دوشنبه, ۲۸ بهمن, ۱۳۹۸ / 17 February, 2020
دانشگاه ایالتی کالیفرنیا
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / سیاسی
دقت موشک‌های ایران حساب‌های آمریکا را به هم زد
ایرنا- استاد تاریخ دانشگاه ایالتی کالیفرنیا گفت ترامپ آمریکا را به دولت یاغی جهان تبدیل کرده و پاسخ موشکی دقیق ایران به پایگاه آمریکا باعث بازنگری کاخ سفید در سیاست تجاوزکارانه آن علیه تهران شده است.
نگاهی به دانشگاه‌های ایالتی آمریکا
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / علمی و آموزشی
نگاهی به دانشگاه‌های ایالتی آمریکا
دانشگاه‌های ایالتی در آمریکا گروهی از دانشگاه‌های دولتی هستند که توسط یک ایالت پشتیبانی می‌شوند.
  دانشگاه ایالتی کالیفرنیا  دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا  دانشگاههای آمریکا
آیا تقلب در دوران تحصیل بر آینده شغلی افراد تاثیر دارد؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ / ...
آیا تقلب در دوران تحصیل بر آینده شغلی افراد تاثیر دارد؟
در نتایج تحقیقات اساتید دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و دانشگاه ایالتی سانفرانسیسکو مشخص شد، تقلب دوران تحصیل بر مشاغل آینده افراد نیز تاثیرگذار است.
  استانها-علمی آموزشی  تقلب
عصرایران / ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / بهداشت و سلامت
از فواید سلامت روغن کنجد
روغن کنجد حاوی روی است که یک ماده معدنی مهم برای پیشگیری از پیری زودرس است. مطالعه ای که در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا انجام شد، نشان داد که استفاده موضعی از روغن کنجد می تواند لایه ای محافظت در برابر پرتوهای مضر فرابنفش روی پوست ایجاد کند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ / ...
اگر این ویژگی‌ها را دارید، پدر یا مادر خوبی هستید
دستور‌العمل مشخصی که بتواند خوشبختی کودکان را تضمین کند، در عمل وجود ندارد؛ اما روانشناسان خبره از سراسر دنیا بر چندین ویژگی والدین که قادر به تضمین نسبی موفقیت کودکان هستند، اتفاق نظر دارند. در ادامه به چندین ویژگی مهم و مشترک در والدینی اشاره خواهیم کرد که کودکانی موفق را چه در زندگی شخصی آنها و چه از نظر اجتماعی تحویل جامعه داده‌اند. به فرزند خود فرصت انجام کارهای روزمره خانه را می‌دهند«اگر کودک خود ظرف غذایش را تمیز نکند، معنایش این است که فرد دیگری کار او را برایش انجام خواهد داد» این جمله از صحبت‌های Julie Lythcott-Haims نویسنده کتاب How to Raise a- Adulو عضو اسبق مجموعه بزرگ دانشگاه استنفورد استخراج شده که طی یکی از سخنرانی‏های جهانی تد شرح داده بود. به عقیده وی مشارکت در امور روزمره …
استاد دانشگاه کالیفرنیا: روز قدس بی اعتباری معامله قرن را نشان داد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ / بین‌المللی
استاد دانشگاه کالیفرنیا: روز قدس بی اعتباری معامله قرن را نشان داد
نیویورک – ایرنا- استاد تاریخ دانشگاه ایالتی کالیفرنیا به برگزاری راهپیمایی های روز قدس در نقاط مختلف جهان اشاره کرد و گفت که راهپیمایی های امسال پیام روشنی برای آمریکا و اسرائیل فرستاد که طرح به اصطلاح "معامله قرن" کاخ سفید مشروعیت و اعتباری میان مردم منطقه نداشته و آنها راه مقاومت و مبارزه را برگزیده اند.
  روز قدس  معامله قرن