دوشنبه, ۶ بهمن, ۱۳۹۹ / 25 January, 2021
خیانت زناشویی
ادعای جدید مرد اعدامی در یک‌قدمی چوبه دار
۱۳۹۹/۰۹/۲۶ / قتل / همسرکشی / خیانت زناشویی
ادعای جدید مرد اعدامی در یک‌قدمی چوبه دار
شوهرم با او درگیر شد و من و خسرو، شوهرم را کشتیم. من دهان شوهرم را گرفتم و خسرو با چاقو او را زد. ما جسد را در باغچه خانه دفن کردیم. چند ماه بعد از این ماجرا خسرو به خواستگاری‌ام آمد و ما با هم ازدواج کردیم و برای زندگی به شهرستان دیگری رفتیم.
نقش فضای مجازی در خیانت زناشویی
۱۳۹۹/۰۹/۱۳
نقش فضای مجازی در خیانت زناشویی
تحقیقات نشان می‌دهند موضوع خیانت مختص به طبقه خاصی از افراد جامعه نیست، بلکه همه افراد متأهل در معرض آن قرار دارند. در شهر تهران که دارای تنوع بافت جمعیتی از سراسر کشور است، این موضوع در آن بیشتر نمود دارد و مشکلات عدیده‌ای را در مقایسه با دیگر شهرهای کشور به دنبال داشته است.
خیانت زناشویی، چگونه شکل می‌گیرد؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / خیانت به همسر / روابط زناشویی
خیانت زناشویی، چگونه شکل می‌گیرد؟
نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد که شکل‌گیری خیانت، حاصل ضعیف‌شدن نیرو‌های جاذب خانواده است، به شکلی که این نیرو‌ها نمی‌توانند زن و مرد را در مدار زندگی مشترک نگاه دارند. براین‌اساس، خیانت را می‌توان به‌مثابه گریز از مدار زندگی زناشویی ضعیف تعریف کرد.
کدام ویژگی‌های شخصیتی ممکن است زمینه‌ساز خیانت زناشویی شوند؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۴
کدام ویژگی‌های شخصیتی ممکن است زمینه‌ساز خیانت زناشویی شوند؟
عوامل مختلفی در بروز خیانت زناشویی نقش دارد و عواملی مثل ویژگی‌ها و خصوصیات فردی، نارضایتی عاطفی و جنسی در روابط زناشویی، مشکلات خانواده و عوامل اجتماعی، می‌توانند زمینه‌ساز و تسهیل‌کننده گرایش افراد متاهل به خیانت زناشویی باشند.
نقشه عجیب مرد خیانتکار برای طلاق‌دادن همسرش
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ / خیانت زناشویی / جرایم سایبری
نقشه عجیب مرد خیانتکار برای طلاق‌دادن همسرش
در چند ماه اخیر شخصی ناشناس با سوء‌استفاده از هویت من اقدام به ایجاد صفحات مختلف اینستاگرامی می‌کند و با بارگذاری تصاویر شخصی‌ام و برقراری ارتباط با اقوام و آشنایان سعی در هتک حیثیت من دارد.
چه عواملی باعث خیانت زنان می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۳/۲۶
چه عواملی باعث خیانت زنان می‌شود؟
محققان در پژوهشی عوامل زمینه‌ساز خیانت زناشویی در زنان را بررسی کرده‌اند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / خانه فرهنگ ابوسعید / فضای مجازی / طلاق / خیانت زناشویی
کارگاه فضای مجازی راهزن زمان در ارتباط با زوجین برگزار می‌شود
نشست آتی کارگاه مهارتهای زناشویی خانه فرهنگ ابوسعید در روز یکشنبه دهم آذر ماه با موضوع نقش فضای مجازی در روابط زوجین برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / تجاوز به زن دوست / خیانت زناشویی / تجاوز / قتل
هذیان‌گویی زنی در خواب راز تجاوز دوست شوهرش به او را برملا کرد!
چند شب همسرم نیمه‌شب هذیان می‌گفت. او خیلی عصبی بود، گریه می‌کرد و می‌گفت: شهاب خجالت بکش. شهاب می‌کشمت. یک‌بار زیبا را بیدار کردم، اما هرچه پیگیر شدم چیزی نگفت. هربار شهاب به خانه ما می‌آمد، همسرم از منزل بیرون می‌رفت. بالاخره از همسرم پرسیدم شهاب به تو تعرض کرده؟ انکار کرد. گفتم من شهاب را می‌کشم. وقتی این حرف را زدم، زنم گفت: من بار‌ها به تو گفتم که شهاب آدم درستی نیست. با این کار‌ها پای من را وسط نکش. همین چیز‌ها هم باعث شد زنم از من جدا شود.
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / رابطه پنهانی / رابطه نامشروع / خیانت زناشویی
رابطه پنهانی همسر، انگیزه احتمالی قتل مرد جوان!
من از زندگی با شوهرم اصلا راضی نبودم و به‌همین‌دلیل محبت‌های پسردایی‌ام باعث شد به او علاقه‌مند شوم و با اینکه یک دختر و یک پسر دارم، به رابطه با او ادامه دهم. در این میان صابر مرتب می‌گفت: باید شوهرم را از سر راه برداریم. حالا هم فکر می‌کنم او شب حادثه وقتی ما در خانه نبودیم به منزلمان آمده و حبیب را کشته است
۱۳۹۸/۰۵/۱۰ / آدم ربایی / خیانت زناشویی / دزدیدن دختر جوان / شکست عشقی
می‌خواستم با لاله ازدواج کنم، اما او با دو نفر دیگر نیز رابطه داشت!
وقتی متوجه این موضوع شدم، با لاله دعوا کردم و گفتم چرا به من خیانت کرده است، اما زیر بار نمی‌رفت و می‌گفت: این حرف‌ها دروغ است. لاله ادعا کرده بود من را دوست دارد و من هم حرفش را باور کرده بودم. هرچند او انکار می‌کرد و می‌گفت: با کسی رابطه‌ای نداشت، اما من، چون خودم با چشمان خودم او را دیدم خیلی حالم بد بود. مدتی بود که افسرده شده بودم. در خانه می‌نشستم و با کسی حرفی نمی‌زدم. شاید باورتان نشود، اما حتی به خودکشی هم فکر کردم تا اینکه
۱۳۹۸/۰۴/۲۸
روش‌ مدیریت غریزه جنسی در طوفان ابتلائات آخرالزمانی/ چه کسانی خیانت می‌کنند؟
یک کارشناس دینی گفت: یکی از دلایلی که امروز زیاد خیانت زناشویی داریم این است که وقتی از افراد تست‌های روانشناسی می‌گیریم می‌بینیم که افراد برای خود چهارچوبی مبنی بر عدم رابطه جنسی و عاطفی خارج از خانواده ندارند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵ / خیانت زناشویی / رابطه نامشروع / همسر کشی
همسرم را کشتم چون در زمان عقد با یکی از آشنایانم رابطه داشت!
من به خواستگاری‌اش رفتم و خیلی محترمانه او را به عقد خودم درآوردم و خانواده‌اش هم در جریان بودند. لاله قبل از من با فردی ازدواج کرده و جدا شده بود و از او بچه داشت. مدت کوتاهی از عقد دائم ما گذشته بود که لاله درخواست کرد از من جدا شود. من برایش همه امکانات را فراهم کرده بودم و حتی امکاناتی را که همسر اولم نداشت برای لاله آماده کرده بودم؛ برایش ماشین و خانه خریدم، اما او گفت: درخواست جدایی دارد...
۱۳۹۸/۰۴/۲۳ / خیانت زناشویی / نوعروس / ازدواج ناموفق
تازه داماد عروس را قال گذاشت و با دخترخاله اش به کانادا رفت!
هنوز باور نمی‌کنم. بعد از آن شب چیز‌هایی شنیدم که اصلا با شخصیت آرمین جور در نمی‌آمد. آرمین بدون اطلاع من شبانه به دبی رفته بود تا به کانادا برگردد خیلی جست و جو کردم و دیدم خانواده آرمین برخلاف دروغ او در تهران زندگی می‌کنند و بدتر این که آرمین با دخترخاله اش ازدواج کرده و به کانادا رفته است....
۱۳۹۸/۰۴/۱۸ / خیانت زناشویی / خیانت / فضای مجازی / خیانت زن و شوهر
رمزگشایی از ابعاد پیچیده خیانت زناشویی در تهران؛ زن و شوهرها چرا خیانت می‌کنند؟
هنگامی که به دلایلی نتوانند افراد خانواده دور هم باشند، فضای مجازی می‌تواند با امکانات و داشتن بستری مناسب، عواطف خانوادگی و عشق بین افراد خانواده را محکم‌تر به نمایش درآورد. همواره باید روابط حقیقی خانواده را در نظر گرفت و در جهت میل به آن حرکت کرد و جایگزینی برای آن نباید انتخاب کرد و نباید به جایگزین نامناسبی اجازه داد به جای رابطه حقیقی بنشیند.
۱۳۹۸/۰۳/۱۹ / فرانسه / انگلیس / اروپا / خیانت زناشویی / زنان / بریتانیا / آسیبهای اجتماعی
افزایش میزان خیانت میان زوج های اروپایی
نتایج تحقیقات اخیر یک پایگاه اروپایی از افزایش خیانت زنان غربی به همسران خود و روند صعودی این آسیب اجتماعی طی ۵۰ سال گذشته خبر داده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •