پنجشنبه, ۱ آبان, ۱۳۹۹ / 22 October, 2020
برنامه جهان آرا
چه شد که یامین‌پور با تلویزیون دشمن شد؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / یامین پور / صدا و سیما / تلویزیون
چه شد که یامین‌پور با تلویزیون دشمن شد؟
یامین‌پور هنگامی که با تصمیم سازمان مبنی بر عدم پخش زنده برنامه جهان آرا مواجه شد از تعطیلی برنامه جهان آرا و فشار دولت بر صدا و سیما سخن گفت او که زمستان ۹۸ را در سودای نمایندگی مجلس سر کرده بود پس از بازماندن از بهارستان، جام جم را نشانه گرفت، مکانی که سال‌ها تریبون رایگانی در اختیارش قرار داده بود، جهان آرا فرصتی بود که او به صورت زنده و چنانچه خودش مدعی شده با نظارت نهاد‌های امنیتی مهمانان دلخواهش را دعوت کند و به راحتی هر آنچه دل تنگشان می‌خواهند بگویند فرصتی که تاکنون کمتر کسی بدان دسترسی داشته است...
افشاگری عجیب یامین‌پور و رنجبران علیه هم!
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / یامین پور / رنجبران / صدا و سیما / برنامه جهان آرا
افشاگری عجیب یامین‌پور و رنجبران علیه هم!
با شکایت ما شماره کارت پرداخت‌کننده پول را در اختیارمان قرار داد. کارت متعلق به خانم آرزو. ش یکی از کارکنان آقای رنجبران، مسئول روابط‌عمومی صداوسیما بود. تمام اطلاعات در اختیار حراست سازمان قرار داده شده، ولی هنوز معلوم نیست رنجبران با کدام مجوز برای انتشار اخبار کذب به کانال‌ها و پیج‌های زرد اینستاگرام پول پرداخت کرده. نه از ما عذرخواهی شده و نه مسئول خاطی صداوسیما برکنار شده!
خاموشی آتش انتقاد از دولت با تعطیلی «ثریا و جهان‌آرا»
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / محمد ایمانی / دولت روحانی / صدا و سیما / برنامه ثریا / حسن روحانی / برنامه جهان آرا
خاموشی آتش انتقاد از دولت با تعطیلی «ثریا و جهان‌آرا»
اما حالا آقای روحانی به مدیران صدا و سیما می گوید؛ بالاخره باید نقد کنید. از کی نقد بکنید؟ از دولت نقد تر نیست؛ از دولت نقد کنید!
تلخی بی‌ پایان برجام
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / برجام / اروپا / عباس عراقچی / دستگاه دیپلماسی ایران / رژیم صهیونیستی / انتخابات آمریکا / ایران-هراسی / برنامه جهان آرا / آمریکا
تلخی بی‌ پایان برجام
باید اذعان کرد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای نتوانسته سازوکاری محکم و متقن از حیث حقوقی برای صیانت از منافع ایران در توافقنامه برجام تعریف کند.
خودزنیِ وحید یامین‌پور!
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / برنامه جهان آرا / وحید یامین پور / شبکه افق / صدا و سیما
خودزنیِ وحید یامین‌پور!
برنامه «جهان‌آرا» یکی از برنامه‌های شبکه تلویزیونی «افق» است؛ شبکه‌ای که از بدو تاسیس تاکنون شاهد حضور و فعالیت چهره‌های اصولگرا در خود بوده و حالا و براساس گفته یامین‌پور، از قرار معلوم «نهاد‌های امنیتی» نیز در آن دخل و تصرفی دارند؛ گفته‌ای که دست‌کم تا لحظه نگارش این گزارش، با پاسخی از سوی صداوسیما و شبکه «افق» مواجه نشده است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / رخشان بنی اعتماد / صادق کوشکی / برنامه جهان آرا
سرنوشت شکایت رخشان بنی‌اعتماد از کوشکی
مردم به‌مثابه یک هیئت منصفه که وجدان اجتماعی را کشف می‌کنند نظر خود را اعلام کردند. امروز تلقی عموم مردم این است که اتفاقا این‌گونه اظهارات نشان‌دهنده سطح نازل تسلط هیجانی و کلامی در یک شخصیت سیاسی است که هم مدعی شناخت و دانش سیاسی است و هم مدعی توجه به منافع ملی. چگونه می‌شود نگران منافع ملی بود و تیشه به ریشه وحدت ملی زد؟
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / برنامه ثریا / برنامه جهان آرا / توقف پخش زنده برنامه‌های تلویزیون / مرتضی میرباقری
توضیحات معاون سیما درباره عدم پخش زنده «ثریا» و «جهان آرا»
میرباقری درباره دلایل تولیدی شدن برخی برنامه‌های تلویزیونی توضیحاتی ارائه داد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / برنامه جهان آرا / برنامه ثریا / جهان آرا / برنامه تلویزیونی / تلویزیون / ایران / آمریکا
جای خالی برنامه‌های ارزشی چه می‌شود؟
در حالی که برنامه‌های ارزشی مانند ثریا و جهان‌آرا با مشکل تهیه و پخش روبه‌رو شده، به نظر فضا برای جولان برخی چهره‌های مسئله‌دار در برخی برنامه‌های سیما فراهم شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / شورای نظارت بر صدا و سیما / سازمان صداوسیما / برنامه ثریا / برنامه جهان آرا
مصوبه شورای نظارت درباره «ثریا» و «جهان‌آرا »/ صداوسیما پاسخ دهد
شورای نظارت بر صداوسیما با دو مصوبه خواستار توضیح صداوسیما نسبت به رویکرد ضبطی شدن برنامه‌ها به ویژه «ثریا» و «جهان‌آرا» شد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / برنامه جهان آرا / برنامه ثریا
تاریک و روشن توقف پخش زنده چند برنامه
مدیر روابط‌عمومی معاونت سیما درباره این قضیه پیش‌آمده در پخش چند برنامه زنده، واکنش نشان داد و در گفتگو با یکی از خبرگزاری‌ها، اصطلاحی با عنوان «بازمهندسی» به کار برد. این مسئول رسانه‌ای اعلام کرد مدیران شبکه‌های سیما لازم است در برنامه‌هایی که منطق پخش زنده ندارند، بازنگری مجدد کنند. او گفت که تهیه‌کنندگان شایسته است رویکرد چالشی برای ارتقای این‌گونه برنامه‌ها اتخاذ کنند تا به نقد هدف که «منصفانه» باشد، دست یابند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲
نود یا جهان آرا؛کدام محبوب هستند؟
آفتاب یزد- گروه شبکه: بر کسی پوشیده نیست که شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام، فرصتی تحت عنوان دیده‌شدن را نه تنها در اختیار کاربر می‌گذارد بلکه سبب می‌شود که بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی در سراسر دنیا چه آنها که پرمخاطبند و چه آنها که کم مخاطب هستند،‌ دیده شود. در مورد برنامه‌های تلویزیونی معمولا به این صورت است که برشی از یک برنامه که برای کاربران جالب توجه به نظر می‌رسد، در شبکه‌های اجتماعی فراگیر می‌شود مخصوصا آن که ویدئوی انتشار یافته حاوی اظهارات عجیب مجری، کارشناس یا مهمان برنامه باشد. مثل برنامه‌های اخیر شبکه افق. البته برنامه‌هایی هم هستند که از محبوبیت به سزایی در میان مخاطبان برخوردارند از همین رو مخاطبانشان، برشی از آن برنامه را در فضای مجازی بازنشر می‌دهند. مثل برنامه نود عادل …
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
برنامه‌هایی که دیگر زنده نیست
تهیه کننده برنامه عصرانه و مجری برنامه جهان آرا در توئیت‌های خود زنده نبودن برنامه های را به فشار دولت و حتی حسام الدین آشنا مربوط دانستند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / برنامه ثریا / برنامه جهان آرا / برنامه عصرانه / صدا و سیما / فشار دولت به صداوسیما
جهان‌آرا، عصرانه و ثریا دیگر «زنده» نخواهند بود
طبق تصمیم گیری جدید مدیران سازمان صداوسیما بناست از این به بعد ۳ برنامه «جهان آرا»، «عصرانه» و «ثریا» دیگر «زنده» به روی آنتن نروند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / برنامه جهان‌آرا / محمد حسین رنجبران / سردار حاج قاسم سلیمانی / صداوسیما / سازمان صدا و سیما / سازمان صداوسیما / صدا و سیما / قانون اساسی / شورای نگهبان / روابط عمومی رسانه ملی
رنجبران: بیانیه خانه سینما عجولانه بود
مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی به حاشیه‌های چند روز اخیر برای صداوسیما و اظهارات غیرقابل پذیرش یک کارشناس روی آنتن زنده شبکه افق پاسخ داد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / سقوط هواپیمای اوکراینی / رخشان بنی اعتماد / برنامه جهان آرا / شبکه افق / جشنواره فجر
ماجرای خداحافظی محسن تنابنده و احمد مهران فر از تلویزیون
محسن تنابنده و احمد مهرانفر در واکنش به توهین‌هایی که به رخشان بنی اعتماد و باران کوثری در تلویزیون رخ داد اعلام کردند پس از پایان تصویربرداری «پایتخت ۶» با تلویزیون خداحافظی می کنند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۵
عرق شرم بر پیشانی مردم داغدیده
آفتاب یزد – گروه شبکه: عملکرد صدا و سیما به مواقع حساس، نه تنها قابل قبول نبوده بلکه با اختصاص برنامه‌هایی سعی در تخریب افکار عمومی را هم داشته است درست مانند عملکرد این سازمان بعد از اعلام علت سقوط هواپیمای اوکراین. انتظار می‌رفت در شرایطی که مردم بابت اتفاقات پیش آمده غمگین هستند، رویه خود را تغییر دهد و با اختصاص برنامه‌هایی مردم را آرام و با خانواده‌های داغدیده ابراز همدردی می‌کرد، اما انتظاری کاملا بی‌جا بود چرا که صدا و سیما با تریبون دادن به دست کسانی که درک درستی از موقعیت‌ها و شرایط ندارند، فقط مردم را غمناک کرد و واکنش‌های آنها را برانگیخت. طی چند روز گذشته شاهد اظهارات به ظاهر کارشناسانه‌ای از سوی افرادی که به عنوان کارشناس یا مجری در برنامه‌های تلویزیونی حضور داشتند، بودیم که تعجب …
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / سیاست / صداوسیما / شبکه افق / طالب زاده / کوشکی / زینب ابوطالبی
سه اظهارنظر جنجالی در تلویزیون؛ چه کسی به دنبال "عصبی کردن" مردم است؟
در برنامه جهان آرا که از شبکه افق پخش می‌شود محمد صادق کوشکی و نادر طالب زاده دو فعال فرهنگی اصولگرا اظهارات عجیبی را مطرح کردند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب / کارگردانان سینمای ایران / انتقام ساعت ۱:۲۰ / سیلی به آمریکا
ببینید | تحلیل کارگردان قلاده‌های طلا از موشک باران عین الاسد و پخش زنده سخنان رهبر انقلاب
ابوالقاسم طالی،کارگردان سینما،در برنامه جهان آرا شبکه افق سیما گفت : برای اولین‌بار در تاریخ، کشوری پیدا شد که به پایگاه یک ابرقدرت موشک زد و هیچ اتفاقی هم نیافتاد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / حسین شریعتمداری / فتنه 88 / برنامه جهان آرا / FATF / برجام / مدیرمسئول کیهان / مقام معظم رهبری / BBC / روحانی / اصلاح طلبان
آشوب‌های اخیر فرمولی به اسم «جنبش بی‌سر» دارد/ پذیرش FATF خودکشی از ترس مرگ است
مدیرمسئول کیهان در برنامه دوشنبه شب جهان آرا گفت: آشوب‌های اخیر فرمول جداگانه‌ای به اسم جنبش بی‌سر دارد. یکی از نقاط تعریف شده در این فرمول استعفا یا برکناری رئیس قوه مجریه برای تداوم آشوب‌هاست.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / حسین شریعتمداری / فتنه حوادث پس از انتخابات خرداد88
ببینید | حسین شریعتمداری: علم غیب که نداشتم نتایج را بدانم اما دو روز قبل انتخابات پیش بینی کردم می‌بازند و فتنه می‌کنند!
حسین شریعتمداری مدیرمسئول موسسه رسانه‌ای کیهان که روزنامه اش صبح روز ۲۳ خرداد ۸۸ به همراه یک خبرگزاری تنها رسانه‌هایی بودند که قبل از اعلام رسمی نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۲ خرداد ۸۸ و پیروزی محمود احمدی‌نژاد را منتشر کرده بودند شب گذشته در برنامه جهان آرا با به همراه داشتن تیتر روزنامه ۲۰ خرداد همان سال روزنامه اش گفت:«ما تیتر زده بودیم:آخرین پرده سناریوی افراطیون آشوب پس از شکست این پیش بینی فتنه بعد از شکست شان بود»
۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / حمایت رهبری از دولت / خاتمی / صادق خرازی
خرازی: خاتمی گفت خدا رهبری را حفظ کند‌ که در این شرایط سخت دولت را حمایت کرد
صادق خرازی مشاور دولت اصلاحات با حضور در برنامه جهان آرا گفت: خاتمی به من گفت خدا رهبری را حفظ کند‌ که در این شرایط سخت دولت را حمایت کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / برنامه جهان آرا / حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی / صادق خرازی
خرازی: بابت حمایت از روحانی از مردم عذرخواهی می‌کنم
دبیرکل حزب ندای ایرانیان با عذرخواهی از مردم بابت حمایت از روحانی گفت: حمایت‌ها بر اساس شناخت از افراد است. حضرت امام هم از بنی صدر حمایت کردند و بعداً گفتند که اشتباه کرده‌اند. البته مقایسه روحانی با بنی صدر، قیاس مع‌الفارق است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / شبکه افق / برنامه جهان آرا / برنامه تلویزیونی
بررسی جریان اصلاحات و انتخابات در برنامه امشب «جهان‌آرا»
برنامه تلویزیونی «جهان آرا» با موضوع انتخابات، برجام و جریان اصلاحات شنبه شب از شبکه افق پخش می‌شود.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / محمدعلی (عزیز) جعفری / شورای نگهبان
فیلم | انتقاد فرمانده پیشین سپاه از شورای نگهبان در پروسه تائید صلاحیت‌ها
سردار محمدعلی جعفری، در برنامه جهان آرا شبکه افق گفت: متاسفانه شورای نگهبان، مبانی فکری کاندیداها را چندان بررسی نمی‌کند. مبانی فکری کاندیداها باید با مبانی نظام تطبیق داشته باشد؛ در همه کشورها همینطور است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹
سردار جعفری: متاسفانه شورای نگهبان، مبانی فکری کاندیداها را چندان بررسی نمی‌کند / مبانی فکری کاندیداها باید با مبانی نظام تطبیق داشته باشد؛ همه کشورها اینطور است / تنها راه خروج مردم از بن‌بست تغییر انتخاب‌هایشان …
سردار محمد علی جعفری در برنامه جهان آرا با بیان اینکه در دهه دوم انقلاب ماهیت تهدیدات تغییر کرد ،گفت: با توجه به حماسه بزرگی که در جنگ آفریده شد و درس بزرگی که به دشمن داده شد و مرزهای کشور در برابر تجاوز بیگانگان امن شد دشمن فهمید باید روش خود را عوض کند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / انقلاب اسلامی / برنامه جهان آرا / سردار جعفری
سردارجعفری: تنها راه خروج مردم از بن‌بست تغییر انتخاب‌هایشان است/ مشکل اصلی ما ساختار نیست
فرمانده سابق سپاه تصریح کرد که تنها راهی که مردم را از این بن بست خارج می کند تغییر رویکرد مردم در انتخاب هایشان است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / شبکه افق / برنامه جهان آرا / برنامه تلویزیونی
سردار جعفری از چرایی محوریت جوانان در گام دوم انقلاب می‌گوید
برنامه تلویزیونی «جهان آرا» امشب با حضور سردار محمد علی جعفری و با موضوع چرایی محوریت جوانان در گام دوم انقلاب از شبکه افق پخش می شود.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / اعتراض کارگران هپکو / برنامه جهان آرا / هپکوی اراک
مدیرعامل هپکو گفت اگر حقوق می‌خواهید روی ریل قطار بروید
نماینده کارگران هپکو گفت: 70 میلیارد پول از جاهای مختلف و فروش مخفیانه اموال هپکو حیف و میل کردند و بعد از اینکه دیدند وامشان تمام شده هپکو را رها کردند و رفتند. یکی از اعضای این هیئت مدیره که مدیر عامل شد، گفت، ما نمی توانیم حقوق بدهیم و اگر حقوق می خواهید ،روی ریل بروید و اعتراض کنید.
۱۳۹۸/۰۷/۰۲ / برجام / خروج آمریکا از برجام / جنگ 2015 یمن
یمن، ویتنام سعودی‌ها خواهد شد/ شکست برجام از ابتدا معلوم بود
سخنگوی اسبق وزارت امورخارجه در برنامه جهان آرا گفت: وضعیت جنگ یمن به همین روال ادامه خواهد یافت و یمن ویتنام سعودی‌ها خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۳ / قوه قضائیه / لواسان / دادسرای رسانه / دستگاه قضایی / قانون مجازات اسلامی / برنامه جهان آرا / میلاد گودرزی
هدف اصلی شکایت علیه من، مقابله با فاش شدن برخی تخلفات است/ پشت پرده عجیب رسیدگی به پرونده
خبرنگار جوانی که این روزها به دنبال رمزگشایی از تخلفات انجام شده در لواسان است، جزئیات پرونده شکایت دختر وزیر اسبق علیه خود را تشریح کرد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۷ / حجت الاسلام پناهیان / امام خمینی(ره) / تهدید
روایت حجت الاسلام پناهیان در رابطه باسانسور بیانات امام خمینی(ره)
حجت الاسلام پناهیان در برنامه جهان آرا روایتی را با مضمون تنها جایی که امام خمینی(ره) تهدید کردند که اگر حرف‌هایشان سانسور شود جور دیگر عمل خواهند کرد را شرح داد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۴ / خودروی پراید / سایپا / ایران خودرو
آیا قیمت تمام شده «پراید» ۵میلیون تومان است؟
خاکساری کارشناس صنعت خودرو در برنامه جهان آرا شبکه افق درباره قیمت تمام شده پراید گفت: قیمت واقعی پراید ۵ میلیون تومان است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ / برنامه جهان آرا / حادثه حج سال ۹۴ / حادثه منا / حجت الاسلام قاضی عسکر / مرتضی رکن‌آبادی
واکنش قاضی‌عسکر به ادعای بردار رکن‌آبادی: دستی که توافقنامه ذلت‌بار با سعودی‌ها امضا کند را باید قطع کرد
نماینده سابق ولی‌فقیه در امور حج‌ و زیارت با اشاره به زوایای مختلف فاجعه منا گفت: اینکه گفته شد شرط کردند و ایران پذیرفته من همچین چیزی را ندیدم. رهبر انقلاب به من چنین اجازه ای نداده بودند. بلکه کاملا ضد آن است. ما معتقدیم آن دستی که بخواهد زیر تعهدنامه ذلت بار برای ملت ایران برود باید قطع کرد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۲
ادعای جنجالی برادر دیپلمات جان باخته ایرانی در حادثه منا
مرتضی رکن‌آبادی، برادر شهید غضنفر رکن‌آبادی از شهدای جنایت منا با حضور در برنامه جهان آرا گفت: مسئولان ما سال گذشته در عربستان امضا دادند و پذیرفتند که مقصر فاجعه منا ایرانی‌ها بودند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۱
رکن‌آبادی: مسئولان ایرانی قبول کردند کا فاجعه منا کار ایرانی‌ها بوده
مرتضی رکن آبادی، برادر شهید غضنفر رکن آبادی که در برنامه جهان آرا شبکه افق حضور یافته بود گفت: مسئولان ما برای اینکه راه حج باز بشود سال گذشته در عربستان امضا دادند و پذیرفتند که مقصر فاجعه منا ایرانی‌ها بودند!
۱۳۹۸/۰۵/۱۷ / سیاست / ورازت خارجه / برنامه جهان آرا / تلویزیون
انتقاد وزارت‌خارجه از ادعای یک برنامه تلویزیونی
وزارت خارجه اعلام کرد از مسئولین رسانه ملی کشورمان درخواست می شود نظارت دقیقتر و هوشمندانه تری بخصوص بر برنامه هایی که به روابط خارجی کشورمان مرتبط است، اعمال کنند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۶ / محمدرضا باهنر / برنامه جهان آرا / سران فتنه
یک عده‌ای دارند از مقوله حصر سران فتنه نان می‌خورند
محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه شب گذشته جهان آرا با انتقاد به سوءاستفاده یک عده از مقوله حصر سران فتنه گفت: یک عده ای دارند از مقوله حصر سران فتنه نان می‌خورند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۷
سخنگوی شورای نگهبان: اگر کسی مواضع نظام را قبول نکند، رد صلاحیت می‌شود
شفقنا- سخنگوی شورای نگهبان گفت: در انتخابات ریاست جمهوری برخی وزرا تایید و برخی تایید نشدند، این نشان می‌دهد صرفاً پست وزارت ملاک نبوده و کارآمدی هم دیده شده است. عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان شامگاه چهارشنبه در برنامه جهان آرا گفت: سیاست‌های کلی انتخابات با این ایده شکل گرفت که قوانین انتخابات ما مصوب مجلس باشد اما با توجه […]
۱۳۹۸/۰۴/۲۶
آیا ایران در مذاکراتی پذیرفته که مسئول حادثه منا در…
مرتضی رکن آبادی، برادر شهید غضنفر رکن آبادی که در برنامه جهان آرا شبکه افق حضور یافته بود گفت: مسئولان ما برای اینکه راه حج باز بشود سال گذشته در عربستان امضا دادند و پذیرفتند که مقصر فاجعه منا ایرانی‌ها بودند!
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ / بانک سرمایه / علی اکبر ناطق نوری
فیلم | تذکر جدی سخنگوی قوه قضاییه به رسانه ملی
مجری خبرنگار جوان برنامه جهان آرا از شبکه افق عباراتی را درباره آیت الله ناطق نوری بی ذکر نام و با کدهای مشخص می دهد. صبح روز بعد و این بار در جلسه سخنگو، همین سئوال این بار با نام رئیس پیشین ادوار مختلفی از مجلس شورای اسلامی و از چهره‌های برجسته تاریخ انقلاب پرسیده می شود.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵
سردار نظری موسوی لاری را به مناظره زنده تلویزیونی دعوت کرد
سردار نظری در واکنش به اظهارات موسوی لاری در اینستاگرام خود نوشت: با توجه به نامه اعتراض آمیز جنابعالی به ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درپی مصاحبه تلفنی اینجانب در"شبکه افق - برنامه جهان آرا" مورخ ۱۸ تیر ۹۸ و نام بردن از این برنامه تحت عنوان " تریبونی برای تحریف تاریخ، ترویج دروغ و نشر اکاذیب"، بعد از ۲۰ سال سکوت جان‌سوز، با تنی زخمی و استخوانی در گلو، شما را به مناظره‌ای رودررو و صادقانه در رسانه ملی و به صورت زنده دعوت می‌نمایم.
۱۳۹۸/۰۴/۰۵
بررسی «بازتاب سرنگونی پهپاد آمریکایی در جهان عرب» در برنامه جهان آرا
«بازتاب سرنگونی پهپاد آمریکایی در جهان عرب» در برنامه امشب (چهارشنبه) برنامه جهان آرا بررسی خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۱ / اصولگرایان / قالیباف / تقیه
مشاور شهردار اسبق تهران: قالیباف تقیه نمی‌کند
«بعد از انصراف آقای قالیباف از کاندیداتوری انتخابات ریاست‌جمهوری، مناسبات و ملاحظات طوری پیش رفت که جوانان و دلسوزان جریان اصولگرا به مدل و شیوه و سازوکار‌های انتخاباتی این جریان نقد داشتند. آقای قالیباف چند روز بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری با وجود آنکه انتخابات دیگری در پیش نبود، در برنامه جهان آرا نشست و برای اولین‌بار نقد‌های صریحی را به فرایند‌های جریان اصولگرایی وارد کرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •