یکشنبه, ۲۸ دی, ۱۳۹۹ / 17 January, 2021
کاسبان کرونا
کاسبان کرونا، بازی با امنیت روانی مردم را متوقف کنند
۱۳۹۹/۱۰/۰۵ / برجام / امنیت / کاسبان کرونا / اعتماد
کاسبان کرونا، بازی با امنیت روانی مردم را متوقف کنند
توصیه ما به کاسبان کرونا این است که بیش ازاین به مردم آدرس غلط ندهند و بیش از این با امنیت روانی جامعه بازی نکنند و از نتایج خفت بار برجام درس عبرت بگیرند که اعتماد به غرب و سازش با گرگهای درنده، چیزی جز بدتر شدن وضعیت کشور را به همراه ندارد و لذا پس ازبرجام سعی کنند با سکوت خود بیش از این به کشورهزینه تحمیل نکنند.
کاسبان کرونا تاکنون چقدر سود کردند؟
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / برندگان کرونا / پیامدهای اقتصادی کرونا / شیوع ویروس کرونا / ویروس کرونا
کاسبان کرونا تاکنون چقدر سود کردند؟
اگرچه گفته می‌شد کروناویروس طبقاتی نیست؛ اما حالا مشخص شده که این ویروس کاملا طبقاتی عمل کرده و درحالی‌که بسیاری از مردم جهان در شرایط کرونایی با مشکلات عدیده روبه‌رو شده‌اند، ثروتمندان جهان محیط کرونایی را به یک فرصت بی‌نظیر برای تکاثر ثروت تبدیل کرده‌اند. نوشته کاسبان کرونا تاکنون چقدر سود کردند؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
سود  400 میلیارد دلاری در جیب کاسبان کرونا
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / اقتصاد جهان / ویروس کرونا / رکود اقتصادی / ایلان ماسک
سود 400 میلیارد دلاری در جیب کاسبان کرونا
شرق نوشت: اگرچه گفته می‌شد کروناویروس طبقاتی نیست؛ اما حالا مشخص شده که این ویروس کاملا طبقاتی عمل کرده و درحالی‌که بسیاری از مردم جهان در شرایط کرونایی با مشکلات عدیده روبه‌رو شده‌اند، ثروتمندان جهان محیط کرونایی را به یک فرصت بی‌نظیر برای تکاثر ثروت تبدیل کرده‌اند.
حمله تند کیهان به دولت روحانی/مخالفت رئیس‌جمهور با زبان رسا/برخورد‌های سیاسی-امنیتی آفت جان اقتصاد
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
حمله تند کیهان به دولت روحانی/مخالفت رئیس‌جمهور با زبان رسا/برخورد‌های سیاسی-امنیتی آفت جان اقتصاد
دفاع روحانی از برجام و لایحه بودجه و موضع تند رئیس جمهور علیه قالیباف ۱۴۰۰، گسترده‌ترین خروج جمعیت فعال از سال ۹۵، واکنش‌ها به درگذشت آیت الله محمد یزدی، بدون مشورت با وزیر خارجه برای سیاست خارجی تصمیم می‌گیرید؟، بازی ترامپ با جان ایرانیان، واکسن کرونا بزودی به ایران می‌آید، آتشفشان فکری فعال شد و تور کاسبان کرونا با وعده واکسن از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
تور کاسبان کرونا با وعده واکسن
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
تور کاسبان کرونا با وعده واکسن
«تور استانبول ویژه تزریق واکسن کرونا»؛ سفری جذاب به قصد سلامت؛ آن سوی پرده اما ماجرا طوری دیگر است؛ تور کاسبان سلامت، وعده‌های پوچ و کسب سودهای کلان...
ماجرای دکتر مجهول‌الهویه‌ای که عرق ضدکرونا می‌فروشد
۱۳۹۹/۰۹/۱۷
ماجرای دکتر مجهول‌الهویه‌ای که عرق ضدکرونا می‌فروشد
راضیه زرگری، شهروند‌آنلاین: ماجرای دکتر مجهول‌الهویه‌ای که عرق ضدکرونا می‌فروشد . طب سنتی مبتنی بر شواهد و تحقیقات علمی در کنار جامعه پزشکی نزدیک به یک سال گذشته در رسیدن به ترکیبی درمانی برای بهبود کووید-19 تلاش‌های زیادی کرده است. به این دو ترکیب نگاه کنید زنجبیل + سرخارگل + زوفا؛ هلیله سیاه + مصطکی + شکر سرخ؛ این ترکیبات گیاهی و چندین تجویز ترکیبی دیگر داروهایی هستند که از همان ابتدای ظهور ویروس کرونا در پروسه تحقیقات برای بهبود بیماران کرونا از طرف طب سنتی مورد استفاده قرار گرفته‌اند و تحقیقات در حوزه گیاهان دارویی و عرقیجات مناسب برای بهبود این ویروس ادامه دارد تا جایی که چند ترکیب گیاهی هم به طور موقت مورد تأیید وزارت بهداشت قرار گرفته تا برای بهبود روند بیماری کرونا تجویز شود. در این میان …
کاسبان کرونایی
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ / ویروس کرونا / همدان / بازار محصولات / محدودیت های کرونا / کرونا و کسب‌وکارها: از دورکاری تا رونق آنلاین‌ها
کاسبان کرونایی
همدان- ایرنا- اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند در دوران اوج کرونا هر چند تصمیم ممنوع بودن فعالیت اصناف و بازاریان را به دنبال داشته ، اما همچنان عده‌ای بی‌توجه به هشدارها و قوانین، شیوع این ویروس را کاسبی می‌کنند.
(تصاویر) کاسبی به قیمت کرونا!
۱۳۹۹/۰۹/۰۶ / کاسبی / کاسبان کرونا / ویروس کرونا / محدودیت های کرونایی / مغازه
(تصاویر) کاسبی به قیمت کرونا!
در حالی که از اول آذرماه بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، در مناطق قرمز فقط مشاغل سطح یک مجاز به فعالیت هستند و بقیه مشاغل و صنوف باید تعطیل باشند. اما در این میان بعضی از فروشگاه‌ها مخفیانه اقدام به فعالیت می‌کنند و جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند.
بازی کاسبان کرونا با اسم رمز «داروی قطعی»
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / ویروس کرونا / اختصاصی ایرنا / فاصله گذاری اجتماعی / ایرج حریرچی / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
بازی کاسبان کرونا با اسم رمز «داروی قطعی»
تهران - ایرنا - ویروس کرونا در مدت کوتاهی همه جهان را درگیر خود کرد و هنوز هیچ داروی قطعی برای درمان ندارد، اما کاسبان کرونا با اسم رمز «داروی قطعی» مشغول سوداگری مادی و غیرمادی هستند تا اسم خود را سر زبان‌ها بیندازند و در این میان کاسبی کنند.
گرانفروشیِ تست و درمان کرونا در منزل
۱۳۹۹/۰۷/۱۶ / کروناویروس / سازمان بیمه سلامت / من ماسک میزنم / تست کرونا / تخلفات / کاسبان کرونا / ویروس کرونا
گرانفروشیِ تست و درمان کرونا در منزل
با کم شدن مراجعات حضوری به مراکز درمانی، خدماتی نظیر دوراپزشکی و ارائه خدمات در منزل با استقبال بیشتری مواجه شد.
میانگین زمان صرف شده برای ساخت واکسن‌ها 7 سال است!/ گول کاسبان کرونا را نخورید
۱۳۹۹/۰۶/۰۳
میانگین زمان صرف شده برای ساخت واکسن‌ها 7 سال است!/ گول کاسبان کرونا را نخورید
۹۶ درصد مبتلایان کرونا، کارشان به بستری نمی کشد / ۹۰ درصد بیماران بستری شده هم بهبود می‌یابند / ادعای درمان کرونا با حنظل، بنفشه، گلاب و جوش شیرین و فلان شربت گیاهی دکانی بیش نیست
۱۳۹۹/۰۵/۰۲
۹۶ درصد مبتلایان کرونا، کارشان به بستری نمی کشد / ۹۰ درصد بیماران بستری شده هم بهبود می‌یابند / ادعای درمان کرونا با حنظل، بنفشه، گلاب و جوش شیرین و فلان شربت گیاهی دکانی بیش نیست
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با هشدار درباره تجویز‌های غیر علمی و «دکانی» درمان کرونا، تاکید کرد: مراقب کاسبان کرونا باشیم.
درمان کرونا با حنظل، بنفشه و گلاب/ مراقب کاسبان کرونا باشید
۱۳۹۹/۰۵/۰۲ / ویروس کرونا / درمان / وزارت بهداشت
درمان کرونا با حنظل، بنفشه و گلاب/ مراقب کاسبان کرونا باشید
مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت در توئیتی در خصوص کاسبان کرونا هشدار داد.
هزینه‌های بیمارستانی؛ در صدر شکایات مردم از بیمارستان‌ها / برخورد با کاسبان کرونا
۱۳۹۹/۰۳/۲۷
هزینه‌های بیمارستانی؛ در صدر شکایات مردم از بیمارستان‌ها / برخورد با کاسبان کرونا
مدیرکل دفتر بازرسی و رئیس مرکز ملی پاسخگویی و رسیدگی به شکایات حوزه سلامت (سامانه ۱۹۰) گفت: از مردم می‌خواهیم درخصوص مواردی که از بیمارستان‌ها شکایتی دارند، موارد را باشماره‌گیری ۱۹۰ با ما در میان بگذارند.
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ / وزارت بهداشت / ویروس کرونا
کاسبان کرونا تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند/ تخلفات را به سامانه 190 اعلام کنید
مدیرکل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، با بیان اینکه کاسبان کرونا تحت پیگیری قانونی قرار گرفتند، گفت: از برخی بیمارستان‌ها گزارش‌هایی را داشتیم که دریافت‌هایی از بیماران کرونا انجام‌شده است. مردم از طریق سامانه 190 با ما در تماس باشند.
۱۳۹۹/۰۲/۱۳
برخی می گویند کاسبان تحریم و کاسبان کرونا! کی می خواهید این حرف ها کنار بگذارید؟
احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران گفت: کرونا مسأله ای بین المللی و فرادینی و فرا جناحی است، از مسئولان و همگان درخواست می کنم که این مسأله را جناحی نکنند، برخی می گویند کاسبان تحریم و کاسبان کرونا! کی می خواهید این حرف ها کنار بگذارید؟ الان وقت حرف هایی است که بوی اختلاف و تفرقه داشته باشد؟ همه باید به وحدت فکر کنند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
بازداشت کلاهبرداران و سودجویان
شمار دیگری از کلاهبرداران فضای مجازی و کاسبان کرونا در دام پلیس گرفتار شدند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
اعتماد دستوری نیست،باید جلب شود
رئیس جمهور روحانی هفته گذشته در انتقاد از کسانی که به تعبیر ایشان اعتماد مردم به دولت را نشانه گرفته‌اند زبان به گلایه گشود و از آنهایی که باز هم به تعبیر ایشان گویی از بیرون خط می‌گیرند به عنوان کاسبان کرونا نام بردند. بنابراین گفتن دو نکته در اینجا خالی از لطف نیست.
۱۳۹۹/۰۲/۰۴ / روحانی / کاسبان تحریم
واکنش کیهان به سخنان روحانی درباره کاسبان تحریم
ایشان مدتهاست که منتقدان برجام را کاسب تحریم! می‌نامند، ولی «کاسب کرونا»! برای اولین بار است که مطرح می‌شود و البته، باز هم از زبان رئیس‌جمهور! و از سوی دیگر در آدرسی که از این واژه جدید ارائه می‌دهند، کاسبان کرونا، همان کاسبان تحریم هستند!
۱۳۹۹/۰۲/۰۴
واکنش حسین شریعتمداری به سخنان جدید حسن روحانی
«کاسب کرونا» برای اولین بار است که مطرح می‌شود و البته‌، باز هم از زبان رئیس‌جمهور! و از سوی دیگر در آدرسی که از این واژه جدید ارائه می‌دهند، کاسبان کرونا، همان کاسبان تحریم هستند!
۱۳۹۹/۰۲/۰۴
رونمایی از «کاسبان کرونا» ‏به روایت کیهان / بازهم کاسبان تحریم ‏/ضربه کرونا به دولت‌های پرمدعا
شِکوه رئیس‌جمهوری از دو دستگی، رصد نظامی جهان با «نور» سپاه، غلبه دیدگاه گاوی به خرسی در بورس ایران، «شلیک ‏درمانی» ترامپ برای نفت به گل نشسته، مچ‌اندازی بهارستانی‌ها بر سر تایید صلاحیت‌ها، هراس اروپا از دیپلماسی کرونایی پکن، ‏دلجویی شهرداری از پاکبان ویدئوی خانم بازیگر، ادامه دیپلماسی تلفنی روحانی، آغاز جمع آوری معتادان متجاهر و سامان‌دهی ‏کارگران روزمزد و تعطیلی ٢٥٠٠ فروشگاه صنایع دستی از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های ‏امروز شده است. ‏
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / بسته خبری ویژه الف / مرور اخبار سیاسی روز
روایت روحانی از کاسبان کرونا/توصیه احمد توکلی به نمایندگان مجلس آینده/ سازنده کلیپ نوشیدن ادرار شتر دستگیر شد
هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۳
رئیس سازمان بازرسی: نظارت مستمر برای مقابله با کاسبان کرونا ادامه دارد / اگر تعارضی بین سلامت و معیشت باشد، اولویت با سلامت است
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ستاد فرماندهی عملیات مدیریت کرونا در تهران گفت: باید نظارت برتولید، توزیع و قیمت‌گذاری اقلام بهداشتی استمرار داشته باشد تا شاهد کاسبان بحران کرونا نباشیم.
۱۳۹۹/۰۲/۰۳
انتقاد روحانی از کاسبان کرونا (فیلم)
رئیس جمهور: اقلیت کوچکی هستند که حرف بیگانگان را تکرار می‌کنند و بلندگوی بیگانگان شده‌اند و صبح تا شب راجع به آمارها و درمان و پیشرفت کشور تردید می‌کنند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / ویروس کرونا / کرونا در ایران / کاسبان کرونا
واکنش روحانی به ابراز تردید در آمار اعلامی کرونا
رییس جمهور با انتقاد از اقلیت کوچکی کاسب کرونا گفت: این عده بلندگوی بیرون از کشور هستند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۱
روزنامه جوان: کاسبان کرونا به خط شدند/ درباره مصاحبه ابراهیم اصغرزاده با روزنامه شرق
اصلاح‌طلبان بازمانده از رأی و نظر مردم، که پس از انتخابات مجلس یازدهم سکوت پیشه کرده و بعضاً اختلافات درونی آن‌ها در قالب یادداشت و گزارش در رسانه‌هایشان نمود بیرونی پیدا کرده بود، با شیوع ویروس کرونا، گویی فرصت دوباره‌ای یافته‌اند تا ضمن سرپوش نهادن بر شکست خود، ناکامی‌های خود را متوجه جریان رقیب کنند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۱
امانتدار اعتماد مردم و نیت خیرین هستیم
‏  [راضیه زرگری]   ‏مجموعه‌ای از خیریه‌ها و موسسات مردم‌نهاد صبح دیروز میهمان جمعیت ‏هلال‌احمر بودند. در این نشست نمایندگانی از مهم‌ترین شرکای جمعیت هلال‌احمر و سازمان داوطلبان ‏دور هم جمع شده بودند تا دغدغه‌ها و نیازهای کمک به مردم را با هم مرور کنند؛ به‌ویژه در این روزها که ‏شاید رفته رفته بحران شیوع را پشت سر می‌گذاریم و به شرایط بحران اجتماعی پساکرونا نزدیک می‌شویم، ‏نیاز به همدلی و شناخت نیازها و هدفمندکردن منابع مالی و انسانی کمک‌ها بیشتر می‌شود. دکتر کریم ‏همتی، رئیس جمعیت هلال‌احمر، در این نشست از اعتماد مردم به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی هلال‌‏احمر گفت و …
۱۳۹۹/۰۱/۲۴ / نیروی انتظامی گیلان / ویروس کرونا / طرح فاصله گذاری اجتماعی
ماجرای پلیس راه جمال آباد لوشان چیست؟
رشت- در روزهای گذشته متنی در فضای مجازی با عنوان «کاسبان کرونا در لباس پلیس» دست به دست می شود اما اصل ماجرا چیست؟
۱۳۹۹/۰۱/۲۴ / ویروس کرونا / اصلاح طلبان / کاسبان کرونا / تحریم ایران / سیدمصطفی محقق داماد / وبلاگ مشرق / محمدباقر قالیباف / شهرداری تهران / مدیریت جهادی / پیروز حناچی
اندیشمندی که به الطاف ملوکانه آمریکا می‌اندیشد/ در ۳ مرکز نقاهتی کرونا در تهران فقط ۲ نفر اقامت دارند!
چرا نیازی به مناظره قالیباف با حناچی نیست؟ و چرا شهردار اصلاح‌طلب تهران باید به دور از فرافکنی به ارائه کارنامه خود بپردازد!؟
۱۳۹۹/۰۱/۲۰ / محمدعلی نجفی / اعتماد عمومی / تشییع حاج قاسم / سردار حاج قاسم سلیمانی / تشییع میلیونی / اصلاح طلبان / گرانی / شهربانوامانی / حزب کارگزاران / مجلس یازدهم
اعتماد عمومی از پنجره شلیک نجفی یا تشییع حاج قاسم؟ / اصولگرایان مجلس یازدهم تندرو هستند چون از معیشت مردم می‌گویند!
آیا بیش از ۲۰۰ کشور دنیا که همگی بیش و پیش از ما درگیر ویروس کرونا شده‌اند هم "راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس" داشته‌اند که شاهد شیوع ویروس هستند!؟
۱۳۹۹/۰۱/۱۴ / قوه قضاییه
رسوایی دیگر کاسبان کرونا در ایران/ یک منبع آگاه: صدور گواهی فوت بیماران کرونایی صرفا در صلاحیت وزارت بهداشت است
ایلنا: یک منبع آگاه در قوه قضاییه ضمن سطحی خواندن ادعای مطرح شده در زمینه صدور گواهی فوت بیماران کرونایی گفت: پزشکی قانونی و دستگاه قضا نقشی در صدور گواهی فوت برای…
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
نماینده مجلس:قوه قضائیه با کاسبان کرونا به شدت برخورد کند
نماینده سیرجان در مجلس از دستگاه های نظارتی به ویژه قوه قضائیه خواست با محتکران اقلام بهداشتی به شدت برخورد کند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ / پهلوی / مجلس / انگلیس / جمهوری اسلامی / ایران / پمپئو / اسپانیا / سعودی / ترامپ / ایتالیا
چرا رسانه های ضدانقلاب سنگ قرنطینه را به سینه می زنند؟
قرنطینه در ایران جواب نمی‌دهد و علت اصلی نیز فرهنگ مردم است. فرهنگ مردم ما تحکم و اجبار و الزام را تاب نمی‌آورد و مسوولین ناگزیرند به این منطق و فرهنگ توجه کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
جریان شناسی "کروناپلاس" در ایران/ کاسبان کرونا چه کسانی هستند؟
علیرغم تلاش جریان عقلانیت دینی در ایران علیه ویروس کرونا، اعم از پزشکان و عموم مردم ایران و اکثریت جریانهای سیاسی و فرهنگی ، جریان کروناپلاسی نیز به موازات کرونا علیه ایران فعالیت می کند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ / کرونا / دستمزد کارگران / عیدی کارگران / مطالبات کارگران / عیدی و پاداش پایان سال / تعویق در پرداخت مطالبات کارگران / سوء استفاده از کرونا / کاسبان کرونا
تعویق در پرداخت عیدی و سنوات کارگران به بهانه شیوع کرونا/ مطالبات کارگری تا پایان سال پرداخت شود
ایلنا: در شرایطی که شیوع کرونا فشار زیادی بر شهروندان وارد کرده، خبر می‌رسد درصدی از کارگران در دریافت مطالباتی نظیر عیدی و پاداش پایان سال با مشکل مواجه شده‌اند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ / فروشگاه شهروند / تخلف فروشگاه شهروند / ویروس کرونا در ایران
کاسبان کرونا را بشناسید/ فروش داروی تقلبی ضد کرونا در فروشگاه شهروند +اسناد
فروشگاه شهروند، در فروشگاه‌های خود اقدام به فروش داروی ضد کرونا کرده است، دارویی که به کفته خود مدیران شهرداری حتی مجوز سازمان غذا و دارو را هم نداشته است.
۱۳۹۸/۱۲/۱۶
استمداد دولت از فعالان شبکه‌های اجتماعی
روز گذشته جلسه هیئت دولت با محوریت کرونا ویروس برگزار شد و بیشتر مباحث مطرح شده در این جلسه حول محور چگونگی مقابله و کنترل بر این ویروس بود. رئیس‌جمهوری گفت: برخی کاسبان کرونا برای سودجویی، ماسک را احتکار و پنهان و برخی دیگر با پنهان شدن پشت ماسک دلسوزی، جامعه را با دروغ پراکنی‌های خود، نگران و ملتهب می‌کنند، اطمینان داد که به پشتوانه کادر درمانی متخصص و پرستاران کشور و اراده و همکاری مردم، با حداقل تلفات و در کوتاه ترین زمان ممکن از این بحران عبور خواهیم کرد. حسن ورحانی البته از صداوسیما خواست تا در این شرایط برای مردم برنامه‌های شاد و مفرح بسازد. البته او به ظرفیت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی که قرار بود در این دولت جلوی فیلتر بیشتر آن گرفته شود نیز اشاره کرد و با بیان اینکه فضای مجازی در …
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ / احتکار ماسک / حسن روحانی رئیس جمهور / مقابله با کرونا
روحانی: دو نوع کاسب کرونا داریم؛ محتکران و شایعه‌پردازان
رئیس جمهور، صبح امروز در جلسه هیات دولت، ضمن تشکر از مردم و کادر درمانی، به انتقاد از کاسبان کرونا پرداخت و گفت: عده‌ای ماسک را احتکار کردند و عده‌ای پشت ماسک دلسوزی مردم پنهان شدند و التهاب آفرینی کردند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
کاسبان کرونا برای سودجویی، ماسک را احتکار و برخی با پنهان شدن پشت ماسک دلسوزی، جامعه را با دروغ پراکنی‌، نگران می‌کنند/ صدا و سیما برای مردم برنامه‌های شاد و مفرح داشته باشد
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه برخی کاسبان کرونا برای سودجویی، ماسک را احتکار و پنهان و برخی دیگر با پنهان شدن پشت ماسک دلسوزی، جامعه را با دروغ پراکنی های خود، نگران و ملتهب می کنند، اطمینان داد که به پشتوانه کادر درمانی متخصص و پرستاران کشور و اراده و همکاری مردم، با حداقل تلفات و در کوتاه ترین زمان ممکن از این بحران عبور خواهیم کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ / ویروس کرونا / حسن روحانی
ببینید | رئیس جمهور: کاسبان کرونا با سودجویی و دروغ پراکنی جامعه را ملتهب می‌کنند
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت گفت: برخی کاسبان کرونا برای سودجویی، ماسک را احتکار و برخی دیگر با پنهان شدن پشت ماسک دلسوزی، جامعه را با دروغ پراکنی‌های خود، ملتهب می‌کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
روحانی در جلسه هیات دولت: قول می دهم در کوتاه ترین زمان ممکن از بحران کرونا عبور خواهیم کرد/ آمریکا اگر راست می‌گوید تحریم دارو را بردارد
شفقنا- رییس جمهور با تاکید بر اینکه برخی کاسبان کرونا برای سودجویی، ماسک را احتکار و پنهان و برخی دیگر با پنهان شدن پشت ماسک دلسوزی، جامعه را با دروغ پراکنی های خود، نگران و ملتهب می کنند، اطمینان داد...
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ / جلسه هیات دولت / حسن روحانی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا
ویدئو / روحانی: با حداقل تلفات و در کوتاه‌ترین زمان از کرونا عبور می‌کنیم
جلسه هیأت دولت صبح چهارشنبه (۱۴ اسفند) به ریاست رئیس‌جمهور برگزار شد. حسن روحانی در صحبت‌های خود که بیشتر به مسأله شیوع کرونا معطوف بود، از «کاسبان کرونا» انتقاد کرد و اطمینان داد که «به پشتوانه کادر درمانی متخصص و پرستاران کشور و اراده و همکاری مردم، با حداقل تلفات و در کوتاه‌ترین زمان ممکن از این بحران عبور خواهیم کرد.»
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
رئیس‌جمهور: برخی با ماسک دلسوزی، جامعه را با دروغ پراکنی‌، نگران می‌کنند
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه برخی کاسبان کرونا برای سودجویی، ماسک را احتکار و پنهان و برخی دیگر با پنهان شدن پشت ماسک دلسوزی، جامعه را با دروغ پراکنی های خود، نگران و ملتهب می کنند، اطمینان داد که به پشتوانه کادر درمانی متخصص و پرستاران کشور و اراده و همکاری مردم، با حداقل تلفات و در کوتاه‌ترین زمان ممکن از این بحران عبور خواهیم کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ / حسن روحانی / ویروس کرونا / لایحه بودجه
کنایه‌ روحانی به کاسبان کرونا/برخی پشت ماسک‌دلسوزی دروغ‌پراکنی می‌کنند
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه برخی کاسبان کرونا برای سودجویی، ماسک را احتکار و پنهان و برخی دیگر با پنهان شدن پشت ماسک دلسوزی، جامعه را با دروغ پراکنی های خود، نگران و ملتهب می کنند، اطمینان داد که به پشتوانه کادر درمانی متخصص و پرستاران کشور و اراده و همکاری مردم، با حداقل تلفات و در کوتاه ترین زمان ممکن از این بحران عبور خواهیم کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ / روحانی / وزارت راه و شهرسازی / وزارت اقتصاد / مجلس شورای اسلامی / بانک مرکزی / وزارت جهاد کشاورزی / مقام معظم رهبری / ویروس کرونا
برخی کاسبان کرونا با دروغ پراکنی جامعه را ملتهب می‌کنند/ قول می‌دهم درکوتاه ترین زمان از بحران کرونا عبور کنیم
رئیس جمهور گفت: برخی کاسبان کرونا برای سودجویی، ماسک را احتکار و پنهان و برخی دیگر با پنهان شدن پشت ماسک دلسوزی، جامعه را با دروغ پراکنی های خود، نگران و ملتهب می کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
چرا تا این حد مردم ایران به سرزنش خود برمی‌آیند؟ /شروط گذر اقتصاد از بحران کرونا /پاداش به ثروت از جیب فقر
ردیابی کاسبان کرونا، توصیه‌های رهبر انقلاب در خصوص بیماری شایع‌شده، اضطرار برای بودجه، کلاف سردرگم تل‌آویو، حکم ‏حکومتی رهبری برای بودجه ٩٩، نژادپرستی برنده سومین انتخابات اسرائیل، مصوبات سران قوا و شورای پول و اعتبار برای ‏کسب و کار‌های متضرر از کرونا، کرسی ریاست زیر تیغ فیفا، لیسیدن مجرمانه، اقتصاد در بحران وبزرگ‌ترین آزمون دموکرات‌ها ‏در سه‌شنبه بزرگ از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است. ‏
۱۳۹۸/۱۲/۱۳ / ایران / جامعه / قوه قضاییه / کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی / گرانی
کاسبان مصیبت‌های مردم مثل کاسبان تحریم هستند
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم با تاکید بر اینکه قوه قضاییه باید به وظیفه خود در برابر کاسبان کرونا عمل کند، گفت:
۱۳۹۸/۱۲/۱۳ / مصطفی تاجزاده / ربع پهلوی / ایتالیا / محمود صادقی / ژاپن / مجلس یازدهم / عباس عبدی / الیاس حضرتی / غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی / کاسبان کرونا
کاسبان کرونا؛ از محمود صادقی تا ربع پهلوی +تصاویر
رفتار اشخاصی چون محمود صادقی، جعفرزاده ایمن آبادی، عباس عبدی و تاجزاده با آن فرد مریض احوال روسی که در مترو تمارض کرد، هیچ تفاوتی ندارد. این اشخاص نیز در ابعاد وسیعتر در حال تشویش اذهان عمومی هستند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ / جکی چان / ایرج حریرچی / مهدی ژوله / انتخابات مجلس یازدهم / ویروس کرونا / محمود شهریاری / شهر قم / کاسبان کرونا / کرونا / سلامت
عملیات ویژه سلبریتی‌ها: گسترش وحشت مردم از کرونا +تصاویر
روند التهاب آفرینی سلبریتی‌ها نشان می‌دهد در هر دوره زمانی و موضوعات روز کشور، یک نفر در فضای مجازی پرچم التهاب آفرینی را را در دست می‌گیرد و بقیه نیز پشت سر او حرکت می‌کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ / ویروس کرونا / کاسبان کرونا / اصلاح طلبان / روحانی / علی ربیعی / وبلاگ مشرق / انتخابات مجلس یازدهم / مجلس یازدهم / اصولگرایان / گرانی
عوارضی از کرونا که فقط در ایران رؤیت شد!/ هشدار صوفی به روحانی درباره اصولگرایان مجلس یازدهم
یک فعال اصلاح‌طلب تأکید کرد: مسئولیت مجالس هفتم، هشتم، نهم، دهم و یازدهم با اصولگرایان است!
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ / سلامت / دیجی کالا / ماسک / ویروس کرونا
کشف ۵ میلیون ماسک احتکارشده از انبارهای دیجی‌کالا/ آیا کاسبان کرونا مجازات خواهند شد؟ +فیلم
کشف ۵ میلیون ماسک از انبار دیجی‌کالا درحالی است که این فروشگاه اینترنتی مدتهاست عدم موجودی ماسک‌های بهداشتی را بر روی سایت خود درج کرده است.
۱۳۹۸/۱۲/۰۸
هشدار دستگاه قضا به کاسبان کرونا
شفقنا- رییس پژوهشگاه قوه قضاییه در توییتر اعلام کرد: دستگاه قضا به کاسبان کرونا هشدار داد. سیدحجت اله علم الهدی، رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه در توییتر نوشت: سلامت مردم از وجوه مهم حقوق عامه است و همه وظیفه دارند برای...
۱۳۹۸/۱۲/۰۸
همه کاسبان کرونا؛ از وزیر خارجه آمریکا تا محتکران ماسک
از پمپئو، وزیر خارجه آمریکا و رئیس ‌بنیاد به اصطلاح «دفاع از دموکراسی ها» تا مزدوران رسانه‌ای نظام سلطه و محتکران ماسک و گرانفروشان، همه در تلاش‌اند بر وحشت و رنج جامعه سوار شوند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷
فروش برخی محصولات بهداشتی و ضدعفونی تقلبی در کرج / مردم فریب کاسبان کرونا را نخورند
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با هشدار به مردم برای خرید محصولات بهداشتی و ضد عفونی کننده گفت: مردم مراقب خرید محصولات بهداشتی و ضد عفونی کننده تقلبی باشند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •