یکشنبه, ۱۱ خرداد, ۱۳۹۹ / 31 May, 2020
سفر روحانی به یزد
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / فساد / قضات فاسد / قضات / فساد اقتصادی / سیدمحمود واعظی / لعیا جنیدی
اسامی قضات فاسد اعلام شود/ واعظی: دولت خواستار شفافیت در مبارزه با فساداقتصادی است
اظهارات حسن روحانی در سفر به یزد درباره لزوم مبارزه با فساد و شفاف شدن پرونده‏های برخی پول‏های مفقود از جمله مبالغی از فروش نفت در دولت سابق با واکنش‏های مختلفی رو‏به‏رو شده است به اندازه‏ای که متن و حاشیه جلسه روز چهارشنبه هیات دولت به همین مساله اختصاص داشت.
۱۳۹۸/۰۸/۲۳
عده‌ای سازماندهی شده قصد دارند، روحانی را وارد حاشیه کنند
چند روز پیش، رئیس جمهور بعد از مدت‌ها، سفری به یزد داشت و بعد از آن راهی دیار کرمان شد، اما جنس این سفر با سفر‌های دیگر وی قدری تفاوت داشت و بیشتر رنگ و بوی سیاسی و حتی انتخاباتی به خود گرفته بود؛ نکته‌ای که باعث شد، منتقدان روحانی روی آن مانور زیادی داشته باشند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۳
توفان افشاگری روحانی در کویر یزد
اظهارات جنجالی رئیس‌جمهور در یزد که در آن خواستار رسیدگی قوه قضائیه به فسادهای میلیارد دلاری شده بود این هفته واکنش‌های زیادی در میان مقامات و مسوولان داشت و البته برای چند روزی نبض فضای مجازی را به‌دست گرفت. درحالی‌که فعالان مجازی اصولگرا با نقدهای بسیار تند، روحانی را متهم به ناراحتی از برخورد قوه قضائیه با مفاسد اقتصادی کردند، فعالان مجازی اصلاح طلب ضمن حمایت از افشاگری‌های رئیس‌جمهور، آن را بسیار دیر هنگام دانستند. حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهور در توییتی سخنان روحانی را در یزد «یک بیانیه و آمار رسمی برای مواجهه با فساد سازمان‌یافته‌» دانست و نوشت«لوایح شفافیت، فسادستیزی و مدیریت تعارض منافع آورده‌های دولت در همین مسیر است.» رئیس دولت دوازدهم در جریان سفر خود به یزد گفت: «وقتی قوه قضائیه …
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / کرمان / یزد / دولت / حسن روحانی / انتقاد روحانی از روند مبارزه با فساد / سفر رئیس‌جمهوری به یزد و کرمان
جریان‌سازی‌های جناحی علیه رییس‌جمهوری
تهران- ایرنا- سخنرانی‌های چند روز اخیر حسن روحانی رییس‌جمهوری در سفر به استان‌های یزد و کرمان با واکنش‌های متفاوت رسانه‌های داخلی از تحسین تا تقبیح مواجه شد و در این میان گروهی از اهالی رسانه روحانی را مورد شدیدترین نقدها و حملات خود قرار دادند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
انتقادات غیراخلاقی مردود است/ انتقاد باید بدون حب و بغض و از روی دلسوزی باشد
چند روز پیش، رئیس جمهور بعد از مدت‌ها، سفری به یزد داشت و بعد از آن راهی دیار کرمان شد، اما جنس این سفر با سفر‌های دیگر وی قدری تفاوت داشت و بیشتر رنگ و بوی سیاسی و حتی انتخاباتی به خود گرفته بود؛ نکته‌ای که باعث شد، منتقدان روحانی روی آن مانور زیادی داشته باشند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
واعظی: رئیس جمهور چیزی نگفتند که برخی برآشفته شدند / چرا این موضوع را به موضوع برادر رییس جمهور ربط می‌دهند؟
رئیس دفتر رئیس‌جمهور درخصوص اظهارات روحانی در سفر یزد با بیان اینکه رئیس جمهور چیزی نگفتند که برخی‌ها اینگونه برآشفته شدند، گفت: منظور رئیس جمهور مبارزه با فساد در تمامی دستگاه‌ها بود نه فقط در دولت.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / دفتر رئیس جمهور / سفر روحانی به کرمان / سفر روحانی به یزد
قدردانی دفتر رئیس‌جمهوری از مردم استان‌های یزد و کرمان
دفتر رئیس جمهوری با قدردانی از استقبال پرشور مردم استان‌های یزد و کرمان از کاروان دولت تاکید کرد که این استقبال، جلوه‌ای از همبستگی و اعتماد ملی آفرید.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
روزنامه جوان نوشت:روحانی این سه‌روز را با حمله به قوه‌قضائیه آغاز کرد
شفقنا – روزنامه جوان در مطلبی با عنوان «خطابه‌های مجلسی روحانی » این گونه آورده است: روحانی سفر به یزد را با حمله به رقیب سابق انتخاباتی‌اش شروع کرد و سفر به کرمان را با نقد شورای نگهبان به پایان برد. با آنکه از امام به خاطر داشت که هرکس بگوید شورای نگهبان کذا، فلان! رئیس‌جمهور اینگو‌نه همه واکنش‌های اصلاح‌طلبان […]
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / جشن تولد / روحانی / سفر روحانی به یزد / تولد حسن روحانی / حسن روحانی
(تصویر) جشن تولد سورپرایزی روحانی در هواپیما
صفحه اینستاگرام رئیس جمهور روحانی با انتشار سه عکس، نوشت: «۷۱ سالگی، سورپرایزی در مسیر برگشت از سفرهای استانی کرمان و یزد؛ همراه با کادر زحمت‌کش و مهربان پروازی، ٩٨/٨/٢۱»
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / مبارزه با مفاسد اقتصادی / فساد اقتصادی / حسن روحانی / یزد / انتقاد روحانی از روند مبارزه با فساد
واکنش‌های متفاوت به اظهارات رییس‌جمهوری درباره فساد اقتصادی
تهران- ایرنا- سخنرانی‌های چندروز اخیر حسن روحانی رییس‌جمهوری در سفر به استان‌های یزد و کرمان با محوریت فساد اقتصادی، همچنان واکنش‌ رسانه‌های داخلی را به دنبال دارد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / حسن روحانی / رئیس جمهور
ویدئو / سخنرانی رئیس‌جمهور در رفسنجان
رئیس‌جمهور در ادامه سفر کاروان تدبیر و امید، صبح دوشنبه (۲۰ آبان) وارد استان کرمان شد. حسن روحانی در جمع مردم رفسنجان با بیان اینکه "با تصمیمات اتخاذشده، آب آشامیدنی مردم استان‌های یزد و کرمان برای ۳۰ سال آینده تامین است"، گفت: افتتاح ۱۴ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در استان کرمان و صدها طرح در استان یزد، نشان می‌دهد دست روی دست نگذاشته‌ایم و چشم امید ما به بیرون مرزها نیست.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰
اکتشاف گنج ٣٢٠‌هزار‌میلیارد تومانی
درست در روزهایی که رسانه‌های جهان خبرهای متعددی درباره تحریم بخش‌های مختلف اقتصاد ایران منتشر می‌کنند، دیروز خبر میدان نفتی تازه کشف‌شده ایران بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت. حسن روحانی، رئیس‌جمهوری که به یزد سفر کرده بود، یک خبر تازه برای ایرانی‌ها داشت و آن کشف میدان عظیم نفتی در خوزستان است که میزان ذخایر نفتی اثبات‌شده ایران را بیش از ٣٠‌درصد افزایش می‌دهد. ایران هم‌اکنون حدود ١٥٠‌میلیارد بشکه ذخیره اثبات‌شده نفتی در اختیار دارد. این میدان جدید نفتی با ٥٣‌میلیارد بشکه ذخیره نفتی پس از میدان نفتی اهواز که ۶۵‌میلیارد بشکه ذخیره نفت دارد، بزرگترین میدان نفتی ایران است. میدان نفتی جدید وسعتی حدود  ٢٤٠٠ کیلومتر مربع و ٨٠ متر عمق دارد. مدیران اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفته‌اند که تلاش …
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / یزد / نشست خبری / حسن روحانی / سفر رئیس‌جمهوری به یزد و کرمان
سخنان روحانی در نشست خبری استان یزد
رییس جمهوری یکشنبه شب در پایان سفر خود به استان یزد در جمع خبرنگاران افزود: در این سفر اعتبارات خوبی به مسئله آب و راه آهن استان تخصیص یافت .
۱۳۹۸/۰۸/۲۱
چالش‌های آب گران
زهرا داستانیهنوز حواشی موافقت رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست با انتقال آب خزر به فلات مرکزی فراموش نشده که رئیس جمهوری روز گذشته از انتقال آب عمان و خلیج فارس به یزد برای تامین آب کشاورزی و صنعت برای سال‌های پیش‌رو خبر داده است؛ طرحی که پیش‌تر در اسفند 94 نیز در سفری که حسن روحانی به یزد داشت، به مردم این شهر وعده داده شد اما پس از گذشت سال‌ها بلاتکلیف مانده و علی‌رغم آنکه بسیاری این طرح را گران‌ قیمت و البته عده‌ای هم مخرب برای محیط‌زیست می‌دانند اما روحانی بر اجرای این طرح برای رساندن آب به یزد به هر طریقی برای ریشه کن شدن بیکاری در این استان مصمم است. عزمی که پاسخ این سوال را بیش از گذشته مهم می‌کند: آیا رئیس جمهوری در سال‌های پایانی دولت خود از اصول اولیه خویش در راستای حفاظت از محیط‌زیست ایران …
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-سیاسی / یزد / نشست خبری رئیس جمهور / سفر روحانی به یزد
تقویت گردشگری و شرکت‌های دانش بنیان دو اولویت اجرایی دولت است
رییس جمهور با اشاره به ضرورت تقویت روابط خارجی برای پیشرفت علمی و اقتصادی کشور، گفت: تقویت گردشگری و شرکت‌های دانش بنیان دو اولویت اجرایی دولت است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / اشتغال / حسن روحانی / سفر روحانی به یزد / مذاکره
روحانی: هرجا بتوانیم با مذاکره مشکل مردم را حل کنیم یک ثانیه صبر نخواهم کرد
رئیس جمهور، ایجاد شغل برای جوانان کشور را خدمتی بزرگ و ارزشمند دانست و با تاکید بر اینکه بهترین راه اشتغال، اقتصاد دانش بنیان است، به افتتاح طرحهای بزرگ در استان یزد اشاره کرد و اظهارداشت:تولید تمام خطوط نفت و گاز مورد نیازمان توسط دانشمندان ایرانی، عزت کشور است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / حسن روحانی / سفر روحانی به یزد
روحانی: آبرسانی به روستاها در شرایط تحریم خدمت دولت به مناطق محروم است
رئیس جمهور گفت: اینکه در شرایط سخت تحریم به جمع زیادی از مردم روستاها آبرسانی شده، خدمتی است که دولت به مناطق محروم داشته است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-اقتصادی / آبفار / سفر روحانی به یزد / آبرسانی روستایی
آغاز عملیات آب‌رسانی به 266 روستای استان یزد با دستور رئیس جمهور
عملیات یکپارچه تامین منابع مالی و اجرای طرح آبرسانی به 266 روستای استان یزد در قالب پویش «الف ب ایران» در ارتباط تصویری با رئیس جمهور و با حضور وزیر نیرو آغاز شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-اقتصادی / وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات / شرکت مخابرات / یزد / سفر روحانی به یزد
افتتاح ۳۷۴ طرح مخابراتی یزد با حضور وزیر ارتباطات
سرپرست مخابرات منطقه یزد از افتتاح و بهره‌برداری ۳۵۴ طرح مخابراتی و ۲۰ سایت تلفن همراه با حضور وزیر ارتباطات در استان یزد خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-اقتصادی / یزد / محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه / سفر روحانی به یزد / اشتغال
26 هزار فرصت شغلی جدید در استان یزد ایجاد می‌شود
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه بودجه کشور با بیان این که تمام تعهدات دولت تدبیر و امید طی دو سال باقی مانده این دولت به پایان می‌رسند، گفت: 26 هزار فرصت شغلی جدید در استان یزد ایجاد می‌شود.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-سیاسی / رئیس جمهور / نمایشگاه محصولات دانش بنیان / سفر روحانی به یزد
بازدید رییس جمهور از نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان منتخب استان یزد
رئیس جمهور در حاشیه جلسه شورای اداری استان یزد از نمایشگاه محصولات دانش بنیان منتخب این استان بازدید کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-سیاسی / نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی / سفر روحانی به یزد / شورای اداری / سیاست خارجی
لزوم برنامه‌ریزی جدی برای پیشرفت کشور در روابط خارجی
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز روابط خارجی ایران با مشکلاتی مواجه است که باید برای پیشرفت کشور در این خصوص برنامه‌ریزی جدی و مستمر انجام شود.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-اقتصادی / سفر روحانی به یزد / وزیر صنعت، معدن و تجارت / مهریز
افتتاح ۱۴ طرح صنعتی و معدنی یزد با اشتغالزایی مستقیم بالغ بر ۲۴۴۵ نفر
۱۴ طرح صنعتی و زیربنایی و صنایع معدنی استان یزد با ظرفیت اشتغالزایی مستقیم بالغ بر دو هزار و ۴۴۵ نفر در سفر رییس جمهور و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / حسن روحانی / نفت / استان یزد
فیلم | خبر کشف میدان جدید و بزرگ نفتی با ذخیره ۵۳ میلیارد بشکه نفت از زبان رئیس جمهور
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در سخنان خود در سفر استانی به یزد از کشف یک میدان جدید و بزرگ نفتی با ذخیره ۵۳ میلیارد بشکه نفت خبر داد که از بستان تا امیدیه امتداد دارد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-شهرستانها / سفر روحانی به یزد / وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی / وزیر ورزش و جوانان / ابرکوه
افتتاح دو طرح عمرانی در ابرکوه با سرمایه‌گذاری قریب31 میلیارد ریال
وزرای ورزش و جوانان و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در شهرستان ابرکوه سالن ورزشی شهدا صفی‌آباد و فاز اول طرح توسعه بیمارستان خاتم‌الانبیاء در این شهرستان را به دستور رییس جمهور مورد بهره‌برداری قرار دادند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-اقتصادی / وزیر نیرو / شورای اداری / ابرکوه / سفر روحانی به یزد / آب شرب
بهره‌مندی 10 میلیون روستایی از آب شرب و بهداشتی تا پایان دولت
وزیر نیرو با تاکید بر تلاش دولتمردان برای در حرکت نگاه داشتن چرخ‌های توسعه و عمران کشور با وجود تنگناها، اعلام کرد: طی شش سال گذشته جمعیتی بیش از شش میلیون نفر از هموطنان روستایی از شبکه‌ آب سالم و بهداشتی بهره‌مند شده‌اند و تا پایان دولت این رقم به ۱۰ میلیون نفر می‌رسد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-اقتصادی / وزیر راه و شهرسازی / راه‌آهن / میبد / سفر روحانی به یزد
افزایش ظرفیت جابه‌جایی ریلی بار و مسافر با افتتاح راه‎‌آهن رخش-میبد
محور ریلی رخش-میبد با اعتبار شش هزار میلیارد ریال در سفر وزیر راه و شهرسازی به استان یزد افتتاح می‌شود.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-اقتصادی / سفر روحانی به یزد / کشت گلخانه ای / مهریز / معاون پارلمانی رییس‌جمهور / استانی-سیاسی
افتتاح اولین مجتمع گلخانه‌ای کشت بدون خاک کشور در یزد
اولین مجتمع گلخانه‌ای کشت بدون خاک(NFT) کشور با حضور «حسینعلی امیری» معاون پارلمانی رییس جمهور در شهرستان مهریز یزد افتتاح شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-اقتصادی / سفر روحانی به یزد / طبس
بهره‌برداری از 24 کیلومتر از بزرگراه یزد - طبس با دستور رییس جمهور
با حضور دکتر «محمد اسلامی» وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر رئیس جمهور و هیات دولت به یزد، ٢۴ کیلومتر از طرح بزرگراه یزد - طبس به بهره‌برداری رسید.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / حسن روحانی / سفر روحانی به یزد / مبارزه با فساد / وضعیت اقتصادی
واکنش های توییتری به صحبت های امروز روحانی
امروز حسن روحانی، در یزد خواستار برخورد و توضیح قوه قضائیه در مبارزه با فسادهای چند ده میلیارد دلاری همانند فسادهای میلیونی و میلیاردی شد. روحانی همچنین از دادگاه های اخیر قوه قضائیه انتقاد کرد و گفت« چند نفر را به دادگاه بردند و تبلیغ و سر و صدا کردند». این صحبت ها واکنش‌های زیادی در میان کاربران فضای مجازی داشت که در ادامه می‌خوانید.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استان یزد / سفر روحانی به یزد
کارخانه احیا مستقیم مگامدول چادرملو افتتاح شد
کارخانه احیا مستقیم مگامدول چادرملو در مجتمع صنعتی چادرملو واقع در شهرستان اردکان یزد با حضور رئیس جمهور افتتاح شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-اقتصادی / یزد / وزیر نیرو / رضا اردکانیان / سفر روحانی به یزد
افتتاح هفتگی طرح‌های وزارت نیرو تا پایان سال در کشور
وزیر نیرو با اشاره به اختصاص 33 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرا و افتتاح 227 طرح آب و برق در کشور، گفت: تا پایان امسال هر هفته در یکی از استان های کشور طرح‌های بزرگ آب و برق به بهره برداری می‌رسند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-اقتصادی / سفر روحانی به یزد / جهاد کشاورزی
بهره برداری از ۱۴۲ طرح کشاورزی در سفر رئیس جمهور به استان یزد
همزمان با سفر رییس جمهور به استان یزد تعداد ۱۴۲ طرح عمرانی و تولیدی بخش کشاورزی در این استان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / مهمترین اخبار سیاسی ایسنا / سایت فردو / سفر روحانی به یزد / شبنم نعمت زاده / زلزله آذربایجان شرقی
درخواست روحانی از قوه قضاییه/تمدید بازداشت شبنم نعمت‌زاده/بتن ریزی راکتور واحد ۲ نیروگاه بوشهر
ماجرای خانم بازرس و کیف مشکوکش/ تمدید قرار بازداشت شبنم نعمت‌زاده/ متن قانون تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه‌دیدگان ناشی از آن/ صدور حکم پرونده موسسه حافظ و شرکت مهر ماندگار/ توضیحات فنی کمالوندی درباره تزریق گاز به سانتریفیوژها در فردو/درخواست روحانی از قوه قضاییه/ رشد ۲۸ درصدی قاچاق کالا نسبت به سال گذشته و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز یک شنبه، نوزدهم آبان ماه ۱۳۹۸ است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹
روایت ایرنا از حاشیه‌های سفر روحانی به یزد و پلاکاردهای برخی حاضران
دومین سفر استانی رئیس جمهوری به استان یزد با حاشیه‌هایی همراه بود.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / حسن روحانی / استان یزد
فیلم | واکنش رئیس جمهور به افرادی که علیه او در یزد شعار دادند
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی امروز به یزد سفر و در جمع مردم این شهر سخنرانی کرد. در این میان چند نفر سعی در اخلال سخنان رئیس جمهور داشتند که حسن روحانی گفت: صدای شما مردم، صدای این چند نفر نیست.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-سیاسی / سفر روحانی به یزد / امام جمعه یزد
تقویت تدین، تفکر و تعقل سه عامل توسعه‌ کشور است
امام جمعه یزد با بیان این که تمام مسئولان وظیفه دارند از ارزش‌های دینی و انسانی انقلاب حراست کنند، گفت: نهادینه کردن تدین، تفکر و تعقل در نظام آموزشی و اقتصادی کشور سه عنصر موثر برای توسعه بیش ازپیش است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / حسن روحانی / سفر روحانی به یزد / وضعیت اقتصادی
روحانی: هر کسی که به فساد آلوده است باید با او برخورد شود/ در این دولت یک ریال یا یک دلار گم نخواهد شد
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه همه باید با شفافیت و عزمی راسخ با فساد در جامعه مبارزه کنیم، گفت: دست هر کس که در این کشور به فساد آلوده باشد باید با او برخورد شود و مبارزه با فساد، جناح و حزب نمی شناسد و همه مردم و جناح ها خواستار مبارزه با فساد به صورت شفاف هستند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استان یزد / سفر روحانی به یزد / محمود واعظی
واعظی: طرح‌هایی که امکان اجرا ندارد در یزد تعریف نمی‌کنیم
رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به این که راه، بهداشت، کشاورزی، راه آهن و گردشگری مهمترین اولویت‌های سفر رییس جمهور به یزد است، گفت: طرح‌هایی که امکان اجرا ندارد در یزد تعریف نمی‌کنیم.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-سیاسی / رئیس جمهور / سفر روحانی به یزد
هدف از این سفر دیدار با مردم و بررسی طرح‌های جدید توسعه‌ای یزد است
رئیس جمهور در بدو ورود به استان یزد هدف از سفر به این استان را دیدار با مردم و بررسی مقدار پیشرفت و روند تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های توسعه‌ای استان که در سفرهای قبلی تصویب شده، اعلام کرد و گفت: در این سفر طرح‌های جدیدی برای توسعه و پیشرفت استان اعلام می‌شود.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / حسن روحانی / سفر روحانی به یزد
روحانی: طرح‌های سفر قبل به یزد بررسی می‌شود
رئیس‌جمهور کشور پس از ورود به یزد از بررسی پیشرفت طرح‌های سفر قبل خود به یزد خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استانی-سیاسی / یزد / امام جمعه یزد / آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی / محمود واعظی رییس‌ دفتر رییس‌جمهور / سفر روحانی به یزد
لزوم توجه بیشتر به مسائل فرهنگی در سفر رییس جمهور به یزد
امام جمعه یزد با اشاره به ضرورت تقویت زیرساخت‌های توسعه‌ای، خواستار توجه بیشتر مسئولان به مسائل فرهنگی یزد در سفر رییس جمهور به این استان شد.
۱۳۹۸-۰۸-۱۹
آقای رئیس جمهور! وعده آب و اشتغال ندهید و در یزد تسویه سیاسی راه نیندازید
این روزها که در گام چهارم کاهش برخی تعهدات برجامی بر اساس توافقات بین‌المللی امضاء شده توسط شش کشور هستیم و در لحظاتی که هر آن، مهم‌تر از ثانیه ی پیشین است؛ در روزهایی که بحران در خاورمیانه، لبنان و عراق و شمال سوریه را به آوردگاهی بسیار حساس تبدیل کرده است و در زمانی که پیام مکتوب روحانی توسط مقامات ارشد سیاسی کویتی تسلیم حکام امارات متحده عربی و ریاض شده است، خبر رسیده که حسن روحانی بر سر راه سفر دو روزه به کرمان، توقفی کوتاه نیز در یزد خواهد داشت و از همین رو، بد ندیدیم درباره این توقف کوتاه و اتفاقاتی که می‌خواهد در چند ساعت حضور رئیس دولت دوازدهم در یزد رخ دهد، مطالبی را عنوان کنیم.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / استان یزد / حسن روحانی / سفر روحانی به یزد
رئیس‌جمهور وارد یزد شد
رئیس‌جمهور به همراه ۱۴ نفر از اعضای کابینه دولت وارد یزد شدند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / فرماندار ابرکوه / رئیس جمهور / استان یزد / سفر روحانی به یزد / استانی-سیاسی
استقبال از کاروان تدبیر و امید توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند
فرماندار ابرکوه با تأکید بر این که حضور مردم همواره توطئه تفرقه، دو قطبی کردن کشور و ناکارآمد جلوه دادن نظام را خنثی می‌کند، گفت: استقبال مردم از رئیس‌جمهور در پیشبرد اهداف توسعه‌ای استان یزد مؤثر و حائز اهمیت است.
۱۳۹۸-۰۸-۱۸
هدف روحانی از سفر به یزد چیست؟!
از عمر 8 ساله یا به عبارتی دقیق‌تر و جزئی تر؛ 2920 روزه دولت تدبیر و امید، 640 روز دیگر یا یک سال و 9ماه باقی مانده و این یعنی اندکی کمتر از 2سال فرصت باقی است تا به بسیاری از ابهامات و پرسش ها، به خیلی از عزل و نصب‌ها و برای پاره‌ای رفتارها دلیلی یافت؛ توضیحی ارائه کرد یا حتی چاره‌ای اندیشید!
۱۳۹۸/۰۸/۱۶ / استانی-سیاسی / سفر روحانی به یزد / فرماندار میبد / افتتاح پروژه عمرانی
افتتاح طرح‎های شهرستان میبد با حضور معاون رییس جمهور
فرماندار میبد اعلام کرد: همزمان با سفر یکشنبه‌ی آینده رئیس جمهور به استان یزد، یک واحد تولید کاشی و سرامیک و یک واحد نیروگاهی در شهرستان میبد مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۶ / سفر روحانی به یزد / ابرکوه / انتقال آب دریای عمان / فرماندار ابرکوه
آب، مطالبه اصلی ابرکوهی‌ها از رئیس‌جمهور
فرماندار ابرکوه مهم‌ترین درخواست مردم این شهرستان در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان یزد را تخصیص سهم ابرکوه از آب انتقالی دریای عمان به یزد اعلام کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۴ / استاندار یزد / محمدعلی طالبی / سفر رییس‌جمهور / استانی-سیاسی
رییس جمهور یکشنبه 19 آبان به یزد سفر می‌کند
استاندار یزد با بیان این که دکتر حسن روحانی یکشنبه 19 آبان به استان یزد سفر می‌کند، گفت: 14 وزیر و معاون رییس جمهور، وی را در سفر به استان یزد همراهی می‌کنند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۳ / سفر رییس‌جمهور به کرمان / استان کرمان / اخبار سیاسی - کرمان / منطقه کرمان / استانی-سیاسی
کاروان تدبیر و امید؛ هفته آینده در کرمان
جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان‌های یزد و کرمان شامگاه دوشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور و با هدف بررسی نیازمندی‌های این استان‌ها و روند اجرای طرح‌ها در مسیر تحقق توسعه همه جانبه و پایدار استان‌های یزد و کرمان تشکیل شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۳
با حضور رئیس جمهور؛ جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به ۲ استان برگزار شد
شفقنا- جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان های یزد و کرمان شامگاه دوشنبه به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل شد. جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان های یزد و کرمان شامگاه دوشنبه به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور و با هدف بررسی نیازمندی های این استان ها و روند اجرای طرح‌ها […]
۱۳۹۷/۱۲/۲۰
درخواست سپنتا نیکنام از روحانی در عراق
سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد از رییس‌جمهور روحانی خواست در سفر به عراق به وضعیت طاق کسری رسیدگی…
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •