چهارشنبه, ۱۴ خرداد, ۱۳۹۹ / 3 June, 2020
گرانفروشی نان
با مردم
۱۳۹۸/۱۱/۲۳
با مردم
گرانفروشی نان به بهانه چند عدد کنجد بسیاری از نانوایی‌ها به بهانه نان کنجدی یا نان سبزی و... با ریختن چند دانه از این مواد، نان را دو تا دو و نیم برابر قیمت آن می‌فروشند. کل کنجدهای روی نان سنگکی که من خریدم 30عدد نبود، آن وقت دوبرابر قیمت نان معمولی برایش پول پرداختم. واقعا چه‌کسی مسئول این مدل گرانفروشی و تقلب است؟ کاتبی از تهران چرا به خانواده‌های بازنشسته و مستأجر، کمک‌معیشت نرسید من و همسرم، هر دو بازنشسته و یارانه‌بگیر و مستأجر هستیم و هر دو فاقد هرگونه شغل و ثروت و درآمد دیگری جز حقوق …
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / استانی-اقتصادی / کرمانشاه / کیفیت نان / گرانفروشی نان
کیفیت آرد تولیدی کرمانشاه افزایش می‌یابد
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه با اشاره به صدور مجوز حمل 52 هزار تن از گندم‌های مناطق گرمسیری استان به کارخانه‌های آردسازی، افزود: با این کار کیفیت آرد تولیدی استان افزایش می یابد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۶
گرانفروشی نان به بهانه افزودن کنجد ممنوع است
مدیرکل تعزیرات استان البرز از برخورد با نانوایان متخلفی که به بهانه افزودن کنجد، سبزیجات و... اقدام به گرانفروشی می‌کنند خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / نانوایی / گرانفروشی نان
تشدید برخورد با نانوایان متخلف از امروز
معاون سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با تاکید بر اینکه تمام واحدهای نانوایی مکلف به نصب نرخنامه متحدالشکل تهیه شده توسط اتحادیه نانوایان، در معرض دید عموم هستند، اعلام کرد: از امروز (یکشنبه) هرگونه عدول از وزن چانه، قیمت‌های مصوب و عدم نصب نرخنامه، تخلف محسوب شده و با متخلفان برخورد قانونی صورت گرفته و ضمن قطع سهمیه آرد واحدهای متخلف، پرونده تخلف گران‌فروشی برای اعمال قانون به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / استانی-اجتماعی / افزایش قیمت نان / نانوایی / گرانفروشی نان
نانوایان نان را به بهانه وزن بیشتر، گران نفروشند
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان قم گفت: نانوایی‌ها موظف هستند که نان را به همان وزن و قیمت مصوب، توزیع کنند و نباید بابت وزن بالاتر نان، مبلغ اضافه‌ دریافت کنند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۶ / نانوایی / قیمت نان / گرانفروشی نان
نانوایی‌های متخلف تعطیل می‌شوند
سرپرست نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران…
۱۳۹۸/۰۷/۰۲
قیمت نان اصلاح شد/ مردم گرانفروشی را گزارش دهند
مدیر کل دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار با بیان اینکه نرخ قبلی نان مربوط به سال ۹۳ است، گفت: بر این اساس قیمت‌ها اصلاح و سقف قیمتی جدید اعلام شده در راستای جلوگیری از تخلف و گرانفروشی است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۱
گران شدن نان خودسرانه است؛ نانوایی‌ها گرانفروشی نکنند
کلامی گفت: نانوایی‌ها از افزایش خودسرانه قیمت نان که غذای مهمی در سبد خانوار محسوب می‌شود خودداری کنند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۷
افزایش قیمت نان گرانفروشی است/تخلف را به ۱۲۴ اطلاع دهید
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: هرگونه افزایش قیمت نان توسط واحد‌های تولیدی گرانفروشی است و باید از سوی دستگاه‌های نظارتی با این موارد برخورد شود ضمن اینکه از مردم درخواست می‌کنم در صورت مشاهده هرگونه گرانفروشی موارد را برای رسیدگی با سامانه ۱۲۴ سازمان حمایت در میان بگذارند.
 •  •  •  •  •  •  •  •