دوشنبه, ۱۰ آذر, ۱۳۹۹ / 30 November, 2020
ویدیو مپینگ
تصاویر| ویدئو مپینگ برج آزادی به یاد قربانیان حادثه تروریستی دانشگاه کابل
۱۳۹۹/۰۸/۱۸
تصاویر| ویدئو مپینگ برج آزادی به یاد قربانیان حادثه تروریستی دانشگاه کابل
همزمان با سومین روز شهادت دانشجویان دانشگاه کابل ، شامگاه پنجشنبه ۱۵ آبان ماه ویدیو مپینگ برج آزادی تهران با موضوع حادثه تروریستی دانشگاه کابل و اعلام همبستگی با مردم افغانستان با حضور عبدالغفور لیوال سفیر افغانستان در ایران اجرا شد.
تصاویر: همدردی آزادی با مردم افغانستان
۱۳۹۹/۰۸/۱۶
تصاویر: همدردی آزادی با مردم افغانستان
شهرداری تهران به منظور ابراز همدردی مردم ایران با ملت افغانستان و خانواده‌های جان‌باختگان حادثه تروریستی دانشگاه کابل، به اجرای نورپردازی بر روی برج آزادی پرداخت. این نورپردازی(ویدیو مپینگ) از ساعت ۱۹ پنجشنبه شب ۱۵ آبان ۱۳۹۹ با حضور «عبدالغفور لیوال» سفیر افغانستان در ایران روی برج آزادی تهران اجرا شد. اکران پرچم افغانستان و تصاویری با هشتگ «#جان-پدر-کجاستی» بخشی از ویدیو مپینگی است که روی برج آزادی تهران به اجرا درآمد.
«جان پدر کجاستی» بر تن برج آزادی + عکس
۱۳۹۹/۰۸/۱۶
«جان پدر کجاستی» بر تن برج آزادی + عکس
همزمان با سومین روز شهادت دانشجویان دانشگاه کابل ، شامگاه پنجشنبه ۱۵ آبان ماه ویدیو مپینگ برج آزادی تهران با موضوع حادثه تروریستی دانشگاه کابل و اعلام همبستگی با مردم افغانستان در ایران اجرا شد.
اجرای برنامه نورپردازی سه بعدی (ویدئو مپینگ) در برج آزادی
۱۳۹۹/۰۸/۱۵
اجرای برنامه نورپردازی سه بعدی (ویدئو مپینگ) در برج آزادی
ایرنا - تهران - شهرداری تهران به منظور ابراز همدردی مردم ایران با ملت افغانستان و خانواده‌های جان‌باختگان حادثه تروریستی دانشگاه کابل، به اجرای نورپردازی بر روی برج آزادی پرداخت. این نورپردازی(ویدیو مپینگ) از ساعت ۱۹ امشب - پنجشنبه- با حضور «عبدالغفور لیوال» سفیر افغانستان در ایران روی برج آزادی تهران اجرا شد.اکران پرچم افغانستان و تصاویری با هشتگ «#جان-پدر-کجاستی» بخشی از ویدیو مپینگی است که روی برج آزادی تهران به اجرا درآمد.
ویدئو / اجرای ویدئومپینگ به مناسبت روز اراک
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ / منطقه مرکزی / ویدیو مپینگ / روز اراک / ویدئو مپینگ
ویدئو / اجرای ویدئومپینگ به مناسبت روز اراک
نورپردازی سه‌بعدی یا ویدئومپینگ، شامگاه سه‌شنبه (۲۹ مهر) به مناسبت بزرگداشت روز اراک بر نمای ساختمان سیلوی اراک اجرا شد. ۲۸ مهر، سالروز صدارت امیرکبیر، از سوی شورای شهر به نام روز اراک نامگذاری شده است.
«شب‏های عاشورایی در میدان انقلاب اسلامی با فناوری «ویدئو مپینگ»
۱۳۹۹/۰۶/۱۰ / عاشورا / محرم / ویدیو مپینگ
«شب‏های عاشورایی در میدان انقلاب اسلامی با فناوری «ویدئو مپینگ»
اکران مضامین مرتبط با ماه محرم و ایام شهادت حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) به روش ویدئو مپینگ از ابتکاراتی بود که در میدان انقلاب تهران انجام شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳
برترین ویدیومپینگ‌های اجرا شده در سراسر جهان
«ویدیو مپینگ / Video Mapping» یا «پروجکشن مپینگ / Projection Mapping» ترکیبی از نور و تصویر همراه با صدا و موسیقی است. به طوری که قادر به انداختن یا پروجکت تصاویر بر روی سطوح مختلف (مانند سطوح پیچیده صنعتی، نمای ساختمان‌ها، دکورهای نمایشی، فضاهای داخلی، بدنه خودرو و احجام مختلف) به صورت دقیق و با هدف مشخص است. در این تکنیک تصاویر دو یا سه بعدی مجازی توسط نرم افزارها و سخت افزارهایی بر روی این سطوح به صورت واقعی نقش می‌بندد و نرم افزار با کنترل پروژکتور می‌تواند تصاویر را با دقت بالا با سطوح حجم هماهنگ و پخش نماید. برای ساخت و اجرای ویدیو مپینگ سه بعدی ابتدا مکان و سطح مورد نظر را از لحاظ ابعاد و ساختار شناسایی می گردد و در گام بعدی نسبت به اندازه سطح اجرا، فیلم سه بعدی تولید می‌شود به بیان دیگر …
۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / روز آتش نشانی / ویدیو مپینگ
یادی از شهدای آتش‌نشان در میدان انقلاب
به دنبال برنامه نمایش تصاویر شهدا در تهران، امشب (۷ مهر ماه) تصاویر شهدای آتش‌نشان همزمان با روز آتش‌نشان و آخرین روز از هفته دفاع مقدس در میدان انقلاب به نمایش درخواهد آمد.
 •  •  •  •  •  •  •