دوشنبه, ۳۰ دی, ۱۳۹۸ / 20 January, 2020
سانحه تصادف
روزنامه آفتاب یزد / ۳۶ ساعت قبل / ...
نقش تربیت و نظام آموزشی صحیح
آفتاب یزد- گروه شبکه: «من نمی‌تونم هیچ لحظه‌ای از زندگی‌ام را به خاطر بیاورم که منصور، پدرم هیچ رد پایی از منفی بافی در رفتار یا گفتارش بروز داده باشد. او همیشه به من می‌گفت که در شرایط خوب یا بد مثبت(امیدوار) باقی بمونم. حتی وقتی توی ترافیک گیر کردیم یا وقتی که من نمی‌توانستم قهوه‌ای که میخوام را به دست بیاورم. من نمی‌خوام در مورد چیزای بد صحبت کنم چون میدونم اگر پدرم زنده بود اگر کسان دیگری در این تصادف کشته شده بودند و پدرم اینجا بود که صحبتی بکنه، اون در مورد چیزای بد حرف نمی‌زد. من هم این کارو نمی‌کنم. من به حضار نگاه می‌کنم و بستگان اون رو می‌بینم. دوستانش رو. بعضی از روابطی که اون بعد از دهه‌ها ایجاد کرده بود و اینها به من آرامش میده چون اونها اینجان که زندگی شگفت‌انگیز منصور و فرید رو …
هفت نفر در تصادف اتوبوس باغین-سیرجان جان باختند
شفقنا / ۴ روز قبل / ...
هفت نفر در تصادف اتوبوس باغین-سیرجان جان باختند
شفقنا- معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: عامل اصلی واژگونی اتوبوس در سانحه بامداد امروز در جاده باغین-سیرجان سرعت غیرمجاز بوده است. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهران قربانی معاون حمل و نقل جاده ای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: بررسی شواهد و مستندات در دسترس، بیانگر آن است که سرعت غیرمجاز […]
  اتوبوس باغین-سیرجان  تصادف اتوبوس  جان مردم  کشته شدن مردم
یک کشته و ۷ مصدوم در تصادف محور یزد- مهریز
ایسنا / ۵ روز قبل / ...
یک کشته و ۷ مصدوم در تصادف محور یزد- مهریز
مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد از یک نفر کشته و هفت مصدوم در سانحه تصادف دو خودروی سواری در محور یزد- مهریز خبر داد.
  استانی-اجتماعی  یزد  تصادفات جاده‌ای  اورژانس 115  دانشگاه علوم پزشکی
حقوق بین الملل برای تحقیق در سانحه هواپیمای اوکراینی چه راهی جلوی پای ایران می‌گذارد؟
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / سیاسی
حقوق بین الملل برای تحقیق در سانحه هواپیمای اوکراینی چه راهی جلوی پای ایران می‌گذارد؟
بر اساس استاندارد‌های بین المللی و رویه‌های توصیه شده در مورد تحقیق در تصادف و سانحه هواپیما، هدف از انجام تحقیقات درباره یک تصادم یا سانحه هوایی، فقط باید پیشگیری از تکرار تصادفات یا سوانح باشد و هدف عملیات تحقیقات، سرزنش و یا انتساب مسئولیت نیست.
درخواست کشتی‌گیر سانحه دیده برای شانس مجدد، بررسی می‌شود
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ورزشی
درخواست کشتی‌گیر سانحه دیده برای شانس مجدد، بررسی می‌شود
مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد از بررسی درخواست محمدباقر یخ‌کشی برای در اختیار گذاشتن فرصتی دوباره به او بعد از سانحه تصادف خبر داد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
تصادف مرگبار در بزرگراهی در پرو
بنا بر اعلام رسانه‌های محلیِ پرو، سانحه رانندگی در یکی از بزرگراه‌های این کشور به کشته شدن دست‌کم ۱۶ تن منجر شد. در این حادثه که روز دوشنبه در جنوب پرو رخ داد یک دستگاه اتوبوس پس از برخورد با چند خودرو واژگون شد. در این تصادف رانندگی دست‌کم ۱۶ تن جان خود را از دست دادند. سخنگوی پلیس ملی پرو گفت: در جریان این حادثه حدود ۴۲ نفر دیگر نیز مصدوم و به چندین بیمارستان اطراف محل حادثه منتقل شدند. بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که اتوبوس با سرعت ۱۰۶ کیلومتر در ساعت در حال حرکت بوده و این در حالی است که حداکثر سرعت مجاز ۹۰ کیلومتر در ساعت بوده است. پلیس در حال بررسی جزئیات بیشتر این حادثه است. به گزارش ایسنا به نقل از ژاپن تودی، وقوع سوانح رانندگی در کشور پرو متداول است؛ چرا که وضعیت ایمنی جاده‌ها مطلوب …
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / ...
نماینده ایرانشهر درگذشت
محمدنعیم امینی‌فرد، نماینده ایرانشهر درگذشت. به گزارش ایسنا، امینی‌فرد در راه ایرانشهر به زاهدان به‌دلیل سانحه تصادف درگذشته است. رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفته که ساعت ۱۲ظهر روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه ویتارا حامل نماینده مردم ایرانشهر و یک همراه، با خودروی پراید در منطقه جون‌آباد خاش، سرنشینان هر دو خودرو جان خود را از دست دادند. محمدنعیم امینی‌فرد، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و نماینده ایرانشهر از استان سیستان و بلوچستان بود.  
لاریجانی درگذشت نماینده مردم ایرانشهر را تسلیت گفت
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / سیاسی
لاریجانی درگذشت نماینده مردم ایرانشهر را تسلیت گفت
تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت محمدنعیم امینی‌فر نماینده مردم ایرانشهر، سرباز و دلگان‌ در مجلس در اثر سانحه تصادف را تسلیت گفت.
  مجلس شورای اسلامی  علی لاریجانی  محمدنعیم امینی فرد  ایرانشهر
جزئیات جدید از سانحه تصادف نماینده ایرانشهر | سه نفر کشته شدند
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / سیاسی
جزئیات جدید از سانحه تصادف نماینده ایرانشهر | سه نفر کشته شدند
محمدنعیم امینی‌فرد نماینده ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی ساعتی قبل بر اثر سانحه تصادف دار فانی را وداع گفت.
نماینده ایرانشهر در مجلس بر اثر سانحه تصادف دار فانی را وداع گفت
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / سیاسی
نماینده ایرانشهر در مجلس بر اثر سانحه تصادف دار فانی را وداع گفت
محمدنعیم امینی‌فرد نماینده ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی ساعتی قبل بر اثر سانحه تصادف دار فانی را وداع گفت.
ملی‌پوش سابق کشتی آزاد جام تختی را از دست داد
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ورزشی
ملی‌پوش سابق کشتی آزاد جام تختی را از دست داد
محمدباقر یخ‌کشی که در مسابقات جهانی 2018 بوداپست عضو تیم ملی کشتی آزاد بود، به دلیل سانحه تصادف حضور در جام بین‌المللی تختی را از دست داد.
عیادت ‌از حادثه‌دیدگان سانحه تصادف اتوبوس
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / ...
عیادت ‌از حادثه‌دیدگان سانحه تصادف اتوبوس "اصفهان-تبریز"
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با حضور در بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان، از مصدومان حادثه تصادف اتوبوس "اصفهان- تبریز" عیادت کرد.
  استانی-اجتماعی  حادثه رانندگی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / ...
تصادف زنجیره‌ای ۶۹ خودرو در آمریکا
در پی برخورد ده‌ها خودرو در ایالت ویرجینیای آمریکا بیش از ۵۰ نفر مصدوم شدند. مقامات محلی ایالت ویرجینیا اعلام کردند: یخ‌زدگی آسفالت و مه‌آلود بودن هوا موجب شد که حداقل ۶۹ خودرو در یکی از بزرگراه‌های این ایالت با یکدیگر برخورد کنند و بیش از ۵۰ نفر نیز در این حادثه مصدوم شده‌اند. وقوع این تصادف با مسدودشدن چند ساعته بزرگراه همراه بوده است.بنا بر اعلام پلیس محلی، این سانحه رانندگی تاکنون کشته‌ای نداشته و ۵۱ مصدومِ آن به مراکز درمانی منتقل شدند که جراحات بیشتر آنان جزیی بوده، اما بنا بر گزارش برخی رسانه‌ها، حال دو نفر از مصدومان وخیم است. به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، پلیس در حال بررسی جزئیات بیشتر این تصادف زنجیره‌ای است.
4 مجروح در انحراف به چپ پراید در شهمیرزاد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / ...
4 مجروح در انحراف به چپ پراید در شهمیرزاد
رئیس پلیس راه استان سمنان از تصادف یک سواری پراید با نیسان در جاده شهمیرزاد ـ فولاد محله در شهرستان مهدیشهر خبرداد و گفت: این سانحه 4 مصدوم برجای گذاشت که حال دو نفر از آنان وخیم گزارش شده است.
  استانی-اجتماعی  تصادف  استان سمنان
تصادف مرگبار در دزفول/ ۱۰ نفر کشته و مصدوم شدند
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ / سیاسی
تصادف مرگبار در دزفول/ ۱۰ نفر کشته و مصدوم شدند
مسؤول فوریتهای پزشکی شهرستان دزفول گفت: صبح امروز، سانحه تصادف در دزفول 3 کشته و 7 مصدوم برجا گذاشت.
  شهرستان دزفول  تصادف رانندگی
طباطبایی: از چالاکی در مربیگری استفاده می‌کنیم/ توقع حمایت داریم
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / ورزشی
طباطبایی: از چالاکی در مربیگری استفاده می‌کنیم/ توقع حمایت داریم
رییس فدراسیون کاراته تاکید کرد: قطعا از ظرفیت‌های بالای فاطمه چالاکی ملی پوش کاراته ایران که به دلیل سانحه تصادف مجبور به کناره گیری از دنیای قهرمانی شد، در عرصه مربیگری استفاده خواهیم کرد.
  سید حسن طباطبایی  رییس فدراسیون کاراته  فاطمه چالاکی
امدادرسانی به محبوسان تصادف دو پراید
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / ...
امدادرسانی به محبوسان تصادف دو پراید
مدیر حوزه یک عملیات آتش‌نشانی مشهد گفت: آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۳۶ به مصدومان سانحه رانندگی در جاده گوارشک در حومه شهر مشهد امدادرسانی کردند.
  استانی-اجتماعی  آتش نشانی مشهد  تصادف
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / ...
۱۹ مصدوم در پی سانحه رانندگی در محور آبادان به بندر امام خمینی
صبح دیروز در پی تصادف یک دستگاه اتوبوس و با تریلر در محور آبادان به بندر امام خمینی ۱۹ نفر مصدوم شدند. به گزارش ایلنا، امین منصور رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر مرکز حوادث و فوریت‏های پزشکی آبادان گفت: در ساعت ۰۸:۱۰ دیروز ۱۸ آبان ۹۸ طی تماس تلفنی با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ شادگان گزارشی مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس وبا تریلر در محور آبادان به سمت بندر امام خمینی روبه‌روی صنایع فولاد شادگان دریافت شد. پس از رسیدن کارشناسان فوریت‌های پزشکی و انجام تریاژ، مددجویان به بیمارستان‌های شهید معرفی‌زاده شادگان، بیمارستان تامین اجتماعی بندر امام خمینی و بیمارستان حاجیه نرگس ماهشهر منتقل شدند. اسامی مصدومین حادثه به شرح ذیل است: بیمارستان شهید معرفی‏زاده شادگان: شهید باوی، منصور سامری، محمد غبیشاوی، …
اسامی ۱۹ مصدوم تصادف در جاده بندرامام به شادگان اعلام شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اجتماعی
اسامی ۱۹ مصدوم تصادف در جاده بندرامام به شادگان اعلام شد
آبادان - ایرنا - سرپرست فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان با اعلام اسامی ۱۹ مصدوم سانحه رانندگی صبح امروز در جاده شادگان -بندرامام گفت: این مصدومان با هفت دستگاه آمبولانس از شادگان و بندرامام و ماهشهر به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.
  شادگان  بندرامام خمینی  تصادفات جاده ای  سازمان اورژانس کشور  آبادان
برخورد اتوبوس با خاور در جاده شاهرود به سبزوار ۴۷ مصدوم داشت
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / اجتماعی
برخورد اتوبوس با خاور در جاده شاهرود به سبزوار ۴۷ مصدوم داشت
شاهرود – ایرنا – معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه خاور در کیلومتر ۹۰ محور میامی - سبزوار تصادف کردند که ۴۷ نفر در این سانحه مصدوم شدند.
  سبزوار  شاهرود  اتوبوس  تصادفات جاده ای  سازمان اورژانس کشور  سازمان امداد و نجات هلال‌ احمر
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / ...
۴ کشته در تصادف جاده لارستان به جهرم
بر اثر دو تصادف در جنوب استان فارس و در شهرستان‌های لار و قیر و کارزین ۶ نفر کشته و ۳ نفر مجروح شدند که علت این دو سانحه رانندگی انحراف به چپ خودرو‌ها اعلام شده است.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / ...
عروسی با تصادف در جاده باریک رنگ خون گرفت
رئیس پلیس راه استان سمنان با اعلام تصادف مرگبار پژو 206 با کامیون و مرگ در دم 3 جوان در محور کویری دامغان-جندق از کوتاهی دستگاه‌های مرتبط در تعریض این جاده به شدت انتقادکرد.سرهنگ تقی کبیری اظهار کرد: ساعت یک بامداد روز جمعه 8 آذر، وقوع یک فقره سانحه در جاده کویری و دوطرفه دامغان-جندق به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد. وی افزود: ماموران پلیس راه پس از اعزام به محل سانحه در کیلومتر 5 این جاده و حضور در صحنه تصادف با صحنه‌های دلخراشی مواجه شدند. به گفته کبیری، برخورد شاخ به شاخ سواری پژو 206 با یک دستگاه کامیون رنو، متاسفانه مرگ در دم سرنشینان 206 که هر سه جوان و اهل دامغان بودند را رقم زد. وی با بیان این که سرنشینان خودرو در راه بازگشت از مراسم عروسی بودند که دچار این سانحه مرگبار شدند، از بی‌توجهی‌های …
جان باختن در دم ۵ سرنشین سمند در تصادف با تریلی
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / اجتماعی
جان باختن در دم ۵ سرنشین سمند در تصادف با تریلی
رئیس پلیس راه استان سمنان از وقوع یک سانحه رانندگی در جاده دامغان- شاهرود خبر داد و گفت: بر اثر این تصادف مرگبار پنج نفر در دم جان باختند.
  استانی-اجتماعی  تصادف مرگبار  دامغان  استان سمنان
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / ...
مصدومیت ۹ نفر در تصادف زنجیره‌ای در شیراز
رئیس اورژانس استان فارس گفت: بر اثر برخورد زنجیره‌ای چندین دستگاه خودرو سواری با یکدیگر در کمربندی حسینی‏الهاشمی شیراز ۹ نفر مصدوم شدند.محمدجواد مرادیان رئیس اورژانس استان فارس با اشاره به تصادف یک دستگاه مینی‌بوس، خاور، ۴ دستگاه پراید و یک دستگاه خودرو ۴۰۵ در کمربندی حسینی‏الهاشمی شیراز، اظهار کرد: این تصادف خوشبختانه فوتی نداشت، اما ۹ مصدوم برجای گذاشت که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال پیدا کردند. وی افزود: ۸ تن از مصدومان توسط ۶ دستگاه آمبولانس به بیمارستان رجایی انتقال داده شده و یک مصدوم سرپایی مداوا شد. مرادیان با بیان اینکه حال ۳ مصدوم وخیم اعلام شده است، ادامه داد: این حادثه در ساعت ۲۲:۱۴ دقیقه پنجشنبه‏شب رخ داد. علت این سانحه رانندگی توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی …
انتقال قلب نوجوان 16 ساله به تهران برای پیوند
فارس / ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / اجتماعی
انتقال قلب نوجوان 16 ساله به تهران برای پیوند
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: خانواده پسر ۱۶ ساله خشکبیجاری که بر اثر سانحه تصادف دچار مرگ مغزی شده بود، قلب وی را برای جان بخشیدن به بیمار نیازمند، اهدا کردند.
از حمایت هیات پزشکی ورزشی تا تشکیل کمپین برای کمک به
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / ...
از حمایت هیات پزشکی ورزشی تا تشکیل کمپین برای کمک به "میثم زارع"
حدود 20 روز پیش میثم زارع کشتی‌گیر آزادکار جوان و ملی پوش کنگاوری در مسیر بازگشت از باشگاه به منزلش در روستای طاهرآباد کنگاور، در سانحه تصادف رانندگی دچار ضایعه نخاعی شد. پدر این ورزشکار نسبت به بی توجهی مسئولین ورزش به وضعیت فرزندش انتقاداتی داشته که این انتقادات واکنش دبیر هیات پزشکی ورزشی استان و برخی مسئولین ورزش شهرستان را به دنبال داشت.
  میثم زارع  ضایعه نخاعی کشتی‌گیر تیم ملی  استانی-ورزشی
(تصویر) کشته در تصادف پراید با کامیون در جیرفت
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ / سیاسی
(تصویر) کشته در تصادف پراید با کامیون در جیرفت
سرهنگ‌ روح‌الله حسین‌زاده افزود: کارشناسان در حال بررسی صحنه تصادف هستند و علت سانحه متعاقبا اعلام خواهد شد.
  حوادث  تصادف  تصادف رانندگی
فوت ۲ سرنشین خودروی ۲۰۶ در سانحه رانندگی بزرگراه رسالت
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ / اجتماعی
فوت ۲ سرنشین خودروی ۲۰۶ در سانحه رانندگی بزرگراه رسالت
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از وقوع تصادف منجر به فوت ۲ تن از سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ خبر داد.
فیلم | قیچی کردن سه تریلی و واژگونی سه کامیون در مسیر گرمسار - سمنان
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / اجتماعی
فیلم | قیچی کردن سه تریلی و واژگونی سه کامیون در مسیر گرمسار - سمنان
همشهری آنلاین: سه خودرو سنگین بر اثر لغزندگی جاده در محور گرمسار - سمنان قیچی کردند که سبب تصادف سه خودرو سواری شد. این سانحه سه مصدوم در پی داشت که به بیمارستان شهید معتمدی گرمسار منتقل شدند.
فرارو / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / سیاسی
درگذشت رییس عقیدتی سیاسی پلیس راهور در تصادف رانندگی
متاسفانه روز گذشته حجت الاسلام و المسلمین فهیم راد، رئیس عقیدتی سیاسی پلیس راهور و راننده وی که برای انجام ماموریت اربعین در حال حرکت به نواحی مرزی بودند که دچار سانحه رانندگی شده و جان خود را از دست داد.
  تصادف رانندگی  پلیس راهور
جان باختن ۴ زائر در مسیر دهلران به اندیمشک
فرارو / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / سیاسی
جان باختن ۴ زائر در مسیر دهلران به اندیمشک
رئیس پلیس راه خوزستان تصریح کرد: در این سانحه همچنین یک نفر مصدوم شد. سرهنگ دولتشاهی در پایان علت تصادف را سبقت غیرمجاز نیسان اعلام کرد.
  پیاده روی اربعین  تصادف  زائران ایرانی کربلا
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / ...
سمفونی باشکوه اربعین
گروه جامعه: مراسم اربعین حسینی با شکوه هر‏چه‏تمام‌تر برگزار شد. حضور نزدیک به چهار میلیون زائر ایرانی در اربعین حسینی جلوه‌ای دیگر از ارادت باطنی و قلبی مردم شیعه ایران را به امام‏حسین(ع) به عنوان نماد مقاومت و مظلومیت نشان داد. در کنار حضور پرشور مردمی در مراسم امسال اربعین باید به حضور پرشور جاماندگان اربعین حسینی در تهران و سایر شهرهای ایران اشاره کرد. راهپیمایی اربعین شیعیان به سوی کربلا، به یکی از مهم‌ترین و گسترده‌ترین مراسم عزاداری شیعیان جهان، تبدیل شده، مراسمی که هر ساله میلیون‌ها عاشق را به سوی کربلای معلی می‌کشاند و البته آنان که از این سفر جامانده‌اند، خود را به قافله عشق رسانده و در شهر و دیار خود به عزاداری می‌پردازند. امسال نیز به رسم هر ساله مسلمانان بی‌شماری راهی عراق شده‌اند …
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ / ...
۳۵ تن از ۱۰۰ زائر فوتی اربعین در تصادفات جان باختند
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلای معلا با بیان اینکه آمار فوتی‌های زائران ایرانی اربعین در عراق به مرز ۱۰۰ نفر رسیده است، گفت: حدود ۳۵ نفر از این افراد بر اثر سانحه تصادف جان خود را از دست داده‌اند.
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ / اجتماعی
هویت 6 قربانی حادثه هولناک زائران+ اسامی
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از بروز دو سانحه تصادف با ۶ کشته و مصدومیت چهار زائر در محور آبادان ماهشهر خبر داد.
۲ تصادف با ۶ کشته در محور آبادان - ماهشهر/اسامی مصدومان
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / اجتماعی
۲ تصادف با ۶ کشته در محور آبادان - ماهشهر/اسامی مصدومان
شلمچه - سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از بروز دو سانحه تصادف با ۶ کشته و مصدومیت چهار زائر در محور آبادان ماهشهر خبر داد.
  اربعین 98  دانشکده علوم پزشکی آبادان  سانحه تصادف
خودروی نماینده اهواز دچار سانحه شد / یوسفی: آسیبی ندیده‌ام
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / سیاسی
خودروی نماینده اهواز دچار سانحه شد / یوسفی: آسیبی ندیده‌ام
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی که خودرویش در تصادف زنجیره‌ای در محور اهواز به چذابه دچار حادثه شده بود گفت که در این تصادف آسیبی ندیده است.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / ...
مجروح شدن یک نماینده مجلس در حادثه رانندگی
به گفته شاهدان عینی پیش از ظهر امروز همایون یوسفی در یک تصادف زنجیره ای در مسیر اهواز حمیدیه دچار سانحه و جراحات شدیدی به وی وارد شد.
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / ...
اتوبوس حامل زائران حج عمره دچار سانحه شد/ کشته و زخمی شدن ۳۵ عمره گذار+ عکس
شفقنا- رسانه های خبری عربستان سعودی از کشته شدن ۳۰ زائر حج عمره در جریان یک تصادف وحشتناک در این کشور خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسپوتنیک، سایت «سبق» عربستان سعودی در این باره نوشت: این حادثه که در جاده الهجره در مدینه منوره رخ داد، منجر به زخمی شدن ۵ زائر دیگر شد. براساس […]
تصویری از صحنه تصادف مهاجم منچسترسیتی
فرارو / ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / سیاسی
تصویری از صحنه تصادف مهاجم منچسترسیتی
سرخیو آگوئرو دچار سانحه رانندگی شد. البته در این تصادف برای خود مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی اتفاق خاصی رخ نداد و او در سلامت کامل است.
  تصادف  مهاجم منچستر سیتی  سرخیو آگوئرو
خاکسپاری پیکر ۳ تن از دانشجویان دانشگاه خواجه‌نصیر
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / علمی و آموزشی
خاکسپاری پیکر ۳ تن از دانشجویان دانشگاه خواجه‌نصیر
مراسم خاکسپاری پیکر مطهر سه تن از دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی برگزار شد.
  دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی  شهادت  سانحه تصادف  عراق  مرز مهران
صحنه تصادف محمد احمدزاده سرمربی ملوان/ عکس
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / ورزشی
صحنه تصادف محمد احمدزاده سرمربی ملوان/ عکس
محمد احمدزاده سرمربی ملوان بندرانزلی که علاوه بر مربیگری در فوتبال، با کامیون هم کار می‌کند، دچار سانحه رانندگی شد.
  باشگاه ملوان
پیکر دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر به زادگاهشان فرستاده می‌شود
فارس / ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / علمی و آموزشی
پیکر دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر به زادگاهشان فرستاده می‌شود
مدیرروابط عمومی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: پیکر ۶ دانشجوی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی که در سانحه تصادف در عراق جان باخته بودند تا یک ساعت دیگر در غسالخانه بهشت زهرا پس از غسل و کفن برای خاکسپاری به شهرهای محل سکونت‌شان فرستاده می‌شود.
درگذشت ۵ دانشجوی ایرانی در سانحه تصادف در خاک عراق | پیام وزیر علوم
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / اجتماعی
درگذشت ۵ دانشجوی ایرانی در سانحه تصادف در خاک عراق | پیام وزیر علوم
همشهری آنلاین: پنج تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در سانحه تصادف اتوبوس زائران اربعین حسینی(ع) در عراق فوت شدند.
۵ دانشجوی مجتمع آموزشی خواجه نصیر همدان در سانحه رانندگی جان باختند
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / علمی و آموزشی
۵ دانشجوی مجتمع آموزشی خواجه نصیر همدان در سانحه رانندگی جان باختند
معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت از تصادف یک اتوبوس حامل زائران ایرانی و کشته شدن ۵ دانشجوی مجتمع آموزشی خواجه نصیر همدان صبح امروز در عراق خبر داد.
وزیر علوم درگذشت دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه خواجه نصیر را تسلیت گفت
فارس / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / علمی و آموزشی
وزیر علوم درگذشت دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه خواجه نصیر را تسلیت گفت
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی، درگذشت پنج تن از دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در سانحه تصادف اتوبوس زائران اربعین حسینی(ع) در عراق را تسلیت گفت.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / ...
جان باختن یک دانش‌آموز از ترس سگ ولگرد در بابل
سخنگوی اورژانس ۱۱۵ بابل از تصادف عابر پیاده دانش‌آموز ۱۳ ساله بابلی براثر سانحه تصادف خبر داد اما شاهدان عینی نیز علت تصادف را ترس کودک از سگ ولگردی می‌دانند که در حال عبور از این مسیر بوده است.
پسر استاد شهریار پس از تصادف شدید به بیمارستان منتقل شد + عکس
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / اجتماعی
پسر استاد شهریار پس از تصادف شدید به بیمارستان منتقل شد + عکس
هادی بهجت تبریزی فرزند استاد شهریار ساعت ۱۱ شب گذشته ( جمعه ۱۲ مهر ماه) در خیابان ۱۷ شهریور جدید در یک سانحه رانندگی با پژو پارس ( پیاده در حال گذر از خیابان )  تصادف کرده و دچار مصدومیت شدید شد. وی در حال حاضر در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز بستری است.
حادثه برای فرزند استاد شهریار
فارس / ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ / فرهنگی و هنری
حادثه برای فرزند استاد شهریار
هادی بهجت تبریزی، فرزند استاد شهریار در سانحه تصادف روز گذشته در تبریز به شدت مجروح شد و به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در این شهر انتقال یافت.