جمعه, ۴ مهر, ۱۳۹۹ / 25 September, 2020
موشک
سردار دقیقی: عین الاسد را بمباران نمی کردیم، آمریکا چند نقطه ایران را می زد
۲۸ دقیقه قبل / بازتاب حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکا / حمله به پایگاه آمریکایی / حمله سپاه پاسداران به عین الاسد
سردار دقیقی: عین الاسد را بمباران نمی کردیم، آمریکا چند نقطه ایران را می زد
سردار حسین دقیقی شب گذشته در جمع خیران و فعالان عرصه کمک مومنانه در استان همدان با بیان اینکه همدان در غرب کشور  پشتوانه فعالیت‌های انقلاب اسلامی محسوب می‌شود٬ اظهار داشت: دفاع از مردم مظلوم خطه کردستان و خدماتی که مردم همدان به مردم این خطه داشتند سبب شد آنها از خطر گروهک‌ها نجات یابند.
۵۰ دقیقه قبل
کشته و زخمی شدن ۸۰ مزدور عربستان در شمال یمن
منابع از کشته و زخمی شدن ۸۰ تن از نیروهای مورد حمایت عربستان در پادگانی در منطقه "علب" یمن در حمله‌ موشکی خبر دادند.
ببینید | تصاویری دیدنی از دوخلبان که همه را شگفت زده کرد
۱ ساعت قبل / موشک
ببینید | تصاویری دیدنی از دوخلبان که همه را شگفت زده کرد
ویدئویی از مانور زیبای دوخلبان در آسمان راببینید. منبع: کن نیوز
نماینده ویژه آمریکا: می‌خواهیم ایران را پای میز مذاکره بیاوریم
۴ ساعت قبل / توافق هسته ای / سازمان ملل / مداکره
نماینده ویژه آمریکا: می‌خواهیم ایران را پای میز مذاکره بیاوریم
الیوت آبرامز مدعی شد که توافق با ایران باید شامل برنامه هسته‌ای، توسعه و اشاعه موشک‌های بالیستیک، حمایت از تروریسم و گروه‌هاس نیابتی و زندانیان آمریکایی شود.
محسن رضایی: سال اول جنگ برادران ما را از اتاق‌های فرماندهی بیرون می‌کردند | جهان آرا را راه نمی‌دادند؛ می‌گفتندشاید این جوانان توده‌ای باشند
۴ ساعت قبل / دفاع مقدس / محسن رضایی
محسن رضایی: سال اول جنگ برادران ما را از اتاق‌های فرماندهی بیرون می‌کردند | جهان آرا را راه نمی‌دادند؛ می‌گفتندشاید این جوانان توده‌ای باشند
دبیر تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تفکری به وجود آمد که می گفت نمی‌توانیم بدون عادی سازی روابط با غرب پیشرفت کنیم،اظهار داشت: ‌این ریل را باید رها کرد و مسیری را رفت که به ساخت موشک ماهواره بر و پهپاد رسیده است. ما راهی نو، دولتی نو با ارزش‌های راستین انقلاب نیاز داریم.
۱۲ ساعت قبل / دفاع مقدس / هفته دفاع مقدس / چهل سالگی دفاع مقدس
خاطرات اهالی چند محله‌ تهران از روزهای بمباران
تهران هنوز هم روزهای بمباران را به خاطر دارد. روزها و شب‌هایی که نفیر موشک خواب را از سر پیر و جوان می‌پراند. سال‌های بین ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۷ که همه ایران شده بود خط مقدم؛ جنگنده‌های عراقی آسمان را تصرف می‌کردند و موشک‌ها و بمب‌ها روی سر مردم بی‌دفاع فرود می‌آمدند؛ تبریز، شیراز، همدان، زنجان، ارومیه و... مردم آماج حملات بودند و کودکان و زنان و مردان غیر نظامی به شهادت می‌رسیدند درحالی که یا در خواب بودند یا وسط مراسم عروسی. جنگ بی‌رحم و مهیب از آسمان می‌بارید.
حمله موشکی القاعده به غیر نظامیان در حومه حماة و پاسخ توپخانه‌ای ارتش سوریه
۲۲ ساعت قبل / ارتش سوریه / القاعده
حمله موشکی القاعده به غیر نظامیان در حومه حماة و پاسخ توپخانه‌ای ارتش سوریه
تروریست‌های وابسته به القاعده صبح امروز(پنجشنبه) در یک حمله موشکی تعدادی از غیر نظامیان سوری را در شمال غرب حماة هدف گرفتند. این حمله با پاسخ توپخانه‌ای ارتش سوریه روبه رو شد.
۲۶ ساعت قبل / آتش زدن سفارت آمریکا در عراق / حمله موشکی به سفارت آمریکا
تهدید ترامپ برای بستن سفارت آمریکا در عراق
فارس نوشت: رئیس جمهور عراق خبر داد که رئیس جمهور آمریکا تهدید کرده است که اگر حمله به سفارت این کشور در بغداد متوقف نشود، این سفارت را خواهد بست.
۲۶ ساعت قبل / تایوان / چین
تایوان دارای موشک‌های کروز با ظرفیت رسیدن به چین
یک گزارش خبری از پایگاه نیروی هوایی "ماکونگ" در تنگه تایوان افشا کرد که نیروی هوایی تایوان موشک‌های کروز زمین به هوا را با فاصله غیرمعمولی از چین مستقر کرده است.
خلبانان ایرانی رکوردداران جهانی پرواز/۳روایت از رشادت در آسمان‌ها
۲۸ ساعت قبل / ۴۰سالگی دفاع مقدس / خلبانان ایرانی / شهید شیرودی
خلبانان ایرانی رکوردداران جهانی پرواز/۳روایت از رشادت در آسمان‌ها
به گزارش مهر، هوانیروز و به شکل ویژه خلبانان، درست با روزهای آغاز جنگ تحمیلی نقش کلیدی‌شان در رقم زدن تحولات را پیدا می‌کنند و در تمام این دوران به عنوان یکی از اصلی ترین بازوهای حمایت کننده رزمندگان ایرانی جایگاه مؤثر خود را حفظ می‌کنند. از همان ساعات اولیه شروع تجاوز حزب بعث که با غیرت و مردانگی یکی از خلبانان هوانیروز به نام علی اکبر شیرودی و همراهی جانانه همکاران خلبنان و فنی‌اش چراغ یک پادگان روشن نگاه داشته می‌شود و راه بر دشمنی که مستانه در حال پیشروی از غرب کشور بود بسته می‌شود تا اوج گیری درگیری‌ها و آن زمان که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به لطف کاردانی و آینده نگری مهره دست نشانده غرب بر تخت پادشاهی کشور، آن هم با اسم ژاندارم منطقه، حتی یک موشک …
۳۰ ساعت قبل / جنگ یمن و عربستان / حمله به عربستان
الجزیره: حمله موشکی ارتش یمن به پادگان سعودی
به گزارش تسنیم به نقل از الجزیره، نیروهای ارتش یمن و کمیته‌های مردمی، چهارشنبه شب پادگان نظامی عربستان را در نزدیکی مرزهای دو کشور هدف حمله موشکی خود قرار دادند.
سفر اولین فضانورد زن به ماه تا ۲۰۲۴
۳۰ ساعت قبل / سفر / ماه / فضا / 2024 / موشک / آرتیمیس
سفر اولین فضانورد زن به ماه تا ۲۰۲۴
در زمان انجام این مصاحبه، ۱۲ فضانورد فعال زن وجود داشت. از آن زمان ۵ فضانورد زن دیگر که اوایل امسال دوره‌های آموزشی خود در ناسا را به پایان رساندند، به آن‌ها پیوستند.
وزیر دولت مستعفی یمن خواستار ادامه تحریم تسلیحاتی علیه ایران شد
۳۵ ساعت قبل / دولت مستعفی یمن / جنگ 2015 یمن / حوثی ها / صنعت موشک سازی ایران
وزیر دولت مستعفی یمن خواستار ادامه تحریم تسلیحاتی علیه ایران شد
وزیر اطلاع رسانی دولت مستعفی یمن با ادعای اقدامات مداخله جویانه ایران در جنگ داخلی یمن، خواستار تداوم تحریمهای تسلیحاتی بین المللی علیه تهران شد.
۳۶ ساعت قبل
جنگ نظامی تا اقتصادی؛ محصول توهم و محاسبه غلط
از جنگ تحمیلی نظامی تا جنگ اقتصادی محور سخنرانی دوم مهر رییس‌جمهوری در نشست پایان هفته اعضای کابینه بود. حسن روحانی جنگ ۸ ساله نظامی را که ابرقدرت‌های جهانی پشت آن ایستاده بودند، با جنگ اقتصادی امروز که امریکا یک‌تنه صحنه‌‌گردان آن است، مقایسه و تاکید کرد که در هر دو جنگ محاسبات غلط منجر به آغاز آن شده و نتیجه نیز مشخص است. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد ریاست‌جمهوری، حسن روحانی در سخنرانی روز چهارشنبه اذعان کرد که دولت ترامپ از سال ۹۷ هم همچون صدام در زمان حکمرانی در عراق با توهمات مشابه و محاسبات غلط، جنگ اقتصادی تمام‌عیاری را آغاز کرده که نتیجه آن مشخص است و همان‌طور که صدام متوهم برگزاری جلسه برای تصمیم‌گیری در مورد ادامه جنگ را به هفته …
حمله موشکی مرگبار انصارالله یمن به مواضع عربستان
۳۶ ساعت قبل / تجاوز / عربستان / فرودگاه / نیروهای مسلح / یمن
حمله موشکی مرگبار انصارالله یمن به مواضع عربستان
اقتصاد نیوز : نیروهای انصارالله یمن به پادگان نیروهای نظامی وابسته به عربستان در مرز با این کشور حمله موشکی کرده اند که در جریان آن ۱۰ نظامی کشته شدند.
۳۷ ساعت قبل
باقری: صدام و رژیم بعث تنها نمایش قدرت‌های جهانی متجاوز بود
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: وقتی 8 سال دفاع مقدس را با جنگ‌هایی که بخشی از سرزمین ما را جدا کرده است مقایسه می‌کنیم می‌فهمیم که چه اتفاق مهمی افتاده است.به گزارش ایسنا، سردار محمد باقری در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در مورد ضرورت پژوهش درمورد دفاع مقدس گفت: پژوهش موشکفانه باعث می‌شود نسل جدید با وقایع جنگ آشنا شوند. ایرانیان باید قرن‌ها افتخار کنند که پدرانشان در این مرز و بوم ایستادند و از دین و سرزمین خود دفاع کردند. وقتی آنچه در دفاع مقدس اتفاق افتاده است را با جنگ‌هایی مثل جنگ ایران و قفقاز یا جنگ‌هایی که منجر به جدا شدن بخشی از کشور ما شده است، مقایسه می‌کنیم متوجه می‌شویم چه اتفاق بزرگی جهانی رخ داده است. ملتی انقلاب می‌کند و سیستم طاغوت را به هم می‌ریزد و …
آتش در گلستان
۳۷ ساعت قبل
آتش در گلستان
بمب‌ها وقتی که می‌افتند، دیگر زن و مرد نمی‌شناسند؛ منفجر می‌شوند و قربانی می‌گیرند. گلوله‌ها وقتی که می‌آیند، دشمن وقتی که حمله می‌آورد، موشک‌ها وقتی که شلیک می‌شوند و....، دیگر زن و مرد نمی‌شناسند. پس به این تعبیر، جنگ نه چهره زنانه دارد و نه چهره مردانه؛ جنگ چهره انسانی دارد. اگر هم گاهی از نقش زنان در جنگ تحمیلی علیه ایران صحبتی می‌کنیم، بیشتر به این دلیل است که کم‌تر به آن پرداخته شده. وگرنه دشمن، دارد به یک سرزمین حمله می‌کند؛ به سرزمینی که مردان و زنان و کودکان و... آن را تشکیل می‌دهند. پس …
مجهز شدن ارتش به موشک های نقطه زن پیشرفته
۳۸ ساعت قبل / استفاده از ظرفیت / امام خمینی / جمهوری اسلامی / خاورمیانه / فناوری
مجهز شدن ارتش به موشک های نقطه زن پیشرفته
اقتصاد نیوز : فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه امروز ناوگان عظیم بالگردی هوانیروز ارتش قدرتمندترین ناوگان خاورمیانه است گفت: دستیابی به این فناوری پیشرفته با فکر جوانان متخصص و استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان حاصل شده است.
ویژگی‌های منحصر به فرد پهپادهایی که به نیروی دریایی سپاه اضافه شد
۳۹ ساعت قبل / دفاع - سپاه پاسداران / هواپیما - پهپاد
ویژگی‌های منحصر به فرد پهپادهایی که به نیروی دریایی سپاه اضافه شد
۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه الحاق شد. سه پهپاد سپهر، شهاب ۲ و هدهد ۴ برای نخستین بار رونمایی شده و قابلیت انجام ماموریت از روی شناور را دارد. پهپاد مهاجر-۶ نیز با دقت بالا در دریا و ساحل از دیگر پهپادهایی است که توانایی حمل ۴ موشک و انجام ماموریت در همه شرایط آب و هوایی دارد.
رونمایی روسیه از قاتل موشک های آمریکا
۴۰ ساعت قبل
رونمایی روسیه از قاتل موشک های آمریکا
روسیه با رونمایی اولین سامانه هوایی چند سطحه جهان که قوی تر از THAAD آمریکاست، به تهدیدهای جدید پاسخ داد.
موشک‌داشتن با یک اقتصاد شکوفا کامل می‌شود
۴۱ ساعت قبل
موشک‌داشتن با یک اقتصاد شکوفا کامل می‌شود
دکتر محسن رضایی پیش از ظهر روز چهارشنبه دوم مهر از اقدامات صورت گرفته برای توانمندسازی روستای بردیه که محل فرماندهی عملیات طریق القدس درسال ۱۳۶۰ بوده بازدید کرد.
باقری: پژوهش موشکافانه سبب آشنایی نسل جوان با وقایع جنگ می شود
۴۲ ساعت قبل / آشنایی نسل جوان با جنگ / افتتاح موزه دفاع مقدس / سردار باقری
باقری: پژوهش موشکافانه سبب آشنایی نسل جوان با وقایع جنگ می شود
شفقنا- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران گفت: پژوهش موشکافانه باعث می‌شود نسل جدید با وقایع جنگ آشنا شوند. به گزارش شفقنا، محمدحسین باقری در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در مورد ضرورت پژوهش در حوزه‌ی دفاع...
۴۲ ساعت قبل / ناوگان بالگردی هوانیروز / هوانیروز
فرمانده هوانیروز ارتش: ناوگان بالگردی هوانیروز قدرتمندترین ناوگان خاورمیانه است
 به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم یوسف قربانی روز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید پایگاه دوم هوانیروز مسجدسلیمان در شمال خوزستان بیان کرد: در زمینه قطعه سازی به دستاوردهای بزرگی رسیده‌ایم که دیگر تحریم‌ها نمی‌تواند مانعی برای رشد و پیشرفت صنعت هوایی ما باشد.فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز ناوگان عظیم بالگردی هوانیروز ارتش قدرتمندترین ناوگان خاورمیانه است و دستیابی به این فناوری پیشرفته با فکر جوانان متخصص و استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان حاصل شده است.وی ادامه داد: اکنون در بحث سامانه‌های دید در شب و موشک‌های نقطه زن پیشرفته به دانش بالایی رسیده‌ایم و به عنوان تجهیزات کاربردی از این …
گزارش شبکه کره جنوبی از تلاش ایران برای دستیابی به موشک قاره‌پیما
۴۲ ساعت قبل / صنعت موشک سازی / ایران / کره جنوبی
گزارش شبکه کره جنوبی از تلاش ایران برای دستیابی به موشک قاره‌پیما
فیلمی از گزارش شبکه کره جنوبی از تلاش ایران برای دستیابی به موشک دوربرد(قاره پیما) را مشاهده می‌کنید.
دریادار سیاری: تهدیدهای فعلی با قبل متفاوت است
۴۶ ساعت قبل
دریادار سیاری: تهدیدهای فعلی با قبل متفاوت است
معاون هماهنگی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز توان موشکی یک ابزار کاملا بازدارندگی است اما قطعا می‌دانیم هر موشکی، موشک نیست، داشتن یک موشک با برد بلند و هوشمند و نقطه زن و مقاوم در مقابل جنگ‌های الکترونیک مهم است.
هزینه گزاف تغییرات در سامانه موشکی آگیس ژاپن
۴۶ ساعت قبل / اخبار "ژاپن"
هزینه گزاف تغییرات در سامانه موشکی آگیس ژاپن
تغییر سامانه دفاع موشکی آگیس برای استفاده در دریا به نظر بسیار هزینه‌بر خواهد بود.
موشک روسی ماهواره امارات را به فضا می‌برد
۴۶ ساعت قبل / روسیه / امارات / موشک / ماهواره / سایوز
موشک روسی ماهواره امارات را به فضا می‌برد
سازمان فضایی فدرال روسیه اعلام کرد: پرتاب ماهواره‌ امارات متحده عربی با موشک Soyuz-ST روسی به ماه نوامبر موکول شد.
ببینید | قابل توجه دشمنان ایران اسلامی؛ الحاق ۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه
۴۶ ساعت قبل / حسین سلامی / سپاه پاسداران / پهپاد (هواپیمای بدون سرنشین) / تجهیزات نظامی
ببینید | قابل توجه دشمنان ایران اسلامی؛ الحاق ۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه
سه پهپاد سپهر، شهاب ۲ و هدهد ۴ برای نخستین بار رونمایی شده که قابلیت انجام ماموریت از روی شناور را دارد. پهپاد مهاجر-۶ نیز با دقت بالا در دریا و ساحل، از دیگر پهپادهایی است که توانایی حمل ۴ موشک و انجام ماموریت در همه شرایط آب و هوایی دارد. منبع: خبرگزاری دانشجو
ایستگاه فضایی از برخورد با موشک ژاپنی جان سالم به در برد
۴۶ ساعت قبل / ایستگاه فضایی بین‌المللی
ایستگاه فضایی از برخورد با موشک ژاپنی جان سالم به در برد
روز گذشته ایستگاه فضایی بین المللی با انجام یک مانور مدار خود را تغییر داد و از برخورد با یک تکه موشک ژاپنی اجتناب کرد.
اندیشکده آمریکایی: احتمال مشاهده حامل موشک در تمرین رژه کره شمالی وجود دارد
۴۷ ساعت قبل / کره شمالی
اندیشکده آمریکایی: احتمال مشاهده حامل موشک در تمرین رژه کره شمالی وجود دارد
یک اندیشکده آمریکایی اعلام کرد، یک وسیله نقلیه‌ که ممکن است در حال حمل یک موشک بالستیک بوده باشد، در زمین تمرین رژه در کره شمالی مشاهده شده؛ این در حالی است که نشانه‌هایی مبنی بر آن وجود دارد که این کشور در حال آماده‌سازی برای یک نمایش نظامی بزرگ به مناسبت تعطیلی ۱۰ اکتبر باشد.
ماجرای اولین موشکی که ایران به سمت عراق شلیک کرد
۲ روز قبل / سیمان / عراق / گاز / محسن رضایی / ناتو
ماجرای اولین موشکی که ایران به سمت عراق شلیک کرد
اقتصاد نیوز : نخستین موشک ایران در ساعت ۳:۲۰ روز ۲۱ اسفندماه سال ۶۳ به کارخانه سیمان در یک کیلومتری پالایشگاه کرکوک اصابت کرد.
رایزنی سفیر آمریکا و رئیس شورای عالی قضایی عراق درباره حملات موشکی
۲ روز قبل / گروه تروریستی داعش / ایالات متحده آمریکا / سفارت آمریکا / عراق / بغداد
رایزنی سفیر آمریکا و رئیس شورای عالی قضایی عراق درباره حملات موشکی
بغداد - ایرنا - «فائق زیدان» رئیس شورای عالی قضایی عراق و «متیو تولر» سفیر آمریکا در بغداد، در نشستی درباره حملات موشکی به سفارت و اهداف این کشور در عراق بحث و تبادل نظر کردند.
رئیس‌جمهور اندونزی درخصوص تبدیل جنگ کلامی چین و آمریکا به تقابل نظامی هشدار داد
۲ روز قبل / سازمان ملل / چین / آمریکا / اندونزی / جوکو ویدودو
رئیس‌جمهور اندونزی درخصوص تبدیل جنگ کلامی چین و آمریکا به تقابل نظامی هشدار داد
رئیس جمهور اندونزی در نشست سالانه سازمان ملل هشدار داد جنگ کلامی بین چین و آمریکا ممکن است به جنگی واقعی با سلاح اتمی و موشک ختم شود.
کشف مخفیگاه تروریست های داعش در استان الانبار
۲ روز قبل / داعش / استان الانبار
کشف مخفیگاه تروریست های داعش در استان الانبار
سازمان اطلاعات نظامی عراق اعلام کرد که نیروهای این سازمان موفق به کشف انبار موشک های داعش در استان الانبار شدند.
کشف یکی از مخفیگاه‌های داعش در «الأنبار»/ ضبط ۵ فروند موشک
۲ روز قبل / عراق / ارتش عراق / الانبار
کشف یکی از مخفیگاه‌های داعش در «الأنبار»/ ضبط ۵ فروند موشک
نیروهای عراقی طی عملیاتی در استان «الانبار» ضمن کشف یکی از مخفیگاه‌های اصلی بقایای داعش مقادیری از تسلیحات این گروه تروریستی از جمله ۵ فروند موشک را ضبط کردند.
اولین موشکی که ایران به سمت عراق شلیک کرد/ پیشنهاد عجیب لیبی به ایران جهت شلیک به عربستان!
۲ روز قبل
اولین موشکی که ایران به سمت عراق شلیک کرد/ پیشنهاد عجیب لیبی به ایران جهت شلیک به عربستان!
اولین موشک ایران در ساعت 3:20 روز 21 اسفندماه سال 63 به کارخانه سیمان در یک کیلومتری پالایشگاه کرکوک اصابت کرد. این موشک اسکاد بی با برد 300 کیلومتر بود.
پیشگامی وزارت دفاع در تولید تسلیحات بومی
۲ روز قبل / دولت یازدهم / وزارت دفاع / کوثر / محمد جواد ظریف / عین الاسد / موشک
پیشگامی وزارت دفاع در تولید تسلیحات بومی
تهران-ایرنا- وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در هفت سال گذشته با اتکا به توان بومی کشور تمام تمرکز خود را در راستای تولید تسلیحات دفاعی در عرصه هوا و فضا، زمین و دریا متمرکز کرد تا تحریم‌ها نتواند مانعی در مسیر ارتقای توان بازدارندگی ایران ایجاد کند.
ویدئو / از روز خونین در افغانستان تا تظاهرات ضددولتی در مصر
۲ روز قبل / سوریه / مصر / طالبان / سوریه / مذاکرات طالبان- افغانستان / کرونا در جهان / حمله موشکی / رژیم صهیونیستی / الکسی ناوالنی
ویدئو / از روز خونین در افغانستان تا تظاهرات ضددولتی در مصر
در این شماره از بسته اخبار بین‌الملل ایسنا، خبرهایی از درگیری خونین میان نیروهای دولتی افغانستان و طالبان، ادامه تظاهرات ضد دولتی در سرزمین‌های اشغالی، اظهارنظر وزیر خارجه روسیه درباره جنگ سوریه، تظاهرات ضددولتی در مصر و چند خبر دیگر را مرور می‌کنیم.
۲ روز قبل
همه تحرکات و توان دشمن را رصد می‫کنیم
معاون هماهنگ‫کننده ارتش گفت: همه تحرکات دشمن در زمین، دریا و هوا را در منطقه و فرامنطقه رصد می کنیم.به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با بیان اینکه ارزیابی دقیق از توانایی دشمن داریم گفت: تهدید را خوب می شناسیم و جهت و امکانات آن را می دانیم.وی افزود: برای مقابله با دشمن راهکارهای کوتاه مدت و بلندمدت مشخص کرده ایم و آمادگی مقابله با هر تهدیدی را داریم.امیر دریادار سیاری با بیان اینکه درسی که از دفاع مقدس آموخته ایم این است که دشمن شناس باشیم افزود: نیروی انسانی الهی محور؛ حرف نخست را در آمادگی رزمی ما می زند و این نیرو، آموزش و مهارت دیده بر اساس ارزش‫های حاکم بر جامعه است.وی گفت: …
عضو جهاد اسلامی : اسرائیل در برابر غزه ناتوان است/ برد موشک‌های ما تا تل‌آویو و ما بعد آن می‌رسد
۲ روز قبل
عضو جهاد اسلامی : اسرائیل در برابر غزه ناتوان است/ برد موشک‌های ما تا تل‌آویو و ما بعد آن می‌رسد
یک عضو جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد رژیمهای عربی در حالی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی مسابقه گذاشته اند که این رژیم در برابر غزه ناتوان و عاجز مانده است.
۲ روز قبل
تهدید پمپئو علیه چین و روسیه درباره همکاری با ایران
مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در گفت‌وگو با روزنامه واشنگتن اگزمینر، درباره تحریم‌های سازمان ملل که دولت آمریکا مدعی شد به طور یک‌جانبه علیه ایران بازگردانده و تحریم تسلیحاتی نیز بخشی از این تحریم‌هاست، گفت: ما به سراغ تک تک موارد نقض(این تحریم‌ها) می‌رویم. درباره تخطی چین، تخطی روسیه یا فروش تسلیحات، وضع این گونه خواهد بود. وی افزود: داشتن تانک‌های چینی، سامانه دفاع هوایی چینی یا سامانه‌های موشکی دفاعی در ایران در درجه اول مردم ایران را تهدید می‌کند و در درجه دوم تهدیدی برای مردم خاورمیانه است.
تجربه فناوری در حوزه دفاعی را به ‎یمن منتقل کردیم
۲ روز قبل
تجربه فناوری در حوزه دفاعی را به ‎یمن منتقل کردیم
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح درباره موضوعاتی که پیرامون کمک تسلیحاتی ایران به یمن مطرح می‌شود، گفت: ما تجربه فناوری در حوزه دفاعی را به آنها منتقل کردیم و یاد گرفته‌اند خودشان موشک و پهپاد و سلاح در یمن تولید کنند اما اینگونه نیست که ما از ایران موشک در اختیار آنها قرار دهیم؛ ما تجربه و دانش خودمان را به مردم یمن منتقل کرده‌ایم.
۲ روز قبل / پوتین / روسیه و آمریکا
پوتین: درخواست روسیه از آمریکا، مهار توسعه سیستم‌های موشکی است
رئیس جمهور روسیه در هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان‌ملل گفت: ما تولید سلاح های بُرد متوسط و بُرد بلند خود را متوقف کردیم؛ اما واکنشی از سوی آمریکا یا متحدان دریافت نکردیم.
فردی را مجبور نکردیم به سوریه برود | پدافند هوایی سوریه را تقویت می‌کنیم | فناوری دفاعی را در اختیار یمنی‌ها قرار داده‌ایم
۲ روز قبل / دفاع - سپاه پاسداران
فردی را مجبور نکردیم به سوریه برود | پدافند هوایی سوریه را تقویت می‌کنیم | فناوری دفاعی را در اختیار یمنی‌ها قرار داده‌ایم
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه برخلاف آن‌چیزی که دشمن نشان می‌دهد مردم یمن بسیار فرهیخته و دانشمند هستند، گفت: ما تجربه فناوری در حوزه دفاعی را به آنها منتقل کردیم و یاد گرفته‌اند و خودشان موشک و پهپاد و سلاح در یمن تولید کنند.
سردار شهیدی که در سکوت خبری، کارهای بزرگی کرد
۲ روز قبل / ۴۰ سالگی دفاع مقدس / دفاع مقدس (جنگ تحمیلی) / طهرانی مقدم حسن
سردار شهیدی که در سکوت خبری، کارهای بزرگی کرد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با خانواده شهید طهرانی‌مقدم، تاکید کرد این فرمانده سپاه که پدر صنایع موشکی ایران است، در دوران جنگ، کارهای بزرگی انجام می‌داد، بدون آن‌که صحبتی از او بشود.
پاسخ سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به شائبه اختلاف بین ارتش و سپاه /به یمنی ها موشک نمی دهیم، فناوری نظامی را منتقل کرده ایم
۲ روز قبل / سپاه پاسداران / ستاد کل نیروهای مسلح / ارتش جمهوری اسلامی ایران / یمن / سوریه
پاسخ سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به شائبه اختلاف بین ارتش و سپاه /به یمنی ها موشک نمی دهیم، فناوری نظامی را منتقل کرده ایم
فارس نوشت: سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با تشریح راهبرد نظامی کشورمان گفت: هر کشوری که در مقابل رژیم صهیونیستی و رژیم خونخوار آمریکا صف آرایی کند، هرآنچه را بتوانیم به آن کمک کنیم.
با تجربه سالهای دفاع مقدس موشک‌هایی ساختیم که پایگاه آمریکا در عین‌الاسد را می‌زنیم
۳ روز قبل / استانی-اجتماعی / هفته دفاع مقدس / کرمانشاه / چهل سالگی دفاع مقدس
با تجربه سالهای دفاع مقدس موشک‌هایی ساختیم که پایگاه آمریکا در عین‌الاسد را می‌زنیم
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: با تجربه سالهای دفاع مقدس موشک‌هایی ساختیم که با یک دکمه پایگاه آمریکا در عین الاسد را می‌زنیم.
ریسک رفیقدوست بر سر آبرویش در دوران جنگ /موافق ادامه جنگ بعد از فتح خرمشهر بودم /مشکلی با محسن رضایی نداشتم
۳ روز قبل / عراق / موشک / محسن رفیقدوست / قطعنامه 598 / سپاه پاسداران / خرمشهر
ریسک رفیقدوست بر سر آبرویش در دوران جنگ /موافق ادامه جنگ بعد از فتح خرمشهر بودم /مشکلی با محسن رضایی نداشتم
ایرنا نوشت: وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس با بیان خاطره‌ای از سفرش به سوریه برای تامین مهمات مورد نیاز رزمندگان در عملیات والفجر ۸، گفت: در هواپیما به خودم گفتم که اگر دست خالی برگردی هم جنگ و هم آبرویت را باخته‌ای.
واکنش سران عراق به حملات علیه مراکز دیپلماتیک
۳ روز قبل / عراق
واکنش سران عراق به حملات علیه مراکز دیپلماتیک
ایرنا نوشت: رئیس جمهوری، نخست‌وزیر، رئیس مجلس نمایندگان و رئیس شورای عالی قضایی عراق در نشستی در کاخ نخست‌وزیری این کشور، حملات موشکی به اهداف خارجی و مراکز دیپلماتیک مستقر در عراق را محکوم کردند.
«شهر هزارموشک» به روایت شاعر دزفولی/ ترفند مردم برای گیرانداختن دشمن در شهر
۳ روز قبل / دزفول / دفاع مقدس / کتاب / موشک
«شهر هزارموشک» به روایت شاعر دزفولی/ ترفند مردم برای گیرانداختن دشمن در شهر
عبدالرحیم سعیدی‌راد، شاعر پیشکسوت دزفولی در خلال یاددداشتی که بر کتاب دزفول در مجموعه «جنگ شهرها» نوشته، از ترفند مردم این شهر برای گیرانداختن دشمن در جنگ شهری سخن گفته است.
اخباری از حمله موشکی به منطقه سبز بغداد
۳ روز قبل / عراق
اخباری از حمله موشکی به منطقه سبز بغداد
برخی منابع از حمله موشکی بامداد امروز سه شنبه به منطقه سبز در بغداد خبر دادند و اعلام کردند در جریان آن آژیرهای خطر در سفارت آمریکا به صدا درآمده است.
رفیق‌دوست: به خودم گفتم دست خالی برگردی آبرو و جنگ را باختی
۳ روز قبل / فرودگاه مهرآباد / دفاع مقدس / سید حسن نصرالله / چین / محسن رضایی / محمد سعیدی کیا / عاشورا / کره ‌شمالی / اسلواکی / شهید منصور ستاری
رفیق‌دوست: به خودم گفتم دست خالی برگردی آبرو و جنگ را باختی
تهران- ایرنا- وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس با بیان خاطره‌ای از سفرش به سوریه برای تامین مهمات مورد نیاز رزمندگان در عملیات والفجر ۸، گفت: در هواپیما به خودم گفتم که اگر دست خالی برگردی هم جنگ و هم آبرویت را باخته‌ای.
به بغداد حمله شد
۳ روز قبل / رسانه / فرودگاه / حمله / بغداد / سبز
به بغداد حمله شد
اقتصاد نیوز : برخی منابع از حمله موشکی بامداد امروز سه شنبه به منطقه سبز در بغداد خبر دادند و اعلام کردند در جریان آن آژیرهای خطر در سفارت آمریکا به صدا درآمده است.
از خنثی کردن خمپاره در قلب بیمار تا خون پزشکی که جان رزمنده‌ را نجات داد
۳ روز قبل / دفاع مقدس / بیمارستان / پزشکان جنگ / جراحی جنگ
از خنثی کردن خمپاره در قلب بیمار تا خون پزشکی که جان رزمنده‌ را نجات داد
40 سال از آن روزها می گذرد؛ روزهای موشک و دود، اشک و آه و خون، درگیری در مجنون و... آن روزها با همه آلامی که برای ملت ما بر جای گذاشت، مملو از صحنه های زیبا و شگفتی بود؛ شگفتی‌هایی که بخشی از آنها را مدیون زحمات پزشکان هستیم.
آمارهای متناقض درباره تلفات پایگاه عین الاسد/ سخنگوی سپاه: نظامیان آمریکایی را کشته‌ایم
۳ روز قبل / پایگاه عین الاسد / جنگ ایران و آمریکا
آمارهای متناقض درباره تلفات پایگاه عین الاسد/ سخنگوی سپاه: نظامیان آمریکایی را کشته‌ایم
اظهارات فرمانده کل سپاه درباره حمله موشکی به پایگاه عین الاسد با برخی گزارش‌های پیشین در تناقض بود. رمضان شریف سخنگوی سپاه در این باره توضیحاتی به رویداد۲۴ داده و گفته هدف ایران کشتن سربازان نبوده، اما قطعا تعدادی از آن‌ها در این حمله کشته شده‌اند.
۳ روز قبل
بخشی از مشکلات ناشی از چشم دوختن به لبخند یا خشم خارجی‌ها است
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه بخشی از مشکلات امروز کشور ناشی از چشم دوختن به لبخند و یا خشم خارجی‌ها است، گفت: ممکن است برخی به لفظ نگویند ولی عملا امیدشان به نتیجه انتخابات فلان کشور باشد.به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضائیه، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گرانقدر جنگ ۸ ساله، بر لزوم بازخوانی تاریخ دفاع مقدس برای بهره گیری از آموزه‫ها و عبرت‫های آن تاکید کرد.رئیس قوه قضائیه با اشاره به همزمانی چهلمین سالگرد دفاع مقدس با اوج‫گیری تقابل جریان مقاومت اسلامی با آمریکا و صهیونیست‫ها، تصریح کرد: نسخه دفاع مقدس ملت بزرگ ایران به عنوان یک الگوی فرهنگ‫ساز و تاریخ‫ساز در مردم و مسئولان ما تبلور یافته و مورد توجه جهانیان قرار گرفته است.رئیسی …
مداح شورانگیز
۳ روز قبل
مداح شورانگیز
فرزانه آئینی| نمی‌شود نام جنگ و یاد سال‌های موشک‌باران و خمپاره بیاید و ناخودآگاه ذهنمان «ای لشکر صاحب زمان...»، «کربلا منتظر ماست بیا تا برویم » و... را بازتکرار نکند؛ ریتمی ‌که بر صدای خمپاره و موشک و جراحت و تصاویر شهدا سایه می‌اندازد و حال و روز دهه60 را قاب می‌کند و به دیوار ذهن می‌چسباند. بلبل خمینی(ره) لقب گرفته بود؛ مداح و نوحه‌خوانی که 8سال تمام با صدایش در جبهه شور و اشتیاق به دفاع را زنده نگه داشت و همچنان پس‌زمینه خاطرات رزمندگان و خانواده‌هایشان است. می‌گویند هنوز هم هر گعده‌ای برای …
۳ روز قبل
تحریم‌های تازه ترامپ علیه 27شخص حقیقی و حقوقی ایران
رئیس‌جمهوری آمریکا از  تحریم‌های جدید علیه ۲۷ نهاد و فرد مرتبط با برنامه‌های موشکی و هسته‌ای ایران خبر داد.
آمریکا چند سازمان ایرانی را تحریم کرد
۳ روز قبل
آمریکا چند سازمان ایرانی را تحریم کرد
دولت آمریکا از افزایش تحریم ها علیه ایران و همچنین تحریم چند سازمان و نهاد ایرانی مرتبط با برنامه‌ های هسته‌ ای و موشکی این کشور خبر داد.
بیانیه‌ی ترامپ درباره‌ی اعمال تحریم‌ها علیه ایران
۳ روز قبل
بیانیه‌ی ترامپ درباره‌ی اعمال تحریم‌ها علیه ایران
دونالد ترامپ‌، رئیس‌جمهور ‌آمریکا بیانیه‌ای درباره تحریم‌های جدید اعمال شده علیه جمهوری اسلامی ایران صادر کرد. به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ در این بیانیه تاکید کرد که دولت او تحریم‌های جدیدی علیه ۲۷ نهاد و فرد مرتبط با برنامه های موشکی و هسته‌ای ایران وضع کرده‌ است. ترامپ در این…
یمن|جنگنده های سعودی-اماراتی استان «مأرب» را بمباران کردند
۳ روز قبل
یمن|جنگنده های سعودی-اماراتی استان «مأرب» را بمباران کردند
جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی با شلیک 6 موشک منطقه مجزر واقع در استان مارب را هدف قرار دادند.
فهرست جدید تحریم های آمریکا علیه ایران با بیانیه ترامپ و وزارت خزانه داری/ 27 نهاد و شخص در فهرست تحریم ها
۳ روز قبل
فهرست جدید تحریم های آمریکا علیه ایران با بیانیه ترامپ و وزارت خزانه داری/ 27 نهاد و شخص در فهرست تحریم ها
رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه با اشاره به اینکه طبق فرمان اجرایی وی 27 نهاد و شخص مرتبط با فعالیت‌های هسته‌ای، موشکی و تسلیحاتی ایران تحریم می‌شوند، اظهار داشت: «اقدامات امروز من پیام روشنی است به حکومت ایران و آن بخش از جامعه بین‌المللی که از ایستادگی در برابر ایران امتناع می‌کند. دولت من همه ابزارهای موجود را برای جلوگیری از توسعه برنامه هسته‌ای، موشک‌های بالستیک و تسلیحات متعارف ایران به کار می‌گیرد.»
وزارت خارجه روسیه: مسکو شرایط پیشنهادی واشنگتن برای تمدید پیمان استارت-۲ را نمی‌پذیرد
۳ روز قبل
وزارت خارجه روسیه: مسکو شرایط پیشنهادی واشنگتن برای تمدید پیمان استارت-۲ را نمی‌پذیرد
معاون وزیر امور خارجه روسیه روز دوشنبه اعلام کرد: مسکو نمی‌تواند شرایط پیشنهادی واشنگتن برای تمدید پیمان کاهش تسلیحات استراتژیک (استارت-۲) را بپذیرد. سرگئی ریابکوف که مذاکره کننده ارشد هسته‌ای و موشکی روسیه است روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران، اظهارات "مارشال بیلینگزلیا" فرستاده ویژه ریاست جمهوری ایالات متحده در زمینه کنترل تسلیحات را که گفته بود به مسکو در صورتی که قبول نکند شرایط جدید پیشنهاد خواهد شد، را اولتیماتوم خواند.
اعلام سازوکار اجرای تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران از سوی آمریکا:وزارت دفاع و دانشمندان هسته‌ای تحریم می‌شوند/اسپر ایران را تهدید نظامی کرد
۳ روز قبل / استیو منوچین / مایک پمپئو / مارک اسپر / مکانیسم ماشه / قطعنامه 2231 / تحریم / ایران و آمریکا
اعلام سازوکار اجرای تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران از سوی آمریکا:وزارت دفاع و دانشمندان هسته‌ای تحریم می‌شوند/اسپر ایران را تهدید نظامی کرد
ایرنا نوشت: «استیو منوچین» وزیر خزانه‌داری آمریکا دوشنبه در کنفرانسی خبری گفت که این کشور اجازه نمی دهد که ایران بخواهد در زمینه موشک های بالستیک پیشرفت کند.
منوچین: آمریکا اجازه نمی دهد ایران در زمینه موشک‌های بالستیک پیشرفت کند
۳ روز قبل / سازمان ملل متحد / استیو منوچین / ایالات متحده آمریکا / مارک اسپر / ایران / مایک پمپئو / تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران
منوچین: آمریکا اجازه نمی دهد ایران در زمینه موشک‌های بالستیک پیشرفت کند
تهران- ایرنا- «استیو منوچین» وزیر خزانه‌داری آمریکا دوشنبه در کنفرانسی خبری گفت که این کشور اجازه نمی دهد که ایران بخواهد در زمینه موشک های بالستیک پیشرفت کند. 
۳ روز قبل
وزیر خارجه آمریکا: نقض کنندگان تحریم‌های ایران را تحریم می کنیم/ خزانه داری آمریکا: مسائل موشکی ایران را زیر نظر داریم
آمریکا: فشار حداکثری را ادامه می دهیم تا ایران را به میز مذاکره برگردانیم.
۳ روز قبل
جاده آخر دنیا کجاست؟
آن زمانها ، خودت می رفتی جایی که دلت رفته است. و دل چه کسی بود که نرود؟ برود جایی که همه رفته اند؛ پیر و جوان. آنکه سوزی در دل داشت لابد که می رفت. آنهمه شور و شوق بود که نگو. درس و بحث را می شد گذاشت برای زمانی دیگر. حالا نوبت شیدایی بود. قاب عکسی که روی نیمکت کلاس گذاشته می شد ، انگار موشکی بود که برای ویرانی تو آمده بود. گفته و نگفته به والدین، شال و کلاه می کردی و فردایش جایی بودی که دیگر خبری از سوت قطار نبود. یک جامعه جدید. آدمهای جدید. سبک زندگی جدید و آماده عملیات که می شدی، آنجا دیگر عصر خمپاره و موشک نبود. عصر اعجاز کلمات بود. پرواز و رهایی بود و بستن عهد اخوت. گریه های نیمه شبانت در روز جاری می شد و در ملغمه دود و آتش ، تو بودی که جا مانده بودی و حسرت یکبار دیگر دیدن روی یاران. صداها …
رویترز: آمریکا ده‌ها شخص و شرکت مرتبط با برنامه نظامی ایران را تحریم می‌کند
۴ روز قبل / تحریم ایران / تحریم برنامه موشکی ایران / تحریم های آمریکا / رابطه ایران و آمریکا
رویترز: آمریکا ده‌ها شخص و شرکت مرتبط با برنامه نظامی ایران را تحریم می‌کند
شفقنا- رویترز در خبری اختصاصی اعلام کرد آمریکا به زودی چندین شخصیت و شرکت مرتبط با برنامه نظامی ایران را به لیست تحریم‌های خود خواهد افزود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ رویترز نوشت: آمریکا قصد دارد روز دوشنبه نام چندین...
در پاسخ به ادعای ترامپ؛ 
دانشمند موشکی روسیه: وقتی ما توسعه تکنولوژی مافوق صوت را شروع کردیم اوباما بچه مدرسه‌ای بود
۴ روز قبل
در پاسخ به ادعای ترامپ؛ دانشمند موشکی روسیه: وقتی ما توسعه تکنولوژی مافوق صوت را شروع کردیم اوباما بچه مدرسه‌ای بود
دانشمند موشکی سرشناس روسیه و خالق موشک مافوق صوت "آوانگارد" این کشور در اظهاراتی دونالد ترامپ را به خاطر گفتن اینکه روسیه تکنولوژی مربوط به این موشک‌ها را از آمریکا در زمان دولت باراک اوباما دزدیده است مسخره کرده و گفت، آزمایشات مربوط به تکنولوژی موشک‌های مافوق صوت در روسیه خیلی قبل‌تر از ریاست جمهوری او شروع شدند.
۴ روز قبل
تصمیم جدید آمریکا برای تحریم ایران
فارس/ یک مقام ارشد آمریکایی روز یکشنبه به خبرگزاری انگلیسی رویترز خبر داد که واشنگتن روز دوشنبه بیش از 20 فرد و نهادی که با برنامه هسته‌ای، موشکلی و تسلیحات متعارف ایران مرتبط هستند را تحریم می‌کند.
۴ روز قبل
جهان موازی دونالد ترامپ
پس از تلاشی ناموفق برای تمدید محدودیت‌های تسلیحاتی که به موجب برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت ملل متحد در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۹ لغو می‌شوند، امریکا در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ ضمن مکاتبه‌ای با رییس دوره‌ای شورای امنیت ملل متحد، به زعم خود، عدم پایبندی اساسی ایران به مفاد برجام را اعلان و سازوکار بازگشت تحریم‌های شورای امنیت ملل متحد را آغاز کرد. در همان روز ۱۳ عضو شورای امنیت ملل متحد در مکاتباتی کم و بیش مشابه، به رییس دوره‌ای شورای امنیت ملل متحد اعلام کردند که این اقدام امریکا فاقد اثر حقوقی است.  در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۹، ‌سی روز پس از اعلان اولیه، وزیر امور خارجه امریکا با انتشار بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد که از منظر آنها، مواعید مذکور در قطعنامه ۲۲۳۱ …
تجربه‌ای که هیچ‌وقت فراموش نشد
۴ روز قبل
تجربه‌ای که هیچ‌وقت فراموش نشد
معصومه عامری_روزنامه نگار 10ساله بودم. تابستان بود و از آبادان به اهواز و خانه پدربزرگ و مادربزرگم آمده بودیم. ناهار می‌خوردیم که منطقه‌ای در اهواز را با موشک زدند. نور خورشید یکباره رفت و همه جا تاریک شد. بوی دود، صدای آژیر و جیغ زن‌ها همه جا را گرفته بود. چند ساعتی گذشت تا بفهمیم جنگ شده است. همه ترسیده بودیم. در آن ساعت‌ها من نگران بودم که آیا می‌توانم به خانه برگردم یا نه؟ و هنوز نمی‌دانستیم جنگ چیست؟ چرا باید جنگ شود؟  برای چه؟ حالا هم که این روایت را برای شما می‌گویم، باز فکر می‌کنم آیا …
۴ روز قبل / حمله موشکی به فرودگاه بغداد
حمله موشکی به اطراف فرودگاه بین المللی بغداد
 به گزارش ایسنا، یک منبع امنیتی امروز،‌ یکشنبه گفت، یک موشک به اطراف فرودگاه بین‌المللی بغداد اصابت کرد.
تصمیم آمریکا برای تحریم ۲۴ فرد و نهاد مرتبط با برنامه هسته‌ای و موشکی ایران
۴ روز قبل / برنامه هسته ای / zwnj / موشکی / تصمیم / مرتبط
تصمیم آمریکا برای تحریم ۲۴ فرد و نهاد مرتبط با برنامه هسته‌ای و موشکی ایران
اقتصاد نیوز : خبرگزاری رویترز از تصمیم آمریکا برای تحریم بیش از ۲۰ فرد و نهاد مرتبط با برنامه هسته‌ای و موشکی ایران خبر داد.
آن روز مانع واردات سیم خاردار بودند، امروز نگرانند موشک صادر کنیم
۴ روز قبل
آن روز مانع واردات سیم خاردار بودند، امروز نگرانند موشک صادر کنیم
یکی از برکات جنگ هشت‌ساله دفاع مقدس و تحریم‌های روزافزون نظام سلطه علیه کشورمان در چهل سال گذشته، این بوده که خودمان با تکیه بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی به سمت خودکفایی در حوزه نظامی گام برداریم.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •