شنبه, ۹ فروردین, ۱۳۹۹ / 28 March, 2020
اخطار سیل و بارندگی
آماده‌باش مدیریت بحران در ۲۳ استان/ هم‌وطنان هشدارها را جدی بگیرند
آماده‌باش مدیریت بحران در ۲۳ استان/ هم‌وطنان هشدارها را جدی بگیرند
به گزارش فارس، علی بختیاری درباره آماده‌باش مدیریت بحران در خصوص بارش شدید باران در استان‌های مختلف کشور گفت:‌براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی، سازمان مدیریت بحران کشور در ۲۳ استان آماده‌باش اعلام کرده است و اقدامات لازم در این خصوص انجام شده است. 
۲۸ ساعت قبل / اخطار سیل و بارندگی / سازمان مدیریت بحران / هشدار سیلاب /
هشدار هواشناسی: احتمال سیلاب در ۱۸ استان
هشدار هواشناسی: احتمال سیلاب در ۱۸ استان
سازمان هواشناسی در اخطاریه‌ای از بارش شدید باران طی امروز تا یکشنبه آینده در ۱۸ استان خبر و نسبت به وقوع سیلاب، طغیان رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابر هشدار داد.
۲ روز قبل / اخطار سیل و بارندگی / اخطاریه هواشناسی /
هشدار وقوع سیل در ۷ استان / کولاک برف در مناطق کوهستانی
به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز فعالیت سامانه بارشی در نیمه شرقی کشور و دامنه‌ها و ارتفاعات زاگرس ادامه خواهد داشت. شدت بارش‌ها امروز برای استان‌ها مازندران، گلستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی،‌ سمنان،‌ نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان و شمال اصفهان خواهد بود.
۵ روز قبل / اخطار سیل و بارندگی / هشدار سیلاب / هشدار وقوع سیل /
آخرین اخبار سیل در ۱۳ استان/خسارت ۱۷۹ میلیارد تومانی سیل به راه‌های شمال استان کرمان
آخرین اخبار سیل در ۱۳ استان/خسارت ۱۷۹ میلیارد تومانی سیل به راه‌های شمال استان کرمان
بروز بارش‌های سیل آسا در ۱۳ استان که از یکی دو روز پیش آغاز شده است موجب بروز خسارت در تاسیسات، بناها، منازل مسکونی و اراضی کشاورزی و ... شده است.
۵ روز قبل / آوارگان سیل / اخطار سیل و بارندگی /
ورودی اهواز زیر آب رفت/ دستور تخلیه پنج منطقه شهر اهواز صادر شد/ احتمال وقوع سیل در جنوب کرمان/ سیل راه ارتباطی ۲۲ روستای
ورودی اهواز زیر آب رفت/ دستور تخلیه پنج منطقه شهر اهواز صادر شد/ احتمال وقوع سیل در جنوب کرمان/ سیل راه ارتباطی ۲۲ روستای "خراسان شمالی" را بست/ سیلاب برخی خیابان‌های محله عین ۲ اهواز را به زیر آب برد/ …
استاندار خوزستان دستور تخلیه پنح منطقه در اهواز را صادر کرد و گفت: ساکنان منطقه کیانشهر نیز در حالت آماده باش قرار گیرند.طغیان رودخانه های دز، کارون و کرخه و رهاسازی آب از سد کرخه و دز به دلیل بارش شدید باران در خوزستان و بالا دست آن باعث جاری شدن سیلاب در برخی مناطق استان شده است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۱ /
 •  •  •  •  •  •