یکشنبه, ۱۹ مرداد, ۱۳۹۹ / 9 August, 2020
علی مصطفوی
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / ساخت فیلم / شورای ساخت فیلم
موافقت شورای ساخت با هشت فیلم نامه
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری وزارت ارشاد؛ فیلم نامه های "طبقه ی یک و نیم" به تهیه کنندگی غلامرضا آزادی، کارگردانی نوید ابدان اسماعیلی و نویسندگی حسین نمازی، "زیبای آرام" به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی علی زمانی عصمتی، "خوشقدم" به تهیه کنندگی کامبوزیا پرتوی، کارگردانی و نویسندگی امیر توده روستا، " میهمانی از کارائیب" به تهیه کنندگی قاسم قلی پور، کارگردانی و نویسندگی لطف الله فراهانی، "حلال" به تهیه کنندگی سید مرتضی فاطمی، کارگردان وحید امیرخانی و نویسندگی مهدی علی میرزایی،   " سه روز سه قتل" به تهیه کنندگی جعفر صانعی مقدم، کارگردانی و نویسندگی مسعود امینی تیرانی، "بی سرو صدا" به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی مجیدرضا مصطفوی و "حکم تجدید نظر" …
نفرات مبتلا به کرونای استقلال مشخص شدند / مجیدی منفی شد؛ وریا مثبت!
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
نفرات مبتلا به کرونای استقلال مشخص شدند / مجیدی منفی شد؛ وریا مثبت!
از بین بازیکنان باشگاه استقلال، وریا غفوری، کاپیتان این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده است. او حتی با چنین شرایطی ظاهرا در دیدار قبلی برابر سایپا تهران هم حاضر شده است. تست کرونای فرهاد مجیدی، مجید نامجو مطلق، صالح مصطفوی و علی ربانی به عنوان اعضای کادرفنی منفی اعلام شده است.
۱۳۹۹/۰۴/۰۴
نکته بازی
شما دیگر کوتاه بیا! همانطور که انتظار می‌رفت خبر بازگشت علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال با موجی از انتقادها همراه شد. وقتی کارنامه ناموفق، عدم‌جدیت و پاسخگویی و نیز ابهامات اخیر در عملکرد کفاشیان مرور می‌شود، طبیعی است که منتقدان او آرام نگیرند. این وسط خیلی‌ها حرف زدند که خیلی از حرف‌هایشان هم درست بود اما راستش دوره افتادن داریوش مصطفوی و حملاتش به کفاشیان را هیچ طوری نمی‌توانیم هضم کنیم. آقا شما دیگر خداوکیلی کوتاه بیا؛ شما که جمله تاریخی «فیفا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند» را خلق کردید و در یک جلسه …
حمله تند داریوش مصطفوی به علی کفاشیان و همکارش
۱۳۹۹/۰۴/۰۶
حمله تند داریوش مصطفوی به علی کفاشیان و همکارش
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال به اتفاقات اخیر این فدراسیون واکنش نشان داد و با بیان اینکه علی کفاشیان و عباس ترابیان با پارتی بازی وارد فوتبال شدند، نسبت به بازگشت آن‌ها به شدت انتقاد کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳
چاپ نسخه‌ای از «دیوان حافظ» پس از ۱۰۷ سال
«دیوان حافظ» به خط میرزا‏محمود ادیب مصطفوی همزمان با یادروز حافظ در مهرماه ۱۳۹۸، پس از ۱۰۷ سال در شیراز منتشر شد.به گزارش ایسنا، این دیوان که نخستین‌بار در سال ۱۳۳۴ هجری قمری توسط میرزا‏محمود ادیب بن علی بن نقی مصطفی شیرازی در چاپخانه مظفری بمبئی چاپ شده بود، پس از ۱۰۷ سال، بار دیگر به گونه چاپ عکسی از روی نسخه خطی به خط میرزا‏‏ادیب مصطفوی منتشر شده است. کوروش کمالی سروستانی در بخشی از مقدمه‌ای که بر این کتاب نگاشته است، آورده است: «میرزامحمود ادیب مصطفوی، خوشنویس و ادیب نام‌آور دوران قاجاریه و پهلوی اول است که با ذوق هنری و فراست ادبی، با خامه زرین و مانای خود، علاوه بر کتابت مرقعات و دعاهای بسیار، به خط نستعلیق خوش، دیوان حافظ، کلیات سعدی، بحورالالحان فرصت‌الدوله شیرازی، سفرنامه رضاقلی میرزا، …
۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / علی مصطفوی / آب های زیرزمینی / فرونشست زمین
برداشت سالانه ۶ میلیارد متر مکعب از ذخایر استراتژیک آب
‌مدیرکل دفتر حفاظت از منابع آب با بیان اینکه سالانه ۶میلیارد متر مکعب از ذخایر استراتژیک آبی کشور برداشت می‌شود، گفت:۴۰۸ منطقه به عنوان منطقه ممنوعه برداشت آب زیرزمینی در کشور معرفی شده است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۹
زندگی‌نامه محافظ امام خمینی(ره) سوژه ماهنامه فکه شد
شماره جدید ماهنامه فکه به زندگینامه سید علی اکبر مصطفوی محافظ امام خمینی (ره) می‌پردازد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۲
دادستان گیلان: زن هنجارشکن در گلسار رشت، بازداشت شد
حجت‌الاسلام علی مصطفوی نیا با اشاره ماجرای ضرب و شتم بانوی آمر به معروف خمامی، گفت: پرونده قضائی تشکیل و رسیدگی به آن ادامه دارد.وی با اشاره به موضوع هنجارشکنی زنی در گلسار رشت گفت: این شخص که گیلانی نیست هم‌اکنون در بازداشت است.هنجارشکنی زن غیر گیلانی در گلسار رشت به صورت سازمان یافته و باندی است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۸
۴ متهم پرونده دکل نفتی به حبس محکوم شدند
شعبه ۱۰۶۳ مجتمع امور اقتصادی به ریاست قاضی فضلعلی، چهار متهم پرونده دکل نفتی را به حبس محکوم کرد. علی طاهری مطلق، مراد شیرانی، رضا مصطفوی طباطبایی، عمر کامل السوده، سید مهدی وفایی، نفیسه محمودی و محمدسعید حاجی غفاری متهمان پرونده معروف به دکل نفتی گمشده هستند که با شکایت شرکت تاسیسات دریایی و سازمان بازرسی کل کشور به خیانت در امانت و معاونت در آن و تحصیل مال از طریق نامشروع متهم شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲
حکم دادگاه انگلستان درباره پرونده دکل گمشده صادر شد
یک منبع آگاه از صدور حکم پرونده دکل فورچونا که در ایران به «دکل گمشده» معروف است در دادگاه‌ لندن و جزئیات آن خبر داد. این منبع آگاه اظهار کرد: سه متهم اصلی این پرونده شامل رضا مصطفوی طباطبایی، مراد شیرانی و علی طاهری‌مطلق مدیرعامل اسبق تاسیسات دریایی بر اساس حکم این دادگاه متضامنا به پرداخت ۸۷ میلیون دلار به شرکت تاسیسات دریایی محکوم شدند. با توجه به صدور حکم در این دادگاه گفته می‌شود اموال این افراد در هیچ جای دنیا در امان نیست و وکلای شرکت هر جا اموالی از این افراد شناسایی کنند امکان ضبط آن را دارند. با توجه به ضوابط حقوقی حاکم بر این داوری، امکان تجدید نظر در رای دادگاه وجود ندارد. به دلیل ثبت معامله در دیگر کشورها، این پرونده علاوه بر دادگاه‌های داخلی در دادگاه تجاری لندن نیز پیگیری شده است.
 •  •  •  •  •