چهارشنبه, ۹ مهر, ۱۳۹۹ / 30 September, 2020
موزه دورهمی
از پیراهن پژمان جمشیدی تا موتورسیکلت فرهاد آئیش/ هدایای ورزشکاران و هنرمندان به موزه دورهمی+ عکس
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / چک / رسانه / موتورسیکلت / موزه / هلال احمر
از پیراهن پژمان جمشیدی تا موتورسیکلت فرهاد آئیش/ هدایای ورزشکاران و هنرمندان به موزه دورهمی+ عکس
اقتصاد نیوز : در حالی که برخی رسانه‌ها و مخاطبان مدت‌هاست که نسبت به سرنوشت نامعلوم یادبودهای اهدا شده به برنامه «دورهمی» ابراز نگرانی کرده بودند، سایت شبکه نسیم، تصاویری از این هدایا را به نمایش گذاشته است.
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / برنامه دورهمی / حراج موزه دورهمی / شبکه نسیم
یادبودهای «دورهمی» چه سرنوشتی را انتظار می‌کشند؟ + تصاویر
در حالی که برخی رسانه‌ها و مخاطبان مدت‌هاست که نسبت به سرنوشت نامعلوم یادبودهای اهداشده به برنامه «دورهمی» ابراز نگرانی کرده بودند، سازندگان این برنامه حراج آنلاین را بهترین راهکار برای پایان این حاشیه‌ها دانسته‌اند.
۱۳۹۹/۰۵/۲۷
موزه فروختنی نیست
آقای مهران مدیری از آغاز راه‌اندازی برنامه آخر خود یعنی دورهمی در شبکه نسیم حداقل در هر برنامه یک بار نام موزه آورده است و در سلسله‌برنامه خود از ایده‌ای به نام موزه دورهمی نام برده است که مهمانانش که عمدتا هنرمندان هستند اثری یا چیزی به این موزه هدیه بدهند و بعد این آثار را بفروشند و در کار خیر استفاده شود. حالا هم گفته‌اند که این به اصطلاح موزه را یکجا بفروشند.  برنامه‌ای پربیننده که سطح قابل توجهی از عموم جامعه را حداقل به تناوب با خود همراه دارد. آقای مدیری در این برنامه‌ها هر از گاهی درباره نظرات غیرتخصصی به کنایه صحبت می‌کند و از برنامه‌های سطحی سخن به زبان می‌آورد. اما در این ایده، خود نگاهی عجولانه به موزه داشته‌ که ناخواسته می‌تواند …
افراد مشهور چه هدایایی به «دورهمی» داده‌اند؟
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ / برنامه دورهمی / موزه دورهمی / هدایای موزه دورهمی
افراد مشهور چه هدایایی به «دورهمی» داده‌اند؟
از دو سال پیش، قرار بود عواید موزه به زلزله‌زدگان و پس از آن به مردم سیل‌زده اهدا شود، اما بسیاری از هدایا آماده نبود و پس از آن نیز ویروس کرونا شیوع پیدا کرد. در این حراج از انگشتر و کتاب گرفته تا موتورسیکلت و لباس، هدایای مختلفی دیده می‌شود، اما بعضی از این هدیه‌ها به دلیل خاطره‌انگیز بودن، ارزش مادی، معنوی یا هنری و منحصربه‌فرد بودن، هدیه ویژه‌ای به حساب می‌آیند.
مهران مدیری سرانجام تکلیف «موزه دورهمی» را مشخص کرد
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / مهران مدیری / برنامه تلویزیونی دورهمی / برنامه‌های تلویزیونی
مهران مدیری سرانجام تکلیف «موزه دورهمی» را مشخص کرد
مهران مدیری اعلام کرد به دلیل وضعیت خاصی که به دلیل شیوع کرونا به وجود آمده است، «موزه دورهمی» به صورت مجازی برگزار خواهد شد
حرف‌های مهران مدیری درباره ادامه دورهمی | پایان فصل چهارم چه زمانی است؟ | تکلیف موزه دورهمی مشخص شد
۱۳۹۹/۰۵/۲۳
حرف‌های مهران مدیری درباره ادامه دورهمی | پایان فصل چهارم چه زمانی است؟ | تکلیف موزه دورهمی مشخص شد
مهران مدیری ضمن ارائه توضیحاتی درباره ادامه تولید برنامه «دورهمی» و تأکید بر تولید فصل بعدی این برنامه با ساختار و محتوایی کاملاً متفاوت، از برگزاری مجازی «موزه دورهمی» خبر داد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۳
موزه برنامه دورهمی به کجا رسید(فیلم)
بالاخره مهران مدیری تکلیف موزه دورهمی را مشخص کرد!
آخرین خبرها از موزه دورهمی در ایستگاه پایانی
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / بازیگران سینما و تلویزیون ایران / شبکه نسیم / دورهمی / مهران مدیری / رسانه ملی / تلویزیون
آخرین خبرها از موزه دورهمی در ایستگاه پایانی "دورهمی4"/ تکلیف ادامه برنامه مدیری چه می‌شود؟ + فیلم
فصل چهارم برنامه "دورهمی" با یادی از رفتگان به ایستگاه پایانی می‌رسد؛ مدیری باید فکری و ساختاری جدید دراندازد و با سلبریتی‌های تکراری خداحافظی کند. چرا که بنابر اعلام مدیری با فصل پنجم بعد از محرم و صفر به آنتن برمی‌گردد.
وعده مهم مهران مدیری به مخاطبان برنامه «دورهمی»
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / مهران مدیری / شبکه نسیم / برنامه تلویزیونی دورهمی
وعده مهم مهران مدیری به مخاطبان برنامه «دورهمی»
مهر نوشت: مهران مدیری ضمن ارائه توضیحاتی درباره ادامه تولید برنامه «دورهمی» و تأکید بر تولید فصل بعدی این برنامه با ساختار و محتوایی کاملاً متفاوت، از برگزاری مجازی «موزه دورهمی» خبر داد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / موزه دورهمی / هدایای موزه دورهمی
تکلیف هدایای موزه «دورهمی» مشخص شد
به گزارش فارس، برنامه تلویزیونی دورهمی با اجرای مهران مدیری طی سال های اخیر از مهمانان خود هدایای دلخواهی دریافت کرد تا در موزه دورهمی به یادگار گذاشته شود. پس از مدتی و با وقوع زلزله و سیل، سازندگان این برنامه تصمیم گرفتند این هدایا را به حراج بگذارند و عایدی آن را صرف امور خیریه و کمک به زلزله زدگان و سیل زدگان کنند.
«موزه دورهمی» مجازی شد/ وعده مهران مدیری برای تحول در فصل پنجم
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / مهران مدیری / موزه دورهمی / مجموعه دورهمی / شبکه نسیم
«موزه دورهمی» مجازی شد/ وعده مهران مدیری برای تحول در فصل پنجم
مهران مدیری ضمن ارائه توضیحاتی درباره ادامه تولید برنامه «دورهمی» و تأکید بر تولید فصل بعدی این برنامه با ساختار و محتوایی کاملاً متفاوت، از برگزاری مجازی «موزه دورهمی» خبر داد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۶
به زودی درباره سانسور دورهمی صحبت می‌کنم
پمهران مدیری درباره سرانجام موزه دورهمی و فعالیت‌های تازه خود در حوزه مسئولیت اجتماعی و ساخت سریال هیولا دو به ارائه توضیحاتی پرداخت.به گزارش ایلنا، نشست خبری مهران مدیری به مناسبت انتخاب و انتساب به عنوان سفیر رفاه در حوزه مسئولیت اجتماعی برگزار شد.مهران مدیری نیز در این نشست گفت: شخصا هیچگاه در بحث تبلیغات نبوده‌ام و اکنون به دلیل بعد مسئولیت اجتماعی این کار آن پذیرفتم. چراکه بنابر این همکاری قرار است بخشی از فروش ماهانه، سالانه فروشگاه رفاه در تمام کشور به مسائل مختلفی همچون کودکان کار، بیماران تالاسمی و هر آنچه که در جامعه ما با مشکل مواجه است اختصاص داده شود. به نظرم یک همکاری خوب و مفید با فروشگاه رفاه در حال شکل‌گیری است. در این توافق قرار است یک کار خوب و مفید انجام شود. این کار یک نوع …
مهران مدیری: به زودی درباره سانسور دورهمی صحبت می‌کنم/ سرانجام موزه دورهمی مشخص شد/ هیولا دو آماده می‌شود
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / جامعه / محرم / موزه / مهران مدیری / فروشگاه رفاه / مهران مدیری: به زودی درباره سانسور دورهمی صحبت می‌کنم / سرانجام موزه دورهمی مشخص شد / هیولا دو آماده می‌شود
مهران مدیری: به زودی درباره سانسور دورهمی صحبت می‌کنم/ سرانجام موزه دورهمی مشخص شد/ هیولا دو آماده می‌شود
ایلنا: مهران مدیری درباره سرانجام موزه دورهمی و فعالیت‌های تازه خود در حوزه مسئولیت اجتماعی و ساخت سریال هیولا دو به ارائه توضیحاتی پرداخت.
دورهمی؛ از مهمانان پرحاشیه تا معمای موزه
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / برنامه دورهمی / موزه دورهمی / مهران مدیری / مهمانان دورهمی
دورهمی؛ از مهمانان پرحاشیه تا معمای موزه
روزنامه خراسان نوشت: برنامه تلویزیونی «دورهمی» که همواره یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های سیماست، در هفته‌های اخیر با حواشی مربوط به مهمانانش درگیر بوده است. این برنامه با اجرای مهران مدیری فصل چهارم خود را می‌گذراند و در حالی که به نظر می‌رسد به پختگی رسیده، اما همچنان بعضی حواشی و ابهامات، برای آن مشکل‌سازاست.مسائلی که از سرنوشت نامشخص موزه«دورهمی» تا وعده های بی سرانجام برای ایجاد تغییرات در این برنامه را در برمی گیرد.
آقای مدیری بالاخره حراج موزه دورهمی چه شد؟
۱۳۹۹/۰۴/۰۲ / مهران مدیری / برنامه تلویزیونی دورهمی
آقای مدیری بالاخره حراج موزه دورهمی چه شد؟
خبرنیوز نوشت:برنامه دورهمی در سری های قبل بخشی داشت که از آن به عنوان موزه دورهمی یاد می شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / مهران مدیری / برنامه تلویزیونی دورهمی / تلویزیون / بازیگران سینما و تلویزیون ایران / شبکه نسیم / مهدی بذرافکن
دورهمی دیگر «قیمت» ندارد
این که موزه دورهمی و حراج آن به نفع ابتدا: خیریه، بعد:زلزله زدگان و در نهایت:سیل زدگان کشور چه شد نمی دانیم؛مسوولین صداوسیما هم ظاهرا نیازی به توضیح نمی بینند؛یا بهتر عرض کنم صلاح نمی دانند.
۱۳۹۸/۰۳/۳۰
ادامه «دورهمی» با مهران مدیری منتفی شد
مصطفی احمدی تهیه‌کننده «دورهمی» با منتفی دانستن بازگشت این برنامه با اجرای مهران مدیری به آنتن، خبرهای منتشر شده درباره مذاکره با مدیری برای ساخت سریال در تلویزیون را هم تکذیب کرد.به گزارش مهر، برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری و تهیه‌کنندگی مصطفی احمدی یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های سیما در سال گذشته بود که براساس مذاکرات مدیران با عوامل، قرار بر تولید فصل جدید آن برای پخش در سال ۹۸ بود.هرچند این برنامه به‌رغم اعلام اولیه، به ایام نوروز نرسید اما پخش تک‏قسمت ویژه روز سیزده فروردین‌ماه و رونمایی از دکور فصل جدید نشان داد که عزم مسئولان شبکه نسیم و مهم‏تر از آن تیم تولید این برنامه برای ادامه تولید و پخش سری جدید بسیار جدی است.همان تک‏قسمت اول و انتقادات مطرح شده از سوی مهران مدیری درباره عملکرد …
۱۳۹۸/۰۲/۱۷
برگزاری حراج «موزه دورهمی» در ابهام/ زلزله و سیل هم نتیجه نداد!
پس از گذشت زمانی سه ساله از پخش برنامه «دورهمی» هنوز زمان برگزاری حراج «موزه دورهمی» برای کمک به امور خیریه، مشخص نیست.
۱۳۹۸/۰۱/۱۴
سری جدید «دورهمی» اردیبهشت ماه پخش می شود/حراج موزه «دورهمی» قبل از سری جدید
مهران مدیری از جدیت این تیم در برگزاری حراج موزه دورهمی پیش از آغاز سری جدید این برنامه خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •