پنجشنبه, ۱۹ تیر, ۱۳۹۹ / 9 July, 2020
عید سعید فطر
حریرچی: بستری‌ها از تعداد ترخیصی‌ها بیشتر شده است
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / ایرج حریرچی / شیوع کرونا در ایران
حریرچی: بستری‌ها از تعداد ترخیصی‌ها بیشتر شده است
به گزارش مهر، ایرج حریرچی، با حضور در تحریریه بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما گفت: از مهمترین عللی که اخیراً منجر به افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ شده، برگزاری جشن‌ها در برخی از استان‌ها مانند خوزستان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان، بوشهر، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی پس از تعطیلات عید سعید فطر بوده است.
۱۳۹۹/۰۴/۰۸
تحویل زودتر از موعد خودروهای فروش فوق العاده
معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو از تحویل پیش از موعد خودروهای فروش‌رفته در طرح فروش فوق‌العاده به مناسبت عید سعید فطر خبر داد و گفت: از ۲۴ خردادماه تاکنون بیش از چهار هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو در قالب این طرح تحویل مشتریان شده است. بابک رحمانی، ضمن قدردانی از وفاداری مشتریان نسبت به محصولات گروه صنعتی ایران خودرو افزود: این موضوع مسوولیت ما را سنگین‌تر کرده تا با عرضه محصولات جدید و مطابق با سلیقه مصرف‌کنندگان پاسخگوی نیاز آنها باشیم. وی با بیان اینکه تحویل خودروهای طرح فروش‌فوق‌العاده از ۲۴ خرداد ماه آغاز شده است، تاکید کرد: فرآیند تحویل خودروها به تدریج ادامه خواهد داشت و خودروهای این طرح پیش از فرارسیدن موعد سه‌ماهه، تحویل مشتریان خواهند شد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / پیش فروش خودرو / تحویل خودرو
تاکنون چندهزار خودرو پیش فروش به مشتریان تحویل داده شده است؟
به گزارش ایرنا، معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو از تحویل پیش از موعد خودروهای فروش رفته در طرح فروش فوق العاده به مناسبت عید سعید فطر خبر داد و گفت: از ۲۴ خردادماه تاکنون بیش از چهار هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو در قالب این طرح تحویل مشتریان شده است.
بیش از چهار هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان شد
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / ایران خودرو / خودرو
بیش از چهار هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان شد
معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو از تحویل پیش از موعد خودروهای فروش رفته در طرح فروش فوق العاده به مناسبت عید سعید فطر خبر داد و گفت: از ۲۴ خردادماه تاکنون بیش از چهار هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو در قالب این طرح تحویل مشتریان شده است.
مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه از روز عید قربان آغاز می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۰۲ / عید سعید فطر / عید سعید قربان / سازمان بسیج سازندگی / محمد زهرایی / کمک های مردمی / تلاش نیروهای مسلح در مواجهه علیه کرونا
مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه از روز عید قربان آغاز می‌شود
تهران- ایرنا- رییس سازمان بسیج سازندگی از آغاز مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه از روز عید قربان خبر داد و گفت: در مرحله اول این طرح، ۷ میلیون و ۱۵۰ هزار بسته معیشتی به دست خانواده‌های نیازمند رسیده است.
۱۳۹۹/۰۴/۰۱
درخواست کمیته خودرو برای تعیین تکلیف معوقه‌های مونتاژی
کمیته خودرو در جلسه جمعه که با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستگاه‌های نظارتی و خودروسازان برگزار شد، در این جلسه آغاز صدور فاکتور برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه ایام عید سعید فطر از سوی خودروسازان اعلام شد.
صدور فاکتور خریداران خودروهای فروش عید فطر / برنامه تولید ۱.۲ میلیون خودرو در سال جاری
۱۳۹۹/۰۳/۳۱
صدور فاکتور خریداران خودروهای فروش عید فطر / برنامه تولید ۱.۲ میلیون خودرو در سال جاری
طبق اعلام مدیران خودروسازی صدور فاکتور برای مشتریان طرح‌های فروش ویژه عید سعید فطر برای مشتریان گروه صنعتی ایران‌خوردو آغاز شده و برای سایپا نیز به زودی صادر خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۳/۳۱
آغاز صدور فاکتور برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه عید فطر
کمیته خودرو در جلسه امروز(جمعه، ۳۰خرداد) که با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستگاه‌های نظارتی و خودروسازان برگزار شد، آغاز صدور فاکتور برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه ایام عید سعید فطر از سوی خودروسازان اعلام شد.
رییس بسیج: برنامه نهضت جهش تولید در بخش کشاورزی رونمایی می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / غلامرضا سلیمانی / وزارت جهاد کشاورزی / عید سعید فطر / ویروس کرونا / مقام معظم رهبری / کمک های مردمی / سازمان بسیج مستضعفان / رفتار مومنانه و همدلانه ایرانیان در روزگار کرونا / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
رییس بسیج: برنامه نهضت جهش تولید در بخش کشاورزی رونمایی می‌شود
تهران- ایرنا- رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه به‌زودی برنامه‌ای برای نهضت جهش تولید در بخش کشاورزی رونمایی می‌شود، گفت: ان شاء الله سازمان بسیج در کنار وزارتخانه‌هایی چون صمت و جهاد کشاورزی بتواند تولید، اشتغال و وضعیت معیشتی مردم را بهبود ببخشد.
۱۳۹۹/۰۳/۲۶
پاتک به حواله‌فروشان خودرو
علی ابراهیمی _دبیر گروه بازار بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار، مرحله نخست ثبت‌نام و قرعه‌کشی برخی خودروهای داخلی در چارچوب طرح فروش فوق‌العاده خودروسازان به مناسبت عید سعید فطر به پایان رسید اما تنها با گذشت چند روز از این شیوه فروش خودرو که هدف آن مقابله با دلال‌بازی، حذف واسطه‌ها و عرضه خودرو به مشتریان واقعی اعلام شده بود، بازار خرید‌و‌فروش حواله‌های ثبت‌نام این خودروها با وجود نداشتن امکان صلح، در رهن بودن سند خودرو به‌مدت یک‌سال و هشدارهای پیگیری و برخورد قانونی با مشتریان متخلف به ازای دریافت …
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
رییس‌جمهوری: مجبور بشویم، محدودیت‌ها را برمی‌گردانیم
گروه اجتماعی| رییس‌جمهوری به تمام مردمی که ظرف روزهای اخیر با رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و از سرگیری سفرهای تفریحی و بی‌توجهی به فاصله‌گذاری اجتماعی، ابتلای رو به افزایش هموطنان را باعث شده و حتی شرایط مناطق سفید از بابت تنزل آمار ابتلا و فوت را به خطر انداخته و باعث بحرانی شدن شرایط این مناطق شده‌اند، اخطار داد که در صورت بروز هرگونه وضعیت بحرانی، محدودیت‌های تردد و فعالیت اصناف، دوباره به حالت سختگیرانه بازمی‌گردد.  حسن روحانی که گزارش‌های روزانه‌ای از وضعیت ابتلا و فوت کووید19 در کشور از وزرای خود دریافت می‌کند، دیروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با ابراز نگرانی از آنچه گزارش‌ها می‌گوید، خطاب به کل جمعیت ایران اخطار داد: …
تحویل خودرو‌های فروش فوق العاده ایران خودرو زودتر از موعد
۱۳۹۹/۰۳/۲۴ / ایران خودرو / خودرو
تحویل خودرو‌های فروش فوق العاده ایران خودرو زودتر از موعد
قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از تحویل پیش از موعد خودرو‌های فروش رفته در طرح فروش فوق العاده به مناسبت عید سعید فطر خبر داد.
وعده جدید ایران خودرو درباره فروش فوق‌العاده
۱۳۹۹/۰۳/۲۴ / ایران خودرو
وعده جدید ایران خودرو درباره فروش فوق‌العاده
قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از تحویل پیش از موعد خودروهای فروش رفته در طرح فروش فوق العاده به مناسبت عید سعید فطر خبر داد.
برندگان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا مشخص شدند
۱۳۹۹/۰۳/۱۸ / قیمت خودرو / خودرو / سایپا / پیش فروش خودرو / بازار خودرو | پیش فروش خودرو
برندگان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا مشخص شدند
تهران - ایرنا - فهرست اسامی برندگان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده هفت محصول سایپا به مناسبت عید سعید فطر بارگذاری و قابل رویت شد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۸
دوباره شرکت می‌کنیم چون چاره‌ای نداریم
 [شهروند] «برای اینکه شانس‌مان در قرعه‌کشی ایران‌خودرو بیشتر شود، هر چهارنفر عضو خانواده‌ام ثبت‌نام کردیم اما برنده نشدیم.»؛ این جمله را سعید که کارمند یک شرکت خصوصی است، می‌گوید. او ماهیانه 3.5‌میلیون تومان حقوق می‌گیرد و به گفته‌ خودش، برای حفظ سرمایه‌اش در طرح پیش‌فروش 15‌هزار دستگاه خودروی شرکت ایران‌خودرو ثبت‌نام کرده و سه‌نفر دیگر از اعضای خانواده‌اش هم این کار را انجام دادند تا شانس‌شان در بین حدود 4‌میلیون و 360‌هزار نفر شرکت‌کننده، بیشتر شود اما درنهایت به نام هیچ‌کدام‌شان قرعه نیفتاده است: «پس‌انداز من آن‌قدر نیست که بتوانم یک خودروی مناسب از …
فهرست برندگان خوش‌شانس قرعه‌کشی ایران‌خودرو
۱۳۹۹/۰۳/۱۷
فهرست برندگان خوش‌شانس قرعه‌کشی ایران‌خودرو
گروه صنعتی ایران خودرو فهرست برندگان قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو را منتشر کرد؛ فهرست برندگان در قرعه‌کشی پیش فروش عید سعید فطر به محض کاهش بار ترافیکی سایت، فهرست نفرات در سایت اطلاع رسانی ایران خودرو بارگذاری خواهد شد.
پایان قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو | چگونگی اعلام برندگان قرعه‌کشی | فرصت پرداخت وجه خودرو
۱۳۹۹/۰۳/۱۷
پایان قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو | چگونگی اعلام برندگان قرعه‌کشی | فرصت پرداخت وجه خودرو
 ایران‌خودرو قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ویژه عید سعید فطر محصولات خود را برای ۱۵ هزار دستگاه که بیش از چهار میلیون و ۳۶۰ هزار نفر ثبت‌نام‌ کرده بودند در حضور نهادها و مسئولان نظارتی انجام داد. افرادی که اسامی آنها به عنوان برندگان قرعه کشی اعلام می‌شود باید تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه وجه خودرو را واریز کنند.
گردونه ایران‌خودرو برای ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار نفر متقاضی چرخید
۱۳۹۹/۰۳/۱۷
گردونه ایران‌خودرو برای ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار نفر متقاضی چرخید
گروه صنعتی ایران‌خودرو قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ویژه عید سعید فطر محصولات خود را برای ۱۵ هزار دستگاه که بیش از چهار میلیون و ۳۶۰ هزار نفر ثبت‌نام‌ کرده بودند در حضور نهادها و مسئولان نظارتی انجام داد.
مردم چهارمحال و بختیاری بیش از ۲ میلیارد تومان زکات فطریه پرداخت کردند
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ / استانی-اجتماعی / منطقه چهارمحال و بختیاری / زکات فطریه
مردم چهارمحال و بختیاری بیش از ۲ میلیارد تومان زکات فطریه پرداخت کردند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با عید سعید فطر مردم استان ۲ میلیارد و ۱۳۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان زکات فطریه پرداخت کردند.
۱۳۹۹/۰۳/۱۶
آرزویت را بگو
 [حسام خراسانی] این‌بار خبری از «پول»، «دفترچه»، «حساب» و «بروکراسی‌های اداری» نیست؛ صحبت از آرزوهاست؛ قرار است داوطلبان هلال‌احمر به کودکان محروم یاری برسانند؛ چطور؟ با پویش متفاوت «لبخند فرشته‌ها». طرح لبخند فرشته‌ها از اوایل اسفندماه ۹۸ و متقارن با لیله‌الرغائب (شب آرزوها) برای برآورده‌کردن آرزوی ۵۰ کودک از اقشار آسیب‌پذیر شهرستان اندیمشک کلید خورد که پس از شیوع ویروس کرونا در کشور از بیست‌ونهم اسفند ۹۸ به عید سعید فطر منتقل شد. در هفته‌ گذشته این جوانان با جذب خیران داوطلب این طرح را اجرا و لبخند به این کودکان هدیه کردند. آنچه در ادامه می‌آید گزارشی از این پویش متفاوت است. هر …
جمع‌آوری ۱۰ میلیارد زکات در لرستان
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ / استانی-اجتماعی / کمیته امداد امام خمینی / زکات / عید سعید فطر
جمع‌آوری ۱۰ میلیارد زکات در لرستان
مدیرکل کمیته امداد لرستان با تاکید بر این‌که ۲۰۰ هزار لرستانی تحت پوشش این نهاد هستند، افزود: تاکنون ۱۰ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان زکات فطره در استان جمع‌آوری شده است.
اجرای یک مدل آسیب‌زا در برگزاری نماز عید فطر کل جامعه را درگیر می‌کند
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ / نماینده ولی فقیه در استان / نماز عید فطر / سیستان و بلوچستان
اجرای یک مدل آسیب‌زا در برگزاری نماز عید فطر کل جامعه را درگیر می‌کند
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: مشکل این جاست که اگر یک مدل در برگزاری نمازهای عید سعید فطر آسیب‌زا باشد آسیبش منحصر به همان گروه نیست بلکه کل افراد جامعه را در بر می‌گیرد و اگر عده‌ای ملاحظه نکنند، مانند ماجرای سوراخ کردن کشتی، همه غرق خواهند شد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۳
معرفی برندگان مسابقه مجازی بیمه حکمت
به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت، در آستانه فرارسیدن عید سعید فطر و به یمن این عید مبارک و خجسته ، شرکت بیمه حکمت همچون گذشته در راستای تعامل بیشتر با مشتریان و مخاطبین خود نسبت به برگزاری مسابقه مجازی در صفحه اینستاگرامش اقدام نمود. در این مسابقه که با عنوان چالش جدید و ساده نامگذاری گردید، مخاطبین صفحه اینستاگرام بیمه حکمت با اسکرین شات گرفتن از پست مربوطه و با باتگ و منشن نمودن افراد دیگر در زیر پست، در این مسابقه شرکت نمودند.این گزارش می افزاید، پس از زمان مشخص شده، انجام کار قرعه کشی بصورت رندمی برگزار شد که نهایتاً 4 نفر در مسابقه مذکور به نام های خانم ها پریسا محبی، یاسمن احمدی، پرستو مختاری و آقای نیسا گلساری به ترتیب از استان های البرز، همدان، اصفهان و مازندران برندگان مسابقه عیدفطر …
۱۳۹۹/۰۳/۱۳
اگر یک زائر بمیرد همه شریک قتل او هستیم
گروه اجتماعی| گزارشگر شبکه تلویزیونی سراغ مسافرانی می‌رود که در تعطیلات عید فطر بدون توجه به توصیه‌ها و تذکرهای مسوولان، به شهرهای شمالی هجوم برده و در منطقه ساحلی مشغول تفریح هستند. با تعجب میکروفن را رو به مسافران می‌گیرد و می‌پرسد: «مگر نگفتند سفر نکنید؟» مسافران هم گزارشگر و کل توصیه‌های دولت و «کرونا» را مورد تمسخر قرار می‌دهند و با لحن عوامانه می‌گویند: «کرونا دیگر تمام شد. این مدت هم بی‌خود می‌ترسیدیم و خانه‌نشین شده بودیم.»حدود 4 ماه از شیوع بیماری کووید 19 در کشور می‌گذرد. حالا مسوولان وزارت بهداشت تذکرها و نگرانی‌های جدی‌تر و جدیدتری مطرح می‌کنند. از جمله اینکه «ویروس کرونا، …
نگاهی به اقدامات فرهنگی آنلاین شهرداری تهران از زمان شیوع کرونا
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / شهرداری تهران / شورای شهر تهران / شهر تهران / کنسرت / کنسرت آنلاین
نگاهی به اقدامات فرهنگی آنلاین شهرداری تهران از زمان شیوع کرونا
با تلاش مدیریت شهری، شب گذشته آخرین کنسرت آنلاین ویژه عید سعید فطر با اجرای علیرضا قربانی، با استقبال کم‌نظیر مخاطبان روبرو شد.
افزایش ۳۹ درصدی جمع‌آوری زکات فطره در مازندران
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / استانی-اجتماعی / زکات فطره / سازمان بهزیستی
افزایش ۳۹ درصدی جمع‌آوری زکات فطره در مازندران
مدیرکل بهزیستی مازندران از جمع‌آوری بیش از ۲۱ میلیارد و ۷۳۸ میلیون ریال زکات فطره و کفاره روزه از ۵۸۲  پایگاه بهزیستی در سطح استان همزمان با عید سعید فطر خبر داد.
در کمین انقلاب یاسمین
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / تونس / بیداری اسلامی / لیبی / امارات‌ متحده ‌عربی / قیس سعید
در کمین انقلاب یاسمین
تهران- ایرنا- سخنرانی رئیس‌جمهوری تونس به مناسبت عید سعید فطر زنگ هشدار بروز ناآرامی‌های داخلی در این کشور را به صدا درآورده و رد پای برخی دولت‌های عربی نیز برای اثرگذاری در تحولات این کشور به چشم می‌آید.
۴۸ ساعت بعد از قرعه‌کشی پول خودرو را واریز کنید
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / سازمان بازرسی کل کشور / دادستانی کل کشور / ایران / عید سعید فطر / گروه خودروسازی سایپا / اخبار داغ
۴۸ ساعت بعد از قرعه‌کشی پول خودرو را واریز کنید
ایران‌خودرو و سایپا در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند برندگان قرعه‌کشی خرید خودرو باید طی ۴۸ ساعت مبلغ خودرو را به حساب خودروساز واریز کنند.
اطلاعیه ایران‌خودرو و سایپا درباره قرعه‌کشی فروش ۲۵ هزار خودرو
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / ایران خودرو / عید سعید فطر / قیمت خودرو / خودرو / سایپا / پیش فروش خودرو / بازار خودرو | پیش فروش خودرو
اطلاعیه ایران‌خودرو و سایپا درباره قرعه‌کشی فروش ۲۵ هزار خودرو
تهران- ایرنا- دو خودروساز بزرگ کشور با صدور اطلاعیه‌ای مشترک، علاوه بر اشاره به حضور نمایندگانی از نهادهای نظارتی و رسانه‌های همگانی در زمان قرعه‌کشی، اعلام کردند متقاضیانی که نام آنان در این قرعه کشی برگزیده می شود باید در ۴۸ ساعت پس از اعلام نتایج، وجه خودرو مورد نظر خود را واریز کنند.
کندوان از ساعت ۱۳ امروز یک طرفه می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۰۹ / عید سعید فطر / مرکز مدیریت راه های کشور / چالوس / آزادراه تهران شمال / جاده کندوان / فیروزکوه
کندوان از ساعت ۱۳ امروز یک طرفه می‌شود
تهران - ایرنا- تردد انواع وسایل نقلیه همزمان با پایان تعطیلات عید سعید فطر از ساعت ۱۳ امروز ( جمعه) تا ۲ بامداد روز بعد از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است.
نیروی انتظامی در رزمایش مواسات خوش درخشید
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / عید سعید فطر / قرآن کریم / نیروی انتظامی / ماه مبارک رمضان / سید علیرضا ادیانی / مواسات
نیروی انتظامی در رزمایش مواسات خوش درخشید
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی به نهادینه کردن اندیشه اسلامی که باعث ارتقا روحیه معنوی کارکنان می‌شود، اشاره کرد و گفت: کارکنان نیروی انتظامی در رزمایش مواسات خوش درخشیدند.
روحیه جهادی شاخصه اصلی پلیس در تراز انقلاب اسلامی است
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / اربعین حسینی / عید سعید فطر / سردار حسن کرمی / نیروی انتظامی / ماه مبارک رمضان / انقلاب اسلامی ایران
روحیه جهادی شاخصه اصلی پلیس در تراز انقلاب اسلامی است
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: برای نزدیک شدن به پلیس در تراز انقلاب اسلامی باید روحیه جهادی را در بین فرماندهان و کارکنان ارتقا داد.
بخشش قاتل جوان در سنندج
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
بخشش قاتل جوان در سنندج
همزمان با عید سعید فطر و با تلاش شبانه روزی شعبه زندان شوراهای حل اختلاف شهرستان سنندج خانواده اولیای دم قاتل را بخشیدند.
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
قدردانی امام جمعه دیر از برطرف شدن مشکل کم‌آبی در ماه مبارک رمضان در شهرستان دیر
اجرای طرح‌های آبرسانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر تسریع یافته به‌گونه‌ای که بر اساس اعلام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در آستانه فصل تابستان طرح‌های آبرسانی یکی پس از دیگری وارد مدار می‌شود.عبدالحمید حمزه‌پور با بیان اینکه سال گذشته ۲۳ حلقه چاه وارد مدار بهره‌برداری شد اظهار داشت: افتتاح این طرح‌ها روند بهبودی تامین آب و حل مشکلات آبرسانی شهرها و روستاها بهبود داده و این در حالی است که امسال طرح‌های مهمی افتتاح می‌شود.وی از افتتاح طرح‌های آبرسانی در سال جاری خبر داد و بیان کرد: با اجرای طرح‌های مختلف امسال پیش بینی می‌شود ۲۹ حلقه چاه پس از حفر تجهیز و کف شکنی در دالکی، پشتکوه، خورموج، اهرم، دیر، جم، کنگان، دیلم، و در بخش روستایی ۴ حلقه چاه وارد مدار بهره‌برداری شود.افتتاح این …
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
سعی کردیم بدون هیاهو و سیاسیکاری مطالبات بهحق مردم را پیگیری کنیم
ریٔیس مجمع نمایندگان تهران در مجلس دهم با تاکید بر اینکه در مجلس دهم سعی کردیم بدون هیاهو و سیاسیکاری مطالبات بهحق مردم را پیگیریکنیم،گفت:علیرغماینکهبهنظرمیرسید صداوسیماتمایلیبرایبهتصویرکشیدناقدامات انجام شده از سوی مجمع نمایندگان تهران ندارد، اما مردم خود بهترین و منصفترین داور برای سنجش اقدامات انجام شده هستند. امیدوارم مسیری که از سوی مجمع نمایندگان تهران در چهار سال گذشتهآغاز شده است ادامه پیدا کند. به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در آخرینجلسه مجمع نمایندگان استان تهران که در محل استانداری تهران و با حضور انوشیروان محسنیبندپی استاندار تهران برگزار شد، با تبریک عید سعید فطر از همکاری خوب و موثر مدیران استانی بهویژه محسنیبندپی، مقیمی و هاشمی با مجمع نمایندگان تهران قدردانی کرد و گفت: وظیفه اصلی …
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
برنامه‌محوری، بازتعریف فعالیت‌های اقتصادی و تقویت توان عملیاتی ضرورت‌های فعلی هستند
[شهروند] حجت‌الاسلام والمسلمین معزی سخنان خود را در مراسم  معارفه دبیرکل هلال‌احمر با تبریک عید سعید فطر آغاز کرد‌.  نماینده رهبر معظم انقلاب در ‏جمعیت هلال‌احمر ضمن خیرمقدم به مسئولان جدید جمعیت هلال‌احمر به بیان توصیه‌ها و رهنمودهایی درباره فعالیت‌های ‏آتی این جمعیت پرداخت‌‏‎. او در بخش نخست سخنان خود خدمت‌صادقانه را یکی از مولفه‌های اصلی در جمعیت هلال‌احمر برشمرد و بیان کرد:   «زمانی که ‏فردی در حادثه‌ای گرفتار می‌شود، جمعیت هلال‌احمر برای نجات او می‌شتابد و نخستین پرچمی که در زمان وقوع حوادث برای ‏کمک‌رسانی بر افراشته می‌شود همین پرچم است‎.» نماینده …
قاتل جوان سنندجی از قصاص رهایی یافت
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / دادگستری / بخشش قاتل / استانی-اجتماعی
قاتل جوان سنندجی از قصاص رهایی یافت
همزمان با عید سعید فطر و با تلاش شبانه روزی شعبه زندان شوراهای حل اختلاف شهرستان سنندج خانواده اولیای دم قاتل را بخشیدند.
سخنان رییس جمهوری در جلسه هیات دولت
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / مجلس یازدهم / دولت / قانون اساسی / حسن روحانی / بورس
سخنان رییس جمهوری در جلسه هیات دولت
رییس جمهوری روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت با تبریک مجدد ایام عید سعید فطر به ملت ایران، گفت: جدای از بخش مالیات و درآمدهایی که داریم، بازار فروش سهام نیز فعال خواهد بود و تمام بخش‌های دولتی باید سهام خود را در بازار بورس به فروش برسانند تا بازار بورس تقویت شود.
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / پیش فروش خودرو / مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت / وزارت صنعت
دریافت وجه از خریداران طرح پیش‌فروش خودرو بعد از قرعه کشی
وزارت صمت اعلام کرد: خودروسازان در طرح فروش خودرو ویژه عید سعید فطر حق دریافت وجه از متقاضیان پیش از قرعه کشی نخواهند داشت.
حماس:  منافع جهان عرب در مقابله با اشغالگران است نه عادی‌سازی روابط
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / حماس / عادی سازی روابط با اسرائیل
حماس: منافع جهان عرب در مقابله با اشغالگران است نه عادی‌سازی روابط
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به برقراری تماس‌های نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با رؤسای جمهور چاد و سودان و تبریک گفتن عید سعید فطر به آن دو، تصریح کرد که وی از مسأله عادی‌سازی روابط برای سرپوش گذاشتن بر مخمصه‌های سیاسی خود استفاده می‌کند.
روحانی: تجارت ایران، اصلا به آمریکایی‌ها ارتباطی ندارد/ تمام بخش‌های دولتی باید سهام خود را در بازار بورس به فروش برسانند
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / تجارت ایران / جلسه هیات دولت / حسن روحانی / دولت و مجلس / فروش سهام دولت
روحانی: تجارت ایران، اصلا به آمریکایی‌ها ارتباطی ندارد/ تمام بخش‌های دولتی باید سهام خود را در بازار بورس به فروش برسانند
به گزارش الف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی امروز (چهارشنبه) در جلسه هیأت دولت با تبریک مجدد ایام عید سعید فطر به ملت ایران، گفت: نمایندگان مجلس از هر جناح و تفکر سیاسی که باشند به خوبی می‌دانند که امروز کشور در چه شرایطی قرار دارد و وظیفه ما به عنوان دولت این است که با مجلس برای حل مشکلات مردم در کنار هم باشیم.
تجارت ایران و ونزوئلا به آمریکا ربطی ندارد/ می‌خواهیم پیوند مستحکمی با مجلس داشته باشیم
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / عید سعید فطر / حجت الاسلام حسن روحانی / رئیس‌جمهور / مجلس یازدهم / بانک مرکزی / وزارت راه و شهرسازی / شورای عالی بورس / هیئت دولت / قانون اساسی
تجارت ایران و ونزوئلا به آمریکا ربطی ندارد/ می‌خواهیم پیوند مستحکمی با مجلس داشته باشیم
رئیس‌جمهور گفت: آمریکایی‌ها در یک تجارت معمولی میان ایران و یک کشور دوست در حمل یک فرآورده نفتی نیز می‌خواهند دخالت کنند و این چیزی است که اصلاً به آنها ارتباطی ندارد.
به‌کارگیری ۵۰ درصد ظرفیت گردشگری همدان در تعطیلات عیدفطر
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / استانی-فرهنگی و هنری / گردشگری / عید فطر
به‌کارگیری ۵۰ درصد ظرفیت گردشگری همدان در تعطیلات عیدفطر
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: در تعطیلات عید سعید فطر شاهد استقبال هموطنان از سفر به استان همدان بودیم.
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / حافظیه / شیراز / فاصله گذاری اجتماعی / ویروس کرونا / کروناویروس / حافظ / بازگشایی اماکن مذهبی
(تصاویر) بازگشایی حافظیه شیراز
درهای اماکن گردشگری استان فارس و شهر شیراز همزمان با عید سعید فطر و بعد از تعطیلی سه ماهه، از روز یکشنبه ۴ خرداد، اماکن گردشگری و فرهنگی تحت نظارت میراث فرهنگی استان فارس، به روی گردشگران گشوده شد. ‌استان فارس و شهر شیراز، طی ماه‌های اخیر و در زمینه شیوع ویروس کرونا و شمار مبتلایان و فوت شدگان کووید ۱۹، نسبت به سایر استان‌های کشور، وضعیت بهتری را تجربه کرد؛ اگرچه آمار ابتلا و فوت، در این استان و خصوصا شهر شیراز، روندی افزایشی را به خود گرفته است.
ببینید | دستور جدید سرپرست وزارت صمت به خودروسازان برای شرایط جدید ثبت‌نام خودرو
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / وزارت صنعت،معدن و تجارت / خودروسازان / پیش فروش خودرو
ببینید | دستور جدید سرپرست وزارت صمت به خودروسازان برای شرایط جدید ثبت‌نام خودرو
بر اساس دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت پیش ثبت‌نام جهت خرید خودرو در طرح ویژه فروش عید سعید فطر تا ۱۴ خردادماه ۹۹ ادامه دارد و خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی را جهت حضور در قرعه‌کشی از متقاضیان نخواهند داشت.
اقتدار ‌نظام را مدیون حاج قاسم و محور مقاومت هستیم
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / حاج قاسم سلیمانی / حجت‌الاسلام طیبی‌فر / سپاه پاسداران
اقتدار ‌نظام را مدیون حاج قاسم و محور مقاومت هستیم
به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین طیبی‌فر صبح امروز در ستاد سپاه ثارالله کرمان با تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: امیدوارم همه ما توفیق پیدا کرده باشیم از سفره ماه مبارک رمضان که خداوند برای میهمانانش انداخته بهره کافی را برده باشیم و بعد از این ماه مبارک نیز خداوند توفیق نگهداری از بهره‌های ماه مبارک رمضان را به ما عنایت کند.
پیش‌ثبت‌نام خودرو تا ۱۴ خرداد ادامه دارد
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / ثبت‌نام خودرو
پیش‌ثبت‌نام خودرو تا ۱۴ خرداد ادامه دارد
بر اساس دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) علاوه بر اینکه پیش ثبت‌نام خرید خودرو در طرح ویژه فروش عید سعید فطر تا ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ادامه دارد، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی را جهت حضور در قرعه‌کشی از متقاضیان نخواهند داشت.
دستور جدید وزیر صمت؛ واریز وجه برای ثبت نام خودرو منتفی شد/پرداخت پول پس از قرعه‌کشی
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
دستور جدید وزیر صمت؛ واریز وجه برای ثبت نام خودرو منتفی شد/پرداخت پول پس از قرعه‌کشی
بر اساس دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت علاوه بر اینکه پیش ثبت‌نام جهت خرید خودرو در طرح ویژه فروش عید سعید فطر تا ۱۴ خردادماه ۹۹ ادامه دارد، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی را جهت حضور در قرعه‌کشی از متقاضیان نخواهند داشت.
وزارت صنعت: ثبت‌نام کنندگان خودرو نیازی به واریز وجه ندارند
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / وزارت صنعت / خرید خودرو
وزارت صنعت: ثبت‌نام کنندگان خودرو نیازی به واریز وجه ندارند
بر اساس دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت علاوه بر اینکه پیش ثبت‌نام برای خرید خودرو در طرح ویژه فروش عید سعید فطر تا ۱۴ خردادماه ۹۹ ادامه دارد، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی به منظور حضور در قرعه‌کشی از متقاضیان نخواهند داشت.
گروه طالبان تمدید آتش‌بس در افغانستان را رد کرد
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / طالبان
گروه طالبان تمدید آتش‌بس در افغانستان را رد کرد
کابل - ایرنا - در حالی که دولت افغانستان و کشورهای خارجی خواهان تمدید آتش‌بس سه روزه عید سعید فطر در افغانستان بودند، گروه طالبان آن را رد کرد.
دومین مانع پیش روی متقاضیان خرید خودرو برداشته شد/ ثبت نام بدون یک ریال واریز وجه/ واریز ۱۰۰ درصد وجه در صورت برنده شدن
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
دومین مانع پیش روی متقاضیان خرید خودرو برداشته شد/ ثبت نام بدون یک ریال واریز وجه/ واریز ۱۰۰ درصد وجه در صورت برنده شدن
بر اساس دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت علاوه بر اینکه پیش ثبت‌نام جهت خرید خودرو در طرح ویژه فروش عید سعید فطر تا ۱۴ خردادماه ۹۹ ادامه دارد، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی را جهت حضور در قرعه‌کشی از متقاضیان نخواهند داشت.  
دستور وزیرصمت به خودروسازان برای عدم دریافت وجه
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / وزارت صنعت، معدن و تجارت / وزارت صمت / وزارت صنعت ، معدن و تجارت / خودروسازان
دستور وزیرصمت به خودروسازان برای عدم دریافت وجه
وزارت صمت اعلام کرد:پیش ثبت‌نام جهت خرید خودرو در طرح ویژه فروش عید سعید فطر تا ۱۴خردادماه ۹۹ ادامه دارد، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی را جهت حضور در قرعه‌کشی از متقاضیان نخواهند داشت.
دستور وزیرصمت برای عدم دریافت وجه ثبت‌نام از سوی خودروسازان/متقاضیان فعلا پول واریز نکنند
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / حسین مدرس خیابانی / وزارت صنعت معدن و تجارت / طرح ساماندهی بازار خودرو / بازار خودرو
دستور وزیرصمت برای عدم دریافت وجه ثبت‌نام از سوی خودروسازان/متقاضیان فعلا پول واریز نکنند
وزارت صمت اعلام کرد:پیش ثبت‌نام جهت خرید خودرو در طرح ویژه فروش عید سعید فطر تا ۱۴خردادماه ۹۹ ادامه دارد، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی را جهت حضور در قرعه‌کشی از متقاضیان نخواهند داشت.
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
با رئیس‌جمهوری سوئیس:
سوئیس نقش موثرتری در قبال اقدامات غیرقانونی آمریکا ایفا کندرئیس‌جمهوری با اشاره به نقش حساس و با اهمیت سوئیس در روابط بین‫الملل‫ گفت: انتظار ما از سوئیس در این شرایط حساس که شاهد افزایش تحریم های غیر قانونی و غیرانسانی آمریکا علیه ایران هستیم، این است که نقش موثر تری ایفا کند.به گزارش ایسنا، حسن روحانی روز سه شنبه در تماس تلفنی با رئیس‌جمهوری سوئیس با بیان اینکه ملت سوئیس همواره در نگاه مردم ایران از جایگاه احترام‌آمیزی برخوردار بوده است، گفت: در شرایط سخت و حساس امروز که همه کشورها با شیوع ویروس کرونا مواجه هستند، تحریم های غیر قانونی آمریکا و افزایش فشار اقتصادی شرایط را برای مردم ایران سخت‌تر کرده است .روحانی با استقبال از اقدام سوئیس در راه‌اندازی سازوکار مالی، بر لزوم فعال تر شدن این سازوکار …
دلم هوای حرم میکرد، هر حرمی که باشه...
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / حرم عبدالعظیم الحسنی(ع) / ویروس کرونا / عید سعید فطر
دلم هوای حرم میکرد، هر حرمی که باشه...
پس از ۳ ماه درب‌های حرم مطهر حضرت عبدالعظیم (ع) به روی زائران بازگشایی شد. خبرگزاری مهر، ساعاتی، مهمان دلدادگان و ارادتمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام بود.
بازدید 7000 نفر از اماکن تاریخی کرمانشاه در تعطیلات عید فطر
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / اماکن تاریخی / کرمانشاه / استانی-فرهنگی و هنری
بازدید 7000 نفر از اماکن تاریخی کرمانشاه در تعطیلات عید فطر
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: در تعطیلات عید سعید فطر امسال حدود هفت هزار نفر از موزه‌ها و اماکن تاریخی استان بازدید کردند.
رویداد روشنا؛ اولین رویداد شناسایی ایده‌های اربعینی
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / اربعین حسینی
رویداد روشنا؛ اولین رویداد شناسایی ایده‌های اربعینی
اولین رویداد شناسایی ایده‌های اربعینی تحت عنوان رویداد روشنا کار خودش را از اول ماه رمضان امسال آغاز کرد. مهلت ارسال ایده‌ها در گام نخست تا عید سعید فطر یعنی ۴ خرداد ۹۹ بود که با تصمیم شورای سیاست‌گذاری رویداد، همزمان با بررسی ایده‌های دریافتی، مرحله دوم ارسال ایده‌ها از ۵ خرداد تا ۳ تیر ۱۳۹۹ همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) آغاز می‌شود. بنابراین کماکان فرصت ایدةپردازی و ارسال آن به دبیرخانه رویداد از طریق وبگاه به آدرس ROWSHANA۴۰.IR وجود دارد.
استقبال از جاذبه‌های گردشگری آستارا
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / آستارا / گردشگری / استان گیلان
استقبال از جاذبه‌های گردشگری آستارا
آستارا- مناطق گردشگرپذیر شهرستان مرزی آستارا در تعطیلات عید سعید فطر میزبان خیل عظیمی از گردشگران و مسافران از نقاط مختلف ایران بود.
ثبت بیش از دومیلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان در تعطیلات عید فطر
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / استانی-اجتماعی / منطقه سمنان / سفر / جاده / عید فطر
ثبت بیش از دومیلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان در تعطیلات عید فطر
رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از ثبت بیش از دو میلیون تردد در محورهای مواصلاتی این استان در ایام تعطیلات عید سعید فطر خبرداد.
مهلت زمانی تعیین شده برای پیش‌ ثبت‌نام خودرو تا چهارشنبه 14 خرداد 99 ادامه دارد/ امروز روز آخر پیش‌ ثبت‌نام نیست
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / ایام عید / خودرو / خودروسازان / صنعت معدن و تجارت / وزارت صنعت معدن و تجارت
مهلت زمانی تعیین شده برای پیش‌ ثبت‌نام خودرو تا چهارشنبه 14 خرداد 99 ادامه دارد/ امروز روز آخر پیش‌ ثبت‌نام نیست
ایلنا: وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع متقاضیان خرید خودرو در طرح ویژه فروش ایام عید سعید فطر می‌رساند که مهلت انجام پیش‌ ثبت‌نام در…
کنسرت آنلاین همایون شجریان
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / عکس روز / تصاویر روز / کنسرت موسیقی / کنسرت آنلاین
کنسرت آنلاین همایون شجریان
همایون شجریان ساعت ۲۱ روز یکشنبه (۴ خرداد) همزمان با عید سعید فطر در تالار وحدت با اجرای کنسرت نسیم وصل ساخته ی محمد جواد ضرابیان را با رهبری بردیا کیارس در تالار وحدت به صورت آنلاین و اینترنتی به صحنه برد. در تصاویر روز عکس های این کنسرت بیادماندنی را ببینید.
۲۴۵ میدان و بازار میوه و تره بار ضد عفونی و نظافت شدند
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / میدان میوه و تره بار / عید سعید فطر / روز قدس / ضدعفونی
۲۴۵ میدان و بازار میوه و تره بار ضد عفونی و نظافت شدند
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری از انجام عملیات ضد عفونی و نظافت کلی ۲۴۵ میدان و بازار میوه و تره بار با استفاده از فرصت دو روزه تعطیلات «روز جهانی قدس» و «عید سعید فطر» خبر داد.
ادامه اجرای رزمایش کمک مومنانه در مناطق محروم/ برگزاری جشن وحدت شیعه و سنی در عید فطر +فیلم و عکس
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / رزمایش کمک مومنانه / جشن عید فطر / گروههای جهادی / جشن وحدت شیعه و سنی
ادامه اجرای رزمایش کمک مومنانه در مناطق محروم/ برگزاری جشن وحدت شیعه و سنی در عید فطر +فیلم و عکس
ایلنا: جشن عید سعید فطر با تمرکز بر وحدت شیعه و سنی شب گذشته در حاشیه منطقه محروم کهریزک برگزار شد.
کاهش ۳۰ درصدی مسافرت به مازندران در تعطیلات فطر امسال
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / عید سعید فطر / ویروس کرونا / پلیس راهور ناجا / مازندران
کاهش ۳۰ درصدی مسافرت به مازندران در تعطیلات فطر امسال
ساری - ایرنا - رییس پلیس راه مازندران گفت: در تعطیلات به اصطلاح ۶ روزه عید فطر امسال تردد در جاده‌های ورودی مازندران حدود ۳۰ درصد نسبت به ایام مشابه سال ۹۸ کاهش داشت.
فطریه و کفاره خود را با پات پرداخت کنید
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / اپلیکیشن پات / فطریه / موسسه خیریه / احسان و نیکوکاری
فطریه و کفاره خود را با پات پرداخت کنید
همزمان با عید سعید فطر کاربران اپلیکیشن پات می‌توانند به نیازمندان یاری رسانند.
روزنامه‌های سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
روزنامه‌های سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹
عفو برخی محکومان جرائم امنیتی به مناسبت عید سعید فطر از سوی رهبر انقلاب اسلامی، ورود نفتکش‌های ایران به ونزوئلا و مجلس یازدهم در میان تیترهای نخست بیشتر روزنامه‌های صبح شنبه تهران دیده می‌شوند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •