سه شنبه, ۱۹ فروردین, ۱۳۹۹ / 7 April, 2020
سال نو
دولت در دو راهی اقتصاد و سلامت
۲۳ ساعت قبل
دولت در دو راهی اقتصاد و سلامت
در روزهای اخیر با پایان یافتن تعطیلات سال نو بار دیگر موضوع قرنطینه یا فاصله گذاری اجتماعی به منظور چیره شدن بر شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است. با توجه به تبعات دو جانبه سلامتی و اقتصادی که این ویروس در جامعه ایجاد می کند تصمیم گیری ها نیز دشوار شده است.
۳۱ ساعت قبل
نقش روانشناسان در مقابله با کرونا
در آخرین ماه سال میلادی گذشته و در حالی که مردم جهان خود را برای ورود به سال جدید آماده می‌کردند، خبر پیدایش و شیوع نوع جدیدی از آنفلوآنزا در چین که بعدها نام کووید-19 یا کرونا را به خود اختصاص داد، در مدت زمان کوتاهی به تاثیرگذارترین رویدادی تبدیل شد که هیچ انسان زنده‌ای در جهان شبیه آن را به خاطر ندارد و تنها در تاریخ باید مشابهش را جست‌وجو کرد. ایران بلافاصله پس از چین دومین کشوری بود که دچار شیوع این بیماری شد، در ایران نیز مردم در آستانه سال نو و به اصطلاح «شب عید» با این پدیده مواجه شدند. انتشار خبرهای مربوط به این بیماری چنان هولناک و آخرالزمانی بود که شاهد دستپاچگی، تصمیمات شتابزده و غیر کارشناسی برخی از مسوولان بودیم. نخستین پرسش‌هایی که می‌بایست …
تقویت عرضه‌ها در مقابل هجوم تقاضا
۳۱ ساعت قبل / بورس تهران / تعطیلات / رشد / سال نو / نقدینگی
تقویت عرضه‌ها در مقابل هجوم تقاضا
در دومین روز پس از اتمام تعطیلات سال نو، بورس تهران همچنان در روند صعودی باقی ماند
۳۱ ساعت قبل
اولین نیاز کشور در پساکرونا
برای بازار گردشگری هر کشور تعطیلات سال نو یکی از بهترین فرصت‌ها برای فعالیت فعالان این بازار و همین‌طور رونق سفر محسوب می‌شود. فعالان حوزه گردشگری در ایران نیز همه ساله در ایام تعطیلات عید نوروز بیشترین فعالیت اقتصادی خود را در سال تجربه می‌کنند زیرا این تعطیلات شرایط مناسبی را ایجاد می‌کند تا اقشار مختلف جامعه به سفر بروند. اما متاسفانه امسال با شیوع ویروس کرونا و لغو سفرهای غیر ضروری با شعار«در خانه می‌مانیم» دفاتر خدمات مسافرتی به ناچار ملزم به بازپرداخت وجه دریافت شده از مسافران شدند و بیش از 90 درصد از برنامه‌های سفر داخلی و خارجی افراد لغو یا کنسل شد.طبق آمارهای مستند، در تعطیلات نوروز امسال حجم سفرها در کشور 53 درصد کاهش پیدا کرد و حدود 11 درصد خانوارهای ایرانی سفر رفتند.
نامه ۲۱۷ منتخب مجلس یازدهم به رهبر انقلاب با عنوان «جهش تولید»
۳۸ ساعت قبل / آیت الله / مجلس / دیوان محاسبات / مجلس شورای اسلامی / مقام معظم رهبری / ایران / جمهوری اسلامی ایران / انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی / مجلس یازدهم / حضرت آیت‌الله خامنه‌ای
نامه ۲۱۷ منتخب مجلس یازدهم به رهبر انقلاب با عنوان «جهش تولید»
اسامی منتخبان مجلس یازدهم در نامه‌ای به حضرت آیت الله خامنه‌ای به ۲۱۷ امضا رسید و آنها متعهد شدند از ظرفیت‌های تقنینی، نظارتی و کارشناسی برای تحقق شعار سال در مجلس آینده استفاده کنند.
منشاء ویروس جدید کرونا (Sars-CoV-2)
۳۸ ساعت قبل / عباس آخوندی / ویروس کرونا / چین
منشاء ویروس جدید کرونا (Sars-CoV-2)
در آغاز سال نو میلادی ۲۰۲۰ شیوع نوع جدیدی از بیماری حاد تنفسی (پنومونی) ویروسی در مرکز چین مشاهده شد. تعداد افراد مبتلا به آن نیز به‌سرعت در حال افزایش بود. پس‌آمدِ آن، مقام‌های بهداشتی کشور چین اعلام داشتند که مشکلی وجود دارد.
پیام مدیرعامل هلدینگ ماهان به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۳۹۹
۴۱ ساعت قبل / روابط عمومی / زمین / سال نو / فولاد / نوروز
پیام مدیرعامل هلدینگ ماهان به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۳۹۹
مدیرعامل هلدینگ ماهان به مناسبت سال 1399 پیامی صادر کرد.
۴۱ ساعت قبل / تعطیلات نوروزی / کرونا
پایان تعطیلات، پایان کرونا نیست
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، با شیوع کرونا از اسفندماه سال ۹۸ در کشور، شرایط بحرانی و متفاوتی به وجود آمد که بر رفتارهای مردم و قوانین عمومی بسیار تاثیر گذاشت. هم چنین شیوع ویروس کرونا با تعطیلات سال نو یعنی زمانی که افراد با جمع شدن در کنار خانواده های خود، این ایام را جشن می گیرند، همزمان شد.
روز از نو کرونا از نو؟ با عدم قاطعیت دولت در حفظ شرایط فاصله‌گذاری اجتماعی، شهر دوباره شلوغ شد
۴۵ ساعت قبل
روز از نو کرونا از نو؟ با عدم قاطعیت دولت در حفظ شرایط فاصله‌گذاری اجتماعی، شهر دوباره شلوغ شد
انتقادات به دولت و تصمیم‌گیرندگان مبارزه با کرونا از زمان شیوع این ویروس در کشور همچنان ادامه دارد. تصمیماتی که از سوی نهادهای متولی برای کنترل و مقابله با کرونا گرفته شده است تا به حال انتقادات زیادی را به همراه داشته است و البته با ناکارآمدی‌هایی نیز همراه بوده است. در ابتدای شروع سال جدید بسیاری از رسانه‌ها به خلوت بودن کلان‌شهری مانند تهران به طور ویژه‌ای پرداختند و خوشحال بودند که تصمیمات گرفته شده توانست نتیجه مطلوب را به دست آورد.
۲ روز قبل
روز از نو کرونا از نو؟
الهام برخوردارانتقادات به دولت و تصمیم‌گیرندگان مبارزه با کرونا از زمان شیوع این ویروس در کشور همچنان ادامه دارد. تصمیماتی که از سوی نهادهای متولی برای کنترل و مقابله با کرونا گرفته شده است تا به حال انتقادات زیادی را به همراه داشته است و البته با ناکارآمدی‌هایی نیز همراه بوده است. در ابتدای شروع سال جدید بسیاری از رسانه‌ها به خلوت بودن کلان‌شهری مانند تهران به طور ویژه‌ای پرداختند و خوشحال بودند که تصمیمات گرفته شده توانست نتیجه مطلوب را به دست آورد. اما روز گذشته زمانی که اولین روز کاری بعد از تعطیلات نوروز شروع شد خیابان‌ها و بزرگ‏راه‌های این کلان‌شهر شاهد ترافیک سنگین و البته خطرناک در اوج کرونا و قرنطینه در اکثر کشورهای دنیا بود. درواقع برگشت هزاران کارمند و کارگر به سرکارشان در ۱۶ فروردین‌ماه …
یادِ بادِ بهاری
۲ روز قبل
یادِ بادِ بهاری
فرهادیلدا اسمش را بگذاریم بدشانسی یا با خودمان بگوییم جور دیگر باید دید؟ من می‌گویم حالا که احوالات ما در بهار اینگونه است فرصت را قدر بدانیم برای دقیق شدن به روزها و راه‌ها، برای تعمق در احوالات و کارها. این همه دویدیم تا برسیم به سال نو اما آنقدر خسته شدیم که یاد باد بهار برایمان گرامی نشد و اصلا نفهمیدیم سبزها کی زندگی را به جان شهر پاشیدند. هزار بار دویدیم اما یک‌بار دقیق نشدیم به همین سوار و اسبش که چه صبورانه می‌تازند در عین وقار و ایستایی. بگذارید یاد باد بهار ما را با خود ببرد.
غوغای سانسور در رسانه ملی
۲ روز قبل
غوغای سانسور در رسانه ملی
نوروز امسال مصادف بود با یکی از نادرترین اتفاقاتی که گرچه پیش از آغاز سال جدید شروع شده بود اما توانست سنتی ترین رسم ما ایرانیان را تحت تاثیر خود قرار دهد بگونه ای که در طول روزهای سال نو اکثریت قریب به اتفاق مردم را مجبور کرد در خانه خود بمانند و حتی به دیدن پدربزرگها، مادربزرگها، پدرها و مادرها هم نروند.
پشت سنگر جبهه سفیدپوستان ایستاده‌ایم
۲ روز قبل / استانی-اجتماعی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / دانشگاه علوم پزشکی بابل
پشت سنگر جبهه سفیدپوستان ایستاده‌ایم
هنگام تحویل سال بسیاری از مردم کنار خانواده وعزیزانشان سال نو و نوروز را آغاز می‌کنند اما نوروز امسال کمی متفاوت‌تر از سال‌های قبل بود، کرونا ویروس مهمان ناخوانده و شومی شد که از روزهای پایانی بهمن‌ماه سال گذشته وارد کشور ما شده و باعث دور شدن ما مردم از هم.
کیفیت هوای پایتخت همچنان قابل قبول است
۲ روز قبل / وضعیت هوای تهران / هوای سالم / شرکت کنترل کیفیت هوای تهران
کیفیت هوای پایتخت همچنان قابل قبول است
مردم تهران از ابتدای سال نو ۹ روز هوای پاک و ۶ روز هوای سالم را تنفس کرده اند، و براساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران امروز و فردا هم هوای تهران قابل قبول خواهد بود.
۳ روز قبل
چه روزگار غریبی؟
تو مگو همه به جنگند و زصلح من چه حاصل تو یکی نه‌ای، هزاری، تو چراغ خود برافروز دوست عزیز: خواسته‌اید که ایام قرنطینه و خانه‌نشینی را بیان کنم. نشسته‌ای در خانه، در حصری خودساخته و خودخواسته. با خود فکر می‌کنید که طرح دهکده جهانی «مک لوهان» چه زود تحقق یافت و چه بد. چه سال بدی را پشت سر گذاشتیم و با خود می‌خوانیم «ای سال برنگردی، بری دیگه برنگردی». در پایان سال و با آغاز بهار خبرهای ناخوش می‌شنویم، ‌گویی در دنیایی بی‌مرز به سر می‌بریم و هیولای پر کر و فر کرونا بی‌هیچ رخصت و اجازه و ویزایی جهان را درمی نوردد. کوخ و کاخ نمی‌شناسد‌، با سیاه و سفید، فقیر و غنی به نبردی بی‌امان برخاسته است. همه نگران‌اند …
۳ روز قبل
بدون اضطراب خون اهدا کنید
مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: تمامی تمهیدات لازم جهت اهدای ایمن خون اندیشیده شده و مردم می توانند با خیال راحت مراجعه و با رعایت تمام اصول بهداشتی خون اهدا کنند.نرگس عبیدی ضمن تبریک سال نو عنوان کرد: به دنبال کاهش ذخایر خونی در سطح استان و همت اهالی رسانه، هنرمندان و ورزشکاران و فعالان اجتماعی و اطلاع رسانی همه مردم شاهد حضور بی نظیر همه مردم در انتقال خون بودیم که این اتفاق طی چند سال اخیر کم سابقه بوده است. وی ادامه داد: جا دارد که از تمامی مردم تشکر کنم که قرنطینه خانگی را انتخاب کردند، اگر ذخایر خون کم شد به دلیل مراجعه کم مردم بود نه کاهش تمایل. با این حال تمامی تمهیدات لازم در انتقال خون اندیشیده شده و مردم می توانند با خیال راحت مراجعه کرده و با رعایت تمام اصول بهداشتی خون اهدا کنند. این …
با مردم
۳ روز قبل
با مردم
سخنی با شما با تبریک سال نو و سپاس از همراهی و پیام‌های شما حتی در ایام تعطیلات نوروزی و کرونا که تعدادی از آنها در صفحات مجازی منتشر شد، به اطلاع شما همراهان همیشگی روزنامه همشهری و ستون با مردم می‌رساند سیل پیام‌های شما در موضوعات مربوط به ویروس کووید19 و بیماری کرونا به‌خصوص با موضوع قدردانی از کادر درمانی به‌خصوص پزشکان و پرستاران ما را بر آن داشت در قالب یک پیام کلی از سوی همه مخاطبان، سپاس و قدردانی مردم را به اطلاع این قشر فداکار که در صف مقدم مبارزه با کرونا هستند، برسانیم تا بدین وسیله …
۴ روز قبل / شرکت طراحی سایت / طراحی سایت / طراحی سایت تهران / طراحی سایت شرکتی
بحران کرونا و ضرورت طراحی سایت برای کسب و کارهای سنتی
سال ۹۹ با یک بحران جدید با نام کرونا شروع شده است و هنوز تمام دستگاههای دولتی و خصوصی در کشور درگیر این بحران هستند تا با کمک یکدیگر بتوانیم این مهمان ناخوانده سال نو را از کشور بیرون کنیم. کسب و کارهای زیادی در یکی دو ماه اخیر ضرر کرده اند و تبعات این بیماری تا ماهها وبلکه سالها بر اقتصاد ایران سایه شوم خود را حفظ خواهد کرد.
سیزده بدر ۹۹ در کیش
۵ روز قبل
سیزده بدر ۹۹ در کیش
روز سیزدهم فروردین در جزیره زیبای کیش یکی از شلوغ ترین روز های سال نو است که حالا به دلیل شیوع ویروس کرونا برای اولین بار خالی از خودرو و رفت‌وآمد است. از هشتم فروردین ماه سال جدید طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا طرح فاصله‌گذاری اجتماعی آغاز شد و فعلا تا ۲۱ فروردین ادامه دارد. این محدودیت در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین درکیش تشدید شد. ماموران نیروی انتظامی برای تضمین اجرای طرح از ورود مردم به پارک‌ها جلوگیری می‌کنند و شهروندان بندرعباس هم روز سیزدهم فروردین امسال را در خانه‌های خود ماندند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا زودتر شکسته شود.
13 بدر 99 در بندرعباس
۵ روز قبل
13 بدر 99 در بندرعباس
روز سیزدهم فروردین در بندرعباس یکی از شلوغ ترین روز های سال نو است که حالا به دلیل شیوع ویروس کرونا برای اولین بار خالی از خودرو و رفت‌وآمد است. از هشتم فروردین ماه سال جدید طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا طرح فاصله‌گذاری اجتماعی آغاز شد و فعلا تا ۲۱ فروردین ادامه دارد. این محدودیت در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین در بندرعباس تشدید شد. ماموران نیروی انتظامی برای تضمین اجرای طرح از ورود مردم به پارک‌ها جلوگیری می‌کنند و شهروندان بندرعباس هم  روز سیزدهم فروردین امسال را در خانه‌های خود ماندند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا زودتر شکسته شود.
ابراز همدردی فارسی زبانان کشور هند با مردم ایران+ فیلم
۵ روز قبل
ابراز همدردی فارسی زبانان کشور هند با مردم ایران+ فیلم
شاعران و فارسی زبانان اهل کشور هند در پیامی سال نو را تبریک گفتند و همدردی خود را با هموطنانمان ابراز کردند.
نوروز با کمال و ملال
۱۳۹۹/۰۱/۱۲ / محمود اسعدی / نوروز / سال نو
نوروز با کمال و ملال
نوروزانه های گروه نخبگان خبرآنلاین؛ روایتی از سالی که گذشت تا آغاز سال نو/ 22
ربیعی: باید اتحاد تحریم و کرونا را بشکنیم/سیاست‌هایی برای جلوگیری از بیکاری گسترده اتخاذ کرده‌ایم
۱۳۹۹/۰۱/۱۱ / خسارت کرونا به مشاغل / شیوع ویروس کرونا در ایران / علی ربیعی سخنگوی دولت / کرونا / مقابله با کرونا
ربیعی: باید اتحاد تحریم و کرونا را بشکنیم/سیاست‌هایی برای جلوگیری از بیکاری گسترده اتخاذ کرده‌ایم
به گزارش ایسنا، علی ربیعی در اولین جلسه سخنگوی دولت در سال 1399،‌ اظهار کرد: همیشه پیام نوروز برای ما پیام تغییر است. نوروز برای ما ایرانیان همواره با مفاهیمی مانند حال بهتر، نو شدن و یک شروع جدید بوده است. امسال نوروز ما مقارن شده است با اعیاد بزرگ دینی ما. چند عید در هم آمیخته شده است و من از همین جا از فرصت استفاده کرده و اعیاد مبعث و اعیاد شعبانیه را به همه تبریک می گویم.
آغاز سال نو در خیابان‌های اطراف حرم امام رضا (ع)
۱۳۹۹/۰۱/۱۱ / کرونا / ویروس کرونا / مشهد / سهم_من_در_مهارکرونا / حرم امام رضا / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا / پرونده | پیشنهادهایی برای پیشگیری از کرونا / مجله تصویری کرونا / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها / هراس جهانی از ویروس کرونا
آغاز سال نو در خیابان‌های اطراف حرم امام رضا (ع)
#سهم_من_در_مهارکرونا
نوروز باستانی پس از اسلام آسمانی
۱۳۹۹/۰۱/۱۱ / نوروز / سال نو
نوروز باستانی پس از اسلام آسمانی
نوروزانه های گروه نخبگان خبرآنلاین؛ روایتی از سالی که گذشت تا آغاز سال نو/ 21
نفت  بی‌ارزش  و  روزهای سخت ایران و جهان
۱۳۹۹/۰۱/۱۰
نفت بی‌ارزش و روزهای سخت ایران و جهان
قیمت نفت سقوط کرده و تازه همین نفت را هم زیر سایه تحریم باید با هزار ترفند و هزینه اضافی فروخت..کرونا هم مزید بر علت شده و هنوز سال نو نیامده 100 هزار میلیارد تومان به هزینه های دولت در سال جدید اضافه کرد.
رونمایی از موشک های جدید یمنی، کابوسی نو برای آل سعود
۱۳۹۹/۰۱/۱۰ / جنگ یمن / یمن
رونمایی از موشک های جدید یمنی، کابوسی نو برای آل سعود
تهران – ایرنا – کابوس آل سعود ادامه دارد و با ورود جنگ یمن به ششمین سال خود، ارتش یمن اعلام کرده که موشک های جدید زمین به زمین خود را برای استفاده علیه متجاوزان رونمایی کرده است، اقدامی که دوباره خواب از چشمان سعودی های متجاوز گرفته است.
سال جهش تولید
۱۳۹۹/۰۱/۰۹ / علی بنایی / سال جهش تولید / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب
سال جهش تولید
نوروز امسال در حالی که ملت با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند و در حال تجربه خانه‌نشینی و تعطیل سفر و دید و بازدیدهای مرسوم در حال گذران است، مقام معظم رهبری سال نو را سال جهش تولید نام گذاری کردند.
۱۳۹۹/۰۱/۰۹
خلوت‌ترین نوروز جزیره کیش
با توجه به فرا رسیدن سال نو جزیره زیبای کیش یکی از مکان‌های گردشگری استان هرمزگان است که هر سال شاهد حضور میلیونی مردم و گردشگران از سراسر کشور بوده ولی امسال با توجه به وضعیت کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا از رونق افتاده است.
«در اسارت زمان»، کتابی درباره راز سال سیاه
۱۳۹۹/۰۱/۰۹ / جوایز ادبی / کتاب
«در اسارت زمان»، کتابی درباره راز سال سیاه
تهران-ایرنا- کتاب داستان «در اسارت زمان»، داستانی درباره تغییر تاریخ است و می‌پرسد: آیا انسان می‌تواند دوباره از نو جهان را به شکل بهتری حفظ کند؟.
گزارش تصویری: کیش، نوروز ۹۹
۱۳۹۹/۰۱/۰۸
گزارش تصویری: کیش، نوروز ۹۹
با توجه به فرا رسیدن سال نو جزیره زیبای کیش یکی از مکان‌های گردشگری استان هرمزگان است که هر سال شاهد حضور میلیونی مردم و گردشگران از سراسر کشور بوده ولی امسال با توجه به وضعیت کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا از رونق افتاده است
۱۳۹۹/۰۱/۰۸ / اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور / بسیج ملی مقابله با کرونا / ستاد ملی مقابله با کرونا
جهانگیری: فروشگاه‌های تأمین‌کننده نیاز‌های اصلی مردم خدمات ۲۴ ساعته خواهند داشت
به گزارش فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور عصر دیروز پنج شنبه در ارتباط ویدئوکنفرانسی با ستاد ملی مدیریت بیماری کرونای استان اصفهان ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه اظهار داشت: استان اصفهان چشم و چراغ ایران است و از هر نظر برای کشور استانی استراتژیک و راهبردی محسوب می شود و تأثیرگذاری این استان نیز در سطح ملی است.
مردم بالی هر سال نو را در قرنطینه می گذرانند
۱۳۹۹/۰۱/۰۸
مردم بالی هر سال نو را در قرنطینه می گذرانند
اگر در خانه ماندن در روزهای سال نو امسال برای ما تبدیل به یک چالش بزرگ شده اما مردمان بالی سالهاست که نخستین روز سال نوی خود را در خانه می‌مانند
کیش، نوروز99
۱۳۹۹/۰۱/۰۷
کیش، نوروز99
با توجه به فرا رسیدن سال نو جزیره زیبای کیش یکی از مکان‌های گردشگری استان هرمزگان است که هر سال شاهد حضور میلیونی مردم و گردشگران از سراسر کشور بوده ولی امسال با توجه به وضعیت کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا از رونق افتاده است
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / حرم حضرت معصومه / قرنطینه / ویروس کرونا / کرونا در قم
(تصاویر) زیارت از دور حرم حضرت معصومه(س)
هر ساله در ایام نوروز مردم از اقصی نقاط کشور خود را به قم می‌رساندند تا سال نو را در جوار مضجع شریف حضرت معصومه (س) آغاز کنند اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از انتشار ویروس درب های حرم ناخواسته و موقتاً بسته شده و عاشقان کریمه اهلبیت علیهم السلام آن حضرت را از دور زیارت می‌کنند.
۱ میلیون سفر نوروزی و تعجب ۳ میلیون خانه‌نشین
۱۳۹۹/۰۱/۰۷
۱ میلیون سفر نوروزی و تعجب ۳ میلیون خانه‌نشین
طبق آماری تقریبا دقیق معلوم شد در اول و دوم فروردین ۹۹ از تهران سه میلیون سفر کاسته شد و یک میلیون سفر انجام شد. وقتی در روز‌های اول سال نو این افراد از شهر تهران خارج شدند تا به سفر بروند خیلی‌ها متعجب شدند.
در انداختن طرحی نو در شاکله و شیوه اجرایی جشنواره‌های تئاتری خوزستان
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / استانی-فرهنگی و هنری / اخبار فرهنگی و هنری - خوزستان / روز جهانی تئاتر / انجمن هنرهای نمایشی
در انداختن طرحی نو در شاکله و شیوه اجرایی جشنواره‌های تئاتری خوزستان
رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان گفت: ضمن تبریک روز هفتم فروردین که مزین به نام تئاتر شده و ضمن آرزوی فارغ شدن از این روزهای رخوت و بیماری فراگیر شایسته و بایسته است که سال ۹۹ تئاتر خوزستان را سال «در انداختن طرحی نو در شاکله و شیوه اجرایی جشنواره‌های تئاتری خوزستان» نامید.
مدیرعامل بانک ملی در اولین ویدئو کنفرانس سال 99 بر حفظ سلامت کارکنان تاکید کرد
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / ایران / سال نو / سلامت / ویروس / استان ها
مدیرعامل بانک ملی در اولین ویدئو کنفرانس سال 99 بر حفظ سلامت کارکنان تاکید کرد
مدیر عامل بانک ملی ایران در اولین روز کاری سال 99 به صورت ویدئو کنفرانس با مسئولان برخی شعب استان ها گفت‌وگو کرد.
مشارکت مشتریان بانک رفاه کارگران در استفاده از خدمات غیرحضوری قابل تقدیر است
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / اینترنت / رشد / روابط عمومی / سال نو / ویروس
مشارکت مشتریان بانک رفاه کارگران در استفاده از خدمات غیرحضوری قابل تقدیر است
مدیر عامل بانک رفاه کارگران از همراهی و مشارکت مشتریان در استفاده بیش از پیش از خدمات غیر حضوری در شرایط حساس کنونی قدردانی کرد.
خسارت ۱۰ میلیارد و ۸۸۵ میلیونی سیل به تاسیسات برق استان بوشهر
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / استان بوشهر / کنگان / گناوه / سیل / استانی-اجتماعی / برق / خسارت / سیل نوروز 99
خسارت ۱۰ میلیارد و ۸۸۵ میلیونی سیل به تاسیسات برق استان بوشهر
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با تبریک سال نو گفت: سیل سوم فروردین ماه ۱۰ میلیارد و ۸۸۵ میلیون ریال به تاسیسات شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر خسارت وارد نمود.
جابجایی  روستای پیت سرا سوادکوه روی میز
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / بنیاد مسکن انقلاب اسلامی / مازندران
جابجایی روستای پیت سرا سوادکوه روی میز
ساری-ایرنا- معاون عمرانی استاندار مازندران می‌گوید: طرح انتقال روستای پیت سرا شهرستان سوادکوه که در نخستین روز سال نو به دلیل ریزش سنگ از کوه ضلع جنوبی خسارت دید، در دستور کار قرار گرفت.
شکوفه های بهاری ماکو
۱۳۹۹/۰۱/۰۶
شکوفه های بهاری ماکو
با آغاز سال نو درختان نیز از خواب زمستانه بیدار شدند و با شکوفه های خود بر زیبایی طبیعت افزودند.
زندگی دریاست؛ دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / مجید صفاری نیا / نوروز / سال نو
زندگی دریاست؛ دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم
نوروزانه های گروه نخبگان خبرآنلاین؛ روایتی از سالی که گذشت تا آغاز سال نو/ 18
۱۳۹۹/۰۱/۰۶
نقش تعیین کننده صنعت برق در تحقق "جهش تولید"
اردکانیان گفت: سال نو با عنوان سال "جهش تولید" نامگذاری شده که در این میان نقش صنعت برق بسیار حائز اهمیت است.
مردم ولایت هرات چگونه نوروز را پاس می‌دارند؟/چهارشنبه خاص آخر سال
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / شهر هرات / عید نوروز / افغانستان
مردم ولایت هرات چگونه نوروز را پاس می‌دارند؟/چهارشنبه خاص آخر سال
هراتی‌ها نیز مانند سایر کشورهای تمدن نوروز، سال نو را جشن می‌گیرند. برخی آیین‌های آنها با رسوم دیگر اقوام مشترک است، اما برخی از رسم‌ها نیز مختص خود آنان است، مثل رسم چهارشنبه آخر سال.
پیام نوروزی دانشجویان روس و همراهی آنان با مردم ایران در عصر کرونایی
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / مسکو / ویروس کرونا / روسیه / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا
پیام نوروزی دانشجویان روس و همراهی آنان با مردم ایران در عصر کرونایی
مسکو - ایرنا - جمعی از دانشجویان روس رشته زبان فارسی درفیلمی، سال نو خورشیدی را به مردم ایران تبریک گفته و در این روزهای سخت کرونایی همبستگی خود را با ملت ایران ابراز کردند.
خانه تکانی ذهنی یا اصلاحات ساختاری؛ ظریف چه می‌خواهد بگوید؟
۱۳۹۹/۰۱/۰۶
خانه تکانی ذهنی یا اصلاحات ساختاری؛ ظریف چه می‌خواهد بگوید؟
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در ویدئویی با تبریک سال نو نکات مختلفی را در رابطه با وضعیت کشور بیان کرده است. صحبت‌های ظریف، اما نکته‌ای دارد که کمتر به آن توجه شده است. شاید اگر این صحبت‌ها را در زمان دیگری انجام می‌داد واکنش‌های بیشتری پیدا می‌کرد، اما در شرایطی که کشور در وضعیت بحران کرونا است این صحبت‌ها کمتر دیده شد. ظریف از یک خانه تکانی ذهنی و تغییر در شیوه حکمرانی می‌گوید. تا به امروز یک مقام رسمی در جمهوری اسلامی ایران از لزوم تغییر در نگاه‌های کلان سخن نگفته بود. برخی فعالین سیاسی و مدنی و استادان دانشگاه در گذشته نکاتی مبنی بر اصلاحات ساختاری گفته بودند که یا توجه چندانی به آن‌ها نشده بود یا با اقدامات قهری روبرو شده بودند. این بار، اما وزیر امور خارجه این حرف‌ها را می‌زند. کسی که …
۱۳۹۹/۰۱/۰۶
جزیره قشم در تعطیلات کرونایی نوروز
با توجه به فرا رسیدن سال نو شهر قشم یکی از مکان‌های گردشگری استان هرمزگان است که هر سال شاهد حضور میلیونی مردم از سراسر کشور بوده ولی امسال با توجه به وضعیت کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا از رونق افتاده است.
توزیع بسته های حمایتی عیدانه به همت جامعه فوتبالیست ملایر
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / استانی-شهرستانها / کروناویروس / فوتبالیست / خیریه
توزیع بسته های حمایتی عیدانه به همت جامعه فوتبالیست ملایر
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر از توزیع بسته های حمایتی عیدانه به همت ‏جامعه فوتبالیست ملایر خبر داد و گفت: طی این روزها به مناست سال نو جامعه فوتبالیست ‏شهرستان ملایر در اقدامی خدا پسندانه و ارزشی با تهیه و توزیع بسته های حمایتی به کمک ‏نیازمندان شتافتند.‏
اهمیت تدوین قوانین نو برای قرارداد‌های نقل و انتقالات ورزشی
۱۳۹۹/۰۱/۰۶
اهمیت تدوین قوانین نو برای قرارداد‌های نقل و انتقالات ورزشی
سال ۱۳۹۸ برای بسیاری از باشگاه‌های فوتبال ایرانی مانند سال‌های گذشته همراه با هراس و دلهره از شکایت بازیکن و مربان خارجی بود که مدتی در فوتبال ایران مشغول به فعالیت بوده اند. نگاه نقادانه به اتفاقات سال‌های گذشته و سال ۹۸ این مهم را متذکر می‌شود که باید به دنبال راهکار‌های نو برای جلوگیری از اتفاقات گذشته بود.
رکود بازار میوه و صیفی
۱۳۹۹/۰۱/۰۵
رکود بازار میوه و صیفی
با وجود آنکه هفته گذشته بازار میوه و صیفی روزهای آشفته ای را سپری کرد و با شوک بزرگی در آستانه سال نو همراه شد، اما بازار فعلی خبر از رکود و کاهش قیمت برخی اقلام صیفی‌جات از ۱۵۰۰ تومان تا ۲۵۰۰ تومان را می‌دهد.
تنی چند از جانبازان و والدین شهدا با آغاز سال نو آسمانی شدند
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران / والدین شهدا
تنی چند از جانبازان و والدین شهدا با آغاز سال نو آسمانی شدند
تهران - ایرنا - آغاز سال نو شمسی همراه بود با آسمانی شدن چند تن از جانبازان و والدین شهدای هشت سال دوران دفاع مقدس که به همرزمان و فرزندان شهید خود پیوستند.
فعالیت نیروگاه‌های برق با دستورالعمل‌های ویژه مقابله با کرونا
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / برق / خدمت رسانی / سال نو / معاون / ویروس
فعالیت نیروگاه‌های برق با دستورالعمل‌های ویژه مقابله با کرونا
ایلنا: وزیر نیرو در اولین روز کاری سال نو و شرایط ویژه ناشی از شیوع ویروس کرونا، از مرکز ملی راهبری شبکه برق کشور بازدید کرده و از نزدیک در جریان فعالیت کارشناسان…
زوج لرستانی با لغو مراسم ازدواجشان در میدان مبارزه با کرونا هستند
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / جمعیت هلال احمر لرستان / خرم آباد / ویروس کرونا
زوج لرستانی با لغو مراسم ازدواجشان در میدان مبارزه با کرونا هستند
خرم‌آباد- زوج عضو جوانان جمعیت هلال احمر لرستان با لغو مراسم ازدواج خود در حال تلاش برای مبارزه با کرونا در نخستین روزهای سال نو هستند.
رکود بازار میوه و صیفی /کاهش قیمت برخی اقلام تا ۲۵۰۰ تومان
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / کاهش قیمت / بازار میوه
رکود بازار میوه و صیفی /کاهش قیمت برخی اقلام تا ۲۵۰۰ تومان
با وجود آنکه هفته گذشته بازار میوه و صیفی روز‌های آشفته‌ای را سپری کرد و با شوک بزرگی در آستانه سال نو همراه شد، اما بازار فعلی خبر از رکود و کاهش قیمت برخی اقلام صیفی‌جات از ۱۵۰۰ تومان تا ۲۵۰۰ تومان را می‌دهد.
۱۳۹۹/۰۱/۰۵
رکود در بازار میوه / پیاز کیلویی 11 هزار و پانصد تومان
با وجود آنکه هفته گذشته بازار میوه و صیفی روزهای آشفته ای را سپری کرد و با شوک بزرگی در آستانه سال نو همراه شد، اما بازار فعلی خبر از رکود و کاهش قیمت برخی اقلام صیفی‌جات از ۱۵۰۰ تومان تا ۲۵۰۰ تومان را می‌دهد.
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / قشم / کرونا
(تصاویر) کرونا قشم را از رونق انداخت
با توجه به فرا رسیدن سال نو شهر قشم یکی از مکان‌های گردشگری استان هرمزگان است که هر سال شاهد حضور میلیونی مردم از سراسر کشور بوده ولی امسال با توجه به وضعیت کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا از رونق افتاده است
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در جمع بیماران کرونا
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / امام خمینی / بیمارستان / پلیس راهور / سال نو / شبانه روزی
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در جمع بیماران کرونا
ایلنا: سردار محمدرضا مهماندار از بیمارستان امام خمینی (ره) بازدید کرد و ضمن عرض تبریک سال نو به هیات مدیره و کادر درمانی این‌ بیمارستان از زحمات شبانه روزی ایشان…
عکس | نوسازی مقبره جهان پهلوان تختی
۱۳۹۹/۰۱/۰۵
عکس | نوسازی مقبره جهان پهلوان تختی
سنگ مزار پهلوان کشتی ایران در آغاز سال نو شمسی نوسازی شد.
آماده‌باش ۱۷۰هزار پزشک بسیجی برای بیماریابی کرونا/ارسال مواد ضدعفونی کننده به مناطق محروم
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / در خانه بمانیم
آماده‌باش ۱۷۰هزار پزشک بسیجی برای بیماریابی کرونا/ارسال مواد ضدعفونی کننده به مناطق محروم
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: نیروهای جهادی این سازمان از روزهای نخستین سال نو در راستای طرح غربالگری و مهار ویروس کرونا، چندین هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده به مناطق محروم و کمتر برخوردار ارسال کرده و به ضدعفونی آن مناطق پرداخته اند.
دلم برای همه چیز تنگ می‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / نوروز / سال نو / نخبگان
دلم برای همه چیز تنگ می‌شود
نوروزانه های گروه نخبگان خبرآنلاین؛ روایتی از سالی که گذشت تا آغاز سال نو/ ۱7
آموزش تعطیل نمی‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / محسن حاجی میرزایی / نوروز / سال نو
آموزش تعطیل نمی‌شود
نوروزانه های گروه نخبگان خبرآنلاین؛ روایتی از سالی که گذشت تا آغاز سال نو/ ۱6
ماجرای سال نو میلادی و حمله کالدرون به انصاری‌فرد!
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / گابریل کالدرون (سرمربی) / سید مهرداد هاشمی / هیئت مدیره پرسپولیس / محمد حسن انصاری فرد / مصاحبه اختصاصی
ماجرای سال نو میلادی و حمله کالدرون به انصاری‌فرد!
برای اولین بار در آنتن، گوشه ای از مصاحبه سید مهرداد هاشمی عضو جنجالی هیئت مدیره پرسپولیس
عکس| کاپیتان سال نو را تبریک گفت
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / سعید معروف / والیبال / ویژه
عکس| کاپیتان سال نو را تبریک گفت
سعید معروف ستاره والیبال ایران با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام خود، آغاز سال نو را تبریک گفت.
علیرضا جهانبخش و بازیکنان برایتون نوروز را تبریک گفتند+ فیلم
۱۳۹۹/۰۱/۰۴
علیرضا جهانبخش و بازیکنان برایتون نوروز را تبریک گفتند+ فیلم
علیرضا جهانبخش و بازیکنان برایتون فرارسیدن سال نو را تبریک گفتند.
ورود کشتی ۷۰ هزار تنی گندم در اولین روزهای سال نو به بندر چابهار
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان / بهروز آقایی / بندر شهید بهشتی / بندر چابهار
ورود کشتی ۷۰ هزار تنی گندم در اولین روزهای سال نو به بندر چابهار
چابهار - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ورود کشتی ۷۰ هزارتنی گندم در اولین روزهای سال ۹۹ به بندر چابهار خبر داد.
ببینید | تبریک نوروز به سبک علیرضا جهانبخش و بازیکنان برایتون
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / علیرضا جهانبخش / انگلیس / نوروز
ببینید | تبریک نوروز به سبک علیرضا جهانبخش و بازیکنان برایتون
علیرضا جهانبخش و بازیکنان برایتون فرارسیدن سال نو را تبریک گفتند.
عکس عاشقانه نوروزی سحر ولدبیگی
۱۳۹۹/۰۱/۰۴
عکس عاشقانه نوروزی سحر ولدبیگی
سحر ولدبیگی :تو اگر باورت نشود، من به این باور رسیده‌ام غم ها نخواهند ماند دنیا خسته میشود از آشوب. یک روز میان بی‌حوصلگی هایمان همین روزگار، پادرمیانی میکند آشتی میدهد این دلِ شکسته‌مان را. تو اگر باورت نشود، من به این باور رسیده‌ام خنده‌های ناب‌مان رویِ زندگی را سفید میکند خجل میشود از شادی‌های نداشته‌مان تو اگر باورت نشود، من به این باور رسیده‌ام برای چراغانی شهر دلهایمان باید خیابان های تاریک بسیاری را به تنهایی عبور کنیم با لبخندی هرچند کوتاه .باور کن تنها عشق، امید و مهربانی میتواند کلید معجزه آسای تمام این روزها باشد حاتمه_ابراهیم_زاده سال نو مبارک
ببینید | لحظه تحویل سال کادر درمانی یک بیمارستان در اصفهان
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / ویروس کرونا / سال نو / نوروز / بیمارستان / استان اصفهان
ببینید | لحظه تحویل سال کادر درمانی یک بیمارستان در اصفهان
تصاویری از لحظه تحویل سال 1399 با حضور کادر درمانی بیمارستانی در اصفهان در روزهای کرونایی ببینید.
سخنرانی نوروزی رهبری خطاب به ملت ایران
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
سخنرانی نوروزی رهبری خطاب به ملت ایران
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی روز یکشنبه سوم فروردین ۱۳۹۹ به مناسبت فرارسیدن سال نو و عید مبعث پیامبر اعظم صلی‌الله علیه‌و آله و سلم بصورت زنده و مستقیم با ملت شریف ایران سخن گفتند. ایشان در این سخنرانی تاکید کردند: «اگر امرورز صادقانه عمل کرده، کوته بینی و ساده نگری نداشته باشیم و تنبلی نکنیم، می‌توانیم ایران را به قله سیاسی، نظامی، فرهنگی، علمی، اقتصادی برسانیم، البته هدف دور ما ایجاد تمدن اسلامی است.» بیانات رهبری را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.
بازتاب سخنان رهبر انقلاب در رسانه‌های خارجی
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
بازتاب سخنان رهبر انقلاب در رسانه‌های خارجی
فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب به مناسبت عید مبعث و سال نو در رسانه‌های خارجی با بازتاب وسیعی مواجه بود.
رسانه‌های عربی کدام بخش از سخنان رهبر انقلاب را برجسته کردند؟
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
رسانه‌های عربی کدام بخش از سخنان رهبر انقلاب را برجسته کردند؟
سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به مناسبت فرارسیدن سال نو و عید مبعث پیامبر اعظم (ص) به خصوص آن بخش از سخنانش ایشان در واکنش به ادعای آمریکای برای کمک به ایران برای مقابله با ویروس کرونا در رسانه‌های عربی بازتاب گسترده‌ای داشت.
پربازدیدترین اخبار سیاسی ایسنا در سوم فروردین
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / مهمترین اخبار سیاسی ایسنا / کروناویروس / رهبری / سال جهش تولید
پربازدیدترین اخبار سیاسی ایسنا در سوم فروردین
بیانات رهبری انقلاب به مناسبت سال نو و عید مبعث/ گام‌های هسته‌ای ایران برای هشدار به اروپا/ کمک‌های« پزشکان بدون مرز» در راه ایران/ راهبرد ضد کرونایی ایران؟ و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید در این گزارش مرور کنید.
کدام عاقلی کمک آمریکا را که متهم به تولید ویروس است قبول می‌کند
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / حضرت آیت‌الله خامنه‌ای / کروناویروس / سال نو / رهبری / آمریکا
کدام عاقلی کمک آمریکا را که متهم به تولید ویروس است قبول می‌کند
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به اظهارات چندباره مقام‌های آمریکایی مبنی بر آمادگی برای ارسال کمکهای دارویی و درمانی در صورت درخواست ایران، گفتند: صحبتهای آمریکایی‌ها جزو حرف های بسیار عجیب است زیرا اولاً خودشان دچار کمبود شدید دارو و تجهیزات پیشگیری از بیماری هستند و برخی مسئولانشان صراحتاً از این کمبودهای وحشت‌آور سخن به میان آورده‌اند، بنابراین آنها اگر امکاناتی دارند به مردم خودشان برسند.
ببینید | رهبر انقلاب: ما مسئولین گاهی بی‌صبری کردیم اما مردم در این چهل سال صبور بودند
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب / نوروز / بعثت پیامبر خاتم
ببینید | رهبر انقلاب: ما مسئولین گاهی بی‌صبری کردیم اما مردم در این چهل سال صبور بودند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن سال نو و عید مبعث پیامبر اعظم (صلی‌الله علیه‌و آله و سلم) در سخنانی که به طور زنده از شبکه های سراسری پخش شد، فرمودند: با قاطعیت می گویم ملت ایران صبور هستند ما مسوولان گاهی بی صبری کردیم اما مردم در این چهل سال نشان دادند صبور بودند.
پیام نوروزی وینکو بگوویچ در روزهای آغازین سال نو
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / حمایت ورزشکاران برای مقابله با کرونا / ویروس کرونا / تبریک سال نو / وینکو بگوویچ
پیام نوروزی وینکو بگوویچ در روزهای آغازین سال نو
سخنرانی رهبر معظم انقلاب به مناسبت آغاز سال نو و عید مبعث
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / مقام معظم رهبری
سخنرانی رهبر معظم انقلاب به مناسبت آغاز سال نو و عید مبعث
ایرنا - تهران - حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی روز یکشنبه به مناسبت فرارسیدن سال نو و عید مبعث پیامبر اعظم (ص) به طور زنده و مستقیم با مردم سخن گفتند.
رهبر انقلاب: اگر صادقانه عمل کنیم، می توانیم ایران را به قله برسانیم/ امروز دشمن کم نداریم اما خبیث ترین دشمن ما آمریکا است
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
رهبر انقلاب: اگر صادقانه عمل کنیم، می توانیم ایران را به قله برسانیم/ امروز دشمن کم نداریم اما خبیث ترین دشمن ما آمریکا است
شفقنا- سخنرانی نوروزی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن سال نو و عید مبعث پیامبر اعظم صلی‌الله علیه‌و آله و سلم آغاز شد. گزیده بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای در این سخنرانی که  بصورت زنده و مستقیم...
جهش تولید از ابزارهای قدرت است
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / حضرت آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی / ویروس کرونا / ایران
جهش تولید از ابزارهای قدرت است
رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی خطاب به مردم ایران، سال نو و مبعث حضرت رسول اکرم(ص) را تبریک گفتند و به صحبت درباره مسائل فعلی جامعه پرداختند.
واکنش رهبر انقلاب به ادعای کمک دارویی آمریکا به ایران: آمریکایی‌ها متهم به ایجاد کرونا هستند
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / آیت‌الله خامنه‌ای / رهبر انقلاب
واکنش رهبر انقلاب به ادعای کمک دارویی آمریکا به ایران: آمریکایی‌ها متهم به ایجاد کرونا هستند
رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی به مناسبت سال نو و عید مبعث تاکید کردند: اگر امروز صادقانه عمل کرده، کوته‌بینی و ساده‌نگری نداشته باشیم و تنبلی نکنیم، می‌توانیم ایران را به قله سیاسی، نظامی، فرهنگی، علمی، اقتصادی برسانیم.
ببینید | آیت‌الله خامنه‌ای: دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا را همه عمل کنند
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب / نوروز / بعثت پیامبر خاتم / ویروس کرونا
ببینید | آیت‌الله خامنه‌ای: دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا را همه عمل کنند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن سال نو و عید مبعث پیامبر اعظم (صلی‌الله علیه‌و آله و سلم) در سخنانی که به طور زنده از شبکه های سراسری پخش شد، فرمودند: دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا را همه عمل کنند. حتی اجتماعات دینی در کشور تعطیل شد که در تاریخ ما به این شکل بی سابقه است که حتی حرم های مطهر و نمازهای جمعه تعطیل شود ولی چاره ای نبوده و مصلحت اینگونه بوده است. انشاالله خداوند این بلا را از همه مردم جهان کم کند.
پاسخ صریح رهبر انقلاب به پیشنهاد کرونایی آمریکایی‌ها
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
پاسخ صریح رهبر انقلاب به پیشنهاد کرونایی آمریکایی‌ها
رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی به مناسبت سال نو و عید مبعث تاکید کردند: آمریکایی‌ها چندبار گفته اند حاضرند کمک دارویی به ایران کنند و گفته‌اند فقط شما از ما بخواهید. این از حرف‌های عجیب است. اولا خودتان دچار کمبود هستید. اگر دستتان باز است خودتان استفاده کنید.
یک تبریک متفاوت هنرمندان ایران به فارسی زبان افغانستان
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / افغانستان / سال نو / زبان فارسی
یک تبریک متفاوت هنرمندان ایران به فارسی زبان افغانستان
جمعی از هنرمندان و نویسندگان فارسی زبان با تولید قطعات ویدئویی سال نو را به فارسی‌زبانان افغانستانی تبریک گرفتند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •