادی درباره بورس، اصلاح قانون بازار سرمایه در دستور کار قرار …
۲ ساعت قبل
چرا بانک‌ها تعطیل نمی‌شوند؟
در حالی با شیوع کرونا و تعطیلی ادارات دولتی و اصناف، درخواست بانک‌ها برای تعطیلی شعب بانکی از ستاد ملی کرونا رد شده است که برخی استانداری‌ها از کارمندان بانک‌ها خواسته‌اند که نایلون‌ها را نیز از باجه‌ها بردارند! به گزارش خبرگزاری تسنیم، همزمان با دور جدید شیوع گسترده ویروس‌کرونا ستاد ملی مبارزه با کرونا با ابلاغ سیاست‌های جدید و اعمال محدودیت‌ها در رفت‌وآمدها، تصمیم به تعطیلی ادارات دولتی و بخش خصوصی و اصناف گرفت.
بار سنگین هزینه‌های درمانی
۲ ساعت قبل
بار سنگین هزینه‌های درمانی
با خروج آمریکا از برجام، فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم‌ها در اقتصاد ایران افزایش یافت. به‌طوری که علاوه بر تحریم‌ گسترده حوزه پولی و بانکی، شاهد تحریم‌های گسترده در زمینه نفت و پتروشیمی بودیم و کشور در فروش نفت خود دچار مشکل شد. این امر منجر به ایجاد کسری بودجه در ساختار اقتصاد شد. به‌گونه‌ای‌که دولت برای پوشش کسری موجود، به انتشار اوراق و استقراض از بانک‌مرکزی روی آورد. این مشکلات تاب‌آوری اقتصاد را تحت‌تاثیر قرار داد و شرایط را به بحران نزدیک کرد.
بازخوانی روند یک پیگیری ثمربخش
۲ ساعت قبل
بازخوانی روند یک پیگیری ثمربخش
صنعت برق ایران از سال‌ها پیش گرفتار معضلی به نام کمبود نقدینگی است. سال 1384 میزان مطالبات پیمانکاران، سازندگان و مشاوران صنعت برق از مجموعه شرکت‌های تابعه وزارت نیرو، رقمی بالغ بر هزار میلیارد تومان بود که البته بخش قابل توجهی از این میزان با پیگیری‌های بخش خصوصی و مشارکت وزارت نیرو در روزهای پایانی سال پرداخت شد. اما واقعیت این است که ابتدای مسیر کمبود نقدینگی و شاید بهترین روزهای این صنعت، در همان سال‌ها رقم خورد. جریان مالی صنعت برق به‌رغم بدهی‌های انباشته وزارت نیرو به‌صورت متناسب شکل گرفته بود و این وزارتخانه به‌رغم بدهی‌هایش، در جریانی مستمر و توسعه‌محور، توانایی مدیریت تعهدات مالی‌اش به بخش خصوصی و سیستم بانکی را داشت.
ایستاده در برابر کرونا
۲ ساعت قبل
ایستاده در برابر کرونا
پریسا نوری  از اسفند سال گذشته و همزمان با شروع اپیدمی کرونا گروه‌های مردمی و جهادی در اکیپ‌های مختلف به میدان آمدند و با ضد عفونی کردن معابر و مکان‌های پر تجمع، آتش‌نشانی و شهرداری را در این مسیر یاری دادند. در هفته‌های اخیر و با شروع موج سوم کرونا در کشور و بالارفتن آمار روزانه مبتلایان به این ویروس منحوس و در پی فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر ورود نیروهای جهادی و بسیجی برای کنترل این بیماری، بسیجیان با ضدعفونی کوچه، خیابان ، مساجد، بانک‌ها، ایستگاه‌های اتوبوس، مدارس و سایر مکان‌های پر تردد بار …
تبعات بخشنامه جدید بانک مرکزی بر تجارت خارجی
۲ ساعت قبل
تبعات بخشنامه جدید بانک مرکزی بر تجارت خارجی
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با ارسال نامه‌ای به حسن روحانی، رئیس جمهور خواستار بازنگری در بخشنامه جدید بانک مرکزی در خصوص حواله‌های ارزی و کاهش مدت زمان دو ماهه برای تسلیم اظهارنامه های وارداتی به بانک به منظور رفع تعهد ارزی واردکنندگان و نیز مهلت 45 روزه ترخیص قطعی کالا از گمرکات پس از ارایه اسناد حمل به بانک شد.
۲ ساعت قبل
اعتراض یک فعال اقتصادی به بانک مرکزی
ایسنا- رئیس کنفدراسیون صادرات ایران می‌گوید بخشنامه جدید بانک مرکزی در رابطه با ثبت سفارش واردات عملا امکان اجرا ندارد. محمد لاهوتی گفت: بانک مرکزی در بخشنامه جدید خود مهلت رفع تعهد واردکنندگان را به ۴۵ روز تا دو ماه کاهش داده و این موضوع با توجه به شرایط کشور و واقعیت‌های اقتصادی نه تنها کار را دشوار می‌کند که در عرصه عمل برای بسیاری از کالاها شدنی نخواهد بود. وی با اشاره به برخی مراحل طولانی مدت واردات کالا به کشور، توضیح داد: وقتی واردکننده ثبت سفارش خود را نهایی می‌کند، رسما فرایند واردات کلید می‌خورد و گام نخست آن، تولید کالا در کشور خارجی و آماده سازی آن برای ارسال به ایران است. پس از آن وارد شدن کالا به گمرک خود زمان بر خواهد بود و برای ترخیص نیز بسته به نوع کالا، …
سهامداران «دی» بخوانند
۲ ساعت قبل
سهامداران «دی» بخوانند
امروز معاملات بانک دی به گونه ای بود که در پایان این نماد با صف خرید کار خود را به پایان رساند. نکته جالب نسبت خریدار به فروشنده در این نماد بود.
۲ ساعت قبل
بیش از سه‌هزار خدمت می‌تواند به صورت الکترونیک ارایه شود
شهروند: حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی در جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات و در مراسم بهره‌برداری از سامانه تجارت (دولت الکترونیک) اظهار کرد: «طبق وعده‌ای که به مردم داده بودیم مبنی بر اینکه در تاریخ 9/۹/1399 شاهد افتتاح سامانه بسیار مهم و جامع تجارت خواهیم بود، امروز شاهد افتتاح این سامانه بودیم که از همان دیروز آماده بود و امروز به وعده‌مان عمل کردیم.   او با اشاره به اهمیت وعده دولت در باره راه‌اندازی این سامانه گفت: «برای اینکه تجار و بازرگانان ما به راحتی به سامانه تجارت و همزمان سامانه بانک مرکزی و گمرکات و حتی بیمه و امثال اینها دسترسی داشته باشند، ما در یک پنجره واحد این خدمات را ارایه می‌کنیم.» رئیس جمهوری افزود: «این …
شهرداری قزوین و بدهی که تمامی ندارد
۳ ساعت قبل / شورای شهر قزوین / شهرداری قزوین / قزوین
شهرداری قزوین و بدهی که تمامی ندارد
قزوین - شهرداری قزوین این بار برای کاهش بدهی بالای خود به بانک تصمیم گرفته یک ساختمان نیمه ساخت را به بانک عامل واگذار کند.
قیمت دلار کانال عوض کرد/ رشد قیمت ادامه دارد؟
۴ ساعت قبل / دلار / رشد قیمت دلار بانکی
قیمت دلار کانال عوض کرد/ رشد قیمت ادامه دارد؟
اقتصاد نیوز : قیمت ارز در صرافی های بانکی امروز با افزایشی محدود اما اثرگذار همراه بود.
صدور چک در وجه حامل از ۲۲ آذر ممنوع است
۴ ساعت قبل / صدور دسته چک / بانک مرکزی
صدور چک در وجه حامل از ۲۲ آذر ممنوع است
در ماده ۲۱ مکرر قانون چک صراحتا قید شده صدور چک در وجه حامل از ۲۲ آذرماه ممنوع است و چک باید در وجه ذینفع مشخصی صادر و در سامانه صیاد هم حتما باید نام دریافت کننده چک قید شود.
مردم حتی الامکان از خدمات غیر حضوری بانکها استفاده کنند
۵ ساعت قبل
مردم حتی الامکان از خدمات غیر حضوری بانکها استفاده کنند
قیطاسی، دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی گفت: تمامی بانکها خدمات غیرحضوری ارائه میدهند بنابراین لازم است مردم تا حد امکان از خدمات غیرحضوری بانک ها استفاده کنند.
واردات قطعات به جای خودرو در اولویت قرار گیرد
۵ ساعت قبل
واردات قطعات به جای خودرو در اولویت قرار گیرد
نجفی‌منش، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران پیشنهاد داد که به دلیل اعمال تحریم‌های گسترده و موانع موجود در مسیر نقل و انتقال بانکی، صادرات خودرو به شدت کاسته شده و عملاً ارزآوری چندانی برای واردات خودرو ایجاد نمی‌کند.
احتمال تزریق نقدینگی بیشتر به اقتصاد اروپا
۵ ساعت قبل
احتمال تزریق نقدینگی بیشتر به اقتصاد اروپا
به منظور محدود کردن پیامدهای منفی اقتصادی و مالی ناشی از بحران شیوع ویروس کرونا، بانک مرکزی اروپا احتمالا نقدیندگی بیشتری به چرخه اقتصاد تزریق می‌کند.
تولید نباید قربانی بدهی مالیاتی، تامین اجتماعی و بانکی شود
۵ ساعت قبل
تولید نباید قربانی بدهی مالیاتی، تامین اجتماعی و بانکی شود
فیروزی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: آیت الله رئیسی در دیدار با اعضای کمیسیون صنایع مطرح کرد که تولید نباید قربانی بدهی مالیاتی، تامین اجتماعی و بانکی شود.
وزیر خزانه‌داری بایدن رسما معرفی شد
۵ ساعت قبل / ایالات متحده آمریکا / جوزف بایدن
وزیر خزانه‌داری بایدن رسما معرفی شد
ایرنا نوشت: جو بایدن رییس جمهوری منتخب آمریکا با معرفی تیم اقتصادی خود، جنت یلن رییس پیشین بانک مرکزی ایالات متحده را به عنوان وزیر خزانه داری دولت جدید انتخاب کرد.
قیمت دلار در بازار امروز دوشنبه ۱۰ آذرماه ۹۹/ افزایش ۴۵۰ تومانی نرخ دلار
۶ ساعت قبل
قیمت دلار در بازار امروز دوشنبه ۱۰ آذرماه ۹۹/ افزایش ۴۵۰ تومانی نرخ دلار
سومین روز هفته برای فعالان ارزی، با افزایش نرخ خرید و فروش دلار و یورو همراه بود. در این میان نرخ رسمی انواع ارز نیز در بانک مرکزی اعلام شد.
آذری جهرمی خبرداد:دسترسی ٩٠درصدی به خدمات الکترونیکی دردولت تدبیروامید
۶ ساعت قبل / وزارت جهاد کشاورزی / وزارت اقتصاد و امور دارایی / محمد جواد آذری جهرمی / ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز / شورای اجرایی فناوری اطلاعات / بانک مرکزی / سامانه جامع تجارت
آذری جهرمی خبرداد:دسترسی ٩٠درصدی به خدمات الکترونیکی دردولت تدبیروامید
تهران – ایرنا – وزیر ارتباطات گفت: اکنون امکان دسترسی به خدمات الکترونیکی در ٩٠ درصد روستاهای کشور با تلاش دولت تدبیر و امید فراهم شده است.
وجوه دریافتی مازاد حج ۹۸ به حساب زائران واریز شد | نیازی به مراجعه به بانک نیست
۶ ساعت قبل / حج / حج - سازمان حج و زیارت
وجوه دریافتی مازاد حج ۹۸ به حساب زائران واریز شد | نیازی به مراجعه به بانک نیست
سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد:‌ وجوه دریافتی مازاد از مشرف شدگان حج تمتع سال ۱۳۹۸ به حساب های فعال آنان در شعب بانک ملی واریز شد.
سازمان حج و زیارت: وجوه دریافتی مازاد حجاج ۹۸ به حسابشان واریز شد / به هیچ عنوان نیاز نیست زائران برای دریافت وجوه مازاد به بانک، مراجعه حضوری داشته باشند
۶ ساعت قبل
سازمان حج و زیارت: وجوه دریافتی مازاد حجاج ۹۸ به حسابشان واریز شد / به هیچ عنوان نیاز نیست زائران برای دریافت وجوه مازاد به بانک، مراجعه حضوری داشته باشند
سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد:‌ وجوه دریافتی مازاد از مشرف شدگان حج تمتع سال 1398 به حساب های فعال آنان در شعب بانک ملی واریز شد. در این اطلاعیه آمده است: امکان برداشت به روش های معمول و به صورت غیر حضوری وجود دارد و به هیچ عنوان نیاز به مراجعه حضوری در بانک نیست.
حاجی‌ها به بانک نروند!
۶ ساعت قبل / حج / کروناویروس / حج 98 / مسئولیت اجتماعی در برابر کرونا / سازمان حج و زیارت / همه_باهم_علیه_کرونا
حاجی‌ها به بانک نروند!
سازمان حج و زیارت اعلام کرد: به هیچ عنوان نیاز نیست زائران برای دریافت…
سازمان حج و اوقاف: وجوه دریافتی مازاد حجاج 98 به حسابشان واریز شد
۶ ساعت قبل / سازمان حج و زیارت / سازمان حج و زیارت / معاونت سازمان حج و زیارت
سازمان حج و اوقاف: وجوه دریافتی مازاد حجاج 98 به حسابشان واریز شد
تهران - ایرنا - سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد:‌ وجوه دریافتی مازاد از مشرف شدگان حج تمتع سال 1398 به حساب های فعال آنان در شعب بانک ملی واریز شد.
بایدن رسما جنت یلن را به عنوان وزیر خزانه‌داری انتخاب کرد
۷ ساعت قبل / جو بایدن / جنت یلن
بایدن رسما جنت یلن را به عنوان وزیر خزانه‌داری انتخاب کرد
ایلنا: رئیسجمهوری منتخب ایالات متحده، به طور رسمی رئیس سابق بانک مرکزی آمریکا را برای منصب وزیر خزانه‌داری انتخاب کرده است.
یافتن ساز و کار بانکی و پولی بین منطقه‌ای، راهی برای مقابله با تحریم‌های آمریکا
۸ ساعت قبل
یافتن ساز و کار بانکی و پولی بین منطقه‌ای، راهی برای مقابله با تحریم‌های آمریکا
جهانگیری، معاون اول رییس جمهور گفت: متاسفانه امروز ایران خود در معرض تروریسم دولتی قرار گرفته است. ترور سال گذشته قهرمان ملی کشور ما در مبارزه با تروریسم، سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و ترور چند روز اخیر شهید دکتر محسن فخری زاده از دانشمندان و مدیران حوزه دفاعی کشورمان، نمونه‌های بارز بکارگیری ابزار تروریسم دولتی، علیه ایران است.
تسهیلات ۵ هزارمیلیارد ریالی به تولیدکنندگان استان سمنان اختصاص یافت
۹ ساعت قبل / تسهیلات بانکی / سمنان / توسعه ایران / توسعه اقتصادی / جهش تولید / بانک صنعت و معدن / علی رضا آشناگر  / سال ۹۹؛ سال جهش تولید
تسهیلات ۵ هزارمیلیارد ریالی به تولیدکنندگان استان سمنان اختصاص یافت
سمنان- ایرنا- بنابر اعلام روابط عمومی استانداری با پیگیری‌های علیرضا آشناگر، استاندار سمنان، مدیریت بانک صنعت و معدن کشور با پرداخت تسهیلات سه تا پنج هزار میلیارد ریالی به واحدهای صنعتی و تولیدی استان موافقت کرد.
تسهیلات بانکی به بخش بازرگانی ۲ برابر شد
۹ ساعت قبل
تسهیلات بانکی به بخش بازرگانی ۲ برابر شد
آمار منتشر شده از سوی وزارت صمت نشان می‌دهد که تسهیلات پرداختی بانک‌ها و موسسات اعتباری به بخش بازرگانی در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بیش از دو برابر شده است.
بانک باز باشد، نمی‌تواند چک را برگشت نزند!
۹ ساعت قبل / ویروس کرونا / بانک مرکزی / ستاد کرونا / دوران کرونا / علیرضا رئیسی / شبکه بانکی
بانک باز باشد، نمی‌تواند چک را برگشت نزند!
درحالی با شیوع کرونا و تعطیلی ادارات دولتی و اصناف، درخواست بانک‌ها برای تعطیلی شعب بانکی از ستاد ملی کرونا رد شده است که برخی استانداری‌ها از کارمندان بانک‌ها خواسته‌اند که نایلون‌ها را نیز از باجه‌ها بردارند!
۹ ساعت قبل
بازار سرمایه تنها بازار جذاب کنونی
شهبازی، کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به تاثیر نرخ ارز بر ارزش ریال، اگر افزایش نرخ بهره بانکی هم اتفاق بیفتد باز هم جذابیتی برای مردم ندارد، بنابراین بورس تنها بازار جذاب با سوددهی مناسب است.
شاخص‌های سهولت انجام کسب‌وکار بانک جهانی ناقص است
۹ ساعت قبل / بانک جهانی / فضای کسب و کار / مرکز پژوهشهای مجلس
شاخص‌های سهولت انجام کسب‌وکار بانک جهانی ناقص است
مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد:شاخص سهولت انجام کسب‌وکار بانک جهانی،تنها محیط حقوقی و اداری کسب‌وکار رامی‌سنجد و سایر عوامل محیط کسب‌وکار ازجمله محیط مالی، اقتصاد کلان و ..در آن لحاظ نمی‌شود.
مجموع وام کرونایی شرکت های حمل و نقلی ۲۷۰۰ میلیارد تومان شد
۹ ساعت قبل / تسهیلات کرونایی / تسهیلات بانکی / وزارت راه و شهرسازی
مجموع وام کرونایی شرکت های حمل و نقلی ۲۷۰۰ میلیارد تومان شد
مدیرکل دفتر بهره‌وری حمل و نقل وزارت راه گفت: با پرداخت بیش از ۵۶ درصد از تسهیلات حمایتی دولت به شرکت‌های حمل‌ونقلی آسیب دیده از کرونا، مجموع تسهیلات به این بخش به ۲۷۰۰ میلیارد تومان رسید.
مهلت ۲ ماهه به اروپا برای اجرای تعهدات اقتصادی/ توقف اجرای دواطلبانه پروتکل‌های الحاقی در صورت عدم همکاری
۹ ساعت قبل / اروپا / مجلس شورای اسلامی / پروتکل الحاقی / امنیت ملی / توقف اجرای داوطلبانه / تعهدات اروپا / 
مهلت ۲ ماهه به اروپا برای اجرای تعهدات اقتصادی/ توقف اجرای دواطلبانه پروتکل‌های الحاقی در صورت عدم همکاری
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تصویب طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌‌ها گفت: اگر اروپایی‌ها تا ۲ ماه آینده تکالیف خود را در حوزه بانکی و اقتصادی و خرید نفت به ایران انجام ندهند، دولت باید اجرای دوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف کند.
خواسته بانک مرکزی شدنی نیست
۹ ساعت قبل / واردات / بانک مرکزی / اتاق بازرگانی
خواسته بانک مرکزی شدنی نیست
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران می‌گوید بخشنامه جدید بانک مرکزی در رابطه با ثبت سفارش واردات عملا امکان اجرا ندارد.
آرد به اندازه کافی در زنجان وجود دارد/ عملکرد نامطلوب شبکه بانکی
۱۰ ساعت قبل
آرد به اندازه کافی در زنجان وجود دارد/ عملکرد نامطلوب شبکه بانکی
زنجان- حقیقی، استاندار زنجان به شلوغی نانوایی‌ها در استان اشاره کرد و گفت: آرد به اندازه کافی به هر اندازه که نیاز باشد، داریم.
بازار داغ گمانه‌زنی‌ها در روسیه؛ آیا پوتین کناره‌گیری می‌کند؟
۱۰ ساعت قبل / ولادیمیر پوتین / رئیس جمهور روسیه / کناره گبری
بازار داغ گمانه‌زنی‌ها در روسیه؛ آیا پوتین کناره‌گیری می‌کند؟
والری سولووی، پروفسور پیشین آکادمی تربیت دیپلمات مسکو مدعی شده است که در ژانویه سال آینده روسیه شاهد تغییرات سیاسی گسترده‌ای خواهد بود. او بر این باور است که رئیس بانک مرکزی روسیه تغییر می‌کند و حتی بسی بیش از آن، ولادیمیر پوتین نیز کناره‌گیری خواهد کرد.
برای حفظ اشتغال ۵۰ درصد حق بیمه سهم کارفرما بخشیده شود
۱۰ ساعت قبل
برای حفظ اشتغال ۵۰ درصد حق بیمه سهم کارفرما بخشیده شود
جبالبارزی، نایب‌رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران گفت: در نظر گرفتن یارانه ۲۰ تا ۳۰ درصدی برای سود تسهیلات بانکی در بودجه ۱۴۰۰، کاهش مالیات عملکرد بنگاه‌ها از ۲۵ به ۱۵ درصد و اعمال تخفیف ۵۰ درصدی بر روی حق بیمه کارفرمایان، از مهم‌ترین راهکارها برای جبران خسارت‌های اقتصادی ناشی از کروناست.
بازخوانی توصیه‌های صندوق بین‌المللی پول برای اقتصاد ایران
۱۰ ساعت قبل / اقتصاد مقاومتی / صندوق بین المللی پول / صندوق بین‌المللی پول / تهران / بانک مرکزی
بازخوانی توصیه‌های صندوق بین‌المللی پول برای اقتصاد ایران
صندوق بین‌المللی پول در ۲۰ سال گذشته توصیه‌های متفاوتی برای اقتصاد ایران داشته است. توصیه‌ها و اهداف و راهبردهای این نهاد مالی می‌تواند چشم‌اندازی روشن‌تر از آینده ارتباط اقتصاد ایران ترسیم کند.
درخواست‌های خون ۵۰ مرکز درمانی مورد بررسی قرار گرفت
۱۰ ساعت قبل / سازمان انتقال خون ایران / زایمان / بهداشت و سلامت
درخواست‌های خون ۵۰ مرکز درمانی مورد بررسی قرار گرفت
تهران - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان تهران گفت: ۵۰ واحد بانک خون در مراکز درمانی زیر ذره بین کارشناسان و ناظران انتقال خون استان تهران در حوزه مصرف خون بیمار قرار گرفت.
برای مقابله با تحریم‌های آمریکا بهترین به یافتن سازوکار‌های بانکی و پولی بین منطقه‌ای است
۱۰ ساعت قبل / جهانگیری / تحریم های آمریکا علیه ایران
برای مقابله با تحریم‌های آمریکا بهترین به یافتن سازوکار‌های بانکی و پولی بین منطقه‌ای است
معاون اول رئیس‌جمهور در نوزدهمین اجلاس روسای دولت‌های عضو سازمان‌های همکاری شانگ‌های به بررسی جایگاه ایران در این سازمان و دیگر کشور‌های عضو آن پرداخت.
بخشنامه جدید بانک مرکزی واردات مواد اولیه را با کندی مواجه می‌کند
۱۰ ساعت قبل / زمین / شب عید / صنعت / کشاورزی / وزارت جهاد کشاورزی
بخشنامه جدید بانک مرکزی واردات مواد اولیه را با کندی مواجه می‌کند
اقتصادنیوز :‌نایب‌رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران گفت: بخشنامه جدید بانک مرکزی واردات مواد اولیه را با کندی مواجه می‌کند.
فردا، آخرین مهلت ارسال پیامک درخواست وام یک میلیون تومانی کرونا
۱۰ ساعت قبل / کرونا / ویروس کرونا / تسهیلات بانکی / وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی / طرح حمایت معیشتی دولت
فردا، آخرین مهلت ارسال پیامک درخواست وام یک میلیون تومانی کرونا
تهران - ایرنا- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: فردا (سه شنبه- ۱۱ آذر) آخرین مهلت ارسال پیامک درخواست تسهیلات یک میلیون تومانی از سوی سرپرستان خانوارهای مشمول است.
بزرگترین ریزش قیمت ماهانه طلا رقم خورد
۱۰ ساعت قبل
بزرگترین ریزش قیمت ماهانه طلا رقم خورد
طلا پناهگاه امن دارایی در برابر تورم ناشی از تدابیر محرک مالی محسوب می‌شود. بانک سیتی انتظار دارد ریزش قیمت طلا در دسامبر ضعیف شود و این فلز در مرز ۱۷۰۰ دلار از حمایت پیدا کند و سپس در مدت سه تا شش ماه بعدی حرکتش به سمت مرز ۲۰۰۰ دلار را تجدید کند.
پیشنهادات ضد تحریمی ایران به سازمان همکاری‌های شانگهای
۱۱ ساعت قبل
پیشنهادات ضد تحریمی ایران به سازمان همکاری‌های شانگهای
معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه اعمال تحریم های یکجانبه آمریکا به عنوان اقدامی علیه تجارت آزاد جهانی محسوب می شود و می تواند برای هر رقیب سیاسی یا اقتصادی این کشور نیز تکرار شود، جای آن دارد که سازمان همکاری شانگهای برای خنثی کردن این دست اقدامات غیرقانونی تدابیری متناسب اتخاذ کند، گفت: بهترین راه مقابله در این خصوص، یافتن سازوکارهای بانکی و پولی بین منطقه ای است که بتواند کشورهای مستقل منطقه را از چرخه تحریم های ظالمانه خارج نماید و زمینه های لازم را برای تبادل تجاری و اقتصادی بین منطقه ای با استفاده از پول های ملی و یا تعریف ارز واحدی فراهم آورد که بتواند جایگزین مناسبی برای ارز واسط دلار در روابط تجاری کشورهای منطقه باشد. همچنین می توان با تاسیس مرکز ترانزیت و حمل و نقل منطقه ای در چارچوب …
سقف کارت به کارت بانک ایران زمین، افزایش یافت
۱۱ ساعت قبل / ایران / بانک مرکزی / زمین / سیم کارت / ویروس
سقف کارت به کارت بانک ایران زمین، افزایش یافت
ایلنا: بانک ایران زمین در راستای مقابله با انتشار ویروس کرونا و لزوم کاهش مراجعات حضوری به شعب، ضمن تأکید بر استفاده هرچه بیشتر ازخدمات غیرحضوری سقف خدمات مبتنی برکارت های شتابی خود را افزایش داد.
اعلام شیفت های کاری شعب فعال بانک ملی ایران در مناطق قرمز
۱۱ ساعت قبل / ایران / روابط عمومی / ویروس / بانک / شعب
اعلام شیفت های کاری شعب فعال بانک ملی ایران در مناطق قرمز
ایلنا: با توجه به محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و فعالیت ۵۰ درصدی شعب بانک ها در هر روز، بانک ملی ایران شیفت کاری و اسامی شعب فعال خود در مناطق قرمز را اعلام کرد.
لزوم تدوین آیین نامه برای تهاتر نفت با کالاهای اساسی/ بخش خصوصی پای کار است
۱۱ ساعت قبل / تهاتر نفت / رضا پدیدار / ریاست اتاق بازرگانی تهران / بانک مرکزی ایران
لزوم تدوین آیین نامه برای تهاتر نفت با کالاهای اساسی/ بخش خصوصی پای کار است
رئیس کمیسیون انرژی اتاق تهران گفت: درباره تهاتر کالاهای اساسی با نفت باید مقبولیت کیفیت کالا در برابر نفت یا فرآورده نفتی را مد نظر قرار دهیم و نیاز است در این زمینه آیین نامه ای طراحی شود.
تخلف ۲.۷ میلیون دلاری یکی از شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
۱۱ ساعت قبل / سازمان بازرسی کل کشور / بازرسی و نظارت
تخلف ۲.۷ میلیون دلاری یکی از شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: بازرسی‌های کل استان‌ها طی هفته اول آذر ماه اقدامات و نتایج بازرسی‌های خود را منتشر کردند که یکی از این نتایج این بود که یکی از شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مبلغ ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار دلار از تعهدات ارزی مربوط به سال­های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ به سامانه نیما و سیستم بانکی واریز نکرده است.
کانال بانک ملی ایران در بله ۹۰ هزار تایی شد
۱۱ ساعت قبل / انرژی / ایران / خودرو / روابط عمومی / خروج از کشور
کانال بانک ملی ایران در بله ۹۰ هزار تایی شد
ایلنا: تعداد کاربران کانال بانک ملی ایران در اپلیکیشن «بله» در تاریخ 1399/09/09 از مرز ۹۰ هزار نفر عبور کرد.
بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز در بورس
۱۱ ساعت قبل / فرابورس / بورس تهران / شاخص بورس / بورس / بازار بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / سازمان بورس / بورس کالا / اخبار بورس / بازار
بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز در بورس
امروز سهامداران شرکت‌های ایران ارقام، پتروشیمی شازند و سایر اشخاص بورس انرژی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بانک دی و پتروشیمی تندگوویان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
اعلام شرایط ضامن و مدارک وام های دانشجویی
۱۱ ساعت قبل / صندوق رفاه دانشجویان / وام دانشجویی / فناوری / بانک مرکزی / جمعیت هلال احمر / کمیته امداد امام خمینی / سازمان تامین اجتماعی / سازمان تبلیغات اسلامی
اعلام شرایط ضامن و مدارک وام های دانشجویی
صندوق رفاه دانشجویی شرایط ضامنین جهت بهره مندی وام های دانشجویی در آیین نامه جدید پرداخت و بازپرداخت وام های دانشجویی را اعلام کرد.
بانک‌های متخلف در پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان در قم به هیئت انتظامی معرفی می‌شوند
۱۱ ساعت قبل
بانک‌های متخلف در پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان در قم به هیئت انتظامی معرفی می‌شوند
قم - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم با اشاره به ارجاع پرونده‌های ستاد تسهیلات برای پرداخت از سوی بانک‌ها و پیگیری آن گفت: در صورت استنکاف بانک‌ها پرونده به هیئت انتظامی بانک مرکزی ارجاع می‌شود.
تحریم‌ها مانع استفاده از ظرفیت‌های بی‌شمار صنعت آب و برق
۱۱ ساعت قبل / توسعه صادرات / منطقه اوراسیا / رضا اردکانیان / وزارت نیرو
تحریم‌ها مانع استفاده از ظرفیت‌های بی‌شمار صنعت آب و برق
تهران- ایرنا- عضو کارگروه ملی توسعه صادرات صنعت آب و برق گفت: ظرفیت‌های بدون استفاده فراوانی در صنایع آب و برق وجود دارد که به‌دلیل مشکلاتی چون تحریم، مشکلات بانکی، حضور در مناقصات، نقل و انتقالات و موانع اداری به طور جدی مورد استفاده قرار نگرفته است.
تمرکز قانون جدید بر اقدامات پیشینی صدور چک
۱۱ ساعت قبل
تمرکز قانون جدید بر اقدامات پیشینی صدور چک
نادعلی زاده، معاون اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی گفت: قانون جدید چک به دنبال پیشگیری از صدور چک بی محل است.
شرایط استفاده از مبلغ تزریق شده به بورس اعلام شد
۱۲ ساعت قبل / بورس / صندوق تثبیت بازار سرمایه
شرایط استفاده از مبلغ تزریق شده به بورس اعلام شد
رئیس هیئت عامل صندوق تثبیت بازار سرمایه با تاکید بر اینکه طبق اساسنامه مبلغی که به صندوق تثبیت بازار واریز شده است، فقط در شرایط غیرعادی مورد استفاده قرار میگیرد، اظهار کرد: شرایط غیرعادی یا همان شرایط بحران را هیات امنا که متشکل از وزیر اقتصاد، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، رئیس صندوق توسعه ملی و رئیس سازمان برنامه و بودجه هستند، تعیین کرده اند.
دولت چطور دست در جیب مردم می‌کند؟
۱۲ ساعت قبل / تورم / نقدینگی
دولت چطور دست در جیب مردم می‌کند؟
دلیل تورم، نقدینگی است و باید نقدینگی کم شود تا این مسئله حل شود. اما خود این نقدینگی معلول است؛ معلول کسری بودجه است. اما در کسری بودجه هم نباید در جا زد. خود کسری بودجه نیز متأسفانه نتیجه هزینه‌های زائد دولت است. یکی دیگر هم بهره‌وری پایین دستگاه‌های دولتی است که به ناکارآمدی سیستم اداری، اجرایی و نحوه انتصاب مدیران و کارمندان مربوط است. دولت هم برای تامین کسری بودجه در شرایط فعلی راهی جز استقراض از بانک مرکزی ندارد که آن هم به نقدینگی و افزایش تورم تبدیل می‌شود. بنابراین، کسری بودجه و نحوه تامین آن باعث شده تا به گرانی‌ها دامن زده شود. دولت با شیوه تامین کسری بودجه که توسل به بانک مرکزی و انتشار نقدینگی و گران‌تر کردن خدمات است فشار کسری بودجه را به مردم وارد می‌کند و جاخالی می‌دهد.
تسعیر نرخ ارز، تنها راه دولت برای پوشش تعهدات است/ نرخ سود بانکی واقعی نیست
۱۲ ساعت قبل
تسعیر نرخ ارز، تنها راه دولت برای پوشش تعهدات است/ نرخ سود بانکی واقعی نیست
یک کارشناس اقتصادی اظهار داشت: بنابراین یک راه برای دولت باقی می‌ماند و آن هم تسعیر نرخ ارز است که از این طریق تعهدات خود را برطرف کنند و دولت می‌خواهد در این بخش به نرخی برسد که در بودجه از لحاظ ریالی توازن ایجاد کند.
ماجرای نگهداری درآمد فروش فرآورده‌های نفتی در بانکهای غیردولتی چه بود؟
۱۲ ساعت قبل / سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها / بودجه ایران
ماجرای نگهداری درآمد فروش فرآورده‌های نفتی در بانکهای غیردولتی چه بود؟
رئیس پیشین دیوان محاسبات گفت: در سال ۹۵ بعد از جنجال مربوط به ۲۵ هزار میلیارد تومان درآمدهای ناشی از فروش فرآوره‌های نفتی و ورود دیوان محاسبات، برخی شرکتهای دولتی حسابهایشان را در بانکهای غیردولتی نگه داشتند.
باز باران، باز آبگرفتگی، باز سوء مدیریت
۱۲ ساعت قبل
باز باران، باز آبگرفتگی، باز سوء مدیریت
بارش باران طی روزهای اخیر، موجب بروز آبگرفتگی در خیابان‌ها و کوچه‌های مناطق مختلف اهواز شده است. این چندمین‌بار است که باران، معابر مرکز استان خوزستان را مملو از آب می‌کند و مشکلاتی را برای ساکنان پدید می‌آورد. مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفته بود هیچکدام از مسیرها مسدود نشده‌اند اما به ساکنان مناطقِ در معرض خطر هشدار داده شده است. با این حال، به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی، ادارات و بانک‌های چهار شهرستان اهواز، ماهشهر، رامشیر و امیدیه تعطیل شد.
نوسان نرخ دلار در کانال ۲۴ هزار تومان
۱۲ ساعت قبل / دلار / نرخ ارز / سامانه نیما / سامانه سنا
نوسان نرخ دلار در کانال ۲۴ هزار تومان
تهران- ایرنا- هر دلار در صرافی‌های بانکی امروز (دوشنبه) ۲۴ هزار و ۸۵۰ تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته ۳۰۰ تومان افزایش ارزش یافت.
چگونگی دریافت مرحله دوم تسهیلات و کمک‌هزینه کرونایی
۱۲ ساعت قبل / ویروس کرونا / تسهیلات بانکی / وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی / طرح حمایت معیشتی دولت
چگونگی دریافت مرحله دوم تسهیلات و کمک‌هزینه کرونایی
تهران - ایرنا - دولت در دور دوم حمایت‌های جبرانی وام یک میلیون تومانی و کمک هزینه یکصد هزار تومانی به ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر پرداخت می‌کند.
ویدئو/ توضیحات مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهرایران درخصوص وضعیت این بانک
۱۳ ساعت قبل / مرتضی اکبری / بانک قرض الحسنه مهرایران
ویدئو/ توضیحات مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهرایران درخصوص وضعیت این بانک
بانک‌های خصوصی ۵۰ درصد منابع خود را در خراسان شمالی هزینه کنند
۱۳ ساعت قبل
بانک‌های خصوصی ۵۰ درصد منابع خود را در خراسان شمالی هزینه کنند
بجنورد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی با تأکید بر ورود جدی بانک‌های عامل برای جذب اعتبارات سند جهش تولید استان، گفت: بانک‌های خصوصی استان موظف به هزینه کرد ۵۰ درصد منابع خود در استان هستند.
دارایی های موهوم بانک ها زیر ذره بین بانک مرکزی/ترانامه هایی که ناتراز است
۱۳ ساعت قبل
دارایی های موهوم بانک ها زیر ذره بین بانک مرکزی/ترانامه هایی که ناتراز است
سیاست‌های احتیاطی کلان برای جلوگیری از ناترازی سیستم بانکی و اثر آن بر متغیرهای پولی و تورم در حالی در دستور کار بانک مرکزی قرار گرفته است که برخی از بانک ها با جذب سپردهای فراوان توانسته اند دارایی های موهومی را برای خود ایجاد کنند.
استفاده از چک الکترونیک اجباری نیست/ قانون جدید مانع از صدور چک بی‌محل می‌شود
۱۳ ساعت قبل / چک برگشتی / بانک مرکزی
استفاده از چک الکترونیک اجباری نیست/ قانون جدید مانع از صدور چک بی‌محل می‌شود
معاون اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی با تأکید براینکه قانون جدید چک به دنبال پیشگیری از صدور چک بی محل است، گفت: استفاده از چک الکترونیک الزامی نیست و مشتریان در صورت نیاز می‌توانند از این خدمت استفاده کنند.
چرا بانک‌ها تعطیل نمی‌شوند؟/ بانک‌های باز، دلیل مهم شلوغی خیابان‌ها/ بانک وقتی باز است، نمی‌تواند چک برگشت نزند
۱۳ ساعت قبل / ویروس کرونا / بانک مرکزی
چرا بانک‌ها تعطیل نمی‌شوند؟/ بانک‌های باز، دلیل مهم شلوغی خیابان‌ها/ بانک وقتی باز است، نمی‌تواند چک برگشت نزند
درحالی با شیوع کرونا و تعطیلی ادارات دولتی و اصناف، درخواست بانک‌ها برای تعطیلی شعب بانکی از ستاد ملی کرونا رد شده که برخی استانداری‌ها از کارمندان بانک‌ها خواسته‌اند که نایلون ها را نیز از باجه‌ها بردارند!
نرخ رسمی ۱۷ ارز افزایش یافت
۱۳ ساعت قبل / ارزهای جهانی / بانک مرکزی
نرخ رسمی ۱۷ ارز افزایش یافت
هر دلار آمریکا برای امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال، هر پوند انگلیس با ۸۹ ریال افزایش به ۵۶ هزار و ۱۰ ریال و هر یورو با ۶ ریال افزایش به ۵۰ هزار و ۲۵۸ ریال قیمت‌گذاری شد.
قیمت دلار ١٠ آذر ۱۳۹۹ به ٢۴٨۵٠ تومان رسید/ هر یورو ٢٩٧۵٠ تومان
۱۳ ساعت قبل / قیمت دلار / قیمت یورو / صرافی بانکی
قیمت دلار ١٠ آذر ۱۳۹۹ به ٢۴٨۵٠ تومان رسید/ هر یورو ٢٩٧۵٠ تومان
قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز دوشنبه دهم آذرماه ۱۳۹۹ در صرافی های بانکی به ٢۴٨۵٠ تومان رسید.
خانه‌های مونتاژی راهکار تامین مسکن ارزان
۱۳ ساعت قبل / آپارتمان ارزان / فیس بوک و گوگل / مسکن ارزان قیمت / استارتاپهای فناوری / استارتاپ مسکن / مسکن پیش ساخته
خانه‌های مونتاژی راهکار تامین مسکن ارزان
اقتصادنیوز : غول‌های فناوری و بانک‌های بزرگ آمریکا اخیرا دست به سرمایه‌گذاری بزرگی در یک استارتاپ حوزه مسکن زده‌اند که به دنبال ساخت خانه‌های ارزان و مونتاژی است.
قیمت دلار، امروز ۱۰ آذر ۹۹
۱۳ ساعت قبل
قیمت دلار، امروز ۱۰ آذر ۹۹
قیمت فروش دلار در صرافی‌های بانکی امروز دوشنبه ۱۰ آذر ماه ۹۹ با اندکی افزایش تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۴۸۵۰ تومان و قیمت خرید دلار نیز با اختلاف ۱۲۰۰ تومانی نسبت به قیمت فروش، ۲۳۶۵۰ تومان تعیین شده است.
قیمت طلا، سکه، دلار، یورو و سایر ارزها و رمز ارزها در ۱۰ آذر ۱۳۹۹
۱۴ ساعت قبل
قیمت طلا، سکه، دلار، یورو و سایر ارزها و رمز ارزها در ۱۰ آذر ۱۳۹۹
قیمت انواع ارز در صرافی های بانکی اعلام شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •