سه شنبه, ۱ مهر, ۱۳۹۹ / 22 September, 2020
قیمت درهم
وضعیت بازار ارز در هفته چهارم شهریور ماه چگونه بود؟ / قیمت دلار، درهم و یورو پیش از روز جمعه
۳ روز قبل / بازار ارز / قیمت درهم / قیمت دلار / قیمت لیر / قیمت یورو
وضعیت بازار ارز در هفته چهارم شهریور ماه چگونه بود؟ / قیمت دلار، درهم و یورو پیش از روز جمعه
آخرین قیمت انواع ارزهای پرکاربرد بازار ارز داخلی در چهارمین هفته ماه شهریور را می‌توانید در این گزارش تجارت‌نیوز ملاحظه کنید. نوشته وضعیت بازار ارز در هفته چهارم شهریور ماه چگونه بود؟ / قیمت دلار، درهم و یورو پیش از روز جمعه اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
نبرد بازارساز و رفت ‌و برگشت دلار در حوالی 27هزار تومان
عصر دیروز، بازگشت قیمت به تابلوی صرافی‌های بانکی و ورود مجدد آنها به معاملات ارزی، اتفاقی شوکه‌کننده برای بازار آزاد ارز بود که تا لحظه تنظیم این گزارش توانست قیمت دلار را حدود هزار تومان کاهش دهد و از کانال 27هزار‌تومان به کانال 26‌هزار‌تومان برگرداند. افول قیمت درهم امارات، سیگنال تضعیف قیمت دلار در بازار دیروز بود و دلال‌ها را فروشنده کرد. به گزارش همشهری، ‌‌خریدوفروش ارز در صرافی‌های بانکی که هفته گذشته از سوی بانک مرکزی متوقف شده بود، عصر دیروز دوباره از سرگرفته شد و درج نرخ ارز کشف‌شده در …
نقش بانک‌مرکزی در گرانی درهم / چرا روند صعودی دلار ادامه یافت؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ / ارز نیمایی / افزایش قیمت درهم / حواله درهم / گرانی دلار
نقش بانک‌مرکزی در گرانی درهم / چرا روند صعودی دلار ادامه یافت؟
یکی از موضوعاتی که به عنوان علل گرانی‌های اخیر دلار از آن یاد می‌شود افزایش قیمت نرخ حواله درهم است. آن‌طور که رئیس اتاق بازرگانی ایران و امارات می‌گوید مساله افزایش قیمت درهم ریشه خارجی ندارد و معضل اصلی به سیاست‌های بانک‌مرکزی در این‌باره برمی‌گردد. نوشته نقش بانک‌مرکزی در گرانی درهم / چرا روند صعودی دلار ادامه یافت؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
چرا صف خرید دلار تشکیل شد؟ قیمت دلار امروز 18 شهریور چقدر است؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / ارز / بازار ارز / دلار / قیمت دلار / قیمت دلار امروز
چرا صف خرید دلار تشکیل شد؟ قیمت دلار امروز 18 شهریور چقدر است؟
تحلیل گران می‌گویند: مأموریت اصلی بازار ساز برای فردا مدیریت قیمت درهم است،اگر این اتفاق برای درهم رخ دهد امکان کانال شکنی دلار محدود می‌شود. نوشته چرا صف خرید دلار تشکیل شد؟ قیمت دلار امروز 18 شهریور چقدر است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
دو راهی دلار؛ ماموریت اصلی بازارساز ارزی در روز سه‌شنبه ۱۸ شهریور
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
دو راهی دلار؛ ماموریت اصلی بازارساز ارزی در روز سه‌شنبه ۱۸ شهریور
تحلیل‌گران می‌گویند: مأموریت اصلی بازارساز برای فردا مدیریت قیمت درهم است، اگر این اتفاق برای درهم رخ دهد امکان کانال‌شکنی دلار محدود می‌شود.
چرا درهم گران شد؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ / افزایش قیمت درهم / تاثیر درهم بر دلار / درهم امارات / صلح امارات و اسرائیل
چرا درهم گران شد؟
افزایش قیمت درهم در سامانه نیما از موضوعاتی است که این روزها به عنوان علل گرانی دلار از آن یاد می‌شود. در بازار آزاد نیز از روزهای پایانی هفته گذشته در هم امارات روند افزایشی را آغاز کرد. اما کدام عوامل موجب افزایش قیمت این ارز شده است؟ نوشته چرا درهم گران شد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۶/۱۰؛افزایش قیمت طلا و ارز در بازار/ سکه ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شد
۱۳۹۹/۰۶/۱۰ / قیمت ارز / قیمت درهم امارات / قیمت یورو / قیمت طلا / قیمت سکه / بازار سکه و ارز / قیمت دلار صرافی ملی / قیمت دلار
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۶/۱۰؛افزایش قیمت طلا و ارز در بازار/ سکه ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شد
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک میلیون و ۸۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۳ هزار و ۶۰۰ تومان است.
بورس فردا چه می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۶/۰۴
بورس فردا چه می‌شود؟
امروز مطالبی همچون تابلو شیشه ای سرانجام سبز پوش شد، قیمت درهم و پوند در بازار آزاد، چهار برنامه جدید افزایش سرمایه، تفاوت دارا دوم با دارا یکم چیست؟، زمان نام‌نویسی«دارا دوم» اعلام شد، سهام های برنده در روزهای منفی بورس، دو خبر خوب برای سهامداران بورس، آیا قیمت‌ها در بورس ارزنده است؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی‌های بانکی امروز 99/05/30|افزایش قیمت ارز در صرافی‌ها/ دلار 22 هزار و 500 تومان شد
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / قیمت درهم امارات / قیمت یورو / قیمت ارز / قیمت دلار صرافی ملی / قیمت دلار
قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی‌های بانکی امروز 99/05/30|افزایش قیمت ارز در صرافی‌ها/ دلار 22 هزار و 500 تومان شد
صرافی‌ها بانکی امروز، قیمت خرید و فروش دلار را نسبت به روز کاری قبل افزایش دادند و برهمین اساس هم اکنون قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش 22 هزار و 500 تومان است.
دو دستگی در بازار ارز
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ / دلار / نرخ دلار / بازار ارز / یورو / طلا
دو دستگی در بازار ارز
روز سه‌شنبه نیز عنوان می‌شد که عامل اصلی افزایش قیمت دلار، رشد نرخ حواله درهم بوده است. به گفته برخی فعالان، دیروز نرخ حواله درهم به بالای مرز ۶ هزار تومانی رفت و در مقطعی به عدد ۶ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. با این سطح از قیمت درهم، ارزش دلار در بازار داخلی می‌توانست به بالای ۲۲ هزار تومان برسد. شاید همین عامل بود که باعث می‌شد، معامله‌گران فردایی دلار با قیمت‌های بالای ۲۲ هزار تومانی در آخر وقت روز سه‌شنبه اقدام به خرید کنند.
قیمت دلار در بانک‌ها امروز ۹۹/۰۴/۱۷|بانک‌ها دلار را چند می‌خرند؟/ ارز مسافری ۲۴ هزار و ۶۰۹ تومان
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ / قیمت درهم امارات / قیمت یورو / قیمت ارز مسافرتی / قیمت ارز / قیمت خرید دلار در بانک ها / قیمت دلار صرافی ملی / قیمت دلار
قیمت دلار در بانک‌ها امروز ۹۹/۰۴/۱۷|بانک‌ها دلار را چند می‌خرند؟/ ارز مسافری ۲۴ هزار و ۶۰۹ تومان
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها با افزایش نسبت به روز کاری قبل ۲۱ هزار و ۲۵ تومان اعلام شد.
۳ سیگنال جدید ارزی برای بازار / کاهش قیمت دلار چقدر محتمل است؟
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ / ارز / بازار ارز / دلار / قیمت دلار
۳ سیگنال جدید ارزی برای بازار / کاهش قیمت دلار چقدر محتمل است؟
برگشت قیمت درهم به زیر مرز ۶ هزار تومانی، قیمت دلار در بازار داخلی را نزولی کرد. روز دوشنبه، پس از ۸ افزایش متوالی، دلار ۳۰۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. نوشته ۳ سیگنال جدید ارزی برای بازار / کاهش قیمت دلار چقدر محتمل است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
رمز و راز درهمی نوسان ارزی
۱۳۹۹/۰۴/۱۷
رمز و راز درهمی نوسان ارزی
برگشت قیمت درهم به زیر مرز 6 هزار تومانی، قیمت دلار در بازار داخلی را نزولی کرد. روز دوشنبه، پس از 8 افزایش متوالی، دلار 300 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 21 هزار و 500 تومان رسید. پس از ساعت 4 بعدازظهر حتی قیمت‌های پایین‌تری نیز در معاملات پشت خطی و فردایی به ثبت می‌رسید. به گفته فعالان، نرخ حواله درهم دیروز تا نقطه 5 هزار و 940 تومانی پایین رفت و عدم رشد آن به تنهایی یک سیگنال کاهشی مهم برای بازار بود.
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/13| آرامش نسبی در بازار طلا و ارز
۱۳۹۹/۰۲/۱۳ / قیمت طلا / قیمت درهم امارات / قیمت یورو / قیمت سکه / قیمت ارز / قیمت دلار صرافی ملی / قیمت دلار
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/13| آرامش نسبی در بازار طلا و ارز
هم اکنون در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای 18 عیار 640 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 6 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت دلار 16 هزار و 160 تومان است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲
قیمت ارز| قیمت دلار و قیمت یورو امروز دوشنبه ۹۸/۱۱/۰۲
شفقنا اقتصادی_ امروز در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۶۹۵ تومان، یورو ۱۵ هزار تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۶۰۹ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. به گزارش شفقنا اقتصادی به نقل از تسنیم، صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دل…
۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / دلار / نرخ ارز
دلار آرام کانال عوض کرد
یکی از عوامل اصلی رشد قیمت دلار در روز گذشته بالا رفتن ارزش حواله درهم عنوان می‌شد. حدود ساعت ۳ بعدازظهر دیروز، برخی معامله‌گران بیان می‌کردند که قیمت حواله درهم به حدود۳ هزار و ۵۸۰ تومان رسید که۵۰ تومان بیشتر از روز دوشنبه بود. با این قیمت درهم، ارزش دلار در بازار داخلی حتی می‌توانست به بالای ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان برسد. به گفته فعالان، این موضوع که قیمت دلار در بازار داخلی با حواله درهم هم خوانی نداشت، بیانگر آن بود که معامله‌گران افزایشی بازار سبزه‌میدان با احتیاط رفتار می‌کرده‌اند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / قیمت درهم / قیمت دلار / قیمت سکه و ارز
قیمت سکه و ارز+ جدول
قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید امروز در بازار تهران با ۳۷ هزار تومان افزایش ۴ میلیون و ۴۷۱ هزار تومان و هر دلار با افزایش ۱۵۰ تومانی ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان داد و ستد شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲
قیمت طلا، دلار، سکه و ارز، امروز ۹۸/۰۹/۱۲ | قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها 12هزار و 500 / سکه 4 میلیون و 406 هزار
هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد 12 هزار و 700 تومان، قیمت درهم امارات 3 هزار و 484 تومان و قیمت پوند انگلیس 16 هزار و 430 تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم 12هزار و 500 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 12هزار و 400 تومان خریداری می‌کنند
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
قیمت طلا، دلار، سکه و ارز، امروز ۹۸/۰۹/۱۰
هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد 12 هزار و 550 تومان، قیمت درهم امارات 3 هزار و 472 تومان و قیمت پوند انگلیس 16 هزار و 368 تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 345 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 301 هزار تومان معامله می‌شود.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
چهارشنبه ۲۲ آبان | نرخ ارز در صرافی ملی و بانک‌ها و قیمت ارز مسافرتی
صرافی ملی امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۴۵۰ تومان و قیمت یورو را ۱۲هزار و ۶۵۰ تومان تعیین کرده، همچنین قیمت درهم در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۷۸ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۹۰۴ تومان است.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱
قیمت ارز ، دلار، یورو، و درهم امروز 21 آبان 98 + جدول
صرافی ملی امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۴۵۰ تومان و قیمت یورو را ۱۲هزار و ۶۵۰ تومان تعیین کرده، همچنین قیمت درهم در بازار آزاد ۳هزار و ۱۶۹ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۸۷۵ تومان است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •