یکشنبه, ۱۶ آذر, ۱۳۹۹ / 6 December, 2020
علی امرایی
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
شکست رکورد تولید ماهانه گندله در فولاد سنگان
تولید گندله در هشت ماه سال‌جاری، نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد 143 درصدی روبه‌رو شد. علی امرایی، مدیرعامل فولاد شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان گفت: این شرکت در سال جهش تولید، توانست به تولید 400 هزار و 687 تن گندله در آبان‌ماه سال‌جاری دست یابد و رکورد تولید ماهانه گندله در این شرکت شکسته شد. وی افزود: تولید گندله این شرکت در هشت ماه اول، 2میلیون و 52 هزار تن بوده که در مقابل برنامه یک میلیون و 650 هزار تنی، رشد تولید را تجربه کرده است که با احتساب تولید هشت ماه سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد 143 درصدی تولید گندله را شاهد هستیم. تولید این شرکت از ابتدای راه‌اندازی تاکنون حدود 5/ 8 میلیون تن گندله بوده است و موفقیت‌های پی‌در‌پی تولید و کسب رکوردها، به‌دنبال تاکیدات مدیرعامل و ایجاد …
کمیسیون آموزش مجلس با تمدید کنکور نظام قدیم موافقت کرد
۱۳۹۹/۰۸/۱۱ / دیده‌بان شفافیت و عدالت / کمیسیون آموزش / کنکور نظام قدیم
کمیسیون آموزش مجلس با تمدید کنکور نظام قدیم موافقت کرد
علی امرایی عضو کمیسیون آموزش دیده‌بان شفافیت و عدالت در گفت‌وگو با فارس ضمن اعلام این خبر گفت: قرار شد کمیسیون آموزش مجلس نامه‌ ای خطاب به وزیر علوم تهیه کنند که طی آن اعضای کمیسیون آموزش خواهان تمدید کنکور سال 1400 با دو نوع سوال برای داوطلبان نظام قدیم و جدید آموزشی شده اند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۹
صعود موفقیت‌آمیز امدادگر لرستانی بر بام قله دماوند
[‎شهروند]معاونت امدادونجات جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت:   «به مناسبت عید غدیرخم، فتانه دلفان عضو تیم امداد کوهستان ‏استان پرچم هلال‌احمر را در ارتفاع 5671 متری بام ایران به اهتزاز درآورد.»عزیزعلی امرایی با اعلام این خبر اظهار کرد: «به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم عید امامت و ولایت، این عضو تیم کوهستان ‏بانوان جمعیت هلال‌احمر استان به نمایندگی از این تیم به قله دماوند صعود کرد‎.»او ضمن تبریک به این بانوی امدادگر و اعضای تیم کوهستان بانوان جمعیت هلال‌احمر که موفق به صعود بر بام این قله شد ‏گفت: «این صعود در  مسیر شمال شرقی در مورخه هفدهم مرداد99 صورت گرفت که دست یافتن و صعود به آن کاری سخت و دشوار ‏است.»امرایی …
۱۳۹۹/۰۴/۲۳
جلوگیری از خام‌فروشی سنگ‌آهن سنگان
مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان با اشاره به کمبود مواد اولیه و اهمیت تامین به موقع آن گفت: محصول تولیدی کارخانه کنسانتره‌سازی فولاد سنگان برای تامین خوراک گندله‌سازی فولاد مبارکه اصفهان استفاده می‌شود و با راه‌اندازی این کارخانه رتبه سوم تولید کنسانتره را به دست آوردیم. علی امرایی با توجه به تامین به موقع مواد اولیه در واحدهای فولادسازی افزود: متاسفانه بسیاری از معدن‌کاران کشور فولادساز شده و این امر تاثیر بسزایی روی کمبود مواد اولیه گذاشته است.
شهیدِ رمضانیِ مدافع حرم که به جای حاج قاسم ترور شد/ تکرار روضه دست و انگشتر
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / شهید سپهبد قاسم سلیمانی / جبهه مقاومت اسلامی / شهدای مدافع حرم / مدافعان حرم
شهیدِ رمضانیِ مدافع حرم که به جای حاج قاسم ترور شد/ تکرار روضه دست و انگشتر
مادر شهید مدافع حرم، علی امرایی می‌گوید: آن روز دشمن برای ترور حاج قاسم سلیمانی کمین کرده بود. اما علی مورد هدف موشک قرار می‌گیرد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۵
سنگان، نماد تحقق شعار سال در جهش تولید
تامین مواد اولیه کارخانجات فولادی یکی از مهمترین مولفه های زنجیره تامین فولاد و دستیابی به سند چشم انداز توسعه کشور است که ضمن افزایش فرصت های شغلی و همچنین حفظ اشتغال موجود در این بخش از صنعت، موجب رونق تولید و تحقق برنامه های چشم انداز اقتصادی کشور می شود. علی امرایی، مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در گفت و گو با خبرنگار ما بر نقش معدن و جایگاه سنگان در اقتصاد کشور تاکید کرد و گفت: شرکت فولاد سنگان در دو بخش گندله سازی و کنسانتره سازی در راستای طرح های توسعه گروه فولاد مبارکه اصفهان، هم اکنون با حداکثر ظرفیت ممکن تولید در حال فعالیت است.وی افزود: شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در سال۹۴ در استان خراسان رضوی ، با سرمایه گذاری شرکت فولاد مبارکه اصفهان و به منظور تامین مواد اولیه فولاد مبارکه …
گفت‌وگو با مادر شهید مدافع حرم «علی امرایی»| از 12 سالگی همه درآمدش را خرج ایتام می‌کرد/ اخراج از مدرسه به‌خاطر ولایت‌مداری!
۱۳۹۹/۰۲/۱۴ / جبهه مقاومت اسلامی / مدافعان حرم / شهدای مدافع حرم
گفت‌وگو با مادر شهید مدافع حرم «علی امرایی»| از 12 سالگی همه درآمدش را خرج ایتام می‌کرد/ اخراج از مدرسه به‌خاطر ولایت‌مداری!
مادر شهید علی امرایی می‌گوید: درآمد خوبی هم داشت اما حتی یک هزاری از درآمد این سال‌های علی را ندیدیم. لباس تنش راهم خودم برایش می‌خریدم.
۱۳۹۸/۰۷/۰۶
فولاد سنگان محور اشتغال و توسعه در منطقه خواف
مدارس مهر فولاد سنگان با حضور رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس نوسازی،تجهیز مدارس کشور، حجت الاسلام و المسلمین شمسیان امام جمعه، محمود نگهبان نماینده مجلس شورای اسلامی، حسین سنجرانی فرماندار، علی امرایی مدیرعامل فولاد سنگان و جمعی از فرمانده‌‌هان نظامی و انتظامی و دیگر مسئولان منطقه، با حضور پرشور دانش آموزان و مردم مناطق محروم شهرستان خواف، افتتاح شد.
 •  •  •  •  •  •  •