سه شنبه, ۱ بهمن, ۱۳۹۸ / 21 January, 2020
دستگیری سارقان
۲ سارق سابقه‌دار استان سمنان دستگیر شدند/ نجات جان مرد مهدی‌شهری
مهر / ۱۱ ساعت قبل / اجتماعی
۲ سارق سابقه‌دار استان سمنان دستگیر شدند/ نجات جان مرد مهدی‌شهری
سمنان - فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری دو سابق در میامی و سمنان خبر داد و گفت: یکی از این سارقان در میامی ۹ فقره سرقت حرفه‌ای از اماکن داشته است.
  عبدالله حسنی  میامی  نیروی انتظامی سمنان  دستگیری سارق
تابناک / ۲۳ ساعت قبل / ...
دستگیری ۴ باند سارقان مسلح جاده‌ای در اندیمشک
فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری اعضای ۴ باند سارقان مسلح جاده‌ای در طرح عملیاتی پلیس آگاهی اندیمشک خبر داد.
سفر موتورهای سرقتی از تهران تا فریدونکنار
انتخاب / ۲ روز قبل / اجتماعی
سفر موتورهای سرقتی از تهران تا فریدونکنار
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقان موتورسیکلتی خبر داد که موتورهای سرقتی در شمال کشور به فروش می رساندند.
روزنامه ابتکار / ۳ روز قبل / ...
بازداشت تبهکاران لاکچری‌سوار در آبادان
سارق مسلح جاده‌ای با ۵ سرقت در شهرستان آبادان دستگیر شد. در پی وقوع چندین سرقت مسلحانه مشخص شد که اشخاصی مامورنما با خودروهای شاسی بلند سانتافه و کولیوس اقدام به متوقف‏کردن خودروهای عبوری و سپس سرقت از آن‌ها در محورهای آبادان به اهواز، ماهشهر به آبادان و سایر محورها می‌کردند. بنابراین شناسایی و دستگیری مجرمان به صورت ویژه در دستور‏کار پلیس مبارزه با سرقت آگاهی قرار گرفت.در این راستا، ماموران با کارهای اطلاعاتی و استفاده از منابع و مخبرین توانستند یکی از سارقان مسلح را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی عملیاتی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کنند. در بازرسی‌های صورت گرفته از مخفیگاه متهم مقدار قابل ملاحظه‌ای اقلام سرقتی شامل یک پراید وانت، 36 فشنگ جنگی کلاش، 4 گوشی موبایل به همراه یک جفت پلاک …
نامه نیوز / ۴ روز قبل / اجتماعی
سرقت یک میلیاردی از ساختمان پزشکان در جنوب پایتخت
سرهنگ شمشایی فرد از دستگیری یکی از سارقان ساختمان پزشکان به ارزش یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال خبر داد.
دستگیری میوه فروشانی که با کپی عابربانک مشتریان کلاهبرداری می‌کردند
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اجتماعی
دستگیری میوه فروشانی که با کپی عابربانک مشتریان کلاهبرداری می‌کردند
تهران- ایرنا- رئیس پلیس فتای پایتخت از دستگیری پنج کلاهبردار میوه فروش با ۷۰ شاکی خبر داد و گفت: متهمان با کپی عابر بانک مالباختگان 500 میلیون تومان کلاهبرداری کرده بودند.
  جعل هویت  دستگیری سارقان  پلیس تهران بزرگ  پلیس فتا
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اجتماعی
سارقان کابل‌های برق در البرز دستگیر شدند
جانشین انتظامی استان البرز از دستگیری سارقان کابل‌های برق خبر داد و گفت: بنابر اعلام کارشناسان سارقان در طول مدت دو سال بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال کابل برق از یک شرکت به سرقت برده اند.
کلاهبردار اینترنتی با ۳۴۰ شاکی به دادسرا معرفی شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / اجتماعی
کلاهبردار اینترنتی با ۳۴۰ شاکی به دادسرا معرفی شد
تهران- ایرنا- رئیس پلیس فتای پایتخت از دستگیری کلاهبردار پیامکی با ۳۴۰ شاکی خبر داد و گفت: متهم با ارسال پیامک‌های قطع شدن یارانه و دریافت سبد کالا از کاربران اینترنتی کلاهبرداری می‌کرد.
  کلاهبرداری اینترنتی  پلیس  دستگیری سارقان
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / ...
سارق شیرآلات مدارس در دام پلیس
فرمانده انتظامی سروستان از دستگیری سارق شیرآلات مدارس و کشف 20 سرقت از وی در این شهرستان خبر داد. سرهنگ عبدالرسول مجتهدی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت شیرآلات از مدارس در این شهرستان، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت. وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات فنی و تخصصی موفق شدند یک نفر سارق را شناسایی و در یک عملیات ضربتی آن را دستگیر کنند.این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم از سارقان سابقه‌دار است، گفت: وی در بازجویی فنی و تخصصی تا کنون به 20 فقره سرقت شیرآلات از مدارس اقرار کرد. سرهنگ مجتهدی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد زیادی شیرآلات مسروقه کشف شد، گفت: این سارق حرفه‌ای تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد. فرمانده انتظامی شهرستان …
دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو در درمیان
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / ...
دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو در درمیان
فرمانده انتظامی درمیان از دستگیری سارقان حرفه‌ای محتویات داخل خودرو با شش فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  استانی-اجتماعی  پلیس
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / اجتماعی
انهدام باند ۲۰ میلیاردی سارقان منزل
معاون مبارزه با سرقتهای خاص پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند ۹نفره سارقان منزل خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال سرقتی را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
سارقان مأمورنما به دام پلیس البرز افتادند
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / اجتماعی
سارقان مأمورنما به دام پلیس البرز افتادند
فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری اعضای باند سارقان که تحت عنوان مأمور پلیس اقدام به سرقت وجه و کارت عابربانک رهگذران به شیوه کف زنی می کردند شناسایی و دستگیر شدند.
  اخبار حوادث  سرقت  سارقان  مامورنما
دستگیری باند سارقان منازل اهواز با ۸۰ میلیارد ریال سرقت
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / ...
دستگیری باند سارقان منازل اهواز با ۸۰ میلیارد ریال سرقت
فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری اعضای باند سارقان منزل با ۸۰ میلیارد ریال سرقت در اهواز خبر داد.
  استانی-اجتماعی  اخبار اجتماعی - خوزستان  نیروی انتظامی  سرقت
بازداشت سارقان قطعه هواپیمایی در پایتخت
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / اجتماعی
بازداشت سارقان قطعه هواپیمایی در پایتخت
رئیس کلانتری شهید نامجو از دستگیری ۲ سارق قطعه هواپیمایی به ارزش یک میلیارد ریال و مالخر اموال سرقتی خبر داد و گفت: متهمان علاوه بر سرقت قطعه هواپیما به ۵۰ فقره سرقت اعتراف کردند.
  دستگیری سارق  هواپیما  کلانتری
دستگیری سارقانی که با هم بچه محل بودند/ سردسته ۲۰ ساله است
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / اجتماعی
دستگیری سارقانی که با هم بچه محل بودند/ سردسته ۲۰ ساله است
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری و انهدام باند ۴ نفره سارقان زورگیر جوان خبر داد و گفت: متهمان بچه محل هم بودند.
  خیابان نبرد  بهزاد اختیاری  سرقت موبایل
فروش اموال سرقتی در سایت های اینترنتی
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸-۱۰-۱۸ / حوادث
فروش اموال سرقتی در سایت های اینترنتی
معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک سارق و مالخر اموال سرقتی با 100 فقره سرقت خبر داد. سرهنگ کارآگاه "سید شمس‌الدین میرزکی" درگفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس گفت: اواسط سال جاری تعدادی پرونده از کلانتری‌ها به اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ مبنی بر شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان لوازم داخل خودرو در محدوده‌های شرق و جنوب شرق تهران ارجاع شد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
پایان خوشگذرانی‌های 4 بچه‏محل با پول‌های سرقتی
چهار بچه‏محل برای به دست آوردن پول خوشگذرانی‌های‏شان از قم به تهران سفر کردند و در نقش مسافرکش از سوژه‌های‏شان سرقت می‌کردند.سرهنگ کارآگاه محسن معظمی گودرزی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت گفت: ساعت 3 بعداز ظهر 7 مهرماه سال جاری مرد جوانی با تماس به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 از وقوع یک سرقت اموال شخصی‌اش توسط چهار مرد جوان (راننده و 3 سرنشین) یک دستگاه خودروی ال90 سفید‏رنگ در محدوده بزرگراه شهید فهمیده به کلانتری 181 وردآورد اعلام شکایت کرد. وی افزود: پرونده با موضوع سرقت از مسافر برای رسیدگی تخصصی با دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 34 تهران در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.این مقام انتظامی عنوان کرد: شاکی پس از حضور در پایگاه به کارآگاهان گفت در کنار میدان آزادی به …
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اجتماعی
انهدام باند ۴ نفره سرقت از مسافران در غرب پایتخت
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری ۴ سارق جوان با ۳۰ فقره اعتراف خبر داد و گفت: این سارقان به بهانه مسافرکشی از مسافران محدوده غرب تهران سرقت می‌کردند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
جزئیات انهدام دو باند «شاپور» و «یاشار»
معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس‌آگاهی پایتخت، از انهدام باند ۹ نفره سارقان منزل در تهران و کرج موسوم به شاپور خبر داد.سرهنگ کارآگاه احمد نجفی گفت: اواسط سال‌ جاری پرونده‌های مشابهی مبنی بر سرقت منزل به اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شد. در اظهارات مشابه مال‌باختگان و بررسی اولیه پرونده‌ها مشخص شد سارقان از طریق بالکن طبقات اول یا دوم با تخریب درب بالکن وارد آپارتمان شده و پس از سرقت طلاجات و لوازم با ارزش، از محل گریخته‌اند.نجفی بیان کرد: کارآگاهان در گام نخست از تحقیقات خود متوجه شدند سرقت توسط مجرمان حرفه‌ای صورت گرفته که با انجام اقدامات ویژه پلیسی و بررسی سوابق مجرمان حرفه‌ای سابقه‌دار یکی از سارقان به ‌نام شاپور ۳۵ ساله شناسایی و مشخص شد وی با تشکیل باندی با همکاری سایر همدستانش …
اعتراف ۱۰ میلیاردی و انهدام باند سارقان منازل
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / اجتماعی
اعتراف ۱۰ میلیاردی و انهدام باند سارقان منازل
معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت، از انهدام باند ۹ نفره سارقان منزل در تهران و کرج خبر داد و گفت: این سارقان به ۲۰ فقره سرقت منزل به ارزش ۱۰ میلیارد ریال اعتراف کردند.
  دستگیری سارقان
پرسه زنی در خیابان سارقان موبایل قاپ را لو داد 
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اجتماعی
پرسه زنی در خیابان سارقان موبایل قاپ را لو داد 
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق موبایل قاپ با ۵۰ فقره سرقت در حوزه سرکلانتری های هفتم و چهارم خبر داد.  
  پلیس آگاهی  سرقت موبایل  دستگیری سارق
تامین هزینه خوشگذرانی با ۲۱ فقره سرقت 
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اجتماعی
تامین هزینه خوشگذرانی با ۲۱ فقره سرقت 
سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری ۲ موبایل قاپ جوان با ۲۱ فقره سرقت خبر داد و گفت: سارقان قصد خود را از سرقت، تامین هزینه خوشگذرانی اظهار کردند. 
  سرقت موبایل  کلانتری جوادیه  دستگیری سارق
دستگیری سارقان طلافروشی شهرک اکباتان
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸-۱۰-۱۲ / حوادث
دستگیری سارقان طلافروشی شهرک اکباتان
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقان مغازه طلافروشی شهرک اکباتان به ارزش 120 میلیارد ریال خبر داد. سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: چهاردهم شهریور ماه سالجاری مرد جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از سرقت 24کیلو طلای ساخته‌شده از مغازه طلافروشی‌اش واقع در محدوده شهرک اکباتان توسط سارق یا سارقان ناشناس به کلانتری 135 آزادی اعلام شکایت کرد.
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / ...
ذره‌بین
پایان فرار سارقان 120 میلیاردی طلافروشی  [‏شهروند]  چهار مرد و دو زن سارقان مغازه طلافروشی شهرک اکباتان بودند که در دام پلیس پایتخت افتادند. متهمان  120‌میلیارد ریال ربوده بودند.  ساعت 22 و 30 دقیقه چهاردهم شهریورماه ‌امسال مرد جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از سرقت 24 کیلو طلای ساخته‌شده از مغازه طلا‌فروشی‌اش واقع در محدوده شهرک اکباتان به کلانتری 135 آزادی شکایت کرد. با تأیید خبر اولیه سرقت، موضوع بلافاصله به کارآگاهان اداره هفدهم ویژه مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی اعلام شد و تیمی مجرب از کارآگاهان و تیم بررسی صحنه جرم تشخیص هویت در محل وقوع سرقت حاضر شدند. شاکی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «حدود چند‌سال …
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / ...
دستگیری ۴ مرد و ۲ زن در ارتباط با سرقت از طلافروشی
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقان مغازه طلافروشی شهرک اکباتان به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال خبرداد و گفت: در این رابطه ۴ مرد و ۲ زن جوان دستگیر شدند.
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / ...
اعتراف باند سارقان احشام به قتل
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای یک باند سرقت احشام و اعتراف یکی از آنان به قتل پیرمرد کرهرودی خبر داد.
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / ...
پلیس از آغاز تا پایان ساعت کار مترو حاضر و ناظر است
روابط عمومی شرکت بهره‌برداری قطار شهری تهران و حومه به‌دنبال چاپ پیام مردمی با عنوان «درگیری فیزیکی، اتفاق همیشگی در ایستگاه گلشهر کرج» در ستون با مردم اول دی‌ماه پاسخ داده است: «ضمن تشکر از مسافر گرامی به اطلاع می‌رساند که نیروهای محترم پلیس مترو از ساعت اولیه شروع به‌کار تا پایان کار مترو در ایستگاه‌های مختلف حضور دارند و مشکلات دعاوی مسافران، دستگیری سارقان و مجرمان و سایر امور محوله به‌صورت روزانه توسط این فرماندهی پلیس حاضر در مترو بررسی می‌شود و از طریق پایش تصویری نیز نحوه عملکرد پلیس و چگونگی …
طرح معتمدان پلیس، ۳۰ درصد دستگیری سارقان را افزایش داده است
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / ...
طرح معتمدان پلیس، ۳۰ درصد دستگیری سارقان را افزایش داده است
فرمانده انتظامی اردستان گفت: با اجرای طرح معتمدان پلیس در بیش از ۵۰ محله شهرستان، دستگیری سارقان ۳۰ درصد افزایش داشته است.
  دستگیری سارقان  پلیس  استانی-شهرستانها
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
کشف 300 فقره چک دزدی از باند 5 نفره کلاهبرداری
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری و انهدام باند پنج نفره کلاهبرداری فروشندگان چک‌های مسروقه در سایت دیوار خبر داد و گفت: از کلاهبرداران ۳۰۰ فقره چک مسروقه سفید امضاء کشف شد.سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال اظهار کرد: خرداد ماه سال گذشته  مرد جوانی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع سرقت خودروی ۲۰۶ سفیدرنگش در محدوده نیاوران به کلانتری ۱۲۳  خبر داد. وی با اشاره به اینکه پرونده با موضوع سرقت خودرو تشکیل و به جهت رسیدگی تخصصی با دستور دادیار شعبه اول دادسرای ناحیه ۳۴ تهران پرونده در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم قرار گرفت، افزود: شاکی پس از حضور در پایگاه در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: خودرویم را  مقابل درِ منزل‏مان پارک کرده بودم و حوالی ساعت ۷ عصر  متوجه شدم خودرو  به سرقت رفته …
بی‌هوشی شیوه زیبا برای سرقت از منازل بود/ متهم مالخرها را لو داد
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / اجتماعی
بی‌هوشی شیوه زیبا برای سرقت از منازل بود/ متهم مالخرها را لو داد
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقان زورگیری که طعمه‌های خود را بیهوش می‌کردند، خبرداد و گفت: سارقان تاکنون به ۵ فقره سرقت بدین شیوه اعتراف کردند.
  علی عزیزخانی  پلیس آگاهی تهران  سرقت از منزل  دستگیری سارق  پایگاه هشتم پلیس
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / اجتماعی
انهدام باند سارقان خودرو در شمال غرب تهران
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری و انهدام باند ۴ نفره سرقت خودرو شمال غرب تهران و کشف ۷ دستگاه خودرو مسروقه خبر داد.
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / ...
زورگیری از پیک‌موتوری‌های حامل غذا
سه مرد جوان که اقدام به سرقت از پیک‌های موتوری حامل غذا کرده بودند، دستگیر شدند. به گزارش ایسنا، در تاریخ هجدهم مهرماه امسال پرونده‌ای با موضوع زورگیری به همراه یک متهم به نام "فرید" ۳۴ساله از کلانتری ۱۴۷ گلبرگ به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع داده و بنا شد تا با پیگیری‌های پلیس آگاهی دو همدست دیگر این فرد نیز شناسایی و دستگیر شوند. درهمین راستا و در نخستین گام شاکی به مقر پلیس دعوت شد و گفت: در رستورانی به عنوان پیک مشغول به‌کار هستم، در روز حادثه یک سفارش غذا به مقصد تهرانپارس اعلام شد و پس از طبخ غذای سفارش داده شده، من برای تحویل غذا به آدرس اعلامی مراجعه کردم. با رسیدن به آن محل موتورسیکلتم را پارک و قصد تحویل سفارش را داشتم که سه جوان به سمتم حمله ور و پس از تهدید با شوکر و ضرب …
تصادفی که کارآگاهان را به جاعلان حرفه‌ای رساند
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / اجتماعی
تصادفی که کارآگاهان را به جاعلان حرفه‌ای رساند
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۳ سارق و یک جاعل حرفه‌ای اسناد و مدارک و مهرهای دولتی خبر داد و گفت: از مخفیگاه یکی از سارقان ابراز و آلات جعل کشف شد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / ...
دو باند سرقت تلفن همراه در دام پلیس
در دو عملیات جداگانه پلیس پایتخت، دو باند موبایل‌دزد از شهروندان تهرانی دستگیر شدند.در یکی از این دو عملیات، جانشین رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند ۵ نفره زورگیران و مالخر اموال سرقتی با ۱۵۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهمان در محدوده شمال غرب تهران زورگیری می‌کردند.سرهنگ کارآگاه داود فرد گفت: با ارجاع چندین پرونده مشابه مبنی بر زورگیری و سرقت تلفن همراه توسط ۴ موتورسوار جوان، دستگیری سارقان در دستور‏کار کارآگاهان مبارزه با سرقت به عنف پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، سارقان به صورت تیم دونفره با دو دستگاه موتورسیکلت در ساعاتی از روز با سلاح سرد از شهروندان دارای تلفن همراه گران‏قیمت زورگیری می‌کنند.فرد اضافه کرد: در گام بعدی از تحقیقات …
همکاری خانوادگی در سرقت و فروش اموال مال باختگان
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ / اجتماعی
همکاری خانوادگی در سرقت و فروش اموال مال باختگان
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری ۲ کیف قاپ و ۲ مالخر اموال سرقتی با یکصد فقره سرقت خبر داد و گفت: یکی از سارقان اموال سرقتی را به پسر عمویش می‌فروخت.
  دستگیری سارق  مالخر  کامیار چهری  پلیس آگاهی
ماجرای دستگیری پسرعموهای مجرم چه بود؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ / اجتماعی
ماجرای دستگیری پسرعموهای مجرم چه بود؟
میزان نوشت: سرهنگ چهری از دستگیری ۲ کیف قاپ و ۲ مالخر اموال سرقتی یا یکصد فقره سرقت، خبر داد و گفت: یکی از سارقان اموال سرقتی را به پسر عمویش می‌فروخت.
  سارق
قتل همسر با پیراهن استریج
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ / اجتماعی
قتل همسر با پیراهن استریج
کلاهبرداری از کارمندان دولت با رمز دوم کارت‌های بانکی/ گیتارهای قاچاق به دست پلیس افتاد/ کشف ۲۰۲ کیلو تریاک در جنوب تهران/ دستگیری ۴ نفر از عاملان تخلف در سفره خانه سنتی/ قتل همسر با پیراهن استریج/ اغتشاشگر خیابان نبرد دستگیر شد/ سارقان طلا و مالخران طلافروش دستگیر شدند/ مصدومیت ۲ تن در تصادف کامیون و پرشیا در بزرگراه یاسینی
پلیس: این کلاهبردار را شناسایی کنید
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / اجتماعی
پلیس: این کلاهبردار را شناسایی کنید
تهران- ایرنا-  رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت از انتشار بدون پوشش تصویر کلاهبردار تحت تعقیب و شناسایی آن توسط شهروندان خبر داد و گفت: متهم با نشان کردن کسر موجودی جعلی از حساب خود از مال باخته کلاهبرداری می کرد.
  کلاهبرداری اینترنتی  پلیس  دستگیری سارقان
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / ...
سارقان سعادت‏آباد با شلیک هوایی متوقف شدند
رئیس کلانتری١٣۴ شهرک قدس از دستگیری ۲ تن از سارقان خانه‌های منطقه سعادت‏آباد پس از یک تعقیب و گریز پلیسی با شلیک ماموران خبر داد و گفت: دستگیری ۲ همدست آنان ادامه دارد.به گزارش میزان، سرهنگ ضرغام آذین گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در بلوار دریا ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدش تحقیقات فنی خود را آغاز کردند و موفق شدند، در تحقیقات میدانی، تصویر ۴ سارق جوان را که با یک دستگاه خودروی سواری پراید در محل‌های سرقت حاضر می‌شدند، شناسایی کنند. وی افزود: ماموران کلانتری در گشت‌زنی‌های هدفمند به ۴ سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک شدند. آذین ادامه داد: متهمان با دیدن خودروی پلیس از محل متواری و پس از یک تعقیب و گریز طولانی ماموران برای جلوگیری از ورود خسارت‌های مالی و جانی احتمالی، چند تیر هوایی …
توضیح پلیس درباره شلیک هوایی در سعادت‌آباد
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / اجتماعی
توضیح پلیس درباره شلیک هوایی در سعادت‌آباد
ایلنا: رئیس کلانتری ١٣٤ شهرک قدس از دستگیری ۲ تن از سارقان خانه‌های منطقه سعادت‌آباد پس از یک تعقیب و گریز پلیسی با شلیک ماموران خبر داد و گفت: دستگیری ۲ همدست آنان…
  سرهنگ ضرغام آذین  شهرک قدس  کلانتری ١٣٤ شهرک قدس  سارقان خانه‌های منطقه سعادت‌آباد
فیلم | دستگیری سارقان زورگیر مسافرنما
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / فیلم
فیلم | دستگیری سارقان زورگیر مسافرنما
سارقان زورگیر مسافرنما درطرح ارتقاء امنیت اجتماعی به دام پلیس شهرستان رباط کریم افتادند.
  سارق
دستگیری دایی و خواهرزاده و مالخران آنها
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / اجتماعی
دستگیری دایی و خواهرزاده و مالخران آنها
معاون مبارزه با سرقت وسایل نقلیه پلیس آگاهی از دستگیری دایی و خواهر زاده‌ای با 300 فقره سرقت، خبر داد که اموال سرقتی را به 2 مالخر برای تامین هزینه مواد مخدر می فروختند.
  نیروی انتظامی  دستگیری سارقان
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / ...
سرقت برای مهاجرت از کشور!
سارقی که قصد داشت با درآمد حاصل از فروش اموالی که سرقت کرده بود، به خارج از کشور مهاجرت کند، به همراه همدستش دستگیرشد.به گزارش ایسنا، از چندی‌پیش با افزایش تعداد شکایت مردمی مبنی بر سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو در محدوده کلانتری نامجو، تیمی از ماموران رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند و با حضور در محل‌های وقوع سرقت و انجام تحقیقات میدانی، تصویر یکی از سارقان سابقه‌دار را که قبلا از سوی ماموران همین کلانتری دستگیر شده بود، به دست آوردند.با کسب این اطلاعات و در گام بعدی تحقیقات پلیسی، شناسایی مخفیگاه این فرد در دستورکار ماموران کلانتری قرار گرفت و رفت و آمد این سارق تحت کنترل درآمد، تا اینکه سرانجام ماموران موفق شدند، این سارق و همدستش را در خیابان جمهوری شناسایی و دستگیر کنند. با …
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / ...
دستگیری متهمان سرقت‌ میلیاردی منزل
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از شناسایی و دستگیری دو متهم به سرقت ۱۰ میلیارد ریالی طلا خبر داد.به گزارش ایلنا،، سرهنگ" حسین دهقانپور" در تشریح این خبر گفت: درپی گزارش یکی از شهروندان مبنی بر سرقت مقدار قابل توجهی طلا از منزلش، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان "نیشابور" قرار گرفت. وی افزود: در بررسی‌های اولیه میدانی و با توجه به اظهارات شاکی مشخص شد، حدود ۷ میلیارد ریال طلا و جواهرات از منزل شاکی به صورت بسیار ماهرانه‌ای سرقت و سارقان با استفاده از یک دستگاه خودرو سمند از محل متواری شده‌اند. این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس حین رسیدگی به پرونده همزمان متوجه شدند از چند منزل دیگر نیز سرقت‌های طلا و جواهرات به صورت مشابه صورت گرفته است.سرهنگ دهقانپور تصریح کرد: …
جزئیات دستگیری سارقان BRT/ مادربزرگ به همراه دختر و نوه‌اش به سرقت می‌رفت
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / ...
جزئیات دستگیری سارقان BRT/ مادربزرگ به همراه دختر و نوه‌اش به سرقت می‌رفت
ایران نوشت: ۳ زن جیب‌بر که از مسافران اتوبوس BRT حدود ۲ میلیارد تومان سرقت کرده بودند توسط مأموران پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شدند.
پرداخت هزینه های خرید با گاز اشک آور و سلاح سرد
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ / اجتماعی
پرداخت هزینه های خرید با گاز اشک آور و سلاح سرد
معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دو سارق زورگیر با ۱۰ فقره سرقت به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد و گفت: سارقان قربانیان خود را از آگهی های سایت دیوار انتخاب می کردند.
  پلیس آگاهی  احمد نجفی  سرقت
گوش تیز راز سارقان را فاش کرد
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / ...
گوش تیز راز سارقان را فاش کرد
اوایل اسفند سال گذشته بود که پرونده سرقت از خانه‌ها پیش روی پلیس غرب پایتخت قرار گرفت. در این سرقت‌ها دزدان با شکستن قفل در یا از طریق بالکن وارد خانه‌ها می‌شدند و پول و طلا سرقت می‌کردند. سارقان کارشان را کاملا حرفه‌ای انجام می‌دادند و در هیچ‌کدام از سرقت‌ها هیچ ردی از خود به جا نمی‌گذاشتند. سارقان در یکی از سرقت‌هایشان ٧٥٠‌میلیون تومان پول و طلا و جواهرات دزدیده بودند. در حالی ‌که تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان ادامه داشت، تیم تجسس به مورد مشابهی در تمام سرقت‌ها پی برد؛ مالباختگانی که برای شکایت به پلیس مراجعه کردند، همگی درباره شب سرقت اعلام کردند که پیش از ورود به خانه و سر کوچه‌شان با ایست بازرسی مواجه شده بودند. مالباختگان پس از مشاهده ایست بازرسی خودروی خود را متوقف کرده و دو مأمور …
«صاعقه 3 »رقم خورد/ زمین‌گیر شدن 117 نفر از سارقان پایتخت
فارس / ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / اجتماعی
«صاعقه 3 »رقم خورد/ زمین‌گیر شدن 117 نفر از سارقان پایتخت
جانشین رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 117 نفر از سارقان پایتخت در طرح «صاعقه 3»‌ خبر داد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / ...
سرقت پژو 206 با سرنشینانش!
سارقی که با همدستی فردی دیگر اقدام به سرقت یک‌دستگاه سواری پژو ۲۰۶ به همراه دو سرنشین خانمش کرده بود، دستگیر شد.ساعت ۱۰:۵۹ صبح روز چهاردهم آذرماه، خبری مبنی بر آدم‌ربایی در خیابان پیروزی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که در پی آن اکیپی از ماموران انتظامی کلانتری ۱۱۰ شهدا به محل حادثه اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. با حضور ماموران در محل و انجام تحقیقات از شاهدان صحنه آدم‌ربایی، مشخص شد که دو پسر جوان حدود ۲۰ ساله، همزمان با سرقت یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ صندوق‌دار، سرنشینان آن شامل دو خانم حدوداً ۳۷ و ۵۵ ساله و دختربچه‌ای چهار ساله‌ای را هم ربوده‌اند. دقایقی بعد مردی جوان نیز به ماموران مراجعه و اعلام کرد که خودروی پژو ۲۰۶ متعلق به اوست.مالک خودرو به ماموران …
سارق وسایل آزمایشگاهی یکی از دانشگاه‌های اراک دستگیر شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / اجتماعی
سارق وسایل آزمایشگاهی یکی از دانشگاه‌های اراک دستگیر شد
سارقی که 3 میلیارد ریال تجهیزات آزمایشگاهی یکی از دانشگاه‌های اراک را سرقت کرده بود، در عملیات ماموران کلانتری 11 این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
  استانی-اجتماعی  دستگیری سارقان  دانشگاه
سرقت از امامزاده‌ها با همدستی خواهرزن!
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / ...
سرقت از امامزاده‌ها با همدستی خواهرزن!
سی‌ویکمین مرحله از طرح رعد پلیس برای دستگیری مجرمان پایتخت اجرا شد و ده‌ها زن و مرد سارق و خلافکار روانه بازداشتگاه‌های پلیس آگاهی شدند. از سارقان پول‌های امامزاده‌ها گرفته تا سارقان موتورسیکلت و تلفن همراه که در آخرین مرحله از این طرح دستگیر شده‌اند.
  سرقت
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / ...
دستگیری 779 زورگیر، مالخر و سارق و 273 خرده‌فروش در «رعد 31»
رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد: پلیس پیشگیری در جریان وقایع و ناآرامی‌های اخیر 24 نفر از عاملان اصلی تخریب و آتش‏زدن بانک‌ها، 22 نفر از عوامل تخریب و آتش‏زدن جایگاه سوخت و پنج نفر از عوامل غارت فروشگاه‌ها را دستگیر کردند.سردار حسین رحیمی در اجرای سی‏و‏یکمین مرحله از طرح رعد که صبح دیروز در مقر مرکزی پلیس پیشگیری پایتخت برگزار شد، گفت: در این مرحله از طرح رعد 375 حکم قضایی اخذ شد و به وسیله آن 779 زورگیر، مالخر و سارق (سارق به عنف، سارق منزل، سارق لوازم خودرو موبایل قاپ و ...) و 273 خرده‏فروش را دستگیر کردیم. وی ادامه داد: در اجرای این طرح بیش از 8000 قلم انواع اموال مسروقه کشف و ضبط شد و 1148 پرونده سرقت به نتیجه رسید.به گفته سردار رحیمی، در سی‏‏و‏یکمین مرحله از طرح رعد، 30 باند منهدم شد و 85 درصد …
٣٠ باند سرقت در پایتخت منهدم شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / اجتماعی
٣٠ باند سرقت در پایتخت منهدم شد
تهران - ایرنا - رئیس پلیس تهران بزرگ از شناسایی و انهدام ۳۰ باند سرقت و کشف هشت هزار قلم کالا در جریان سی و یکمین دوره اجرای طرح رعد در تهران خبر داد.
  دلالان سکه و ارز  قاچاق  دستگیری سارقان  پلیس تهران بزرگ  کشف مواد مخدر