دوشنبه, ۲۴ شهریور, ۱۳۹۹ / 14 September, 2020
عشق
سیامک اطلسی منتظر سلمان میرباقری | دوبلوری که حصین بن نمیر صدایش می‌زنند
۶ ساعت قبل
سیامک اطلسی منتظر سلمان میرباقری | دوبلوری که حصین بن نمیر صدایش می‌زنند
بازیگری که خیلی به دوبله عشق می‌ورزد اما در عرصه بازیگری هم کارنامه ماندگاری دارد؛ این روزها ترجیح می‌دهد کمتر کار کند، به موضوعات پیش‌پاافتاده سریال‌ها و مشکلات دوبله در تلویزیون گلایه دارد. در "طلاق" طالبی بازی می‌کند و منتظر "سلمان" میرباقری است.
دعایی از امام سجاد (ع) برای دفع بلا
۹ ساعت قبل / امام سجاد (ع)
دعایی از امام سجاد (ع) برای دفع بلا
ادعیه صحیفۀ سجادیه همچون سایر دعاهای امامان معصوم (ع) ضمن فصاحت و بلاغت، سرشار از حسّ محبت و عشق‌ورزی نسبت به خداوند متعال و نیز دارای مفاهیم عمیق هستی است.
هورمون عشق در کودکان طلاق کمتر است
۱۱ ساعت قبل
هورمون عشق در کودکان طلاق کمتر است
طبق یک مطالعه که در نشریه روانشناسی منتشر شده، سطح هورمون اکسی‌توسین که به هورمون عشق معروف است در افرادی که در کودکی والدینشان از هم جدا شده‌اند، کمتر از سایرین است.
عشق زن به فضای مجازی، کار زن و شوهر را به دادگاه کشاند | زن: آقای قاضی! فالوئرهایم برایم مهم‌ترند | دوست ندارم همیشه بوی پیاز داغ بدهم
۱۳ ساعت قبل
عشق زن به فضای مجازی، کار زن و شوهر را به دادگاه کشاند | زن: آقای قاضی! فالوئرهایم برایم مهم‌ترند | دوست ندارم همیشه بوی پیاز داغ بدهم
شاید تصویر ما  از حضور زوج‌ها در دادگاه خانواده زن و شوهرانی باشد  که تا لحظه صدور حکم طلاق نیز باهم درگیر هستند و جز ابراز ناراحتی و بیان مشکلات یکدیگر حرفی ندارند. اما داستان زندگی پریسا و پرهام تا حد زیادی متفاوت است.
توصیفات کم‌نظیر درباره مرجع تقلیدنوآور
۲۰ ساعت قبل / بیمارستان / رئیس مجلس شورای اسلامی / عشق / قوه قضاییه / مجمع تشخیص مصلحت نظام
توصیفات کم‌نظیر درباره مرجع تقلیدنوآور
اقتصادنیوز: درگذشت آیت‌الله صانعی واکنش‌های زیادی به دنبال داشت و چهره هایی از چپ و راست در وصف آیت الله سخن گفتند.
۲۱ ساعت قبل
بی‌اعتنا به عناوین و القاب
 بر این باورم سکوت و شکستن قلم جفایی بس بزرگ‌تر از تردید است، چراکه همه قلم به مزدان در تمامی تاریخ بر فراخور حال و خواست اربابان خود وقایع را به میل نفسانی مصادره به مطلوب کرده و همه حقیقت را وارونه به خورد نسل‌های بعد خود داده‌اند. حال می‌خواهم به امر تو و با یاری‌ات تابوشکنی کنم و در رسای مردی قلم بزنم که تمامی بودنم با او جزء قرابت و پرورش عشقِ به تو چیز دیگری یاد نگرفتم و یاد ندارم. بار خدایا تو را شاکرم که در زندگی‌ام انسان‌هایی متقی و پاک‌اندیش چون شهید حاج داوود کریمی‌ها را سر راهم قرار دادی تا راه را گُم نکنم و سِره را از ناسِره تشخیص دهم شاهد ادعایم رفتار و قلمفرسایی‌هایی بود که پس از شهادت مظلومانه آن عزیزِ مخلص و بی‌ریا …
«شوهر دلخواه  و زنی بی‌اهمیت»
 در بازار کتاب
۲۲ ساعت قبل / بازار کتاب / جامعه / عشق / علمی و فرهنگی / zwnj
«شوهر دلخواه و زنی بی‌اهمیت» در بازار کتاب
کتاب «شوهر دلخواه و زنی بی‌اهمیت» شامل دو نمایشنامه از اسکار وایلد با ترجمه پرویز مرزبان منتشر شد. این کتاب در ۲۲۲ صفحه و با قیمت ۳۰ هزار تومان توسط انتشارات علمی و فرهنگی تجدید چاپ شده است.
کاپیتان سابق مسجد سلیمان: این تیم را رها نکنید 
۲۷ ساعت قبل / نفت مسجد سلیمان
کاپیتان سابق مسجد سلیمان: این تیم را رها نکنید 
حمزه حدادی کاپیتان سابق تیم نفت مسجدسلیمان می‌گوید که این تیم تیم عشق اول و آخر مردم فوتبال فهم مسجدسلیمان است.
غلط‌های زیادی حامد بهداد به اسم اعتراض!
۳۰ ساعت قبل / حامد بهداد / ابراهیم داروغه زاده / ابراهیم داروغه‌زاده / سلبریتی بیسواد / سلبریتی ها / سلبریتی / سلبریتی‌های مبتذل / سلبریتی‌های سیاسی / سلبریتی های نفوذی
غلط‌های زیادی حامد بهداد به اسم اعتراض!
این عشق و مهربانی که حامد بهداد درباره متهمان به قتل عمد، درباره‌اش صحبت می‌کند، چرا در ماجرای اختلاس پول مردم بدبخت و فرهنگیان بینوا به کار نمی‌آید؟
۳۳ ساعت قبل / استانی-سیاسی / اهانت به پیامبر اسلام / تجمع / روحانیون و طلاب / کرمانشاه
"من عاشق محمّدم"
طلاب و روحانیون کرمانشاه در محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) تجمع کرده و با ابراز عشق و ارادت به پیامبر مهربانی، نوای "من عاشق محمّدم" سر دادند.
انتقاد شدید «وطن امروز» از اظهارات حامد بهداد
۳۶ ساعت قبل / روزنامه وطن امروز / حامد بهداد / جشن خانه سینما
انتقاد شدید «وطن امروز» از اظهارات حامد بهداد
«این عشق و مهربانی که حامد بهداد درباره متهمان به قتل عمد، درباره‌اش صحبت می‌کند، چرا در ماجرای اختلاس پول مردم بدبخت و فرهنگیان بینوا به کار نمی‌آید؟ چرا وقتی درباره میلیاردها پول بادآورده به سینما و پولشویی در این باره حرف ‌زده می‌شود، همه برای نفع شخصی سکوت اختیار می‌کنند؟»
فضیلتِ «نمی‌دانم» و سلامتِ روان
۳۶ ساعت قبل / رضا دانشمندی / جامعه‌شناسی / روانشناسی / سلامت روان
فضیلتِ «نمی‌دانم» و سلامتِ روان
یکی از آموزه‌های اصلی کسانی که طعم «عشق» و «آرامش» را چشیده‌اند «بی‌قضاوتی» است.
شماره 6 و استقلال؛ماجرای عشق و آینده نگری/ علی کریمی: رضاوند هست، نگران جدایی من نباشد
۳۷ ساعت قبل / استقلال تهران / نقل و انتقالات 1399 / علی کریمی
شماره 6 و استقلال؛ماجرای عشق و آینده نگری/ علی کریمی: رضاوند هست، نگران جدایی من نباشد
به نظر می آید علت اصلی عدم تمدید قرارداد علی کریمی و استقلال را باید در مسائلی جست و جو کرد که در این سال ها این باشگاه از آن رنج می برده است.
مصرف خون در مراکز درمانی باید مدیریت شود
۴۱ ساعت قبل / پیمان عشقی / انتقال خون / اهدای خون
مصرف خون در مراکز درمانی باید مدیریت شود
مدیرعامل سازمان انتقال خون، از همه پزشکان تجویز کننده خون و فرآورده های خونی خواست توجه ویژه ای به علم مدیریت خون بیمار داشته باشند.
۴۴ ساعت قبل / سریال مختارنامه / محمود فلاح
قرار بود جمشید هاشم‌پور «مختار» باشد
به گزارش ایسنا، محمود فلاح، تهیه کننده ای که در کارنامه‌اش سریال‌هایی چون «مختارنامه»، «تفنگ سرپر»، «خوش رکاب»، «قبیله عشق» و فیلم هایی از جمله «رسم عاشق کشی»، «چند کیلو خرما برای مراسم تدفین»، «جایی در دوردست»، «چراغی در مه» و ... به چشم می خورد، با سپری شدن بیش از یک دهه از نمایش اولیه سریال «مختارنامه»، معذوریت ها را برای بازگو کردن برخی حرف و حدیث ها و ناگفته ها از این سریال کمرنگ کرده است.
۴۶ ساعت قبل
شهری عجیب در ایران که وارث معبد عشاق است!
معبد عشاق یکی از آثار برجای مانده از دوران باشکوه صفویان می‌باشد که در شهرستان میناب، شهر گروک واقع شده است. به گزارش خبرآنلاین، گروک یکی از شهرهای استان هرمزگان است که تا سال 1389 به عنوان روستا شناخته می‌شد ولی در دولت دهم به شهر تبدیل شد. امروزه شغل اکثر مردم این شهر زیبا، ماهی‌گیری و پیله‌وری است. اما در گذشته شغل اغلب مردم در گروک پارچه‌بافی بوده که حدودا پنجاه سال پیش بیش از صد کارگاه پارچه‌بافی نیز در این منطقه وجود داشت. به زبان مردم محلی به کارگاه‌های پارچه‌بافی «کورگا» می‌گفتند که با تحول صنعت و دنیای پارچه‌بافی این کورگا‌ها نیز جمع شدند. از آثار تاریخی و گردشگری گروک می‌توان به معبدی به نام معبد عشاق اشاره کرد که داستانی بسیار غم‌انگیز در پشت این بنای زیبا وجود دارد.همانطور که از نام …
۴۶ ساعت قبل
منتظرم باش، آن‌سوتر جایی که کرونا نباشد
مرتضی کاردر- روزنامه نگار اردیبهشت زادم، هم باورِ زمینم با عشق هم سرودم، با عشق همنشینم دریاست در صدایم وقتی که می‌سرایم آزاده و رهایم، زیبایی‌آفـریـنـم در من کسی‌ست پنهان، خورشیدواره تابان او یک کتاب انسان، من حرف اولینم در من کسی‌ست پنهان پوینده و شتابان من راهی هراسان، او می‌شود یقینم من می‌سرایم از او یا خود سرودِ اویم آتش به واژه است او یا اینکه خود همینم او می‌کشاندم باز تا لحظه‌های آغاز تا ابتدای آواز، بیرونِ کفر و دینم هر سوی می‌شتابد تا واژه را بیابد ماهی شود بتابد آنجا که …
۴۷ ساعت قبل
تلاش حدادی برای پتروشیمی
حامد حدادی بسکتبالیست ایران در مورد این که مسئولان پتروشیمی تصمیم گرفتند دیگر در بسکتبال تیمداری نکنند، گفت:«پتروشیمی چندین سال است که در بسکتبال ایران و آسیا نتایج خوبی کسب کرده و شناخته شده است. حیف است که آنها در لیگ حضور نداشته باشند و نباید به راحتی منحل شود. من خودم دو،سه سال در این تیم بازی کردم و دوست دارم که در لیگ بماند. بازیکنان و مربیان زیادی برای این تیم زحمت کشیده‌اند و با امکانات خوبی که داشته باعث پیشرفت جوان‌ترها شده است.» وی ادامه داد:«تا جایی که بتوانم از ماندن و ادامه تیمداری پتروشیمی حمایت می‌کنم. ماهشهر غیر از بسکتبال چیز دیگری ندارد که مردم با آن سرگرم شوند. بارها دیده‌ام تماشاگران با چه عشقی آمده‌اند و بازی‌ها را تماشا کرده‌اند. …
انتشار قطعه موسیقایی «عشق سفید» اثر «اردشیر هوشنگی»
۲ روز قبل
انتشار قطعه موسیقایی «عشق سفید» اثر «اردشیر هوشنگی»
روایتی از ایثار فرشتگان سلامت
سریال‌های ترکی به کشورهای آمریکای لاتین هم نفوذ کردند
۲ روز قبل
سریال‌های ترکی به کشورهای آمریکای لاتین هم نفوذ کردند
«سریال‌های ترکی مثل سریال‌های محلی کشورهای آمریکای لاتین فقط به موضوع عشق نپرداخته‌اند. کارگردانان و تهیه‌کنندگان ترکیه پا را فراتر گذاشته و در کنار مسائل عاشقانه به موضوعاتی همچون انتقام، خیانت و قدرت هم پرداخته‌اند. آن‌ها سریال‌هایشان را بر پایه چالش‌هایی ساخته اند که برای بسیاری از مخاطبان جذاب است.
پشت صحنه فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟
۲ روز قبل
پشت صحنه فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟
فیلم سینمایی «در دنیای تو ساعت چند است؟» به نویسندگی و کارگردانی صفی یزدانیان و تهیه کنندگی علص مصفا محصول سال 1394 است. گلی (گیله گل ابتهاج) بعد از بیست سال زندگی در فرانسه یک‌باره تصمیم می‌گیرد به ایران و به زادگاهش، شهر رشت سفری کند. فرهاد در رشت به استقبالش می‌رود و می‌گوید که آشنایی قدیمی است، اما گلی اصلاً او را به یاد نمی‌آورد. صفی یزدانیان دربارهٔ شیوهٔ انتخاب نام فیلم می‌گوید: «خیلی سال پیش «پاییز پدرسالار»، مارکز را با ترجمه حسین مهری خوانده بودم و بعد هم کتاب را گم کردم، اما چند سطر از تک‌گویی راوی خطاب به محبوبش که به روال مارکز بیشتر طنینی شعرگونه دارد، در ذهنم مانده بود. نوشتن فیلمنامه که جلو رفت، دیدم چقدر بخشی از آن تک‌گویی برای عنوان این فیلم مناسب است. آن چند سطر چنان‌که در …
(عکس) زیباترین زنان مسلمان جهان؛ از خرم سلطان تا بهاره کیان افشار
۲ روز قبل / زیباترین زنان مسلمان
(عکس) زیباترین زنان مسلمان جهان؛ از خرم سلطان تا بهاره کیان افشار
در فهرست ۱۰ زن زیبای مسلمان، هانده ارچل، بازیگر مشهور سینمای ترکیه در رده نخست قرار دارد. این بازیگر اخیراً در فیلم «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی که روایتی از زندگی مولانا و شمس تبریزی است ایفای نقش کرده است.
کلاهی که مرآتی قلابی سر مدیران عشق دوربین گذاشت
۲ روز قبل / صدا و سیما / کلاهبردار / مراتی
کلاهی که مرآتی قلابی سر مدیران عشق دوربین گذاشت
اقتصادنیوز : رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری کلاهبردارانی خبر داد که با نام صدا و سیما از سازمان‌ها و نهادهای دولتی، کارخانه‌ها و شرکت‌ها اخاذی می‌کردند.
۲ روز قبل
چگونه خالق حس‌های خوب زندگی‌مان باشیم
دیروز در مسیر بازگشت از سرکار احساس کردم وقت آن رسیده است که دیگر تغییر کنم. نمی‌شود که تا ابد در این لجن‌زار دست و پا بزنم. البته این احساس هر چند وقت یک بار به من دست می‌دهد، ولی این بار فرق می‌کرد. آن‌طور که از اینستاگرام دستگیرم شده بود، برای موفقیت و خلق حس خوب باید ابتدا از لیوان گل‌گلی شروع کرد. پس به ماگ‌فروشی رفتم و یک ماگ گلی‌گلی خوش‌عکس خریدم. اما این کافی نبود، من باید یک تغییر اساسی‌تر در زندگی‌ام ایجاد می‌کردم. بنابراین با الهام ازجمله وقتی همه ترمز می‌کنند تو گاز بده، رفتم دمنوش خریدم. البته با وجود تمام احترامی که برای چای قائل هستم، باید بگویم خیلی دم‌دستی است. مردم همه چای می‌خورند، اما کمتر کسی حاضر …
از قول شهردار تهران تا حرف های نوید محمدزاده و حامد بهداد در روز سینما
۲ روز قبل / جشنواره جهانی فیلم فجر / نوید محمدزاده / حامد بهداد
از قول شهردار تهران تا حرف های نوید محمدزاده و حامد بهداد در روز سینما
در مراسم تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران در عرصه جهانی که همزمان با روز سینما برگزار شد،شهردار تهران قول ساخت کاخ جشنواره های سینمایی را داد و نوید محمدزاده از هنرمندان به عنوان نمایندگان فرهنگی سینمای ایران نام برد و حامد بهداد از قضات و مسئولان برای زندانیان تجدیدنظر و عشق خواست.
۲ روز قبل
مطالبه‌گری را به بلاتکلیفی باختیم
تعدادمان زیاد است همان‌هایی که تکلیف‌مان با خودمان با شغل‌مان و با یارمان مشخص نیست. نخواستن‌های‌مان بیش از خواستن‌های‌مان است. شغل‌مان راضی‌مان نمی‌کند، مثل رابطه و دوستی‌های‌مان. سرگشتگانی بی‌امید شده‌ایم که ندانسته‌های‌مان بیش از دانسته‌های‌مان است. از این رابطه به رابطه دیگر می‌رویم یکی برای یافتن گمشده‌ای که نمی‌داند کیست، یکی از ترس عمق شدن و نزدیک نشوهایش. یکی دنبال عشق می‌گردد و هر کسی را در جایگاه نداشته‌هایش می‌نشاند بی‌آنکه در دل باورش داشته باشد. یکی به هر سلام و نگاهی پیوند می‌خورد اما در دلش به انتظار آمدن عشق است. یکی شغلش را دوست ندارد اما به درآمدش …
۲ روز قبل
یک نویسنده ۱۶‌ساله در بین نامزدهای جایزه «بیلی جیفورد»
کتاب نخست «دارا مک‌ انالتی»، نویسنده ۱۶ ساله به فهرست نامزدهای اولیه جایزه ادبی «بیلی جیفورد» راه یافت. به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، «دارا مک انالتی» ۱۶ساله با راه یافتن به فهرست نامزدهای اولیه جایزه «بیلی جیفورد» برای کتاب «خاطرات یک طبیعت‌شناس جوان» به جوان‌ترین نویسنده‌ای تبدیل شد که تاکنون به فهرست اولیه مهم‌ترین جایزه ادبیات غیرداستانی بریتانیا راه یافته است.به این ‌ترتیب، درصورت انتخاب «مک انالتی» به عنوان برنده نهایی این جایزه ادبی ۵۰ هزار پوندی، این نویسنده به جوان‌ترین برنده یک جایزه ادبی مهم بریتانیا تبدیل خواهد شد.«تی اوبرنت» به عنوان برنده ۲۵ ساله جایزه ادبیات داستانی زنان، «سلی رونی» به عنوان برنده ۲۷ ساله جایزه کاستا و «النور کاتن» به عنوان برنده ۲۸ ساله جایزه بوکر از جوان‌ترین …
۲ روز قبل
لئوناردو کوهن؛ در مقام یک رمان‌نویس
کتاب «بازنده‌های نازنین» نوشته لئونارد کوهن؛ ترانه‌سرا، آهنگساز، خواننده و نویسنده کانادایی با ترجمه محمد رزازیان در نشر نیماژ شد. این دومین رمان لئونارد کوهن است که همزمان با ورود او به عالم موسیقی و شهرت عالمگیرش در دهه ۱۹۶۰ میلادی منتشر شده است و پس از آن دیگر رمانی ننوشت، هرچند به نویسنده‌ای شناخته شده و عجیب در جهان رمان‌نویسی تبدیل شده بود. این رمان، بازخوانی سرگذشت قدیسه‌ای سرخ‌پوست در مونترال قرن هفدهم به قلم نویسنده‌ای است که در تحولات سیاسی دهه شصت مونترال با پارانویا دست و پنجه نرم می‌کند. تداعی موسیقی تلویحی اثر و در عین حال وفاداری به گستره‌ای از تکنیک‌های روایی مورد علاقه لئونارد کوهن لذتی دوچندان از این کتاب را برای …
گفتگوی وزرای بهداشت ایران و عراق / تاکید بر ضرورت برگزاری مراسم اربعین امسال از راه دور
۳ روز قبل
گفتگوی وزرای بهداشت ایران و عراق / تاکید بر ضرورت برگزاری مراسم اربعین امسال از راه دور
در گفتگوی وزرای بهداشت جمهوری اسلامی ایران و عراق بر ضرورت برگزاری مراسم اربعین امسال از راه دور و همچنین تقویت همکاری‌ها برای پایان دادن به بیماری کووید ۱۹ تاکید شد. وزیر بهداشت ایران اضافه کرد: لازم است کمیته‌ای مشترک بین وزارت بهداشت دو کشور برای برگزاری باشکوه مراسم عزاداری اربعین حسینی از راه دور تشکیل شود و بتوانیم به دنیا اثبات کنیم که هم عشق به امام حسین (ع) را در حد اعلا داریم و هم عشق به حفظ سلامت مردم و عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) در حد بالا و اعلا را داریم
جلوه های حضور لنجانی ها در انتخابات امروز
۳ روز قبل / انتخابات / استانی-سیاسی
جلوه های حضور لنجانی ها در انتخابات امروز
مردم شهرستان لنجان امروز با حضور حماسی خود در انتخابات مرحله دوم مجلس، جلوه هایی از عشق به انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.
برانکو: تنها خواسته‌ام از باشگاه این بود که با احترام با من رفتار می‌کردند/ به هواداران پرسپولیس عشق می‌ورزم
۳ روز قبل / فیفا / برانکو ایوانکوویچ / پرسپولیس
برانکو: تنها خواسته‌ام از باشگاه این بود که با احترام با من رفتار می‌کردند/ به هواداران پرسپولیس عشق می‌ورزم
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ضمن گلایه از بی‌تعهدی مدیران باشگاه پرسپولیس نسبت به پرداخت مطالباتش، از هواداران این تیم بابت حمایت‌های‌شان قدردانی کرد.
روایت مزد صبر یک زن بعد از ورشکستگی و اعتیاد همسرش
۳ روز قبل / شبکه دو سیما / اعتیاد
روایت مزد صبر یک زن بعد از ورشکستگی و اعتیاد همسرش
روایت این هفته «مکث» درباره مردی که همه دار و ندارش را به خاطر اعتیاد از دست داد اما عشق به همسر و خانواده و صبوری و همراهی همسرش او را به زندگی بازگرداند.
طب انتقال خون مغفول مانده است/هزینه تولید فرآورده خونی
۳ روز قبل / انتقال خون / اهدای خون / پیمان عشقی
طب انتقال خون مغفول مانده است/هزینه تولید فرآورده خونی
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران، بر ضرورت مدیریت طب انتقال خون در مراکز درمانی کشور تاکید کرد.
کوچه به کوچه عشق تو را جار میزنم
۴ روز قبل
کوچه به کوچه عشق تو را جار میزنم
شماره عجیب حامد لک به عشق علی کریمی
۴ روز قبل
شماره عجیب حامد لک به عشق علی کریمی
حامد لک که قرار بود شماره یک پرسپولیس باشد شماره عجیبی انتخاب کرده است.
پزشکی که برای «عشق» در روزهای کرونایی نواخت/ درددل‌های کادر درمان
۴ روز قبل / موسیقی ایرانی / موسیقی پاپ / ویروس کرونا / تک آهنگ / اردشیر هوشنگی
پزشکی که برای «عشق» در روزهای کرونایی نواخت/ درددل‌های کادر درمان
یکی از پزشکان که طی ماه‌های اخیر همانند دیگر همکاران خود به مداوای بیماران مبتلا به کرونا مشغول بوده، در تازه‌ترین فعالیت خود اقدام به ساخت تک‌آهنگی با هدف قدردانی از مدافعان سلامت کرده است.
"سینما، عشق است"
۴ روز قبل / بابک کریمی / جشنواره ونیز / فیلم جنایت بی دقت / کروناویروس
"سینما، عشق است"
ناراحت است که امسال نتوانسته در یکی از اتفاق‌های سینمایی و مهم زندگی‌اش حضور داشته باشد، آن هم به خاطر یک ویروس! با این حال اتفاق را تمام شده می‌داند و آنچه هنوز برایش باقی است، سینماست؛ سینمایی که زیادی حرف زدن از آن را دوست ندارد، مثل عشق که حرف زدن نمی‌خواهد.
۴ روز قبل
روز سینمای میلی / ملی مبارک!
ما می‌خواهیم بنا بر تقویم شمسی در افول تابستان که انگورها می‌روند در کوزه‌ها بخسبند،  شاید خوابی 7 ‌ساله طبق سنت هر ساله «در روز ملی سینما»  جشن تولدت را بگیریم. اما کسی گفت «تو مُردی، کرونا گرفتی و مُردی!» یکی گفت «نه‌خیر پیش‌تر مُرده بود» اگر مُردی پس چرا ما باید برایت تولد بگیریم؟! کرونا دارد جان همه را می‌گیرد ولی تو هنوز زنده‌ای. وگرنه چطور مردمان زمین می‌توانستند در ورجمکردِ (باغ جمشید همچون کشتی نوح) فردی‌شان بنشینند پای نمایشگران بزرگ و کوچک  خانگی‌شان؟!  حالا که خلاف هجوم اهریمن در زمانِ اسطوره‌ای جمشیدی یا توفان  نوح که همه زندگانِ گُزیده به باغ یا کشتی دعوت شدند، …
۴ روز قبل
این عشق به سینما...
همراه با گفتار و نوشتارهایی از: فرهاد توحیدی - شادمهر راستین جواد طوسی -مهدی کرم‌پور -بهروز غریب‌پور -محمدعلی سجادی
۴ روز قبل
رمانی با تم روانشناسی
رمان پاندورا در آخرین روز ماه تیر سال 99 چاپ شد. داستانی عاشقانه با پایه روانشناسی-اجتماعی که دومین رمان از نویسنده خود، لیلا رعیت است.به گزارش «ابتکار»، پاندورا روایت زندگی روانشناسی است به نام رامین صبوری، مردی سی و هشت ساله، مجرد و کاملاً موفق ازلحاظ مالی و حرفه‏ای. رامین با تکیه به همت خود از دل خانواده‏ای کم‏سواد و بی‏بضاعت به اوج ترقی رسیده، اما کینه‏ای که از سنین کم نسبت به طبقه متمکن جامعه داشته در دوره‏ای از زندگی وی را به سمت انتقام سوق‏داده و این انتقام ‏گرفتن‏ها روزگارش را به چرخشی عجیب می‏رساند.رمان پاندورا در بیمارستان روانی شروع‏می‏شود. اکنون رامین دکتر یک گروه بیمار افسرده است و قراراست به درمان آنها بپردازد، اما ناگهان میان آنها با مریضی آشنا مواجه ‏می‏شود که تمام وجودش را به …
۴ روز قبل
آن هوی شیر طلای ونیز را گرفت
شب دوشنبه، ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ونیز، از آن هوی فیلمساز چینی با اهدای شیر طلای ونیز برای یک عمر دستاورد هنری تجلیل شد. به گزارش مهر به نقل از رویترز، آن هوی فیلمساز چینی پس از نمایش فیلم «عشق پس از عشق» شیر طلای یک عمر دستاورد هنری را از دست کیت بلانشت رئیس هیئت داوران امسال جشنواره ونیز دریافت کرد.در بیانیه معرفی این فیلمساز آلبرتو باربرا از آن هوی به عنوان یکی از برجسته‌ترین کارگردان‌های آسیا یاد کرده بود که در طول ۴ دهه در ژانرهای مختلف فیلم ساخته است و از چهره‌های برجسته موج نوی سینمای هنگ‌کنگ شناخته می‌شود. موج نو جنبشی بود که در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ انقلابی در سینمای هنگ کنگ پدید آورد.این کارگردان با معرفی فیلم جدید «عشق پس از عشق» از ساخت این فیلم به عنوان مبارزه‌ای خارق‌العاده یاد کرد زیرا زمانی …
۴ روز قبل / استقلال تهران / شاهین طاهرخانی
طاهرخانی: به عشق هواداران آمدم و حاضرم که بجنگم
طاهرخانی: به عشق هواداران آمدم و حاضرم که بجنگم
همسرکشی به خاطر یک سیلی
۵ روز قبل
همسرکشی به خاطر یک سیلی
آخرین آمار مبتلایان «کووید-۱۹»/ سکته زن ۷۰ ساله از ترس تصادف/ حمله با لودر برای انتقام از پدر/ ناقوس مرگ در جاده بم - کرمان/ مرد باغبان قربانی یک سوءتفاهم شد/ عشق آتشین یخ زد!/ همسرکشی به خاطر یک سیلی/ ۸ دلال بزرگ ارز در فضای مجازی دستگیر شدند/ آتش سوزی در انبار نگهداری چیپس و تنقلات/ مجروح شدن محیط بان تهرانی در درگیری با شکارچی غیرمجاز/ انهدام باند اخلالگران بازار ارز با معاملات کاغذی
پوستر «پنجره‌های موازی» منتشر شد/ روایت یک عشق مجازی
۵ روز قبل
پوستر «پنجره‌های موازی» منتشر شد/ روایت یک عشق مجازی
پوستر فیلم کوتاه «پنجره‌های موازی» ساخته رضا زهره‌کرمانی منتشر شد.
عشق، ستون مردم نهادترین تشکل در عالم
۵ روز قبل / ماه محرم / محرم 99 / یزد / روحانیت / علما / هیئت / اهل بیت / امام حسین
عشق، ستون مردم نهادترین تشکل در عالم
مسئول هیئت انصار ولایت یزد گفت:هیأت مردم نهادترین تشکل عالم است که بر پایه عشق و معرفت و حول محور سیدالشهدا علیه السلام و اهلبیت علیهم السلام کار می کند.
برنامه ریزی شبکه های استانی برای ۱۳ آبان
۵ روز قبل
برنامه ریزی شبکه های استانی برای ۱۳ آبان
معاون صداوسیما با اشاره به شرایط موجود با شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: مراسم ۱۳ آبان امسال باید به صورت کاملا محدود و نمادین با حداقل جمعیت برگزار شود و از فضاهای عمومی و باز برای این منظور بهره گرفت. در عین حال راه‌اندازی پویش‌های محلی، ملی و فراملی با تکیه بر عناوینی همچون موکب اربعین، نذر عشق، ما ملت امام حسینیم، برای اربعین، هر دانش‌آموز یک ملت و مانند اینها در دستور کار قرار دارد.
فراخوان پویش "حرم عشق" با هدف مشارکت در فیض توسعه حرم حسینی
۵ روز قبل / ستاد بازسازی عتبات عالیات
فراخوان پویش "حرم عشق" با هدف مشارکت در فیض توسعه حرم حسینی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات از هیئات‌های مذهبی، تکایا و هیئات امنای مساجد دعوت کرد تا با پیوستن به پویش «حرم عشق» در فیض بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه مشارکت کنند.
قمی: اربعین را هم می‌توان مانند محرم برگزار کرد
۵ روز قبل / اربعین ۹۹ / حجت الاسلام محمد قمی / راهپیمایی اربعین / عزاداری محرم در کرونا / مراسم اربعین
قمی: اربعین را هم می‌توان مانند محرم برگزار کرد
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شب گذشته سه شنبه هجدهم شهریورماه در برنامه تلویزیونی روایت هیأت که از شبکه افق پخش شد، با اشاره به شکوه و عظمت برپایی مراسم عزاداری در دهه اول محرم عنوان کرد: بعد از ایام عزاداری باشکوه و مملو از فرهیختگی عزاداران سیدالشهدا (ع) اساتید، بزرگان و مسئولین، از سر تکریم بیانیه‌های تشکر دادند. بنده هم این فرصت را مغتنم شمرده و با دست بر سینه از همه هیأتی‌ها که با عشق، افتخار آفریدند، تشکر قلبی خود را ابراز می‌کنم. هیأتی‌ها در این ایام بسیار اذیت شدند و سختی‌ها و دشواری‌های پیاپی را به جان خریدند. 
رونمایی از تیزر فیلم کاکا همزمان با آغاز اکران/ فیلمی درباره عشق ممنوعه
۵ روز قبل
رونمایی از تیزر فیلم کاکا همزمان با آغاز اکران/ فیلمی درباره عشق ممنوعه
ایلنا: فیلم سینمایی کاکا به کارگردانی علی سراهنگ و تهیه‌کنندگی امیر سمواتی از روز چهارشنبه ۱۹ شهریور در سینماها اکران می‌شود.
اولین سوگواره ملی آواها و نغمه‌های عاشورایی برگزار می‌شود/ انتشار فراخوان
۵ روز قبل / عاشورا / موسیقی / وزارت ارشاد / سوگواره / ماه محرم / انجمن موسیقی / سوگ / تاسوعا / دفتر موسیقی / اولین سوگواره ملی آواها و نغمه‌های عاشورایی
اولین سوگواره ملی آواها و نغمه‌های عاشورایی برگزار می‌شود/ انتشار فراخوان
ایلنا: رییس انجمن موسیقی استان همدان از برگزاری اولین سوگواره ملی آواها و نغمه‌های عاشورایی با عنوان «نغمه عشق» به صورت مجازی خبر داد.
دوئل عشقی مرد بیگناه را به کام مرگ کشاند | قاتل عاشق‌پیشه در ملأعام قصاص می‌شود
۵ روز قبل
دوئل عشقی مرد بیگناه را به کام مرگ کشاند | قاتل عاشق‌پیشه در ملأعام قصاص می‌شود
با تایید حکم قصاص قاتل عاشق‌پیشه در دیوان عالی کشور، در حالی عشق خیابانی به اشک پشیمانی گره خورد که جوان ۲۲ساله به خاطر قتل مردی بیگناه، در یک قدمی چوبه دار قرار دارد و دیگر آن عشق آتشین نیز یخ زده است.
دوئل  امیر و سجاد بر سر بهاره، مرد بیگناه را رواه گورستان کرد/ حکم قصاص برای جوان عاشق پیشه
۵ روز قبل / قتل / قصاص
دوئل امیر و سجاد بر سر بهاره، مرد بیگناه را رواه گورستان کرد/ حکم قصاص برای جوان عاشق پیشه
خراسان نوشت: هجدهم بهمن سال ۹۷ جوان ۲۲ ساله‌ای به نام «سجاد» با یک دختر در یکی از مراکز تجاری معروف سی متری طلاب مشهد آشنا شد و به او دل باخت. طولی نکشید که این عشق خیابانی به دیدارهای حضوری و گشت و گذار در مناطق تفریحی و مکان‌های خلوت کشید.
عـشــق آتـشـیـن یــخ زد! +عکس
۵ روز قبل
عـشــق آتـشـیـن یــخ زد! +عکس
با تایید حکم قصاص قاتل عاشق پیشه در دیوان عالی کشور، در حالی عشق خیابانی به اشک پشیمانی گره خورد که جوان ۲۲ ساله به خاطر قتل مردی بی گناه، در یک قدمی چوبه دار قرار دارد و دیگر آن عشق آتشین یخ زده است!
مرد جوان، قربانی دوئل عشق خیابانی
۵ روز قبل / قتل / عشق خیابانی / دوئل / مرد جوان / میوه فروشی / چاقو کشی
مرد جوان، قربانی دوئل عشق خیابانی
اما «سجاد» او را رها نکرد ابتدا با کلم و پرتقال او را هدف گرفت و در نهایت با غرور خاصی چاقویش را بالا برد و مرد ۴۲ ساله را درون میوه فروشی مورد اصابت ضربات وحشتناک سلاح سرد قرار داد.
۵ روز قبل
دلایلی که دست‫کم موجب طلاق عاطفی می‌شود
اینها مشکلاتی هستند که پیش از مطرح کردن‌ آنهاف تصمیم به ترک شریک زندگی خود می‌گیریم چه از لحاظ عاطفی و چه از لحاظ فیزیکی.درواقع بسیاری از مواردی که ما فکر می‌کنیم نشانه‌های شکست در ازواج هستند فقط مشکلاتی هستند که ما روش مقابله با آنها را بلد نیستیم. میزان مکالمات شما در روز و تعداد دفعات نزدیکی در هفته می‌تواند بگوید رابطه‌ی شما در حالت عادی است یا باید نگران آن باشید. بر اساس آخرین تحقیقات در آمریکا، بیش از ۵۰ درصد طلاق‌ها حول علت‌های زیر صورت می‌گیرند. چیزی که ما نیاز داریم درباره‌ی ازدواج بدانیم این است که زندگی زناشویی همیشه به خوشحالی، خاطرات خوب و شام رمانتیک در رستوران ختم نمی‌شود. در واقع ما باید بپذیریم که گاهی اوقات شکست می‌خوریم و نیاز داریم که از نو بلند شویم و برای ادامه‌ی زندگی …
«پویش عشق» دوچرخه‌سواران تهرانی
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / دوچرخه سواری / محرم 99 / اپلیکیشن موبایل
«پویش عشق» دوچرخه‌سواران تهرانی
شهرداری تهران در ایام ماه محرم و صفر اقدام به برگزاری پویش «سفر عشق» کرده است. دوچرخه‌سواران بالای ۱۴ سال می‌توانند در این پویش شرکت کنند.
۱۳ نشانه یک پدر و مادر سمی
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / پدر و مادر / درمان / عشق و علاقه / مشکلات / والدین
۱۳ نشانه یک پدر و مادر سمی
اقتصادنیوز: بیشتر پدر و مادر ها به راستی برای تربیت سالم فرزندانشان تلاش می کنند؛ اما حتی این افراد نیز می توانند به طور تصادفی رفتارهای آسیب رسان زیادی داشته باشند. گاهی برخی از پدر و مادر ها فراتر از اشتباه حرکت کرده و به سمت طبقه آسیب رسان، که از این پس آنها را به عنوان " والدین سمی " می نامیم، تغییر جهت می دهند.
فرجام تلخ ازدواج دختر ۱۶ساله برای نجات جان مادرش
۱۳۹۹/۰۶/۱۸
فرجام تلخ ازدواج دختر ۱۶ساله برای نجات جان مادرش
۳ سال در جست‌وجوی شوهر گمشده‌ام به هر جایی سر ‌زدم، اما بعد فهمیدم که او در خانه عشقش خوش می‌گذرانده است. 
۱۳۹۹/۰۶/۱۸
تکه پاره
کتاب «تکه پاره» اثر شارل ژولیه در قالب تازه‌ترین اثر از مجموعه ادبیات کلاسیک جهان انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شد. این کتاب روایتی ساده و بی‌تکلف از ایثار دو مادر را بازگو می‌کند. دو مادر که به تعبیر نویسنده یکی شیرزنی تنها مانده و دیگری دلاوری نفس بریده است.  این کتاب از زبان یک مرد و درباره دو مادر وی روایت می‌شود. مادر نخستش زنی روستایی است که در پی عشقی نافرجام و سرخوردگی ناشی از ازدواجی شکست خورده پس از چهار زایمان پیاپی در افسردگی فرو رفته و یک ماه پس از تولد آخرین فرزندش در بیمارستان بستری است و هشت سال پس از آن در وضعیتی اسفبار از دنیا می‌رود. مادر دومش اما مادر خانواده‌ای است پرجمعیت که سرپرستی کودک را پذیرفته و همچون فرزند خویش او را پرورانده …
هیأت‌های یزد در محرم چه کردند؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / برنامه روایت هیأت / ماه محرم / مهدی مهدوی نژاد / مسئول هیأت انصار ولایت یزد
هیأت‌های یزد در محرم چه کردند؟
حجت‌الاسلام مهدوی نژاد گفت: هیأت مردم نهادترین تشکل عالم است که بر پایه عشق و معرفت و حول محور سیدالشهدا علیه السلام و اهلبیت علیهم السلام کار می کند.
برای کمک به توسعه عتبات عالیات چه کنیم؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / مشارکت / توسعه / ولی فقیه / مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات / حجت الاسلا&#x
برای کمک به توسعه عتبات عالیات چه کنیم؟
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات از هیأت‌های مذهبی، تکایا و هیأت امنای مساجد دعوت کرد تا با پیوستن به پویش «حرم عشق»، در فیض بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه مشارکت کنند.
فیلم | شجاع خلیل‌زاده: 6 ساله می‌بندم به عشق شش‌تایی‌ها
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
فیلم | شجاع خلیل‌زاده: 6 ساله می‌بندم به عشق شش‌تایی‌ها
شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس دوباره خبرساز شد. مدافع سرخها بعد از جلسه با مدیران پرسپولیس در خصوص ادامه حضور در این تیم و خرید مدافع از سوی پرسپولیس، پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود و البته در سالگرد دربی معروف سال ۵۲ که دیروز بود کری سنگینی هم برای آبی‌ها خواند.
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / شجاع خلیل زاده / پرسپولیس
شجاع: به عشق شش‌تایی‌ها، ۶ سال تمدید می‌کنم
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت که با این باشگاه قرارداد دارد و قصدی برای جدایی ندارد.
«روز یک طالع بین» و «واپسین عشق» منتشر شدند
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / کتاب / ترجمه / نشر / انتشارات قصه باران / کتاب روز یک طالع بین / کتاب واپسین عشق
«روز یک طالع بین» و «واپسین عشق» منتشر شدند
ایلنا: کتاب‌های «روز یک طالع بین» ترجمه «حسین بیدارمغز» و «واپسین عشق» ترجمه جمعی از مترجمان در انتشارات «قصه باران» به چاپ رسید.
من اینجا هستم و جایی نمی روم/ شجاع: آمدم به عشق شش تایی ها شش ساله تمدید کنم
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / شجاع خلیل زاده / پرسپولیس تهران
من اینجا هستم و جایی نمی روم/ شجاع: آمدم به عشق شش تایی ها شش ساله تمدید کنم
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس که امروز به محل این باشگاه آمده بود در حالی که در محاصره خبرنگاران قرار گرفته بود اعلام کرد که قصد جدایی از این تیم را ندارد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
حوزه امتحانی
خرداد 1347  آخرین روز امتحان نهایی دیپلمم. حوزه امتحانی، در دبیرستانی دخترانه در خیابان ظهیرالدوله  بود. بعدازظهر یک روز بهاری. جوانه‌های سبز درختان تهران. عطر پیچ امین‌الدوله روی دیوار خانه‌ها مستم می‌کرد. سرخوش بودم و شاد. امتحان‌ها را خوب داده بودم و مهندسی مکانیک دانشگاه تهران را در یک‌قدمی خود می‌دیدم. بعد از امتحان پرسشنامه‌ای بین دانش‌آموزان توزیع کردند که یکی از سوالات این بود که اگر قرار شود استخدام وزارتخانه‌ای شوید، انتخاب شما چیست؟ من وزارت راه، وزارت آب و برق و پست و تلگراف و تلفن را نوشتم. چون آموخته بودم باید جایی بروم که به مردم خدمت کنم. آن روز 18 سال بیشتر نداشتم. شهریور 1374 نه بهار بود. نه بوی پیچ امین‌الدوله …
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
سید همه جا بود
کسانی که با جنگ تحمیلی و سختی‌ها و مشقت‌های آن به خصوص در شب‌های عملیات رزمندگان اسلام آشنا هستند حتما به نقش و اهمیت ترابری سنگین نیروهای رزمنده واقف هستند و کسانی که ترابری سنگین سپاه در شب‌های عملیات را به یاد می‌آورند حتما و بلافاصله  نام نورانی  شهید  والامقام سیدمحمد صنیع‌خانی را می‌بینند و اشک حسرت به رشادت‌ها و اخلاص این شیرمرد عرصه نبرد  می‌ریزند. سیدمحمد در نازی‌آباد بزرگ شد و پس از دبیرستان به مبارزه با رژیم طاغوت پرداخت و زندانی شد. از روز ورود امام راحل در خدمت انقلاب قرار گرفت و تا پایان شهادتش هر جا نیاز انقلاب بود، صنیع‌خانی نیز حضور داشت. ترابری سنگین سپاه مسوولیت بسیار بزرگی بود که شهید صنیع‌خانی …
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
شفافیت و اعتماد‌سازی امر خیر
نبی‌اله عشقی‌ثانی
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
زبان سرخ ترامپ و جنجالی دیگر در آستانه انتخابات
اگرچه دو سال است از ماجرای توهین رئیس‌جمهوری آمریکا به سربازان جانباخته این کشور در جنگ جهانی اول می‫گذرد، اما مطرح شدن آن در زمان کنونی و براه افتادن جنجالی دیگر در فاصله کوتاه تا انتخابات ریاست جمهوری این کشور، می‌تواند احتمال پیروزی او را کاهش دهد.تارنمای نشریه آتلانتیک هفته پیش (۱۳ شهریور) گزارشی از سفر دو سال پیش رئیس‌جمهوری آمریکا به فرانسه منتشر کرد و در آن به نقل از منابع ناشناس مدعی شد که دونالد ترامپ پیش از آنکه در پاریس از گورستان سربازان آمریکایی جانباخته در جنگ جهانی اول بازدید کند، آنان را «ساده‌لوح» و «بی‌عرضه» خوانده بود. به نوشته آتلانتیک، ترامپ به علت بارندگی و احتمال خیس و نامرتب شدن موهایش مایل نبود به این مراسم برود و درنهایت نیز این بازدید به دلیل آب‌وهوای نامساعد پاریس …
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
نیکی هیلی: ترامپ عاشق ارتش است!
سفیر سابق دولت آمریکا در سازمان ملل در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر اظهارات منفی رئیس جمهور این کشور علیه نظامیان، او را عاشق نیرو‌های ارتش معرفی کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نیکی هیلی، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل در تلاش برای لاپوشانی اظهارات جنجالی دونالد ترامپ درباره سربازان آمریکایی گفت او عشق و علاقه فراوانی برای نیرو‌های ارتش ما قائل است. سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل در پیامی در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: بایدن باید این مسئله را کنار بگذارد، همه ما‌هایی که با دونالد ترامپ کار کرده‌ایم شاهد عشق و احترام فوق‌العاده او برای ارتش بوده ایم. او مصمم به محافظت از آن‌ها بود. ما در جلسات شورای امنیت ملی مباحث زیادی در خصوص محافظت از آن‌ها (ارتش) داشتیم. مجله آمریکایی «آتلانتیک» به نقل …
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / پرسپولیس / نقل و انتقالات لیگ برتر / علی علیپور / وحید امیری / سقف قرارداد
رسول‌پناه: آنهایی که عشق پرسپولیس را داشته باشند، ماندنی هستند!
سرپرست باشگاه پرسولیس گفت: قرارداد‌ها منصفانه و روی حساب و کتاب است. این سقف را گذاشتیم که خدای ناکرده تبعیضی بین بازیکنان ایجاد نشود.
فریدون جیرانی و امضایی از جنس تاریکی پای فیلم‌هایش
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / فریدون جیرانی / ترس / تاریکی / فیلم / عشق مریض / منتقد / سینما
فریدون جیرانی و امضایی از جنس تاریکی پای فیلم‌هایش
فیلم صعود را که ساخت، دست به کاری زد که کمتر سابقه دارد. خودش برای فیلمش نقد نوشت و بعد از آن هم یک فاصله ۱۰ ساله بین فیلم‌سازی‌اش انداخت تا به موفقیتی برسد که به قول خودش با هم‌زمانی دوره اصلاحات و قرمز اتفاق افتاد.
اجرای نمایش عاشورایی شمیم عشق در تبریز
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / استانی-فرهنگی و هنری / تئاتر شهر / آذربایجان شرقی / سوگواری / سوگواره عاشورایی
اجرای نمایش عاشورایی شمیم عشق در تبریز
نمایش عاشورایی شمیم عشق با همکاری اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان تبریز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تبریز به روی صحنه رفت.
۱۳۹۹/۰۶/۱۶
تصورات اشتباه زوج ها درباره عشق
آیا علاقه زوج ها به یکدیگر بعد از این‌که چندین سال زیر یک سقف با هم زندگی کنند، تمام می‌شود؟
گزارش فدراسیون جهانی والیبال از برهانی؛ از عشق به فوتبال تا کاپیتانی والیبال بانوان ایران
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / والیبال / زنان / عملکرد / ایران
گزارش فدراسیون جهانی والیبال از برهانی؛ از عشق به فوتبال تا کاپیتانی والیبال بانوان ایران
فدراسیون جهانی والیبال مصاحبه‌ای با مائده برهانی بانوی ملی‌پوش کشورمان داشته است.
فرزندخوانده موجود فضایی نیست
۱۳۹۹/۰۶/۱۶
فرزندخوانده موجود فضایی نیست
تهران - ایرنا - مدیر بخش مددکاری بنیاد زینب کبری(س) معتقد است، فرزندخوانده یک موجود عجیب وغریب نیست و از فضا نیامده، یک انسان است و به صورت صددرصد و از روی عشق، ایمان و خواست یک زوج مورد پذیرش و فرزندخواندگی قرار گرفته، با این حال جا دارد در این زمینه در جامعه فرهنگسازی شود.
انتقام‌های عشقی و شکست عشقی از دختران و زنان در اینستاگرام
۱۳۹۹/۰۶/۱۶
انتقام‌های عشقی و شکست عشقی از دختران و زنان در اینستاگرام
انتشار تصاویر خصوصی و ایجاد مزاحمت به یکی از شایع‌ترین جرائم اینترنتی تبدیل شده است و در این میان قربانیان اصلی، دختران و زنان جوان هستند.
تصورات اشتباه زوج‌ها درباره عشق/ ۴ توصیه که رضایتمندی زندگی را بالا می برد
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / ازدواج / عشق
تصورات اشتباه زوج‌ها درباره عشق/ ۴ توصیه که رضایتمندی زندگی را بالا می برد
خراسان نوشت: آیا علاقه زوج‌ها به یکدیگر بعد از این‌که چندین سال زیر یک سقف با هم زندگی کنند، تمام می‌شود؟
انگار میشه غصه ما رو یه لحظه تنها بذاره!
۱۳۹۹/۰۶/۱۶
انگار میشه غصه ما رو یه لحظه تنها بذاره!
شهردار شدن بانو بانه‌ای، سینی مهربانی میوه فروش، خلوص سرباز وظیفه آبادانی در آسمان و ... این نوید را دارد که هنوز نسیم انسانیت، هنر و عشق در حال وزیدن است.
رسوایی جدید دستیار ولیعهد عربستان
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ / ترکیه / خانواده / زندان / عربستان / عشق
رسوایی جدید دستیار ولیعهد عربستان
اقتصادنیوز: مجتهد افشاگر معروف اسرار دربار آل سعود جزئیاتی جدید در خصوص سرنوشت «شیخ سلمان الدویش» (از مخالفان بن سلمان) را توئیت کرد.
ابراز عشق به حسین (ع) در قالب هنر
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
ابراز عشق به حسین (ع) در قالب هنر
هنرمند یزدی بیش از ۲۰ سال است که در کنار معلمی در هنر نقاشی نیز دستی بر آتش دارد و در آثار وی عشق به اهل بیت (ع) به چشم می‌خورد.
صحنه گردانی میرزا و راویان عشق در کرونا
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
صحنه گردانی میرزا و راویان عشق در کرونا
عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) و راویان عشق از هر فرصتی برای زنده نگهداشتن واقعه کربلا بهره خواهند برد.
گشایش مدارس آسیای مرکزی با رعایت بهداشت و آموزش از راه دور
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ / ویروس کرونا / مدارس / دوشنبه / بیشکک / قزاقستان / عشق آباد / تاشکند / بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰
گشایش مدارس آسیای مرکزی با رعایت بهداشت و آموزش از راه دور
تهران – ایرنا – کشورهای آسیای مرکزی هم مانند بسیاری از نقاط جهان برای بازگشایی مدارس با تدابیر بهداشتی پس از چندین ماه تعطیلی اقدام کرده اند اما در برخی کشورها همچنان تاکید بر آموزش مجازی و از راه دور است. 
برگزاری مراسمات عزاداری امام حسین (ع) تا پایان ماه صفر
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ / استانی-اجتماعی / محرم 99 / همه_باهم_علیه_کرونا
برگزاری مراسمات عزاداری امام حسین (ع) تا پایان ماه صفر
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به پویایی هیئات مذهبی در برگزاری مراسم محرم با توجه به شرایط امروز جامعه، گفت: عشق و ارادت به ساحت امام حسین (ع) و عزاداری بر آن حضرت با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
محرم ماندگار با عزاداران هوشیار
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ / سید جلال فیاضی / محرم
محرم ماندگار با عزاداران هوشیار
قرنها است که ملت ما ایام محرم را با عشق سیدالشهدا علیه السلام به سوک می نشیند و یاد حماسه جاودانه کربلا را زنده نگاه می‌دارد و قیام عاشورا الهام‌بخش خیزش ها، انقلاب ها و حماسه های این ملت حسینی بوده است؛
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
شیر افتخاری طلا در دست تیلدا سوئینتون
تیلدا سوئینتون در اولین روز برگزاری جشنواره‌ فیلم ونیز پس از دریافت «شیر طلایی» به پاس یک عمر فعالیت هنری، به «چادویک بوزمن» فقید ادای احترام کرد. این بازیگر که برای فیلم «مایکل کلیتون» برنده‌ اسکار شده، در پی سخنرانی خود در مورد قدرت سینما گفت: «ویوا ونیزیا. سینما سینما سینما. زنده‌باد واکاندا. عشق و دیگر هیچ.» عبارت «زنده‌باد واکاندا» او ارجاعی است به فیلم یک‌میلیارد دلاری «پلنگ سیاه» مارول و دیزنی با بازی بوزمن که جمعه بیست‌وهشتم آگوست پس از چهار‌سال مبارزه با سرطان از دنیا رفت. سوئینتون پس از دریافت «شیر طلایی» افتخاری از دست «کیت بلانشت» رئیس هیأت داوران این …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •