جمعه, ۱۷ مرداد, ۱۳۹۹ / 7 August, 2020
نود
پیشنهاد حقوق  ۲۶ برابری کارگر برای رییس اتاق اصناف!
۷ ساعت قبل / اتاق اصناف ایران / حقوق نجومی / علی فاضلی / سعید ممبینی / قاسم نوده فراهانی
پیشنهاد حقوق ۲۶ برابری کارگر برای رییس اتاق اصناف!
روسای سابق و اسبق اتاق اصناف ایران جزییات حقوق دریافتی خود و هیات رئیسه اتاق اصناف ایران در دوران ریاست شان را اعلام کردند.
گفت و شنود/ انگشتر!
۳۷ ساعت قبل / گفت و شنود / دولت / نمایندگان مجلس / اصلاح طلبان
گفت و شنود/ انگشتر!
همین که مردم می‌بینند در دولت بعدی از طیف نمایندگان ردصلاحیت‌شده و محکوم فتنه ۸۸ و... کسی نیست خود به خود به یاد این طیف می‌افتند! و از جای خالی آنها خوشحال هم می‌شوند!
مافیا یعنی عادل؟
۴۲ ساعت قبل
مافیا یعنی عادل؟
«این که «من مافیا بلد نیستم»، قاعدتا باید به آن معنا باشد که «طرف مقابلم مافیا بلد است». در دوگانه میثاقی و هواداران عادل فردوسی‌پور هم لابد طرف مقابل، مجری نود یا به قول میثاقی «استاد» است. حالا انصافا عادل مافیا بلد است؟ یعنی حمایت‌هایی که از عادل می‌شود، پشت پرده دارد؟ مشکل میثاقی اینجاست که بدوقتی، بدجوری به‌ جای بدآدمی آمده است. او خودش قربانی دوم این داستان است اما...»
آقای میثاقی! «استاد» مافیاست؟
۴۳ ساعت قبل
آقای میثاقی! «استاد» مافیاست؟
روزنامه همشهری نوشت: «خاک برنامه فوتبال برتر کلا «وایرال»خیز است. این البته به‌ خاطر کیفیت بالای برنامه یا مهارت ویژه محمدحسین میثاقی نیست، بلکه ریشه در چگونگی جانشینی فوتبال برتر با نود دارد. از زمانی که این برنامه بر خلاف میل اغلب مردم دقیقا در باکس دوشنبه‌شب‌ها جایگزین نود شد، حساسیت شدید…
توئیت متفاوت عطاء الله مهاجرانی به مناسبت تولد آیت الله
۲ روز قبل / سید عطاءالله مهاجرانی / آیت الله سید علی سیستانی / ایران و عراق
توئیت متفاوت عطاء الله مهاجرانی به مناسبت تولد آیت الله
وزیر ارشاد دولت اصلاحات در توئیتی نوشت: حضرت آیت الله سید علی سیستانی مرجع بزرگ شیعه، نود ساله شدند.
۲ روز قبل
خبر مهم وزیر اقتصاد برای جاماندگان سهام عدالت
وزیر اقتصاد با رد موضوع جاماندگان سهام عدالت گفت: از نظر قانون افراد مدنظر پوشش داده شده‌اند ضمن اینکه از نظر دارایی‌هایی که بتوانیم این کار را انجام دهیم محدویت داریم زیرا آن زمان این حجم واگذاری نشده بود.فرهاد دژپسند در نود و هفتمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی گفت: عملکرد مثبت در مقررات زدایی و بهبود کسب و کار در سایه همراهی دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی اتفاق افتاد که بنا داریم در تعمیق بخشی به بازار سرمایه نیز از این ظرفیت بخش خصوصی استفاده کنیم.به گزارش خبرآنلاین، وی اضافه کرد: بعد از اینکه در سال ۹۴ قانون رفع موانع تولید، مواردی را برای اجرا مشخص کرد امسال توانستیم بخشی از آن را اجرایی کنیم که مهم‌ترین آن پنجره فیزیکی شروع کسب و کار است. این کار ابتدا در تهران و سپس در استان‌های …
پرونده احجاف به ۴۰ نفر از دانشجویان بورسیه در حال بررسی است
۲ روز قبل / وزارت علوم تحقیقات و فناوری / مجلس شورای اسلامی / علی خضریان / دانشجو / بورسیه / نماینده مجلس شورای اسلامی / کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی / وزارت علوم
پرونده احجاف به ۴۰ نفر از دانشجویان بورسیه در حال بررسی است
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس آمار اجحاف در سه هزار و ۶۰۰ نفری دانشجویان بورسیه‌ را نادرست خواند و گفت: مجموع تخلفات در این زمین شامل ۴۰ نفر بوده که پرونده آنها در دست بررسی است.
اصناف ملزم به نصب برچسب قیمت روی کالاهای خود هستند
۲ روز قبل / قاسم نوده فراهانی / اتاق اصناف تهران / واحد های صنفی / سامانه ۱۲۴
اصناف ملزم به نصب برچسب قیمت روی کالاهای خود هستند
نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران از لزوم اصناف به نصب برچسب قیمت بر روی کالاها خبر داد و گفت: واحدهای صنفی ملزم هستند، قیمت کالاهای خود را با استفاده از برچسب قیمت برروی آن درج کنند. تخطی از این موضوع، برخورد بازرسان اتاق اصناف و وزارت صمت را در پی خواهد داشت.
بررسی شکایت تعدادی از دانشجویان بورسیه در کمیته فرهنگی کمیسیون اصل۹۰
۲ روز قبل / تهران / مجلس / حضرت آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی / علی خضریان / مجلس شورای اسلامی
بررسی شکایت تعدادی از دانشجویان بورسیه در کمیته فرهنگی کمیسیون اصل۹۰
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس در توضیح نشست امروز کمیته فرهنگی کمیسیون، گفت: پرونده‌ شکایت تعدادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان بورسیه در نشست امروز مورد بررسی قرار گرفت.
هشدار به پاساژهایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند
۳ روز قبل / ستاد کرونا / قاسم نوده فراهانی / اتاق اصناف تهران / ویروس کرونا / اخبار داغ
هشدار به پاساژهایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پاساژهای شلوغ و پرتردد موجب پلمپ و تعطیلی آن‌ها خواهد شد.
معرفی داروی جدید نانویی برای درمان یکی از سرطان‌های سینه
۳ روز قبل / نانودارو / سرطان پستان / فناوری نانو / دانشمند ایرانی
معرفی داروی جدید نانویی برای درمان یکی از سرطان‌های سینه
گروهی از محققان دانشگاه آرکانزاس به سرپرستی محقق ایرانی با استفاده از چارچوب‌های آلی فلزی به فرمولاسیون نانو داروی جدید برای حذف سلول‌های مرگبارترین نوع سرطان پستان دست یافتند.
میثاقی سرانجام از خودش مقابل فردوسی‌پور دفاع کرد
۳ روز قبل
میثاقی سرانجام از خودش مقابل فردوسی‌پور دفاع کرد
اخیرا جدول پربیننده ترین برنامه های صداوسیما منتشر شده که برنامه محمدحسین میثاقی برخلاف نود فردوسی پور، در آن دیده نمی شود و این موضوع فشار زیادی به مجری جوان وارد کرده است.
۳ روز قبل / بورس / شرکت های بورسی / وزیر اقتصاد
تا پایان امسال ۵۰ شرکت خصوصی بورسی می‌شوند
به گزارش ایسنا، فرهاد دژپسند در نود و هفتمین  نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، اظهار کرد: توانستیم در سایه همکاری حکومت با بخش‌های خصوصی، تعاونی و غیر دولتی در اجرای  قانون رفع موانع تولید،  پنجره واحد فیزیکی شروع کسب‌وکار را راه‌اندازی کنیم. این پنجره واحد ابتدا در تهران راه اندازی و سپس در هفته گذشته در ۴ استان دیگر عملیاتی شد و طبق برنامه، ۱۲ استان در هفته دولت و مابقی استان‌ها نیز تا پایان مهر ماه به سرانجام خواهد رسید.
واکنش دولتی‌ها به نشست دیروز هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 با معاونان پارلمانی دستگاه‌های اجرایی
۴ روز قبل / حسن شجاعی / نایب رئیس کمیسیون اصل 90 / فارس / مجلس شورای اسلامی
واکنش دولتی‌ها به نشست دیروز هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 با معاونان پارلمانی دستگاه‌های اجرایی
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: تعدادی از مقامات دولتی در واکنش به نشست دیروز کمیسیون اصل نود با معاونین پارلمانی دستگاه‌های اجرایی خواستار رفتار صمیمانه‌تر کمیسیون اصل 90 با قوه مجریه شدند.
اصناف متخلف، بدون هیچگونه اغماضی پلمب می‌شوند
۴ روز قبل / محسن فرهادی / واحد های صنفی / ویروس کرونا / اصناف / قاسم نوده فراهانی
اصناف متخلف، بدون هیچگونه اغماضی پلمب می‌شوند
فرهادی، معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: هر واحد صنفی و مرکز خریدی که پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در آن‌ رعایت نشود، بدون هیچ گونه اغماضی تعطیل و پلمب می‌شود.
۴ روز قبل
مرجعیت پویا
برای « آیت‌الله العظمی سیدعلی حسینی سیستانی» که 13 مرداد 1399 نود ساله می‌شود یک- به یقین می‌دانم هنوز بسیاری از ایرانیان و عراقی‌ها درست نمی‌دانند آقای‌ سیستانی متولد کجاست و چه ملیتی دارد؟ خیلی‌ها هم از روی شهرت، فکر می‌کنند ایشان اهل سیستان و بلوچستان است که البته کم‌بیراه هم نیست! مرحوم سیدمحمد، جد اعلای آیت‌الله سیستانی که در دوره صفویه از سادات‌ حسینی ساکن اصفهان بود به امر شاه سلطان‌حسین، شیخ‌الاسلام سیستان شده و راهی این دیار می‌شود. اما جدّ ایشان مرحوم سیدعلی و پدرشان مرحوم آیت‌الله سید محمدباقر مجتهد سیستانی در مشهد مقدس سکنا گزیده و تحصیل کردند. مادر آقای‌ سیستانی هم از نسل سادات و علمای آذربایجان …
از ساخت ضدعفونی‌کننده‌ با پایداری زیاد تا انجام کارآزمایی بالینی برای نانوداروهای کووید-۱۹
۴ روز قبل / ستاد نانو / تولید واکسن / نانودارو / همه_باهم_علیه_کرونا / کروناویروس
از ساخت ضدعفونی‌کننده‌ با پایداری زیاد تا انجام کارآزمایی بالینی برای نانوداروهای کووید-۱۹
مدیر کارگروه توسعه منابع انسانی ستاد ویژه توسعه فناوری‌نانو تولید نانو ماسک، ماشین‌های تولید نانو الیاف، دستگاه‌های ضد عفونی کننده پلاسمایی و مواد ضدعفونی‌ با ماندگاری بالا را از دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان نانویی برای مقابله با کرونا ویروس نام برد و گفت: در ادامه این فعالیت‌ها علاوه بر تولید نانو حسگرهای تشخیص، اخیرا محققان دستگاهی برای تشخیص این ویروس در کمتر از یک دقیقه عرضه کردند که مراحل نهایی تولید را سپری می‌کند.
۴ روز قبل
فارغ التحصیلی در ۹۶ سالگی!
دانشجوی 96 ساله ایتالیایی که پیرترین دانشجوی ایتالیا به شمار می‌‌رود با موفقیت در امتحانات، مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه دریافت کرد. به گزارش فرارو، جوزپه پاترنو هر چند به گفته خودش با عشق به کتاب‌ها بزرگ شده بود، اما هیچ وقت شانس آن را که در دانشگاه تحصیل کند نیافته بود. او با اشاره به ثبت نامش در رشته تاریخ و فلسفه دانشگاه پالرمو در دهه نود زندگی می‌گوید: به خودم گفتم یا الآن یا هیچوقت، و بعد تصمیم گرفتم در سال 2017 ثبت‌نام کنم. وی اضافه کرد: من می‌فهمیدم که ممکن است برای اخذ یک مدرک سه ساله کمی دیر باشد، اما به خودم گفتم بگذار ببینم می‌توانم از پس‌اش بربیایم یا نه. جوزچه با کسب نمرات درخشان و رتبه اول در کلاس‌اش مورد تمجید فبریتزیو میچاری رئیس دانشگاه قرار گرفت. فرانچسکو ریزوتو، استاد جامعه …
عکس | رازی که گزارشگر  نود در مورد خیابانی فاش کرد
۴ روز قبل
عکس | رازی که گزارشگر نود در مورد خیابانی فاش کرد
گزارشگر سابق برنامه نود در این پست خبر داده که خیابانی در اسفندماه به بیماری کرونا مبتلا شده بود.
لیگ دسته اول فوتبال| پیروزی مس کرمان و آلومینیوم اراک و شکست نود ارومیه
۴ روز قبل / کرمان / لیگ برتر / فوتبال / ارومیه
لیگ دسته اول فوتبال| پیروزی مس کرمان و آلومینیوم اراک و شکست نود ارومیه
در ادامه هفته سی و دوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی کشور مس کرمان در مصاف با نیروی زمینی به پیروزی دست یافت.
۴ روز قبل / پاسخ به کمیسیون اصل نود / کمیسیون اصل نود
ارجاع به قوه قضائیه در انتظار دستگاهی که به اصل ۹۰ پاسخ ندهد
علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: امروز ابتدا نشست اعضای هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 و رؤسای کمیته‌های تخصصی کمیسیون با معاونین پارلمانی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی در ساختمان مشروطه برگزار شد.
(تصویر) کشف دستگاه جاسوسی اسرائیل در لبنان
۴ روز قبل / جاسوسی / اسرائیل / لبنان / شنود
(تصویر) کشف دستگاه جاسوسی اسرائیل در لبنان
خبرگزاری رسمی لبنان از کشف یک دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی در جنوب لبنان خبر داد. این رسانه اعلام کرد یک دستگاه جاسوسی و شنود رژیم صهیونیستی در منطقه کفرحونه در جزین واقع در جنوب لبنان کشف شد.
بادران 2 - نود ارومیه 0/ لیگ یک/ پایان رویای لیگ برتری شدن نود
۴ روز قبل / نود ارومیه / دسته یک / بادران تهران
بادران 2 - نود ارومیه 0/ لیگ یک/ پایان رویای لیگ برتری شدن نود
شاگردان فرهاد کاظمی مقابل تیم مدعی نود ارومیه توانستند در خانه جشن پیروزی به پا کنند و امیدهای ارومیه‌ای برای لیگ برتری شدن را ناامید کنند.
الیوراستون:پوتین نقشی در انتخاب دونالد ترامپ نداشت
۴ روز قبل / دونالد ترامپ / جایزه اسکار / انتخابات ریاست جمهوری 2020 / اولیور استون / جولیان آسانژ / ولادیمیر پوتین / روسیه / ویکی لیکس / چین / ترامپ
الیوراستون:پوتین نقشی در انتخاب دونالد ترامپ نداشت
الیورر استون:جولیان آسانژ بنیانگذار ویکی‌لیکس فردی معتبر است و من عمیقاً او را تحسین می‌کنم.
ستاره سابق پرسپولیس میهمان اردوی نود (عکس)
۵ روز قبل / فولاد خوزستان / فرشاد احمدزاده / نود ارومیه / دسته یک
ستاره سابق پرسپولیس میهمان اردوی نود (عکس)
فرشاد احمدزاده بازیکن ارومیه‌ای تیم فولاد خوزستان در اردوی تیم 90 ارومیه پیش از دیدار حساس امشب برابر بادران تهران حضور یافت.
کلهر «شهر خاموش» را رایگان به خانه‌ها می‌برد
۵ روز قبل / کنسرت آنلاین / کنسرت شهر خاموش / کیهان کلهر
کلهر «شهر خاموش» را رایگان به خانه‌ها می‌برد
شفقنا- کیهان کلهر، دوشنبه ۱۳مردادماه ساعت ۱۰ شب به وقت تهران «شهر خاموش» را به صورت زنده اجرا خواهد کرد. کیهان کلهر در توضیح این کنسرت آنلاین نوشت: « فروردین نود و هشت و در شروع تور «شهر خاموش» قرار...
فشار مجیدی به‌خاطر بازی نامنظم شد/ روی قائدی فشار وجود دارد
۵ روز قبل / مجید نامجومطلق / تیم فوتبال استقلال تهران / لیگ برتر فوتبال ایران / مهدی قائدی / فرهاد مجیدی
فشار مجیدی به‌خاطر بازی نامنظم شد/ روی قائدی فشار وجود دارد
مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: فشار بازی و استرسی که در طول نود دقیقه به فرهاد مجیدی وارد شد باعث شد تا فشار او نامنظم شود و نتواند در نشست خبری شرکت کند.
سوال جنجالی مهدی طارمی از مجری فوتبال ۱۲۰ درباره برنامه نود + فیلم
۵ روز قبل
سوال جنجالی مهدی طارمی از مجری فوتبال ۱۲۰ درباره برنامه نود + فیلم
مهدی طارمی که مهمان تصویری و ویدئویی برنامه فوتبال ۱۲۰ بود، از حمید محمدی مجری این برنامه درباره بازگشت برنامه نود به تلویزیون پرسید.
کنسرت آنلاین رایگان کیهان کلهر؛ دوشنبه ۱۰ شب
۵ روز قبل
کنسرت آنلاین رایگان کیهان کلهر؛ دوشنبه ۱۰ شب
«کیهان کلهر»، موسیقی‌دان، آهنگ‌ساز و نوازنده دوشنبه ۱۳مردادماه ساعت ۱۰ شب به وقت تهران «شهر خاموش» را به صورت زنده اجرا خواهد کرد. به گزارش ایسنا، کیهان کلهر در توضیح این کنسرت آنلاین نوشت: « فروردین نود و هشت و در شروع تور «شهر خاموش» قرار بر رفتن به اغلب…
گزارش تصویری: توقف پرسپولیس بعد از ۷ برد پیاپی
۵ روز قبل
گزارش تصویری: توقف پرسپولیس بعد از ۷ برد پیاپی
ایلنا: پرسپولیس و نساجی در پایان نود دقیقه به تساوی یک بر یک رسیدند.
۵ روز قبل / کمیسیون اصل نود
گزارش ۳ نماینده مجلس از حضور در جمع کارگران هفت تپه/ «گوش کارگران هنوز شنوای حرف حق است»
سه تن از نمایندگان مجلس برای دیدار و پیگیری مطلبات کارگران معترض هفت تپه به خوزستان سفر کردند.
حضور نمایندگان کمیسیون اصل نود مجلس در بین کارگران هفت تپه
۵ روز قبل
حضور نمایندگان کمیسیون اصل نود مجلس در بین کارگران هفت تپه
نصر الله پژمانفر از حضور نمایندگان کمیسیون اصل نود مجلس در بین کارگران هفت تپه برای رفع مشکلات آنها خبر داد.
بودجه سازمان محیط زیست به روایت کلانتری
۵ روز قبل
بودجه سازمان محیط زیست به روایت کلانتری
رئیس سازمان محیط زیست گفت: تا آخر سال در مورد نود درصد تالاب‌ها با وزارت نیرو به تفاهم می‌رسیم و این وزارت خانه موظف می‌شود حق آبه این تالاب‌ها را بدهد.
کلانتری: بودجه سازمان محیط زیست، ۷۵۰ میلیارد تومان است/ از حساسیت‌های مردم نسبت به محیط‌زیست متشکرم
۵ روز قبل / آلودگی هوا
کلانتری: بودجه سازمان محیط زیست، ۷۵۰ میلیارد تومان است/ از حساسیت‌های مردم نسبت به محیط‌زیست متشکرم
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس سازمان محیط زیست گفت: تا آخر سال در مورد نود درصد تالاب‌ها با وزارت نیرو به تفاهم می‌رسیم و این وزارت خانه موظف می‌شود حق آبه این تالاب‌ها را بدهد.
مسی‌ها همچنان روی نوار خوشبختی می‌مانند؟/ 4+1 مدعی و سه هفته‌ای که نفس‌ها حبس می‌شود(عکس) 
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / مس رفسنجان / دسته یک / نود ارومیه / آلومینیوم اراک / خوشه طلایی ساوه / مس کرمان
مسی‌ها همچنان روی نوار خوشبختی می‌مانند؟/ 4+1 مدعی و سه هفته‌ای که نفس‌ها حبس می‌شود(عکس) 
مسابقات لیگ یک در فاصله سه هفته مانده به پایان مسابقات حسابی حساس و نفس گیر دنبال می شود و 5 تیم برای صعود و لیگ برتری شدن همچنان شانس دارند.
ویدیو| لژیونر ایرانی هم دغدغه پخش برنامه نود را پیدا کرد!
۱۳۹۹/۰۵/۱۰ / لژیونر / برنامه نود
ویدیو| لژیونر ایرانی هم دغدغه پخش برنامه نود را پیدا کرد!
سوال مهدی طارمی از مجری فوتبال ۱۲۰ درباره زمان پخش مجدد برنامه نود را ببینید.
ویروس کرونا تا چند ساعت در آب زنده می ماند؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۰
ویروس کرونا تا چند ساعت در آب زنده می ماند؟
تحقیقات محققان مرکز تحقیقات دولتی ویروس شناسی و بیوتکنولوژی "وکتور"(VECTOR) روسیه نشان داد که نود درصد ذرات ویروس کرونا در عرض ۲۴ ساعت، در آب با دمای اتاق از بین می‌روند. حدود ۹۹.۹ درصد هم در عرض ۷۲ ساعت نابود می‌شوند. یافته‌های این تحقیق نشان از آن دارد که مقاومت "کروناویروس" به طور مستقیم به دمای آب بستگی دارد.
فائزه هاشمی: من بودم سفارت آمریکا را بی مذاکره باز می‌کردم
۱۳۹۹/۰۵/۱۰
فائزه هاشمی: من بودم سفارت آمریکا را بی مذاکره باز می‌کردم
امیرحسین جعفری: دهه نود با تمام اتفاقات پر فراز و نشیبش رو به پایان است اما میراث برجای مانده‌ی آن دغدغه‌ی معیشت و بهبود بسترهایی اقتصادیست که فشار بغرنجی را بر پیکره‌ی تمام طبقات جامعه ایجاد کرد و در نتیجه مسئله‌ی توسعه‌ی سیاسی در کنار توسعه‌ی اقتصادی کمرنگ‌تر شد، البته…
بعد از راستی آزمایی فدراسیون /  فجر با ۹ غایب کرونایی مقابل مس رفسنجان
۱۳۹۹/۰۵/۱۰ / فجر سپاسی / دسته یک
بعد از راستی آزمایی فدراسیون / فجر با ۹ غایب کرونایی مقابل مس رفسنجان
فجرسپاسی که هفته گذشته در شرایط عجیبی مقابل نود ارومیه قرار گرفت، اینبار هم با ۹ غایب باید در جدال با صدرنشین حاضر شود.
پیشنهاد اختصاص عوارض واردات کالا به تحقیق و توسعه شرکتها
۱۳۹۹/۰۵/۰۹ / مسعود برومند / شورای عالی عتف / دانشگاه ها / واردات کالا / شرکت های تجاری
پیشنهاد اختصاص عوارض واردات کالا به تحقیق و توسعه شرکتها
در یکصد و نود و دومین جلسه کمیسیون دائمی شورای عالی عتف پیشنهاد شد که در سال ۱۴۰۰ عوارض واردات کالا به تحقیق و توسعه شرکت های کوچک و متوسط بخش خصوصی اختصاص یابد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۰
گره کور «نود» باز می‌شود؟
اصرارها بر بازگرداندن «نود» به آنتن تلویزیون و پافشاری مدیران شبکه سه بر حذف آن باعث شد تا پرونده این برنامه پرمخاطب ورزشی این بار روی میز نمایندگان ملت قرار گیرد.به گزارش ایسنا، برنامه «نود» با اجرای عادل فردوسی‌پور قریب به بیست سال در زمره یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی قرار داشت و حالا نزدیک به دو سال است که اختلاف‌نظرها، علاقه‌مندان به فوتبال را از تماشای این برنامه محروم کرده است. در دو سالی که از حذف «نود» از آنتن تلویزیون می‌گذرد، بسیاری از اهالی ورزش، هنرمندان و حتی خود تلویزیونی‌ها به شکل‌های مختلف مخالفت‌شان را با این تصمیم اعلام کرده‌اند. در این مسیر برخی حتی از آنتن زنده تلویزیون برای حمایت از نود و فردوسی‌پور استفاده کردند، بسیاری از رسانه‌ها بارها و بارها با یاد کردن از …
دعوای بابا و پاپا برای خوردن قیمه پلوی نذری فوتبال ایران
۱۳۹۹/۰۵/۰۸ / فوتبال ایران / تلویزیون / برنامه نود / روزنامه / عادل فردوسی پور / فدراسیون فوتبال / پرسپولیس / استقلال / جام ملت های آسیا / جام جهانی
دعوای بابا و پاپا برای خوردن قیمه پلوی نذری فوتبال ایران
ما واقعا از جان این فوتبال چه می خواهیم؟ از این فوتبال دولتی که بخش عمده ای از آن را پرسپولیس و استقلال بر می دارند و مابقی اش نصیب تیم های صنعتی می شود. در فوتبالی که حق پخش معنای اصولی ندارد. درآمدها نامعلوم و غیر شفاف هستند.
احتکار ۱۰ درصد مسکن ایران از سوی دلالان
۱۳۹۹/۰۵/۰۸ / دولت دوازدهم / عباس آخوندی / پژمانفر / وزارت صمت / سامانه ملی املاک / مجلس یازدهم / وزارت راه و شهرسازی / سازمان امور مالیاتی / قیمت مسکن
احتکار ۱۰ درصد مسکن ایران از سوی دلالان
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: برخورد با محتکرین باید از دانه درشت‌ها شروع شود ولی تا اطلاعات دولتی‌ها تجمیع نشود سامانه اسکان و املاک که منجر به کاهش قیمت‌ها می‌شود راه نمی‌افتد.
واکنش جنجالی احسان حاج صفی در مورد میثاقی و عادل فردوسی پور (عکس)
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / عادل فردوسی پور / تراکتور / نود / احسان حاج صفی / فوتبال برتر / میثاقی / لیگ خلیج فارس
واکنش جنجالی احسان حاج صفی در مورد میثاقی و عادل فردوسی پور (عکس)
ایلنا: کاپیتان ملی پوش تراکتور با انتشار عکسی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام جنجال به پا کرد.
«معامله قرن» به درد تبلیغات انتخاباتی می خورد
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / سلسله یادداشت های جدید سرکیس نعوم / معامله قرن / سوریه / ایران و امریکا / بنیامین نتانیاهو / دونالد ترامپ
«معامله قرن» به درد تبلیغات انتخاباتی می خورد
در این معامله بی شک جنبه انتخاباتی هم هست. اما بعد از انتخابات این موضوع ضعیف خواهد شد. هدف از آن تحریک وضعیت و پایان دادن به همه تلاش های مسالمت آمیز سابق و لغو نتایج آنها و آغاز دوباره بحث و جدل ها بر سر درگیری فلسطینی – اسرائیلی بود. برای همین عملیات صلحی که از ابتدای دهه نود قرن گذشته شروع شد، شکست خورد. ابومازن یا محمود عباس، رئیس حکومت خودگردان فلسطینی امروز آن چیزی را می خواهد که قبلا مرحوم یاسر عرفات رد کرده بود.
برگزاری جشن آنلاین به مناسبت نود و سومین سالگرد تاسیس ارتش آزادی بخش خلق چین
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / چین
برگزاری جشن آنلاین به مناسبت نود و سومین سالگرد تاسیس ارتش آزادی بخش خلق چین
ایلنا: سفارت چین در ایران در مراسمی آنلاین گرامیداشت روز ارتش این کشور را برگزار کرد.
آبیاری نوین در استان‌ها و عبور از بحران خشکسالی و تحریم
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / وزارت جهاد کشاورزی / آبیاری / کارآمدی دولت
آبیاری نوین در استان‌ها و عبور از بحران خشکسالی و تحریم
استان‌ها- ایرنا- در اوایل دهه نود و در شرایطی که غلبه کم آبی بر سرزمین ایران کشاورزی را به سمت زوال هدایت می‌کرد و توسعه سامانه‌های نوین آبیاری و کشت گلخانه‌ای سبب شد تا بخش کشاورزی با رشد خود، در شرایط تحریم‌های ظالمانه بیشترین کمک را به رشد اقتصادی ایران داشته باشد.
یک نماینده مجلس خبر داد؛ مذاکره با رییس صداوسیما برای بازگشت فردوسی‌پور
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
یک نماینده مجلس خبر داد؛ مذاکره با رییس صداوسیما برای بازگشت فردوسی‌پور
رییس فراکسیون ورزش مجلس می‌گوید در تلاش است تا مذاکراتی با صداوسیما برای بازگشت عادل فردوسی پور و برنامه نود داشته باشد.
وقتی کثیف ترین میزبان مدعی فوتبال پاک می شود؛/ حمله شدید باشگاه مس کرمان به نود
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / نود ارومیه / دسته یک / مس کرمان
وقتی کثیف ترین میزبان مدعی فوتبال پاک می شود؛/ حمله شدید باشگاه مس کرمان به نود
باشگاه مس کرمان در آستانه برگزاری سه هفته پایانی رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران، حمله تندی را به باشگاه 90 ارومیه داشت.
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
رقابت جهانبخش با دی بروین و فابینیو
روزنامه گاردین به معرفی 5 گل برتر این فصل لیگ برتر انگلیس پرداخته و گل برگردان معروف علیرضا جهانبخش یکی از این گلها است.به گزارش ورزش سه، روزنامه گاردین 5 گل برتر این فصل لیگ برتر انگلیس را معرفی کرده و از خوانندگان خود خواسته با رای دادن به آنها این روزنامه را در انتخاب بهترین گل این فصل یاری کنند. گل معروف علیرضا جهانبخش ملی پوش کشورمان که در ماه ژانویه با ضربه برگردان تماشایی به چلسی به ثمر رسید یکی از این گلهای برتر استجردن آیو، کریستال پالاس 2-1 وستهام؛ دسامبرجردن آیو که پسر عابدی پله ستاره بزرگ دهه هشتاد و نود میلادی است کمتر به اندازه او شناخته شده است. ولی گاهی اوقات ژنتیک حرف اول را زده و می‫درخشد. در بازی وستهام و پالاس بازی می رفت با نتیجه مساوی تمام شود که از نزدیکی های خط طولی سمت …
وصول شکایات مختلف از سازمان تأمین اجتماعی به کمیسیون اصل 90 مجلس
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / سید نظام الدین موسوی / عضو کمیسیون اصل 90 / فارس
وصول شکایات مختلف از سازمان تأمین اجتماعی به کمیسیون اصل 90 مجلس
عضو کمیسیون اصل نود مجلس از وصول شکایات مختلف از سازمان تأمین اجتماعی به این کمیسیون خبر داد.
تطهیر شبکه‌های ضدایرانی توسط روزنامه شبه‌اصلاح‌طلب!
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / عباس امیر انتظام / جبهه مقاومت / انگلستان / صدا وسیما / انتخابات ریاست جمهوری دهم / دولت تدبیر و امید / دولت اصلاحات / عباس امیرانتظام / مسعود بهنود / روزنامه اعتماد
تطهیر شبکه‌های ضدایرانی توسط روزنامه شبه‌اصلاح‌طلب!
یک روزنامه زنجیره‌ای به بهانه نقد صداوسیما به تطهیر سوابق شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان ضدایرانی پرداخت!
از تئوری توطئه تا توهم توسعه
۱۳۹۹/۰۵/۰۵
از تئوری توطئه تا توهم توسعه
مجادلات دهه هشتاد و نود اصولگرایان و اصلاح طلبان، ذیل همین تقابل قابل تعریف است: تضاد تئوری توطئه اصولگرایان با تئوری توسعه سیاسی اصلاح طلبان.
مهابادی: به اجبار سازمان لیگ مقابل نود ارومیه بازی کردیم/ بازیکنان ما در 8 ماه اخیر فقط 2 میلیون تومان گرفته‌اند!
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / فوتبال / فجر سپاسی
مهابادی: به اجبار سازمان لیگ مقابل نود ارومیه بازی کردیم/ بازیکنان ما در 8 ماه اخیر فقط 2 میلیون تومان گرفته‌اند!
سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: طبق قانون دیدار ما برابر نود ارومیه باید لغو می‌شد اما به اجبار سازمان لیگ بازی کردیم.
بی عدالتی ها فجر را آزار می دهد/ با۱۴بازیکن کرونایی مسابقه لغونشد
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / اسماعیل زارع / تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز / لیگ دسته اول فوتبال
بی عدالتی ها فجر را آزار می دهد/ با۱۴بازیکن کرونایی مسابقه لغونشد
شیراز- مربی تیم فوتبال فجرسپاسی با اشاره به برخی بی عدالتی ها نسبت به این تیم و روند داوری ها، گفت: فجر ۱۴ بازیکن کرونایی داشت اما بازهم بازی با نود ارومیه لغو نشد.
موسوی: وزارت خارجه برای خروج آمریکا از خلیج فارس با کشورهای منطقه وارد مذاکره شود
۱۳۹۹/۰۵/۰۵
موسوی: وزارت خارجه برای خروج آمریکا از خلیج فارس با کشورهای منطقه وارد مذاکره شود
عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: وزارت امور خارجه باید تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای ایرانی را از نظر حقوقی مورد پیگیری قرار دهد و با کشورهای منطقه برای خروج آمریکا از خلیج فارس وارد مذاکره شود.
توضیح باشگاه فجر درباره ماجرای لیست جنجالی
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / فجر سپاسی / دسته یک
توضیح باشگاه فجر درباره ماجرای لیست جنجالی
در شرایطی که باشگاه فجرسپاسی اعلام کرده بود پیش از دیدار با نود ارومیه با 18 بازیکن مبتلا به کرونا مواجه شده، با شروع بازی لیست کاملی را ارائه داد.
سئوال بزرگ: فجز 11 نفره چطور 5 تعویض کرد؟
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / فجر سپاسی / دسته یک
سئوال بزرگ: فجز 11 نفره چطور 5 تعویض کرد؟
تیم فجر سپاسی شیراز پس از حواشی فراوان درباره کرونایی بودن اعضای این تیم شب گذشته به مصاف نود ارومیه رفت.
پشت پرده قطع شبانه ۳۰۰۰ نهال
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / نهال کاری / قطع درختان / شهرستان مینودشت / استان گلستان
پشت پرده قطع شبانه ۳۰۰۰ نهال
ماجرای قطع درختان و نهال‌های میوه در یکی از روستاهای شهرستان مینودشت به قصه‌ای پر غصه برای باغدارانی تبدیل شده که از چندین سال قبل به ثمر نشستن محصول در باغ خود را ندیده‌اند.
مهابادی: روز سیاهی برای فوتبال رقم خورد
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / داود مهابادی / فجر سپاسی شیراز / نود ارومیه / لیگ یک
مهابادی: روز سیاهی برای فوتبال رقم خورد
سرمربی فجر شهید سپاسی شیراز گفت: امیدوارم آن‌هایی که در فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند دیدار ما با نود ارومیه برگزار شود، امشب راحت بخوابند.
سرمربی تیم نود ارومیه: مقابل فجر شیراز از بازیکنان جوان استفاده کردیم
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / فجر سپاسی شیراز / لیگ دسته اول فوتبال / نود ارومیه
سرمربی تیم نود ارومیه: مقابل فجر شیراز از بازیکنان جوان استفاده کردیم
شیراز-ایرنا- سرمربی تیم نود ارومیه گفت: مقابل تیم فجر شهید سپاسی شیراز به دلیل داشتن چندین بازیکن مصدوم و محروم، از بازیکنان جوان و ۱۷ ساله سود بردیم.
فجر سپاسی شیراز بدون بازیکنان کرونایی مقابل نود ارومیه شکست خورد 
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / ویروس کرونا / فجر سپاسی شیراز / لیگ دسته اول فوتبال / نود ارومیه
فجر سپاسی شیراز بدون بازیکنان کرونایی مقابل نود ارومیه شکست خورد 
شیراز-ایرنا- تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز بدون بازیکنان کرونایی در رقابت‌های فوتبال دسته یک جام آزادگان مقابل نود ارومیه شکست خورد.
نود با فاصله به دنبال مسی‌ها/ رستگاری آرمان گهر در دقایق پایانی
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / لیگ یک فوتبال
نود با فاصله به دنبال مسی‌ها/ رستگاری آرمان گهر در دقایق پایانی
هفته سی و یکم لیگ دسته یک فوتبال با پیروزی تیم‌های نود ارومیه و مس کرمان آغاز شد.
لیگ دسته اول فوتبال| مس کرمان به صعود و سپیدرود به سقوط نزدیک‌تر شد
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / فوتبال / فجر سپاسی / تیم فوتبال نود ارومیه / سپیدرود رشت / تیم فوتبال مس کرمان / لیگ دسته اول
لیگ دسته اول فوتبال| مس کرمان به صعود و سپیدرود به سقوط نزدیک‌تر شد
تیم فوتبال مس کرمان با شکست سپیدرود رشت، در آستانه صعود به لیگ برتر قرار گرفت و سپیدرود رشت هم به سقوط نزدیک شد.
فجرسپاسی صفر-نود ارومیه یک/ لیگ یک/ بازی کرونایی به سود ارومیه
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / فجر سپاسی / نود ارومیه / دسته یک
فجرسپاسی صفر-نود ارومیه یک/ لیگ یک/ بازی کرونایی به سود ارومیه
امروز شانس با نود ارومیه بود که در شرایطی مقابل فجر سپاسی ایستاد که این تیم درگیر بحران کرونا بود.
مدیر عامل باشگاه فجر: ناگزیریم با ۱۸بازیکن کرونایی به مصاف نود ارومیه برویم
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / ویروس کرونا / فجر سپاسی شیراز / لیگ دسته اول فوتبال / نود ارومیه
مدیر عامل باشگاه فجر: ناگزیریم با ۱۸بازیکن کرونایی به مصاف نود ارومیه برویم
شیراز-ایرنا- مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز گفت: از آنجا که نتیجه آزمایش کرونا ۱۸ بازیکن و کادرفنی باشگاه مثبت شده است به دلیل کمبود بازیکن ناگزیریم با بازیکنان کرونایی به مصاف تیم فوتبال نود ارومیه برویم.
تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی را در دستور کار قرار دهید
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / وزارت بهداشت / وزارتخانه / وزیر بهداشت / امنیت / کمیسیون اصل نود مجلس
تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی را در دستور کار قرار دهید
ایلنا: نصرالله پژمان‌فر در نامه‌ای خطاب به وزیر بهداشت، خواستار تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی شد.
تنها ۱۰ بازیکن برای تیم فوتبال فجر سپاسی باقی مانده است
۱۳۹۹/۰۵/۰۴
تنها ۱۰ بازیکن برای تیم فوتبال فجر سپاسی باقی مانده است
شیراز- ساعاتی قبل از دیدار فجر سپاسی شیراز مقابل نود ارومیه ، پاسخ دومین تست نفرات کرونا گرفته این باشگاه هم مثبت شد و در حال حاضر این تیم تنها ۱۰ بازیکن دارد.
تست کرونای 14 بازیکن و کادر فنی فجرسپاسی مثبت شد
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / لیگ دسته اول / فوتبال / فجر سپاسی
تست کرونای 14 بازیکن و کادر فنی فجرسپاسی مثبت شد
با اعلام باشگاه فجرسپاسی شیراز، تست کرونای 14 عضو این تیم مثبت اعلام شده و بازی این تیم مقابل نود ارومیه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
14 کرونایی در فجر سپاسی!
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / فجر سپاسی / دسته یک
14 کرونایی در فجر سپاسی!
شیوع گسترده کرونا در اردوی فجرسپاسی موجب آن شده تا برگزاری دیدار با نود ارومیه تحت الشعاع قرار گیرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •