چهارشنبه, ۷ آبان, ۱۳۹۹ / 28 October, 2020
زن قاتل
۱۳۹۹/۰۷/۱۲
ماجرای ۳۰ قرص خواب آور برای قتل
معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از بازداشت زن قاتل خدمتکار خبر داد که در پوشش پرستار یک مرد مسن او را با داروهای خواب آور به قتل رسانده و اموال منزلش را سرقت کرده بود.به گزارش مهر، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، گفت: در تیرماه امسال پرونده ای با موضوع «فوت مشکوک» مرد ۶۱ ساله به نام صابر به دادخواهی خواهر متوفی از شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امورجنایی تهران به کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل ارجاع شد.وی افزود: محتویات پرونده حاکی از آن بود، متوفی در تاریخ دوازدهم دی ماه سال گذشته در اثر بیماری فوت سپس با مجوز پزشکی قانونی دفن می‌شود، خواهر متوفی پس از گذشت ۶ ماه وقتی که منزل برادرش را نظافت می‌کرده متوجه یکسری داروهای خواب‌آور می‌شود و با توجه به بیماری که متوفی داشته و بیماری وی هیچ …
«فریبا» پرستار قلابی به خاطر یک میلیون تومان، پیرمرد را کشت
۱۳۹۹/۰۷/۱۱ / قتل / پلیس / پرستار / بازداشت
«فریبا» پرستار قلابی به خاطر یک میلیون تومان، پیرمرد را کشت
میزان نوشت: معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از بازداشت زن قاتل خدمتکار خبر داد که در پوشش پرستار یک مرد مسن او را با داروهای خواب آور به قتل رسانده سپس اموال با ارزش منزلش را سرقت کرده بود.
تحقیقات از دو زن به اتهام قتل فرزندان
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / قتل فرزندان / زن قاتل / حوادث
تحقیقات از دو زن به اتهام قتل فرزندان
رفتار دخترم از مدتی قبل تغییر کرده بود. کار‌هایی می‌کرد که اصلا پسندیده نبود. در‌این‌باره با شوهرم صحبت کردم. او نیز با من هم‌نظر بود و قرار شد دخترمان را بیشتر زیر نظر داشته باشیم و درخصوص رفتار‌های او دقت کنیم، اما این کار ما هیچ فایده‌ای نداشت و با اینکه چندین بار تذکر دادم، اما دخترم همچنان به کار‌های نادرست خود ادامه می‌داد
بخشش برادرزن قاتل پس از ۱۱ سال
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
بخشش برادرزن قاتل پس از ۱۱ سال
رئیس شورای حل اختلاف گلستان گفت: فردی که ۱۱ سال پیش در دعوای خانوادگی شوهر خواهرش را به قتل رسانده بود در آستانه اجرای حکم اعدام بخشیده شد.
قتل ۲ روز بعد از آزادی طلایی
۱۳۹۹/۰۶/۱۲
قتل ۲ روز بعد از آزادی طلایی
آخرین آمار مبتلایان «کووید-۱۹»/ اعتراض وکیل محاکمه زن قاتل را ناتمام گذاشت/ اولیای دم از خون خواهی قاتل زن آبادانی گذشتند/ زن جوان قربانی اختلاف با شوهرش شد/ ماجرای قتل‌های سریالی رانندگان/ قتل ۲ روز بعد از آزادی طلایی/ بازداشت موبایل قاپ سابقه دار در تهران/ جان باختن ۴ نفر بر اثر برخورد ۳ وسیله نقلیه/ کشف ۱۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق
دستگیری پدر زن قاتل در شوش خوزستان
۱۳۹۹/۰۵/۲۷
دستگیری پدر زن قاتل در شوش خوزستان
فرمانده انتظامی شوش از شناسایی و دستگیری قاتل فراری کمتر از ۴۸ ساعت توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۰
قتل کودک ۵ ساله توسط نامادری
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری نامادری جوانی خبر داد که «ژیار» کودک ۵ ساله همسر خود را در شهرستان جوانرود قربانی حسادت و کینه‫توزی خود کرد.به گزارش ایلنا، سرهنگ حمدرضا آمویی گفت: پس از گزارش قتل یک پسر بچه حدود ۵ ساله به پلیس آگاهی جوانرود، رسیدگی ویژه به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: کاراگاهان در تحقیقات گسترده و تخصصی خود پس از بازجویی از نزدیکان کودک، به اظهارات نامادری وی مشکوک و بررسی‌های خود را روی وی متمرکز کرده تا اینکه زن جوان خیلی زود به قتل پسر همسر خود اعتراف می‌کند.0 سرهنگ آمویی تصریح کرد: نامادری قاتل در اعترافات خود عنوان کرده که حدود یک سال پیش با پدر ژیار ازدواج و این کودک تا چندی پیش نزد پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می‌کرده و به تازگی نزد …
۱۳۹۹/۰۴/۰۹
فرجام‌ فرار زن‌ خائن‌ به‌ پاکستان
زن قاتل که همسر خود را شش ماه پیش کشته و فراری شده بود بالاخره پس از ماه ها فرار در سیرجان به دام افتاد.
کشف راز یک قتل پس از ۶ سال؛ برادر زن قاتل از آب درآمد
۱۳۹۹/۰۳/۰۹ / اخبار حوادث / قتل خانوادگی
کشف راز یک قتل پس از ۶ سال؛ برادر زن قاتل از آب درآمد
دادستان علی‌آبادکتول از شناسایی و دستگیری دو نفر به اتهام قتل در سال ۱۳۹۳ خبر داد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۳
محاکمه زن قاتل
خراسان نوشت: شامگاه چهارم دی سال ۹۷، اعظم ۳۶ ساله همسرش را در خانه شان در حوالی کوهسار خفه کرد و همان موقع با پلیس تماس گرفت. ماموران وقتی به خانه این زوج رفتند با جسد مردی ۵۴ ساله به نام حبیب روبه‌رو شدند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / دادگستری / علی آباد / شورای حل اختلاف / گلستان
پدرزن قاتل گلستانی در آستانه اعدام بخشیده شد
گرگان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان علی‌آبادکتول گفت: پدرزنی است که ۸ سال پیش در دعوای خانوادگی دامادش را با تفنگ ساچمه‌ای کشته بود در آستانه حکم اعدام با گذشت اولیای دم بخشیده شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / فردریک دار / ادبیات پلیسی / رمان پلیسی / ترجمه / عباس آگاهی / انتشارات جهان کتاب / نقد کتاب
تراژدی پلیس شوریده و عشق ناکام به زن قاتل
رمان «آغوش شب» اثر فردریک دار دربرگیرنده یک رمان پلیسی، عاشقانه و یک تراژدی مدرن درباره سربازرسی شوریده است که در دام عشق یک زن قاتل می‌افتد.
۱۳۹۸-۰۷-۰۳
درباره «مهین قدیری» چه می‌دانیم؟
تا‌سال 1387، ایرانی‌ها هنوز با یک زن قاتل سریالی آشنا نشده بودند. در بهمن‌سال 87، با ‏پیدا شدن جسد زنی میانسال در قزوین، داستان قتل‌های زنجیره‌ای که بعدها مشخص شد، به دست یک زن ‏اتفاق می‌افتد، آغاز شد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۴ / قتل
قتل شوهر در گیلانغرب کرمانشاه
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری یک زن قاتل که با شلیک گلوله در شهرستان گیلانغرب اقدام به قتل همسرش کرده بود، خبر داد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۴ / شوهرکشی / اسلحه
شوهرکُشی با اسلحه از پشت سر
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری یک زن قاتل که با شلیک گلوله در شهرستان گیلان‌غرب اقدام به قتل همسرش کرده بود، خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۳۱ / زن قاتل ملایری
بررسی صحت اعترافات زن متهم ملایری و بازجویی ادامه دارد
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با بیان اینکه بررسی صحت اعترافات زن متهم ملایری و بازجویی ادامه دارد، گفت: متهم مدعی شده همسر، دوست و زن برادر باردار خود را به قتل رسانده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۹
قاتل زنجیره‌ای ملایر یک زن ۳۷ ساله است
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به بازجویی انجام شده از زن قاتل دستگیر شده ملایری، گفت: این فرد ادعا می‌کند انگیزه قتل‌ها انتقام گیری از مرگ پسر یک ساله‌اش بوده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۹ / زن قاتل ملایری
زن قاتل ملایری اعتراف کرد
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به بازجویی انجام شده از زن قاتل دستگیر شده ملایری، گفت: این فرد ادعا می‌کند انگیزه قتل‌ها انتقام گیری از مرگ پسر یک ساله‌اش بوده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۸
آخرین وضعیت زن قاتل چهار شهروند ملایری
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری زنی که قاتل چهار شهروند ملایری بود، خبر داد و گفت: زن متهم به قتل 4 شهروند ملایری با ذکاوت پلیس شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / زن قاتل / قتل / قتل در ملایر
زن عامل قتل 4 نفر در ملایر دستگیر شد
قاتل چهار نفر در ملایر دستگیر شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •