چهارشنبه, ۱۵ مرداد, ۱۳۹۹ / 5 August, 2020
کارمندان
۴ ساعت قبل
هرچقدر هم که تیم شما حرفه‌ای باشد به یک مشاورمتخصص نیاز دارید
مشاور غیرانتفاعی (Nonprofit Consultant) شخصی است که در مورد موضوع خاصی مهارت داشته و ایده‌هایی دارد که با خدمات مرتبط است نه کالای فیزیکی. این افراد می‌توانند هم به سازمان و هم به کارمندان کمک کنند؛ معمولا در زمینه‌هایی مانند کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره‌وری و بهبود عملکرد فروش، کمپین‌های جذب سرمایه یا هر چیزی که خارج از مجموعه مهارت‌های معمول تیم شماست تخصص دارند. امروزه هر چقدر هم که تیم شما حرفه‌ای باشد، برای برخی کارها و پروژه‌ها به یک متخصص با تجربه برای مشاوره نیاز دارید.
بحران نفت به بریتیش پترولیوم فرصتی برای تغییر داده است
۱۶ ساعت قبل
بحران نفت به بریتیش پترولیوم فرصتی برای تغییر داده است
علی رغم مشکلاتی که برای سهامداران و کارمندان بریتیش پترولیوم طی بحران کرونا و سقوط قیمت نفت به وجود آمد، این بحران فرصتی به مدیر عامل این شرکت داده تا تغییرات بزرگ مورد نیاز برای تحقق رویای خود در استفاده از انرژی های پاک را تسریع کند.
مسئول بسیج کارمندان استان کرمان معرفی شد
۱۶ ساعت قبل / بسیج کارمندان / اخبار اجتماعی - کرمان / استانی-اجتماعی
مسئول بسیج کارمندان استان کرمان معرفی شد
سرهنگ حجت الله پاداش به عنوان مسئول سازمان بسیج کارمندان استان کرمان معرفی شد.
اهمیت انتخاب صندلی کار در خانه در دوران کرونا
۱۷ ساعت قبل / استرس / جهان / سلامت / مشکلات / ویروس
اهمیت انتخاب صندلی کار در خانه در دوران کرونا
امروزه به دلیل گسترش ویروس کرونا در سراسر جهان، بیشتر کسب‌و‌کارها دچار مشکلات فراوانی شده‌اند. یکی از مهم‌ترین مشکلات کسب‌و‌کارها در این دوران، حفظ سلامت کارمندان در برابر ویروس کرونا است.
تمام کارمندان وزارت راه تا پایان سال خانه‌دار می‌شوند| تکلیف بی‌مسکن‌های دیگر چه می‌شود؟
۳۰ ساعت قبل / وزیر راه و شهرسازی / وزارت راه و شهرسازی
تمام کارمندان وزارت راه تا پایان سال خانه‌دار می‌شوند| تکلیف بی‌مسکن‌های دیگر چه می‌شود؟
در حالی که گرانی هر روزه مسکن، بسیاری از مردم را از دسترسی به مسکن مناسب محروم کرده است، وزیر راه و شهرسازی از خانه دار کردن تمام پرسنل وزارت راه و شهرسازی...
چین واکسن‌هایی به کارمندان دولتی می‌دهد که ایمنی‌ و اثربخشی‌شان تأیید نشده است
۳۱ ساعت قبل
چین واکسن‌هایی به کارمندان دولتی می‌دهد که ایمنی‌ و اثربخشی‌شان تأیید نشده است
گزارش جدید یکی از رسانه‌های معتبر اعلام می‌کند چین به کارمندان دولتی گفته از واکسن‌هایی که هنوز در حال گذراندن مراحل آزمایشی هستند، برای ایمن‌شدن دربرابر ابتلا به کرونا استفاده کنند.
از چرت بعدازظهری غافل نشوید +7 فایده علمی چرت زدن
۳۸ ساعت قبل
از چرت بعدازظهری غافل نشوید +7 فایده علمی چرت زدن
در پاسخ به فواید بسیار چرت زدن، شرکت‌های بزرگی مانند فیس بوک، گوگل و نایک اتاق‌های چرت زدن را در محل کار گنجانیده و کارمندان خود را ترغیب به استفاده از آن‌ها می‌کنند.
زنان مجرد، بدون حق عائله‌مندی
۳۸ ساعت قبل / حق عائله مندی / زنان مجرد / کارمندان دولت
زنان مجرد، بدون حق عائله‌مندی
حق عائله‌مندی یکی از چالش‌هایی بود که زنان معلم را به اعتراض واداشت. حیدری یکی از معلم‌هایی بود که اعتراض به این حذف را مستقیم به گوش وزیر وقت آموزش‌وپرورش رساند. او نگاه جنسیتی به مسائل در دنیای صنعتی این روز‌ها را راهکار درستی نمی‌داند و می‌گوید: «وقتی پای هزینه‌های زندگی به میان می‌آید، مردان به‌عنوان سرپرست خانوار مطرح می‌شوند؛ درحالی که در زندگی صنعتی امروزی تفاوتی میان زنان و مردان وجود ندارد. نگاه جنسیتی به مسائلی از این دست مشکلات بسیاری را درحوزه‌های مختلف به وجود آورده است.»
بزرگترین فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری
۳۹ ساعت قبل
بزرگترین فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری
شرکت آرتار دکور با سابقه ده ساله در فروش کاغذ دیواری توانسته فروشگاه های متعددی در سراسر ایران راه اندازی کند و به علت تنوع محصولات در طرح و رنگ و جنس و تعداد بی نهایت آلبوم ها که در هر ماه بر میزان آنها افزوده میشود و کارمندان مجرب که با صحبت با شما و پرسیدن سلایق خریدار بهترین کاغذ ها را متناسب سلیقه مشتری پیشنهاد می کنند.
کتاب «ارتباط با مشتریان از راه دور» برای کمک به دورکاری سازمان ها
۳۹ ساعت قبل / دورکاری کارمندان / تبیان / معرفی کتاب / ویروس کرونا
کتاب «ارتباط با مشتریان از راه دور» برای کمک به دورکاری سازمان ها
کتاب «ارتباط با مشتریان از راه دور»، با هدف کمک به سازمان‌ها و کارمندانی که به سبب شیوع کرونا، دورکاری را برگزیده‌اند، منتشر شد.
۲ روز قبل
ارتباط و روابط موثر بین کارمندان رمز موفقیت در یک سازمان است
ابراهیم متین‌سیرت کارشناس رسانه: به دلیل اینکه ارتباط موثر می‌تواند درک بیشتر، مسرت از ارتباط، نفوذ در نگرش‌ها و گسترش روابط را برای کارمندان ایجاد کند، یادگیری روش‌های آن ضروری است. سه اصل اعتماد به نفس فرستنده پیام، شناخت مخاطب و در نظر گرفتن محیط ارتباطی در ایجاد ارتباط موثر نقش بنیادی ایفا می‌کنند. اما همیشه شرایط به گونه‌ای نیست که انتظار داریم و ارتباط موثر دستخوش شرایط محیط می‌شود. وجود اختلال باعث می‌شود پیام به شکل کامل به‌گیرنده نرسد. اغلب مردم، به پیام‌هایی توجه می‌کنند که با آنها موافق هستند و توجهی به پیام‌هایی که با آنها موافق نیستند، ندارند. به عبارتی ساده‌تر‌گیرنده آن بخشی از پیام را که خود می‌خواهد و …
خسارت 7400 میلیارد تومانی کرونا به هتل‌داران/ خطر بیکاری 75 هزار نفر در هتل‌ها
۲ روز قبل
خسارت 7400 میلیارد تومانی کرونا به هتل‌داران/ خطر بیکاری 75 هزار نفر در هتل‌ها
رئیس جامعه هتل‌داران کشور با اشاره به خطر بیکاری 75 هزار نفر از کارکنان و کارمندان هتل‌ها گفت:‌به دلیل شیوع کرونا، هتل‌های کشور بیش از 7400 میلیارد تومان خسارت دیده اند.
دورکاری کارمندان مایکروسافت تا سال 2021 ادامه می یابد
۳ روز قبل / مایکروسافت / آمریکا / دورکاری / فناوری
دورکاری کارمندان مایکروسافت تا سال 2021 ادامه می یابد
مایکروسافت از بازگشایی دفاتر و ادارات خود تا پایان سال 2020 خودداری کرده و این کار را در ماه های آغازین سال 2021 هم ادامه می دهد.
۳ روز قبل
سرقت 55 میلیاردی کارمندی از شرکت
[شهروند] کارمند شرکتی 120 تلفن همراه و لوازم جانبی به ارزش 55‌میلیارد ریال را از داخل شرکت سرقت کرده بود. یازدهم تیر پرونده‌ای با موضوع سرقت انباری شرکتی به شیوه تخریب قفل در کلانتری 118 ستارخان تشکیل و با دستور دادیار دادسرای ناحیه 5 تهران برای رسیدگی تخصصی به پایگاه دوم پلیس آگاهی ارجاع شد.شاکی با حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی اظهار کرد شرکتی در زمینه واردات تلفن همراه و قطعات موبایل دارم که روز یازدهم تیر پس از ورود به شرکت متوجه شدم درِ انباری طبقه دوم تخریب و 120 تلفن همراه گرانقیمت و تعداد زیادی از لوازم جانبی آن به ارزش 55‌میلیارد ریال سرقت شده است.با وصول پرونده به پلیس آگاهی تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت‌های خاص پایگاه به صحنه وقوع جرم رفته و در تحقیقات میدانی …
۳ روز قبل
مجلس برای بررسی عملکرد خود جشنواره برگزار می‌کند
بابک نگاهداری، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از برگزاری نخستین جشنواره شهید مدرس با هدف ارزیابی و ارتقای عملکرد مجلس شورای اسلامی در راستای حل مشکلات کشور و مردم خبر داد و با بیان اینکه حل مشکلات امروز کشور در سایه فعالیت جهادی میسر خواهد شد، معرفی و تشویق نمایندگان، مدیران و کارمندان دلسوز، جهادی و تلاشگر مجلس شورای اسلامی را از اهداف این جشنواره معرفی کرد. به گفته وی این جشنواره قرار است هر ساله در سالگرد شهادت شهید آیت‌الله مدرس برگزار شود.
۳ روز قبل
توضیح آتش‌نشانی درباره مشاهده دود در محوطه باغ ملی
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران توضیحاتی درخصوص مشاهده دود در داخل یکی از ساختمان‌های موزه ملک در محوطه باغ ملی ارائه داد.جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایلنا درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت ۱۰:۳۴ ظهر شنبه یک مورد مشاهده دود در یک ساختمان اداری متعلق به موزه واقع در خیابان امام خمینی(ره)، داخل محوطه باغ ملی، موزه ملک به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.وی با بیان اینکه بلافاصله ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان با کاربری اداری و بخش حضور کارمندان بود. در یکی از اتاق‌های طبقه اول اتصالی سیم برق اتفاق افتاده و باعث کندسوزی مقداری از سیم‌ها شده بود.سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: به دلیل سیستم …
۳ روز قبل
از شرکت
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران از دستگیری کارمند شرکتی خبر داد که ۱۲۰ دستگاه تلفن همراه و لوازم جانبی به ارزش ۵۵ میلیارد ریال را از داخل شرکت سرقت کرده بود.به گزارش ایسنا سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری افزود: ۱۱ تیرماه پرونده‌ای با موضوع سرقت انباری شرکتی به شیوه تخریب قفل در کلانتری ۱۱۸ ستارخان تشکیل و با دستور دادیار دادسرای ناحیه ۵ تهران برای رسیدگی تخصصی به پایگاه دوم پلیس آگاهی ارجاع شد.رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران توضیح داد: شاکی با حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی اظهار کرد که شرکتی در زمینه واردات تلفن همراه و قطعات موبایل دارم. روز 11 تیرماه پس از ورود به شرکت متوجه شدم در انباری در طبقه دوم تخریب و ۱۲۰ دستگاه تلفن همراه گرانقیمت و تعداد زیادی لوازم جانبی آن به ارزش ۵۵ میلیارد ریال مورد …
۳ روز قبل
نان به نرخ کرونا
نان کرونا احتکار به وقت کرونـ در اوج نیاز مردم به ماسک، خبر فروش ماسک‌های دست‌دوم لرزه بر جان مصرف‌کننده‌ها انداخت   مروری بر اقدام‌های دستگاه‌های قضایی، امنیتی، ناجا و ستادملی کرونا برای مقابله با سوءاستفاده از کرونا   سوءاستفاده از نیاز مردم به الکل چه آماری در مرگ و میر داشت؟   آیا کارمندان از فرصت «کار درمنزل» سوءاستفاده کردند؟
۳ روز قبل
وقتی پای آشنا  در میان است
به‌دنبال سرقت میلیاردی از یک شرکت و یک مغازه در تهران، یکی از کارمندان شرکت و شاگرد مغازه به اتهام سرقت بازداشت شدند. به‌گزارش همشهری، پرونده نخستین سرقت در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران مطرح شد. شاکی، صاحب شرکت بود که در تشریح ماجرا به مأموران پلیس گفت: فعالیت شرکت من در زمینه واردات تلفن همراه و قطعات موبایل است. روز یازدهم تیرماه پس از ورود به شرکت متوجه شدم در انباری در طبقه دوم تخریب و 120دستگاه تلفن همراه گران‌قیمت و تعداد زیادی لوازم جانبی آن به ارزش 5میلیارد و 500میلیون تومان سرقت شده است. …
۳ روز قبل
قلابی که به کرونا گیر می‌کند
خدیجه نوروزی ـ روزنامه‌نگار اوج گرفتن مجدد شیوع کرونا در این روزهایی که عده‌ای با بی‌پولی د‌ست‌وپنجه نرم می‌کنند به طرز عجیبی بازار دلالان و سوءاستفاده‌گران را داغ کرده و بهانه خوبی به‌دست بعضی از کارفرمایان داده است تا از پرداخت حق و حقوق کارمندان و کارگرانشان به‌راحتی امتناع کنند و در مواردی نیز ابزار مناسبی برای اخراج کارگران شده تا بار ناشی از تأمین هزینه‌های معیشت در زمانی که هزینه تهیه مواد بهداشتی سهم قابل توجهی از درآمد خانواده را به خود اختصاص داده روز‌به‌روز روی دوش این عده سنگین‌تر …
استخدام هوندا در آمریکا
۳ روز قبل
استخدام هوندا در آمریکا
پاندمی کرونا، همچنان در آمریکا در حال افزایش است اما اکثر کارخانه‌ها نیز به فعالیت خود ادامه می‌دهند. شرکت هوندا برای حفظ کارخانه و تولیدات خود، اقدامات سختگیرانه‌ای اعمال کرده است. هوندا در حال جذب افرادی به‌عنوان کارمند اداری است که در خط تولید کارخانه وظایفی را برعهده بگیرند. یکی از سخنگویان هوندا گفت: «به علت تقاضای زیاد خریداران و همچنین با توجه به الزامات مربوط به ویروس کرونا، با یک سری مشکلات مربوط به کارمندان روبه‌رو شده‌ایم که برای حل آنها به حمایت همکارانی نیاز داریم که در خط تولید کار نمی‌کنند. ما به سختی دنبال جذب و استخدام همکارانی هستیم که نیازهای ما را در کارخانه برطرف کنند.» این کارمندان در قسمت‌های مختلف مربوط به خرید، تحقیق و نوآوری و حسابداری، برای خط تولید جذب می‌شوند. هوندا …
فعالیت کارکنان مبتلا به کرونا در دستگاه های اجرایی ممنوع است
۳ روز قبل / استانی-اجتماعی / کهگیلویه و بویراحمد / استاندار / همه_باهم_علیه_کرونا
فعالیت کارکنان مبتلا به کرونا در دستگاه های اجرایی ممنوع است
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان به هیچ‌وجه کارمندان مبتلا به بیماری کووید 19 را نباید  وادار به حضور در ادارات کنند.
مزد اضافه‌کاری کارگران با دستمزد امسال چقدر است؟ +جدول
۳ روز قبل / قانون کار / دستمزد / حقوق و دستمزد / کارگران / حقوق کارگران / حقوق کارمندان / اضافه کاری / دستمزد کارگران سال 99
مزد اضافه‌کاری کارگران با دستمزد امسال چقدر است؟ +جدول
اضافه کاری از جمله مولفه های دستمزدی است که برخی کارگران در دریافت آن از کارفرمایان با چالش مواجه هستند.
حضور تمامی کارکنان تهرانی یک سوم است؟
۳ روز قبل / دورکاری کارمندان / استان تهران / کارمندان
حضور تمامی کارکنان تهرانی یک سوم است؟
در تمامی دستگاه‌های اجرایی حضور یک سوم اجرایی کارکنان نشده و یا دورکاری کارکنان اعمال نمی‌شود و در برخی دستگاه‌ها کارکنان باید هر روز در محل کار خود حاضر باشند که از جمله آن می‌توان به بانک‌ها، کارگزاری‌ها و برخی از دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های دیگر اشاره کرد.
توضیحاتی درباره نمایشگاه دائمی دفاع مقدس استان فارس
۳ روز قبل / دفاع مقدس / فارس / جنگ تحمیلی
توضیحاتی درباره نمایشگاه دائمی دفاع مقدس استان فارس
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس گفت:هدف اصلی نمایشگاه دائمی دفاع مقدس استان این است که بتوانیم اردوهای نیم‌روزه آشنایی با دفاع مقدس برای دانش‌آموزان،‌ دانشجویان، کارمندان و اقشار مختلف جامعه در اینجا برگزار کنیم.
تمدید دورکاری یک سوم کارکنان در استان تهران
۳ روز قبل / محسنی بندی / استاندار تهران / دور کاری / کارمندان
تمدید دورکاری یک سوم کارکنان در استان تهران
استاندار تهران از تمدید دورکاری کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان تهران در هفته جاری خبر داد.
حمله فیشینگ به کارمندان توئیتر عامل هک ۱۳۰ حساب کاربری
۳ روز قبل / توییتر / هکرها / امنیت اطلاعات
حمله فیشینگ به کارمندان توئیتر عامل هک ۱۳۰ حساب کاربری
طبق گزارشی جدید هکرها با استفاده از حمله فیشینگ با تماس تلفنی، کارمندان توئیتر را فریب داده و به سیستم های داخلی این شرکت دست یافتند.
کاهش 25 درصدی حقوق کارمندان بزرگ ترین شرکت تولیدکننده نفت روسیه
۳ روز قبل / کرونا / کرونا / بزرگ ترین تولید نفت روسیه / روس نفت / کاهش حقوق
کاهش 25 درصدی حقوق کارمندان بزرگ ترین شرکت تولیدکننده نفت روسیه
شرکت «روس نِفت»، بزرگ ترین شرکت تولیدکننده نفت روسیه، به دنبال کاهش ساعات کاری ناشی از بحران شیوع کرونا، حقوق کارمندان دفتر مرکزی خود را 25 درصد کاهش خواهد داد.
هک توییتر با استفاده از حمله‌های فیشینگ انجام شده است
۳ روز قبل
هک توییتر با استفاده از حمله‌های فیشینگ انجام شده است
توییتر می‌گوید مجرمان سایبری با سوءاستفاده از حمله‌های فیشینگ، برخی از کارمندان را فریب داده و به سیستم‌‌های داخلی شرکت نفوذ کرده‌اند.
ابتلای ۵۰۰ کارمند بانک در گلستان به کرونا
۳ روز قبل / استانی-اقتصادی / کروناویروس / گلستان / بانک
ابتلای ۵۰۰ کارمند بانک در گلستان به کرونا
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های گلستان گفت: تاکنون بیش از ۵۰۰ نفر از کارمندان بانک‌های استان گلستان به کرونا مبتلا شدند.
این کارمندان به ذهنیت خرچنگی مبتلا هستند
۴ روز قبل
این کارمندان به ذهنیت خرچنگی مبتلا هستند
به نظر شما اگر چند خرچنگ را در محفظه‌ای کوچک مثلا یک سطل قرار دهید چه اتفاقی می‌افتد؟ خرچنگ‌ها می‌توانند از دیواره سطل بالا بروند و خود را نجات دهند اما به جای این کار از گرسنگی می‌میرند!
۴ روز قبل
اتحاد بیشتر مسلمانان جهان در ساختن دنیایی سرشار از صلح، دوستی و آرامش
[شهروند] رئیس جمعیت هلال‌احمر در پیامی به مناسبت فرارسیدن عید قربان، این عید را به جمعیت‌های ملی کشورهای مسلمان تبریک گفت. در متن پیام کریم همتی، رئیس جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران خطاب به روسای جمعیت‌های ملی کشورهای اسلامی  آمده است: «فرارسیدن عید فرخنده قربان را از طرف خودم، کارکنان، داوطلبان، جوانان و امدادگران جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران به جنابعالی، کارمندان و داوطلبان پرتلاش و گرامی‌تان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.امیدوارم این مناسبت فرخنده، همدلی، سعادت و شادی بیشتری را برای خانواده و نهضت بین‌المللی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر به ارمغان بیاورد و نویدبخش اتحاد مسلمانان جهان در ساختن دنیایی سرشار از صلح، دوستی و آرامش …
۴ روز قبل
کارکنان ساده‌ای که در قلعه‌ای 800 ساله زندگی می‌کنند!
لورا جیمیسون و مایکل اسمیت در حین کار در یک قلعه 800 ساله عاشق محل کار خود شدند. اما آن‌ها هرگز انتظار نداشتند که در محل کار خود زندگی کنند. اما این دقیقاً همان اتفاقی است که در ۲۵ مارس رخ داد، هنگامی‌که به خاطر ویروس کرونا، آن‌ها وسایل خود را برداشته و به قلعه اشفورد (هتلی با پنج ستاره در ساحل شمالی دریاچه لانگ کوریب در منطقه مایو ایرلند) نقل‌مکان کردند. به گزارش خبرآنلاین، اسمیت ۲۸ ساله، مدیر فعالیت‌های ملک می‌گوید: «چه کس دیگری می‌تواند بگوید که دوران قرنطینه را در قلعه گذرانده است؟» در دنیای واقعی، این زوج که به مدت یک سال و نیم است که با یکدیگر آشنا شده‌اند، در یک آپارتمان در کراس، روستایی کوچک در حدود پنج کیلومتری قلعه زندگی می‌کنند.لورا جیمیسون و مایکل اسمیت، کارمندان قلعه اشفورد (و همچنین …
۴ روز قبل
ممنوعیت استفاده کاری از واتس‌اپ در ترکیه
ترکیه با صدور دستورالعمل جدیدی خواستار عدم استفاده کارمندان بخش دولتی از اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی مانند واتس‌اپ و تلگرام برای ارتباطات رسمی شد. دفتر تحول دیجیتال ریاست‌جمهوری ترکیه دستورالعملی را برای کاهش ریسک‌های امنیتی در فناوری‌های اطلاعات مورد استفاده توسط سازمان‌های دولتی تدوین کرده است. در این دستورالعمل از مسوولان سازمان‌ها خواسته شده است به جای پیام‌رسان‌هایی نظیر واتس‌اپ و تلگرام از اپلیکیشن‌هایی که در داخل کشور طراحی شده و تحت کنترل این سازمان هستند یا سرورهای آنها برای ارتباطات درون سازمانی داخل ترکیه قرار دارند، استفاده کنند. کارمندان بخش دولتی ترکیه برای ارتباطات شخصی آزادند از واتس‌اپ و تلگرام استفاده کنند. این دستورالعمل خواستار خودداری از استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی برای مبادله …
۷ فایده علمی چرت بعدازظهر
۴ روز قبل
۷ فایده علمی چرت بعدازظهر
در پاسخ به فواید بسیار چرت زدن، شرکت‌های بزرگی مانند فیسبوک، گوگل و نایک اتاق‌های چرت زدن را در محل کار گنجانیده و کارمندان خود را ترغیب به استفاده از آنها می‌کنند.
پلوسی تهدید کرد، نمایندگان بدون ماسک را از ساختمان کنگره بیرون می‌کند
۵ روز قبل / نانسی پلوسی / کروناویروس / کرونا در جهان
پلوسی تهدید کرد، نمایندگان بدون ماسک را از ساختمان کنگره بیرون می‌کند
رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا ماسک زدن را برای همه اعضای این مجلس و کارمندان دفاتر آنها اجباری و تهدید کرده که متخلفان را از ساختمان کنگره اخراج خواهد کرد.
استفاده از ماسک در کنگره آمریکا اجباری شد/ پلوسی: نمایندگانی که ماسک نزنند اخراج می‌شوند
۵ روز قبل / ویروس کرونا / مجلس نمایندگان آمریکا
استفاده از ماسک در کنگره آمریکا اجباری شد/ پلوسی: نمایندگانی که ماسک نزنند اخراج می‌شوند
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که استفاده از ماسک برای نمایندگان و کارمندان کنگره آمریکا در دوران شیوع ویروس کرونا اجباری است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۰
مسافران مترو درپی اعمال محدودیت‌ها در تهران
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران از کاهش ۱۰۰ هزار نفری مسافران مترو درپی اعمال محدودیت‌ها در تهران خبر داد.به گزارش ایلنا، فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران درخصوص تعداد مسافران مترو پس از اعمال محدودیت در تهران با بیان اینکه مترو با حداکثر توان در حال کار است، گفت: مترو از زمان شیوع کرونا بدون وقفه به فعالیت خود ادامه داده است و پس از اعمال محدودیت‌ها طی هفته‌های اخیر با ۸۰۰ هزار مسافر مشغول به فعالیت است. دورکاری کارمندان باعث شد تا در حدود ۱۰۰ هزار نفر از تعداد مسافران مترو کم شوند.وی با ابراز رضایت نسبت به استفاده شهروندان از ماسک در مترو اظهار کرد: تقریبا همه مسافران از ماسک استفاده می‌کنند و این اتفاق خوبی است. ما نیز ضدعفونی مترو را به طور مرتب و براساس پروتکل‌های بهداشتی …
۱۳۹۹/۰۵/۰۸
دورکاری تبدیل به مدل جدید اشتغال می‌شود
توییتر در ماه می‌ اعلام کرد که در صورت تمایل به برخی از کارمندان خود اجازه خواهد داد که برای همیشه کارشان را از خانه ادامه دهند. کارمندان گوگل به این زودی‌ها به محل کار خود برنمی‌گردند. این شرکت روز دوشنبه به کارمندان خود گفت که آنها می‌توانند تا ژوئیه 2021 از خانه کار کنند. ساندرا پیچای، مدیرعامل گوگل، در یادداشتی که به کارمندان خود نوشت و نسخه‌ای از آن به دست سی‌ان‌ان رسیده است، نوشت: «ما به کارمندان توانایی برنامه‌ریزی پیش رو را می‌دهیم و می‌خواهیم کارهای اختیاری از خانه و همچنین شغل‌هایی که نیازی به حضور آنها در دفتر نیست را تا سی‌ام ژوئن 2021 افزایش دهیم. امیدوارم این مسأله انعطاف‌پذیری مورد نیاز شما را برای مراقبت از …
ابراز دلتنگی بیرانوند برای پرسپولیس
۱۳۹۹/۰۵/۰۸
ابراز دلتنگی بیرانوند برای پرسپولیس
علیرضا بیرانوند برای هواداران پرسپولیس ابراز دلتنگی کرد. وی در صفحه شخصی خود نوشت: «عشق و پیوندی که بین من و پرسپولیس بوجود آمده است جدایی ناپذیر است و همیشه در قلب من خواهد ماند هر چند فرسنگ ها فاصله بین ما باشد.از همه هواداران،بازیکنان،مربیان،مدیران و کارمندان ارتش سرخ که در این سالها بنده را مورد لطف و عنایت خویش قرارداده اند بسیار سپاسگزارم»
ثبت اتهام‌های تازه در پرونده جاسوسان توییتری عربستان سعودی
۱۳۹۹/۰۵/۰۸ / عربستان سعودی / آمریکا / توییتر / جاسوسی / پولشویی
ثبت اتهام‌های تازه در پرونده جاسوسان توییتری عربستان سعودی
وزارت دادگستری آمریکا در پرونده جاسوسی کارمندان سابق توییتر به نفع عربستان سعودی، اتهام‌های تازه‌ای از قبیل پولشویی و جعل اسناد را اضافه کرد.
دورکاری کارمندان دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شد
۱۳۹۹/۰۵/۰۸ / کرونا / عیسی کشاورز / مدیرکل روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی / تعطیلی / کرونا / دور کا
دورکاری کارمندان دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شد
مدیر کل روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی از دورکاری کارمندان این دانشگاه در هفته آینده خبر داد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۸
سرنوشت نامعلوم پادگان 06
واقعا نفهمیدیم چطور همه ‌چیز اینقدر سریع و فوری فوتی اتفاق افتاد و سران شهرداری و شورا و ارتش جمهوری اسلامی چندی پیش جمع شدند و قسمتی از یک باغ قدیمی تهران که سال‌ها دورش دیوارهای یک پادگان معروف بود را به نام بوستانی برای منطقه پاسداران کلنگ زدند؟! ظاهرا می‌خواستند شهروندان تهرانی را با خبری خوش از افسردگی دوران کرونا به در آورند و در عین حال حرکتی در صحنه راکد مانده ساخت و ساز بزرگ مقیاس در شهر ایجاد کنند. ما شهروندان عادی هم اول تعجب کردیم و بعد هم به گوش و تماشا نشستیم. خیلی‌هامان ناباورانه دنبال حرفی قانع‌کننده می‌گشتند، زیرا در کنار خبر پارک، خبر دیگری نیز مبنی بر صدور مجوز ساخت و‌سازی 630 هزار متری به شکل برج‌های بسیار بلند تجاری و اداری و هتل و …
۱۳۹۹/۰۵/۰۸
فیس‌بوک از اتحادیه اروپا شکایت کرد
شرکت فیس‌بوک اتحادیه اروپا را به دلیل نقض تحریم خصوصی کارمندانش به دادگاه کشاند. به گزارش «ایسنا»، روزنامه فایننشال تایمز به نقل از دو منبع آگاه نوشت: این شبکه اجتماعی مدعی است که رگولاتورهای اتحادیه اروپا سوالات مفصلی از کارمندان فیس‌بوک پرسیده‌اند که فراتر از تحقیقات ضدانحصارطلبی آنها بوده است و از دادگاه عمومی در لوکزامبورگ خواستار مداخله شده است. بر اساس گزارش رویترز، تیم لمب، وکیل فیس‌بوک در بیانیه‌ای اعلام کرد: ماهیت کلی درخواست‌های کمیسیون اروپا به معنای آن است که ما باید اسناد غیرمرتبطی شامل اطلاعات بسیار خصوصی کارمندان نظیر اطلاعات پزشکی، اسناد مالی خصوصی و اطلاعات خصوصی درباره خانواده کارمندان را در اختیار آنها قرار دهیم که ارتباطی با تحقیقات کمیسیون اروپا ندارد. ما تصور می‌کنیم که …
آیین نامه ثبت اطلاعات و پرداخت های کارکنان در دو سامانه‌ در دستور کار هیات وزیران
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / سازمان برنامه و بودجه / ثبت اطلاعات و پرداخت های کارکنان / هیات دولت / کارمندان دولت
آیین نامه ثبت اطلاعات و پرداخت های کارکنان در دو سامانه‌ در دستور کار هیات وزیران
در جلسه اصلی کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیات و سازمان برنامه و بودجه کشور بحث و تصمیم گیری شد. از مهمترین تصمیمات این جلسه،‌ تصویب آیین نامه ثبت و بروزرسانی اطلاعات و پرداخت های کارکنان در دو سامانه‌ بود،‌ این آیین نامه برای اخذ تصمیم نهایی در دستورکار جلسه اصلی هیات وزیران قرار گرفت.
ارتباطات سازمانی خود را با تلفن ابری نکسفون مدیریت کنید
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / دورکاری کارمندان / ویروس کرونا / تلفن ثابت
ارتباطات سازمانی خود را با تلفن ابری نکسفون مدیریت کنید
در شرایط شیوع کرونا و لزوم دورکاری با تلفن ابری نکسفون، ارتباطات سازمانی خود را به سادگی مدیریت کنید.
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
کعبه در آستانه آغاز حج (عکس)
مقامات دیوان عالی عربستان روز دوشنبه اعلام کردند مناسک حج امسال که به دلیل شیوع بیماری کووید-۱۹ با حضور حدود ۱۰۰۰ نفر برگزار خواهد شد، از روز ۲۹ ژوئیه (هشتم مرداد) آغاز می شود. عربستان سعودی امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا ورود حجاج را محدود کرده است. مرکز پیشگیری و کنترل بیماری های عربستان سعودی پروتکل های ایمنی و محدود کننده شدیدی را برای مراسم حج امسال ابلاغ کرده بود. بر پایه این پروتکل، تمامی زوار، کارمندان اماکن مقدسه و مسئولان حج باید در همه زمان ها ماسک بپوشند و دست زدن و بوسیدن کعبه و حجرالاسود ممنوع خواهد بود.
پیشگیری از ابتلا به کرونا برای کارمندان +فیلم
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / پیشگیری از کرونا / ویروس کرونا
پیشگیری از ابتلا به کرونا برای کارمندان +فیلم
برخی از نکات ایمنی که کارمندان برای پیشگیری از ابتلا به کرونا باید آن‌ها را رعایت کنند.
کارمندان گوگل تا پایان ژوئن ۲۰۲۱ دور کار شدند
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / ویروس کرونا / گوگل / دورکاری کارمندان
کارمندان گوگل تا پایان ژوئن ۲۰۲۱ دور کار شدند
گوگل با توجه به ارزیابی از شیوع ویروس کرونا، تصمیم گرفته بخش اعظم ۲۰۰ هزار کارمند و پیمانکار خود را تا پایان ژوئن سال آینده میلادی دور کار کند.
از درآمد‌های دلاری تا حق کمیسیون ۲ برابری/ ماجرای پرداخت اجاره به دلار و سکه چیست؟
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / خانه های دلاری / اجاره خانه به دلار
از درآمد‌های دلاری تا حق کمیسیون ۲ برابری/ ماجرای پرداخت اجاره به دلار و سکه چیست؟
برخی از واحد‌های مبله در مناطق شمالی تهران به صورت دلاری اجاره داده می‌شوند و اجاره آن‌ها معمولا ۳۰ درصد بیشتر از مبلغ اجاره خانه‌های تخلیه مشابه همان منطقه است. البته این خانه‌های دلاری مشتریان ثابت خود را دارند، از کارمندان شرکت‌های خارجی تا جوانان بسیار پولدار. رویداد‌۲۴ در این گزارش به جزئیات بیشتری درباره نحوه اجاره و مشتریان این خانه‌ها می‌پردازد.
روایت نوبخت از افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان | دشمن منتظر است یک روز پرداخت‌ حقوق‌ها به تعویق بیافتد
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
روایت نوبخت از افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان | دشمن منتظر است یک روز پرداخت‌ حقوق‌ها به تعویق بیافتد
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از اول مهرماه امسال آغاز می‌شود.
برزخی به نام دورکاری!
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / کرونا / ویروس کرونا
برزخی به نام دورکاری!
بسیاری از مردم حسرت دورکار شدن کارمندان را می‌خورند و حتی برخی مدیران نیز فکر می‌کنند دورکاری باعث می‌شود کارمندان وقت بیشتری برای استراحت داشته باشند، در حالی که مطالعه محققان شرکت مایکروسافت بر روی کارمندان این شرکت که چند ماه است دور کار شده اند، چیز دیگری را نشان می‌دهد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
فاشیست‌ها در تهران
آرش نهاوندی  روزنامه نیویورک تایمز در مطلبی که به تاریخ 15 ژانویه 1928 (24دی 1306) انتشار یافته، به نقل از گزارش‌های منتشره در مطبوعات اتریش، از تشکیل حزب فاشیست (حزب ترقی) در ایران خبر داد. این روزنامه خبر داد که در جلسه‌ای که اخیرا در کاخ سلطنتی تهران به ریاست شخص رضاشاه برگزار شده، تصمیم به ایجاد حزب فاشیست ایران گرفته شده است. عبدالحسین تیمورتاش به‌عنوان رهبر این حزب شناخته شده است و در تاسیس این حزب از حزب فاشیست ایتالیا الگو‌برداری شده و بیشتر کارمندان جوان دولت، نظامیان و دانش‌آموزان، اعضای …
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
ضرر مالی غول مخابراتی چین از بایکوت هندی‌ها
هوآوی در بحبوحه درخواست‌ها برای بایکوت کالاهای چینی در هند، هدف درآمد امسال خود در این کشور را حداکثر ۵۰ درصد کاهش داد و بیش از نیمی‌از کارمندانش را اخراج می‌کند. روزنامه اکونومیک تایمز هند در گزارشی نوشت: هوآوی اکنون درآمد ۳۵۰ تا ۵۰۰ میلیون دلار را برای سال ۲۰۲۰ هدف گرفته که در مقایسه با برآورد اولیه این شرکت برای درآمد ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون دلاری، نیمی‌ کاهش پیدا کرده است. این روزنامه به نقل از منابع آگاه گزارش داد هوآوی ۶۰ تا ۷۰ درصد از کارمندان هندی خود شامل کارکنان بخش‌های تحقیقات و توسعه در مرکز خدمات جهانی را اخراج خواهد کرد. احساسات ضدچینی در هند به‌دنبال کشته شدن ۲۰ سرباز هندی توسط نیروهای چینی در منطقه مرزی هیمالیا در ماه گذشته افزایش پیدا کرده است. هند از شرکت‌های مخابراتی دولتی خواسته …
حضور کارکنان و اساتید در دانشگاه‌ها ضروری است
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / وزارت علوم / منصور غلامی / دانشگاه / دانشگاه تهران / ویروس کرونا / کارمندان دولت
حضور کارکنان و اساتید در دانشگاه‌ها ضروری است
وزیر علوم گفت: حضور کارکنان و اعضای هیئت علمی در دانشگاه مستمر است و در این زمینه دانشگاه‌ها نیز شامل مقررات دستگاه‌های دولتی هستند.
۷۰ درصد لوازم خانگی به دست مصرف کننده نرسید / افزایش قیمت‌ها هیچ تناسبی با حقوق کارگران ندارد
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / بازار لوازم خانگی / سازمان تعزیرات / گرانی کالا / یاسر رایگانی
۷۰ درصد لوازم خانگی به دست مصرف کننده نرسید / افزایش قیمت‌ها هیچ تناسبی با حقوق کارگران ندارد
سخنگوی تعزیرات با بیان اینکه حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد لوازم خانگی داخلی و وارداتی در یک سال و نیم گذشته به دست مصرف کننده نرسیده، گفت: قطعا برای هر گونه افزایش قیمتی باید نرخ حقوق کارمندان و کارگران هم در نظر گرفته شود و افزایش ۵۰ تا ۶۰ درصدی قیمت برخی کالا‌ها به هیچ وجه معقول نیست. نوشته ۷۰ درصد لوازم خانگی به دست مصرف کننده نرسید / افزایش قیمت‌ها هیچ تناسبی با حقوق کارگران ندارد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
هند دست به بایکوت کالاهای چینی زده است؟
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
هند دست به بایکوت کالاهای چینی زده است؟
هواوی غول مخابراتی چینی بیش از نیمی از کارمندان هندی شرکت را اخراج می کند.
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
متن پیام تبریک رییس AFC برای قهرمانی پرسپولیس
کسب این عنوان با حمایت تمام دست‌اندرکاران صورت گرفته است و براین اساس پیام تبریک من برای تمام بازیکنان، سرمربی، اعضای کادر فنی، پزشکی، کارمندان باشگاه و تمام هواداران پرسپولیس است.
عربستان منتظر ضرب‌شست یمنی‌ها باشد
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / جنگ یمن / یمن / یمن و عربستان
عربستان منتظر ضرب‌شست یمنی‌ها باشد
«حمید عبدالقادر عنتر»، مشاور نخست وزیر یمن در گفتگو با خبرگزاری آنا گفت: منتظر شگفتی بزرگی در زمینه تغییر تاکتیک‌های نظامی و قدرت موشکی (نیروهای یمنی) باشید. این اقدام در واکنش به ادامه سیاست گرسنه نگه‌داشتن، محاصره و خوار انگاشتن ملت یمن به‌وسیله جلوگیری از پرداخت حقوق کارمندان دولتی و غارت مشتقات نفتی انجام خواهد شد. 
جزییات افزایش حقوق کارمندان دولت در سال۹۹
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
جزییات افزایش حقوق کارمندان دولت در سال۹۹
شیوه نامه اجرایی پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و تمامی پرداخت‌های مشابه حقوق و دستمزد دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۳۹۹ ابلاغ شد.
جنجال همکاری سازمان امنیت داخلی آلمان با یک کارمند بوندس‌تاگ
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / آلمان
جنجال همکاری سازمان امنیت داخلی آلمان با یک کارمند بوندس‌تاگ
یکی از کارمندان حزب راست "آلترناتیو برای آلمان" در بوندس‌تاگ با سازمان امنیت داخلی آلمان در ایالت بایرن همکاری داشته است. احزاب سوسیال دموکرات و سبزهای بایرن خواستار روشنگری در مورد فعالیت‌های جاسوسی این زن هستند.
آغاز فعالیت جامعه اسلامی کارمندان برای انتخابات شوراهای شهر
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / انتخابات 1400 / جامعه اسلامی کارمندان
آغاز فعالیت جامعه اسلامی کارمندان برای انتخابات شوراهای شهر
دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان از فعالیت‌های این تشکل سیاسی اصولگرای عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری برای انتخابات شوراهای شهر خبر داد.
اولویت رسیدگی به مسائل مالی کارکنان و هیات علمی است
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / دانشگاه آزاد / اعضای هیات علمی / حقوق کارمندان
اولویت رسیدگی به مسائل مالی کارکنان و هیات علمی است
آموزش CEH (هکر کلاه سفید): فیشینگ و مهندسی اجتماعی چگونه کاربران را قربانی می‌کنند
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
آموزش CEH (هکر کلاه سفید): فیشینگ و مهندسی اجتماعی چگونه کاربران را قربانی می‌کنند
مهندسی اجتماعی هنر فریب افراد و مجبور کردن آن‌ها به انجام کاری زیان‌بار است. هکرهای ماهر در مهندسی اجتماعی کارمندان سازمانی و حتا پیمانکاران را هدف قرار می‌دهند. مهندسی اجتماعی یکی از حملات بالقوه خطرناک است، زیرا به شکل مستقیم فناوری‌ها را هدف قرار نمی‌دهد. یک سازمان می‌تواند بهترین دیوارهای آتش، سامانه‌های تشخیص نفوذ (IDS)، الگوهای کارآمد طراحی شبکه، سامانه‌های احراز هویت یا کنترل دسترسی را داشته باشد، اما هنوز هم با خطر حمله موفقیت‌آمیز مهندسی اجتماعی روبرو شوند. افرادی که مهندسی اجتماعی را انجام می‌دهند در فریب افراد مهارت زیادی دارند. برای درک بهتر نحوه کار مهندسی اجتماعی‌، اجازه دهید نگاهی به رویکردهای مختلف این حملات داشته باشیم و ببینیم چگونه این حملات می‌توانند افراد یا سازمان‌ها را …
25 مدیر عامل برتر سال 2020 بر اساس رای کارمندان
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
25 مدیر عامل برتر سال 2020 بر اساس رای کارمندان
سایت Career، رتبه بندی سالانه خود از 25 مدیر عامل برتر ایالات متحده بر اساس رتبه‌های داده شده توسط کارمندان سیاه پوست، رنگین پوست و بومی آمریکا را منتشر کرد.
شرکت‌های بزرگ جهانی ابتلا کارکنان خود به کووید-19 را مخفی می‌کنند
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / استانی-اجتماعی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا
شرکت‌های بزرگ جهانی ابتلا کارکنان خود به کووید-19 را مخفی می‌کنند
یکی از کارمندان شرکت آمازون به‌صورت تصادفی فهمید که تعداد 400 هزار کارگر انبار آمازون به کروناویروس مبتلا شده‌اند.
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
ریاضت اقتصادی سعودی‌ها ؟
تصویر ارایه شده از عربستان سعودی مبنی بر رفاه و آسایش شهروندان این کشور به زودی به تاریخ خواهد پیوست. در واقع پادشاهی عربستان برای تثبیت منابع مالی خود یک برنامه ریاضتی با هدف کاهش هزینه‌ها از جمله حذف یارانه کارمندان دولت و برخی کمک‌های مختلف اجتماعی به منظور ذخیره نزدیک به 13.3 میلیارد دلار برای بودجه عملیاتی را در دستور کار قرار داده است. همچنین نرخ مالیات بر ارزش افزوده روی کالا و خدمات از ماه جولای سه برابر شده و از پنج درصد به پانزده درصد افزایش یافته است. پیش‌بینی دولت برای کسب درآمدهای مالیاتی در حدود 28 میلیارد ریال (تقریبا 7.5 میلیارد دلار) برای سال 2020 و 88 میلیارد ریال برای سال 2021 (تقریبا 23 میلیارد دلار) است. باید اذعان داشت که پیش‌بینی‌های اقتصادی در …
وضعیت‌قرمزکرونا در سراسر ایران
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
وضعیت‌قرمزکرونا در سراسر ایران
مطهره خردمندان- خبرنگار  روزانه 600بیمار مبتلا به کرونا در تهران بستری می‌شوند. در شرایطی که 2هفته از اجرای سیاست‌های اخیر دولت برای دورکاری یک سوم از کارمندان سازمان‌های دولتی گذشته و مشاغل پرخطر همچنان تعطیل‌اند شواهدی از فروکش بیماری در دست نیست؛ تعداد زیادی از کادر درمان ازجمله پزشکان و پرستان به کووید-19 مبتلا شده‌اند و همه‌گیری بیماری در میان کادر درمان از بیمارستان‌ها فراتر رفته و کلینیک‌ها را هم درگیر کرده است. به گزارش همشهری، کمیته اپیدمیولوژی وزارت بهداشت دیروز گزارشی منتشر کرد که …
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
باگ اینستاگرام در ios14 فاش شد
اینستاگرام تعهد کرده است باگی را در ios14 برطرف کند که هنگام بررسی صفحه اصلی اپلیکیشن، سبب روشن شدن دوربین دستگاه می‌شود. به گزارش انگجت، نسخه بتا سیستم عامل ios14 همچنان باگ‌های مختلف اپلیکیشن‌ها را فاش می‌کند. در همین راستا اینستاگرام قول داده است باگ مربوط به دوربین دستگاه را برطرف کند. این باگ سبب می‌شود هنگامی که کاربر مشغول بررسی پست‌های صفحه اصلی این اپلیکیشن است به طور خودکار دوربین روشن شود. طبق اطلاعات موجود حتی بدون آنکه کاربر ویژگی‌های مربوط به دوربین را در اینستاگرام باز کند، دوربین دستگاه روشن می‌شود. سخنگوی اینستاگرام تاکید کرد کارمندان این پلت‌فرم در چنین مواقعی به دوربین دسترسی ندارند و تاکنون هیچ محتوایی ثبت نشده است. تاکنون نوتیفیکیشن‌هایی با محوریت حفظ حریم شخصی در ios14، …
سه مهارت طلایی مدیران موفق
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
سه مهارت طلایی مدیران موفق
مدیران شرکت‌ها در مواقع خاص همچون «مواجهه با بحران سازمانی»، «اجرای برنامه جدید» یا «اصلاح فرآیندهای قبلی» معمولا به روش سنتی اعمال مدیریت - دیکته کردن سیاست‌ها - پناه می‌برند. اما مطابق تجربه مدیران موفق، قدرت مدیریت مدرن و کارآمد در سه مهارت طلایی خلاصه می‌شود. درک صحیح از «موقعیت» سازمان و اوضاع روحی کارمندان اولین مهارت مدیر کاربلد است. «ارتباط اعتمادساز با نیروها و جلب مشارکت سرمایه‌های انسانی» و همچنین «جسارت تغییر رویه» دو مهارت دیگر است.
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / حقوق کارمندان دانشگاه آزاد
نامه اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد به رئیس جمهور
به گزارش مهر، برخی از اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد در نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار پرداخت ۲ هزار میلیاردی دولت به این دانشگاه و همچنین افزایش حقوق متناسب با سایر ادارات شدند. 
کارمندان کنسولگری آمریکا در چنگدو ساختمان کنسولگری را ترک کردند
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / چین / آمریکا
کارمندان کنسولگری آمریکا در چنگدو ساختمان کنسولگری را ترک کردند
در پی تصمیم پکن مبنی بر بستن کنسولگری آمریکا در چنگدو در پاسخ به تعطیلی کنسولگری چین در هوستون، کارمندان کنسولگری آمریکا در چنگدو ساختمان کنسولگری را در میان تدابیر شدید امنیتی ترک کردند.
ترافیک ۱۷میلیون بسته پستی در پنج ماه اول سال
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / کرونا / شرکت ملی پست ایران / ارتباطات / اهواز
ترافیک ۱۷میلیون بسته پستی در پنج ماه اول سال
تهران - ایرنا - شاید بتوان گفت تنها نهادی که پابه‌پای بهداشت و درمان کشور، بدون تعطیلی به کار خود ادامه داد کارمندان شرکت ملی پست بودند که با تمام محدودیت‌هایی که وجود داشت، اجازه ندادند ۱۷میلیون و ۸۰۰ هزار بسته پستی در مبدا بمانند و به مقصد نرسند.
وام ودیعه مسکن؛ وامی برای کارمندان و صاحب‌خانه‌ها!
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / وام ودیعه مسکن / اجاره نشینی / افزایش اجاره بها / بازار مسکن
وام ودیعه مسکن؛ وامی برای کارمندان و صاحب‌خانه‌ها!
سرحدی کارشناس اقتصاد مسکن در مورد طرح اخذ مالیات از خانه‌های خالی که در مجلس در حال پیگیری است، بیان داشت: کارشناسان از مدت‌ها بر اجرای چنین طرحی تاکید داشتند، اما به نظر می‌رسد دولت در این باره می‌خواهد از طریق مالیات خانه‌های خالی خزانه خود را پر کند، در صورتیکه ما از قبل اعلام کردیم این مالیات‌ها باید صرف ساخت واحد‌های مسکونی برای مردمی که خانه ندارند، شود، به عنوان مثال در کشور چیزی به نام مسکن استیجاری و اجاره به شرط تملیک نداریم، دولت باید این مالیات را صرف ساخت چنین واحد‌هایی که ارزان‌قیمت نیز باشند، کند، نه ایکه بخواهد کسری بودجه خود را از این طریق جبران کند.
«سوزان» دستیار مرموز وزارت خارجه!
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / سوزان پمپئو / مایک پمپئو / وزارت خارجه آمریکا
«سوزان» دستیار مرموز وزارت خارجه!
هزینه‌های هنگفت دکوراسیون دفتر کار سوزان که بر اساس خواسته او باید مطابق دکوراسیون یکی از ثروتمندان ایالت ایلینوی اجرا می‌شد هم از بودجه دولتی پرداخت شد. اقدامات سوزان پمپئو در وزارت خارجه در مقایسه با اقدامات قبلی این خانواده سروصدای بیشتری به پا کرده است. یکی از برنامه‌های سوزان پمپئو که انتقاد‌های زیادی در میان کارمندان این وزارتخانه برانگیخت، سازماندهی مراسمی بود با عنوان «میهمانی مدیسون».
نامه زالی به وزیر بهداشت برای افزایش کارمندان دورکار در شرایط پیک دوم کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / افزایش کارمندان دورکاری / شیوع کرونا در ایران / مقابله با گسترش شیوع کرونا / نامه زالی به وزیر بهداشت
نامه زالی به وزیر بهداشت برای افزایش کارمندان دورکار در شرایط پیک دوم کرونا
شفقنا- فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران درخصوص فعالیت ۵۰ درصدی کارکنان و کارمندان سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی به وزیر بهداشت نامه نوشت. دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در نامه به وزیر...
ردپای کارمندان سازمان بازرسی در پرونده فساد کلان اقتصادی/ ضبط وثیقه داماد متواری وزیر سابق
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / مرجان شیخ الاسلامی / قوه قضائیه / سازمان بازرسی کل کشور / پتروشیمی / مبارزه با مفاسد اقتصادی
ردپای کارمندان سازمان بازرسی در پرونده فساد کلان اقتصادی/ ضبط وثیقه داماد متواری وزیر سابق
یازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده پتروشیمی در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی برگزار شد.
زالی خواستار دورکاری 50 درصد کارمندان تهران شد/استفاده از سربازان وظیفه با مدرک پزشکی در مراکز درمانی
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / شهر تهران / ویروس کرونا
زالی خواستار دورکاری 50 درصد کارمندان تهران شد/استفاده از سربازان وظیفه با مدرک پزشکی در مراکز درمانی
رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در نامه ای به وزیر بهداشت، خواستار دورکاری 50 درصد کارکنان و کارمندان سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •