یکشنبه, ۱۹ مرداد, ۱۳۹۹ / 9 August, 2020
اجاره آیفون
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
اجاره دو میلیونی آیفون برای یک شب میهمانی!
این روز‌ها افراد هزینه‌های کلانی پرداخت می‌کنند تا در ظاهر پولدار به نظر برسند، چند میلیون می‌دهند که فقط برای یک شب، یک برند خاصی در دست و یا زیر پایشان باشد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، همه می‌دانیم که قیمت برخی از برند‌های تلفن همراه سر به فلک کشیده و برای خرید یک تلفن همراه مبلغ ۳۳میلیون و حتی بیشتر باید پرداخت شود. هرچند حتما لزومی ندارد که فلان برند یا فلان مدل تلفن همراه در دست ما باشد، اما این نوع نگاه برای همه یکسان نیست. شاید برای خیلی از ما مهم نباشد با چه مدل تلفن همراهی به مهمانی برویم و یا حتی برایمان مهم نباشد پراید سوار شویم یا آخرین مدل بنز و BMW، اما برای برخی این مسائل مهم است. برخی دوست دارند وقتی به مهمانی می‌روند همه نگاه‌ها به سوی آن‌ها باشد و همه از آن‌ها حرف بزنند. دلشان …
(عکس) اجاره آیفون شبی ۲ میلیون تومان!
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ / اجاره آیفون / قیمت گوشی
(عکس) اجاره آیفون شبی ۲ میلیون تومان!
حالا در فضای مجازی آگهی‌های عجیبی منتشر می‌شود. مثلا یک آگهی با محتوای «اجاره یک شب آیفون ۱۱ به شما همراه اپل واچ برای شرکت در مهمانی‌ها و پز دادن، از شبی یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تا دو میلیون تومان.
کاریکاتور/ مهمونی با آیفون و ساعت اجاره‌ای!
۱۳۹۹/۰۴/۲۱
کاریکاتور/ مهمونی با آیفون و ساعت اجاره‌ای!
به تازگی صفحاتی در اینستاگرام به اجاره دادن وسایلی مانند آیفون ۱۱، اپل واچ و و ... با مبالغی هنگفت برای یک شب اقدام کرده‌اند. موضوعی که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
مهمانی رفتن با ساعت و موبایل کرایه ای! + کاریکاتور
۱۳۹۹/۰۴/۲۱
مهمانی رفتن با ساعت و موبایل کرایه ای! + کاریکاتور
به تازگی صفحاتی در اینستاگرام به اجاره دادن وسایلی مانند آیفون 11، اپل واچ و و غیره با مبالغی هنگفت برای یک شب اقدام کرده‌اند. موضوعی که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
 •  •