سه شنبه, ۳۰ دی, ۱۳۹۹ / 19 January, 2021
مسافران
۱ ساعت قبل
شرایط شکننده کرونا در تهران و نگرانی از بازگشایی مدارس
رییس ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران ضمن انتقاد از سفرهای روزهای اخیر از شکننده بودن شرایط تهران در مقابله با بیماری کووید۱۹ و احتمال شکل‌گیری پیک چهارم خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا زالی در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران با تاکید بر شکننده بودن شرایط تهران در کنترل بیماری کووید۱۹ گفت: استان تهران به دلیل پیچیدگی‌های مختلف در کنترل بیماری نیز شرایط خاصی دارد، لذا شرایط آن شکننده است. فاصله‌گذاری اجتماعی با شیب ملایمی رو به کاهش است و میان عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی با افزایش آمار فوتی‌ها پیوستگی عمیق و جدی  وجود  دارد. او افزود: به مدد تلاش همکاران در دستگاه‌های مختلف و همچنین تیم‌های نظارتی رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری …
۳ ساعت قبل
کاهش ۷۳ درصدی مسافر بین‌المللی فرودگاه‌های ایران
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از کاهش ۷۳ درصدی تعداد مسافران بین‌المللی کشور تا نوامبر ۲۰۲۰ نسبت به سال ۲۰۱۹ به‌دلیل بحران کرونا خبر داد.
مسافران متهم‌اند یا عزاداران؟!
۳ ساعت قبل
مسافران متهم‌اند یا عزاداران؟!
در حالی آمار شیوع کرونا و مرگ و میر ناشی از آن در کشور در یکی دو هفته اخیر کاهش چشمگیری پیدا کرده، که بسیاری از فعالان حوزه سلامت نگران کاهش توجه مردم به این بیماری و شیوع دوباره آن هستند. این در حالی است که در هفته جاری به دلیل ایام فاطمیه و برگزاری عزاداری‌ها و گسترش سفر در کشور، این نگرانی‌ها تشدید شده و پیش‌بینی می‌شود که موج جدید کرونا در هفته‌های آتی بار دیگر گریبان کشور را بگیرد.
جاهای دیدنی اطراف تهران
۸ ساعت قبل / گردشگری / سفر
جاهای دیدنی اطراف تهران
سفر به جاهای دیدنی اطراف تهران هم برای مسافرانی که به این شهر می‌آیند و هم برای ساکنین تهران بسیار لذت بخش است. به خصوص امروزه که به دلیل محدودیت‌های کرونایی کمتر امکان سفر به شهرهای مختلف وجود دارد.
سفر ۴۰ هزار مسافر به سواحل خلیج فارس
۹ ساعت قبل / اقتصادنیوز / خلیج / مسافرانی / جزایر
سفر ۴۰ هزار مسافر به سواحل خلیج فارس
اقتصادنیوز : معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت:مهمترین مشکل این روزهای ما مسافرانی هستند که با خودروهای شخصی از سراسر کشور به استان هرمزگان سفر کرده اند.
ویدئو | حجم انبوه مسافران در سواحل هرمزگان پیش به سوی کرونا | ورود ۴۰ هزار مسافر به قشم و هرمز در تعطیلات اخیر
۱۰ ساعت قبل / تعطیلات / کرونا در ایران / جزیره قشم / استان هرمزگان
ویدئو | حجم انبوه مسافران در سواحل هرمزگان پیش به سوی کرونا | ورود ۴۰ هزار مسافر به قشم و هرمز در تعطیلات اخیر
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: حدود ۴۰ هزار مسافر در تعطیلات اخیر به جزایر قشم و هرمز وارد شده‌اند که می‌تواند وضعیت کرونا را در این جزایر تغییر دهد.
افزایش آمار مرگ و میر کودک و نوجوان مبتلا به کرونا در تهران | مشاهده کرونای انگلیسی در پایتخت | نگرانی از بازگشایی و بازگشت مسافران قشم
۱۰ ساعت قبل / کرونا در ایران / علیرضا زالی
افزایش آمار مرگ و میر کودک و نوجوان مبتلا به کرونا در تهران | مشاهده کرونای انگلیسی در پایتخت | نگرانی از بازگشایی و بازگشت مسافران قشم
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران گفت: با توجه به حجم گسترده خروجی‌های تهران و همچنین ورود بیش از ۵۰ هزار نفر به جزیره‌ای کوچک و مسافرت به شهرهای قرمز در روزهای گذشته، ممکن است با بازگشت مسافران به تهران فرم‌های جدیدی از بیماری را شاهد باشیم.
ببینید:وضعیت مسافران جزایر جنوبی کشور در ساحل دریا
۱۱ ساعت قبل
ببینید:وضعیت مسافران جزایر جنوبی کشور در ساحل دریا
دو روز پیش سخنگوی ستاد کرونا گفته بود: تنها در یک روز ۶ هزار خودرو و ۸ هزار نفر وارد قشم شدند. فقط ۳۰ درصد افراد هم ماسک زده بودند.
خطوط هوایی دلتا حمل اسلحه به واشنگتن را ممنوع کرد
۱۱ ساعت قبل
خطوط هوایی دلتا حمل اسلحه به واشنگتن را ممنوع کرد
شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز اعلام کرد که حمل سلاح گرم برای مسافرانی که پیش از مراسم تحلیف جو بایدن به مقصد واشنگتن دی‌سی سفر می‌کنند، ممنوع است.
گزارش تصویری: شلوغی شوکه کننده سواحل بندرعباس
۱۲ ساعت قبل / کرونا / مسافرت / بندرعباس / سواحل جنوب
گزارش تصویری: شلوغی شوکه کننده سواحل بندرعباس
تعطیلات چند روزه کافی بود تا سواحل خلیج‌فارس در بندرعباس، قشم و کیش شاهد خیل عظیم مسافران شود، مسافرتی که البته احتمالا موج بعدی کرونا را در پی خواهد داشت.
کیش میزبان گردشگران زمستانی
۱۲ ساعت قبل / تبلیغات / زمستان / گردشگری / مسافران / صنعت گردشگری
کیش میزبان گردشگران زمستانی
ایلنا: هوای دل انگیز بهاری جزیره کیش همراه با رعایت خوب پروتکل‌های بهداشتی باعث شده این جزیره باز هم میزبان تعداد بالای مسافران در فصل زمستان باشد. به طوری که طبق آمارها رسیده حدود 90 درصد از سطح هتل‌ها اشغال شده است. این امر به دلیل رعایت خوب پروتکل بهداشتی از بدو ورود به جزیره و بهره‌گیری از اماکن تفریحی و اقامتی است.
هجوم مسافران به شهرهای جنوبی قابل پیش بینی نبود؟
۱۲ ساعت قبل / گردشگری / قشم / ویروس کرونا / سلامت / اخبار کرونا
هجوم مسافران به شهرهای جنوبی قابل پیش بینی نبود؟
آیا هجوم مسافران به مناطق جنوبی کشور با حذف محدودیت تردد، وجود تعطیلات وسط هفته، باز شدن مدارس و کاهش آمار قربانیان کرونا قابل پیش بینی نبود؟
ضرورت آموزش قوانین به مسافران سفرهای خارجی توسط قوه قضائیه
۱۵ ساعت قبل / معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه / معاون اداره حمایت های کنسولی و قضایی وزارت خارجه
ضرورت آموزش قوانین به مسافران سفرهای خارجی توسط قوه قضائیه
ایلنا: معاون اداره حمایت‌های کنسولی و قضایی وزارت خارجه گفت: قوه قضائیه می تواند نهادها را ملزم کند تا آموزش و اطلاع رسانی به مسافران ایرانی از کشور مقصد را در دستور…
محدودیت جدید برای سفر به بریتانیا
۱۵ ساعت قبل / سفر / کرونا در جهان
محدودیت جدید برای سفر به بریتانیا
بریتانیا امکان ورود بدون قرنطینه مسافران برخی‌ کشورها به این کشور را لغو می‌کند.
۱۶ ساعت قبل
هجوم مسافر به سواحل بندرعباس در روزهای کرونایی
تعطیلات چند روزه کافی بود تا سواحل خلیج‌فارس در بندرعباس، قشم و کیش شاهد خیل عظیم مسافران شود، ورود 40 هزار مسافر تنها در یک روز به جزیره قشم و سواحل مملو از جمعیت که البته احتمالا موج بعدی کرونا را در پی خواهد داشت.
مسافران در بحران کرونا به استان‌های جنوبی می‌روند
۱۶ ساعت قبل / سفر / گردشگری / وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی / ویروس کرونا
مسافران در بحران کرونا به استان‌های جنوبی می‌روند
مهر نوشت: همتی استاندار هرمزگان گفت: هیچ‌گونه خدماتی در پارک‌ها، بوستان‌ها، سواحل و همچنین در بنادر پل و چارک برای انتقال خودروی گردشگران به جزایر قشم و کیش ارائه نمی‌شود. انتظار داریم مردم از سفر غیرضروری خودداری کنند.
۱۶ ساعت قبل / ویروس کرونا / کرونا
فاجعه در بیمارستان‌ها؛ بستری شدن بیماران کرونا و غیرکرونا کنار هم +فیلم
فاجعه در بیمارستان‌های شمال؛ بستری شدن بیماران کرونا و غیرکرونا کنار هم به دلیل هجوم مسافران.
سعید جلیلی نامزد منتخب اصولگرایان؟
۱۷ ساعت قبل / انتخابات 1400 / انتخابات ریاست جمهوری
سعید جلیلی نامزد منتخب اصولگرایان؟
اگر چه هنوز برای اظهارنظر قطعی درباره اینکه کدام یک از مسافران پرتعداد قطار اصولگرایان برای انتخابات ۱۴۰۰، سکان هدایت لکوموتیو را به دست می‌گیرند، بسیار زود، اما به نظر می‌رسد اگر این قطار - چنان‌که شواهد و قرائن نیز چنین می‌نماید - از روی ریل منتهی‌الیه راست جناح راست به سوی مقصد حرکت کند، احتمالا لکوموتیورانی جز سعید جلیلی نخواهد داشت.
مسافران در گیلان جابجا نشوند/ نگران گردش مجدد ویروس هستیم
۱۸ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / همه_باهم_علیه_کرونا / مسافرت
مسافران در گیلان جابجا نشوند/ نگران گردش مجدد ویروس هستیم
معاون علوم پزشکی گیلان، از مسافران خواست دورهمی نداشته باشند و در استان جابجا نشوند و گفت: به دنبال حضور مسافران در گیلان نگران گردش مجدد ویروس در جامعه هستیم.
۲۵ ساعت قبل
زندگی کوین کاستنر
معمولا کوین کاستنر را با فیلم با گرگ‌ها می‌رقصد(1990) به یاد می‌آوریم که او هم کارگردان و هم بازیگر نقش اصلی آن بود. این فیلم طولانی در آن سال توجه آکادمی اسکار را جلب کرد و بعد از آن هم در چندین و چند جشنواره بین‌المللی سینمایی تحسین شد. جالب اینکه این فیلم اولین تجربه کارگردانی برای کاستنر هم بود و پیش از ساخت و حتی در دوره تولید، توقع زیادی از آن نمی‌رفت(حتی در همان اولین قدم، یعنی پیدا کردن سرمایه‌گذار برای آن هم مشکلات زیادی وجود داشت). کوین مایکل کاستنر سال 1955 در چنین روزی در لین‌وود کالیفرنیا متولد شد و حداقل تا جایی که می‌دانیم کودکی و نوجوانی‌ و حتی اوایل جوانی‌اش عادی و معمولی بود. هم دبیرستان را سر وقت و بدون دردسر تمام کرد و هم در …
عقده‌گشایی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در تقابل با مردم قم!
۲۶ ساعت قبل / وزارت بهداشت / ویروس کرونا
عقده‌گشایی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در تقابل با مردم قم!
ظرفیت بسیار پایین ناوگان حمل ونقل عمومی و شلوغی مترو و بی‌‌آرتی در تهران، حجم انبوه مسافران به شهرهای قرمز شمالی، مثال‌‌هایی از ناتوانی ستاد ملی در مقابله با توسعه کروناست اما تاکید جناب سخنگو صرفا بر عدم رعایت پروتکل‌‌ها در شهر قم، قابل تامل است!
۲۶ ساعت قبل
نگرانی برای جزیره
هجوم گردشگر این بار به جای شمال به جنوب.تصاویر نشان می‌دهد جزایر کیش، هرمز و قشم میزبان مسافران بسیاری بوده که پروتکل‌ها را نیز رعایت نکرده‌اند .باید منتظر موج بعدی کرونا بود.چه کسی پاسخگوی افزایش مرگ و میرهای کرونایی است؟آفتاب یزد- گروه شبکه: باز هم تعطیلات چند روزه و عادی شدن شرایط کرونایی، مردم را راهی سفر کرد. آنهم در حالی که مسئولان حوزه بهداشت در خصوص پیک چهارم کرونا هشدار می‌دهند. حتی می‌گویند موج چهارم کرونا شدیدتر خواهد بود. اما باز هم عده‌ای گوششان بدهکار این هشدارها نبوده و از زمان آغاز تعطیلات، به طور بی‌سابقه‌ای به قشم و کیش هجوم بردند و سبب نگرانی‌هایی برای مردم آنجا و مسئولین بابت شیوع کرونا گشته اند. نکته اینجاست که هیچ گونه ممانعتی هم در خصوص ورود این همه مسافر به قشم و کیش وجود …
۲۷ ساعت قبل / ایام فاطمیه / برنامه های فرهنگی / پایتخت / حمل و نقل عمومی / مسافران
خبر ویژه
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه (س) ویژه برنامه‌های فرهنگی در متروی تهران اجرا می‌شود.
غرامت 1/63میلیون‌دلاری چمدان گم‌شده
۲۷ ساعت قبل
غرامت 1/63میلیون‌دلاری چمدان گم‌شده
لاگوس: دادگاهی در پایتخت نیجریه هواپیمایی امارات را محکوم کرد تا برای گم‌کردن چمدان یکی از مسافران نیجریه‌ای که ۱۲سال پیش روی‌داد، 1.63میلیون دلار به او جریمه پرداخت کند. به گزارش ایندیپندنت، اورجی پرنس ایکم، یک بازرگان نیجریه‌ای‌، در سال۲۰۰۷ در سفر به چین برای تجارت، چمدانش را گم کرد. این مسافر 1.63میلیون دلار پول نقد در چمدان خود حمل می‌کرد تا کالاهایی را در چین خریداری کند.
ویدیو / حریرچی: سفرهای اخیر فاجعه آمیز است /  فقط ۵ درصد مردم پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند
۲۸ ساعت قبل
ویدیو / حریرچی: سفرهای اخیر فاجعه آمیز است / فقط ۵ درصد مردم پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند
معاون کل وزیر بهداشت گفت: فقط ۵ درصد مردم پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند و این سفرها فاجعه آمیز است. هجوم مسافران موجب بستری بیماران کرونایی و غیرکرونایی کنار یکدیگر شد! سفرها به استان‎های شمالی و جنوبی و پُرشدن هتل‎ها فاجعه‎ است.
۳۱ ساعت قبل
ازدحام جمعیت در سواحل بندرعباس / به میهمانی کرونا خوش آمدید+تصاویر 
تعطیلات چند روزه کافی بود تا سواحل خلیج‌فارس در بندرعباس، قشم و کیش شاهد خیل عظیم مسافران شود، مسافرتی که البته احتمالا موج بعدی کرونا را در پی خواهد داشت. 
آمادگی سازمان هواپیمایی کشور برای اعمال محدودیت پروازهای کیش و قشم
۳۴ ساعت قبل
آمادگی سازمان هواپیمایی کشور برای اعمال محدودیت پروازهای کیش و قشم
همزمان با هجوم مسافران به کیش و قشم در روزهای اخیر، رییس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد وظایف محوله در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی پروازها انجام شده و اگر اعلام کنند آماده اعمال محدودیت در این زمینه نیز هستیم.
تبدیل مترو به شهر زیر زمینی با هوش مصنوعی
۳۵ ساعت قبل
تبدیل مترو به شهر زیر زمینی با هوش مصنوعی
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: استفاده از هوش مصنوعی و ابزاری برای مشاهده میزان مسافران در خطوط، جزئی از فرآیند تبدیل مترو به شهر زیر زمینی هوشمند است.
مسافران قشم ۴۲ درصد کم شد
۳۶ ساعت قبل / فرودگاه قشم / بلیط چارتری / پروازهای عبوری
مسافران قشم ۴۲ درصد کم شد
مدیرکل فرودگاه قشم از کاهش ۴۲ درصدی مسافر طی ۹ ماه نخست امسال و کاهش ۴۵ درصدی پروازها نسبت به سال گذشته، خبر داد.
برپایی چادر در سواحل بندرعباس ممنوع شد
۳۷ ساعت قبل
برپایی چادر در سواحل بندرعباس ممنوع شد
فرماندار شهرستان بندرعباس از عدم اجازه به مسافران و گردشگران برای برپایی چادر در سواحل این شهر خبر داد و گفت: عرضه قلیان در سواحل بندرعباس ممنوع است و از طریق تیم‌های نظارتی این مسئله رصد و کنترل خواهد شد.
سوغات کرونا در قشم؛ آوردی یا میبری؟
۳۸ ساعت قبل / کرونا / گردشگری /  فریدون همتی / قشم / بهداشت و سلامت / مدیریت استانی کرونا
سوغات کرونا در قشم؛ آوردی یا میبری؟
قشم- ایرنا- بعد از اینکه وضعیت کرونا در شهرهای شمالی به رنگ قرمز درآمد، حالا مسافران به جزیره یک هزارو ۵۰۰کیلومتر مربعی در جنوب هجوم آورده‌اند که یا سوغات کرونا را به قشم بیاورند و یا با خود ببرند.
گلایه شهروندان از مدیریت نافرجام کرونا در فریدونکنار
۳۸ ساعت قبل / ویروس کرونا / فریدونکنار / مشکلات معیشتی
گلایه شهروندان از مدیریت نافرجام کرونا در فریدونکنار
فریدونکنار- وضعیت ۱۰ شهرستان استان مازندران از جمله فریدونکنار قرمز است، ممنوعیت ورود مسافران و رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله مطالبات مردم برای مهار این بیماری است.
آتش سوزی سطحی در ۵۶ هکتار از جنگل‌های گیلان در سه روز / منابع طبیعی: مسافران وارد حریم جنگل نشوند
۳۸ ساعت قبل
آتش سوزی سطحی در ۵۶ هکتار از جنگل‌های گیلان در سه روز / منابع طبیعی: مسافران وارد حریم جنگل نشوند
مدیرکل منابع طبیعی گیلان، با بیان اینکه طی ۷۲ ساعت گذشته ۵۶ هکتار از عرصه های جنگلی استان گیلان درگیر حریق بوده است، گفت: کلیه پرسنل منابع طبیعی گیلان در آماده باش صد درصدی هستند تا به محض وقوع حریق در هر نقطه از جنگل ها عملیات اطفا را انجام دهند.
ورود بیش از ۴۰ هزار مسافر به قشم؛ هیچ تستی از مسافران گرفته نشد
۳۹ ساعت قبل
ورود بیش از ۴۰ هزار مسافر به قشم؛ هیچ تستی از مسافران گرفته نشد
هفته گذشته پس از اینکه ستاد ملی مقابله با کرونا رنگ آبی (خطر کم) را هم به رنگ بندی‌هایی کرونایی کشور اضافه کرد مسئولان استان هرمزگان نیز بر همین اساس رنگ بندی جدید شهر‌های استان را اعلام کردند.
سفر به گیلان ممنوع شد | استاندار: وضعیت کرونا شکننده است
۲ روز قبل / استان گیلان / کرونا در ایران
سفر به گیلان ممنوع شد | استاندار: وضعیت کرونا شکننده است
استاندار گیلان گفت: گیلان وضعیت کرونایی شکننده‌ای دارد و ورود مسافران به این استان ممنوع است.
ممنوعیت ورود خودرو مسافران به قشم و کیش
۲ روز قبل / اقتصادنیوز / خدماتی / غیرضروری / جزایر / چارک
ممنوعیت ورود خودرو مسافران به قشم و کیش
اقتصادنیوز : استاندار هرمزگان اعلام کرد؛ هیچ‌گونه خدماتی در پارک‌ها، بوستان‌ها، سواحل و همچنین در بنادر پل و چارک برای انتقال خودروی گردشگران به جزایر قشم و کیش ارائه نمی‌شود.
استاندار گیلان: ورود مسافران به این استان ممنوع است
۲ روز قبل / ویروس کرونا در ایران / محدودیت های کرونایی
استاندار گیلان: ورود مسافران به این استان ممنوع است
استاندار گفت: گیلان وضعیت کرونایی شکننده‌ای دارد و ورود مسافران به این استان ممنوع است. ارسلان زارع در نشست استانی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا با بیان اینکه هموطنان به جز موارد اضطراری به استان سفر نکنند گفت: گیلان وضعیت کرونایی شکننده‌ای دارد و ورود مسافران می‌تواند وضعیت مناسب فعلی استان و زحمات کادر درمان را به روز‌های بد گذشته برگرداند.
۲ روز قبل
هجوم غیرقابل تصور مسافران به قشم در دوران کرونا/ هیچ ممانعتی در کار نیست (فیلم)
احتمال شیوع کرونا در قشم وجود دارد.
نگرانی شدید وزارت بهداشت از موج چهارم کرونا/ درخواست از وزیر کشور: جلوی ورود مسافران به شمال را بگیرید!
۲ روز قبل / ویروس کرونا / ویروس کرونا در ایران
نگرانی شدید وزارت بهداشت از موج چهارم کرونا/ درخواست از وزیر کشور: جلوی ورود مسافران به شمال را بگیرید!
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا نوشت: اگر مراسم عزاداری فاطمیه در چند روز آینده منطبق بر شیوه ‌نامه‌های بهداشتی نباشد، در افزایش بیماری موثر است و از ورود مسافران غیربومی به استانهای شمالی باید جلوگیری شود.
کاهش ۶۰ درصدی مسافرت هوایی در سال ۲۰۲۰
۲ روز قبل
کاهش ۶۰ درصدی مسافرت هوایی در سال ۲۰۲۰
سازمان بین‌المللی هوانوردی غیرنظامی اعلام کرد در سال ۲۰۲۰، کاهش تعداد مسافران در پروازهای داخلی به ۵۰ درصد رسید و کاهش پروازهای بین المللی برابر با ۷۴ درصد بود.
۲ روز قبل / اجاره خودرو در کیش / اجاره فورد موستانگ در کیش / اجاره موستانگ در کیش / قیمت اجاره خودرو
اجاره ماشین در کیش/ معرفی ۵ خودرو جهت اجاره در جزیره کیش
یکی از دغدغه‌های مهم سفر بدون خودرو شخصی، تهیه وسیله نقلیه در شهر مقصد است. مسافران جزیره کیش نیز از این قضیه مستثنی نیستند و معمولا قبل از سفر به کیش، اقدام به اجاره خودرو می‌کنند. در این مطلب قرار است تعدادی از محبوب‌ترین ماشین‌هایی که می‌توانید در جزیره کیش رنت کنید را معرفی کنیم. ضمنا خاطرتان باشد که برای اجاره خودرو در کیش، حتما باید گواهینامه رانندگی به همراه داشته باشید. همچنین قوانین رانندگی بصورت کامل در جزیره کیش رعایت می‌شود و خیابان‌های جزیره، مانند خیابان‌های سرزمین اصلی، دچار هرج و مرج نیست! 
درخواست وزیر بهداشت از ستاد کرونا برای ایام فاطمیه
۲ روز قبل
درخواست وزیر بهداشت از ستاد کرونا برای ایام فاطمیه
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تعداد قابل توجهی از مسافران عازم استان‌های شمالی هستند و در هفته‌های گذشته طوفان سنگینی از شدت بیماری در این استان‌ها به ویژه در استان مازندران را تحمل کرده ایم،
وزیر بهداشت ایران : جلوی ورود مسافرغیربومی به استانهای شمالی را بگیرید
۲ روز قبل
وزیر بهداشت ایران : جلوی ورود مسافرغیربومی به استانهای شمالی را بگیرید
سعید نمکی، وزیر بهداشت ایران خواستار جلوگیری از ورود مسافران غیربومی به استانهای شمالی کشور خود شد که اکثریت مراکز استراحتی ایران در آنجا قرار دارد.
نامه هشدارآمیز وزیر بهداشت به وزیر کشور
۲ روز قبل / اقتصادنیوز / عزیزان / غیربومی / استانهای / منطبق
نامه هشدارآمیز وزیر بهداشت به وزیر کشور
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا نوشت: اگر مراسم عزاداری فاطمیه در چند روز آینده منطبق بر شیوه ‌نامه‌های بهداشتی نباشد، در افزایش بیماری موثر است و از ورود مسافران غیربومی به استانهای شمالی باید جلوگیری شود.
عامل شیوع کرونای جدید در چین اعلام شد
۲ روز قبل / اخبار "چین" / ویروس کرونای جدید / ویروس کرونا
عامل شیوع کرونای جدید در چین اعلام شد
مقامات بهداشتی چین عامل شیوع کرونای جدید در این کشور را مسافران و مواد غذایی جدید می‌دانند.
هشدار وزیر بهداشت نسبت به برگزاری مراسم عزاداری فاطمیه بدون پروتکل‌ها
۲ روز قبل / ویروس کرونا / ایام فاطمیه / سعید نمکی / وزارت بهداشت
هشدار وزیر بهداشت نسبت به برگزاری مراسم عزاداری فاطمیه بدون پروتکل‌ها
ایرنا نوشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا نوشت: اگر مراسم عزاداری فاطمیه در چند روز آینده منطبق بر شیوه ‌نامه‌های بهداشتی نباشد، در افزایش بیماری موثر است و از ورود مسافران غیربومی به استان‌های شمالی باید جلوگیری شود.
نامه وزیر بهداشت به وزیر کشور: جلوی ورود مسافران به شمال را بگیرید / برگزاری مراسم عزاداری فاطمیه بدون پروتکل‌ها خطرناک است / به شدت نگران موج چهارم کرونا با ارتفاعی به مراتب بیشتر از امواج قبلی هستیم
۲ روز قبل
نامه وزیر بهداشت به وزیر کشور: جلوی ورود مسافران به شمال را بگیرید / برگزاری مراسم عزاداری فاطمیه بدون پروتکل‌ها خطرناک است / به شدت نگران موج چهارم کرونا با ارتفاعی به مراتب بیشتر از امواج قبلی هستیم
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا نوشت: اگر مراسم عزاداری فاطمیه در چند روز آینده منطبق بر شیوه ‌نامه‌های بهداشتی نباشد، در افزایش بیماری موثر است و از ورود مسافران غیربومی به استانهای شمالی باید جلوگیری شود.
(تصاویر) معلق شدن اتوبوس روی پل روگذر
۲ روز قبل / اتوبوس مسافربری / نیویورک / حادثه / آمریکا
(تصاویر) معلق شدن اتوبوس روی پل روگذر
با اینکه بخش جلویی اتوبوس از ارتفاع ۱۵ متری آویزان بود، هیچیک از مسافران دچار جراحات جدی نشدند.
عادی انگاری و حضور گردشگران عامل قرمز کرونایی در سوادکوه
۲ روز قبل / ویروس کرونا / مازندران / سوادکوه
عادی انگاری و حضور گردشگران عامل قرمز کرونایی در سوادکوه
ساری – ایرنا – سرپرست فرماندار سوادکوه در خصوص وضعیت قرمز کرونایی در سطح این شهرستان گفت: عامل اصلی وضعیت قرمز کرونایی در سوادکوه حضور گردشگران و مجوز تردد استان‌های دیگر برای ورود مسافران به این شهرستان است.
۳ روز قبل
انجام تست رایگان کرونا برای مسافران مترو
مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از انجام تست رایگان کرونا برای مسافران متروی تهران خبر داد. تست سریع و رایگان کرونا ویژه مسافران شهر زیرزمینی در ایستگاه شوش انجام می‌شود. مسافران می توانند با مراجعه به کارشناسان مربوطه که در جایگاه انجام آزمایش مستقر می‌باشند، به صورت رایگان مورد آزمایش قرار گیرند.
نگرانی درمورد گونه برزیلی کرونا / بیمارستان های شهر مانائوس برزیل دیگر برای بیماران اکسیژن ندارد
۳ روز قبل
نگرانی درمورد گونه برزیلی کرونا / بیمارستان های شهر مانائوس برزیل دیگر برای بیماران اکسیژن ندارد
دولت بریتانیا به دلیل نگرانی از نوع جدید ویروس کرونا که در برزیل شناسایی شده ورود مسافران را از آمریکای جنوبی را ممنوع کرده است. در شهر مانائوس برزیل، که شاهد افزایش شدید شمار بیماران و قربانیان است، بعضی بیمارستان‌ها دیگر برای بیماران اکسیژن ندارند.
هجوم مسافران به قشم
۳ روز قبل
هجوم مسافران به قشم
هزاران مسافر بصورت خودرویی و شناور در سایه کاهش محدودیت‌های کرونا، خود را به قشم رسانده‌اند.
انجام تست کرونا از مسافران قشم و هرمز/ از ورود موارد مشکوک جلوگیری می‌شود
۳ روز قبل
انجام تست کرونا از مسافران قشم و هرمز/ از ورود موارد مشکوک جلوگیری می‌شود
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن ابراز نگرانی از افزایش سفرها به هرمزگان از اعمال برخی محدودیت های کرونایی جدید در استان خبر داد.
اجرای جدی فاصله گذاری در پروازها و رصد مستمر/مسافران گران فروشی بلیت هواپیما را اطلاع دهند
۳ روز قبل / مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها / شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری / حس&#x
اجرای جدی فاصله گذاری در پروازها و رصد مستمر/مسافران گران فروشی بلیت هواپیما را اطلاع دهند
مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی گفت: اطمینان می دهیم فاصله گذاری در پروازها رعایت می شود و با اهتمام ویژه توسط پرسنل فرودگاه ها، بهداشت مرزی فرودگاه ها و وزارت بهداشت، رعایت فاصله گذاری به صورت مستمر رصد می شود.
۵۰ درصد مبتلایان به کرونا بدون علامت هستند/ مسافران بار بیماری را بالا می برند
۳ روز قبل / استانی-اجتماعی / همه_باهم_علیه_کرونا
۵۰ درصد مبتلایان به کرونا بدون علامت هستند/ مسافران بار بیماری را بالا می برند
معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان، با بیان اینکه ۵۰ درصد مبتلایان به کرونا بدون علامت هستند، خاطرنشان کرد: بر خلاف باور جامعه، افراد زیر ۶۰ سال هم بیمار می شوند و بیماری می تواند برای آنان حتی کشنده هم باشد.
شروع دوباره‌ سرویس دهی شرکت اتوبوسرانی به مسافران گلزار وادی رحمت تبریز
۴ روز قبل / استانی-اجتماعی
شروع دوباره‌ سرویس دهی شرکت اتوبوسرانی به مسافران گلزار وادی رحمت تبریز
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از شروع دوباره‌ی خدمات سرویس دهی شرکت اتوبوسرانی به گلزار شهدا وادی رحمت، خبر داد.
ببینید | پروژه تاکسی‌ هوایی توسط «جنرال موتورز» رونمایی شد
۴ روز قبل / دیدنی‌های روز / ایالات متحده آمریکا / خودرو
ببینید | پروژه تاکسی‌ هوایی توسط «جنرال موتورز» رونمایی شد
"کادیلاک" شرکت خودروسازی آمریکایی که در تملک شرکت "جنرال موتورز" است از یک "کانسپت" آینده‌نگرانه پرنده در نمایشگاه سالانه CES ۲۰۲۱ رونمایی کرد؛ این وسیله نقلیه خودران به صورت عمودی از زمین برخاسته و فرود می‌آید و مسافران را جابه‌جا می‌کند. منبع: تسنیم
راهنمای اجاره ویلا تمیز و ضد عفونی در رامسر
۴ روز قبل
راهنمای اجاره ویلا تمیز و ضد عفونی در رامسر
با روی کار آمدن وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های فعال در حوزه اقامتگاه بسیاری از این معضلات مرتفع شده و مسافران به‌راحتی قبل از سفر می‌توانند اقامتگاه مناسب خود و خانواده را بری سکونت رزرو کرده و سفری لذت‌بخش را داشته باشند.
رفت‌وآمدهای فامیلیِ مسافران بومی خیلی خطرناک است
۴ روز قبل
رفت‌وآمدهای فامیلیِ مسافران بومی خیلی خطرناک است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: با وجود تمام تلاش‌هایی که برای آمل صورت گرفته، فقط یک الی دو هفته نارنجی شد و دوباره به وضعیت قرمز برگشته است.
رونمایی از خودروی خودرانی که علائم حیاتی مسافران را کنترل می‌کند
۴ روز قبل / پهپاد / خودرو / نوآوری
رونمایی از خودروی خودرانی که علائم حیاتی مسافران را کنترل می‌کند
تهران- ایرنا- یک شرکت خودروسازی از یک فروند تاکسی پرنده خودران که با سرعت ۵۶ مایل در ساعت (۹۰.۱۲۳ کیلومتر در ساعت) حرکت می‌کند و یک دستگاه خودروی خودرانی رونمایی کرده است که علائم حیاتی مسافران را کنترل می‌کند.
تعویق طرح آزمایش اجباری کرونا برای مسافران به‌ انگلیس
۴ روز قبل / ویروس کرونا / قرنطینه / انگلستان
تعویق طرح آزمایش اجباری کرونا برای مسافران به‌ انگلیس
لندن – ایرنا – وزیر حمل و نقل انگلیس بامداد پنجشنبه اعلام کرد که طرح دولت در خصوص آزمایش اجباری کرونا برای تمام مسافران به این کشور به تعویق افتاد.
کرونا هر دقیقه جان ۳ آمریکایی را می‌گیرد
۵ روز قبل / اقتصادنیوز / فایزر / ژانویه / مسافرانی / ارقامی
کرونا هر دقیقه جان ۳ آمریکایی را می‌گیرد
اقتصاد نیوز : آمار و ارقامی که از میزان تلفات ناشی از ویروس کرونا در آمریکا ارائه شده، نشان می‌دهد که در هر دقیقه، سه آمریکایی بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست می‌دهد.
۵ روز قبل
زندان، مقصد مسافران ناآگاه ایرانی
قائم‌مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم گفت: عمده‌ترین مشکلات زندانیان ایرانی خارج از کشور، عدم آگاهی از قوانین و مقررات کشور مقصد است.دیروز نشستی به‌منظور بررسی راهکارهای پیشگیرانه برای جلوگیری از زندانی شدن ایرانیانی که به کشورهای دیگر سفر می‌کنند و به دلیل عدم اطلاع از قوانین و مقررات کشور مقصد یا محل اقامت خود، تحت تعقیب کیفری و محکومیت‌های شدید قرار می‌گیرند، برگزارشد.
۵ روز قبل / دولت / مترو / مسافران / مشکلات / معاون فرهنگی و اجتماعی
در شهر
سید مجتبی تقوی نژاد، معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران از انجام تست رایگان کرونا مسافران در متروی تهران خبر داد. تقوی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، اعلام کرد:
درس کریسمس به مسافران عید
۵ روز قبل
درس کریسمس به مسافران عید
برخی دولت‌ها، بازار «سفر و تفریح» را به بهانه «مراقبت از سلامت شهروندان در برابر کرونا»، کاملا رها کرده‌اند و دست روی دست گذاشته‌اند تا «توان روحی افراد» در عصر پاندمی، با شیب تندتر نسبت به اوایل شیوع ویروس مرگبار تخلیه شود که همین آسیب -افسردگی ناشی از کار مفرط و خانه‌نشینی- در نهایت مقاومت افراد در این دوره ترسناک را به‌شدت تضعیف می‌کند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •