دوشنبه, ۱۹ آبان, ۱۳۹۹ / 9 November, 2020
داروخانه
متادون در داروخانه‌های منتخب توزیع می‌شود
۱ ساعت قبل / اعتیاد / ترک اعتیاد / دارو / سازمان غذا و دارو / ستاد مبارزه با مواد مخدر
متادون در داروخانه‌های منتخب توزیع می‌شود
رییس سازمان غذا و دارو از توزیع داروی ترک اعتیاد متادون در داروخانه‌های منتخب خبر داد. محمدرضا شانه ساز گفت: از نظر قانونی هر دارویی که در کشور تایید شده و در فهرست دارویی کشور باشد باید در داروخانه عرضه شود،
اخبار« هفت عصر » ۱۸ آبان ۱۳۹۹
۶ ساعت قبل
اخبار« هفت عصر » ۱۸ آبان ۱۳۹۹
نجات ١٩٧ محکوم به اعدام از چوبه دار ، صادرات مرغ ممنوع شد،سامانه بارشی جدید به کشور می‌رسد،۶۰ میلیون ایرانی کارت کالابرگ الکترونیک دریافت می‌کنند،توزیع متادون در داروخانه‌های منتخب،هزینه زندگی در تهران ۱.۵ برابر دیگر استان‌هاست،۵۲ در صد در آمد های مالیاتی بردوش ساکنان تهران ،۷۰۱۷ هکتار از مناطق حفاظت شده در آتش سوخت ،سامانه جامع تجارت مرجع عرضه لاستیک‌های وارداتی،سرمایه‌گذاری ۱۴۵ میلیارد تومانی دراحداث بزرگترین گلخانه غرب کشور ،سرمایه گذاری ۱۱ هزار میلیارد ریالی در شهرک‌های صنعتی قزوین،مخابرات کردستان بیش از ۵۹۶ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری کرد، قیمت صادرات پوره سیب ۶ برابر یک بشکه نفت،اولین سخنرانی بایدن پس از پیروزی با دویدن آغاز شد،ترامپ بعد از اعلام شکست در انتخابات، از کاخ سفید به زمین گلف …
تاکید استاندار لرستان بر راه‌اندازی داروخانه هلال‌احمر در استان
۷ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / داروخانه هلال احمر / خانه هلال / جمعیت هلال احمر / اردوگاه / نقاط حادثه‌خیز
تاکید استاندار لرستان بر راه‌اندازی داروخانه هلال‌احمر در استان
استاندار لرستان بر راه‌اندازی داروخانه هلال‌احمر در استان تاکید کرد.
۲۵ ساعت قبل
مشاغل غیرضروری از ۲۰ آبان بعد از ظهرها تعطیل می‌شوند
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: مشاغل غیرضروری از روز بیستم آبان ماه از ساعت ۱۸ بعد از ظهر تعطیل می‌شوند. به گزارش ایرنا، علیرضا رئیسی افزود: مقرر شد از ۲۰ آبان به مدت یک‌ماه (تا ۲۰ آذر) از ساعت ۱۸ محدودیت اعمال شود و همه مراکز شغلی به جز مراکز ضروری تعطیل می‌شوند. مراکز ضروری شغلی شامل مراکز درمانی داروخانه‌ها، مراکز آتش‌نشانی، امداد و نجات، آمبولانس‌ها، خدمات سرویس‌های عمومی آب و برق و تلفن و سوپری‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای است و بقیه مشاغل تا صبح فردای هر روز تعطیل می‌شوند.وی گفت: یکی از بحث‌های اصلی که از روز دوشنبه شروع می‌کنیم. محله محور کردن مقابله با کرونا و درگیر شدن همه مردم و خانواده‌ها در این مبارزه به عنوان کانون اصلی است. در این طرح بسیج محله‌ها و با همکاری خانواده‌ها در محلات …
۲۵ ساعت قبل / زمستان / فضای مجازی / کسب و کار / ماسک / مواد غذایی
ساعت پایان کار کسب و کارهای غیرضروری؛ ۶ بعدازظهر
رییس‌جمهور گفت: یک محدودیت مهم مصوب در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا مربوط به فعالیت کسب و کار در غیر از موارد ضروری مانند داروخانه‌ها و مواد غذایی بود.
۳۶ ساعت قبل
اعلام محدودیت جدید برای برخی کسب و کارها؛ ساعت پایان کار ۶ بعدازظهر
رییس جمهور گفت: یک محدودیت مهم مصوب در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا مربوط به فعالیت کسب و کار در غیر از موارد ضروری مانند داروخانه‌ها و مواد غذایی بود. به مدت یک ماه پایان کار این مشاغل باید در تهران و مراکز استان‌ها و شهر‌های پرجمعیت ساعت ۱۸ باشد.
دستور جدید روحانی درباره محدودیت کرونایی: تغییر ساعت پایان کار کسب و کارها
۳۷ ساعت قبل
دستور جدید روحانی درباره محدودیت کرونایی: تغییر ساعت پایان کار کسب و کارها
رییس جمهور گفت: یک محدودیت مهم مصوب در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا مربوط به فعالیت کسب و کار در غیر از موارد ضروری مانند داروخانه‌ها و مواد غذایی بود. به مدت یک ماه پایان کار این مشاغل باید در تهران و مراکز استان ها و شهرهای پرجمعیت ساعت ۱۸ باشد.
ویدئو / اعمال محدودیت زمانی برای فعالیت برخی کسب‌وکارها
۳۷ ساعت قبل / حسن روحانی / همه_باهم_علیه_کرونا / ستاد ملی مقابله با کرونا / کروناویروس / رئیس جمهور
ویدئو / اعمال محدودیت زمانی برای فعالیت برخی کسب‌وکارها
حسن روحانی، رئیس‌جمهور در جلسه صبح شنبه (۱۷ آبان) ستاد ملی مقابله با کرونا، از تصویب محدودیت جدیدی برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت: یک محدودیت مهم مصوب در جلسه امروز مربوط به فعالیت کسب و کار در غیر از موارد ضروری مانند داروخانه‌ها و مواد غذایی بود. به مدت یک ماه پایان کار این مشاغل باید در تهران و مراکز استان‌ها و شهرهای پرجمعیت ساعت ۱۸:۰۰ باشد.
توزیع داروخانه ای، راه چاره مبارزه با بازارسیاه داروهای مخدر نیست
۴۶ ساعت قبل / طرح توزیع متادون و داروهای مخدر از طریق داروخانه‌ها / داروهای مخدر
توزیع داروخانه ای، راه چاره مبارزه با بازارسیاه داروهای مخدر نیست
دبیرکل اسبق ستاد مبارزه با مواد مخدر یکی از وظایف دولت را توانمندسازی بخش خصوصی و کلینیک‌های درمان اعتیاد عنوان کرد و گفت: در حال حاضر گفته می‌شود که ۳۰ هزار نفر در مراکز ترک اعتیاد به فعالیت مشغول هستند، حال اگر توزیع داروها توسط بخش خصوصی متوقف شود، لطمه جدی به اشتغال این ۳۰ هزار نفر وارد خواهد شد.
۲ روز قبل
چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی
پیش از این به عرض رسانده‌ام - و البته کیست که نداند- در این سال‌های تنگی و سختی و گرفتاری و به وقت وقوع حوادث طبیعی ما ایرانیان به داد یکدیگر رسیده‌ایم و گاه بیش و پیش از آنکه دستگاه‌های مسوول در صحنه باشند، مردم دست حادثه‌دیدگان را گرفته‌اند. مردمان نیک‌خوی گشاده‌دستی بوده و هستند که به وقت مضیقه و دست‌تنگی بی‌طمع به دیگران کمک کرده و می‌کنند. بارها در فروشگاه‌ها، جلوی صندوق بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها و داروخانه‌ها دیده‌ام که مردم گره از کار  یکدیگر می‌گشایند. مردم ما رحیم و مهربان و رئوف هستند، به ویژه اگر ببینند کسی چنان دچار تنگی معاش شده که توان پرداخت هزینه‌های درمانی یا سیر کردن شکم خود و خانواده‌اش …
کاسبی یواشکی-کرمان
۲ روز قبل / اخبار عکس - کرمان / استانی-عکس
کاسبی یواشکی-کرمان
درموج سوم کرونا دوباره دو هفته تعطیلی برای اصناف کرمان در نظر گرفته شد که با مذاکرات با استاندار کرمان مقرر شد اصناف گروه دوم تا ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه فعال باشند و بعد از این ساعت تعطیل شوند.درپی شیوع ویروس کروناو ایجاد محدودیت‌ برای فعالیت مغازه‌ها واصناف غیرضروری، کماکان شاهد باز بودن مغازه‌هایی هستیم که مجوزی برای باز کردن مغازه‌هایشان ندارند. ولی شرایط اقتصادی، بی‌توجهی به قوانین و سهل انگاری این اجازه را به بعضی از اصناف داده است که علیرغم محدودیت‌های وضع شده هنوز هم به فعالیت خود ادامه دهند.رییس اتاق اصناف کرمان تصریح کردعامل شیوع کرونا داروخانه‌ها، بانک‌ها و ساختمان‌های پزشکان هستند.
گزارش تسنیم از پشت صحنه‌ طنازان رادیو/ چالش بیوک میرزایی و اصغر سمسارزاده با
۲ روز قبل / ویروس کرونا / رسانه ملی / رادیو / تلویزیون
گزارش تسنیم از پشت صحنه‌ طنازان رادیو/ چالش بیوک میرزایی و اصغر سمسارزاده با "منصور کله پز"
"صبح جمعه با شما" در حالی به آنتن رسیده که همه‌چیز تحت تأثیر کرونا است. حتی قصه "منصور کله‌پز" بیوک میرزایی به سفارشِ منقاشیان با بازی اصغر سمسارزاده، سر از داروخانه درمی‌آورد.
ماسک ۱۳۰۰ تومانی در داروخانه‌ها / افزایش قیمت‌ها و بحران اقتصادی داروسازان
۲ روز قبل / داروخانه / کروناویروس / ماسک / همه_باهم_علیه_کرونا
ماسک ۱۳۰۰ تومانی در داروخانه‌ها / افزایش قیمت‌ها و بحران اقتصادی داروسازان
دبیر انجمن داروسازان تهران از توزیع ماسک ۱۳۰۰ تومانی در داروخانه ها خبر داد و در عین حال ضمن انتقاد از عدم ارائه تسهیلات کرونایی به داروخانه ها، گفت: در حال حاضر با توجه به تغییرات فاحش قیمتی در تامین داروی مردم در داروخانه ها، بحران اقتصادی در داروخانه ها وجود دارد.
عامل شیوع کرونا از دیدگاه رییس اتاق اصناف کرمان
۳ روز قبل / اتاق اصناف / محدودیت‌های کرونایی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا
عامل شیوع کرونا از دیدگاه رییس اتاق اصناف کرمان
رییس اتاق اصناف کرمان با تاکید برآنکه اصناف باعث شیوع ویروس کرونا نیستند، تصریح کرد: عامل شیوع کرونا داروخانه‌ها، بانک‌ها و ساختمان‌های پزشکان هستند و اگر تعطیلی این واحدها هم همراه با اصناف دیده شود، نتیجه بهتری به دست می‌آید و امیدواریم در این زمینه کارشناسی و تصمیم بهتر اتخاذ گردد.
جزییات توزیع انسولین در داروخانه‌های هلال احمر
۳ روز قبل
جزییات توزیع انسولین در داروخانه‌های هلال احمر
رئیس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر، گفت: با توجه به افزایش دو تا چهار درصدی مراجعات به داروخانه های هلال احمر برای دریافت انسولین، نیاز به افزایش سمهیه انسولین داریم.
جزئیات عرضه داروهای ترک اعتیاد در داروخانه‌ها | ۴ برابر شدن مصرف متادون در مراکز ترک اعتیاد  | ردگیری داروهای ترک اعتیاد در بازار سیاه
۳ روز قبل / متادون / سازمان غذا و داروی ایران / اعتیاد - معتاد / اعتیاد - مواد مخدر
جزئیات عرضه داروهای ترک اعتیاد در داروخانه‌ها | ۴ برابر شدن مصرف متادون در مراکز ترک اعتیاد | ردگیری داروهای ترک اعتیاد در بازار سیاه
مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو درباره عرضه و توزیع داروهای ترک اعتیاد در داروخانه‌ها توضیح داد.
استقرار نماینده بیمه در داروخانه‌های هلال‌احمر برای توزیع داروی انسولین
۳ روز قبل / هلال احمر
استقرار نماینده بیمه در داروخانه‌های هلال‌احمر برای توزیع داروی انسولین
سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: در داروخانه‌های هلال احمر، نماینده بیمه مستقر است و این امر در توزیع انسولین مورد نیاز بیماران تسهیل‌گری می‌کند و با تشکیل پرونده به راحتی این دارو در اختیار این افراد قرار می‌گیرد.
هلال احمر: ارائه انسولین تنها با نسخه و آزمایش معتبر امکان پذیر است
۳ روز قبل / انسولین / هلال احمر
هلال احمر: ارائه انسولین تنها با نسخه و آزمایش معتبر امکان پذیر است
سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: فردی که به داروخانه هلال احمر برای تحویل داروی انسولین مراجعه می‌کند باید دارای نسخه و برگ آزمایش معتبر باشد.
هزینه ۳۶۰۰ میلیارد تومانی بیمه سلامت در بخش دارو
۴ روز قبل / بیمه سلامت / داروخانه / سازمان بیمه سلامت ایران
هزینه ۳۶۰۰ میلیارد تومانی بیمه سلامت در بخش دارو
تهران - ایرنا - معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت از هزینه ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی بیمه سلامت در بخش دارو خبر داد.
ماسک فقط ۱۳۰۰ تومان
۴ روز قبل / ماسک / اخبار اجتماعی - کرمان / استانی-اجتماعی / دانشگاه علوم پزشکی کرمان / محلول ضد عفونی کننده / همه_باهم_علیه_کرونا
ماسک فقط ۱۳۰۰ تومان
مدیر اداره نظارت بر داروی دانشگاه عوم پزشکی کرمان گفت: در حال حاضر مراکز تولید ماسک یک بار مصرف افزایش یافته و قیمت ماسک در داروخانه ها ۱۳۰۰ تومان است و مردم اگر مطلع شدند مکانی بیش از این قیمت ماسک را می فروشد و یا ماسک نیست، گزارش کنند.
۵ تا ۲۰میلیون تومان، هزینه ماهانه هر بیمار سی‌اف!/ «تجارت مرگ» دلالان داروی «کرئون» و سکوت مسئولان
۴ روز قبل / کرونا / کرونا / جواد دهقانی / فرهاد مرادی / علی دارایی‌زاده / پدر بیمار مبتلا به سی اف / بیماری C
۵ تا ۲۰میلیون تومان، هزینه ماهانه هر بیمار سی‌اف!/ «تجارت مرگ» دلالان داروی «کرئون» و سکوت مسئولان
تا حدود یک سال قبل داروی «کرئون» را در تمام داروخانه‌ها به قیمت بسته‌ای 45 تا 60 هزار تومان می‌خریدیم. بعد از ماجرای توقف واردات، قیمت این دارو در مقطعی به 160 هزار تومان رسید و بعد دیگر نایاب شد. در این مرحله قیمت کرئون ابتدا به 400 هزار و بعد 600 هزار تومان رسید و حالا در کمتر از یکی دو ماه، به بالای 800 هزار و 900 هزار تومان رسیده‌است؛ یعنی به هر قیمتی که دست‌های پشت‌پرده بخواهند!
توزیع داروهای مخدر در داروخانه ها،مانع نشت متادون به بازار سیاه خواهد شد؟
۴ روز قبل / مواد مخدر / ترک اعتیاد
توزیع داروهای مخدر در داروخانه ها،مانع نشت متادون به بازار سیاه خواهد شد؟
ایسنا نوشت:معاون پژوهشی موسسه کادراس با اشاره به مصوبه توزیع داروهای مخدر توسط داروخانه‌ها، بیان کرد انتظار می‌رود که با اجرایی شدن این آیین‌نامه در ایران بخش قابل توجهی از نشت متادون به بازار سیاه کاهش یابد، البته زیرساخت‌های نظارتی و ثبت دقیق اطلاعات بیماران و وجود شبکه‌ای سراسری از اطلاعات متقاضیان ترک، لازمه اجرای این آیین‌نامه است.
۵ روز قبل
سازمان بیمه سلامت با راه اندازی دولت الکترونیک خدمات خوبی به مردم ارائه کرده است
نماینده مردم شهرستان شازند استان مرکزی گفت: سازمان بیمه سلامت خدمات خوبی را با راه اندازی دولت الکترونیک به مردم بخصوص اقشار کم درآمد ارائه کرده است.محمود احمدی‌بیغش همزمان با اولین روز گرامیداشت هفته بیمه سلامت در بازدید از روستاهای عضدیه، نورآباد، برج، ضیاءآباد و برج چشمه محمود در جمع اهالی این روستا با حضور برخی مسئولین شهرستانی گفت: سازمان بیمه سلامت خدمات خوبی را با راه اندازی دولت الکترونیک به مردم بخصوص اقشار کم درآمد ارائه کرده است. نماینده مردمش شهرستان شازند استان مرکزی بیان کرد: فرا رسیدن سوم آبان سالروز گرامیداشت هفته بیمه سلامت فرصت خوبی است تا خدماتی که از سوی این سازمان به مردم داده می شود به بهترین شکل ممکن اطلاع رسانی شود. بیغش ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارایه شده توسط سازمان …
ممنوعیت فروش داروهای ترک اعتیاد در داروخانه ها
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ / سلامت / کمیسیون بهداشت و درمان مجلس / اعتیاد / داروخانه
ممنوعیت فروش داروهای ترک اعتیاد در داروخانه ها
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس گفت: اعضای این کمیسیون با واگذاری داروهای درمان اعتیاد به داروخانه‌ها به این دلیل که عرصه درمان مخصوص پزشکان است، مخالفت کرده است.
انسولین بیماران دیابتی مازندران تامین شد
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ / مازندران / دیابت
انسولین بیماران دیابتی مازندران تامین شد
ساری - ایرنا - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت که انسولین مورد نیاز بیماران دیابتی استان تامین شده و در اختیار داروخانه‌ها قرار گرفته است.
خرید دارو آنلاین
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ / خرید دارو آنلاین / تعویض و یا تمدید اینترنتی دفترچه بیمه تامین اجتماعی / پالسی نو / دانلود اپلیکیشن پالسی نو / نحوه ثبت سفارش دارو آنلاین / نصب اپلیکیشن پالسی نو
خرید دارو آنلاین
ایلنا: گاهی ما برای خرید محصولات بهداشتی از قبیل مسواک، دستمال و مواد ضدعفونی و غیره ... و یا خرید محصولات آرایشی و زیبایی به داروخانه برویم که برای این امر باید هزینه رفت و آمد پرداخت کنیم و همچنین مدتی از زمان خودمان را در همین راستا سپری می کنیم ولی با سامانه پالسی نو می توان بدون هزینه بیشتر و اتلاف وقت به راحتی اقلام خریداری شده را همراه با فاکتور داروخانه درب منزل تحویل گرفت.
معرفی بهترین و مجهزترین داروخانه آنلاین
۱۳۹۹/۰۸/۱۱
معرفی بهترین و مجهزترین داروخانه آنلاین
ایلنا: داروخانه آنلاین چیست؟ داروخانه اینترنتی مانند یک فروشگاه آنلاین فعالیت میکند و محصولات خود را در قالب یک سایت با اطلاعاتی مثل قیمت، موجودی، موارد مصرف و هر اطلاعاتی که مشتریان لازم باشد بدانند، را قرار می‌دهد.
از سهمیه انسولین داروخانه‌های هلال احمر تا اقدام برای استخدام یک هزار امدادگر
۱۳۹۹/۰۸/۱۱
از سهمیه انسولین داروخانه‌های هلال احمر تا اقدام برای استخدام یک هزار امدادگر
ایلنا: چهارمین نشست خبری سخنگوی جمعیت هلال احمر صبح امروز 11 آبان ماه برگزار شد.
آمادگی هلال احمر برای افزایش سهیمه توزیع انسولین/ افزایش 19 درصدی مأموریت در کوهستان!
۱۳۹۹/۰۸/۱۱ / ویروس کرونا / هلال احمر
آمادگی هلال احمر برای افزایش سهیمه توزیع انسولین/ افزایش 19 درصدی مأموریت در کوهستان!
سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: میزان اختصاص انسولین به داروخانه‌های این مجموعه هیچ تفاوتی نسبت به گذشته نداشته است اما این مجموعه آمادگی دارد میزان سهمیه خود را برای توزیع افزایش دهد.
۱۰ چالش‌ عرضه داروخانه‌ ای داروهای درمان اعتیاد
۱۳۹۹/۰۸/۱۱ / مراکز درمان اعتیاد / درمان اعتیاد / داروخانه / طرح توزیع متادون و داروهای مخدر از طریق داروخانه‌ها / داروهای مخدر
۱۰ چالش‌ عرضه داروخانه‌ ای داروهای درمان اعتیاد
رئیس کمیته پژوهش انجمن صنفی مراکز درمان اعتیاد کشور با استناد به پژوهشی که توسط متخصصان درمان اعتیاد و سیاست‌گذاران سلامت اعتیاد بر روی طرح توزیع داروهای مخدر توسط داروخانه‌ها انجام شده، چالش‌های این طرح را در پس زمینه نظام درمان اعتیاد در کشور تشریح کرد.  
هیچ کدام از داروهای مکشوفه در عراق، ایرانی نبود
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ / بازار دارو / قاچاق دارو به عراق / قیمت ماسک / محمدرضا شانه‌ساز
هیچ کدام از داروهای مکشوفه در عراق، ایرانی نبود
به گزارش ایسنا، دکتر محمدرضا شانه ساز در نشست خبری ویدیو کنفرانسی در استودیو سلامت وزارت بهداشت در پاسخ به سوالی درباره قیمتهای عرضه ماسک بالاتر از ۱۳۰۰ تومان، گفت: قیمت ماسک ۱۳۰۰ تومان است و الان به دلیل نظارتهای انجام شده واقعا قیمت خرید داروخانه و سایر فروشگاه های زنجیره ای و تجهیزات پزشکی بر اساس اطلاعات موثقی که داریم کاهش یافته است. بعضا ممکن است داروخانه ای بگوید که فاکتور گران خرید داریم، در این زمینه نیز نامه نوشتیم که یا باید آن ماسک ها را مرجوع کنند یا فاکتورهایشان اصلاح شود.
داروخانه‌ها یا مراکز اعتیاد؛ جای درست واگذاری متادون به معتادان کجاست؟
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ / اعتیاد / معتاد
داروخانه‌ها یا مراکز اعتیاد؛ جای درست واگذاری متادون به معتادان کجاست؟
 خبرآنلاین برای بررسی دقیق‌تر«ضابطه توزیع و عرضه داروهای تحت کنترل در داروخانه‌ها» و عرضه داروهای مخدر از طریق داروخانه ها به بیماران با اساتید دانشگاه و پژوهشگران شناخته شده حوزه اعتیاد گفت و گو کرده و نظر آنها را جویا شده است.
۸۸درصد گروههای پرخطر شهرستان خاش واکسن آنفلو آنزا دریافت کرده اند
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ / واکسن آنفلوانزا / خاش / سیستان و بلوچستان
۸۸درصد گروههای پرخطر شهرستان خاش واکسن آنفلو آنزا دریافت کرده اند
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش سیستان وبلوچستان با بیان این که در این مرحله واکسن آنفلوآنزا ویژه گروههای پرخطر و بیماران خاص می باشد و در داروخانه ها توزیع نشده است افزود: واکسیناسیون مادران باردار پرخطر، بیماران سرطانی و تحت شیمی درمانی، پیوند کلیه و دیالیزی، تالاسمی، هموفیلی، پرسنل تعدادی از ادارات و کارکنان مراکز بهداشتی، امدادی و درمانی که در ارتباط نزدیک با بیماران هستند به صورت رایگان در حال انجام است.
چرا ماسک ۱۳۰۰ تومانی در داروخانه‌ها کمیاب است؟ | مصرف روزانه حداقل ۵۰ میلیون ماسک در کشور
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ / کرونا در ایران / ماسک - سلامت
چرا ماسک ۱۳۰۰ تومانی در داروخانه‌ها کمیاب است؟ | مصرف روزانه حداقل ۵۰ میلیون ماسک در کشور
دبیر انجمن داروسازان ایران در خصوص اینکه چرا ماسک با قیمت اعلامی ۱۳۰۰ تومان در داروخانه‌های کشور کمیاب است و اینکه این مشکل چه زمانی برطرف می‌شود، توضیح داد.
شما هم در اولویت نیستید؟
۱۳۹۹/۰۸/۱۰
شما هم در اولویت نیستید؟
راحله‌عبدالحسینی تجربه شرایط متفاوت امسال و دست به گریبان بودن با ویروس کرونا، آغاز فصل پاییز متفاوتی را برای همه ما رقم زد.سال‌های گذشته همین که شهریور ماه از نیمه می‌گذشت، برخی خانواده‌ها که سالمند یا فرد دارای بیماری خاص داشتند، برای ‌اینکه فصل سرما را با درگیری کمتری با بیماری سرماخوردگی یا آنفلوآنزا طی کنند از داروخانه واکسن آنفلوآنزا، تهیه و بیمار را واکسینه می‌کردند. اما امسال ماجرا فرق می‌کند. همه شهروندان خواهان واکسن آنفلوآنزا هستند، در حالی که ماه دوم پاییز شروع شده و واکسن آنفلوآنزا …
عرضه رمدسیویر فقط در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها
۱۳۹۹/۰۸/۰۸
عرضه رمدسیویر فقط در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: داروی رمدسیویر تنها به بیماران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سانتر کرونا تعلق می‌گیرد. به گزارش فارس، حیدر محمدی، درباره دلیل اینکه داروی رمدسیویر در برخی داروخانه‌های بیمارستانی موجود نیست و بیماران توان تهیه آن را ندارند، توضیح داد: در صورت اعلام معاونت غذا و داروی هر شهر و استان، دارو به‌سرعت تأمین و در اختیار بیمارستان قرار می‌گیرد.
کشف ۳۰۰ هزار انسولین قلمی و ۲۵۰۰ تن روغن در پایتخت
۱۳۹۹/۰۸/۰۷ / پلیس - نیروی انتظامی / بیماری - دیابت / حوادث ایران
کشف ۳۰۰ هزار انسولین قلمی و ۲۵۰۰ تن روغن در پایتخت
سردار ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: حدود ۳۰۰ هزار انسولین قلمی احتکارشده، با دستور قضایی در داروخانه‌ها توزیع می‌شود.
فیلم /کشف 300 هزار انسولین احتکار شده در تهران
۱۳۹۹/۰۸/۰۷ / اخبار حوادث / انسولین / احتکار / سلامت
فیلم /کشف 300 هزار انسولین احتکار شده در تهران
فرمانده انتظامی غرب استان تهران اعلام کرد که بنا به دستور دادستان، انسولین‌های کشف شده در داروخانه‌ها توزیع خواهند شد.
گفت و شنود/داروخانه!
۱۳۹۹/۰۸/۰۷ / ترامپ / روزنامه کیهان / ونزوئلا / گفت و شنود
گفت و شنود/داروخانه!
آمریکا اعلام کرده کشتی‌های حامل موشک‌های ساخت ایران را که برای ونزوئلا ارسال شده، در اقیانوس توقیف می‌کند!
رونمایی از ۲۶ داروی ضد سرطان در ستاد اجرایی فرمان امام(ره)
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / ستاد اجرایی فرمان حضرت امام / داروخانه / سرطان
رونمایی از ۲۶ داروی ضد سرطان در ستاد اجرایی فرمان امام(ره)
تهران - ایرنا - رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با حضور در مجموعه سبحان آنکولوژی و سبحان دارو، ضمن بازدید از خط تولید داروی ضدکرونایی رمدسیویر، از ۲۶ داروی جدید این مجموعه‌های وابسته به ستاد رونمایی کرد.
توزیع
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / استانی-اجتماعی / کرمانشاه / منطقه کرمانشاه / انسولین
توزیع "انسولین قلمی" در کرمانشاه از فردا/ اختصاص سهمیه هر بیمار فقط با «کارت ملی»
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از توزیع انسولین قلمی در دو داروخانه کرمانشاه از فردا (هفتم آبان) خبر داد.
قیمت مصوب ماسک به داروخانه‌های سراسر کشور ابلاغ شد
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / سازمان حمایت / وزارت صنعت و معدن
قیمت مصوب ماسک به داروخانه‌های سراسر کشور ابلاغ شد
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کشور با اشاره به تولید مطلوب ماسک و مواد ضدعفونی کننده در کشور و انتظار کاهش قیمت مواد ضدعفونی کننده، گفت: قیمت مصوب ماسک به داروخانه‌های سراسر کشور ابلاغ شد.
واکنش یک داروخانه به اهانت وقیحانه فرانسوی‌ها به پیامبر+ فیلم
۱۳۹۹/۰۸/۰۶
واکنش یک داروخانه به اهانت وقیحانه فرانسوی‌ها به پیامبر+ فیلم
اقتصادنیوز : داروخانه‌ای در قدس شریف در پی اهانت فرانسه به پیامبر اسلام (ص) اقدام به حذف داروهای ساخت این کشور کرد.
۱۳۹۹/۰۸/۰۶
به زودی
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران از انعقاد قرارداد این سازمان با داروخانه‌های تازه تاسیس درآینده‌ای نزدیک خبر داد. به گزارش ایسنا، محمدمهدی ناصحی به‌مناسبت هفته بیمه سلامت، گفت: طی حضور انجمن داروسازان ایران در سازمان بیمه سلامت ایران و توافقات صورت گرفته مقرر شد که با داروسازان جوانی که عمدتا در مناطق محروم و حاشیه شهرها اقدام به تاسیس داروخانه کرده‌اند قرارداد منعقد شود.وی با اشاره به اینکه این اقدام دراولین فرصت و پس از بررسی‌های کامل انجام خواهد شد، ادامه داد: این موضوع تحولی بزرگ در جامعه داروسازی ایجاد خواهد کرد به نحوی که حتی با داروخانه‌های تهران که هزینه بالاتری نسبت به سایر استان‌ها دارند نیز قرارداد منعقد خواهد شد. مدت‌ها بود که به دلیل کمبود منابع عقد قرارداد جدیدی با برخی مراکز …
سالمندان و کودکان از لیست واکسن رایگان آنفلوآنزا خط خوردند؟ | دومین ماه پاییز هم رسید و دست خیلی‌ها به واکسن نرسید
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / بیماری - آنفلوآنزا / سازمان غذا و داروی ایران / واکسن
سالمندان و کودکان از لیست واکسن رایگان آنفلوآنزا خط خوردند؟ | دومین ماه پاییز هم رسید و دست خیلی‌ها به واکسن نرسید
سخنگوی سازمان غذا و داروی ایران گفت: اگر محموله جدید واکسن آنفلوآنزا وارد کشور شود، توزیع داروخانه‌ای انجام می‌شود و سالمندان، کودکان و بیماران صعب‌العلاج با کد ملی می‌توانند واکسن را بخرند.
روزانه چند میلیون ماسک در ایران تولید می شود
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / ماسک
روزانه چند میلیون ماسک در ایران تولید می شود
اقتصادنیوز :‌رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به تولید روزانه ۲۲ تا ۲۳ میلیون ماسک و مواد ضدعفونی کننده در کشور و انتظار کاهش قیمت مواد ضدعفونی کننده گفت: قیمت مصوب ماسک به داروخانه‌های سراسر کشور ابلاغ شد.
عرضه
۱۳۹۹/۰۸/۰۵
عرضه "کیت تشخیص کرونا در ۱۲ دقیقه" به زودی در انگلیس
یک داروخانه زنجیره‌ای در انگلیس به زودی کیت آزمایش تشخیص بیماری کووید-۱۹ یا ابتلا به ویروس کرونا ارائه می‌کند که نتیجه آن در ۱۲ دقیقه مشخص می‌شود.
واکسن آنفلوآنزا هنوز در هیچ یک از داروخانه‌های البرز توزیع نشده است
۱۳۹۹/۰۸/۰۵
واکسن آنفلوآنزا هنوز در هیچ یک از داروخانه‌های البرز توزیع نشده است
سخنگوی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: برای تزریق واکسن آنفلوآنزا فرصت وجود دارد.
کمبود انسولین در استان مرکزی شدید نیست/درگیر جوسازی ها نشویم
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / استانی-اجتماعی / دارو / انسولین / داروخانه / استان مرکزی
کمبود انسولین در استان مرکزی شدید نیست/درگیر جوسازی ها نشویم
رییس انجمن داروسازان استان مرکزی گفت: درست است که در حال حاضر با کمبود انسولین مواجه هستیم، اما این کمبود شدید نیست و به نظر می رسد بیشتر درگیر جوسازی ها شده ایم.
قرارداد با داروخانه‌های تازه تاسیس بزودی منعقد می شود
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / سلامت / بیمه / ایران / مناطق محروم / محمد مهدی ناصحی / مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران / دارو&#x
قرارداد با داروخانه‌های تازه تاسیس بزودی منعقد می شود
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران از انعقاد قرارداد این سازمان با داروخانه‌های تازه تاسیس در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
آغاز مرحله دوم توزیع انسولین قلمی در هرمزگان
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - هرمزگان / انسولین
آغاز مرحله دوم توزیع انسولین قلمی در هرمزگان
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد: مرحله دوم توزیع انسولین قلمی در هرمزگان از امروز ۵ آبان در داروخانه‌های منتخب آغاز شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •