شنبه, ۸ آذر, ۱۳۹۹ / 28 November, 2020
کارگروه تنظیم بازار
بی توجهی به هشدارها مشکوک است؛ شاید برخی به دنبال واردات مرغ هستند!
۳ ساعت قبل / جوجه یکروزه / گرانی مرغ / واردات مرغ / سازمان حمایت / ستاد تنظیم بازار / مرغ
بی توجهی به هشدارها مشکوک است؛ شاید برخی به دنبال واردات مرغ هستند!
دبیر انجمن جوجه یکروزه یکی از عوامل تاثیرگذار در گرانی گوشت مرغ در روزهای اخیر را بی توجهی برخی از دستگاههای کارگروه تنظیم بازار به مشکلات صنعت پرورش مرغ مادر دانست.
تمدید عوارض ۳۵۰۰ تومانی برای صادرات تخم‌مرغ +سند
۱۶ ساعت قبل / وزارت جهاد کشاورزی / صادرات / قیمت تخم مرغ
تمدید عوارض ۳۵۰۰ تومانی برای صادرات تخم‌مرغ +سند
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: پیرو مصوبات کارگروه تنظیم بازار تا زمان ابلاغ میزان عوارض جدید صادرات تخم مرغ، رقم اعلامی قبلی ۳۵۰۰۰ ریال به ازای هر کیلوگرم برای تخم مرغ خوراکی اعمال می شود.
تصمیمات جدید برای قیمت مرغ
۱۶ ساعت قبل / قیمت مرغ / خوراکی / گرانی مرغ
تصمیمات جدید برای قیمت مرغ
در جلسه اخیر کارگروه تنظیم بازار استان تهران مقرر شده که مرغ منجمد به قیمت هر کیلو ۱۵ هزار تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین میوه و تره بار و واحد‌های صنفی توزیع کننده مرغ و مرغ گرم به قیمت کیلویی ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان در میدان اصلی و اقماری میوه و تره باره شهرداری تهران توزیع شود.
قیمت مرغ  با زور قانون در کردستان کاهش یافت
۲۶ ساعت قبل
قیمت مرغ  با زور قانون در کردستان کاهش یافت
کردستان- قیمت مرغ که طی چند روز اخیر در کردستان افزایش چشمگیری داشته و به کانال ۳۵ هزار تومان رسید با دستور دادستانی و سازمان بازرسی و سپس مصوبه کارگروه تنظیم بازار استان از پنجشنبه ششم آذرماه باید به نرخ هر کیلوگرم ۲۴ هزار و ۶۰۰ تومان عرضه شود.
بی تدبیری‌هایی که مرغ را پر داد!
۴۵ ساعت قبل / قیمت مرغ / گوشت مرغ / گرانی
بی تدبیری‌هایی که مرغ را پر داد!
در روز‌های گذشته قیمت مرغ گرم در خرده فروشی‌های سطح شهر تهران به بیش از ۳۰ هزارتومان رسید. این در حالیست که هفته گذشته قیمت مرغ گرم در بازار حدود ۲۶ تا ۲۷ هزارتومان بود. به عبارت دیگر این کالای پرمصرف در کمتر از یک هفته حدود ۶۰۰۰ تومان افزایش قیمت داشته است. این در حالی است که بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار استان تهران قیمت هر کیلو مرغ گرم ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان تعیین شده است.
جزئیات توزیع مرغ تنظیم بازاری در تهران
۲ روز قبل / استان تهران / تنظیم بازار / شهرداری تهران / فروشگاه های زنجیره ای / میادین میوه و تره
جزئیات توزیع مرغ تنظیم بازاری در تهران
اقتصادنیوز : به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران در جلسه امروز کارگروه تنظیم بازار استان تهران مقرر شده که مرغ منجمد به قیمت هر کیلو ۱۵ هزار تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین میوه و تره بار و واحدهای صنفی توزیع کننده مرغ و مرغ گرم به قیمت کیلویی ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان در میدان اصلی و اقماری میوه و تره باره شهرداری تهران توزیع شود.
۲ روز قبل
با خروج لاستیک سواری از شمول قیمت گذاری؛ قیمت بازار کاهش یافت
مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت- ضمن تاکید بر اینکه خروج تایر خودرو‌های سواری از شمول قیمت‌گذاری و واگذاری نرخ‌گذاری این کالا توسط واحد‌های تولیدی سبب کاهش فاصله قیمت‌ها در بازار شده است، گفت: با توجه به اختلاف ۱۰۰ درصدی قیمت بازار و مصوب لاستیک سواری که این افزایش نه نصیب تولیدکنندگان و نه واردکنندگان می‌شد، کارگروه تنظیم بازار تصمیم گرفت که لاستیک سواری از شمول قیمت‌گذاری با رعایت ضوابط قیمت‌گذاری خارج شود.
مرغ‌های منجمد تامین شده برای البرزی‌ها کجا توزیع می‌شود؟
۳ روز قبل / استانی-اقتصادی / رامین ربیعی / کارگروه تنظیم بازار استان البرز / سازمان صنعت ، معدن و تجارت البرز
مرغ‌های منجمد تامین شده برای البرزی‌ها کجا توزیع می‌شود؟
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز اعلام کرد: توزیع ۳۰۰ تن مرغ منجمد با هدف تنظیم و تعادل بخشی به قیمت مرغ در این استان آغاز شد.
قیمت تمام شده تولید مرغ بالاست
۳ روز قبل
قیمت تمام شده تولید مرغ بالاست
اسدالله نژاد، نائب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی ایران گفت: متاسفانه در حال حاضر قیمت تمام شده هر کیلوگرم مرغ زنده و گرم بواسطه بالار رفتن قیمت نهاده ها و سودجویی برخی افراد در کشور بیش از مصوبه کارگروه تنظیم بازار است.
۴ روز قبل
کوچک تر شدن سفره ها زیر سایه پرواز قیمت ها
کیمیا نجفیطی چند روز اخیر پرواز قیمت مرغ بر سر زبان‌ها افتاده است. دوم آذرماه قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم در خرده‌فروشی‌های سطح شهر تهران به حدود ۳۳ هزار تومان رسید، که البته در برخی مناطق با نرخ کمتر یعنی حدود ۳۰ هزار تومان هم عرضه ‌شد و این افزایش قیمت بی‌سابقه مصرف‌کنندگان را متعجب کرد. البته افزایش قیمت تنها به مرغ ختم نمی‌شود و چرخه افزایش قیمت‌ها تمام کالاها و خدمات را دربر گرفته است. اخیرا مرکز آمار ایران، گزارش داده‌های تورمی آبان‌ماه سال ۹۹ را منتشر کرده است. براساس این گزارش، همه سطوح تورمی دچار افزایش شده است و مردم برای تامین یک میزان ثابت از سبد معاش، باید بیشتر از ماه قبل و یا سال قبل هزینه کنند. البته برای درک افزایش تورم نسبت به ماه‌های گذشته نیازی به اعلام اعداد و ارقارم از سوی مراکز …
خروج مرغ از خراسان رضوی ممنوع شد
۴ روز قبل
خروج مرغ از خراسان رضوی ممنوع شد
کارگروه تنظیم بازار خراسان رضوی، خروج گوشت مرغ منجمد و گوشت مرغ قطعه‌بندی شده از استان را تا اطلاع ثانوی ممنوع کرد.
۵ روز قبل
عرضه محصولات فولاد در بورس 15 درصد بیشتر از مقادیر تعیین ‌شده
معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه در مصاحبه با خبرنگار ایلنا گفت: فولاد مبارکه با داشتن سهم 70 درصدی از بازار، بزرگ‌ترین شرکت در زنجیره تولید محصولات تخت کشور است. در گروه فولاد مبارکه شرکت فولاد هرمزگان به عنوان تولیدکننده تختال و سه شرکت ورق‌خودرو چهارمحال و بختیاری، تاراز و امیرکبیر کاشان به عنوان شرکت‌های پوشش‌دهی گالوانیزه در کنار فولاد مبارکه در حال فعالیتند.  طهمورث جوانبخت در این گفت‌وگو اظهار داشت: در سال گذشته شرکت 7 میلیون و 600 هزار تن از محصولات خود را به فروش رسانده که از این میزان یک‌میلیون و 450 هزار تن به صادرات و مابقی آن مصرف داخلی بوده است. امسال نیز برنامه داریم تا به این میزان تولید و فروش دست یابیم. وی ادامه داد: به دنبال افزایش …
۲۰ قلم کالا در یک روز گران شد
۵ روز قبل / تقویم / تنظیم بازار / رسانه / گرانی / نرخ ارز
۲۰ قلم کالا در یک روز گران شد
اقتصادنیوز : روز گذشته یعنی ۱ آذر۹۹، رسانه‌ها شاهد ابلاغ مصوبه‌ای از کارگروه تنظیم بازار بودند که بر اساس آن ۲۰قلم کالا رسماً گران شد تا این روز در تقویم تنظیم بازار به‌عنوان روز گرانی ثبت شود، امید به اینکه این ستاد روزی هم تصمیمی برای مقابله با گرانفروشی بگیرد.
اول آذر، «روز گرانی‌» در تقویم تنظیم بازار
۵ روز قبل / ستاد تنظیم بازار / قیمت کالاهای اساسی / کالاهای اساسی / سازمان حمایت / وزارت صنعت، معدن و تجارت / وزارت جهاد کشاورزی / سامانه جامع تجارت / اخبار داغ
اول آذر، «روز گرانی‌» در تقویم تنظیم بازار
روز گذشته یعنی ۱ آذر۹۹، رسانه‌ها شاهد ابلاغ مصوبه‌ای از کارگروه تنظیم بازار بودند که بر اساس آن ۲۰قلم کالا رسماً گران شد تا این روز در تقویم تنظیم بازار به عنوان روز گرانی ثبت شود.
قیمت جدید نهاده‌های دامی مصوب شد +سند
۵ روز قبل / سامانه جامع تجارت / سازمان راهداری / اخبار داغ
قیمت جدید نهاده‌های دامی مصوب شد +سند
قیمت نهاده های دامی که خبر از افزایش آن داده بود بدون حذف ارز رسمی (۴۲۰۰ تومانی) در کارگروه تنظیم بازار مصوب شد.
قیمت انواع روغن خام در مبادی ورودی تعیین شد
۵ روز قبل / افزایش قیمت / تنظیم بازار / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان / روغن نباتی / بازارسازی
قیمت انواع روغن خام در مبادی ورودی تعیین شد
ایلنا: در یکصد و سیزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار در راستای اجرای مصوبات جلسه قبلی کارگروه تنظیم بازار در خصوص تعیین قیمت مدیریتی روغن خام، کارگروه مربوطه تشکیل و…
قیمت کره آزاد شد
۱۳۹۹/۰۹/۰۲
قیمت کره آزاد شد
براساس تصمیم امروز کارگروه تنظیم بازار با توجه به تغییر نرخ ارز رسمی (۴۲۰۰ تومانی) برای واردات کره از گروه یک اولویت ارزی به گروه دو (ارز نیمایی) قیمت گذاری تثبیتی این محصول برداشته شد.
روغن نباتی گران شد
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / روغن نباتی / کالاهای اساسی
روغن نباتی گران شد
براساس مصوبه امروز کارگروه تنظیم بازار، قیمت انواع روغن نباتی در بسته‌بندی پت و سایر بسته‌بندی‌ها بین ۱۰ تا ۱۳ درصد افزایش یافت. قیمت هر کیلوگرم روغن خام سویا و پالم در مبادی ورودی ۵۵ هزار ریال تعیین گردید، براساس این مصوبه قیمت قبلی این محصول ۵۱ هزار ریال بوده است
قیمت شیر خام 55 درصد افزایش یافت+سند
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / ستاد تنظیم بازار / قیمت لبنیات
قیمت شیر خام 55 درصد افزایش یافت+سند
بر اساس مصوبه امروز کارگروه تنظیم بازار، قیمت مصوب شیر خام با 55 درصد افزایش، 4500 تومان تعین شد.
دولت روغن نباتی را رسماً ۱۰ تا ۱۳ درصد گران کرد+سند
۱۳۹۹/۰۹/۰۱
دولت روغن نباتی را رسماً ۱۰ تا ۱۳ درصد گران کرد+سند
بر اساس مصوبه امروز کارگروه تنظیم بازار و علیرغم عدم حدف ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات روغن خام، قیمت انواع روغن نباتی با ظرف پت ( بطری پلاستیکی) ۱۰ درصد و با سایر ظروف ۱۳ درصد افزایش یافت.
۱۳۹۹/۰۹/۰۱
قیمت هر کیلو مرغ ۲۷ هزار تومان شد
نایب‌رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت: نرخ مصوب مرغ در کارگروه تنظیم بازار باید با توجه به افزایش قیمت نهاده‌های دامی،تعیین شود. حبیب اسدالله‌نژاد، نایب‌رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی، با اشاره به نارضایتی مرغداران از نحوه قیمت‌گذاری مرغ اظهار کرد: با افزایش قیمت نهاده دامی و مواد اولیه، دستگاه‌های مسوول قیمت‌گذاری بلافاصله قیمت را برای تجار افزایش می‌دهند، درحالی‌که به بخش تولید توجهی نمی‌کنند و همیشه نرخ اعلامی از قیمت تمام شده تولید پایین‌تر است که این موضوع منجر به نارضایتی تولیدکنندگان شده است. وی افزود: از ابتدای سال هر چند وقت یکبار شاهد افزایش هزینه‌های تولید اعم از واکسن، دارو، دستمزد و... هستیم که متاسفانه آثار آن را بر قیمت اعلامی مرغ نمی‌بینیم که با هیچ‌یک از اصول تعیین قیمت مرغ …
مجوز واردات محصولات پتروشیمی صادر می‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / بورس کالا / پتروشیمی / تنظیم بازار / رقابت / واردات
مجوز واردات محصولات پتروشیمی صادر می‌شود
ایلنا: دبیر کمیته تخصصی پتروشیمی کارگروه تنظیم بازار گفت: مجوز واردات دو محصول مهم پتروشیمی (پلی‌پروپیلن و PET) با توجه به شرایط موجود و برای تنظیم بازار انجام شده اس…
افزایش نرخ مصوب نهاده های دامی
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ / کارگروه تنظیم بازار / نهاده های دامی / نرخ مصوب نهاده های دامی / نجاله سویا
افزایش نرخ مصوب نهاده های دامی
اقتصادنیوز : ​بر اساس جلسه اخیر کارگروه تنظیم بازار قیمت مصوب نهاده های دامی ذرت، جو و و کنجاله سویا افزایش یافت.
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
آخرین تصمیمات ستاد تنظیم بازار درباره قیمت شکر
مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان درباره آخرین تصمیمات گرفته شده درباره قیمت شکر گفت: مطابق مصوبه کارگروه تنظیم بازار حداکثر نرخ فروش هر کیلوگرم شکر فله درب کارخانه برای تمام مصارف ۶۶۵۰ تومان و قیمت مصرف‌کننده شکر بسته‌بندی یک کیلوگرمی ۸۷۰۰ تومان تعیین شده است. به گزارش ایسنا، علیرضا رستمی با بیان اینکه بر اساس مصوبه صد و دوازدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار قیمت برای همه مصارف یعنی خانوار و صنف و صنعت درب کارخانه یکسان است، اظهار کرد: بنابراین قیمت شکر مصرف خانوار تغییری نکرده است. وی همچنین درباره پرداخت یارانه ۵۰۰ تومانی به ازای هر کیلو شکر از سوی دولت به کارخانجات که در مصوبه قبلی ذکر شده بود، گفت: مطالبات کارخانجات شکر از دولت بابت یارانه …
عقب‌نشینی دولت از آزادسازی شکر
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
عقب‌نشینی دولت از آزادسازی شکر
در حالی که در هفته گذشته با نامه متولیان تجاری، شکر از دایره قیمت‌گذاری دستوری خارج شد و تعیین قیمت این کالا با رعایت ضوابط سازمان حمایت به تولیدکنندگان سپرده شد، اکنون یک بار دیگر برای این کالای استراتژیک قیمت مصوب تعیین شده است. مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان درباره آخرین تصمیمات گرفته شده برای قیمت شکر اعلام کرده است که مطابق مصوبه کارگروه تنظیم بازار حداکثر نرخ فروش هر کیلوگرم شکر فله درب کارخانه برای تمام مصارف ۶۶۵۰ تومان و قیمت مصرف‌کننده شکر بسته‌بندی یک کیلوگرمی ۸۷۰۰ تومان تعیین شده است. به گفته متولیان این تصمیم جدید جایگزین تمام مصوبات قبلی برای تعیین قیمت شکر خواهد شد.
تورم ربطی به وزارت صمت ندارد/ کمبود روغن هفته آینده رفع می‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۲۰
تورم ربطی به وزارت صمت ندارد/ کمبود روغن هفته آینده رفع می‌شود
صارمی، معاون دفتر برنامه ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار در وزارت صمت گفت: کارگروه تنظیم بازار وزارت صمت متولی تورم نیست.
دستور جدید به سازمان حمایت/ شیرخام باز هم گران می شود؟+ سند
۱۳۹۹/۰۸/۲۰
دستور جدید به سازمان حمایت/ شیرخام باز هم گران می شود؟+ سند
کارگروه تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی را مسئول بررسی قیمت شیرخام کرد تا بر اساس آن قیمت جدید محصولات لبنی و چربی مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.
کنجاله کلزا هم به سامانه بازارگاه آمد
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / کشاورزی / کالاهای اساسی / ستاد تنظیم بازار
کنجاله کلزا هم به سامانه بازارگاه آمد
بر اساس مصوبه اخیر کارگروه تنظیم بازار عرضه و توزیع کنجاله کلزایی وارداتی در سامانه بازارگاه در دستور کار قرار گرفت.
ارز ۴۲۰۰ تومانی شکر حذف شد+ سند
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / شکر
ارز ۴۲۰۰ تومانی شکر حذف شد+ سند
اقتصادنیوز : ​بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار اولویت ارزی واردات شکر برداشته شد و ارز این محصول از نرخ ۴۲۰۰ تومان به نیمایی تغییر کرد.
۱۸۵۰۰ تومان سقف قیمت برنج دولتی
۱۳۹۹/۰۸/۱۹
۱۸۵۰۰ تومان سقف قیمت برنج دولتی
شهروند آنلاین: در یکصدودهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار در راستای اجرای مصوبات جلسه یکصدونهم در خصوص تعیین و اصلاح نرخ فروش برنج ذخایر راهبردی برای امکان جایگزینی ذخایر برنج و کاهش اختلاف قیمت حاشیه بازار و قیمت فروش جاری آن، تصمیمات کمیته ذیل کارگروه، مبنی بر تعیین قیمت خرده‌فروشی برنج ذخایر راهبردی با ۱۰درصد زیر متوسط قیمت ماهانه خرده‌فروشی اعلامی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان مورد تصویب قرار گرفت.
۱۳۹۹/۰۸/۱۹
مستندات گرانفروشی بلیت بین‌شهری را ارائه کنید
روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور پیرو چاپ پیام مردمی با عنوان «نظارتی بر بلیت‌های بین شهری نیست» در ستون با مردم پاسخ داده است: ضمن سپاس از انعکاس دیدگاه‌های مردمی و ظرفیت ایجاد شده برای پاسخگویی به استحضار می‌رساند: براساس بند 7تصمیمات متخذه در هشتادونهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار، افزایش نرخ 20درصدی در ایام اجرای طرح نوروزی تا زمان اعلام رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر عادی شدن شرایط درخصوص شیوع کرونا تداوم خواهد داشت و افزایش نرخ دیگری نیز تاکنون تصویب و اجرایی …
گلایه مردم اردستان از نادیده گرفتن قیمت‌های مصوب در بازار
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / استانی-شهرستانها / مرغ / قیمت مرغ / ستاد تنظیم بازار / اردستان
گلایه مردم اردستان از نادیده گرفتن قیمت‌های مصوب در بازار
درحالی که کارگروه تنظیم بازار استان اصفهان در تاریخ ۲۹ مهر ماه قیمت مرغ گرم را هر کیلو ۲۲ هزار تومان تصویب کرد، اما این نرخ در شهرستان اردستان رعایت نمی‌شود و هر کیلو مرغ گرم، حداقل ۲۷ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.
۱۳۹۹/۰۸/۱۷
ضوابط صادرات تخم‌مرغ در آبان اعلام شد
دفترکل دفتر صادرات گمرک خطاب به کلیه گمرکات اجرایی آخرین ضوابط صادرات تخم‌مرغ در آبان را اعلام کرد. مدیرکل دفتر صادرات به کلیه گمرکات اجرایی آخرین ضوابط صادرات تخم‌مرغ در آبان را اعلام کرد. در بخشی از این نامه آمده است: تصمیمات یکصد و پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار درخصوص عوارض صادراتی تخم‌مرغ در آبان ماه سال‌جاری جهت اطلاع و اقدام طبق مفاد نامه‌های مذکور ارسال و اعلام می‌دارد: 1- صادرات تخم‌مرغ موکول به اخذ مجوز وزارت جهادکشاورزی (دفتر توسعه صادرات) است. 2- پس از اخذ مجوز فوق‌الذکر انجام تشریفات صادرات مستلزم اخذ عوارض صادراتی به میزان (35000 ریال به ازای هر کیلوگرم صرفا در آبان ماه) است. مقادیر عوارض صادراتی ماه‌های بعد نیز پس از اعلام از سوی وزارتخانه ذی‌ربط، متعاقبا ابلاغ خواهد شد. 3- …
۱۳۹۹/۰۸/۱۲
تغییر دبیر کارگروه تنظیم بازار
وزارت صنعت، معدن و تجارت در خبری از تغییر دبیر کارگروه تنظیم بازار کشور خبر داد.
۱۳۹۹/۰۸/۰۹ / اقتصاد مقاومتی / بانک زمان / تامین آرد
«بانک زمان» برای اولین بار در اصفهان راه‌اندازی می‌شود/ مشکلی در تأمین آرد نداریم
به گزارش فارس، عباس رضایی روز پنجشنبه در حاشیه چهل و نهمین جلسه راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: اکنون سیلوهای استان پر است و مشکل تأمین آرد نداریم از این رو از مردم می‌خواهم به سخنان معاندان گوش ندهند؛ در زمینه معیشت روزمره مردم دستور دادم تا کارگروه تنظیم بازار به صورت روزانه تشکیل شود.
۱۳۹۹/۰۸/۰۹
درخواست جهانگیری برای نظارت بر بازار با تمام ظرفیت در ایام پیش رو
معاون اول رئیس‌جمهوری با بیان اینکه تلاش برای ایجاد تشنج در بازار اقدامی ضدانقلابی و برخلاف منافع ملی کشور است، از وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و سازمان تعزیرات خواست در ایام پیش رو با تمام ظرفیت نسبت به نظارت بر بازار فعال باشند.جلسه کارگروه تنظیم بازار و کالاهای اساسی ظهر دیروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رئیس‌جمهوری برگزار شد. اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به افزایش قیمت برخی اقلام و کالاهای اساسی، گفت: لازم است دستگاه‫های اجرایی و نظارتی به خصوص ستاد تنظیم بازار و سازمان تعزیرات حکومتی نظارت جدی و مستمر بر اجرای تصمیمات مرتبط با قیمت‌گذاری کالاها داشته باشند چراکه اگر بر روند اجرای مصوبات نظارت و کنترل وجود نداشته باشد، قیمت گذاری کالاها در حقیقت مفهومی ندارد.معاون …
سوءاستفاده‌کننده از ارز ۴۲۰۰ تومانی خائن است
۱۳۹۹/۰۸/۰۷
سوءاستفاده‌کننده از ارز ۴۲۰۰ تومانی خائن است
شهروندآنلاین: به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهوری، اسحاق جهانگیری در جلسه کارگروه تنظیم بازار و کالاهای اساسی با اشاره به افزایش قیمت برخی اقلام و کالاهای اساسی گفت: «لازم است دستگاه‌های اجرایی و نظارتی به خصوص ستاد تنظیم بازار و سازمان تعزیرات حکومتی نظارت جدی و مستمر بر اجرای تصمیمات مرتبط با قیمت‌گذاری کالاها داشته باشند، چراکه اگر بر روند اجرای مصوبات نظارت و کنترل وجود نداشته باشد، قیمت‌گذاری کالاها مفهومی ندارد.»
جلسه کارگروه تنظیم بازار با حضور معاون اول رئیس جمهور
۱۳۹۹/۰۸/۰۷
جلسه کارگروه تنظیم بازار با حضور معاون اول رئیس جمهور
جلسه کارگروه تنظیم بازار با حضور معاون اول رئیس جمهور، چهارشنبه ۷ آبان در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
نرخ جدید مرغ چقدر است؟
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / بازار مرغ / قیمت مرغ / مرغ
نرخ جدید مرغ چقدر است؟
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) اعلام کرده کارگروه تنظیم بازار استان تهران قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم را ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان تصویب کرده است. با این حال در بازار ممکن است برخی از واحدها با قیمت بالاتر هم مرغ را عرضه ‌کنند. نوشته نرخ جدید مرغ چقدر است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
این هم وعده ارزانی مسئولان؛ مرغ رسماً گران شد
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / قیمت مرغ / تخم مرغ
این هم وعده ارزانی مسئولان؛ مرغ رسماً گران شد
برخلاف اظهارات مسئولان درباره کاهش قیمت مرغ و تخم مرغ حالا بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ زنده ۱۴۴۰۰ تومان و حداکثر قیمت مرغ گرم برای مصرف کننده ۲۰۴۰۰ تومان تعیین شد.
قیمت جدید مرغ برای مصرف کنندگان  ۲۰۴۰۰ تومان تعیین شد
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ / وزارت جهاد کشاورزی / گوشت مرغ / کاظم خاوازی
قیمت جدید مرغ برای مصرف کنندگان ۲۰۴۰۰ تومان تعیین شد
تهران - ایرنا - براساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ زنده ۱۴ هزارو ۴۰۰ تومان و حداکثر قیمت مرغ گرم برای مصرف کنندگان ۲۰ هزارو ۴۰۰ تومان تعیین شد.
نرخ مصوب مرغ اعلام شد
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ / قیمت - تنظیم بازار
نرخ مصوب مرغ اعلام شد
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) اعلام کرد که کارگروه تنظیم بازار استان تهران قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم را ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان تصویب کرد.
سقف قیمت مجاز مرغ ۲۰۴۱۰ تومان تعیین شد/ مرغداران؛ در صورت تامین ۱۰۰ درصد نهاده‌ها قیمت مجاز منطقی است + سند
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ / تنظیم بازار / کشاورزی / گوشت قرمز / نهاده های دامی / استان ها
سقف قیمت مجاز مرغ ۲۰۴۱۰ تومان تعیین شد/ مرغداران؛ در صورت تامین ۱۰۰ درصد نهاده‌ها قیمت مجاز منطقی است + سند
ایلنا: کارگروه تنظیم بازار در تاریخ 99.7.23 قیمت مرغ گرم برای مصرف کننده را 20 هزار و 410 تومان مصوب کرده است. این مصوبه به تازگی به دست مرغداران رسیده، اما آن‌ها…
قیمت‌گذاری دستوری محکوم به شکست/ بورس حافظ منافع سهامدارانِ فولاد
۱۳۹۹/۰۷/۲۹
قیمت‌گذاری دستوری محکوم به شکست/ بورس حافظ منافع سهامدارانِ فولاد
امیرمسعود پرور، مصوبه اخیر کارگروه تنظیم بازار در خصوص قیمت‌گذاری شمش و محصولات فولادی در بورس کالا را با منافع سهامداران و مصرف‌کنندگان در تضاد دانست.
ثبت اطلاعات تولید، فروش و موجودی انبارهای فولاد
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / فولاد
ثبت اطلاعات تولید، فروش و موجودی انبارهای فولاد
طبق اعلام دفتر برنامه‌ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت، در راستای اجرای مصوبه کارگروه تنظیم بازار کشور، کلیه شرکت‌های تولیدکننده محصولات طویل فولادی حاصل نورد شامل انواع میله، میلگرد، تیرآهن، ناودانی، نبشی، سپری، تسمه و مفتول فولادی مکلفند از اول آبان ماه ۱۳۹۹، اطلاعات موجودی اولیه، تولید، فروش، صادرات، مصرف و ورود و خروج (به/ از) انبار کالاهای مذکور خود را در سامانه جامع تجارت ثبت کنند.
ابلاغ ثبت اطلاعات محصولات طویل فولادی در سامانه جامع تجارت
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / تجارت / تنظیم بازار / فولاد / وزارت صنعت معدن و تجارت / برنامه ریزی
ابلاغ ثبت اطلاعات محصولات طویل فولادی در سامانه جامع تجارت
ایلنا: دفتر برنامه‌ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد؛ در راستای اجرای مصوبه کارگروه تنظیم بازار کشور، کلیه شرکت‌های تولیدکننده…
قیمت جدید مرغ هنوز ابلاغ نشده / آینده قیمت دست دولت است
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / تنظیم بازار / دولت / ابلاغ / مرغ / سیاست
قیمت جدید مرغ هنوز ابلاغ نشده / آینده قیمت دست دولت است
ایلنا: نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی اظهار داشت: شنیده‌ایم که قیمت جدید مرغ مشخص شده و هنوز ابلاغ نشده است. ما منتظر ابلاغ کارگروه تنظیم بازار هستیم.
قیمت ماسک در خراسان شمالی ۹۰۰ تومان شد
۱۳۹۹/۰۷/۲۳ / استانی-اجتماعی / ماسک / خراسان شمالی
قیمت ماسک در خراسان شمالی ۹۰۰ تومان شد
استاندار خراسان شمالی از تعیین قیمت ماسک تولیدی استان به مبلغ ۹۰۰ تومان در سیزدهمین کارگروه تنظیم بازار استان خبر داد و گفت: اجازه نمی دهیم هیچ بخشی بیشتر از این قیمت تعیین شده، ماسک تولیدی استان را توزیع کند.
زمانی برای کنترل قیمت‌ها قابل پیش‌بینی نیست
۱۳۹۹/۰۷/۲۳ / افزایش قیمت / قیمت کالا / کنترل / بازار / کالای اساسی / سازمان حمایت / سازمان حمایت مصرف کنندگان / ایران / گرانی
زمانی برای کنترل قیمت‌ها قابل پیش‌بینی نیست
معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با بیان اینکه زمانی برای کنترل قیمت ها قابل پیش بینی نیست، گفت: سازمان حمایت و کارگروه تنظیم بازار مسئول مهار و کنترل قیمت ها نیستند.
سازمان حمایت توضیح داد: چه زمانی قیمت‌ها کنترل می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۷/۲۳ / افزایش قیمت / کاهش قیمت ها / کالاهای اساسی
سازمان حمایت توضیح داد: چه زمانی قیمت‌ها کنترل می‌شود؟
معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با بیان اینکه زمانی برای کنترل قیمت ها قابل پیش بینی نیست، گفت: سازمان حمایت و کارگروه تنظیم بازار مسئول مهار و کنترل قیمت ها نیستند.
سازمان حمایت و کارگروه تنظیم بازار مسئول مهار و کنترل قیمت‌ها نیستند
۱۳۹۹/۰۷/۲۳ / افزایش قیمت / قیمت کالا / کنترل / بازار
سازمان حمایت و کارگروه تنظیم بازار مسئول مهار و کنترل قیمت‌ها نیستند
معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با بیان اینکه زمانی برای کنترل قیمت ها قابل پیش بینی نیست، گفت: سازمان حمایت و کارگروه تنظیم بازار مسئول مهار و کنترل قیمت ها نیستند.
اعلام نرخ جدید مصوب مرغ تا ۱۰ روز آینده
۱۳۹۹/۰۷/۰۸ / نرخ جدید مرغ
اعلام نرخ جدید مصوب مرغ تا ۱۰ روز آینده
اقتصاد نیوز : نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: طی یک‌هفته تا ۱۰ روز آینده نرخ مصوب مرغ از سوی کارگروه تنظیم بازار اعلام می‌شود که امیدواریم نرخ متناسب با شرایط بازار باشد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •